Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   TWSD Ticket Challenge! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9353)

piotrek06 29.11.2014 12:27

http://images70.fotosik.pl/409/0e67249a70cdeedemed.png

Kaan 01.12.2014 00:15

Przywołany do tablicy wrzucam dowód zakupu biletu:


http://images70.fotosik.pl/414/5b8a45027af6da5fmed.jpg

Edit: To zdjęcie to jakaś malizna ale nie mogę dać bo napisali mi "Jeśli chcesz pobierać kody do pełnego rozmiaru musisz mieć abonament PRO lub aukcyjny." Ale coś tam widać...

Don Donson 01.12.2014 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartosz (Post 1383178)
Moja zaległa nominacja wędruje do Don Donson :-)

Kasa na AP poszła - jak tylko dostanę potwierdzenie to wrzucę screenshot.
Mam wolną nominację, kto wyraża zgodę proszę info na PRV.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...bbcd7050f.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...bbcd7050f.html

Virusman 03.12.2014 23:14

Mnie też nikt nie nominował, ale także wstawiam screen biletu, który kupiłem na mecz Wisła Lech, mimo że niestety nie ma mnie w Krakowie i nie mogę pójść.

http://i59.tinypic.com/29wpge1.jpg

Nie wiem, może kogoś zmotywuje to, że więcej osób stara się pomóc w taki sposób klubowi...

St Yabol 15.12.2014 12:42

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._podsumowanie/

Podsumowanie

WISŁAZWE 15.12.2014 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1385173)



Żenada.
Pytajcie dalej czy ktoś zechciałby wspomóc łaskawie swój "kochany" klub :)

domin_czyzyny 15.12.2014 15:22

pomysł na pytanie był żenujący i zabił całą akcję...W tej zabawie potrzebna była i marchewka i kij, bez tego nie miała szans na sukces.

Jaroo1 15.12.2014 19:16

Trzeba się pytać bo tolerancja jezd. Może ktoś jest kibicem, ba tam zaraz kibicem, fanatykiem jak s....esyn ale sobie nie życzy wspierać Wisły, nie pomyśleliście o tym chłopaki? Niektórzy zabijają nienarodzone dzieci ale nie są mordercami, a niektórzy nie mają nic wspólnego z kibicowaniem ale są kibicami. XXI wiek.

palikot 15.12.2014 20:01

a co wy pieprzycie o jakiś półśrodkach...

19sebawro06 16.12.2014 00:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1385213)
a co wy pieprzycie o jakiś półśrodkach...

ta zabawa to najzwyklejsze polowanie na czarownice

Błaszczu_WIŚLAK 16.12.2014 01:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 19sebawro06 (Post 1385240)
ta zabawa to najzwyklejsze polowanie na czarownice

Czasem trzeba odsiać ziarno od plew :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl