![]() |
Cytat:
|
Mój krótki komentarz
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: |
Smuda zły, Wdowczyk zły. Sorry chłopaki, ale na Mourinho nas nie stać, a inni trenerzy nie chcieli. Wdowczyk nie jest moim idolem, ale szacun dla niego bo kilka rzeczy wygrał. A co do korupcji to przyznał się do winy, karę zaliczył i ponieważ nastąpiło zatarcie skazania jest formalnie niekarany. Czy da radę? Nie wiem, ale inni nawet się jakoś nie chcieli podjąć.
|
Szczerze, to wolałbym Wisłę w 1 lidze, niż trenera - sprzedawczyka, osobę która robiła z kibiców idiotów handlując meczami. Ciśnie mi się słowo na "k".
Osobiście nie mam ochoty ani złotówki z własnego biletu dokładać do klub, który zatrudnia osoby prawomocnie skazane za handlowanie meczami, za oszukiwanie ludzi. Chvuj mu w dupę. |
Mam nadzieje, ze Wdowczyk wprowadzi dyscypline, ze bedzie mocnym trenerem, ktory skonczy z nierobstwem oraz graniem za nazwisko. Decyzja bardzo kontrowersyjna, ale z wolnych trenerow z rodzimego rynku zostal w zasadzie tylko Wdowczyk. Szukanie kolejnego zagranicznego i dalsze prowadzenie eksperymentow pewnie spusciloby nas do I ligi.
Nie ma co sie odgrazac. Lepiej dac z siebie wszystko. Kto wie, czy latem nie bedziemy tesknic za slodkim smakiem ekstraklasy. Rzadzacy tym klubem to inny temat. Ale oni w koncu znikna z horyzontu, jak znikneli pilkarze, ktorych pamietam z dziecinstwa. A Wisla dalej bedzie, a to, jaka bedzie, zalezy tez od nas. |
.......ę w dupę taką politykę. Ładnie ich wszystkich w tym klubie po.......iło. Proszę mi wsadzić bana. Mam wyjebane. Na .... nam złodzieja i oszusta ściągają. Po .... takie cyrki w takim razie było robić z Łobodzińskim i składem z meczu z Legią w wiadomym sezonie? Po .... - albo w tę, albo we w tę. Nie da się jednym .....m na raz dwóch dziur jebać. Sprowadźmy jeszcze Reksia jako trenera napastników.
Pies jebał taką Wisłę. Nie chcę, żeby ktokolwiek kojarzył mojego klubu z tym typem. |
[QUOTE=leyzer87;1434158] Pies jebał taką Wisłę. /QUOTE]
Hamuj.... |
Hahahahahaha ale mi sie smiac chce czytajac te komentarze
Byl Moskal, ale trzeba bylo zwolnic bo juz bylo narzekanie. Przyszedl Pawlowski to dobrze nie bylo ale paniki tez jeszcze nie bylo. Ostatnio Smudzie kibice powiedzieli NIE, a dzisiaj nagle sie okazuje ze Smuda juz ok o Moskalu nie wspominajac, mimo iz w listopadzie pewnie polowa uzytkowinow chciala jego zwolnienia gdyby przepatrzec tamte tematy hahaha |
Cytat:
Garguła z tego co wiem na pewno do wygaśnięcia kontraktu u nas nie miał wyroku sądowego, był bodajże tylko oskarżony. Jak się potoczyła dalej jego sprawa, niestety nie śledziłem. |
ci wszyscy którzy mówią że to wina skwk i tych co nie chcieli Smudy - .......nijcie się w głowę. Chcecie kolejnych podziałów?
wdowczyk to jebany legionista, skorumpowany trener którego nigdy w Wiśle nie powinno być. Myśle, że gdyby tamci wszyscy mieli wybór Smuda a Wdowczyk to tego drugiego mało kto by chciał. Ja jestem w szoku. Sam nie wiem czy iść pod stadion i krzyczeć że ich pojebało i żeby wypierdalali wszyscy: od wdowczyka przez kapke po Dunina. Nie pozostaje nic innego jak jechac do Niecieczy i pokazać w jakiś sposób co sie o tym mysli. |
Cytat:
|
Następny będzie wójcik...albo stawowy
Tak czy inaczej jutro Nieciecza - Wisła typ 2 ! hahahahaha |
Cytat:
Licze na bana dla typa. Perma oczywiście. |
Nawet jeśli 1 kwietnia zostanie podana informacja, że naszym nowym trenerem zostanie Janusz Wójcik, to ja w to uwierzę. Po dzisiejszej informacji nic już mnie w tym klubie nie zdziwi.
|
Niestety naszym klubem rządzą ludzie bez pamięci i honoru. Lepszy honorowy spadek niż takie sku*wienie
|
LanceTS zgadzam się z Tobą, Gdybyśmy wiedzieli, że albo Smuda albo Wdowiec to pewnie każdy z nas wybrałby mniejsze zło...
Jeszcze raz do tych adoratorów nowego "trenera" to jest człowiek, który ze swoich pieniędzy kupił mecz od sędziego z naszymi rezerwami z naszą Wisłą! |
Cytat:
|
powiem tak.
zbyt długo jesteśmy kibicami Wisły, żeby nie wiedzieć, jak to się skończy. zegar odmierza Pana czas, Panie Wdowczyk. Proszę cieszyć się tą chwilą. |
Czym więcej czytam tu pasiastych komentarzy, tym bardziej kibicuję Wdowczykowi.
|
Niestety. Dzisiejszy dzień, to chwila, w której dowiadujemy się, że Zarząd Wisły oraz właściciel klubu - Bogusław Cupiał zakpił sobie z Kibiców niewybredny sposób. O to na stanowisko trenera powołuje się osobę, która ma korupcyjną przeszłość.
Jeszcze nie tak dawno, wywalało się z klubu Wojciecha Ł. czy nie przedłużało umowy z Łukaszem G., aby dziś powierzyć stery osobie, która przyznała się do udziału w aferze korupcyjnej. Sam Cupiał swego czasu zablokował transfer do Wisły pewnego bramkarza, który również brał udział w tej aferze.. Decyzje podejmowane przez nasz Zarząd i właściciela klubu nie powinny przejść bez echa kibicowskiej braci. Mam nadzieję, że na najbliższym spotkaniu osoby decyzyjne podejmą stosowane kroki, aby przedstawić zdanie Kibiców Białej Gwiazdy. Napluto nam w twarz i niech nikt nie udaje, że pada deszcz. Skandaliczna decyzja. Dla mnie ławka trenerska nadal będzie pusta, bo nie widzę tam żadnego trenera, tylko osobę związaną z aferą korupcyjną. Nic nie sprawi, że zmienię zdanie o tej osobie. Żadne ''sukcesy'', żadne zobowiązania, czy podlizywanie się Kibicom. Od dziś rozpoczynam odliczanie dni do zwolnienia tego Pana. |
Daj spokój, w tej sytuacji kolejny "bojkot" nam nie potrzebny. Nie kibicujesz trenerowi tylko piłkarzom...
|
Cytat:
Bojkotem nazywasz wyrażenie własnego zdania? No to czekajmy, może po tym osobniku na Reymonta zawita Stawowy w marynarce z herbem sąsiadki a my dalej będziemy udawać, że nic się nie dzieje. Po raz kolejny przekonuję się, że jestem z innej ''szkoły'' kibicowskiej i wyznaję trochę inne zasady niż większość się tu wypowiadająca ;) |
Cytat:
|
Cytat:
Ostatnio trybuny wyraziły swoje zdanie na temat Smudy, tego samego oczekuję teraz. Nic więcej, do głowy mi nie przyszło namawianie do bojkotu spotkań.. |
Cytat:
|
Ja na kolejnym meczu domowym chętnie przez pełne 90 minut będę wyrażał dobitnie moje zdanie na temat Wdowczyka, jeszcze bardziej niż na Piaście i pocisku po Smudzie. Rozlicznych powodów dlaczego jesteśmy "na nie" - jest mnóstwo, można się będzie wykazać dużą fantazją w dopingu. Będzie ciekawie.
|
Cytat:
Sportowo nas utrzyma, pewnie nawet z niezłym wynikiem. do meritum Czy u nas trenerem nie był 3x F.S ? czy nie grał u nas Łobodziński i Garguła ? czy to nie u nas był słynny pan B. ? Nie wspominając kilku dawnych piłkarzy. Leżałeś wtedy Rejtanem ? zresztą, w lidze do dziś pracuję wielu ludzi, którzy coś na sumieniu z tamtych czasów mają. Nie usprawiedliwiam tego, ale stało się. Jest trenerem, dajmy mu popracować. Kiedy jak nie dziś najbardziej jest potrzebne wsparcie kibiców ? Nie dla trenera. dla Wisły. |
zaraz zabraknie czasu na ratowanie ekstraklasy... wy tu bedziecie krzyczec jebac wdowczyka i ....y z zarzadu a cupial widzac niezadowolenie trybun nawet decydujac sie na wyjebanie go musialby miec
a) trenera w rezerwie ktory bylby chetny na juz b) trafilby ze swoja mysla i generalnie wszystkim na ostatnie 7 kolejek w grupie spadkowej (zalezy kiedy poleci wdowczyk) wiec teraz to juz nie kwestia ogarniecia sie i punktowania tylko cudu.. bardzo malo czasu, waska kadra i badzmy szczerzy cisnienie olbrzymie a tu brozek zablokowany a to glowa bez formy... czarne chmury |
Przypomnijmy sobie to i owo:
Cytat:
http://pilkarskamafia.blogspot.com/2...sz-bilski.html Co mamy teraz powiedzieć? Poświęcamy swój czas, rodziny, wydajemy ostatnie grosze aby być ze swoją ukochaną drużyną na dobre i złe. Kochamy klub który dla większości z nas jest nieodłącznym elementem życia, elementem bez którego nie widzimy swojej przyszłości. I co? I pluje się nam w twarz kandydaturą na trenera naszej Wisły kogoś kto popełnił z pełną świadomością największe sportowe przestępstwo. Ba! Zbrodnie, która powinna dyskwalifikować na wieki takiego osobnika. Pozostaje tylko "podziękować" odpowiedzialnym za to osobą. Szkoda życia na nasze rozprawy czy tn czy tamten byłby lepszy. Granica została przekroczona. |
Cytat:
Myślę jednak, że Cupiała najbardziej interesuje forma przetrwalnikowa, tak na granicy pierwszej i drugiej ósemki. Nie jestem zwolennikiem Wdowczyka, ale jestem kibicem Wisły. Spokojnie, on sobie kiedyś pójdzie, może nawet nie zajmie wielu kartek w naszej kronice. Mamy chyba bardziej doraźne problemy. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
No spoko, bez komentarza.. Wdowczyk nie jest idealny, ale zrozummy k..wa Wisła ma nóż na gardle!! Ma gość charakter to widać naprzykład jak zrugał Małeckiego który jak dziecko wtedy sie zachował, niestety nasz Mały czasem tak ma.. 0:55 całe zdarzenie, też Michniewicz z nim tak miał oczywiście już nie tak ostro.. https://www.youtube.com/watch?v=ulEvw5ZMJSM Cytat:
|
Cytat:
W sensie moralnym między Dyzmą a Wdowczykiem różnica jest taka, że Wdowczyk został złapany, przyznał się i swoje odpokutował. Jako jeden z nielicznych. Za to chyba nikt nie ma wątpliwości, że pod względem warsztatu Wdowczyk bije Dyzme na głowę. Żeby była jasność nie usprawiedliwiam zarządu. Ale gdybym miał zrobić wybór między Smudą a Wdowczykiem wybieram Wdowczyka. A co do wyrażania zadania przez kibiców to akurat Wdowczyk jest tu najmniej winny. W przeciwieństwie do "Niezatapialnego" |
Witam,
Widzę, że niektórzy kibice nie do końca zrozumieli wyraźny przekaz właściciela klubu." Zajmuję się rudną sytuacją w Telefonice, coś tam skapnąłem Wiśle, a Wy mi będziecie jeszcze dyktować...., . W....iajcie mnie dalej , to zostawię was na dokładnie tej samej pozycji, na której zastałem klub, i droga wolna. Tylko pamiętajcie o moim długu. " Taki jest nasz właściciel i tyle. Takie propozycje bojkotu, bluzgów itp. muszą go nieźle bawić. I tyle w tym temacie. Moim zdaniem Wdowczyk jako trener nie jest " na dzień dzisiejszy" opcja złą. Wszystkie te wywody na temat jego etyczności itp.- kupa śmiechu ! To jest trener piłkarski , a nie kandydat do seminarium. Reszta trenerów, zawodników i działaczy się wywinęła i tyle.Nie wspomnę o kilku naszych pracownikach : byłych lub obecnych. Nie trawię Smudy, który nie umie się wysłowić, mam nadzieje, że Wdowczyk fachowo i dosadnie objaśni Urydze, Boguskiemu i Brożkowi , dlaczego " na dzień dzisiejszy " będą grzali ławę, a Patryk jeszcze raz spuści głowę w dół to do nich dołączy. Chciałem Moskala, ale nowemu trenerowi życzę powodzenia, bo zaczyna trenować mój ukochany klub i interesuje mnie jedynie efekt jego pracy !! Oby rozpoczął z przytupem bo działacze stracili kupę czasu na negocjacje z jakimś nie do końca poważnym Chorwatem. Też bym chciał fajnego zagranicznego trenera, ale nie mam złudzeń co do realnej sytuacji finansowej naszego klubu . Panie Dariuszu powodzenia !! |
Aha czyli Cupial na pohybel kibolom zatrudnil Wdowczyka:lol:
Moze jednak na pohybel piknikom bez zasad, ktorych i tutaj jak widac jest duzo po wpisach, nie zatrudnil Jugola. Na zlosc wam pojeby:lol: |
Życie bywa jednak przewrotne. Ciekawe co bym pisał, gdyby Legię przed spadkiem miał ratować trener Petrescu... Chyba że fantastyka piętro wyżej. A tu widać, że w 10 lat wszystko możliwe. Swoją drogą Wdowiec niby nie ma nic do stracenia, ale też porwał się z motyką na słońce. Może przejść do historii jako ten który zgasił światło w wielkim polskim klubie.
Tytułem wyjaśnienia: Wdowyczk w Legii grał. Smuda był. |
Cytat:
Oczywiście, że pamiętam takie osoby. Przypomnę jednak, że wcześniej Wisła zachowywała się dość stanowczo do takich osób: - Wojciech Łobodziński - rozwiązany kontrakt a wcześniej zawieszenie w prawach zawodnika. - Grzegorz Kurdziel - zdecydowana reakcja klubu, brak przedłużenia umowy. Sprawa podaj wyszła w czerwcu. -Andrzej Blacha - sam podał się do dymisji. Cytat:
Gdyby Wisła była mi obojętna, miałbym w dupie kto będzie zasiadł na ławce trenerskiej, czy kto będzie reprezentował jej barwy. Jednak jako osoba, aktywnie uczestnicząca w życiu tego klubu, mam chyba prawo nie zgadzać się z pewnymi decyzjami, które podejmuje właściciel czy zarząd. Tak się składa jednak, że nie jest mi to obojętne, jako kibicowi/fanatykowi kto będzie prowadził jego ukochaną drużynę. Sami strzelamy sobie samobója, zatrudniając taką osobę. |
Cytat:
Potępiam to co zrobił zarząd, ale gość odpokutował i jest u Nas, czasu nie cofniemy. Dajmy wsparcie drużynie. Każdemu z Nas przecież zależy na Wiśle, ja nie widzę sensu życia bez futbolu, bez piłki, bez Wisły. Stało się, niestety nie mamy na to wpływu. |
Cytat:
Tak czy siak Wdowczyk to wg mnie jeden z najlepszych polskich trenerów (chociaż oczywiście wybór jeest tu wyjątkowo mizerny). Chyba tylko Skorżę postawiłbym wyżej. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl