![]() |
Oglądałem powtórkę straconej przez nas bramki kilka razy i dla mnie to ewidentnie złe zagranie Buchalika. Rozumiem, gdyby dośrodkowaną piłkę zbił do boku i po tym padła bramka, ale on wyszedł do dośrodkowania i zbił piłkę wprost przed siebie.
http://ekstraklasa.tv/bramki/wisla-c...bledzie/7bmdpy |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ludzie to strzał :) Jakie dośrodkowanie :) Tam to wina obrońców była :) Burliga nie pilnował swojej strony, a Rysiu nie wiedział w którą stronę iść :)
|
Cytat:
|
Panowie, wygraliśmy z parchami, o czym tu w ogóle jeszcze dyskutować? Teraz mamy przerwę i Kaziu będzie miał więcej czasu na wprowadzanie zmian, a wprowadza konkretne zmiany jak widać ;)
|
Cytat:
|
Zaje*ista sobota :))). W końcu są trzy punkty na wagę złota.
|
Co wy macie z tym Miskiewiczem... chlop byl bardzo przecietny.
Buchalik jest o wiele solidniejszym bramkarzem. Oczywiscie nie zmienia to faktu ze zaden z nich nie jest odpowiedzia na lata w naszej bramce. |
.......icie.... mi to najbardziej żal bramki Jovicia z Legia.... ależ Kazik miałby piękne otwarcie. 2 najwazniejsze mecze i 2 wygrane
|
Cytat:
|
Ze zwycięstwo jestem bardzo zadowolony, choć podobnie jak większość czuję niedosyt. Ciut więcej chłodnej głowy i w końcówce byłaby fiesta zamiast nerwówki.
Kilka spostrzeżeń: - 3 bramkę z rzędu tracimy po dograniu w pole karne ze strony naszej lewej obrony. Przy akcji cracovii zabrakło po tamtej stronie Burligi. - Któryś raz widzę, że Uryga momentami ( najczęściej gdy zajmuje pozycje ) spuszcza głowę w dół, oczy zbija w murawę i nie ogarnia co się dzieje dookoła niego. Dziś w takiej sytuacji Jovic mu posłał piłkę co się nie omal skończyło stratą, - Dwójka Dudka/Uryga nie zdała do końca rezulatu. O ile fajnie kasowali i rozprowadzali gdy przeciwnik się cofnął, o tyle wyprowadzanie piłki pod pressingiem znów wyglądało słabo z ich strony. - Barrientos - mam wrażenie, że się spalił. Potrzebuje treningu i czasu. WISŁA PANY! |
Cytat:
Wg. mnie Buchal to jest o wiele solidniejsza wersja Milana Jovanica. A Miskiewicza? Dajmy mu pobronić więcej, raz Nas ratował a raz dawał dupy (vide Lubin). Nogami niestety nie potrafi grac, a jest to przydatne w naszej taktyce uwzględniającej podania wsteczne do golkipera. Ale gdybym musiał dokonać wyboru...wybrał bym trenera bramkarzy Kurdziela. 4-1,5-1 taki wynik by mnie zadowolił i na taki wynik zasłużyliśmy. No i nie zapomijanmy o wg. mnie najlepszej akcji Wisły w tym sezonie. Bramka nie zaczęłą się od podania Burligi, tylko zauważcie że zaczęła się od zamknięcią Nas pod swoim narożnikiem. Tam Jovic z ?Dudką 3 razy przeklepali, wyszli z pod pressingu, zagrali na srodek i dopiero była zmiana cięzaru gry na lewą stronę gdzie grasował Bury! |
Nie mogliśmy wygrać tak wysoko jak życzył sobie mój przedmówca z prostej przyczyny - nie oddaliśmy w spotkaniu tylu celnych strzałów na bramkę przeciwnika. Bramka Brożka była drugim celnym strzałem Wiślaków w meczu, w tym momencie 2/10 przy 4/9 próbach Cracovii.
Samo spotkanie bardzo przeciętne, gra wolna a pomimo to wiele prostych błędów. Drugi mecz z rzędu tracimy gola przy uczestnictwie Słoweńca. A co do Urugwajczyka to Smuda jednak miał rację mówiąc o wzmocnieniach za 5 zł, sytuacje w których się ten kopacz znalazł nie wymagały przygotowania fizycznego, dryblingu etc. a trafienia w piłkę. Gość przy okazji ma nadwagę, która rzuca się w oczy jeżeli takiego grajka szukaliśmy vide słowa naszego Prezesa to nie ma o czym mówić. |
Do spikera, mam nadzieję że tu zagląda. A jak nie to moze ktos mu to przekaze.
Stary fajnie robisz swoją robotę, dajesz rozne smaczki w postaci Time to say goodbye ale znaj umiar! Wlaczyc piosenke wystarczy na jedna zwrotke i styknie. A nie zawracac nam dupy ze bedzie "jeszcze jeden refren" w momencie gdy chcemy sie cieszyc z wygranej. I to jest pierwsza sprawa. Druga sprawa. Rozumiem że masz wytyczne żeby wszystkie przejawy bluzgow przerywac ale do ciezkiej cholery psujesz wszystkim na stadionie mecz swoim pietnastym komunikatem o meczu z Gornikiem i szaliku-cegiełce. I tak bluzgow nie zagluszysz, jedz na inne stadiony i zobacz jak tam spikerzy wypelniaja ten swoj obowiazek. Pojawiaja sie bluzgi i gosc mowi krotki komunikat "prosze o kulturalny doping, dziekuje". Trwa to dwie sekundy, obowiazek spelniles i po temacie. A nie ze drzesz sie ludziom nad glowa przez minute. I trzecia sprawa to juz blahostka ale tez irytujaca. Wpadasz w jakis slowotok i nawet w przerwie jak zaczniesz gadac to nie ma konca. Rozmawiam z kolega i musze czekac az skonczysz informowac 23 tysiecy ludzi ze "wlasnie jest przerwa i prowadzimy 1-0 po bramce Stilicia i czekasz na druga polowe w ktorej beda emocje, bo to przeciez derby i blablablbablabla". Krotko mowiac, mniej gledzenia, mniej nadgorliwosci i bedzie ok. |
Trzeba powiedzieć, że 4 pkt w tych dwóch meczach, po tych kolejnych wtopach z początku rundy, smakują wprost wybornie przy niedzielnym rosołku. Można było Cracovię upodlić, ale naszym znowu zabrakło tego czegoś, chcieli zbyt koronkowo, zamiast zwyczajnie pierd.olnąć w bramę.
Jestem ukontentowany zwycięstwem, gra też mi się podobała. Nie wystrzegliśmy się błędów, na szczęście zrobiliśmy ich na tyle mało, że parchom nie udało się wcisnąć niczego więcej. Szkoda, że po bramce na 2:0 uznaliśmy, że jest po meczu, bo po chwili zaczęła się kompletnie niepotrzebna nerwówka. Kibicowsko - bardzo fajnie. Jak widać, nie zawsze potrzeba wypełnionego w 100% stadionu do świetnego, żywiołowego dopingu, z umiejętnymi pociskami i przemyślaną, derbową oprawą. Żydzi cieszą się ze swoich biało-czerwonych pasków, 8 świeczek i ścierki do podłogi którą rozwiesili, kpiąc przy tym z naszego dopingu. Naprawdę trzeba mieć grubo w głowie na.......one, żeby w ogóle mieć się czym podniecać. Zejdźcie panowie z Kałuży na ziemię, pierwsza liga coraz bliżej! |
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ostatnie 30 minut to myślałem że zejdę na zawał. Przed oczyma miałem końcówkę meczu z Legią. Wisła Panny !!!!
A co do spikera może musi zagłuszać bluzgi, jak tego nie zrobi to kara dla Wisły ? |
na weszło wyśmiali frekwencje na derbach, stwierdzili że 23tysiące nie rzuciło na kolana
|
a rzuciło ?
|
Szkoda tej nieskuteczności w wykończeniu sytuacji bramkowych. Przy lepszym wietrze powinno być 4:1.
|
Cytat:
|
Cytat:
Ciekawa tabela: http://zawisza1946.pl/tabela_frekwencji_odczyt_70.php |
Wychodzi na to że frekwencja gorsza niż sezon temu gdzie mieliśmy bojkot... Zobaczymy jaka będzie na koniec roku.
|
Cytat:
|
Cytat:
A nie wpadłeś na pomysł, że informacja jest puszczana na tym sektorze na którym są bluzgi? :) Bo z tego co wiem i co słyszałem na Żylecie też jest ten komunikat puszczany. |
Cytat:
Wciągnął ją tak samo jak twój idol Stępiński. I pewnie Cię zasmuce, ale nadal wolę oglądać jego niż Stępińskiego |
Cytat:
|
Frekwencja może i nie powala na kolana, ale w porównaniu do tego, co było wcześniej jest jakiś progres. Ale, to inna bajka nad którą nie zamierzam się dłużej rozwodzić. Przechodząc zaś do samego spotkania. Wynik mógł być bardziej okazały. Brakowało przede wszystkim skuteczności w niektórych akcjach. Co się tyczy stylu gry zespołu, to uważam, iż mecze derbowe sprawiają, że zacierają się różnice między rywalami. Ze strony Wisły nie było tak źle, aczkolwiek momentami nasz zespół za bardzo dawał prowadzić grę pasiastym. Liczba kartek dobitnie pokazuje, że to wbrew pozorom nie był dla naszych kopaczy „spacerek”. Niepokoi mnie jedna rzecz. Kolejny mecz bez zachowania czystego konta i zbyt nerwowa gra w końcówce. In spe, to się może zemścić czego już zasmakowaliśmy w poprzedniej kolejce. Kończąc zaś jestem niezmiernie szczęśliwy, iż mogę, napisać następujące słowa:
Każdy, to powie Wisełka rządzi w Krakowie!!! |
Barrientos mistrz. Ciekawe jaką piłkę musi dostać żeby strzelić...
|
Cytat:
|
co do frekwencji na derbach : cudze chwalicie- swojego nie znacie !!!.... to ze dzis w poznaniu jest komplet to nie wszystko - to jest tylko 1 raz w roku , niestety polska marna pilka przegrywa z NC+ , a nawet w Mistrzowskiej Wa-wie jest na meczu po 15-17 tys srednio, wiec wrzuccie na luz ...dla porownania wczoraj u Nas liczba parchatych ciot byla taka jak 1/3 tego co na kazdym meczu w Amish Arenie, wiec rozdajac przypadkowym typom bilety szalu nie zrobili , zapomnijcie o tym ze co tydzien bedzie po 15-20 tys na stadionach ...... tak jak wspomnialem wczesniej : NC+ wygralo z nasza slaba i skorumpowana polska pilka ...przykre, ale niestety prawdziwe ... miesieczny abonament NC+ jest niewiele drozszy niz 1 bilet na mecz, osobiscie wole 12 tys ludzi ktorzy wiedza po co przychodza na stadion niz takl jak wczoraj czy na mecz z LetFootballWin , bo liczba przypadkowych ludzi jest niesamowita
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
no wybacz, ale stać ich było na więcej,szczególnie mając przeciwnika na łopatkach.A przez chwile i tak był smród. Powinniśmy ich byli zgwałcić tak by ten mecz zapamiętali na bardzo długo ;] |
Najważniejsze są wygrane Derby....
|
Mozna szukac dziury w calym ale najważniejsze są 3 punkty. Zwłaszcza, że to pierwsza wygrana na wiosne. Tyle.
|
Cytat:
Ponadto czasem głośniki na C są tak głośno ustawione, że dosłownie uszy bolą, jak idzie muzyka, albo spiker coś powie i nie da się nic powiedzieć do osoby obok (to akurat poza trwaniem meczu). |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl