![]() |
2-3??? Mało :lol:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ty generalnie jesteś do niego mocno uprzedzony i każdy mecz w jego wykonaniu oceniasz przez pryzmat tego, że uważasz go za beznadziejnego piłkarza. Trochę żenujące, że ktoś kto chodzi na Wisłę dłużej może tak podchodzić do gościa, który jakby nie było jest Wiślakiem a nie tylko numerem na koszulce. Spasujmy jednak, bo szkoda zaśmiecać to forum. |
Chetnie spasuje tylko sprostuje kolejnny raz bo ZNOW nie zrozumiales. Gdzir napisałem ze od 6 lat kibicuje? Napisałem ze od 6 lat nie opuscilem meczu a nie ze wtedy zacząłem. To ze wczesniej nie bylem na kazdym meczu nie oznacza ze nie kibicowalem Wisle. Pierwsze mecze na Wisle zaliczylem okolo 2000 roku. I to ze nie uwazam Boguskiego za goscia ktory ma umiejętności na Wisle nie zmienia sie i mysle ze sie nie zmieni. 1 dobry mrcz na 10 slabych to dla mnie za malo. I nie chodzi o jezdzenie po gosciu ale o ocene tego jak wyglada na boisku a nie calowanie go w du*e za to ze jest Wislakiem i strzelił 2 bramki lechowi. Wislakow jest sporo w kadrach juniorskich czy w Wisle II ale to nie daje jeszcze pewnego miejsca w skladzie i pewnej oceny na plus po meczu. Dla mnie decyduje to co sie dzieje na boisku do oceny meczu. A szacunek poza sportem to inna sprawa. Jednak w meczu patrze na to co zawodnik daje druzynie, a nie czy duzo biega i chce ale nie moze/nie potrafi.
Wiec swoje przechwalki wsadz sobie i soro jest glupio odpowiadac to czlowiek inteligentny by tego nie robil. Ty to zrobiles..... |
Ufff....jednak wyrokowanie po meczu z Górnikiem nie było mądre.
Trzeba przyznać ze podobała mi się wczoraj Wisła. Ostania minuta było sranko, ale ogólnie wygladaliśmy na bardzo pewną i solidną drużyne. Civelaro zaskoczył mnie tym ze fantastycznie odgrywa krótkie piłki, dzięki czemu fajnie się klepie. Boguś ma drugie zycie ( ale tak jak pisałem wcześniej, na koniec od.......i taką akcje która zasłoni cały jego mecz) Ale wyglądamy pewnie i solidnie. Wyglądamy jakbysmy wiedzieli co chcemy grać! Wczoraj Legia się Nas bała, to chyba dobry znak. Najbardziej zaskoczył mnie jednak Radek Cierzniak który nei jest przywiązany do linii jak sądziłem tylko po prostu nie wychodzi zbytnio, ale chłop w końcu jest pewny. ....a. Jest pewny. Mączyński to co odpierdala w środku to palce lizać. Śmiałem się z typa bo w sumie pamiętam go z lat młodzieńczych więc jakaś łatka przylgnęła ale to co on teraz robi na placu to czapki z głów. Jakbyśmy mieli napastnika i ławkę rezerwowych to moglibyśmy się liczyć w walce o coś. Niemniej jednak, szacunek. Dobry mecz. A i trener się obronił, brakuje mu szcześcia ewidentnie tak jak Głowackiemu. Pytanie na ten sezon : Czy leci z Nami Brożek? |
A ja mam pytanie co do kometatorów na C+. W ekstraklasa.tv slysze komentarz min Mielcarskiego a na zywo ogladalem z jakims dziwnym komnatrzem. Panowie co chwila twierdzieli ze MP jest Legia za co przepraszali bo z przyzwyczajenia. Byli przynajmniej uczciwi bo nie udawali bezstronnych. Moze mi ktos powiedziec co to za komentarz byl?
|
co do Brozka że nie chciał strzelać karnego :
Cytat:
|
Cytat:
|
5 pkt w 3 najtrudniejszych meczach to świetny wynik. Mało kto stawiał na taki wynik przed derbami. Jak pokazał czas można było pokusić się i o 9 ale cieszmy się z tego co jest :-) teraz już powinno być z gorki
|
Cytat:
|
I znow sedzia sie nie popisal. Nie wiem juz czy drukuja czy poprostu najnormalniej w swiecie sa slabi. 2 karne i czerwo dla legionisty jak talala a sedzie niby nie wiedzial/ zle ustawiony/ nie chcial widziec?
Z drugiej strony to chyba nie przypadek ze Polscy sedziowie nie sedziuja w najwazniejszych imprezach, najzwazniejszych meczy. |
W skrócie:
Przed meczem remis brałbym w ciemno - z przebiegu meczu pozostaje lekki niedosyt, bo spokojnie mogliśmy pyknąć Legie. Nie mniej jednak widzę, że ból dupy z strony stołecznych jest, w związku z czym tym bardziej mnie cieszy ten punkt :lol: Cierzniak wybronił nam kolejny mecz - 2 świetne mecze z rzędu. Wiadomo, to dopiero 4 kolejka, ale powoli zaczynam się przyzwyczajać, że nie mamy ręcznika w bramce i nie powiem, komfortowo się z tym czuje ;) (zaznaczam przy tym, że graliśmy już 3 ciężkie mecze w tym 2 na wyjeździe ! ) Bramka Donalda - no cóż, zdobyta z turlikającej się piłki = nieprawidłowa. Natomiast sam wyskok Donalda i strzał prawidłowe jak najbardziej. Niesamowity ma gość dosiężny. 2 karny dla nas - zdecydowanie. Nieważne, że Rzeźniczak chował ręce - umiejętnie manewrował łokciem zatrzymując piłkę - gdyby nie to piłkę dostałby Boguski, który miał przed sobą tylko bramkarza. Karny i żółta dla Rzeźniczaka. Na SB pisałem, że sędziowie ładnie kasowali spalone L. Po oglądnięciu powtórek zmieniam zdanie. Najbardziej absurdalna była sytuacja jak liniowy stał dokładnie na linii spalonego, chyba z półmetrowego i pozwala grać dalej....Tragedia jest z tymi sędziami na prawdę (Albo powinienem raczej napisać - tragedia jest z sędziami sędziującymi nasze mecze z Legią). Widzę, że kolonia warszawskich idiotów się powiększa - do Rzeźniczaka, Żyry dołączył Dominik "mieli tam farta z przodu" Furman - w sumie nazwisko adekwatne :lol: Moja generalna konstatacja jest taka - Legia jest .....owa, dostają do grania kogoś kto w miarę ogarnia założenia taktycznie, mają piłkarzy do "GRANIA" w piłkę, stosują pressing a ci już nie wiedzą co mają robić. Cieszy mnie to - niech sobie teraz w dobrym nastroju pykną Piasta, a później mam nadzieje dostaną wpi.erdol z Zorią, czego "mistrzom wszechświata i okolic" z całego serca życzę. |
Furman to prostak i kmiot, myslałem, że kompromitacja we Francji czegoś go nauczyła.
Machał tymi łapami przy prawie każdej decyzji nie po myśli Legii. PRzygłup. |
Cytat:
Cytat:
|
Jak czytam wypowiedzi Berga po meczy to stwierdzam ze większego pojeba ciężko znaleźć...
Okazuje się ze zostali oszukani,pilka się toczy,sedzia zagaduje Kucharczyka a Donald wskakuje zawodnikowi na plecy... ....a jakas masakra... Czy temu przygłupowi nie ma kto przypomnieć Jarzebaka,reki Zyrki i setki spalonych...a we wczorajszym meczu co najmniej 2... Jeden spalony Nikolica sam na sam... Drugi spalony Nikolica i podanie do Kucharczyka który pokazal na jakim jest poziomie piłkarskim... Wypowiedzi Kubusia i Berga ile oni byli lepszym zespolem... No takich kurew to az ze swieczka szukac w polskiej lidze... Pojebalo się w glowach i to konkret... |
Cytat:
|
Czy tak pykną Piasta to zobaczymy. Gliwiczanie całkiem całkiem sobie radzą. Mraz (swoją drogą miał być ewentualnym następcą Sadloka) i Nespor dobrze sobie radzą.
|
Kazimierz Moskal:
Cytat:
Zazwyczaj do karnych deleguje się piłkarzy, którzy wydają się najlepsi technicznie, więc osobiście spodziewałem się właśnie Crivellaro lub Mączyńskiego. |
Cytat:
|
Na mnie Wisła zrobiła bardzo dobre wrażenie. Przede wszystkim do tego meczu raczej obśmiewałem "trenera" Moskala, tymczasem mam wrażenie, że Wisła nie wymiata w lidze dlatego, że ma słabych wykonawców, a nie dlatego, że nie ma trenera. Bardzo dobrze byliście poukładani. 77 najlepszy na boisku. Mogliście nawet wygrać. I wreszcie macie bramkarza poważnego.
|
Cytat:
Swoja droga skandal z tymi spalonymi, dobrze ze nic z tego nie wpadlo ale jak mozna na taki mecz wystawiac takiego matola jak Stefanski. |
Popovič to wszedł chyba z misją wytłumaczenia Guilherme kosami, że już nie pogra :-)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Oni dostali 3 razy w dupe z Lechem a Berg cały czas usilnie tłumaczy ze byli w tych spotkaniach lepsi. Maaskant podobnie odpływał czasem, ale chociaż lubił pojeździć na rowerze. |
Mecz mógł się skończyć różnie, remis nie krzywdzi żadnej ze stron. Natomiast gra wydaje się całkiem niezła, oby było tylko lepiej.
|
Fifa wprowadziła nowe zasady czy założenia ???? To niby sędzia powinien poprosić wieśniaka Kucharczyka żeby się ustawił łaskawie na pozycje a nie dyskutował ???? (piłka może toczyła się 3/h - nic by to nie zmieniło gdyby stała - bramka prawidłowa) Donald na nikim się nie kładł tylko wyprzedził obrońce. Rzeźniczak dwie żółte dwa karne jedna czerwona . Sędzia się obsrał i postanowił nie widzieć drugiej ewidentnej ręki.
|
Legia po raz kolejny skrzywdzona w meczu :((
|
oj bebeto jeśli już jesteś tak szczegółowy to piłka musi być zagrana z pozycji stojącej więc nawet 1/h może byc a winna być powtórka. Niemniej jednak ja nie widziałem by piłka była w ruchu.
A Dolald oczywiście że się położył :) Po tym jak wykonał bezsprzecznie czysty wyskok do piłki, Warszawa niech wyostrzy wzrok i spojrzy jak ułożone ręce ma Donald (idalnie przy ciele, nie ma ani pchnięcia łokciem ani odbicia się ręką od pleców).Ciało Donalda chce dotknąć piłke nie Brozia, a to ze Broź stoi i myśli sobie o czymś to nie jest wina mudżina.Zupełnie inaczej niż Rzeżniczak który chowa ręce ale całym ciałem chce tę piłke zatrzymać... Więc tak oto Donald spadł na Brozia bo takie są prawa fizyki. Wyskoczył nad niego a nie obok niego wiec musiał spaść na niego a nie obok niego bo ciężko w locie jeszcze zmieniać kierunek upadku szczegolnie ze wazy się 70kg i leci z wysokości 1.5 metra :) |
Co Wy w ogóle rozkminiacie? Prawidłową bramkę dla Wisły? Szczekanie Legii bo sędzia tym razem nie pomógł a zawsze pomagał? Dajcie spokój...
Wisła mnie rozczarowała w tym sensie, że pomimo dobrej gry nie udało się wygrać, a w końcówce zostali zepchnięci do mocnej defensywy. Wtedy każdy z oglądających u nas mecz chciał dowiezienia remisu. Ta Wisła musi się jeszcze sporo nauczyć w grze pod presją przede wszystkim psychiczną. Nie przekonuje mnie Popović. Potrzebuje bardzo dużo czasu żeby wejść w mecz, dla mnie to piłkarz-mina. Nie wiadomo co mu odpier... i czy da super piłkę czy stratę. Boguś pomimo karnego uważam dobry mecz zagrał, Boban dał dwie piłki na konrtę, ale poza tym fajny mecz. Rysiu najlepszy, niepewny Bury, Uryga chociaż harował jak wół był słabszy od 19-letniego Makowskiego. Ja bym zaryzykował i zaczął kolejny mecz z Jankesem w ataku. Pomimo niezłych wyników na początku sezonu (ale w sumie trzy remisy, które punktowo niewiele dają) nie uważam, aby teraz było z górki bo przeciwnicy będa słabsi. Każdy mecz łącznie z Termaliką będzie ciężki, bo my nie mamy drużyny żeby dominować. W naszej lidze mamy głównie zespoły z piłkarzami silnymi, wybieganymi, grającymi siłowo. Piłkarsko mamy niezłą drużynę, ale trochę się pomieszało jeśli chodzi o potencjał sportowy. Popatrzcie jak gra Piast, Korona, Pogoń, Lechia ma lepszą kadrę, ale nie ma co na siłę analizować kto jest jaki na papierze. Trzeba do każdego meczu mieć pomysł jak ograć przeciwnika, a mam nadzieję, że nasi nie uwierzą, że są potężną Wisłą i nie trzeba spinać się na Lechię czy Piast. Niekomfortowe jest to, że trudno tak naprawdę spozycjonować Wisłę w tym sezonie na tle innych drużyn. O mecz z Legią na początku się bałem, a po meczu byłem lekko rozczarowany. Ważny jest początek sezonu i jeszcze kilka najbliższych spotkań, bo one zdefiniują o co będziemy się bić w tym sezonie. Trudno to będzie później odwrócić, więc punktujmy! |
3 remisy nic nie dają? W 4 meczach zrobiliśmy 6 pkt. W tym 3 z MIESTRZEM POLSKI, 1 Z V-CE MISTRZEM i 1 na derbach w kauflandzie. To jest słaby wynik? Twoje 3 zdanie od końca mowi wszystko. Apetyt rośnie w iare jedzenia. Przed meczem 80% brała remis w ciemno. Był remis to źle bo można było wygrać. Pewnie gdyby wygrali 2-1 to też źle bo mogło być 3-1 itd. Mieliśmy najtrudniejszy początek sezonu, -1 pkt na starcie, a jestsmy w srodku tabeli. Formą Wiślacy przewyższali jak na razie przeciwników, nie licząc kiczowatego meczu z górnikiem. Ja jestem zadowolony. Utrzymując tą forme nie będzie łatwiej. Będzie duzoo łatwiej. Jak dla mnie legia, lech, cracovia(szał, szok, niedowierzanie :D ) sa obecnie na wyższym poziomie piłkarskim niż zagłębie, kostki brukowe, korona, piast itp. itd.
|
Te pułapki ofsajdowe wczoraj to było mistrzostwo świata, do tego trzeba doliczyć 3 nieodgwizdanie to nam daje w sumie 9 razy. Przypomniał mi się mecz z Schalke, tam chyba 12 razy chłopaki lapali szkopów. Można powiedzieć, że gdyby nie te 3 błędy sędziego to Legia nie istniałaby jeśli chodzi o sytuacje.
|
W tym meczu znowu próbowano nas przekręcić, co można już uznać za normę. Na nasze szczęście tym razem tych prezentów nie wykorzystali.
|
Cytat:
Stępiński ma zostać - źle Stępiński odchodzi - źle Chłopaczek pokazał się u nas dobrze w może 3 meczach (tyle zapamiętałem, a widziałem wszystkie). W większości wyglądał bardzo, bardzo blado. Weryfikacja jakim jest kozakiem przyjdzie zresztą już w czwartek w starciu z nami. |
Cytat:
|
No Bergo to wyrasta mi na bajkopisarza cos jak Liczka albo Engel :)
Wszytskich wini dookola ,a powien spojrzec na siebie Fajnie ze pokazlaismy wczoraj kawalek dobrej piłki,momentami te klepy byly zajebiste:) No i fajnie ze z Donalda tai troche dziki ogier,rywal ni h*uja nie wie co on na tym boisku zrobi,i to jest jego najmocniejsza bron.A gosc wczoraj najlepszy na boisku z wszytskich pilkarzy .:) |
Nie wiem czy było wiec wklejam, SE:
http://sport.se.pl/pilka-nozna/ekstr...sy_659487.html Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl