![]() |
A propo tego co pisałem wczoraj http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,tit...?ticaid=115cf8
|
Słoweńcy się wkurzyli i przestali p***ić. Jak bronić granicy, to bronić!
http://fakty.interia.pl/raporty/rapo...gi,nId,1909318 A tu zabawne info dla tych, którzy chcą wiedzieć, jak będą wyglądać Niemcy za rok :-) https://www.youtube.com/watch?v=PB9G7nRxp-k |
Słowenia :Inwazja muzułmanów
http://www.cda.pl/video/499987f8 Oddaj odpowiedzialnie głos w wyborach do Sejmu RP aby oni tutaj nie dotarli. ZDECYDOWANIE NIE DLA MASOWEJ MIGRACJI mUZUŁMANÓW. POLSKA DLA POLAKÓW |
Uchodźcy muszą płacić za internowanie i nie wolno im opuszczać schronisk. To spowodowało, że muzułmanie nie uciekają do… Czech. Niemcy są wściekli
http://wpolityce.pl/swiat/269559-uch...cy-sa-wsciekli |
|
Mam nadzieję, ze nowy rząd szybko zmieni jedną z ostatnich decyzji Kopacz:
http://wgospodarce.pl/informacje/215...ki-dla-polakow |
Bat na niepokornych. Reakcją Europy na zwycięstwo PiS są... groźby! "Fundusze europejskie to dobre narzędzie wywierania wpływu"
http://wpolityce.pl/polityka/269850-...ierania-wplywu |
Na chlopski rozum pozostaje - zmniejszyć wtedy wysokość składki członkowskiej proporcjonalnie do kwot, o jakie planowaliby zredukować zagwarantowane wcześniej dotacje...
|
Nie badałem tego tematu w aktach, ale możliwe że specjalnych konsekwencji za "opóźnienia w płaceniu składki Unijnej" chyba nie ma:rotfl:.
Jak ktoś kończył studia w tym zakresie niech się wypowie, bo mnie ta brukselka zaczyna śmieszyć. My powinniśmy szkopom teraz wystawić fakturkę za "hospitality" w latach 39-45. Niechże oni zdupcają z tymi funduszami.... |
To nie temat o funduszach ale sam chętnie bym zobaczył pełen cash flow przykładowej złotówki.
Bo kiedyś mi wpadła w oczy grafika że na 1 mln zł składki dostajemy 2 mln zł z czego 1 mln to koszty obsługi funduszy unijnych :D A w temacie - pamiętacie jak Austra piętnowała w Brukseli Węgry za ten płot - a teraz ministra z Wiednia mówi w TV publicznie że Austria planuje budować mur na granicy... Hipokryzja aż wali po oczach. |
Cytat:
Inna sprawa że Warszawa liczy na dotację na metro z pieniedzy z UE (4 mld zł). |
Uchodźcy muzułmańscy w Niemczech żądają... domów i samochodów.
http://wpolityce.pl/swiat/270362-uch...kich-deptakach A może frytki do tego? :D |
To jest jeden wielki cyrk takich wydarzeń nie ma w książkach czy w filmach ktoś ci przyjeżdża do państwa z innej części świata i żąda jakiś luksusów, dla przykładu podchodzi pan Kowalski do pana Nowaka i mówi mu daj mi samochód i luksusowe mieszkanie z wyższe półki każdy z nas uznał by to za jakiś żart z kabaretu czy coś w tym stylu, ale ci muzułmanie właśnie po to przyjechali, i nawet jeśli ten artykuł z posta u góry jest nieprawdziwy, to prawdziwe jest to, że oni jakieś tam wymagania mają i chcą te kilka tysięcy euro na głowę i inne luksusy, ale za co i jakim prawem? Czy przeciętny europejczyk (nawet ten z zachodu) musi zapierdalać w pracy i być na równi z muzułmaninem który przyjechał kilka tygodni czy też miesięcy temu do Niemiec czy też innego państwa Europejskiego i żąda nie wiadomo czego? Czy dawni królowie Europy, Polski by się na to zgodzili, dyktatorzy Piłsudski, Hitler? Odpowiedź była by tylko jedna machnięcie mieczem i do widzenia. Ja bym od ciapatych nic nie brał nawet jak bym był na ich miejscu, ale oni nie mają żadnego honoru. Jedyna walka z nimi powinna wyglądać tak, że pierwsze .......nięcie musi być bezlitosne i kończące sprawę i nie ważne czy to będzie dziecko które ma 8 lat czy też kobieta oni tu nie mogą zostać.
|
Zbiorowy gwałt imigrantów na 14-latce. Skandaliczny wyrok sądu to prawie uniewinnienie!
http://pl.blastingnews.com/europa/20...-00632835.html |
|
Cytat:
http://cbsnews1.cbsistatic.com/hub/i...age612802x.jpg http://www.thehamtramckreview.com/wp...tudents2lr.jpg |
Wystarczy otworzyć dwa sklepy z wieprzowiną i będą omijać szerokim łukiem.
|
To nie żart na internetach ?
Cytat:
|
Co ciekawe, nauczyciel nie poniósł konsekwencji :)
|
Bo pracuje w szkole prywatnej, z państwowej by go natychmiast wypier...... w obecnej jeszcze konfiguracji okresu przejściowego.
|
Od dziś Szwecja przywraca tymczasowe kontrole na granicach (od 12 czasu miejscowego, na 10 dni) by lepiej kontrolować napływ kolejnych emigrantów do kraju. Jak powiedział tamtejszy szef MSW, zdecydowano się na taki krok ponieważ wzrost napływu nowych imigrantów zagraża porządkowi publicznemu.
|
Cytat:
multi kulti .... |
.....multi-kulti , lewactwo, tania sila robocza (?) , faszyzm UE , Schengen, wspolna waluta , wiara chrzescijanska ..... wywijaja te placzace matki z dziecmi .....
|
Szczęście w nieszczęściu... Z jednej strony szkoda ludzi, tym bardziej tych, którzy mieli prawe poglądy i zginęli wczoraj. Z drugiej strony może ten kolejny zamach zmieni trochę myślenie lewackiego ścieku z zachodniej Europy oraz uchroni Polskę przed zalewem brudasów. Jeśli przyszłość ma wyglądać tak jak wczoraj Francja to lepiej żeby to się działo tu i teraz niż za x lat, bo teraz jeszcze jest jakaś szansa to zahamować a za kilkadziesiąt lat jak tych brudasów się namnoży to już by była wojna totalna taka jak w Syrii czy Iraku.
Co mają ludzie w głowach, którzy po wczorajszym "popisie" nadal są za przyjmowaniem tych s....ysynów? Sieczka taka sama jak u polskich komuchów. Jednak świat jest dziwny. Nawet najbardziej chore teorie mają swoich świętych wyznawców. |
Wina tez lezy po stronie całego swiata który się po prostu .......i z cala koalicja ISIS..
Podniecamy się tym ze czy to stany czy inny kraj dokonają kilku nalotow na dzień i już wielkie swieto... Podniecamy się tym ze zniszczonych zostanie kilka budynkow czy jeden ośrodek islamistow i już wielkie swieto... Czytam wczoraj ze amerykanie dokonali nalotow a reszta zajmuje się wojsko lokalne noz ....a proszę Was... Wziasc .......nac kilka większych nalotow zrownac z ziemia i po wielkiej wojnie... A co do ich pobytow w innych krajach?? Zrobic ....a powtorke z 39 r. opaski na reke i ....a getto... |
Dorzucę swoje 3 grosze. Duża wina leży po stronie tak zwanej koalicji państw zachodnich. Trzeba było nie obalać Sadama i Kadafiego i nie wspierać rebeliantów w Syrii. Po prostu w tych krajach nie da się wprowadzić zachodniego modelu demokracji bez żadnych modyfikacji. Gdy były rządzone twardą ręką to jakoś się to trzymało.
|
Waszczykowski:
- Mam z tym problem, dlatego że już słyszę od rana, prawda dyskusję tego oszalałego lewactwa, które nam tłumaczy że to my jesteśmy winni, że to państwa zachodnie są winne, to myśmy nie stworzyli warunków do życia, do integracji dla tych ludzi, że jeśli oni są na tyle sfrustrowani, że sięgają po kałasznikowa, po pasy szahida, to na pewno są jakieś błędy w naszym społeczeństwie. To jest ślepa uliczka. Biczowanie się to jest ta pedagogika wstydu, iż nasze społeczeństwo, nasza cywilizacja jest ułomna... |
Tego się trzymać , twardo, bezwarunkowo
http://wpolityce.pl/swiat/271757-pol...a-i-migracyjna I jeszcze jedno żeby nie było wątpliwości Nie byłem Charlie, nie jestem Francuzem i |
Jakiś cwel w tvn24 mówił, że najbardziej poszkodowanymi po tych zamachach są...muzłumanie.
|
Cytat:
Nieważne, że ludzie giną, ważne dla niego, że prawica może dojść do władzy. Chorzy ludzie |
Cytat:
Trzeba jeszcze trochę wytrzymać do zapowiadanych zmian w TVP i wypier...ć tą całą lewacką bande propagandystów i ich gości. |
Czas jest smutny i tragicznym choć pojawiają się niechcący niespodziewanie śmieszno smutne elementy.
Francuscy lewacy i francuscy tolerancyjni multi-kulti śpiewają w co drugiej transmisji hymn francuski ze słowami: Marchons, marchons, Qu'un sang impur abreuve nos sillons Nieczysta krew niech wsiąknie w naszą błoń... To takie nawoływanie do przelewania nieczystej krwi... czyjej? Gdyby choć wiedzieli o czym śpiewają... |
Cytat:
|
Jeden z zamachowców przyjechał do Francji jako "uchodźca" po wcześniejszym pobycie w Grecji:
http://niezalezna.pl/72916-grecy-uja...-jako-uchodzca ilu taich jest już w Europie dzięki idiotce Merkel ? |
Cytat:
|
Na dziś dzień niestety mamy do czynienia z bardzo silnym sojuszem lewactwa i islamistów wymierzonym przeciwko szeroko pojętej cywilizacji zachodu.
Lewactwu islamiści są potrzebni do walki z fundamentami cywilizacji europejskiej- a szczególnie chrześcijaństwem. Islam traktują oni jako narzędzie do całkowitego zniszczenia- co jeszcze nigdy im się nie udało- kultury i dziedzictwa Zachodu i budowy w to miejsce świata zorganizowanego na ich modłę. Islamistom lewactwo potrzebne jest do wspierania i usprawiedliwiania ich celów jakimi są między innymi podbój Europy i zaprowadzenie na jak największym obszarze prawa szariatu. Na razie sojusz ten funkcjonuje niestety doskonale... W pewnym punkcie cele obu sojuszników muszą się rozminąć, ale na obecnym etapie najwyraźniej im to nie przeszkadza. |
Najgorsze co mogą robić te brudasy to właśnie takie coś jak wczoraj. Dzięki temu Europa się budzi. Już niedługo obudzimy się w państwach rządzonych przez narodowców, konserwatysów, prawicowców. Pokazują to ostatnie wybory do PE, wyniki wyborów w bodajże Danii gdzie znaczącą rolę odgrywa partia narodowa, pokazują to sondaże odnośnie wyborów na prezydenta Francji.
Jest zarazem dobrze i źle ale jeśli czarę goryczy ma przelać ludzka krew to trudno. Taki los. Zobaczymy za 10 lat jak będzie Europa, mam nadzieję i cichą pewność, że jeszcze dożyjemy czasów normalnych gdzie bruda będzie nazywać się brudem, gdzie lewaki będą pod butem normalnych ludzi, gdzie pedał będzie czymś dziwnym. To wszystko musi zatoczyć koło. Mamy aborcję, eutanazje, śluby pedałów, aborcję dla pedałów, wszędzie goliznę, socjalizm, 100% poprawności politycznej, zero wartości, pozerskie życie, odsunięcie się od wiary chrześcijańskiej i ostatnią częścią tej układanki są dzikusy od Allaha. Co jeszcze gorszego może spotkać ten świat (chodzi mi głównie o zachód Europy)? Są już gwałty, zamachy, próby wprowadzania szariatu. Jedyne co może być gorsze to wojna totalna z nimi w Europie. Teraz jest dobry moment aby ten cały jebany lewackich syf odbił się od dna i nastała nowa era w dziejach Europy. I wierzę, że tak właśnie będzie skoro już od kilku lat ugrupowania nacjonalistyczne zyskują poparcie. Będzie gorzej z panoszącym się islamem = będzie lepiej bo narodowcy dojdą do głosu w swoich parlamentach. PS Patrząc polskim okiem to czasami ten nacjonalista zachodnioeuropejski jest trochę lewy jak na nasze standardy ale lepszy taki polityk niż te ultra lewackie .....i. |
Cytat:
|
Sekcja Wu z Krakowa: Tępe powtarzanie, że wszyscy jesteśmy Francuzami oznacza dzisiaj, że wszyscy jesteśmy baranami prowadzonymi na rzeź ... http://wpolityce.pl/swiat/271763-tep...zonymi-na-rzez |
Kiedy budowali meczety, milczałem – mamy przecież wolność wyznania.
Kiedy wzywali do zabijania niewiernych, milczałem – mamy przecież wolność słowa. Kiedy wysadzali wieżowce, milczałem – to byli tylko chorzy ekstremiści. Kiedy wywołali zamieszki, milczałem – to wina systemu i błędnej polityki. Kiedy było ich tak dużo, że uzyskali większość w parlamencie, milczałem – mamy przecież demokrację. Kiedy wprowadzili w państwie prawo Szariatu, a moja żona została ukamienowana za brak chusty na głowie, milczałem – nie wolno było już krzyczeć… |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl