![]() |
|
Przywołany do tablicy wrzucam dowód zakupu biletu:
http://images70.fotosik.pl/414/5b8a45027af6da5fmed.jpg Edit: To zdjęcie to jakaś malizna ale nie mogę dać bo napisali mi "Jeśli chcesz pobierać kody do pełnego rozmiaru musisz mieć abonament PRO lub aukcyjny." Ale coś tam widać... |
Cytat:
Mam wolną nominację, kto wyraża zgodę proszę info na PRV. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...bbcd7050f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...bbcd7050f.html |
Mnie też nikt nie nominował, ale także wstawiam screen biletu, który kupiłem na mecz Wisła Lech, mimo że niestety nie ma mnie w Krakowie i nie mogę pójść.
http://i59.tinypic.com/29wpge1.jpg Nie wiem, może kogoś zmotywuje to, że więcej osób stara się pomóc w taki sposób klubowi... |
|
Cytat:
Żenada. Pytajcie dalej czy ktoś zechciałby wspomóc łaskawie swój "kochany" klub :) |
pomysł na pytanie był żenujący i zabił całą akcję...W tej zabawie potrzebna była i marchewka i kij, bez tego nie miała szans na sukces.
|
Trzeba się pytać bo tolerancja jezd. Może ktoś jest kibicem, ba tam zaraz kibicem, fanatykiem jak s....esyn ale sobie nie życzy wspierać Wisły, nie pomyśleliście o tym chłopaki? Niektórzy zabijają nienarodzone dzieci ale nie są mordercami, a niektórzy nie mają nic wspólnego z kibicowaniem ale są kibicami. XXI wiek.
|
a co wy pieprzycie o jakiś półśrodkach...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl