![]() |
dopóki ten kryminalista piłkarski będzie grał na środku nie wygramy meczu. Bandyta Uryga nie umie kompletnie nic. Wczoraj starałem się skupić tylko na nim i normalnie kryminał. Cywka tam jeszcze ujdzie bo coś powalczy,nawet zagra do przodu ale ten matoł kompletne zero! brakuje rozgrywającego,sam Tadek mówił że Ondrasek i Brożek potrzebują prostopadłej piłki, a jak narazie mają dzide w przód. Jeżeli nie zakontraktują Wolskiego albo tego chorwata to może jeszcze nas uratować Popović który wczoraj w 10 minut pokazał więcej przydatności w 1 składzie niż tej alanek.
|
W sobotę zobaczymy Urygę na środku obrony... z jego skocznością i "oceną sytuacji" to spodziewam się conajmniej 1 karnego i 2 straconych goli. No chyba, że Misiek będzie miał dzień konia.
|
Myślę że uwagi co do środka pola zostały dokładnie wymienione wyżej.
Z perspektywy trybun nie dało się nie zauważyć że Głowacki z obrony na boki lub na 20 m przed bramką łęcznej potrafił o niebo lepiej rozprowadzić piłkę niż dwóch zawodników z pomocy. Gra Wisły nie kwalifikuje się nawet w pojęciu "radosna piłka", ciężko myśleć że nagle będziemy grać jak chociażby w niektórych meczach na początku sezonu a co dopiero na dobrym jak na ligę poziomie. Oj w maju będzie parę meczy o wszystko... |
Cytat:
Jest to niepojęte, że widzi to 9000 osób na stadionie, a nie dostrzega tego facet, który trenuje piłkarzy od kilkunastu lat i zarabia za to ciężkie pieniądze. Czterech zawodników ofensywnych stoi w pieprzonej linii z obroną Górnika efektywnie wykluczając się z jakiejkolwiek mądrej gry. W środku sam Cywka i 30 metrów przestrzeni. Za nim, w linii z Głowackim i Guzmicsem, Uryga. Piłka idzie do Pietrzaka i Jovicia. Dzida na Ondraska. Strata. Odbiór. Powtórz. Wisła rozpracowana, koniec analizy. |
Cytat:
|
Cytat:
jak tak będzie zapewne jeden z jego ostatnich wystepów w Wisłe |
Tak, oczywiscie.
|
Swoją drogą Uryga przestawiony na środek obrony zwalnia dla kogoś miejsce na środku pomocy?
Kogoś bardziej kreatywnego? |
Popovic z Cywką zagrają w środku. Uryga z Sadlokiem na ŚO. Kreatywnie to nam będą bramki ładować....
|
To fakt.
Po 0:6 w Bielsku, będą nam chcieli coś udowodnić.... |
My zwolniliśmy im Kubickiego to może oni w rewanżu zwolnią nam Tadzia?
|
Misiek - Jovic, Kujawa, Sadlok, Pietrzak - Cywka, Popovic - Balaszov, Brożek, Guerrier - Ondrasek
Inaczej tego nie widzę przeciwko Bielsku.. Strach pomyśleć o środku pola i środku obrony.. Cywka niby dobrze strzela z dystansu? Ktoś widział jego celny konkretny strzał na bramkę w tym sezonie? Generalnie u nas rzadko się "odpala petardę" zza 16m.. Jak już strzelają to tak jakby obiadu nie zjedli, serio.. Uryga, dramat, niby fajnie bo wychowanek, Wiślak, ale daremny jest aktualnie, taki np. młody Bartosz widać było że dawał coś drużynie.. 190cm wzrostu, a on przegrywa wszystkie główki, noo szał człowieka trafia.. Uryga na wypożyczenie do I ligi! |
Cytat:
|
Zamiast Cywki w środku Crivellaro. Chłop zagrał we wszystkich sparingach i widać że się starał. Cywka wczoraj się nie popisał, więc nie powinien się znaleźć w pierwszej 11
|
Cytat:
|
Z taką grą to my będziemy mieli spory problem osiągnąć przyzwoity wynik z Bielszczanami. Czarno to widzę, na razie pędzimy w stronę 1 ligi. Kto ten pociąg zatrzyma?
|
Cytat:
|
A czy wyszlismy kiedykolwiek srodkiem Crivallero - Popovic?
|
@ w zremisowanym 1-1 meczu z Górnikiem Zabrze (wtedy na środku Popović, Mączyński oraz Crivellaro) oraz w przegranym 2-1 meczu z Ruchem Chorzów (wtedy na środku Crivellaro, Uryga, Popović).
|
Zobaczcie sobie jak ten pajac Uryga odpuszcza krycie w polu karnym
https://www.facebook.com/ligabedziec...type=2&theater |
Cytat:
|
Cytat:
Idealnie widać jak kryje Głowa czy nawet ten krytykowany w obronie Jovic, a jak Uryga. Podziwiam Głowe, że nie rozszarpał go na strzępy moment po bramce, na trybunach połowa wychodziła z siebie. |
Cytat:
|
W U21 to nie ten Nalepa. Uryga to poziom I ligi max, podobnie jak przeciętniak z ligi węgierskiej nadaje się u nas na I ligę, a w takim właśnie miejscu jest tam Nalepa.
|
Nalepa w przeciwienistwie do urygi miał wiekszy potencja
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl