Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2014/2015. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9327)

Karherop 25.09.2014 19:32

Każda kontuzja by nas bolała. Właściwie tylko Bieszczad, Stępiński, Guzmics i Żemło pokazali wczoraj że mogą byś solidnymi rezerwowymi. Reszta jak dzieci we mgle.

KOMINEK 25.09.2014 20:55

No i ten jak mu tam a Garguła też może by się do pierwszej jedenastki załapał


:P

Barti 26.09.2014 06:49

Wczoraj Barcelona nie oddała w meczu z Malagą celnego strzału na bramkę. To tyle tytułem komentarza ;)

4karol4 26.09.2014 12:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez c. (Post 1378234)
Nieograne malolaty nie poradza sobie z doroslymi typami ktorzy maja za soba kilkadziesiat, kilkaset meczow rozegranych w najwyzszych klasach rozgrywkowych w lidze, budową i kondycją tez ich przerastają.Smuda nie dawal szansy mlodziezy bo on ją ma gleboko w dupie (taki jest Smuda od wielu lat), tylko olał PP i siła rzeczy kogos musial wystawic zeby doszlo tylko do meczu.
...
a przed Smuda ciezkie zadanie, dojsc z Wisla do el. LE poprzez grę w lidze.. droga w PP byla duzo, duzo latwiejsza, nie skorzystal z niej, do niego nalezy ostateczna decyzja i to on na koniec sezonu wezmie za to odpowiedzialnosc

1.To ten Smuda jest w końcu zły czy dobry> Bo niektórzy właśnie domagali się takiego składu w meczach ligowych. Bo skoro zając i Lech brylowali w juniorach to będą wymiatali w pierwszej drużynie.

2. Nie rozśmieszaj mnie :0 kto postawił przed drużyną za zadanie awans do el/ LE? To już nie gramy o Mistrza jak jeszcze w zeszłym tygodniu wierzyła większość napaleńców? Mamy 14 zawodników w kadrze. Prędzej czy później zacznie się kaszana jak w zeszłym sezonie. Oby to miało miejsce w momencie jak będziemy mieli już ponad 40 punktów i zapewnioną grę w pierwszej ósemce. Chyba, że faktycznie w zimie przyjdzie do nas 5 dobrych zawodników, wtedy będzie można postawić taki cele przed drużyną.

arti 26.09.2014 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4karol4 (Post 1378333)
1.To ten Smuda jest w końcu zły czy dobry> Bo niektórzy właśnie domagali się takiego składu w meczach ligowych. Bo skoro zając i Lech brylowali w juniorach to będą wymiatali w pierwszej drużynie.

2. Nie rozśmieszaj mnie :0 kto postawił przed drużyną za zadanie awans do el/ LE? To już nie gramy o Mistrza jak jeszcze w zeszłym tygodniu wierzyła większość napaleńców? Mamy 14 zawodników w kadrze. Prędzej czy później zacznie się kaszana jak w zeszłym sezonie. Oby to miało miejsce w momencie jak będziemy mieli już ponad 40 punktów i zapewnioną grę w pierwszej ósemce. Chyba, że faktycznie w zimie przyjdzie do nas 5 dobrych zawodników, wtedy będzie można postawić taki cele przed drużyną.

Będzie kasa to pewnie będzie gra na maksa do końca, a wtedy 4-3, a może nawet 2 miejsce jest w zasięgu.
W przeciwnym razie będziemy mieć szlaban na dobry wynik i powtórkę z wiosennej rozrywki 2014.
Mądrzejsi będziemy w styczniu-lutym.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl