![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
No cóż PO ma kiepskie wyniki wyborcze, wiec tak czy siak mogą zamknąć cały stadion. Do końca sezonu zapewne nie ale na jeden czy dwa mecze to już całkiem możliwe.
|
Pierwsze od 5u lat derby, gdzie pojawiła się taka liczba bramek. Poza słabą grą zawodników czarnej maści bardzo dobre spotkanie.
|
SharksiK ,domin wasze rozumowanie mnie roz......la .
Jedynym wytłumaczeniem może być bardzo młody wiek ,jeśli nie to głęboko współczuję. |
Cytat:
Na szczęście ten pokaz był na tyle wątły w porównaniu z pozostałą oprawą że może być marginalizowany a cała oprawa dalej uchodzić za świetną. Powiem więcej - nie pasował poziomem, rozmachem, do całości - wyszedł na żałosną i nieudolną próbę pokazania 'czegoś tam komuś tam' o czym tylko kumaci wiedzą. Na szczęście nie zepsuł on ogólnego, świetnego wrażenia po derbach. Niestety, zapewne ten fragment oprawy będzie bolesny dla klubu i zamiast zarobić na frekwencji, zapłacimy po kilkanaście tysięcy od racy. |
Cytat:
Sranie to akurat jest w tej chwili, gdy część użala się nad kilkunastoma racami, które nikomu nic nie zrobiły, bo nie miały nawet takiego prawa. Kristosowi nie odpowiadam, gdyż jego post nie nadaje się do dyskusji. |
Jak to widzialem na zywo to myslalem ze to jakas prowokacja sasiadki. Ze wsadzili tak kilku ekspertow zeby rzucili tych kilka rac zeby byl pretekst do wlepienia kary.
Ale ze to miala byc jakas manifestacja to bym nigdy nie pomyslal. Przeciez temat piro jest znany i juz nawet Boniek cos tam nad tym duma. Zupelnie niezrozumiale dla mnie. Bardzo licze na jakies wyjasnienie bo zawsze dorzucam sie na oprawy i chetnie przeczytam o co w tym chodzilo. |
zawsze jak "coś się stanie" uaktywniaja sie nicki, których tutaj nigdy nie widać :) Podobno dawniej wielcy kibole, legendy sektora X... żenada.
|
Cytat:
Piękne spotkanie, fantastyczna atmosfera na trybunach, super wynik. Szkoda, że zamiast Burdenskiego nie zagrał przez kilka(naście) minut jakiś młody wychowanek. Którykolwiek... No chyba, że nadal trwają negocjacje ze sponsorem ;) |
aha dziwne ze ta gwizdzaca wiekszosc sie pojawia raz na pol roku badz rzadziej a najwiecej komentuje i najwiecej im nie pasuje
|
Mecz derbowy to nie jest kawiarnia, że wybiera się to co komu pasuje, a co komu nie pasuje. Środowisko kibicowskie kieruje się trochę innymi zasadami, niż te określone przez Gazetę Wybiórczą lub Dziennik Polski i dzieki temu atmosfera na trybunach jest inna od tej na zachodzie.
|
Cytat:
Odwolujecie sie bardzo do konserwatywcnuch i prawicowcyh idealow a to co tutaj proponujecie to normalna anarchia - kazdy kto uwaza ze jakas zasada z naszego umownego kanonu zakazow i nakazow mu sie nie podoba to najlepszym sposobem na zmiane tego jest oscentacyjne lamanie tego zakazu. Wyobrazasz sobie jak by to wygladalo ? kazdy kradnie bo uwaza ze to przeciez nic zlego, kazdy sika na kamienice bo uwaza ze deszcz zmyje, kazdy sra na srodek drogi bo i tak wiadomo ze ktos sprzatnie - istna anarchia. Jest tez jeszcze opcja jak to nazywasz obywatelskiego sprzeciwu. OK - tylko skoro ktos jest taki twardziel to czemu nie jest tez gotow poniesc konsekwencji tego sprzeciwu ? tylko robi to w kominiarce ? Prawo czyli czyli zestaw zakazow i nakazow mamy jaki mamy i moim zdaniem nabijanie PZPNowi czy jakiejs tam innej komisji kasy poprzez lamanie go z premedytacja jest poprostu bez sensu. |
Cytat:
Ale im pokazali.... |
A ktoś może pamięta za co cracovia dostała 2 mecze pustych trybun? Może nie będzie tak źle i tylko 1 mecz nam wlepią?
|
Przy obecnej sytuacji budżetowej nawet 1 mecz to będzie duży cios. Tak czy siak cały ewentualny zysk z pełnego stadionu poszedł psu w d***e.
|
Cytat:
Ta "większość" nie gwizdała z powodu odpalenia tylko rzucenia. Proste pytanie: PO CO?! |
Rzuciliście te race i pomogło to Wam w zwalczaniu durnych przepisów ? Czujecie się teraz jako VIP`y polskiego społeczeństwa, które tak ostro walczy z polityką ? Od kiedy można do Was mówić "Panie Generale", "Przywódco narodu" ? Pytanie retoryczne...
Wasze ( albo pochwalanych przez Was tych paru gości bo nie wiem czy to Wy rzucaliście ) zachowanie tak samo się przyczyniło do zmiany obecnych przepisów prawa jak stopiony przed moim blokiem tydzień temu śnieg do topnienia lodowców na Grenlandii. Zrozumcie wreszcie, że jedynym skutkiem Waszego działania jest to, że w kasie Wisły zabraknie teraz parudziesięciu tysięcy złotych za które można by kupić sprzęt do treningów pierwszej drużyny albo dać jakiejś osobie prace w klubie. Ale nie... Wy Don Kichot`ci polskiej sceny politycznej dajecie wyraz swojej dezaprobaty w tak prymitywny sposób i jeszcze wierzycie, że 10 rac coś zmieni. Jak już chcecie prowadzić w ten sposób polemikę z rządem to stwórzcie ogólnopolską akcję żeby takie działania się pojawiło na wszystkich stadionach jednocześnie to może wtedy coś się "ruszy". Ale nie... Wy walczycie z ideologią sami chowając się za cudzymi pieniędzmi i tożsamością bo nikt nie pokaże swojej twarzy tylko chowacie się za kominiarkami. Masz jaja żeby pokazać swój sprzeciw to mej też jaja ujawnić swoją tożsamość i wejść w otwartą polemikę. |
Cytat:
Jeśli leming ma mózg tak zniszczony propagandą systemu, to nigdy nie zmiani zdania, które serwują mu łżeelity i media. Sprawa wolności na trybunach dotyczy nas kibiców, a nie większości społeczeństwa, która gówno wie. Demokracja, co to jest demokracja ? Czyż nie systemem, w którym 2 meneli może przegłosować profesora uniwersytu ? |
Cytat:
edit: Cytat:
|
Cytat:
|
Ale na tyle glupie zeby krytykowac to co jeszcze 10 lat temu bylo legalne i nomen omen nagradzane. Teraz jesli posiadacie jakakalwiek zajawke, hobby , pasje, wyobrazcie sobie ze z dnia na dzien politykiery zakazuja wam ja/je wykonywac. Oczywiscie z podkulonym ogonem potulnie sie na to zgdzacie a lemingoza trwa dalej.
|
A ci odpalający i rzucający robili to ujawniając twarze?
Typowy netowy napinacz. |
Myślę ,że czas skończyć jałową dyskusję i wzajemne obrazanie.
Wszyscy jesteśmy kibicami jednej drużyny. Wisła Kraków Pany ! |
Cytat:
A za pokazanie się na spotkaniu kibiców Wisły Kraków i przedstawienie swojego stanowiska nic nie grozi. Ale trzeba mieć jaja. |
Cytat:
Pomijajac cala demagogie wyciekajaca z Twojego postu - bo sam nie wiem czy to ja jestem tym lemingiem ktory w gownie byl i gowno widzial to nie odniosles sie nawet slowem do merytoryki mojego posta. Ja naprawde staram sie miec otwarda glowe i chce sie dowiedziec po co te race polecialy na boisko ? Postaraj sie mnie przekonac konkretem a nie ogolnikami o propagandzie systemu, łżeelitach itd PS. Ja nie porownuje swiecidelka do kradziezy tylko fakt zlamania prawa po to zeby zasygnalizowac ze jest ono bezsensu - skala przewinienia nie jest istotna w tym przypadku ale oczywiscie jezeli chcesz moge podac bardziej zblizone "wagowo" przyklady. |
Jest różnica między zapaleniem rac w ramach oprawy (popieram) a rzucaniem rac na boisko (uważam to za skrajnie głupie).
Mam pytanie do osób, którym rzucanie nie przeszkadza, a wszystkich którzy widzą w tym coś złego odsądzają od czci i wiary: po co? By pokazać że się da? Zawsze się da. Ale takim działaniem odbieracie argument tym, którzy race popierają, ale nie siedzą z Wami teraz na młynie. Jak chcecie przekonać kogokolwiek, że race są bezpieczne i nie stanowią zagrożenia, skoro pokazujecie, że da się nimi miotać na lewo i prawo. Przed meczem mieliśmy dyskusję nt rac ze znajomymiy - ja stałem na stanowisku, zę dobrze użyte zajebiście zwiększają widowiskowość, zgaszone przed wypaleniem nie zadymiają stadionu i okolic. Dobrze użyte, w kumatych rękach i pod kumatym nadzorem nie są zagrożeniem. Same plusy. Po meczu okazało się, że najbardziej kumatym posunięciem jest .......nięcie ich na murawę. I nie można się do tego przyczepić bo jest lemingiem i piknikiem. A ja straciłem wszystkie argumenty w dyskusji. Bo jednak "walka z zakazami wszystkimi metodami" do mnie nie przemawia. |
Cytat:
Wątpię. |
Nie ma co... te race na murawie były tak samo mądre jak wyczyn miśka swego czasu. Zamiast odpalić po bramce Guły poczekać aż się wypalą, nawet zamocować je na barierkach żeby nie było "winnych". To wyszła z tego słaba prowokacja. Może ktoś przybliżyć sens rzucenia rac na murawę?
Cytat:
Więc nie przesadzaj w drugą stronę... Cytat:
|
W takim wypadku nalezy zdecydowanie zakazac fajerwerkow w sylwestra, gdyz na podstawie wszelakich istniejacych statystyk wiecej ludzi ucierpialo przy ich uzyciu.
|
Jeeeee, spalmy stadion by zaprotestować przeciwko zasadom piłki nożnej, zniszczmy trybuny by utrudnić służbom i politykom walkę ze środowiskiem kibicowskim, zerwijmy murawę bo jest zbyt zielona, od dziś 2 x 2 niech równa się 5, a po niedzieli nastanie środa.
Po co nam klub jak wiemy lepiej!!! Precz z Preczem!!! |
Cytat:
Nie wiem czy jesteś lemingiem, jeśli wierzysz głupim dziennikarzom, którzy gówno wiedzą o piłce i kilka rac nazywają strasznym łamaniem zasad bezpieczeństwa, lub politykom, którzy odwracają uwagę społeczeństwa od prawdziwych problemów tematami zastępczymi typu race i kibole to pewnie jesteś lemingiem. A czy ja rzucałem race na boisko ? idź na spotkanie Kibiców Wisły lub na sektor C i się zapytaj ? Poleciały i juz. Środowisko kibicowskie rózni się od innych środowisk. Mają swoje zasady i zwyczaje. Dzięki temu mamy na trybunach taką atmosferę jaka mamy, a nie teatr...Dzięki Bogu. |
Również nie popieram, ale nie widzę sensu w przepychaniu się na forum, która strona ma rację. Poczekajmy na stanowisko UW może wtedy łatwiej będzie zrozumieć.
|
A ty dalej nie rozumiesz, że działacie na szkodę klubu, któremu rzekomo kibicujecie.
Chcesz zaprotestować przeciw głupim przepisom/głupiej władzy, to zorganizuj jakiś Majdan, odpalcie tam tysiące rac, zróbcie barykady, może nawet ktoś was poleje armatką i będziecie prawdziwymi bohaterami. Tak trudno zrozumieć, że racami na stadionie wyrządzacie krzywdę klubowi i innym kibicom? |
Może ktoś z Cracovii się przedostał i rzucał :D Dawniej w Anglii robili takie akcje .. Swoją drogą racę to jakieś debile mogli się trafić. Ale flagi to chyba ktoś sprawdza? delegat musi je obejrzeć. Tak przynajmniej wg przepisów jest. A jak ktoś to w niósł przez ochronę?
Kara będzie nie miła ... |
Cytat:
Z tego co wiem na stadionie (jeszcze) takiego pozwolenia dostać nie można. Każdy tutaj chce uzyskać logiczne wytłumaczenie po co świecidełka zostały rzucone a nie ile rąk urwała raca a ile rakieta puszczona przez na...anego wirtuoza w sylwestrową noc. |
dajzesz spokoj.. wiesz jaka panuje na tym forum atmosfera i kto sie tu wypowiada.. nie ma sensu bic sie z koniem. Race byly i musza byc, to nie filharmonia w operze a mwcz pilkarski i jebana wojna z zydami
|
Cytat:
Sam nie uwazam piro za cos zlego ale skoro nie wolno w tym momencie to nie wolno. Nie lubie tez fotoradarow ale nie jezdze z premedytacja pod nie przekraczajac predkosc zeby dostac mandat. Czyli rozumiem ze prawdziwy nieleming powinien w kolko wpierdalac sie na fotoradar i zbierac mandaty ? To bym jeszcze uznal za kozactwo bo ktos by poniosl konsekwencje tego dzialania a Ci co rzucili czym sie narazaja ? niczym. Zapytalem o race bo zachowywales sie jak bys wiedzial dlaczego zostaly rzucone - ale skoro nie wiesz to widocznie zly adres. |
Cytat:
|
Cytat:
Lepiej dajcie spokój tej dyskusji z której i tak nic nie wynika oprócz jechania po sobie |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl