![]() |
Cytat:
|
Właśnie problemem Bula na wygranie w 1 turze są wszyscy antysystemowi kandydaci jak Braun, Kowalski, Mikke, Wilk, Kukiz - szczególnie Kukiz, jest to gościu promowany przez media, prawicowiec ale nie kojarzony ze skrajnością. Myślę, że wiele glosów pójdzie na niego i to jest taki kandydat dla ludzi, którzy by nie poparli ani Mikkego, ani Kowalskiego itd ale, że startuje Kukiz to sobie zagłosują i się nie będą zasłaniać "nie było na kogo głosować".
Z drugiej strony są słabi kandydaci z SLD i PSL = więcej głosów dla Bronka od razu w 1 turze. Ale jakby nie patrzeć to właśnie dzięki dużej ilości kandydatów ilość oddanych głosów powinna się trochę zwiększyć bo ludzie zamiast szukać wymówek, że nie ma dobrego kandydata to kogoś sobie wybiorą = więcej głosów oddanych to mniejszy procent głosów dla Bula. PS Niech wygra ten Duda w wyborach, niech też i PiS dojdzie do władzy, jeśli nikt inny nie ma szans. Daj im Boże i niech się przez te najbliższe 4-5 lat wyjaśni ostatecznie co zrobi PiS pozytywnego. To by było fajne bo by się trochę kart odkryło i by było wiadomo na czym stoimy. A tak to zawsze jest niepewność czy ten i tamten to są w układzie czy może jednak chcą dobrze. |
Cytat:
|
Głosuję na Kukiza. Żaden z kandydatów nie nadaje się do reprezentowania mojego kraju, więc wybieram tego, który... najlepiej śpiewa.
|
... będzie kłamał śpiewająco! ;)
|
|
Im bliżej Niemiec, tym poparcie większe ;)
|
Cytat:
|
PO to partia pro-niemiecka więc nie dziwne, że największe poparcie ma w regionach zachodnich. Zawsze zaskakuje mnie Śląsk gdzie PO ma bardzo dobre wyniki, mimo ciągłych protestów, tak samo Komorowski tam dziś ma ok.50%, a ludzie po demonstracjach ze stycznia dalej głosują na ludzi władzy:)) Niestety to pokazuje jacy tam mieszkają prości ludzie, którymi łatwo manipulować......
|
W Polsce media wykonały tak wspaniałą robotę, że na złość sobie i wbrew własnemu interesowi ludzie zagłosują na szurniętego reżysera, grajka bez programu, libertariańskiego utopistę, żeby tylko nie zagłosować na PiS.
Wszczepiono ludziom mentalne czipy, albo: 1) PiS=PO abo 2) PiS to oszołomka. Ludzie sobie aktywują któryś z nich i w doopie mają fakty, że przez dwa lata rządu PiSu Polska wystrzeliła we wszystkich czynnikach makroekonomicznych, prowadziła w miarę niezależną politykę zagraniczną, zmieniono wektor polityki historycznej. Ale nie, lepiej zagłosuję na jakiegoś świra albo poprę Bronka i nadal będę jebał w Biedrze za 1600 zł, ewentualnie s.......ę do Londynu. |
To są jeszcze jacyś kretyni, którzy chcą głosować na Bronka?
Kisiel w mózgu. |
Cytat:
|
Cytat:
PS W ogóle śmieszne jest, że się tymi zjebanymi, zakłamanymi sondażami podniecacie. |
Cytat:
|
Nie ma wśród kandydatów NIKOGO kto byłby godny urzędu prezydenta Polski. Pseudo kandydaci, pseudo kampania , pseudo wybór. Pierwszy raz od 1991 r zagłosuję przeciwko a nie na kandydata.
|
W pierwszej turze na Kukiza, w drugiej (jak będzie) przeciwko Komorowskiemu.
|
w pierwszej Korwin w drugiej Niekomoruski
|
Cytat:
osobiście głosuje na JKM bo tylko JKM/Kukiz/Braun zasługuja na uwage, a że Krół zdobędzie najwięcej głosów to oddam też jemu jesli będzie druga tura PO-PIS to chcąc niechcąc oddam na PIS |
Cytat:
|
I - Kowalski
II - głos nieważny (przy kandydatach Duda, Komorowski) |
Cytat:
Co do wyborów to szkoda, że Krzysztof Bosak z Ruchu Narodowego nie startuje, ale młody wiek go dyskwalifikuje (brakuje mu 3 lat do 35 :D) Według mnie miałby więcej głosów od Mariana Kowalskiego i zrobiłby lepszą reklamę RN, ale prawo to prawo. W I turze jeszcze nie zdecydowałem, natomiast II tura Andrzej Duda. |
Cytat:
|
Cytat:
Komorowski wygrywając w maju ma zapewnione wczasy do wiosny 2020 roku :) gdzie go zmieni zapewne powracający w glorii i chwałe Donald Tusk, który pociągnie to na kolejne 2x5 lat :) Czyli możliwe, że do 2030 roku wszystko już rozpisane. |
Cytat:
|
Cytat:
Jasne, Bul to zdrajca ale potrafisz sobie wyobrazić, że dla wielu kolejnym zdrajca i pacynką jest Duda? Potrafisz sobie wyobrazić, że ktoś mimo niechęci do Komorowskiego nie będzie głosował na "mniejsze zło" bo nie chce się splamić tym, że zagłosuje na sługusa żydowskiego czy innego? Ja mam właśnie ogromny dylemat czy oddać w tej potencjalnej II turze głos na Dudę. I jeśli to zrobię to jedynie dlatego żeby dać człowiekowi z PISu władzę i dzięki temu ta partia/człowiek zostaną zweryfikowani przez życie - koniec wiecznej opozycji. Ale z drugiej strony jak myślę, że miałbym głosować na człowieka z tej bandy co nas wpycha w szpony UE, co firmuje socjalizm, co wpiera Banderowców, co oddaje polskie pieniądze Żydom to mnie szlag trafia. |
Jaroo1 powtarzasz się , rzuć pusty głos będziesz wolny , tylko nie chrzań że nie ma pracy, ludzie wyjeżdżają , pusty głos czy nie pójście na wybory to samo , robi to dokładnie połowa obywateli , jedni "wolni" inni "niekumaci" , i mamy co mamy , pisałem Ci wiele razy , na dzisjaj trzeba wesprzeć silniejszego co ma jakieś szanse , jak nic nie zrobi to wyjdzcie na ulicę ,co tu tłumaczyć ?
|
Z ciekawości- bo chyba coś mnie ominęło. Dlaczego teraz Duda jest wyzywany od żydów? :O
|
Dlatego:
"polski rząd znowelizował prawo, które pozwoli ponad 50 tys. ocalałym Żydom, ich małżonkom, a nawet dzieciom zamieszkującym poza naszym krajem, pobierać emerytury z tytułu szkód doznanych ze strony nazistów i bolszewików na ziemiach polskich w czasie wojny i okresu stalinowskiego" http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/age...1&KodKlubu=PiS Cytat:
Powtarzam się bo nic nie rozumiesz albo udajesz, że nie rozumiesz. Dla wielu osób Duda i PiS to są zdrajcy tak samo jak PO. Oczywiście można stopniować tą ich zdradzieckość ale mimo wszystko część osób nie chce wybierać mniejszego zła. |
Zagłosuje na Brauna w drugiej Duda. Jeśli ktoś uważa że Bronek i Duda to to samo to niech idzie do lekarza nie przepadam za Dudą ale bez przesady.
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Jaroo1 "Aha, czyli jakby do II tury przeszła Ogórek czy przeszedł Jarubas to z chęcią na nich byś glosował " czy Ty myślisz ? urbanoplatfusy , komuchy i zetesel to jedno, po co na nich głosować ? trzymając miarę to jednak PIS do nich nie przystoi , jak myślisz ? Pablo84 "Więc nie rozumiem, co żydzi mają do tego?" już to wislak68 prostował , ale chłopaki ciągną ten wózek z żydami |
Napewno nie na Komoruskiego. Duda na prezydenta, ew Mikke, Kukiz
|
A czy czasem pusty głos nie liczy się jako oddzielny? Na zasadzie:
Są 3 osoby. a) 1dna głosuje na Komorowskiego, 2ga na Dudę, 3cia nie idzie na wybory. 2 głosy zostają oddane. Wyniki: Komorowski - 50% Duda - 50% b) 1dna głosuje na Komorowskiego, 2ga na Dudę, 3cia oddaje głos pusty. 3 głosy zostają oddane. Wyniki: Komorowski - 33% Duda - 33% ? |
Cytat:
|
Cytat:
Co do kandydatów, widząc jak duży postęp wykonuje Polska w ostatnich latach głosuję na Komorowskiego. Choć prezydent to i tak mało znaczący urząd, w obecnym ustroju. |
Cytat:
|
Cytat:
-- Jeśli chodzi o mnie oddam głos na Kukiza. Z częścią jego poglądów/pomysłów się nie zgadzam, mam czasem wątpliwości czy Jowy to lek na całe zło - jednak uważam, że warto spróbować. Jest to wg mnie jedyny kandydat, którego poglądy nie zmianiają się od kilkunastu lat, który idzie do polityki nie po sławę i kasę, ale by coś w naszej ojczyźnie zmienić. Oczywiście mam świadomość, że wyborów nie wygra - ba, najprawdopodobniej nie dostanie się do drugiej tury. Namawiam jednak każdego do głosu na niego, czy innego niezależnego kandydata, aby obniżyć jak najbardziej wynik Komorowi/Dudzie i innym z koryta. Dzięki temu jest szansa, że zaczną pojawiać się nowe partie, nowe inicjatywy. Że coś w tym kraju zacznie się dziać, a młodzi ludzie chcący iść do polityki, nie będą musieli lizać tyłka dziakom z po/pisu/sldy... --- Co do głosu w drugiej turze - też podjąłem decyzję i oddam na Dudę. Nie bez wyrzutów sumienia, niestety... Ale jednak wybrać trzeba. Trzeba mieć jaja i wybrać czy jednak lepsza cholera czy rzeżączka. Osobom oddającym głos nie ważny, właśnie tych jaj brakuje. Ja was namawiam, żeby jednak tą decyzję podjąć. Nawet jeśli będziecie się jej wstydzić (jak ja tego, że zagłosowałem raz na PO), będziecie mieć czyste sumienie, że chcieliście dobrze... Dlaczego Duda, nie Komorowski? Po prostu wiem na co Bronka stać bo już to pokazał, i sam powtarza że druga kadencja będzie wyglądała tak samo. Czyli: zero inicjatywy, zero poglądów, zero debaty, totalne zero. Plus durne wpadki i gafy. Duda jest młody i nie obliczalny, liczę że gdy wygra, wyrwie się spod skrzydeł Jarka i będzie to gwóźdź do jego politycznej trumny. Oczywiście szansa na to jest mała. Wręcz bardzo mała. Ale istnieje. Nie tak jak w przypadku Komora który żadnych ambicji nie posiada... |
Cytat:
A no np. infrastruktura. Nie jest idealnie, wręcz jest źle, ale zmienia sie na plus. Pozatym ŻADEN prezydent nic nie zmieni, bo to taki ustrój. Prezydent ma ładnie wyglądać, i według mnie ładnie wygląda. |
Cytat:
|
Cytat:
http://i.iplsc.com/-/0003WJJZRV52U42X-C317-F3.jpg http://i.wp.pl/a/f/jpeg/25105/komorowscy_pap550.jpeg Chyba Duda wygląda korzystniej ? :D Ale jak ktoś kieruje się wyglądem przy wyborze Prezydenta to tylko Ogórek ... :lol: http://s.afterparty.pl/i/magdalena-o...AIN-125331.jpg |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl