Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [23 kolejka] WISŁA Kraków - Górnik Łęczna, 22 lutego, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9581)

markowywislak 23.02.2016 13:14

dopóki ten kryminalista piłkarski będzie grał na środku nie wygramy meczu. Bandyta Uryga nie umie kompletnie nic. Wczoraj starałem się skupić tylko na nim i normalnie kryminał. Cywka tam jeszcze ujdzie bo coś powalczy,nawet zagra do przodu ale ten matoł kompletne zero! brakuje rozgrywającego,sam Tadek mówił że Ondrasek i Brożek potrzebują prostopadłej piłki, a jak narazie mają dzide w przód. Jeżeli nie zakontraktują Wolskiego albo tego chorwata to może jeszcze nas uratować Popović który wczoraj w 10 minut pokazał więcej przydatności w 1 składzie niż tej alanek.

dj_ibutti 23.02.2016 13:23

W sobotę zobaczymy Urygę na środku obrony... z jego skocznością i "oceną sytuacji" to spodziewam się conajmniej 1 karnego i 2 straconych goli. No chyba, że Misiek będzie miał dzień konia.

majomajo 23.02.2016 13:25

Myślę że uwagi co do środka pola zostały dokładnie wymienione wyżej.
Z perspektywy trybun nie dało się nie zauważyć że Głowacki z obrony na boki lub na 20 m przed bramką łęcznej potrafił o niebo lepiej rozprowadzić piłkę niż dwóch zawodników z pomocy. Gra Wisły nie kwalifikuje się nawet w pojęciu "radosna piłka", ciężko myśleć że nagle będziemy grać jak chociażby w niektórych meczach na początku sezonu a co dopiero na dobrym jak na ligę poziomie.
Oj w maju będzie parę meczy o wszystko...

gdsmk 23.02.2016 14:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez majomajo (Post 1430284)
Z perspektywy trybun nie dało się nie zauważyć że Głowacki z obrony na boki lub na 20 m przed bramką łęcznej potrafił o niebo lepiej rozprowadzić piłkę niż dwóch zawodników z pomocy.

Nie tyle, że potrafił, on po prostu musiał, bo nasz zespół został tak majestatycznie ustawiony do rozegrania, że gdy któryś z obrońców posiadał piłkę, nie miał w pobliżu siebie do podania nikogo.

Jest to niepojęte, że widzi to 9000 osób na stadionie, a nie dostrzega tego facet, który trenuje piłkarzy od kilkunastu lat i zarabia za to ciężkie pieniądze.

Czterech zawodników ofensywnych stoi w pieprzonej linii z obroną Górnika efektywnie wykluczając się z jakiejkolwiek mądrej gry. W środku sam Cywka i 30 metrów przestrzeni. Za nim, w linii z Głowackim i Guzmicsem, Uryga.

Piłka idzie do Pietrzaka i Jovicia.

Dzida na Ondraska. Strata.

Odbiór. Powtórz.

Wisła rozpracowana, koniec analizy.

Adenalix 23.02.2016 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1430244)
Crivellaro - jedyny obok Drzazgi który mógł się podobać w sparingach - dwa mecze praktycznie na ławce (7 minut we Wrocławiu)

Crivellaro to zawodnik, na którego musisz postawić od początku meczu, a nie wpuszczac go na ostatnie 10 czy 15 minut. Mam wrażenie, że przy dwóch napastnikach nie ma za bardzo dla niego miejsca, bo musiałby grać "ósemkę" a nie "dziesiątkę" w środku pola, mając dużo zadań defensywnych. Tym bardziej dziwi skład w sparingach a obecny dobór składu. Jednym z najlepszych był Crivellaro i Drzazga, a teraz są odstawieni na bok.

bódyń 23.02.2016 14:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1430282)
W sobotę zobaczymy Urygę na środku pomocy... z jego skocznością i "oceną sytuacji" to spodziewam się conajmniej 1 karnego i 2 straconych goli. No chyba, że Misiek będzie miał dzień konia.

Chyba na srodku obrony miałeś na myśli.
jak tak będzie zapewne jeden z jego ostatnich wystepów w Wisłe

dj_ibutti 23.02.2016 15:24

Tak, oczywiscie.

FraMat 23.02.2016 15:35

Swoją drogą Uryga przestawiony na środek obrony zwalnia dla kogoś miejsce na środku pomocy?
Kogoś bardziej kreatywnego?

dj_ibutti 23.02.2016 15:38

Popovic z Cywką zagrają w środku. Uryga z Sadlokiem na ŚO. Kreatywnie to nam będą bramki ładować....

FraMat 23.02.2016 15:40

To fakt.
Po 0:6 w Bielsku, będą nam chcieli coś udowodnić....

PiVoSH92 23.02.2016 15:44

My zwolniliśmy im Kubickiego to może oni w rewanżu zwolnią nam Tadzia?

Robbie92 23.02.2016 16:38

Misiek - Jovic, Kujawa, Sadlok, Pietrzak - Cywka, Popovic - Balaszov, Brożek, Guerrier - Ondrasek

Inaczej tego nie widzę przeciwko Bielsku.. Strach pomyśleć o środku pola i środku obrony..
Cywka niby dobrze strzela z dystansu? Ktoś widział jego celny konkretny strzał na bramkę w tym sezonie?
Generalnie u nas rzadko się "odpala petardę" zza 16m.. Jak już strzelają to tak jakby obiadu nie zjedli, serio..

Uryga, dramat, niby fajnie bo wychowanek, Wiślak, ale daremny jest aktualnie, taki np. młody Bartosz widać było że dawał coś drużynie..
190cm wzrostu, a on przegrywa wszystkie główki, noo szał człowieka trafia.. Uryga na wypożyczenie do I ligi!

wolfu 23.02.2016 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 1430294)
Crivellaro to zawodnik, na którego musisz postawić od początku meczu, a nie wpuszczac go na ostatnie 10 czy 15 minut.

Crivellaro to zawodnik, na którego najlepiej wcale nie stawiać

mari339 23.02.2016 18:38

Zamiast Cywki w środku Crivellaro. Chłop zagrał we wszystkich sparingach i widać że się starał. Cywka wczoraj się nie popisał, więc nie powinien się znaleźć w pierwszej 11

arti 23.02.2016 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiVoSH92 (Post 1430304)
My zwolniliśmy im Kubickiego to może oni w rewanżu zwolnią nam Tadzia?

sami go sobie zwolnili. dawali d.py po całości i nawet się z tym nie kryli (wywiad z którymś parapiłkarzem po meczu)

Cazador 23.02.2016 19:45

Z taką grą to my będziemy mieli spory problem osiągnąć przyzwoity wynik z Bielszczanami. Czarno to widzę, na razie pędzimy w stronę 1 ligi. Kto ten pociąg zatrzyma?

_ukoL 23.02.2016 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _ukoL (Post 1429777)
Brak zwycięstwa w tym meczu będzie wskazywał jasno o co w tym roku będzie walczyć Wisła. Mimo wszystko liczę, że chłopaki się przełamią i uda się wymęczyć trzy punkty. Po cichu liczę na to, że Pepik coś strzeli. Miał ku temu okazje już we Wrocławiu.

Mam już odpowiedź. Walczymy o utrzymanie.

HEDu 23.02.2016 20:38

A czy wyszlismy kiedykolwiek srodkiem Crivallero - Popovic?

wolfu 23.02.2016 21:14

@ w zremisowanym 1-1 meczu z Górnikiem Zabrze (wtedy na środku Popović, Mączyński oraz Crivellaro) oraz w przegranym 2-1 meczu z Ruchem Chorzów (wtedy na środku Crivellaro, Uryga, Popović).

silver03 23.02.2016 22:35

Zobaczcie sobie jak ten pajac Uryga odpuszcza krycie w polu karnym

https://www.facebook.com/ligabedziec...type=2&theater

Fugiel 24.02.2016 08:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1430352)
Zobaczcie sobie jak ten pajac Uryga odpuszcza krycie w polu karnym

https://www.facebook.com/ligabedziec...type=2&theater

To nie jest pierwszy raz, tak samo bylo z Slaskiem, tak samo bylo z Lechem w Krakowie (choc wtedy bramka nie padla) Gosc notorycznie odpuszcza krycie. Ja wiem, ze jest wychowankiem.Czy naprawde wszyscy trenerzy widza w nim taki potencjał, ktorego ja nie widze ?

art 24.02.2016 08:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1430352)
Zobaczcie sobie jak ten pajac Uryga odpuszcza krycie w polu karnym

https://www.facebook.com/ligabedziec...type=2&theater

Co mecz to samo... Żeby tam jeszcze jakiś zwód był czy mocna przepychanka z trzymaniem za koszulki, nic.

Idealnie widać jak kryje Głowa czy nawet ten krytykowany w obronie Jovic, a jak Uryga. Podziwiam Głowe, że nie rozszarpał go na strzępy moment po bramce, na trybunach połowa wychodziła z siebie.

Pan Jotka 24.02.2016 09:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1430365)
To nie jest pierwszy raz, tak samo bylo z Slaskiem, tak samo bylo z Lechem w Krakowie (choc wtedy bramka nie padla) Gosc notorycznie odpuszcza krycie. Ja wiem, ze jest wychowankiem.Czy naprawde wszyscy trenerzy widza w nim taki potencjał, ktorego ja nie widze ?

Po pierwsze to nie ma kim grać, a po drugie to jednak bym nie twierdził, ze Uryga si enie nadaje, bo Nalepa też miał się nie nadawać, a gra w liderze ligi węgierskiej i reprezentacji U21...

PiVoSH92 24.02.2016 12:47

W U21 to nie ten Nalepa. Uryga to poziom I ligi max, podobnie jak przeciętniak z ligi węgierskiej nadaje się u nas na I ligę, a w takim właśnie miejscu jest tam Nalepa.

daka.kodaka 24.02.2016 13:31

Nalepa w przeciwienistwie do urygi miał wiekszy potencja

Revolver 24.02.2016 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez daka.kodaka (Post 1430418)
Nalepa w przeciwienistwie do urygi miał wiekszy potencja

Uważam, że Ty też możesz mieć większy potencjał niż pokazują to Twoje posty, ale obyś nie okazał się Urygą tego forum.

siemstein 24.02.2016 14:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1430419)
Uważam, że Ty też możesz mieć większy potencjał niż pokazują to Twoje posty, ale obyś nie okazał się Urygą tego forum.

:lol:to było dobre


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl