![]() |
Cytat:
do wszystkich tych którzy tak lamentują że lepszym trenerem był Moskal, garść statystyk: Moskal: Wisła 1. liczba meczy - 32, Z - 8, R - 16, P -8 2. średnia zdobytych punktów 1.25! GKS K-ce 1. meczy - 45, Z - 15, R - 14, P - 16 2. średnia - 1.31 suma Wisła i GKS1. meczy - 77 - Z - 23, R - 30, P - 24 a teraz Pawłowski : Śląsk: 1. meczy - 80, Z - 31, R - 29, P - 20 2. średnia - 1.53 czarno na białym widać że to zamiana patyka na kijek... ale! ja liczę na efekt nowej miotły, może chociaż kilka meczy wygramy na tym... dajmy chłopu szansę popracować, tu nie ma co płakać, po prostu na więcej nas nie stać! |
Nie znam Tadeusza Pawłowskiego i niewiele o nim wiem. Dlatego jedyne co mogę zrobić, to życzyć mu powodzenia. Bo po pierwsze to trener naszej Wisły, a po drugie - Iron Man: http://www.przegladsportowy.pl/pilka...206,1,789.html
|
Cytat:
P.S. Jeszcze Moskala brakuje w śląsku by mieć całkowitą pewność...... Cytat:
Wstrzymam się wiec od głosu na jakiś czas. |
Widze ze 3/4 dalej mysli ze jestesmy Wielka Wisla i kazdy chce do niej chocby zadarmo....
Fakt Pawlowski na Guardiole nienwyglada ale ciekaw jestemczy tak samo bedziecie go "JE.AC" jak faktycznien wykreci jakis niezlynwynik(jaki? Tego nie mowie bo chujwie jaka kadra bedzie dysponowal) Zobaczymy kto wtedy uderzy sie w piers! Wole Pawlowskiego niz maciusia "praca w legii to spelnienie marzen" skorze |
Pawłowski to poprostu trener miły.Fajny ,lubiany,zawsze uśmiechnięty.Pilkarze go lubią.
Ma jedną wadę.Jest słabym trenerem... Niewiem po co to ,na co,z czym to sie je.Na poczatku jak newsa przeczytalem,to jakbym dostał czymś w tył glowy Od razu przypomnial mi sie Liczka za Kaspreczaka. ALe potem.....Sam pamietam jak Slask jeszce z dobrymi grajkami gral nawet dobrą pilkę. No coz,jedno wiem.. Juz nigdy nie uwierze w zadne "infa' Z roznych zrodel.Mam juz tego dośc.Ktos robi sobie ubaw ,teraz to wsyztsko czytajac.Ktory to juz raz? Wazne tez czy ktos nas wzmocni.Jakis napastnik przedwszyskim.Ktokolwiek.Jakby wrocil Sarki i Dziki Donald to juz by mozna jakos ofensywe zmontowac.I to juz byly promyk nadzieji. W kazdym razie po malym szoku,wlacza sie zdrowy rozsdek.....bo z trenerami w Polsce jest tak rozne(choby jak odpaliz Zielinski w Cracurvie,choc kto tam na niego stawial). A noz Tadek zapewni gre w grupie Mistrrzowskiej?Pozatym zaden trener ktory by do nas przyszedl BY TEGO NIE ZAGWARANTOWAŁ. Wiec tak naprawde jak Brozek zacznie strzlelac z 2 metrow do pustej,Guzmic przypomni sobie jako sie gra w obronie,Cierzniak zostanie ,Guerrier zlapie forme,wroci SARKI (!!) itd...to napewno na Grupe Mistrzowska sznase są.Bo kadrowo ,no bez jaj jak na tak słaby twór jak Ekstaklasa gdzie liderem jest PIAST GLIWICE m...tu wszysko sie zdarzyc moze,my tacy slabi nie ejstesmy.Kontuzje +sedziowie ,to tez trzba brac pod uwage .(tabele bez pomylek sedziwoskkich tez) |
Cytat:
|
C tak jak mówiłem, zamiast Hugo Broosa jest Tadek Pawłowski. Czyli zamiast coca coli na koszulkach będzie denaturat? :lol:
A tak na poważnie to ruch ten świadczy jednoznacznie o kilku sprawach 1. WISŁAZWE, SKWK, .......... - zmieńcie sobie informatora bo ktoś sobie z Was niezłe jaja zrobił z tym nowym rozdaniem, odbudowa Wielkiej Wisły i powrocie zapału u Cupiała... 2. Wybór trenera jasno wskazuje nam również kilka innych rzeczy a mianowicie: ciągle "szukanie" sponsora, brak wartościowych transferów do klubu, Ciąg dalszy oszczędności i wychodzenia z mitycznych długów... Gratuluję panu Cupialowi, zrobił z Wisły pod względem finansowym i sportowym druga Koronę Kielce!!! Amerykański sen na odwrót, od milionera do pucybuta w 4 lata, ale przynajmniej kibice pozwiedzaja nowe miejsca Podczas wyjazdów w przyszłym sezonie... |
Cytat:
|
Stało się... mleko zostało rozlane... niestety nie stać nas nawet na trenerów młodego pokolenia (Rumak) aczkolwiek to byłoby nie fair gdybyśmy na Pawłowskim postawili krzyżyk. Musimy być cierpliwi, jeżeli będą transfery to być może Tadek coś sklei z tego składu i powalczy o 8-kę.
Pamiętajcie też, że to trener naszej zgody, który nie ma w CV połowy polskiej ekstraklasy i I Ligi - Dajmy mu szanse. |
A ja się właśnie nie zgadzam. Na piłkarzy lepszych nie liczę. Pewnie trzeba będzie dalej kręcić bat z g... Jeżeli TP w Śląsku mając lepszy skład ( przede wszystkim jednak obszerniejszy) wylądował tam gdzie wylądował to jakie mamy przesłanki żeby myśleć, że u nas będzie lepiej?
Tak jak powiedziałem - nie wiem czy on jest dobrym czy złym trenerem. Wiem, że jest bardzo niepewną opcją. W naszej sytuacji to chyba nie jest rozwiązanie pozwalać sobie na eksperymenty. Zdaję sobie sprawę, że nie stać nas na nikogo z nazwiskiem ( który również nie gwarantuje sukcesu) ale w takim razie po ch.... wypierdzielać Moskala? Też jest tani i też ciągle niepewny. Co by osiągnął gdyby mu dokupić ze 4 wyrobników na uzupełnienie składu? Tego się (w tym rozdaniu) nie dowiemy. Coraz bardziej w tle zaczynam dostrzegać inną opcję a mianowicie TP jako słup i Smuda jako ten mityczny dyr. sportowy i jako "nadtrener". I tu zaczynam się bać jeszcze bardziej. |
Zamienic Moskala na Pawlowskiego to trzeba miec niepokolei w glowie. Co za amatorszczyzna. To juz Stacha Levego bym wolal niz tego goscia.
|
Cytat:
|
W tej lidze wszystko widziano.
W sumie, po przepicu wczorajszego news, jestem na TAK. Kto inny nasza młodzież poszkoli jak nie Tedy ktory podejscie do niej ma dobre. Martwi mnie tylko to ze on jarał sie Gecovem, wiec spodziewam sie o wiele częstszych występów Cywki. Niemniej jednak z chęcia pojawiłbym sie na konferencji i zadał z pięć pytań. Narazie nurtuje mnie sztab szkoleniowy - jest jakies info w tej sprawie? |
Wywiad z nowym trenerem
http://www.dziennikpolski24.pl/artyk...hali,id,t.html |
"bedziemy grać dwoma napastnikami"
|
Dopóki Tadziu w Śląsku miał Mile,Marco Paixao,Picha,Droppe to wyniki były...
|
tak?A nie dopóki im płacili ?
E: w wielu... |
a w których klubach w Polsce regularnie płaca ?
|
Cytat:
|
Hmmm zamieniliśmy jednego słabego trenera który:
- ma jedną koncepcje gry (jak ktoś ją rozszyfruje to kaplica) - jest zależny od formy kluczowych graczy Na innego słabego trenera który: - ma jedną koncepcje gry (jak ktoś ją rozszyfruje to kaplica) - jest zależny od formy kluczowych graczy |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wymień mecze, w których Kazek był bezradny, przeciwnik nas zdominował a Kazek i piłkarze nie wiedzieli co robić. Ja też nie robię z Moskala człowieka bez skazy, ale w kluczowych sytuacjach nie Kazek kopie piłkę... On ma wymyślić sposób grania taki, który pozwoli na stwarzanie sytuacji. Było z tym źle? Mogę się przyczepić do stałych fragmentów, niektórych wyborów personalnych i tyle.
edit. nie ma sensu zresztą ciągnąć w kółko tej samej dyskusji - tym bardziej, że to wątek o nowym trenerze. |
Cytat:
|
Ja .......e. Kogo oni ....a wzieli?!
|
Cytat:
Ale tam jest akurat większość obcokrajowcow... A po drugie wiele klubow było wysoko a z wyplatami bywalo naprawdę roznie... |
Moja pierwsza reakcja po zobaczeniu informacji ze to on ma zostać trenerem był wielki szok i niedowierzanie.No bo jak można wytłumaczyć zatrudnienia trenera który trenuje drugi rok dopiero i to stopniowo pogrążajac Śląsk coraz gorsza pozycja w tabeli.
W tym sezonie kiedy oglądałem mecze Śląska były one tak fatalne że nawet szkoda gadać mimo tego że Śląsk jest strasznie źle zarządzany to tak bezpłciowego futbolu nie gra żaden inny zespół w ekstraklasie po prostu nie da się tego oglądać. Co nie znaczy że nie będę wspierał Pawłowskiego bo to jest sympatyczny człowiek i liczę że mu się uda choć nie wierzę w jego umiejętności i również nie mam pojęcia czemu akurat on ma poukładać ten zespół no ale cóż... Powodzenia |
Cytat:
Natomiast na ten moment Pawłowski powinien otrzymać od nas wsparcie i jakiś kredyt zaufania, bo jakby nie bardzo jest inne wyjście. Napisałbym to o każdym innym trenerze; Kulawiku czy Broosie. Może z wyjątkiem Smudy. W tym wszystkim najbardziej mnie tylko przeraża kontrakt na 18 miesięcy. |
Jaka to różnica czy trenerem został Pawłowski czy inny Czesiek?
dopóki nie będzie realnych wzmocnień i pensji wypłacanych na czas to w Wiśle będzie coraz gorzej |
Czytam ze Pawlowski potrzrbuje 2 moze 3 transferow....
Rozumiem ze zna stany liczebne zawodnikow oraz ich wysokie umiejetnosci... |
Jeśli to będzie 2-3 naprawdę dobrych zawodników to w zupełności wystarczy (razem z Drzazgą to będzie 3-4 nowych zawodników) :D Jeśli nikt nie odejdzie to będziemy mieli 18-20 doświadczonych zawodników na ligę.
Jeśli nikt nie odejdzie.... |
Cytat:
Wesołych Świąt |
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...dalu-sprzed-30 dobry artykuł
|
Tak, świetny artykuł. Nie ma co. Dla warszawki. Widzę, że boli ich dupa. Wklejanie tego czegoś tutaj, to według mnie skrajny debilizm.
|
Mam nadzieje, że wszyscy krytycy Moskala, którzy byli ucieszeni jego zwolnieniem, są w 7 niebie, wszak zmieniliśmy trenera, za którego zespołu nie dało się oglądać, na kogoś z wizją i polotem, a którego poprzednia drużyna grała efektownie i efektywnie...
|
Wesoły Romek, czemu debilizm? Bo ciężko się przyznać do prawdy? Trudno, było minęło. Pokaż mi klub w Polsce, który nie ustawiał meczów. Chodzi tu bardziej i relacje nowego trenera z Kapką, a nie korupcję.
|
Zmiana dla zmiany, bo trzeba było pogrozić palcem po przegranych derbach. Sensu w tym nie widzę, a sam Pawłowski nie zwiastuje wzmocnień czy inwestycji w rozwój klubu.
|
Przemyślałem na spokojnie tą nominację Pawłowskiego i jednak uważam że jest to dobry wybór. Zarówno pod względem "urody gry" jak i skuteczności jego Śląsk prezentował się lepiej niż drużyna Smudy czy Moskala.
Jeśli faktycznie dojdzie tych 4 piłkarzy prezentujących solidny poziom to spadek nam nie grozi a i myślę że do 8 powinniśmy się wcisnąć. Tak jak pisało kilku kolegów (fialo) w naszej sytuacji jakości piłkarzy musimy patrzeć realnie na nasze możliwości i cele. Tak czy inaczej nie będzie źle :D |
Zupełnie obojętnie przyjąłem nominację Pawłowskiego. Jeśli już jest polski trener, to wiadomo że spod jednej sztancy wylazł. Czy to Probierz, Moskal, czy Pawłowski to wsio ryba. Jakieś tam niuanse są, typu że jeden biega jak poparzony przy linii, a drugi stoi jakby mu nogi gangsterzy z mafii zalali betonem.
Pawłowski ma tę przewagę nad np. Skorżą, że Wisły jeszcze nie skompromitował ;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl