Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Dariusz Wdowczyk byłym trenerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9595)

Arleton 13.03.2016 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BoBaSbK (Post 1434151)
Mleko się rozlało - szkoda , ale będę go rozliczał po 3-5 meczach . Mam nadzieje że gość wie że można w meczu zrobić 3 zmiany i nie czekać do 89 minuty .

W normalnych krajach trenera rozlicza się po 6 msc albo i roku. U nas po 3-5 meczach :D Nie ma co się dziwić że jestesmy 100 lat za europą. Nie biję personalnie do Ciebie bowiem wiele osób ma własnie takie zdanie. Jedynie co Wdowczyk może, to trafić do nich rozumem. Bo to co miało zostać zrobione , zostało spieprzone w przerwie zimowej.

W.S 13.03.2016 17:47

Mój krótki komentarz

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pan Jotka 13.03.2016 17:51

Smuda zły, Wdowczyk zły. Sorry chłopaki, ale na Mourinho nas nie stać, a inni trenerzy nie chcieli. Wdowczyk nie jest moim idolem, ale szacun dla niego bo kilka rzeczy wygrał. A co do korupcji to przyznał się do winy, karę zaliczył i ponieważ nastąpiło zatarcie skazania jest formalnie niekarany. Czy da radę? Nie wiem, ale inni nawet się jakoś nie chcieli podjąć.

danpe_ 13.03.2016 17:54

Szczerze, to wolałbym Wisłę w 1 lidze, niż trenera - sprzedawczyka, osobę która robiła z kibiców idiotów handlując meczami. Ciśnie mi się słowo na "k".
Osobiście nie mam ochoty ani złotówki z własnego biletu dokładać do klub, który zatrudnia osoby prawomocnie skazane za handlowanie meczami, za oszukiwanie ludzi.
Chvuj mu w dupę.

speedfashion 13.03.2016 17:54

Mam nadzieje, ze Wdowczyk wprowadzi dyscypline, ze bedzie mocnym trenerem, ktory skonczy z nierobstwem oraz graniem za nazwisko. Decyzja bardzo kontrowersyjna, ale z wolnych trenerow z rodzimego rynku zostal w zasadzie tylko Wdowczyk. Szukanie kolejnego zagranicznego i dalsze prowadzenie eksperymentow pewnie spusciloby nas do I ligi.

Nie ma co sie odgrazac. Lepiej dac z siebie wszystko. Kto wie, czy latem nie bedziemy tesknic za slodkim smakiem ekstraklasy.

Rzadzacy tym klubem to inny temat. Ale oni w koncu znikna z horyzontu, jak znikneli pilkarze, ktorych pamietam z dziecinstwa. A Wisla dalej bedzie, a to, jaka bedzie, zalezy tez od nas.

leyzer87 13.03.2016 17:58

.......ę w dupę taką politykę. Ładnie ich wszystkich w tym klubie po.......iło. Proszę mi wsadzić bana. Mam wyjebane. Na .... nam złodzieja i oszusta ściągają. Po .... takie cyrki w takim razie było robić z Łobodzińskim i składem z meczu z Legią w wiadomym sezonie? Po .... - albo w tę, albo we w tę. Nie da się jednym .....m na raz dwóch dziur jebać. Sprowadźmy jeszcze Reksia jako trenera napastników.
Pies jebał taką Wisłę. Nie chcę, żeby ktokolwiek kojarzył mojego klubu z tym typem.

Pan Jotka 13.03.2016 17:59

[QUOTE=leyzer87;1434158] Pies jebał taką Wisłę. /QUOTE]

Hamuj....

pietrekts 13.03.2016 18:02

Hahahahahaha ale mi sie smiac chce czytajac te komentarze

Byl Moskal, ale trzeba bylo zwolnic bo juz bylo narzekanie. Przyszedl Pawlowski to dobrze nie bylo ale paniki tez jeszcze nie bylo.
Ostatnio Smudzie kibice powiedzieli NIE, a dzisiaj nagle sie okazuje ze Smuda juz ok o Moskalu nie wspominajac, mimo iz w listopadzie pewnie polowa uzytkowinow chciala jego zwolnienia gdyby przepatrzec tamte tematy hahaha

17wojownik 13.03.2016 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfu (Post 1434089)
I teraz nie wiem, czy w kolejnej grafice przedmeczowej jako trener pisać "Dariusz W." czy Dariusz Wdowczyk...

Pisz "prawomocnie skazany Dariusz Wdowczyk, który przyznał się do zarzutów". Bo on nie jest oskarżony z domniemaniem niewinności tylko handlował, przyznał się, dostał wyrok i odbył karę.

Garguła z tego co wiem na pewno do wygaśnięcia kontraktu u nas nie miał wyroku sądowego, był bodajże tylko oskarżony. Jak się potoczyła dalej jego sprawa, niestety nie śledziłem.

LanceTS 13.03.2016 18:05

ci wszyscy którzy mówią że to wina skwk i tych co nie chcieli Smudy - .......nijcie się w głowę. Chcecie kolejnych podziałów?

wdowczyk to jebany legionista, skorumpowany trener którego nigdy w Wiśle nie powinno być. Myśle, że gdyby tamci wszyscy mieli wybór Smuda a Wdowczyk to tego drugiego mało kto by chciał.

Ja jestem w szoku. Sam nie wiem czy iść pod stadion i krzyczeć że ich pojebało i żeby wypierdalali wszyscy: od wdowczyka przez kapke po Dunina.

Nie pozostaje nic innego jak jechac do Niecieczy i pokazać w jakiś sposób co sie o tym mysli.

BoBaSbK 13.03.2016 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arleton (Post 1434153)
W normalnych krajach trenera rozlicza się po 6 msc albo i roku. U nas po 3-5 meczach :D Nie ma co się dziwić że jestesmy 100 lat za europą. Nie biję personalnie do Ciebie bowiem wiele osób ma własnie takie zdanie. Jedynie co Wdowczyk może, to trafić do nich rozumem. Bo to co miało zostać zrobione , zostało spieprzone w przerwie zimowej.

Wiadomo że nie dotyczy przygotowania fizycznego itd .... tylko czy umie ułożyć te klocki , czy ma jakąś wizje !

gaudi10 13.03.2016 18:09

Następny będzie wójcik...albo stawowy
Tak czy inaczej jutro Nieciecza - Wisła typ 2 ! hahahahaha

fialo 13.03.2016 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leyzer87 (Post 1434158)
Pies jebał taką Wisłę. Nie chcę, żeby ktokolwiek kojarzył mojego klubu z tym typem.

Przepraszam czy ty ....a zdrowy psychiczne jesteś? Przerzuć się ....a na żydownie bo zatrudnili Wdowczyka. Jak czytam niektórych tutaj, co odwracają się od WISŁY bo im się trener nie podoba, to ....a maczeta w kiesznei mi się otwiera. Z chuvjem na głowy się niektórzy pozamieniali. Teraz trzeba pokazać JAJA i stawić sie na każdym meczu do końca, albo chociaż bilet kupić, a nie spuścić łeb.

Licze na bana dla typa. Perma oczywiście.

Delgado 13.03.2016 18:14

Nawet jeśli 1 kwietnia zostanie podana informacja, że naszym nowym trenerem zostanie Janusz Wójcik, to ja w to uwierzę. Po dzisiejszej informacji nic już mnie w tym klubie nie zdziwi.

kolarz90 13.03.2016 18:16

Niestety naszym klubem rządzą ludzie bez pamięci i honoru. Lepszy honorowy spadek niż takie sku*wienie

TSWthedues 13.03.2016 18:17

LanceTS zgadzam się z Tobą, Gdybyśmy wiedzieli, że albo Smuda albo Wdowiec to pewnie każdy z nas wybrałby mniejsze zło...

Jeszcze raz do tych adoratorów nowego "trenera" to jest człowiek, który ze swoich pieniędzy kupił mecz od sędziego z naszymi rezerwami z naszą Wisłą!

Lysy 13.03.2016 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1434142)
Taaaaa... przez ostatnie 2-3 sezony to na pewno byliśmy wymieniani w TOP 3 walczącym o mistrzostwo.....

Pod względem składu z pewnością, a to, że od Skorży nie mieliśmy trenera z prawdziwego zdarzenia to już inna sprawa.

gdsmk 13.03.2016 18:22

powiem tak.

zbyt długo jesteśmy kibicami Wisły, żeby nie wiedzieć, jak to się skończy.

zegar odmierza Pana czas, Panie Wdowczyk. Proszę cieszyć się tą chwilą.

Wesoły Romek 13.03.2016 18:42

Czym więcej czytam tu pasiastych komentarzy, tym bardziej kibicuję Wdowczykowi.

WISŁAZWE 13.03.2016 18:50

Niestety. Dzisiejszy dzień, to chwila, w której dowiadujemy się, że Zarząd Wisły oraz właściciel klubu - Bogusław Cupiał zakpił sobie z Kibiców niewybredny sposób. O to na stanowisko trenera powołuje się osobę, która ma korupcyjną przeszłość.

Jeszcze nie tak dawno, wywalało się z klubu Wojciecha Ł. czy nie przedłużało umowy z Łukaszem G., aby dziś powierzyć stery osobie, która przyznała się do udziału w aferze korupcyjnej. Sam Cupiał swego czasu zablokował transfer do Wisły pewnego bramkarza, który również brał udział w tej aferze..



Decyzje podejmowane przez nasz Zarząd i właściciela klubu nie powinny przejść bez echa kibicowskiej braci. Mam nadzieję, że na najbliższym spotkaniu osoby decyzyjne podejmą stosowane kroki, aby przedstawić zdanie Kibiców Białej Gwiazdy.

Napluto nam w twarz i niech nikt nie udaje, że pada deszcz. Skandaliczna decyzja. Dla mnie ławka trenerska nadal będzie pusta, bo nie widzę tam żadnego trenera, tylko osobę związaną z aferą korupcyjną.

Nic nie sprawi, że zmienię zdanie o tej osobie. Żadne ''sukcesy'', żadne zobowiązania, czy podlizywanie się Kibicom.

Od dziś rozpoczynam odliczanie dni do zwolnienia tego Pana.

siemstein 13.03.2016 18:53

Daj spokój, w tej sytuacji kolejny "bojkot" nam nie potrzebny. Nie kibicujesz trenerowi tylko piłkarzom...

WISŁAZWE 13.03.2016 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siemstein (Post 1434183)
Daj spokój, w tej sytuacji kolejny "bojkot" nam nie potrzebny. Nie kibicujesz trenerowi tylko piłkarzom...


Bojkotem nazywasz wyrażenie własnego zdania?

No to czekajmy, może po tym osobniku na Reymonta zawita Stawowy w marynarce z herbem sąsiadki a my dalej będziemy udawać, że nic się nie dzieje.

Po raz kolejny przekonuję się, że jestem z innej ''szkoły'' kibicowskiej i wyznaję trochę inne zasady niż większość się tu wypowiadająca ;)

siemstein 13.03.2016 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1434184)
Bojkotem nazywasz wyrażenie własnego zdania?

No to czekajmy, może po tym osobniku na Reymonta zawita Stawowy w marynarce z herbem sąsiadki a my dalej będziemy udawać, że nic się nie dzieje.

Po raz kolejny przekonuję się, że jestem z innej ''szkoły'' kibicowskiej i wyznaję trochę inne zasady niż większość się tu wypowiadająca ;)

Nie, po prostu piszę, żeby nie było sytuacji, że przez jakąś osobę w klubie (kiedyś prezes, teraz trener) kibice nie przychodzą na mecz czy przez 3/4 meczu napierdzielają na tę osobę. Każdy swoje zdanie ma, ale na mecz przychodzimy przede wszystkim wesprzeć piłkarzy, nie nadupcać na kogoś, prawda?

WISŁAZWE 13.03.2016 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siemstein (Post 1434185)
Nie, po prostu piszę, żeby nie było sytuacji, że przez jakąś osobę w klubie (kiedyś prezes, teraz trener) kibice nie przychodzą na mecz czy przez 3/4 meczu napierdzielają na tę osobę. Każdy swoje zdanie ma, ale na mecz przychodzimy przede wszystkim wesprzeć piłkarzy, nie nadupcać na kogoś, prawda?


Ostatnio trybuny wyraziły swoje zdanie na temat Smudy, tego samego oczekuję teraz. Nic więcej, do głowy mi nie przyszło namawianie do bojkotu spotkań..

siemstein 13.03.2016 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1434187)
Ostatnio trybuny wyraziły swoje zdanie na temat Smudy, tego samego oczekuję teraz. Nic więcej, do głowy mi nie przyszło namawianie do bojkotu spotkań..

No i o tyle mi chodziło :)

17wojownik 13.03.2016 19:11

Ja na kolejnym meczu domowym chętnie przez pełne 90 minut będę wyrażał dobitnie moje zdanie na temat Wdowczyka, jeszcze bardziej niż na Piaście i pocisku po Smudzie. Rozlicznych powodów dlaczego jesteśmy "na nie" - jest mnóstwo, można się będzie wykazać dużą fantazją w dopingu. Będzie ciekawie.

pomeran 13.03.2016 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1434187)
Ostatnio trybuny wyraziły swoje zdanie na temat Smudy, tego samego oczekuję teraz. Nic więcej, do głowy mi nie przyszło namawianie do bojkotu spotkań..

Żeby było jasne , rozumiem, że ktoś nie chce Wdowczyka w Wiśle.
Sportowo nas utrzyma, pewnie nawet z niezłym wynikiem. do meritum

Czy u nas trenerem nie był 3x F.S ?
czy nie grał u nas Łobodziński i Garguła ?
czy to nie u nas był słynny pan B. ?
Nie wspominając kilku dawnych piłkarzy.

Leżałeś wtedy Rejtanem ?

zresztą, w lidze do dziś pracuję wielu ludzi, którzy coś na sumieniu z tamtych czasów mają.
Nie usprawiedliwiam tego, ale stało się. Jest trenerem, dajmy mu popracować.
Kiedy jak nie dziś najbardziej jest potrzebne wsparcie kibiców ? Nie dla trenera.
dla Wisły.

Lechista69 13.03.2016 19:12

zaraz zabraknie czasu na ratowanie ekstraklasy... wy tu bedziecie krzyczec jebac wdowczyka i ....y z zarzadu a cupial widzac niezadowolenie trybun nawet decydujac sie na wyjebanie go musialby miec

a) trenera w rezerwie ktory bylby chetny na juz
b) trafilby ze swoja mysla i generalnie wszystkim na ostatnie 7 kolejek w grupie spadkowej (zalezy kiedy poleci wdowczyk)

wiec teraz to juz nie kwestia ogarniecia sie i punktowania tylko cudu.. bardzo malo czasu, waska kadra i badzmy szczerzy cisnienie olbrzymie a tu brozek zablokowany a to glowa bez formy...


czarne chmury

Padre1906 13.03.2016 19:13

Przypomnijmy sobie to i owo:

Cytat:

Przed rozpoczęciem rundy wiosennej trener Dariusz Wdowczyk zorganizował spotkanie z radą drużyny. Na tym spotkaniu był też najprawdopodobniej również asystent trenera Andrzej W. Z rady drużyny byłem: ja, M. N., K., R., mógł być również C. i G., ale co do tych dwóch nie jestem pewien.
Dariusz Wdowczyk na tym spotkaniu powiedział, że zgłosiła się do niego osoba, wtedy chyba nie wymienił nazwisko. Powiedział, że jest to człowiek, który swoimi działaniami korupcyjnymi wprowadził do II ligi Cracovię w sezonie poprzednim. Powiedział, że oferuje on nam swoją pomoc w dotarciu do obserwatorów, sędziów i piłkarzy innych drużyn i gwarantuje nam wręcz awans do II ligi. Powiedział,że będziemy musieli na łapówki przekazywać swoje pieniądze. Podczas tego spotkania nie były określane dokładne kwoty, ale Wdowczyk powiedział, że premie meczowe będą na te cele wystarczały. Później ku mojemu zdumieniu okazało się to nieprawdą i musieliśmy jeszcze oprócz premii meczowych wykładać prywatne pieniądze.
(...)
W praktyce wyglądało to tak, że przed kolejną kolejką ligową wołał mnie Wdowczyk i informował, że potrzebna jest dana kwota pieniędzy. Ja wówczas szedłem do Tomasza N., on mi wypłacał żądaną przez Wdowczyka kwotę z uzbieranych przez nas pieniędzy i albo ja albo Tomek N. zanosił te pieniądze trenerowi Wdowczykowi. Trener Wdowczyk uzyskiwał informację jaka kwota jest potrzebna na łapówki w danej kolejce ligowej od tego B.
I tak dalej, i tak dalej i tak dalej. Cała historia naszego tfu! "trenera" opisana na świetnym blogu Piłkarska Mafia.
http://pilkarskamafia.blogspot.com/2...sz-bilski.html

Co mamy teraz powiedzieć? Poświęcamy swój czas, rodziny, wydajemy ostatnie grosze aby być ze swoją ukochaną drużyną na dobre i złe. Kochamy klub który dla większości z nas jest nieodłącznym elementem życia, elementem bez którego nie widzimy swojej przyszłości. I co? I pluje się nam w twarz kandydaturą na trenera naszej Wisły kogoś kto popełnił z pełną świadomością największe sportowe przestępstwo. Ba! Zbrodnie, która powinna dyskwalifikować na wieki takiego osobnika.
Pozostaje tylko "podziękować" odpowiedzialnym za to osobą. Szkoda życia na nasze rozprawy czy tn czy tamten byłby lepszy. Granica została przekroczona.

speedfashion 13.03.2016 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wikink1 (Post 1434020)
Kiedyś kolega, doskonale zorientowany w tym co dzieje się w klubie POWIEDZIAŁ TAK niema takiej możliwości ze CUPIAŁ klub sprzeda tu wystarcz marnej księgowej spojrzy w papiery a ludzie pójdą siedzieć a jak oni pójdą to szew z nimi . Wtedy a był rok 2004 zabrzmiało to jak herezja, ale zdaje się ze to prawda.POZOSTAJE WIZJA LIKWIDACJI KLUBU

Chociaż szew może pójść w spodniach, jest tu ziarenko prawdy.

Myślę jednak, że Cupiała najbardziej interesuje forma przetrwalnikowa, tak na granicy pierwszej i drugiej ósemki.

Nie jestem zwolennikiem Wdowczyka, ale jestem kibicem Wisły. Spokojnie, on sobie kiedyś pójdzie, może nawet nie zajmie wielu kartek w naszej kronice. Mamy chyba bardziej doraźne problemy.

dynek.pl 13.03.2016 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWthedues (Post 1434173)
LanceTS zgadzam się z Tobą, Gdybyśmy wiedzieli, że albo Smuda albo Wdowiec to pewnie każdy z nas wybrałby mniejsze zło...

To może taka nauczka żeby nie wciskać nosa w nie swoje sprawy czyli zarządzanie klubem, a zając się kibicowaniem bo nasz doping ostatnio już jest pierwszoligowy.

arbuz 13.03.2016 19:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1434197)
To może taka nauczka żeby nie wciskać nosa w nie swoje sprawy czyli zarządzanie klubem, a zając się kibicowaniem bo nasz doping ostatnio już jest pierwszoligowy.

Detroit tez chcieli rzadzic robotnicy i wiemy jak to sie skonczylo :lol:

Robbie92 13.03.2016 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1434187)
Ostatnio trybuny wyraziły swoje zdanie na temat Smudy, tego samego oczekuję teraz. Nic więcej, do głowy mi nie przyszło namawianie do bojkotu spotkań..

A może by tak olać Wdowczyka przynajmniej narazie? Niech robi co uważa za słuszne. Może by tak bardziej proWisła niż antyktoś coś (protest Smudy paradoksalnie popieram) ??

Cytat:

Pierwotnie napisane przez danpe_ (Post 1434156)
Szczerze, to wolałbym Wisłę w 1 lidze, niż trenera - sprzedawczyka, osobę która robiła z kibiców idiotów handlując meczami. Ciśnie mi się słowo na "k".
Osobiście nie mam ochoty ani złotówki z własnego biletu dokładać do klub, który zatrudnia osoby prawomocnie skazane za handlowanie meczami, za oszukiwanie ludzi.
Chvuj mu w dupę.

Ahh ta złotoustość, Ty tak serio? Obraźmy się wszyscy, niech ten klub spadnie tam skąd już nie wyjdzie, tak jest najłatwiej.. "Statek tonie" więc po co dawać wszystkie ręce na pokład? Lepiej szalup szukać, ehh brak słów chłopie..

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1434181)
Niestety. Dzisiejszy dzień, to chwila, w której dowiadujemy się, że Zarząd Wisły oraz właściciel klubu - Bogusław Cupiał zakpił sobie z Kibiców niewybredny sposób. O to na stanowisko trenera powołuje się osobę, która ma korupcyjną przeszłość.

Jeszcze nie tak dawno, wywalało się z klubu Wojciecha Ł. czy nie przedłużało umowy z Łukaszem G., aby dziś powierzyć stery osobie, która przyznała się do udziału w aferze korupcyjnej. Sam Cupiał swego czasu zablokował transfer do Wisły pewnego bramkarza, który również brał udział w tej aferze..

Decyzje podejmowane przez nasz Zarząd i właściciela klubu nie powinny przejść bez echa kibicowskiej braci. Mam nadzieję, że na najbliższym spotkaniu osoby decyzyjne podejmą stosowane kroki, aby przedstawić zdanie Kibiców Białej Gwiazdy.

Napluto nam w twarz i niech nikt nie udaje, że pada deszcz. Skandaliczna decyzja. Dla mnie ławka trenerska nadal będzie pusta, bo nie widzę tam żadnego trenera, tylko osobę związaną z aferą korupcyjną.

Nic nie sprawi, że zmienię zdanie o tej osobie. Żadne ''sukcesy'', żadne zobowiązania, czy podlizywanie się Kibicom.
Od dziś rozpoczynam odliczanie dni do zwolnienia tego Pana.

Jeśli odliczasz dni do zwolnienia Wdowczyka tzn. liczysz na to by Wisła źle grała czyli można powiedzieć chcesz by Wisła Kraków, 13krotny mistrz Polski spadł do pierwszej ligi po 20stu paru latach z Ekstraklasy..
No spoko, bez komentarza..

Wdowczyk nie jest idealny, ale zrozummy k..wa Wisła ma nóż na gardle!! Ma gość charakter to widać naprzykład jak zrugał Małeckiego który jak dziecko wtedy sie zachował, niestety nasz Mały czasem tak ma..

0:55 całe zdarzenie, też Michniewicz z nim tak miał oczywiście już nie tak ostro..
https://www.youtube.com/watch?v=ulEvw5ZMJSM

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1434197)
To może taka nauczka żeby nie wciskać nosa w nie swoje sprawy czyli zarządzanie klubem, a zając się kibicowaniem bo nasz doping ostatnio już jest pierwszoligowy.

Otóż to..

Martinus 13.03.2016 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1434197)
To może taka nauczka żeby nie wciskać nosa w nie swoje sprawy czyli zarządzanie klubem, a zając się kibicowaniem bo nasz doping ostatnio już jest pierwszoligowy.

W sensie, że Dyzma byłby lepszy od Wdowczyka?
W sensie moralnym między Dyzmą a Wdowczykiem różnica jest taka, że Wdowczyk został złapany, przyznał się i swoje odpokutował. Jako jeden z nielicznych.
Za to chyba nikt nie ma wątpliwości, że pod względem warsztatu Wdowczyk bije Dyzme na głowę.
Żeby była jasność nie usprawiedliwiam zarządu. Ale gdybym miał zrobić wybór między Smudą a Wdowczykiem wybieram Wdowczyka.
A co do wyrażania zadania przez kibiców to akurat Wdowczyk jest tu najmniej winny. W przeciwieństwie do "Niezatapialnego"

ddii 13.03.2016 20:01

Witam,

Widzę, że niektórzy kibice nie do końca zrozumieli wyraźny przekaz właściciela klubu." Zajmuję się rudną sytuacją w Telefonice, coś tam skapnąłem Wiśle, a Wy mi będziecie jeszcze dyktować...., . W....iajcie mnie dalej , to zostawię was na dokładnie tej samej pozycji, na której zastałem klub, i droga wolna. Tylko pamiętajcie o moim długu. " Taki jest nasz właściciel i tyle.
Takie propozycje bojkotu, bluzgów itp. muszą go nieźle bawić. I tyle w tym temacie.
Moim zdaniem Wdowczyk jako trener nie jest " na dzień dzisiejszy" opcja złą. Wszystkie te wywody na temat jego etyczności itp.- kupa śmiechu !
To jest trener piłkarski , a nie kandydat do seminarium. Reszta trenerów, zawodników i działaczy się wywinęła i tyle.Nie wspomnę o kilku naszych pracownikach : byłych lub obecnych.
Nie trawię Smudy, który nie umie się wysłowić, mam nadzieje, że Wdowczyk fachowo i dosadnie objaśni Urydze, Boguskiemu i Brożkowi , dlaczego " na dzień dzisiejszy " będą grzali ławę, a Patryk jeszcze raz spuści głowę w dół to do nich dołączy.
Chciałem Moskala, ale nowemu trenerowi życzę powodzenia, bo zaczyna trenować mój ukochany klub i interesuje mnie jedynie efekt jego pracy !! Oby rozpoczął z przytupem bo działacze stracili kupę czasu na negocjacje z jakimś nie do końca poważnym Chorwatem. Też bym chciał fajnego zagranicznego trenera, ale nie mam złudzeń co do realnej sytuacji finansowej naszego klubu .

Panie Dariuszu powodzenia !!

wiesniak842 13.03.2016 20:07

Aha czyli Cupial na pohybel kibolom zatrudnil Wdowczyka:lol:
Moze jednak na pohybel piknikom bez zasad, ktorych i tutaj jak widac jest duzo po wpisach, nie zatrudnil Jugola. Na zlosc wam pojeby:lol:

0 22 13.03.2016 20:08

Życie bywa jednak przewrotne. Ciekawe co bym pisał, gdyby Legię przed spadkiem miał ratować trener Petrescu... Chyba że fantastyka piętro wyżej. A tu widać, że w 10 lat wszystko możliwe. Swoją drogą Wdowiec niby nie ma nic do stracenia, ale też porwał się z motyką na słońce. Może przejść do historii jako ten który zgasił światło w wielkim polskim klubie.

Tytułem wyjaśnienia: Wdowyczk w Legii grał. Smuda był.

WISŁAZWE 13.03.2016 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pomeran (Post 1434191)
Żeby było jasne , rozumiem, że ktoś nie chce Wdowczyka w Wiśle.
Sportowo nas utrzyma, pewnie nawet z niezłym wynikiem. do meritum

Czy u nas trenerem nie był 3x F.S ?
czy nie grał u nas Łobodziński i Garguła ?
czy to nie u nas był słynny pan B. ?
Nie wspominając kilku dawnych piłkarzy.

Leżałeś wtedy Rejtanem ?

zresztą, w lidze do dziś pracuję wielu ludzi, którzy coś na sumieniu z tamtych czasów mają.
Nie usprawiedliwiam tego, ale stało się. Jest trenerem, dajmy mu popracować.
Kiedy jak nie dziś najbardziej jest potrzebne wsparcie kibiców ? Nie dla trenera.
dla Wisły.

Nie, nie leżałem wtedy Rejtanem i nie było mi to na rękę, że takie osoby hańbią dobre imię.

Oczywiście, że pamiętam takie osoby.
Przypomnę jednak, że wcześniej Wisła zachowywała się dość stanowczo do takich osób:

- Wojciech Łobodziński - rozwiązany kontrakt a wcześniej zawieszenie w prawach zawodnika.
- Grzegorz Kurdziel - zdecydowana reakcja klubu, brak przedłużenia umowy. Sprawa podaj wyszła w czerwcu.
-Andrzej Blacha - sam podał się do dymisji.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robbie92 (Post 1434203)



Jeśli odliczasz dni do zwolnienia Wdowczyka tzn. liczysz na to by Wisła źle grała czyli można powiedzieć chcesz by Wisła Kraków, 13krotny mistrz Polski spadł do pierwszej ligi po 20stu paru latach z Ekstraklasy..
No spoko, bez komentarza..

Nadmieniłem również w tym poście, że nie przekona mnie żaden jego sukces. A Ty wybrałeś sobie jedno zdanie i uważasz, że życzę Wiśle spadku.

Gdyby Wisła była mi obojętna, miałbym w dupie kto będzie zasiadł na ławce trenerskiej, czy kto będzie reprezentował jej barwy. Jednak jako osoba, aktywnie uczestnicząca w życiu tego klubu, mam chyba prawo nie zgadzać się z pewnymi decyzjami, które podejmuje właściciel czy zarząd.

Tak się składa jednak, że nie jest mi to obojętne, jako kibicowi/fanatykowi kto będzie prowadził jego ukochaną drużynę. Sami strzelamy sobie samobója, zatrudniając taką osobę.

krzaq12 13.03.2016 20:13

Cytat:

W sensie, że Dyzma byłby lepszy od Wdowczyka?
W sensie moralnym między Dyzmą a Wdowczykiem różnica jest taka, że Wdowczyk został złapany, przyznał się i swoje odpokutował. Jako jeden z nielicznych.
Za to chyba nikt nie ma wątpliwości, że pod względem warsztatu Wdowczyk bije Dyzme na głowę.
Żeby była jasność nie usprawiedliwiam zarządu. Ale gdybym miał zrobić wybór między Smudą a Wdowczykiem wybieram Wdowczyka.
A co do wyrażania zadania przez kibiców to akurat Wdowczyk jest tu najmniej winny. W przeciwieństwie do "Niezatapialnego"
Trafiłeś w sedno, z tą różnicą, że ja nie wybrałbym żadnego, ale stało się.
Potępiam to co zrobił zarząd, ale gość odpokutował i jest u Nas, czasu nie cofniemy.
Dajmy wsparcie drużynie. Każdemu z Nas przecież zależy na Wiśle, ja nie widzę sensu życia bez futbolu, bez piłki, bez Wisły. Stało się, niestety nie mamy na to wpływu.

Martinus 13.03.2016 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1434211)
Trafiłeś w sedno, z tą różnicą, że ja nie wybrałbym żadnego, ale stało się.
Potępiam to co zrobił zarząd, ale gość odpokutował i jest u Nas, czasu nie cofniemy.
Dajmy wsparcie drużynie. Każdemu z Nas przecież zależy na Wiśle, ja nie widzę sensu życia bez futbolu, bez piłki, bez Wisły. Stało się, niestety nie mamy na to wpływu.

Pewnie, ja tutaj też pisałem jak wszystko wskazywało na to, że Jurcic przejmie Wisłę, że najważniejsze jest to, że w końcu wyrwiemy się z przeklętego kręgu polskiej myśli szkoleniowej. Wyszło jak wyszło...
Tak czy siak Wdowczyk to wg mnie jeden z najlepszych polskich trenerów (chociaż oczywiście wybór jeest tu wyjątkowo mizerny). Chyba tylko Skorżę postawiłbym wyżej.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl