Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [23 kolejka] 187 WIELKIE DERBY KRAKOWA.23 lutego, niedziela 15:30. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9231)

Viper 24.02.2014 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kucharz_77 (Post 1350065)
No to Miśkiewicz musi być jak szybki Lopez w trzech miejscach w ciągu sekundy...

Ale to nie chodzi o samo zagrożenie trafienia w niego, ale o to że to po prostu rozprasza. Koncentracja dla bramkarza jest rzeczą kluczową i takie działanie było na jego szkodę a wiec i na własnej drużyny. Jeszcze w pierwszej połowie bym to zrozumiał, bo akurat bramkarz Cracovii tam stał.

domin_czyzyny 24.02.2014 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Viper (Post 1350077)
Ale to nie chodzi o samo zagrożenie trafienia w niego, ale o to że to po prostu rozprasza. Koncentracja dla bramkarza jest rzeczą kluczową i takie działanie było na jego szkodę a wiec i na własnej drużyny. Jeszcze w pierwszej połowie bym to zrozumiał, bo akurat bramkarz Cracovii tam stał.

ale gdyby to poleciało w bramkarza tej ....y, to zamknęliby nam stadion do końca rozgrywek, a media np. Gówno Wybiórcze już doszukiwałoby sie antysemityzmu w "rzucanych racach"...

Viper 24.02.2014 12:59

No cóż PO ma kiepskie wyniki wyborcze, wiec tak czy siak mogą zamknąć cały stadion. Do końca sezonu zapewne nie ale na jeden czy dwa mecze to już całkiem możliwe.

uher 24.02.2014 13:22

Pierwsze od 5u lat derby, gdzie pojawiła się taka liczba bramek. Poza słabą grą zawodników czarnej maści bardzo dobre spotkanie.

kristos 24.02.2014 13:23

SharksiK ,domin wasze rozumowanie mnie roz......la .
Jedynym wytłumaczeniem może być bardzo młody wiek ,jeśli nie to głęboko współczuję.

Lukasz 24.02.2014 13:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1350071)
czy ja napisałem, że rzucanie rac na boisko pomoże ? Napisałem o stosowaniu protestu w formie nieposłuszeństwa obywateleskiego. Jednak jeśli chcemy coś zmienić musimy jako kibice nie srać do własnego gniazda. Jedynym wrogiem jest nie(rząd) i POlicja.

Dokładnie tak odbieram te race - jak 'nasranie' w świetny klimat derbów.

Na szczęście ten pokaz był na tyle wątły w porównaniu z pozostałą oprawą że może być marginalizowany a cała oprawa dalej uchodzić za świetną. Powiem więcej - nie pasował poziomem, rozmachem, do całości - wyszedł na żałosną i nieudolną próbę pokazania 'czegoś tam komuś tam' o czym tylko kumaci wiedzą. Na szczęście nie zepsuł on ogólnego, świetnego wrażenia po derbach.

Niestety, zapewne ten fragment oprawy będzie bolesny dla klubu i zamiast zarobić na frekwencji, zapłacimy po kilkanaście tysięcy od racy.

domin_czyzyny 24.02.2014 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1350089)
Dokładnie tak odbieram te race - jak 'nasranie' w świetny klimat derbów.

Na szczęście ten pokaz był na tyle wątły w porównaniu z pozostałą oprawą że może być marginalizowany a cała oprawa dalej uchodzić za świetną. Powiem więcej - nie pasował poziomem, rozmachem, do całości - wyszedł na żałosną i nieudolną próbę pokazania 'czegoś tam komuś tam' o czym tylko kumaci wiedzą. Na szczęście nie zepsuł on ogólnego, świetnego wrażenia po derbach.

Niestety, zapewne ten fragment oprawy będzie bolesny dla klubu i zamiast zarobić na frekwencji, zapłacimy po kilkanaście tysięcy od racy.

derby rządzą się swoimi prawami i nikt tego nie zmieni. Nie zmieni tego POlicja, rząd czy inne tego typu wynalazki lub osoby, które są raz lub 2 x w roku na meczu. To co się stało na derbach to nic. Jesli władza chce nas przesladowac, to prosze bardzo. Podczas wyborów im podziękujemy.

Sranie to akurat jest w tej chwili, gdy część użala się nad kilkunastoma racami, które nikomu nic nie zrobiły, bo nie miały nawet takiego prawa.

Kristosowi nie odpowiadam, gdyż jego post nie nadaje się do dyskusji.

Przybyszewski 24.02.2014 13:48

Jak to widzialem na zywo to myslalem ze to jakas prowokacja sasiadki. Ze wsadzili tak kilku ekspertow zeby rzucili tych kilka rac zeby byl pretekst do wlepienia kary.

Ale ze to miala byc jakas manifestacja to bym nigdy nie pomyslal. Przeciez temat piro jest znany i juz nawet Boniek cos tam nad tym duma.

Zupelnie niezrozumiale dla mnie. Bardzo licze na jakies wyjasnienie bo zawsze dorzucam sie na oprawy i chetnie przeczytam o co w tym chodzilo.

domin_czyzyny 24.02.2014 13:52

zawsze jak "coś się stanie" uaktywniaja sie nicki, których tutaj nigdy nie widać :) Podobno dawniej wielcy kibole, legendy sektora X... żenada.

Hives4 24.02.2014 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SharksiK (Post 1350059)
A może ty poprostu przestaniesz tutaj mędrkować, bo pewnie poza netem to taki ostry nie jesteś i sam zpłacisz tą karę którą jeszcze nawet nie otrzymaliśmy?

Stało się i trudno. Na nic twój lament i tobie podobnym płacz tutaj nie pomorze.

Nie podoba się? To zapraszam do odpowiednich osób i przedstaw swoj punkt widzenia, a jak masz nasrane w gaciach zeby podjac dialog w realnym swiecie, to się ....a zrzuc z innym światowcem na karę albo najlepiej zapłać ja sam w całości cwaniaczku !

Ho ho, mamy tutaj neandertalczyka w dresach, który rozwiązuje problemy siłowo, a race są dla niego demonstracją buntu i cholera wie czego jeszcze. Polecam wszystkim przycisk Ignoruj przy jego nicku.

Piękne spotkanie, fantastyczna atmosfera na trybunach, super wynik. Szkoda, że zamiast Burdenskiego nie zagrał przez kilka(naście) minut jakiś młody wychowanek. Którykolwiek... No chyba, że nadal trwają negocjacje ze sponsorem ;)

wiesniak84 24.02.2014 14:01

aha dziwne ze ta gwizdzaca wiekszosc sie pojawia raz na pol roku badz rzadziej a najwiecej komentuje i najwiecej im nie pasuje

domin_czyzyny 24.02.2014 14:07

Mecz derbowy to nie jest kawiarnia, że wybiera się to co komu pasuje, a co komu nie pasuje. Środowisko kibicowskie kieruje się trochę innymi zasadami, niż te określone przez Gazetę Wybiórczą lub Dziennik Polski i dzieki temu atmosfera na trybunach jest inna od tej na zachodzie.

Przybyszewski 24.02.2014 14:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1350091)
Sranie to akurat jest w tej chwili, gdy część użala się nad kilkunastoma racami, które nikomu nic nie zrobiły, bo nie miały nawet takiego prawa.

Ale to nie chodzi o to czy zrobily czy nie zrobily. Jest pewien system zakazow i nakazow na ktory wszyscy sie umowilismy w procesie demokratycznym i zakaz uzywania piro na imprezach masowych jest jedna z tych zasad - nie otwierajmy dyskusji czy ten zakaz jest uzasadniony czy nie bo to zupelnie inna sprawa i mysle ze obie strony maja swoje argumenty. Jezeli ktos uwaza ze jakas z zasad w tym zbiorze zakazow i nakazwo jest niedorzeczna to zawsze co 4 lata ma mozliwosc glosowania na takich ludzi ktorzy maja podobne poglady do niego i jezeli okaze sie ze wiekszosc mysli podobnie to zasady gry zostana zmienione + istnieje mozliwosc inicjatywy obywatelskiej - zbierajcie podpisy kto jest za piro wepchajcie to rzadzacym w gardlo i niech obraduja.

Odwolujecie sie bardzo do konserwatywcnuch i prawicowcyh idealow a to co tutaj proponujecie to normalna anarchia - kazdy kto uwaza ze jakas zasada z naszego umownego kanonu zakazow i nakazow mu sie nie podoba to najlepszym sposobem na zmiane tego jest oscentacyjne lamanie tego zakazu. Wyobrazasz sobie jak by to wygladalo ? kazdy kradnie bo uwaza ze to przeciez nic zlego, kazdy sika na kamienice bo uwaza ze deszcz zmyje, kazdy sra na srodek drogi bo i tak wiadomo ze ktos sprzatnie - istna anarchia.

Jest tez jeszcze opcja jak to nazywasz obywatelskiego sprzeciwu. OK - tylko skoro ktos jest taki twardziel to czemu nie jest tez gotow poniesc konsekwencji tego sprzeciwu ? tylko robi to w kominiarce ?

Prawo czyli czyli zestaw zakazow i nakazow mamy jaki mamy i moim zdaniem nabijanie PZPNowi czy jakiejs tam innej komisji kasy poprzez lamanie go z premedytacja jest poprostu bez sensu.

bódyń 24.02.2014 14:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1350071)
Winni są jasno określeni: (Nie)rząd i Pan Tusk ze swoją świtą i wkładami do garniturów w postaci Wojewodów oraz panowie Osłowie, którzy to durne prawo uchwalili.

Wiekszymi osłami sa ci co rzucali wczoraj i oni beda odpowiedzialni za zamkniecie stadiony/sektora.
Ale im pokazali....

KrzychooR 24.02.2014 14:11

A ktoś może pamięta za co cracovia dostała 2 mecze pustych trybun? Może nie będzie tak źle i tylko 1 mecz nam wlepią?

Viper 24.02.2014 14:15

Przy obecnej sytuacji budżetowej nawet 1 mecz to będzie duży cios. Tak czy siak cały ewentualny zysk z pełnego stadionu poszedł psu w d***e.

White91 24.02.2014 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak84 (Post 1350099)
aha dziwne ze ta gwizdzaca wiekszosc sie pojawia raz na pol roku badz rzadziej a najwiecej komentuje i najwiecej im nie pasuje

Czyli obecność co tydzień na meczu upoważnia do rzucenia racami na boisko?

Ta "większość" nie gwizdała z powodu odpalenia tylko rzucenia.

Proste pytanie: PO CO?!

adam_09 24.02.2014 14:18

Rzuciliście te race i pomogło to Wam w zwalczaniu durnych przepisów ? Czujecie się teraz jako VIP`y polskiego społeczeństwa, które tak ostro walczy z polityką ? Od kiedy można do Was mówić "Panie Generale", "Przywódco narodu" ? Pytanie retoryczne...
Wasze ( albo pochwalanych przez Was tych paru gości bo nie wiem czy to Wy rzucaliście ) zachowanie tak samo się przyczyniło do zmiany obecnych przepisów prawa jak stopiony przed moim blokiem tydzień temu śnieg do topnienia lodowców na Grenlandii. Zrozumcie wreszcie, że jedynym skutkiem Waszego działania jest to, że w kasie Wisły zabraknie teraz parudziesięciu tysięcy złotych za które można by kupić sprzęt do treningów pierwszej drużyny albo dać jakiejś osobie prace w klubie. Ale nie... Wy Don Kichot`ci polskiej sceny politycznej dajecie wyraz swojej dezaprobaty w tak prymitywny sposób i jeszcze wierzycie, że 10 rac coś zmieni. Jak już chcecie prowadzić w ten sposób polemikę z rządem to stwórzcie ogólnopolską akcję żeby takie działania się pojawiło na wszystkich stadionach jednocześnie to może wtedy coś się "ruszy". Ale nie... Wy walczycie z ideologią sami chowając się za cudzymi pieniędzmi i tożsamością bo nikt nie pokaże swojej twarzy tylko chowacie się za kominiarkami. Masz jaja żeby pokazać swój sprzeciw to mej też jaja ujawnić swoją tożsamość i wejść w otwartą polemikę.

domin_czyzyny 24.02.2014 14:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Przybyszewski (Post 1350101)
Ale to nie chodzi o to czy zrobily czy nie zrobily. Jest pewien system zakazow i nakazow na ktory wszyscy sie umowilismy w procesie demokratycznym i zakaz uzywania piro na imprezach masowych jest jedna z tych zasad - nie otwierajmy dyskusji czy ten zakaz jest uzasadniony czy nie bo to zupelnie inna sprawa i mysle ze obie strony maja swoje argumenty. Jezeli ktos uwaza ze jakas z zasad w tym zbiorze zakazow i nakazwo jest niedorzeczna to zawsze co 4 lata ma mozliwosc glosowania na takich ludzi ktorzy maja podobne poglady do niego i jezeli okaze sie ze wiekszosc mysli podobnie to zasady gry zostana zmienione + istnieje mozliwosc inicjatywy obywatelskiej - zbierajcie podpisy kto jest za piro wepchajcie to rzadzacym w gardlo i niech obraduja.

Odwolujecie sie bardzo do konserwatywcnuch i prawicowcyh idealow a to co tutaj proponujecie to normalna anarchia - kazdy kto uwaza ze jakas zasada z naszego umownego kanonu zakazow i nakazow mu sie nie podoba to najlepszym sposobem na zmiane tego jest oscentacyjne lamanie tego zakazu. Wyobrazasz sobie jak by to wygladalo ? kazdy kradnie bo uwaza ze to przeciez nic zlego, kazdy sika na kamienice bo uwaza ze deszcz zmyje, kazdy sra na srodek drogi bo i tak wiadomo ze ktos sprzatnie - istna anarchia.

Jest tez jeszcze opcja jak to nazywasz obywatelskiego sprzeciwu. OK - tylko skoro ktos jest taki twardziel to czemu nie jest tez gotow poniesc konsekwencji tego sprzeciwu ? tylko robi to w kominiarce ?

Prawo czyli czyli zestaw zakazow i nakazow mamy jaki mamy i moim zdaniem nabijanie PZPNowi czy jakiejs tam innej komisji kasy poprzez lamanie go z premedytacja jest poprostu bez sensu.

Jeśli ktoś porównuje zapalenie świecidełka, które nic nikomu nie robi do kradzieży sam pokazuje swoją ignoracje i tyle. System nakazów i zakazów jest jednym z elementów walki PO o leminga, przepraszam wyborcę..., który w gównie był, gówno widział, a się wypowiada na każdy temat.

Jeśli leming ma mózg tak zniszczony propagandą systemu, to nigdy nie zmiani zdania, które serwują mu łżeelity i media. Sprawa wolności na trybunach dotyczy nas kibiców, a nie większości społeczeństwa, która gówno wie. Demokracja, co to jest demokracja ? Czyż nie systemem, w którym 2 meneli może przegłosować profesora uniwersytu ?

inspektor erektor 24.02.2014 14:25

Cytat:

Jeśli ktoś porównuje zapalenie świecidełka, które nic nikomu nie robi do kradzieży sam pokazuje swoją ignoracje i tyle. System nakazów i zakazów jest jednym z elementów walki PO o leminga, przepraszam wyborcę..., który w gównie był, gówno widział, a się wypowiada na każdy temat.

Jeśli leming ma mózg tak zniszczony propagandą systemu, to nigdy nie zmiani zdania, które serwują mu łżeelity i media. Sprawa wolności na trybunach dotyczy nas kibiców, a nie większości społeczeństwa, która gówno wie. Demokracja, co to jest demokracja ? Czyż nie systemem, w którym 2 meneli może przegłosować profesora uniwersytu ?
och Ty wielce oświecony, przecież my wszyscy to takie lemingi w służbie Tuska i Rosji, za głupie żeby zrobić coś tak genialnego jak rzucenie racy na boisko


edit:
Cytat:

System nakazów i zakazów jest jednym z elementów walki PO o leminga
no dokładnie, w świecie idealnym Polską niepodzielnie rządzi gniazdowy z sektora C

domin_czyzyny 24.02.2014 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adam_09 (Post 1350108)
Masz jaja żeby pokazać swój sprzeciw to mej też jaja ujawnić swoją tożsamość i wejść w otwartą polemikę.

właśnie, masz jaja aby pokazac swój sprzeciw, miej jaja i ujawnij swoją twarz na spotkaniu kibiców WISŁY KRAKÓW i wejdź w otwartą polemikę. Typowy netowy napinacz...a może dziennikarz, policjant lub urzędas ?

wiesniak84 24.02.2014 14:28

Ale na tyle glupie zeby krytykowac to co jeszcze 10 lat temu bylo legalne i nomen omen nagradzane. Teraz jesli posiadacie jakakalwiek zajawke, hobby , pasje, wyobrazcie sobie ze z dnia na dzien politykiery zakazuja wam ja/je wykonywac. Oczywiscie z podkulonym ogonem potulnie sie na to zgdzacie a lemingoza trwa dalej.

it 24.02.2014 14:30

A ci odpalający i rzucający robili to ujawniając twarze?
Typowy netowy napinacz.

kristos 24.02.2014 14:30

Myślę ,że czas skończyć jałową dyskusję i wzajemne obrazanie.
Wszyscy jesteśmy kibicami jednej drużyny.
Wisła Kraków Pany !

domin_czyzyny 24.02.2014 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez it (Post 1350116)
A ci odpalający i rzucający robili to ujawniając twarze?
Typowy netowy napinacz.

za pokazanie twarzy grożą konsekwencje wieksze niż za wiele pospilitych przestępstw + zakazy stadionowe. Polskie prawo lepiej traktuje złodzieja, niż kibica-ultrasa.
A za pokazanie się na spotkaniu kibiców Wisły Kraków i przedstawienie swojego stanowiska nic nie grozi. Ale trzeba mieć jaja.

Przybyszewski 24.02.2014 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1350111)
Jeśli ktoś porównuje zapalenie świecidełka, które nic nikomu nie robi do kradzieży sam pokazuje swoją ignoracje i tyle. System nakazów i zakazów jest jednym z elementów walki PO o leminga, przepraszam wyborcę..., który w gównie był, gówno widział, a się wypowiada na każdy temat.

Jeśli leming ma mózg tak zniszczony propagandą systemu, to nigdy nie zmiani zdania, które serwują mu łżeelity i media. Sprawa wolności na trybunach dotyczy nas kibiców, a nie większości społeczeństwa, która gówno wie. Demokracja, co to jest demokracja ? Czyż nie systemem, w którym 2 meneli może przegłosować profesora uniwersytu ?

Czyli rozumiem ze stawiasz sie w roli profesora uniwersytetu ? a pozostali to menele ?

Pomijajac cala demagogie wyciekajaca z Twojego postu - bo sam nie wiem czy to ja jestem tym lemingiem ktory w gownie byl i gowno widzial to nie odniosles sie nawet slowem do merytoryki mojego posta.

Ja naprawde staram sie miec otwarda glowe i chce sie dowiedziec po co te race polecialy na boisko ? Postaraj sie mnie przekonac konkretem a nie ogolnikami o propagandzie systemu, łżeelitach itd

PS. Ja nie porownuje swiecidelka do kradziezy tylko fakt zlamania prawa po to zeby zasygnalizowac ze jest ono bezsensu - skala przewinienia nie jest istotna w tym przypadku ale oczywiscie jezeli chcesz moge podac bardziej zblizone "wagowo" przyklady.

dostuffca 24.02.2014 14:38

Jest różnica między zapaleniem rac w ramach oprawy (popieram) a rzucaniem rac na boisko (uważam to za skrajnie głupie).

Mam pytanie do osób, którym rzucanie nie przeszkadza, a wszystkich którzy widzą w tym coś złego odsądzają od czci i wiary: po co? By pokazać że się da? Zawsze się da. Ale takim działaniem odbieracie argument tym, którzy race popierają, ale nie siedzą z Wami teraz na młynie. Jak chcecie przekonać kogokolwiek, że race są bezpieczne i nie stanowią zagrożenia, skoro pokazujecie, że da się nimi miotać na lewo i prawo.

Przed meczem mieliśmy dyskusję nt rac ze znajomymiy - ja stałem na stanowisku, zę dobrze użyte zajebiście zwiększają widowiskowość, zgaszone przed wypaleniem nie zadymiają stadionu i okolic. Dobrze użyte, w kumatych rękach i pod kumatym nadzorem nie są zagrożeniem. Same plusy. Po meczu okazało się, że najbardziej kumatym posunięciem jest .......nięcie ich na murawę. I nie można się do tego przyczepić bo jest lemingiem i piknikiem. A ja straciłem wszystkie argumenty w dyskusji. Bo jednak "walka z zakazami wszystkimi metodami" do mnie nie przemawia.

it 24.02.2014 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kristos (Post 1350117)
Wszyscy jesteśmy kibicami jednej drużyny.

Naprawdę? Czy działanie na szkodę klubu i wielu innych normalnych kibiców oznacza, że jesteśmy kibicami jednej drużyny?
Wątpię.

Drozd 24.02.2014 14:42

Nie ma co... te race na murawie były tak samo mądre jak wyczyn miśka swego czasu. Zamiast odpalić po bramce Guły poczekać aż się wypalą, nawet zamocować je na barierkach żeby nie było "winnych". To wyszła z tego słaba prowokacja. Może ktoś przybliżyć sens rzucenia rac na murawę?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez it (Post 1350124)
Naprawdę? Czy działanie na szkodę klubu i wielu innych normalnych kibiców oznacza, że jesteśmy kibicami jednej drużyny?
Wątpię.

Klub/kluby same sobie działają na szkodę. Kto się zgodził na bzdurne przepisy? Czy gdziekolwiek na świecie żeby iść na mecz potrzeba identyfikatora ze zdjęciem? Niedługo za odśpiewanie hymnu będą kary. Bo za transparenty już są...

Więc nie przesadzaj w drugą stronę...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak84 (Post 1350127)
W takim wypadku nalezy zdecydowanie zakazac fajerwerkow w sylwestra, gdyz na podstawie wszelakich istniejacych statystyk wiecej ludzi ucierpialo przy ich uzyciu.

Chodzi o to dlaczego race poleciały na murawę? Kto to wymyślił żeby je rzucić? Po co? Żeby przerwali mecz?

wiesniak84 24.02.2014 14:42

W takim wypadku nalezy zdecydowanie zakazac fajerwerkow w sylwestra, gdyz na podstawie wszelakich istniejacych statystyk wiecej ludzi ucierpialo przy ich uzyciu.

lazy 24.02.2014 14:46

Jeeeee, spalmy stadion by zaprotestować przeciwko zasadom piłki nożnej, zniszczmy trybuny by utrudnić służbom i politykom walkę ze środowiskiem kibicowskim, zerwijmy murawę bo jest zbyt zielona, od dziś 2 x 2 niech równa się 5, a po niedzieli nastanie środa.

Po co nam klub jak wiemy lepiej!!!

Precz z Preczem!!!

domin_czyzyny 24.02.2014 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Przybyszewski (Post 1350120)
Czyli rozumiem ze stawiasz sie w roli profesora uniwersytetu ? a pozostali to menele ?

Pomijajac cala demagogie wyciekajaca z Twojego postu - bo sam nie wiem czy to ja jestem tym lemingiem ktory w gownie byl i gowno widzial to nie odniosles sie nawet slowem do merytoryki mojego posta.

Ja naprawde staram sie miec otwarda glowe i chce sie dowiedziec po co te race polecialy na boisko ? Postaraj sie mnie przekonac konkretem a nie ogolnikami o propagandzie systemu, łżeelitach itd

PS. Ja nie porownuje swiecidelka do kradziezy tylko fakt zlamania prawa po to zeby zasygnalizowac ze jest ono bezsensu - skala przewinienia nie jest istotna w tym przypadku ale oczywiscie jezeli chcesz moge podac bardziej zblizone "wagowo" przyklady.

dalej nie rozumiesz. Pokazałem tylko, że system rządów demokratycznych i wprowadzanych dzięki niemu zakazów i nakazów nie jest tutaj argumentem. Powinno się włączyć rozum i myślenie i samemu oceniać co jest groźne, a co nie. A nie szafowac jakimiś dyrdymałami o demokracji, wyborach.

Nie wiem czy jesteś lemingiem, jeśli wierzysz głupim dziennikarzom, którzy gówno wiedzą o piłce i kilka rac nazywają strasznym łamaniem zasad bezpieczeństwa, lub politykom, którzy odwracają uwagę społeczeństwa od prawdziwych problemów tematami zastępczymi typu race i kibole to pewnie jesteś lemingiem.

A czy ja rzucałem race na boisko ? idź na spotkanie Kibiców Wisły lub na sektor C i się zapytaj ? Poleciały i juz. Środowisko kibicowskie rózni się od innych środowisk. Mają swoje zasady i zwyczaje. Dzięki temu mamy na trybunach taką atmosferę jaka mamy, a nie teatr...Dzięki Bogu.

trial 24.02.2014 14:49

Również nie popieram, ale nie widzę sensu w przepychaniu się na forum, która strona ma rację. Poczekajmy na stanowisko UW może wtedy łatwiej będzie zrozumieć.

it 24.02.2014 14:52

A ty dalej nie rozumiesz, że działacie na szkodę klubu, któremu rzekomo kibicujecie.
Chcesz zaprotestować przeciw głupim przepisom/głupiej władzy, to zorganizuj jakiś Majdan, odpalcie tam tysiące rac, zróbcie barykady, może nawet ktoś was poleje armatką i będziecie prawdziwymi bohaterami.

Tak trudno zrozumieć, że racami na stadionie wyrządzacie krzywdę klubowi i innym kibicom?

jendrus 24.02.2014 14:54

Może ktoś z Cracovii się przedostał i rzucał :D Dawniej w Anglii robili takie akcje .. Swoją drogą racę to jakieś debile mogli się trafić. Ale flagi to chyba ktoś sprawdza? delegat musi je obejrzeć. Tak przynajmniej wg przepisów jest. A jak ktoś to w niósł przez ochronę?
Kara będzie nie miła ...

White91 24.02.2014 14:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak84 (Post 1350127)
W takim wypadku nalezy zdecydowanie zakazac fajerwerkow w sylwestra, gdyz na podstawie wszelakich istniejacych statystyk wiecej ludzi ucierpialo przy ich uzyciu.

My o chlebie a Ty o niebie... Skoro chcesz zmieniać prawo to zapraszam do startu w wyborach parlamentarnych. Porównujesz do siebie zupełnie skrajne sytuacje. Aby można było odpalić fajerwerki w miejscu publicznym należy mieć pozwolenie na takie działanie.

Z tego co wiem na stadionie (jeszcze) takiego pozwolenia dostać nie można.

Każdy tutaj chce uzyskać logiczne wytłumaczenie po co świecidełka zostały rzucone a nie ile rąk urwała raca a ile rakieta puszczona przez na...anego wirtuoza w sylwestrową noc.

CH. 24.02.2014 14:56

dajzesz spokoj.. wiesz jaka panuje na tym forum atmosfera i kto sie tu wypowiada.. nie ma sensu bic sie z koniem. Race byly i musza byc, to nie filharmonia w operze a mwcz pilkarski i jebana wojna z zydami

Przybyszewski 24.02.2014 14:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1350130)
dalej nie rozumiesz. Pokazałem tylko, że system rządów demokratycznych i wprowadzanych dzięki niemu zakazów i nakazów nie jest tutaj argumentem. Powinno się włączyć rozum i myślenie i samemu oceniać co jest groźne, a co nie. A nie szafowac jakimiś dyrdymałami o demokracji, wyborach.

Nie wiem czy jesteś lemingiem, jeśli wierzysz głupim dziennikarzom, którzy gówno wiedzą o piłce i kilka rac nazywają strasznym łamaniem zasad bezpieczeństwa, lub politykom, którzy odwracają uwagę społeczeństwa od prawdziwych problemów tematami zastępczymi typu race i kibole to pewnie jesteś lemingiem.

A czy ja rzucałem race na boisko ? idź na spotkanie Kibiców Wisły lub na sektor C i się zapytaj ? Poleciały i juz. Środowisko kibicowskie rózni się od innych środowisk. Mają swoje zasady i zwyczaje. Dzięki temu mamy na trybunach taką atmosferę jaka mamy, a nie teatr...Dzięki Bogu.

Powoli - powiedziales ze rzucanie rac ma na celu zmiane przepisow dlatego tez "dyrdymaly" o wyborach i demokracji sa tutaj jak najbardziej trafione bo wyglada na to ze nie wszyscy zdaja sobie sprawe jakie sa mozliwosci zmiany przepisow - permanentne lamanie przepisow nie spowoduje ich zmiany.

Sam nie uwazam piro za cos zlego ale skoro nie wolno w tym momencie to nie wolno. Nie lubie tez fotoradarow ale nie jezdze z premedytacja pod nie przekraczajac predkosc zeby dostac mandat. Czyli rozumiem ze prawdziwy nieleming powinien w kolko wpierdalac sie na fotoradar i zbierac mandaty ? To bym jeszcze uznal za kozactwo bo ktos by poniosl konsekwencje tego dzialania a Ci co rzucili czym sie narazaja ? niczym.

Zapytalem o race bo zachowywales sie jak bys wiedzial dlaczego zostaly rzucone - ale skoro nie wiesz to widocznie zly adres.

domin_czyzyny 24.02.2014 14:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jendrus (Post 1350133)
Może ktoś z Cracovii się przedostał i rzucał :D Dawniej w Anglii robili takie akcje .. Swoją drogą racę to jakieś debile mogli się trafić. Ale flagi to chyba ktoś sprawdza? delegat musi je obejrzeć. Tak przynajmniej wg przepisów jest. A jak ktoś to w niósł przez ochronę?
Kara będzie nie miła ...

o jakich flagach mówisz ?

Lemoniadowy Joe 24.02.2014 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1350130)
dalej nie rozumiesz. Pokazałem tylko, że system rządów demokratycznych i wprowadzanych dzięki niemu zakazów i nakazów nie jest tutaj argumentem. Powinno się włączyć rozum i myślenie i samemu oceniać co jest groźne, a co nie. A nie szafowac jakimiś dyrdymałami o demokracji, wyborach.

.

Dokładnie tak ale nie licz na rozum i myślenie w tym PRLu bis problem polega na tym ze niektórzy może i graja w przeciwnej drużynie tylko co chwile strzelaja sobie samobóje ku uciesze władzy

Lepiej dajcie spokój tej dyskusji z której i tak nic nie wynika oprócz jechania po sobie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl