![]() |
Dodajmy, że 7 kolejek z 30, po których i tak podzielą punkty na połowę.
Tabela po podziale na dziś dzień wygląda następująco. 1. Wisła 8 pkt. 2. Górnik 7 pkt. 3. Legia 7 pkt. 4. Podbeskidzie 7 pkt. 5. Śląsk 7 pkt. 6. Bełchatów 6 pkt. 7. Lechia 6 pkt. 8. Łęczna 6 pkt. 9. Amica 5 pkt. 10. Jagiellonia 5 pkt. 11. Pogoń 5 pkt. 12. Piast 3 pkt. 13. Ruch 3 pkt. 14. Cracovia 3 pkt. 15. Zawisza 2 pkt. 16. Korona 1 pkt. Jakby to powiedział rdzenny poznaniak - cała wuchta. |
Oby lider jak najdłużej. A najlepiej do 37 kolejki:)
To co widziałem w Poznaniu to żenada w wykonaniu Amici- Rumak/Chrobak zostawił zespół w zgliszczach. Nie mówię że mnie to martwi, ale Skorża będzie miał sporo pracy. U parchatych najlepszy Budziński. Takiego pomocnika zamiast Garguły... (pomijam że gra w c. i nie ma tematu). Niemniej mnie się jego gra bardzo podoba. Kolejka idealna dla nas. I oby nasi piłkarze zregenerowali siły przed meczami za 2 tygodnie. Zawisza ma 2 tygodnie na ochłonięcie i niestety czas będzie działał na ich korzyść. Niemniej jeśli chcemy o cokolwiek grać to wypadałoby "szrot" Osucha ograć. |
Cytat:
Proszę uprzejmie. |
Zapominacie, ze przed podzialem od punktow wazniejsza jest pozycja, to ona determinuje z kim gra sie spotkania u siebie po podziale.
|
Kto niby o tym zapomnial? Nie widze aby ktos o tym wczesniej pisal :D
Wrozono wczesniej z fusow czy wosku wylacznie spadkowiczow. |
Telewizyjna rewolucja w Ekstraklasie? Dwa razy więcej pieniędzy
http://www.polsatsport.pl/Wiadomosc/...587/index.html |
A ja właśnie przedłużyłem umowę z nc+ ....
:) |
Cytat:
|
Najlepszą opcją byłoby powstanie kanału E-Klapy ( a najlepiej dwóch dla meczy równoległych, ale nie bądźmy rozrzutni) sprzedawanego do kablówek itp... Tyle, że to opcja raczej mało opłacalna dla potencjalnego nabywcy praw.
|
najlepiej jakby można byłoby wykupić mecze jednego klubu np. samej Wisły, ale wiadomo to nie realne :D
|
"...Bo Legia to, Legia sramto. Ile można w mediach ogólnopolskich słuchać, czytać o klubie z jednego tylko miasta? Klubie, który zresztą prawie wszędzie, poza stolicą jest powszechnie znienawidzony? Nikt się, w obawie przez nazwanie ciemnogrodem, nie chwali, ile po wykluczeniu Legii dostał radosnych i prześmiewczych smsów, maili czy wiadomości. Ile było żartów, a ile zabawy i radości."
Nie powinienem dawać linku do portaliku Stanowskiego, ale zdarzył się tekścik, który ma być chyba jakimś listkiem figowym :haha: Pewnie naczelny, legijny weszlo-penetrator postanowił lekko odkręcić sytuację. No cóż, jak się tyle jobów ostatnio zbierało, że nawet komentarze się zlikwidowało, to czas się trochę podmalować. http://www.weszlo.com/2014/09/03/let...le-nowoczesny/ |
Mnie akurat takie teksty bardzo cieszą - im więcej tym lepiej :)
|
Nie rozumiem tej obawy przed ogrywaniem młodzieży w lidze. Przecież ymagania do gry w owej nie są specjalnie wysokie. Paru zasłużyło na kilka meczów pod rząd szansy (jak będzie się kompromitował to ok, wtedy odstawka i mamy sprawę wyjaśnioną). Oczywiście nie można przesadzać z ich liczbą, muszą mieć dookoła bardziej doświadczonych piłkarzy, którzy w razie czego naprawią ich błędy. Ale tak jak tu wyżej wspomina uż, Ogryzek największą kasę polskie kluby zarabiają na Polakach, których kupują kluby z zachodu (bądź wschodu) i dzięki temu te polskie kluby mogą dalej funkcjonować bez obawy o licencje.
|
A ja mysle ze skoro jestesmy liderem to Smuda wie co robi i dlatego mlodzi graja tyle ile graja :) chociaz wiadomo ze milo by bylo ogladac ich wiecej i wwiekszym wymiarze czasowym no ale na to moze narazie bedziemy musieli poczekac, natomiast Alan zaskakuje na plus, dostal szanse i sie chlopak rozwija
|
Są wyniki - jest lider, ale czemu nie ogrywamy młodzieży?
Ogrywamy młodych, nie ma wyników, Smuda do zwolnienia! Póki co mamy w składzie 20- letniego Alana, dwóch kolejnych 19-latków wchodzi z ławki. Nie jest źle. Będzie ich więcej, ale to będzie oznaczało że trapią nas kontuzje/kartki. Jeśli i wtedy będą wyniki będzie można mówić, że Smuda mógł na nich wcześniej stawiać. Obawiam się niestety, że będzie odwrotnie. Ale i tak jestem optymistą. Co do samej ekstraklasy to czeka nas pasjonująca jesień, tym bardziej że liga zapowiada się na bardzo wyrównaną, chyba że... odskoczymy. Piłkarze Legii zdają się lekceważyć ligę, bo w końcu mistrzostwo należy im się z urzędu. Już widzę tę ich piękną i przebojową grę na 3 frontach.:rotfl: |
W zasadzie poza Stiliciam i Graguła to wszyscy zapierdalają równo, a Sadlok i Burliga mogli by zagrać jeszcze kolejne 45 minut i by tego nie odczuli :D
|
Cytat:
żeby nie być monotematycznym, co widzę po 7 kolejkach ekstraklasy to na pewno to, że walka o pierwszą 8 będzie równie zacięta co rok temu, z tym że nie widzę miejsca w niej dla Zawiszy, Korony, cracovii i Piasta. Ruch i Pogoń to dla mnie zagadki, nie zdziwiłbym się gdyby zabrakło dla nich miejsca kosztem Podbeskidzia i Łecznej które grają nadspodziewanie dobrze. |
Spokojnie Panie i Panowie - przed nami mecz z Zawiszą bez Głowy, L i pejsy, a w międzyczasie PP. Jak osiągniemy:
7 pkt + awans będzie wynikiem plus bardzo dobrym. 7 pkt bez awansu minus bardzo dobrym, a co do innych - niech każdy sobie dopowie...:) |
Bardzo dobrym wynikiem będzie wygrana z Legią i Cracovią ;) Wtedy nawet nie pogniewam się za ewentualną stratę punktów w Bydgoszczy.
Jeśli chodzi o Puchar Polski, to traktuję to raczej jako bonus. Nie będę się załamywać jeśli odpadniemy już na tym etapie. Zresztą może to nam wyjść na dobre, bo z tak wąską kadrą lepiej się skupić na jednych rozgrywkach. Przerwo reprezentacyjna, kończ się już! |
Cytat:
|
Górnik Łęczna dzisiaj zapłacił frycowe beniaminka. To niebywałe jak można zmarnować tyle okazji i stracić tak frajerskie bramki. Szkoda, bo porażka parchów była na wyciągnięcie reki :( Oby tylko ostatnio zdobywane punkty uśpiły ich czujność przed derbami.
|
Bieniaminka? To beniaminek tylko z nazwy, tam sami piłkarze z długim ekstraklasowym stażem. To najstarszy zespół naszej ligi:)
Po prostu jak tylko Bożok i Hasani marnują po 2 setki to ciężko myśleć o wygranej. Ponadto poprzeczka po strzale Buzały i sam na sam prawidłowe (Buzały) gwizdnięte jako spalony. To nie bieniaminek... to starzy ligowi wyjadzacze którym dziś nie dopisało szczęście (niestety) |
Cytat:
|
Ogladal ktoś orocz mnie mecz zakonnych??
Wg. 90 minut: Cytat:
Tam nie było 3 tys.... |
żydy są cienkie jak dupa węża ale w tej masakrycznie cienkiej lidze za chiny nie spadną, dziwne ale są jeszcze gorsi od nich.
|
A oni mają jakiś protest czy Filipiak podniósł ceny biletów na 7,5 że się tak licznie stawili?
|
Powiem szczerze, że za popularnego Wąsa to ta cracovia przynajmniej miała swój styl, z obroną było słabo, ale trzymać piłkę i zrobić jakąś akcje potrafili. Teraz to wygląda bardzo szaro i nie wróże im lepszego wyniku niż w poprzednim sezonie, szczególnie że czuje że Zawisza się ogarnie wkrótce. Łęczna chyba najgorszy mecz w tym sezonie, nie tylko błedy ale i nie chciało im się walczyć za bardzo, podać celnie na 3 metry nie potrafili, może co postawili...
|
Niestety Śląsk nie dał rady z Legią.
|
Legia oczywiście gol ze spalonego... i się potem dziwią że tak wiele osób 'nie współczuło' im sytuacji z Celtikiem.
|
Co sie odwlecze to nie uciecze. Wyprostujemy krawaty u siebie i po sprawie.
|
Widziałem bramki. Ponoć dobry mecz, ale co mnie poirytowało, to postawa Kuciaka przy drugiej bramce dla Śląska. Facet stoi w bramce za linią w tak oczywisty sposób, że nawet niedowidzący zobaczyłby skąd piłka została wybita, a ten się ciska, rzuca jak opętany...
|
Kuciak znany jest z pajacowania w każdej możliwej sytuacji :) Podobnie jak płaczek Rzeźniczak.
|
Kuciak miał pretensje do swoich kolegów z zespołu, że pozwolili na dobitkę, a nie do sędziów, że uznali bramkę. Więc w czym problem?
|
Jeśli Legia zagra z nami w obronie tak samo jak ze Śląskiem to powieziemy ich bez problemu ;-)
|
Kuciak jest w tym sezonie całkowicie bez formy. Coś mi się wydaje że już się dusi na Łazienkowskiej.
tak naprawdę to mecz z L ma bardziej charakter prestiżowy, niż taki który cokolwiek przesądza, za dużo jeszcze spotkań co końca i tak naprawdę każda ekipa (w tym my) ma bardzo nierówną formę |
Cytat:
|
Cytat:
Duża różnica. Nie znaczy to, że ich pojedziemy. Bardziej, że grając z Michałem na stoperze dwie bramki w plecy można brać w ciemno. Bałem się, że będzie gorzej... |
Pojawiły się już pierwsze szacunki:
Wisła 2.69 X 3.10 Legia 2.40 |
I niech legionisci sie czuja faworytami. Więcej później zarobimy. A i to też z piłkarzy zdejmuje jakąś presje. Zreszta założe się że Smuda na konferencji powie ze to Legia jest faworytem.
|
Wszystkie mecze w tej kolejce dla Nas:) cały czub stracił punkty oprócz Legii. ale w niedziele nadrobimy!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl