Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2015/16. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9501)

serek.c2 15.08.2015 09:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1410941)
dołożę 3 grosze - czy taki Arsenal grając w FA Cup wystawiał nagle 5-6 graczy z rezerw? Nie.

Tyle, że taki Arsenal wystawiając pełny skład mało ryzykuje, bo w przypadku kontuzji ma kim zastąpić pierwszoplanowych graczy. My przy ewentualnej kontuzji Głowy moglibyśmy na Lechię wyjść z parą stoperów Czekaj - Kujawa (Sadlok kontuzja, Guzmics nie wiadomo w jakim jest stanie...).

rozarian 15.08.2015 09:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pinechas (Post 1410959)
Wszyscy jadą po Buchaliku a dla mnie to co ostatnio wyprawia Burliga to jest tragedia. dziecko we mgle

Dobrze, że ktoś to zauważył. On gra jakby był obrażony, że każą mu biegać nie po jego ulubionej stronie.
Załatwienie lewego obrońcy w czasie zimowego okienka to ważna sprawa, ponieważ Sadlok będzie bardziej potrzebny na środku.

IncognitoTSW 15.08.2015 09:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pinechas (Post 1410959)
Wszyscy jadą po Buchaliku a dla mnie to co ostatnio wyprawia Burliga to jest tragedia. dziecko we mgle

A gra na swojej pozycji? Widać, że mu się mylą zachowania.

Drozd 15.08.2015 09:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWthedues (Post 1410897)
Dajcie se ludzie na wstrzymanie, przed nami piątek weekend ładna pogoda;) Buchal jak wściekłe pięści węża wspomniał jest średni taki bez błysku. Chciałbym zauważyć, że Cierzniak w swojej karierze puścił już dwa babole i może trafić się mu 3 choćby u nas...(oby nie) Warto mieć Buchalika nawet na rezerwie, dla zdrowej rywalizacji na tej pozycji. Dodam, że wczoraj to nie bramkarz powinien się wstydzić a nasza ofensywa i rezerwowi defensorzy.

Skoro Buchalik uważa, że stracił plac przez kontuzję to rywalizacja nie byłaby raczej zdrowa. Mówisz o dwóch babolach Cierzniaka w ciągu kariery. Buchalik puszcza dwa babole w przeciągu miesiąca. W czym mieliby oni rywalizować? Już lepszy Miśkiewicz... Choć technicznie obaj mogą Radkowi buty glancować.

serek.c2 15.08.2015 09:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IncognitoTSW (Post 1410964)
A gra na swojej pozycji? Widać, że mu się mylą zachowania.

Oczywiście, w tamtym sezonie jednak jakoś dawał radę - obecnie gra dramatycznie słabo.

IncognitoTSW 15.08.2015 10:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1410968)
Oczywiście, w tamtym sezonie jednak jakoś dawał radę - obecnie gra dramatycznie słabo.

Pytanie z czego to wynika. Moim zdaniem tak to już jest z grą nie na swojej pozycji - raz się uda, pare razy się nie uda. Baszczyńskiego też przez moment szykowali na stopera.

Pinechas 15.08.2015 12:42

Nie wiem z czego to wynika. Oglądam mecz i widzę ze jest najgorszy na boisku... Pretendował zdaje sie do gry w reprezentacji czy do transferu na zachód, wiec tłumaczenie takiej formy zmiana pozycji raczej nie przystoi.

El'kabat 15.08.2015 12:51

Wróci Sadlok to siądzie sobie. Burliga, przy obecnej formie Bobana to raczej nie ma co liczyć na grę. Szkoda takiego zawodnika na rezerwie, ale nie ma co się obrażac, że musi grać na LO bo inaczej nie grałby w ogóle.

wolfu 15.08.2015 13:54

Ja mam nadzieję, że po powrocie Sadloka nie będzie maglowany pomysł z Joviciem/Burym na skrzydle, ażeby każdy grał.. bo to niewypał

TS&ZKS 16.08.2015 12:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1410996)
Wróci Sadlok to siądzie sobie. Burliga, przy obecnej formie Bobana to raczej nie ma co liczyć na grę. Szkoda takiego zawodnika na rezerwie, ale nie ma co się obrażac, że musi grać na LO bo inaczej nie grałby w ogóle.

Cięzko też ocenić jego forme wystawiając go nie na swojej pozycji :-/
Tak z czystej ciekawości chciałbym zobaczyć gre obu panów gdyby zamienili się miejscami. Bury na swojej prawej stronie, a Boban na LO.


A co do reprezentacji o której wspomniano. Miał tam raczej grać na swojej pozycji na której spisuje się b.dobrze.
I to raczej normalne, że grając na nie swojej pozycjo gra się słabiej. To wystawmy Głowe na LO. Ma się przestawić ze srodka i ch*j idąc podejściem niektórych.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl