![]() |
Każda kontuzja by nas bolała. Właściwie tylko Bieszczad, Stępiński, Guzmics i Żemło pokazali wczoraj że mogą byś solidnymi rezerwowymi. Reszta jak dzieci we mgle.
|
No i ten jak mu tam a Garguła też może by się do pierwszej jedenastki załapał
:P |
Wczoraj Barcelona nie oddała w meczu z Malagą celnego strzału na bramkę. To tyle tytułem komentarza ;)
|
Cytat:
2. Nie rozśmieszaj mnie :0 kto postawił przed drużyną za zadanie awans do el/ LE? To już nie gramy o Mistrza jak jeszcze w zeszłym tygodniu wierzyła większość napaleńców? Mamy 14 zawodników w kadrze. Prędzej czy później zacznie się kaszana jak w zeszłym sezonie. Oby to miało miejsce w momencie jak będziemy mieli już ponad 40 punktów i zapewnioną grę w pierwszej ósemce. Chyba, że faktycznie w zimie przyjdzie do nas 5 dobrych zawodników, wtedy będzie można postawić taki cele przed drużyną. |
Cytat:
W przeciwnym razie będziemy mieć szlaban na dobry wynik i powtórkę z wiosennej rozrywki 2014. Mądrzejsi będziemy w styczniu-lutym. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl