Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Islamizacja Europy (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9520)

SLV 23.10.2015 07:22

A propo tego co pisałem wczoraj http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,tit...?ticaid=115cf8

el Nuero 23.10.2015 18:16

Słoweńcy się wkurzyli i przestali p***ić. Jak bronić granicy, to bronić!
http://fakty.interia.pl/raporty/rapo...gi,nId,1909318

A tu zabawne info dla tych, którzy chcą wiedzieć, jak będą wyglądać Niemcy za rok :-)
https://www.youtube.com/watch?v=PB9G7nRxp-k

Super name 24.10.2015 00:19

Słowenia :Inwazja muzułmanów
http://www.cda.pl/video/499987f8

Oddaj odpowiedzialnie głos w wyborach do Sejmu RP aby oni tutaj nie dotarli. ZDECYDOWANIE NIE DLA MASOWEJ MIGRACJI mUZUŁMANÓW.
POLSKA DLA POLAKÓW

leszekm 24.10.2015 16:27

Uchodźcy muszą płacić za internowanie i nie wolno im opuszczać schronisk. To spowodowało, że muzułmanie nie uciekają do… Czech. Niemcy są wściekli

http://wpolityce.pl/swiat/269559-uch...cy-sa-wsciekli

PvD 24.10.2015 22:35

Ciekawe nagranie, którego media pewnie nie pokarzą

https://www.youtube.com/watch?v=KAAznse0ThI

Gwiaździsty 27.10.2015 08:21

Mam nadzieję, ze nowy rząd szybko zmieni jedną z ostatnich decyzji Kopacz:

http://wgospodarce.pl/informacje/215...ki-dla-polakow

leszekm 27.10.2015 18:11

Bat na niepokornych. Reakcją Europy na zwycięstwo PiS są... groźby! "Fundusze europejskie to dobre narzędzie wywierania wpływu"


http://wpolityce.pl/polityka/269850-...ierania-wplywu

Vinci 28.10.2015 06:17

Na chlopski rozum pozostaje - zmniejszyć wtedy wysokość składki członkowskiej proporcjonalnie do kwot, o jakie planowaliby zredukować zagwarantowane wcześniej dotacje...

Don Donson 28.10.2015 08:11

Nie badałem tego tematu w aktach, ale możliwe że specjalnych konsekwencji za "opóźnienia w płaceniu składki Unijnej" chyba nie ma:rotfl:.

Jak ktoś kończył studia w tym zakresie niech się wypowie, bo mnie ta brukselka zaczyna śmieszyć.
My powinniśmy szkopom teraz wystawić fakturkę za "hospitality" w latach 39-45.

Niechże oni zdupcają z tymi funduszami....

Kocur 28.10.2015 09:44

To nie temat o funduszach ale sam chętnie bym zobaczył pełen cash flow przykładowej złotówki.

Bo kiedyś mi wpadła w oczy grafika że na 1 mln zł składki dostajemy 2 mln zł z czego 1 mln to koszty obsługi funduszy unijnych :D


A w temacie - pamiętacie jak Austra piętnowała w Brukseli Węgry za ten płot - a teraz ministra z Wiednia mówi w TV publicznie że Austria planuje budować mur na granicy...
Hipokryzja aż wali po oczach.

Lukasz 28.10.2015 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Don Donson (Post 1418349)
Nie badałem tego tematu w aktach, ale możliwe że specjalnych konsekwencji za "opóźnienia w płaceniu składki Unijnej" chyba nie ma:rotfl:.

Gdzieś czytałem że probelem są obecnie przyznane dodatcje, które były wydawane zbyt lekko co pociąga za sobą możliwość cofnięcia dotacji. Przykładem miał być np. Stadion Narodowy (?) który został postaiowny na terenach których własność jest nie pewna. Ile w tym prawdy, nie wiem.

Inna sprawa że Warszawa liczy na dotację na metro z pieniedzy z UE (4 mld zł).

heoij 01.11.2015 19:28

Uchodźcy muzułmańscy w Niemczech żądają... domów i samochodów.

http://wpolityce.pl/swiat/270362-uch...kich-deptakach

A może frytki do tego? :D

SLV 01.11.2015 21:32

To jest jeden wielki cyrk takich wydarzeń nie ma w książkach czy w filmach ktoś ci przyjeżdża do państwa z innej części świata i żąda jakiś luksusów, dla przykładu podchodzi pan Kowalski do pana Nowaka i mówi mu daj mi samochód i luksusowe mieszkanie z wyższe półki każdy z nas uznał by to za jakiś żart z kabaretu czy coś w tym stylu, ale ci muzułmanie właśnie po to przyjechali, i nawet jeśli ten artykuł z posta u góry jest nieprawdziwy, to prawdziwe jest to, że oni jakieś tam wymagania mają i chcą te kilka tysięcy euro na głowę i inne luksusy, ale za co i jakim prawem? Czy przeciętny europejczyk (nawet ten z zachodu) musi zapierdalać w pracy i być na równi z muzułmaninem który przyjechał kilka tygodni czy też miesięcy temu do Niemiec czy też innego państwa Europejskiego i żąda nie wiadomo czego? Czy dawni królowie Europy, Polski by się na to zgodzili, dyktatorzy Piłsudski, Hitler? Odpowiedź była by tylko jedna machnięcie mieczem i do widzenia. Ja bym od ciapatych nic nie brał nawet jak bym był na ich miejscu, ale oni nie mają żadnego honoru. Jedyna walka z nimi powinna wyglądać tak, że pierwsze .......nięcie musi być bezlitosne i kończące sprawę i nie ważne czy to będzie dziecko które ma 8 lat czy też kobieta oni tu nie mogą zostać.

kornd 01.11.2015 22:02

Zbiorowy gwałt imigrantów na 14-latce. Skandaliczny wyrok sądu to prawie uniewinnienie!


http://pl.blastingnews.com/europa/20...-00632835.html

leszekm 09.11.2015 20:33

USA: Muzułmanie chcą się rozprawić z Polakami


http://niezalezna.pl/72764-usa-muzul...wic-z-polakami

SLV 09.11.2015 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm (Post 1419563)
USA: Muzułmanie chcą się rozprawić z Polakami


http://niezalezna.pl/72764-usa-muzul...wic-z-polakami

Po wpisaniu nazwy miasteczka w google można zobaczyć takie zdjecia
http://cbsnews1.cbsistatic.com/hub/i...age612802x.jpg
http://www.thehamtramckreview.com/wp...tudents2lr.jpg

Kocur 09.11.2015 23:21

Wystarczy otworzyć dwa sklepy z wieprzowiną i będą omijać szerokim łukiem.

Kocur 10.11.2015 21:05

To nie żart na internetach ?

Cytat:

W internecie wybuchła burzliwa dyskusja o zachowaniu jednego z nauczycieli z białostockiego gimnazjum. Uchodźcy z Syrii płyną do Grecji na maleńkiej tratwie. Ilu trzeba zepchnąć, by dopłynąć do celu? - takie zadanie podyktował uczniom nauczyciel z fizyki.

Na powtórce z lekcji fizyki nauczyciel zadał drugoklasistom z gimnazjum zadanie: "4 uchodźców z Syrii próbuje dopłynąć do Grecji na tratwie o wymiarach 1m/2m/20cm i 800 kg/m3. Oblicz ilu uchodźców trzeba zepchnąć z tratwy, aby dopłynąć do celu jeśli każdy waży 60 kg?".
:rotfl:

serek.c2 10.11.2015 21:19

Co ciekawe, nauczyciel nie poniósł konsekwencji :)

Gwiaździsty 10.11.2015 21:32

Bo pracuje w szkole prywatnej, z państwowej by go natychmiast wypier...... w obecnej jeszcze konfiguracji okresu przejściowego.

PvD 12.11.2015 09:28

Od dziś Szwecja przywraca tymczasowe kontrole na granicach (od 12 czasu miejscowego, na 10 dni) by lepiej kontrolować napływ kolejnych emigrantów do kraju. Jak powiedział tamtejszy szef MSW, zdecydowano się na taki krok ponieważ wzrost napływu nowych imigrantów zagraża porządkowi publicznemu.

Kocur 13.11.2015 23:50

Cytat:

W centrum Paryża doszło do kilku strzelanin, a także wybuchów. Brytyjski "Telegraph" informuje o co najmniej 60 ofiarach. W hali koncertowej Bataclan napastnicy przetrzymują ok. 100 zakładników.

multi kulti ....

AntyMod 14.11.2015 00:10

.....multi-kulti , lewactwo, tania sila robocza (?) , faszyzm UE , Schengen, wspolna waluta , wiara chrzescijanska ..... wywijaja te placzace matki z dziecmi .....

Jaroo1 14.11.2015 09:13

Szczęście w nieszczęściu... Z jednej strony szkoda ludzi, tym bardziej tych, którzy mieli prawe poglądy i zginęli wczoraj. Z drugiej strony może ten kolejny zamach zmieni trochę myślenie lewackiego ścieku z zachodniej Europy oraz uchroni Polskę przed zalewem brudasów. Jeśli przyszłość ma wyglądać tak jak wczoraj Francja to lepiej żeby to się działo tu i teraz niż za x lat, bo teraz jeszcze jest jakaś szansa to zahamować a za kilkadziesiąt lat jak tych brudasów się namnoży to już by była wojna totalna taka jak w Syrii czy Iraku.
Co mają ludzie w głowach, którzy po wczorajszym "popisie" nadal są za przyjmowaniem tych s....ysynów? Sieczka taka sama jak u polskich komuchów. Jednak świat jest dziwny. Nawet najbardziej chore teorie mają swoich świętych wyznawców.

63.5 Kg 14.11.2015 11:00

Wina tez lezy po stronie całego swiata który się po prostu .......i z cala koalicja ISIS..
Podniecamy się tym ze czy to stany czy inny kraj dokonają kilku nalotow na dzień i już wielkie swieto...
Podniecamy się tym ze zniszczonych zostanie kilka budynkow czy jeden ośrodek islamistow i już wielkie swieto...
Czytam wczoraj ze amerykanie dokonali nalotow a reszta zajmuje się wojsko lokalne noz ....a proszę Was...
Wziasc .......nac kilka większych nalotow zrownac z ziemia i po wielkiej wojnie...

A co do ich pobytow w innych krajach??
Zrobic ....a powtorke z 39 r. opaski na reke i ....a getto...

Eternit 14.11.2015 12:17

Dorzucę swoje 3 grosze. Duża wina leży po stronie tak zwanej koalicji państw zachodnich. Trzeba było nie obalać Sadama i Kadafiego i nie wspierać rebeliantów w Syrii. Po prostu w tych krajach nie da się wprowadzić zachodniego modelu demokracji bez żadnych modyfikacji. Gdy były rządzone twardą ręką to jakoś się to trzymało.

leszekm 14.11.2015 12:46

Waszczykowski:

- Mam z tym problem, dlatego że już słyszę od rana, prawda dyskusję tego oszalałego lewactwa, które nam tłumaczy że to my jesteśmy winni, że to państwa zachodnie są winne, to myśmy nie stworzyli warunków do życia, do integracji dla tych ludzi, że jeśli oni są na tyle sfrustrowani, że sięgają po kałasznikowa, po pasy szahida, to na pewno są jakieś błędy w naszym społeczeństwie. To jest ślepa uliczka. Biczowanie się to jest ta pedagogika wstydu, iż nasze społeczeństwo, nasza cywilizacja jest ułomna...

kerim1906 14.11.2015 13:25

Tego się trzymać , twardo, bezwarunkowo

http://wpolityce.pl/swiat/271757-pol...a-i-migracyjna

I jeszcze jedno żeby nie było wątpliwości
Nie byłem Charlie, nie jestem Francuzem




i

Dariook 14.11.2015 15:14

Jakiś cwel w tvn24 mówił, że najbardziej poszkodowanymi po tych zamachach są...muzłumanie.

FraMat 14.11.2015 15:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1419744)
Jakiś cwel w tvn24 mówił, że najbardziej poszkodowanymi po tych zamachach są...muzłumanie.

a w TVP Info "profesor" Piotr Balcerowicz wygaduje chore bzdury, że nie ma żadnego terrorystycznego zagrożenia dla Polski, a ataki we Francji to wina społeczeństwa francuskiego oraz prawicy. Dodatkowo obawia się, że te ataki spowodują wzrost poparcia dla francuskiej prawicy.
Nieważne, że ludzie giną, ważne dla niego, że prawica może dojść do władzy.
Chorzy ludzie

Gwiaździsty 14.11.2015 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1419745)
a w TVP Info "profesor" Piotr Balcerowicz wygaduje chore bzdury, że nie ma żadnego terrorystycznego zagrożenia dla Polski, a ataki we Francji to wina społeczeństwa francuskiego oraz prawicy. Dodatkowo obawia się, że te ataki spowodują wzrost poparcia dla francuskiej prawicy.
Nieważne, że ludzie giną, ważne dla niego, że prawica może dojść do władzy.
Chorzy ludzie

W dodatku ten sukinsyn apelował do UE żeby ta uderzyłas w Polske sankcjami, gdybyśmy nie chcieli przyjmować islamistów. Jako przykłąd podał Austrię za Heidera.
Trzeba jeszcze trochę wytrzymać do zapowiadanych zmian w TVP i wypier...ć tą całą lewacką bande propagandystów i ich gości.

FraMat 14.11.2015 17:17

Czas jest smutny i tragicznym choć pojawiają się niechcący niespodziewanie śmieszno smutne elementy.
Francuscy lewacy i francuscy tolerancyjni multi-kulti śpiewają w co drugiej transmisji hymn francuski ze słowami:
Marchons, marchons,
Qu'un sang impur
abreuve nos sillons

Nieczysta krew
niech wsiąknie w naszą błoń...


To takie nawoływanie do przelewania nieczystej krwi... czyjej?
Gdyby choć wiedzieli o czym śpiewają...

Don Donson 14.11.2015 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1419744)
Jakiś cwel w tvn24 mówił, że najbardziej poszkodowanymi po tych zamachach są...muzłumanie.

To światły Sławomir Sierakowski z Krytyki Politycznej - pupilek salonu i samozwańczy autorytet w kwestiach światopoglądowych:)

Gwiaździsty 14.11.2015 17:58

Jeden z zamachowców przyjechał do Francji jako "uchodźca" po wcześniejszym pobycie w Grecji:

http://niezalezna.pl/72916-grecy-uja...-jako-uchodzca

ilu taich jest już w Europie dzięki idiotce Merkel ?

63.5 Kg 14.11.2015 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1419756)
Jeden z zamachowców przyjechał do Francji jako "uchodźca" po wcześniejszym pobycie w Grecji:

http://niezalezna.pl/72916-grecy-uja...-jako-uchodzca

ilu taich jest już w Europie dzięki idiotce Merkel ?

Wlasnie miałem napisac to samo..."uchodzca"...

pikey 14.11.2015 18:25

Na dziś dzień niestety mamy do czynienia z bardzo silnym sojuszem lewactwa i islamistów wymierzonym przeciwko szeroko pojętej cywilizacji zachodu.

Lewactwu islamiści są potrzebni do walki z fundamentami cywilizacji europejskiej- a szczególnie chrześcijaństwem. Islam traktują oni jako narzędzie do całkowitego zniszczenia- co jeszcze nigdy im się nie udało- kultury i dziedzictwa Zachodu i budowy w to miejsce świata zorganizowanego na ich modłę.

Islamistom lewactwo potrzebne jest do wspierania i usprawiedliwiania ich celów jakimi są między innymi podbój Europy i zaprowadzenie na jak największym obszarze prawa szariatu.

Na razie sojusz ten funkcjonuje niestety doskonale... W pewnym punkcie cele obu sojuszników muszą się rozminąć, ale na obecnym etapie najwyraźniej im to nie przeszkadza.

Jaroo1 14.11.2015 19:40

Najgorsze co mogą robić te brudasy to właśnie takie coś jak wczoraj. Dzięki temu Europa się budzi. Już niedługo obudzimy się w państwach rządzonych przez narodowców, konserwatysów, prawicowców. Pokazują to ostatnie wybory do PE, wyniki wyborów w bodajże Danii gdzie znaczącą rolę odgrywa partia narodowa, pokazują to sondaże odnośnie wyborów na prezydenta Francji.
Jest zarazem dobrze i źle ale jeśli czarę goryczy ma przelać ludzka krew to trudno. Taki los. Zobaczymy za 10 lat jak będzie Europa, mam nadzieję i cichą pewność, że jeszcze dożyjemy czasów normalnych gdzie bruda będzie nazywać się brudem, gdzie lewaki będą pod butem normalnych ludzi, gdzie pedał będzie czymś dziwnym.
To wszystko musi zatoczyć koło. Mamy aborcję, eutanazje, śluby pedałów, aborcję dla pedałów, wszędzie goliznę, socjalizm, 100% poprawności politycznej, zero wartości, pozerskie życie, odsunięcie się od wiary chrześcijańskiej i ostatnią częścią tej układanki są dzikusy od Allaha. Co jeszcze gorszego może spotkać ten świat (chodzi mi głównie o zachód Europy)? Są już gwałty, zamachy, próby wprowadzania szariatu. Jedyne co może być gorsze to wojna totalna z nimi w Europie.
Teraz jest dobry moment aby ten cały jebany lewackich syf odbił się od dna i nastała nowa era w dziejach Europy. I wierzę, że tak właśnie będzie skoro już od kilku lat ugrupowania nacjonalistyczne zyskują poparcie. Będzie gorzej z panoszącym się islamem = będzie lepiej bo narodowcy dojdą do głosu w swoich parlamentach.

PS Patrząc polskim okiem to czasami ten nacjonalista zachodnioeuropejski jest trochę lewy jak na nasze standardy ale lepszy taki polityk niż te ultra lewackie .....i.

Lukasz 14.11.2015 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pikey (Post 1419760)
Na dziś dzień niestety mamy do czynienia z bardzo silnym sojuszem lewactwa i islamistów wymierzonym przeciwko szeroko pojętej cywilizacji zachodu (...)
Na razie sojusz ten funkcjonuje niestety doskonale... W pewnym punkcie cele obu sojuszników muszą się rozminąć, ale na obecnym etapie najwyraźniej im to nie przeszkadza..

Nie wiem czy do końca sojusz nadal funkcjonuje. Islamiści własnie uderzają w lewackie gazety (charlie hebdo) w te społeczeństwa najbardziej liberalne i otwarte (Francja) czy miejsca które są 'rozpustne' w ich mniemaniu (Paryż). Soujsz dawno padł tylko Lewa strona uparcie twierdzi że 'nie da się zastraszyć'.

heoij 14.11.2015 20:31




Sekcja Wu z Krakowa:



Tępe powtarzanie, że wszyscy jesteśmy Francuzami oznacza dzisiaj, że wszyscy jesteśmy baranami prowadzonymi na rzeź ...

http://wpolityce.pl/swiat/271763-tep...zonymi-na-rzez

heoij 14.11.2015 21:06

Kiedy budowali meczety, milczałem – mamy przecież wolność wyznania.
Kiedy wzywali do zabijania niewiernych, milczałem – mamy przecież wolność słowa.
Kiedy wysadzali wieżowce, milczałem – to byli tylko chorzy ekstremiści.
Kiedy wywołali zamieszki, milczałem – to wina systemu i błędnej polityki.
Kiedy było ich tak dużo, że uzyskali większość w parlamencie, milczałem – mamy przecież demokrację.
Kiedy wprowadzili w państwie prawo Szariatu, a moja żona została ukamienowana za brak chusty na głowie, milczałem – nie wolno było już krzyczeć…


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl