![]() |
Optymistyczne w tej żenadzie jest to że skoro teraz fizycznie wyglądamy słabo, to siły wrócą na grę w grupie spadkowej. O pierwszej 8 możemy zapomnieć. A te zespoły (część) które dobrze zaczęły mogą złapać zadyszke na decydujące mecze w grupie spadkowej. I dlatego liczę na utrzymanie. Tak się pocieszam :-)
|
Cytat:
|
Kolejny mecz loteria - możemy wygrać, zremisować lub przegrać każdą liczbą bramek. Mnie nie zdziwi już totalnie nic...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
to co pokazał ten pajac małecki wczoraj to normalnie ludzkie pojęcie przechodzi! boguski,uryga,małecki to są goście którzy nie powinni nawet minuty zagrać już ! Brożek sie obraził? ale na kogo? na tadzia za 15 minut "gry"(machania łapami) czy na kibiców którzy troszeczke dali do zrozumienia że hańbią Wisłe. Tak troszeczke. Nie wiem co ma gniazdowy w głowie ale powinien tam zapodać "chodźcie bliżej" i w momencie gdyby podchodzili sypnąć gromkie "wypie*dalać" a potem "jak z koroną nie wygracie to po meczu...."
Osobiście twierdze że we wtorek zobaczymy coś paranormalnego mianowicie : Uryga w I składzie a chorwat ława :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl