![]() |
Wisła-Legia
Typ:1 Wynik 2:1 do przerwy 0:1 Strzelcy:Stilić,Brożek,Sa |
Wisła - Legia 3:1
Do przerwy : 2:0 Strzelcy : Stilic,Jankowski,Brożek - Kosecki Dziś na Reymonta długo oczekiwany mecz. Wielu obawia się warszawskiej drużyny, jednak ja jestem wyjątkowo spokojny. Wisła nie zaznała jeszcze w tym roku porażki i nie sądze, by Legia po dwóch meczach w najsilniejszym składzie dała radę zagrać trzecie spotkanie na najwyższym poziomie. Przypomne, że z Lokeren trener Berg dokonał tylko jednej zmiany i to w 91. minucie spotkania. Nie jestem również zdania, że Legia ma 2 równorzędne jedenastki. Gdyby tak było to w pucharach z całą pewnością biegałby np. Kosecki a nie Kucharczyk albo Sa a nie Duda. Jeśli Burliga i Sadlok zaprezentują się przede wszystkim solidnie w defensywie i wyłączą z gry Żyre/Koseckiego/Kucharczyka to o środek defensywy jestem spokojny. Do tej pory Wisła większość spotkan rozpoczynała z dużym animuszem i tylko przez brak skuteczności nie schodziła na przerwę prowadząc 3,4:0 (Lech, Ruch, Zawisza). Tym razem będzie inaczej, wszak jak zapowiadają Wiślacy na ten mecz koncentrują się wyjątkowo.Druga połowa będzie spokojniejsza, choć końcówka może przynieść po wymianie ciosów. Wisła powinna zdecydowanie postawić na ofensywnę i wykorzystać potencjał Stilicia i Garguły w rozgrywaniu piłki na połowie rywala, natomiast bliżej swojej szesnastki nie bawić się w zbyt skomplikowane rozwiązania. Wierzę, że Maciej Jankowski znów wpisze się na liste strzelców po tym jak w kilku spotkaniach obijał słupki lub uderzał minimalnie niecelnie. Dodatkowo nasza ławka nie wygląda już tak słabo i zarówno Stępiński jak i Sarki zagrali ostatnio bardzo dobre zawody w Bydgoszczy. Stawiam na asystę Sarkiego przy golu Brożka. Wydaje mi się, że lidera Biała Gwiazda nie odda już do grudnia. |
Wisła - Legia
Typ: x Wynik: 0-0 Do przerwy: 0-0 |
Wisła - Legia
Typ: x Wynik: 0-0 Do przerwy: 0-0 Derby Polski - tym mianem określany jest dzisiejszy pojedynek Wisły Kraków z Legią Warszawa. Oba kluby w ostatnim czasie zanotowały zwyżke formy, więc nic dziwnego, że na stadionie przy ulicy Reymana 22 zasiądzie dzisiaj komplet widzów ( w tym dwa tysiące przyjezdnych ze stolicy ).Wisła Kraków na pewno będzie chciała utrzymać fotel lidera do końca rundy jesiennej, ale z tak krótką ławką może być ciężko. Typuję wynik remisowy, bez golii, często w szlagierach jest dużo walki, nerwowości, ponieważ wszystkie oczy kibiców w Polsce oraz zagranicznych skautów zwrócone są na boisko. Jak to się mówi.. z dużej chmury mały deszcz, jest takie przysłowie.. stawiam na 0-0 po szybkim meczy, pełnym walki. |
Wisła - Legia
Typ: X Wynik: 1:1 Do przerwy: 0:1 Strzelcy: Stilic, Radovic Analiza: warszawiacy dziś od rana proszą Boga na kolanach,niech im sędzia dopomoże to Radovic strzelić może.WISŁA serca tyle włoży, krawaciarzą raz przyłoży. Stilic pajęczynkę strąci,lecz remisem się zakończy.. |
Wisła- Legia 2-1 (1-1)
Głowacki, Paweł Brożek - Orlando Sa |
Wisła - Legia
Typ: 1 Wynik: 2:1 Do przerwy: 1:0 Strzelcy: Stilic, Brożek, Vrdoljak Analiza: Legii zawsze źle się gra w Krakowie, do tego mają czwartkowy mecz w nogach i nie powinni wybiec pełnym pierwszym składem, a mimo szerokiej ławki nie jest ona tak klasowa jak pierwsza jedenastka. Kuciak ostatnio nie jest w formie więc Legia traci kolejny atut. Wisła w formie, trybuny pełne - nic tylko zwycięstwo. Spodziewam się szybkiej i ładnej gry ze strony Wisełki, która powinna już coś strzelić w pierwszej połowie. Legia jak Legia - jak odpowie to po karnym, ale Wisła ukąsi ponownie i mecz zakończy się jednobramkowym zwycięstwem i kolejnymi trzema punktami na koncie. |
Wisła - Legia
Typ 1 Wynik 2-0 Strzelcy Brożek, Stilić |
Wyniki konkursu:
1. hubert.fan (9 pkt) 2. PhantomRanger (7 pkt) 3. gypsy (6 pkt) 4. grogoriogreg (6 pkt) 5. wislacki (5 pkt) 6. shaggy (5 pkt) 7. piter116 (4 pkt) 8. Korbit (3 pkt) 9. wiślakcb (3 pkt) 10. kpn (3 pkt) Nagrody: 1. miejsce – koszulka meczowa Wisły Kraków 2. miejsce – koszulka meczowa Wisły Kraków 3. miejsce – koszulka meczowe Wisły Kraków 4. miejsce – replika piłki Wisły Kraków 5. miejsce – replika piłki Wisły Kraków 6. miejsce - replika piłki Wisły Kraków 7. miejsce - replika piłki Wisły Kraków 8. miejsce – szalik Wisły Kraków 9. miejsce - szalik Wisły Kraków 10. miejsce - szalik Wisły Kraków Nagrodzonych proszę o kontakt na PW w celu przekazania danych. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl