Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Tadeusz Pawłowski - na szczęście już nie jest trenerem Wisły Kraków. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9562)

Rafal-SWL 23.12.2015 00:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Davss875 (Post 1424232)
Ja już wole Smude lub Moskala!!! Taki news, Boże kto na to wpadł? Zjebane Święta będą!!! ....uja będzie nie sponsor, transferow raczej tez nie, chyba, że z klubu? Ciekawe czy Cupiał spłaci te długi do 6 stycznia, szczerze w to wątpie!!!

tak wiem, też jestem zaskoczony tym wyborem, ale ludzie, dajcie sobie trochę na wstrzymanie!

do wszystkich tych którzy tak lamentują że lepszym trenerem był Moskal, garść statystyk:
Moskal:
Wisła
1. liczba meczy - 32, Z - 8, R - 16, P -8
2. średnia zdobytych punktów 1.25!

GKS K-ce
1. meczy - 45, Z - 15, R - 14, P - 16
2. średnia - 1.31
suma Wisła i GKS1. meczy - 77
- Z - 23, R - 30, P - 24

a teraz Pawłowski :
Śląsk:
1. meczy - 80, Z - 31, R - 29, P - 20
2. średnia - 1.53

czarno na białym widać że to zamiana patyka na kijek... ale!
ja liczę na efekt nowej miotły, może chociaż kilka meczy wygramy na tym...

dajmy chłopu szansę popracować, tu nie ma co płakać, po prostu na więcej nas nie stać!

Wesoły Romek 23.12.2015 00:02

Nie znam Tadeusza Pawłowskiego i niewiele o nim wiem. Dlatego jedyne co mogę zrobić, to życzyć mu powodzenia. Bo po pierwsze to trener naszej Wisły, a po drugie - Iron Man: http://www.przegladsportowy.pl/pilka...206,1,789.html

Lukasz 23.12.2015 00:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1424364)
W czym Pawłowski jest np. lepszy od Moskala ? :D

W czym jest lepszy nikt tak na prawde nie wie, więc postanowiono to dokladnie sprawdzić.

P.S.
Jeszcze Moskala brakuje w śląsku by mieć całkowitą pewność......


Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1424375)
Dodałem do tematu ankietę.
Dałem nam wszystkim czas 365 dni..

OK 100 dni kazdemu sie należy.
Wstrzymam się wiec od głosu na jakiś czas.

wiertar 23.12.2015 00:44

Widze ze 3/4 dalej mysli ze jestesmy Wielka Wisla i kazdy chce do niej chocby zadarmo....


Fakt Pawlowski na Guardiole nienwyglada ale ciekaw jestemczy tak samo bedziecie go "JE.AC" jak faktycznien wykreci jakis niezlynwynik(jaki? Tego nie mowie bo chujwie jaka kadra bedzie dysponowal)

Zobaczymy kto wtedy uderzy sie w piers!

Wole Pawlowskiego niz maciusia "praca w legii to spelnienie marzen" skorze

Wojtas 23.12.2015 00:51

Pawłowski to poprostu trener miły.Fajny ,lubiany,zawsze uśmiechnięty.Pilkarze go lubią.

Ma jedną wadę.Jest słabym trenerem...

Niewiem po co to ,na co,z czym to sie je.Na poczatku jak newsa przeczytalem,to jakbym dostał czymś w tył glowy
Od razu przypomnial mi sie Liczka za Kaspreczaka.

ALe potem.....Sam pamietam jak Slask jeszce z dobrymi grajkami gral nawet dobrą pilkę.

No coz,jedno wiem..
Juz nigdy nie uwierze w zadne "infa' Z roznych zrodel.Mam juz tego dośc.Ktos robi sobie ubaw ,teraz to wsyztsko czytajac.Ktory to juz raz?

Wazne tez czy ktos nas wzmocni.Jakis napastnik przedwszyskim.Ktokolwiek.Jakby wrocil Sarki i Dziki Donald to juz by mozna jakos ofensywe zmontowac.I to juz byly promyk nadzieji.

W kazdym razie po malym szoku,wlacza sie zdrowy rozsdek.....bo z trenerami w Polsce jest tak rozne(choby jak odpaliz Zielinski w Cracurvie,choc kto tam na niego stawial).

A noz Tadek zapewni gre w grupie Mistrrzowskiej?Pozatym zaden trener ktory by do nas przyszedl BY TEGO NIE ZAGWARANTOWAŁ.
Wiec tak naprawde jak Brozek zacznie strzlelac z 2 metrow do pustej,Guzmic przypomni sobie jako sie gra w obronie,Cierzniak zostanie ,Guerrier zlapie forme,wroci SARKI (!!) itd...to napewno na Grupe Mistrzowska sznase są.Bo kadrowo ,no bez jaj jak na tak słaby twór jak Ekstaklasa gdzie liderem jest PIAST GLIWICE m...tu wszysko sie zdarzyc moze,my tacy slabi nie ejstesmy.Kontuzje +sedziowie ,to tez trzba brac pod uwage .(tabele bez pomylek sedziwoskkich tez)

regan 23.12.2015 01:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1424375)
Dodałem do tematu ankietę.
Dałem nam wszystkim czas 365 dni..


Zapraszam do udziału w ankiecie.

To niezły optymista z ciebie :D ją daje góra 3 wtopione mecze :D

Stelio 23.12.2015 01:48

C tak jak mówiłem, zamiast Hugo Broosa jest Tadek Pawłowski. Czyli zamiast coca coli na koszulkach będzie denaturat? :lol:

A tak na poważnie to ruch ten świadczy jednoznacznie o kilku sprawach
1. WISŁAZWE, SKWK, .......... - zmieńcie sobie informatora bo ktoś sobie z Was niezłe jaja zrobił z tym nowym rozdaniem, odbudowa Wielkiej Wisły i powrocie zapału u Cupiała...
2. Wybór trenera jasno wskazuje nam również kilka innych rzeczy a mianowicie: ciągle "szukanie" sponsora, brak wartościowych transferów do klubu, Ciąg dalszy oszczędności i wychodzenia z mitycznych długów... Gratuluję panu Cupialowi, zrobił z Wisły pod względem finansowym i sportowym druga Koronę Kielce!!! Amerykański sen na odwrót, od milionera do pucybuta w 4 lata, ale przynajmniej kibice pozwiedzaja nowe miejsca Podczas wyjazdów w przyszłym sezonie...

Karamazow 23.12.2015 02:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1424387)
Pawłowski to poprostu trener miły.Fajny ,lubiany,zawsze uśmiechnięty.Pilkarze go lubią.

Ma jedną wadę.Jest słabym trenerem...

Niewiem po co to ,na co,z czym to sie je.Na poczatku jak newsa przeczytalem,to jakbym dostał czymś w tył glowy
Od razu przypomnial mi sie Liczka za Kaspreczaka.

ALe potem.....Sam pamietam jak Slask jeszce z dobrymi grajkami gral nawet dobrą pilkę.

No coz,jedno wiem..
Juz nigdy nie uwierze w zadne "infa' Z roznych zrodel.Mam juz tego dośc.Ktos robi sobie ubaw ,teraz to wsyztsko czytajac.Ktory to juz raz?

Wazne tez czy ktos nas wzmocni.Jakis napastnik przedwszyskim.Ktokolwiek.Jakby wrocil Sarki i Dziki Donald to juz by mozna jakos ofensywe zmontowac.I to juz byly promyk nadzieji.

W kazdym razie po malym szoku,wlacza sie zdrowy rozsdek.....bo z trenerami w Polsce jest tak rozne(choby jak odpaliz Zielinski w Cracurvie,choc kto tam na niego stawial).

A noz Tadek zapewni gre w grupie Mistrrzowskiej?Pozatym zaden trener ktory by do nas przyszedl BY TEGO NIE ZAGWARANTOWAŁ.
Wiec tak naprawde jak Brozek zacznie strzlelac z 2 metrow do pustej,Guzmic przypomni sobie jako sie gra w obronie,Cierzniak zostanie ,Guerrier zlapie forme,wroci SARKI (!!) itd...to napewno na Grupe Mistrzowska sznase są.Bo kadrowo ,no bez jaj jak na tak słaby twór jak Ekstaklasa gdzie liderem jest PIAST GLIWICE m...tu wszysko sie zdarzyc moze,my tacy slabi nie ejstesmy.Kontuzje +sedziowie ,to tez trzba brac pod uwage .(tabele bez pomylek sedziwoskkich tez)

Słaby trener - na moje to na taką weryfikację jest o wiele za wcześnie. Pierwszy rok ze Śląskiem znakomity, drugi słaby. Opinia o tym jakoby Teddy był fajnym i lubianym trenerem przez piłkarzy dla mnie to mit: Z Milą się nie pierd,olił i powiedział w tv na wejściu, że jest za gruby. Krytykuje swoich piłkarzy otwarcie w mediach, a piłkarzyny na swoim punkcie są wrażliwe, więc wcale Tadek to nie takie ciepłe kluchy. Na jego obronę w tym sezonie działa to, że grał w pucharach a to typowo polski syndrom jak na przykład Ruchu Kociana, że potem następuje zjazd. Można było usłyszeć plotki, że piłkarzyny grały we Wrocławiu przeciwko niemu, więc też nie wiadomo jak to do końca było, że wyniki były słabe. Plusem Teda jest to, że w Śląsku musiał sobie radzić z kadrą w której jest 16 piłkarzy , więc z podobnym problemem będzie się mierzył u nas.

TSWthedues 23.12.2015 07:45

Stało się... mleko zostało rozlane... niestety nie stać nas nawet na trenerów młodego pokolenia (Rumak) aczkolwiek to byłoby nie fair gdybyśmy na Pawłowskim postawili krzyżyk. Musimy być cierpliwi, jeżeli będą transfery to być może Tadek coś sklei z tego składu i powalczy o 8-kę.

Pamiętajcie też, że to trener naszej zgody, który nie ma w CV połowy polskiej ekstraklasy i I Ligi - Dajmy mu szanse.

rafkur 23.12.2015 08:35

A ja się właśnie nie zgadzam. Na piłkarzy lepszych nie liczę. Pewnie trzeba będzie dalej kręcić bat z g... Jeżeli TP w Śląsku mając lepszy skład ( przede wszystkim jednak obszerniejszy) wylądował tam gdzie wylądował to jakie mamy przesłanki żeby myśleć, że u nas będzie lepiej?
Tak jak powiedziałem - nie wiem czy on jest dobrym czy złym trenerem. Wiem, że jest bardzo niepewną opcją. W naszej sytuacji to chyba nie jest rozwiązanie pozwalać sobie na eksperymenty. Zdaję sobie sprawę, że nie stać nas na nikogo z nazwiskiem ( który również nie gwarantuje sukcesu) ale w takim razie po ch.... wypierdzielać Moskala? Też jest tani i też ciągle niepewny. Co by osiągnął gdyby mu dokupić ze 4 wyrobników na uzupełnienie składu? Tego się (w tym rozdaniu) nie dowiemy.
Coraz bardziej w tle zaczynam dostrzegać inną opcję a mianowicie TP jako słup i Smuda jako ten mityczny dyr. sportowy i jako "nadtrener". I tu zaczynam się bać jeszcze bardziej.

Blaszczu16 23.12.2015 08:39

Zamienic Moskala na Pawlowskiego to trzeba miec niepokolei w glowie. Co za amatorszczyzna. To juz Stacha Levego bym wolal niz tego goscia.

silver03 23.12.2015 08:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1424395)
Coraz bardziej w tle zaczynam dostrzegać inną opcję a mianowicie TP jako słup i Smuda jako ten mityczny dyr. sportowy i jako "nadtrener". I tu zaczynam się bać jeszcze bardziej.

To byłaby już czysta patologia, dlatego nie zdziwiłbym się na takie rozwiązanie u nas.

szprotson 23.12.2015 09:41

W tej lidze wszystko widziano.

W sumie, po przepicu wczorajszego news, jestem na TAK.

Kto inny nasza młodzież poszkoli jak nie Tedy ktory podejscie do niej ma dobre.
Martwi mnie tylko to ze on jarał sie Gecovem, wiec spodziewam sie o wiele częstszych występów Cywki.

Niemniej jednak z chęcia pojawiłbym sie na konferencji i zadał z pięć pytań.
Narazie nurtuje mnie sztab szkoleniowy - jest jakies info w tej sprawie?

bódyń 23.12.2015 09:44

Wywiad z nowym trenerem
http://www.dziennikpolski24.pl/artyk...hali,id,t.html

szprotson 23.12.2015 09:55

"bedziemy grać dwoma napastnikami"

AYALA 23.12.2015 10:26

Dopóki Tadziu w Śląsku miał Mile,Marco Paixao,Picha,Droppe to wyniki były...

szprotson 23.12.2015 10:28

tak?A nie dopóki im płacili ?

E: w wielu...

AYALA 23.12.2015 10:30

a w których klubach w Polsce regularnie płaca ?

gdsmk 23.12.2015 10:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1424425)
a w których klubach w Polsce regularnie płaca ?

w Piaście.

Ajax 23.12.2015 11:03

Hmmm zamieniliśmy jednego słabego trenera który:
- ma jedną koncepcje gry (jak ktoś ją rozszyfruje to kaplica)
- jest zależny od formy kluczowych graczy

Na innego słabego trenera który:
- ma jedną koncepcje gry (jak ktoś ją rozszyfruje to kaplica)
- jest zależny od formy kluczowych graczy

serek.c2 23.12.2015 11:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1424435)
Hmmm zamieniliśmy jednego słabego trenera który:
- ma jedną koncepcje gry (jak ktoś ją rozszyfruje to kaplica)
- jest zależny od formy kluczowych graczy

Na innego słabego trenera który:
- ma jedną koncepcje gry (jak ktoś ją rozszyfruje to kaplica)
- jest zależny od formy kluczowych graczy

Ja się zastanawiam jak się objawiała ta "kaplica" w przypadku rozszyfrowania taktyki Moskala... Przegrywaliśmy przez to, że rywale razili nas kontrami a w ataku nie mogliśmy nic stworzyć? Przecież za Kazka mieliśmy sytuacji tyle, że głowa boli... To nie taktyka decydowała a Jankowskie, którzy nie potrafili wykończyć wielu setek.

Revolver 23.12.2015 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1424441)
Ja się zastanawiam jak się objawiała ta "kaplica" w przypadku rozszyfrowania taktyki Moskala... Przegrywaliśmy przez to, że rywale razili nas kontrami a w ataku nie mogliśmy nic stworzyć? Przecież za Kazka mieliśmy sytuacji tyle, że głowa boli... To nie taktyka decydowała a Jankowskie, którzy nie potrafili wykończyć wielu setek.

Decydowało wiele czynników. Bez sensu jest obwinianie tylko Moskala, ale nie ma też co robić z niego męczennika, bo - umówmy się - taktycznie też geniuszem nie był. Jak gra się układała, to wyglądało to nieźle, ale w momencie kiedy trafialiśmy na rywala, który chciał i/lub potrafił grać w piłkę, to Kazio nie bardzo wiedział jak zareagować. I nie mówię tu już nawet o zmianach, ale o korygowaniu ustawienia, kontrolowaniu stref, tempa i czegokolwiek, co wykraczałoby poza wcześniej założoną jedną taktykę. Natomiast pomysł jakiś był, może z czasem wyglądałoby to lepiej. W każdym razie, te wszystkie tracone punkty, to nie jest wina TYLKO Moskala albo TYLKO piłkarzy.

63.5 Kg 23.12.2015 11:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gdsmk (Post 1424428)
w Piaście.

Jestes ich księgowym?

serek.c2 23.12.2015 11:39

Wymień mecze, w których Kazek był bezradny, przeciwnik nas zdominował a Kazek i piłkarze nie wiedzieli co robić. Ja też nie robię z Moskala człowieka bez skazy, ale w kluczowych sytuacjach nie Kazek kopie piłkę... On ma wymyślić sposób grania taki, który pozwoli na stwarzanie sytuacji. Było z tym źle? Mogę się przyczepić do stałych fragmentów, niektórych wyborów personalnych i tyle.

edit. nie ma sensu zresztą ciągnąć w kółko tej samej dyskusji - tym bardziej, że to wątek o nowym trenerze.

!!IRIVER!! 23.12.2015 11:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1424443)
Jestes ich księgowym?

Gdyby były zaległości to raczej nie poczynaliby sobie tak dobrze. Ot, "polska" mentalność. :)

Dariook 23.12.2015 12:33

Ja .......e. Kogo oni ....a wzieli?!

63.5 Kg 23.12.2015 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1424446)
Gdyby były zaległości to raczej nie poczynaliby sobie tak dobrze. Ot, "polska" mentalność. :)

Nie wiem czy sa czy nie...
Ale tam jest akurat większość obcokrajowcow...
A po drugie wiele klubow było wysoko a z wyplatami bywalo naprawdę roznie...

Arsenal 23.12.2015 12:54

Moja pierwsza reakcja po zobaczeniu informacji ze to on ma zostać trenerem był wielki szok i niedowierzanie.No bo jak można wytłumaczyć zatrudnienia trenera który trenuje drugi rok dopiero i to stopniowo pogrążajac Śląsk coraz gorsza pozycja w tabeli.
W tym sezonie kiedy oglądałem mecze Śląska były one tak fatalne że nawet szkoda gadać mimo tego że Śląsk jest strasznie źle zarządzany to tak bezpłciowego futbolu nie gra żaden inny zespół w ekstraklasie po prostu nie da się tego oglądać.
Co nie znaczy że nie będę wspierał Pawłowskiego bo to jest sympatyczny człowiek i liczę że mu się uda choć nie wierzę w jego umiejętności i również nie mam pojęcia czemu akurat on ma poukładać ten zespół no ale cóż...
Powodzenia

Revolver 23.12.2015 13:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arsenal (Post 1424456)
Moja pierwsza reakcja po zobaczeniu informacji ze to on ma zostać trenerem był wielki szok i niedowierzanie.No bo jak można wytłumaczyć zatrudnienia trenera który trenuje drugi rok dopiero i to stopniowo pogrążajac Śląsk coraz gorsza pozycja w tabeli.
W tym sezonie kiedy oglądałem mecze Śląska były one tak fatalne że nawet szkoda gadać mimo tego że Śląsk jest strasznie źle zarządzany to tak bezpłciowego futbolu nie gra żaden inny zespół w ekstraklasie po prostu nie da się tego oglądać.
Co nie znaczy że nie będę wspierał Pawłowskiego bo to jest sympatyczny człowiek i liczę że mu się uda choć nie wierzę w jego umiejętności i również nie mam pojęcia czemu akurat on ma poukładać ten zespół no ale cóż...
Powodzenia

"Sympatyczny" - dobry eufemizm. Zupełnie jak gadanie o kobiecie z paskudnym ryjem. "Jaka jest? Sympatyczna."

Natomiast na ten moment Pawłowski powinien otrzymać od nas wsparcie i jakiś kredyt zaufania, bo jakby nie bardzo jest inne wyjście. Napisałbym to o każdym innym trenerze; Kulawiku czy Broosie. Może z wyjątkiem Smudy. W tym wszystkim najbardziej mnie tylko przeraża kontrakt na 18 miesięcy.

W.S 23.12.2015 15:03

Jaka to różnica czy trenerem został Pawłowski czy inny Czesiek?
dopóki nie będzie realnych wzmocnień i pensji wypłacanych na czas to w Wiśle będzie coraz gorzej

63.5 Kg 23.12.2015 15:44

Czytam ze Pawlowski potrzrbuje 2 moze 3 transferow....
Rozumiem ze zna stany liczebne zawodnikow oraz ich wysokie umiejetnosci...

krzaq12 23.12.2015 15:53

Jeśli to będzie 2-3 naprawdę dobrych zawodników to w zupełności wystarczy (razem z Drzazgą to będzie 3-4 nowych zawodników) :D Jeśli nikt nie odejdzie to będziemy mieli 18-20 doświadczonych zawodników na ligę.
Jeśli nikt nie odejdzie....

wolfy 23.12.2015 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1424322)
No, nie mamy aspiracji i tyle.

Każdy kto ma aspiracje, w pierwszym składzie takie "talenty" jak Jankowski, Uryga, Boguski, Cywka i Crivelaro, a na ławce nieodkryte talenty w rodzaju Kujawy czy Buchalika jest - delikatnie mówiąc - mało rozgarnięty. I tutaj fialo ma rację.

Wesołych Świąt

pietre 23.12.2015 16:50

http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...dalu-sprzed-30 dobry artykuł

Wesoły Romek 23.12.2015 16:54

Tak, świetny artykuł. Nie ma co. Dla warszawki. Widzę, że boli ich dupa. Wklejanie tego czegoś tutaj, to według mnie skrajny debilizm.

JacobCFC 23.12.2015 17:26

Mam nadzieje, że wszyscy krytycy Moskala, którzy byli ucieszeni jego zwolnieniem, są w 7 niebie, wszak zmieniliśmy trenera, za którego zespołu nie dało się oglądać, na kogoś z wizją i polotem, a którego poprzednia drużyna grała efektownie i efektywnie...

pietre 23.12.2015 17:32

Wesoły Romek, czemu debilizm? Bo ciężko się przyznać do prawdy? Trudno, było minęło. Pokaż mi klub w Polsce, który nie ustawiał meczów. Chodzi tu bardziej i relacje nowego trenera z Kapką, a nie korupcję.

tofik 23.12.2015 18:09

Zmiana dla zmiany, bo trzeba było pogrozić palcem po przegranych derbach. Sensu w tym nie widzę, a sam Pawłowski nie zwiastuje wzmocnień czy inwestycji w rozwój klubu.

Ogryzek 23.12.2015 18:31

Przemyślałem na spokojnie tą nominację Pawłowskiego i jednak uważam że jest to dobry wybór. Zarówno pod względem "urody gry" jak i skuteczności jego Śląsk prezentował się lepiej niż drużyna Smudy czy Moskala.

Jeśli faktycznie dojdzie tych 4 piłkarzy prezentujących solidny poziom to spadek nam nie grozi a i myślę że do 8 powinniśmy się wcisnąć.

Tak jak pisało kilku kolegów (fialo) w naszej sytuacji jakości piłkarzy musimy patrzeć realnie na nasze możliwości i cele.

Tak czy inaczej nie będzie źle :D

rozarian 23.12.2015 18:38

Zupełnie obojętnie przyjąłem nominację Pawłowskiego. Jeśli już jest polski trener, to wiadomo że spod jednej sztancy wylazł. Czy to Probierz, Moskal, czy Pawłowski to wsio ryba. Jakieś tam niuanse są, typu że jeden biega jak poparzony przy linii, a drugi stoi jakby mu nogi gangsterzy z mafii zalali betonem.
Pawłowski ma tę przewagę nad np. Skorżą, że Wisły jeszcze nie skompromitował ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl