Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Rezerwy Wisły Kraków, Centralna Liga Juniorów, pozostałe grupy wiekowe. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=920)

WhiteStarDvisionTheBest 18.05.2009 21:22

aha i co,dzwonili do Ciebie? czy raczej strata czasu...?

rzuk_4 18.05.2009 21:26

dzwonili, ale po 4 dniach pojechalem do domu :)

WhiteStarDvisionTheBest 18.05.2009 21:30

aha..:D a jak wygląda sytuacja z kartą zdrowia? bo nie wziołem jej z klubu bez tego pozwolą mi zagrać czy słabo?

rzuk_4 18.05.2009 21:34

ostatnio jakiś gosciu nie miał to mu pozwolili ale nie wiem jak teraz będzie. :)

WhiteStarDvisionTheBest 18.05.2009 21:38

Dobra a powiedz mi jeszcze,jaki tam jest poziom ;>? na tym castingu

Żmijka 18.05.2009 21:46

Ja Ci powiem - większość piłki prosto kopnąć nie potrafi. Sorry, ale taka prawda. Nie wi czy ktokolwiek z tamtego castingu został ...

Prawda też jest taka, że robienie "castingów" to jakiś śmiech ... nie w tym wieku. Jakby 18-19 latek był dobry to byłoby o nim słychać, grałby gdzieś gdzie mógłby zostać zauważony (tu druga sprawa - ktoś musi oglądać), a nie musiałby przychodzić na "wybory miss". Castingi to ewentualnie można robić dla 13-14 latków ... cóż. Może tym razem znajdzie się jakiś super talent! Oby!

WhiteStarDvisionTheBest 18.05.2009 21:48

aha..jak sie o tym dowiedziałem to sobie pomyślałem,czemu by nie spróbować ;)),napisze jutro jak było:)

sharkey 22.05.2009 21:14

To ja już nie wiem co myśleć czy oni jako że są w czołówce tabeli są tak dobrzy czy poziom całej młodej ekstraklasy jest tak żenujący:/ ? Sam osobiście się boje że to drugie.

p e t e r 29.05.2009 18:26

Wisła zajęła ostatecznie 2. miejsce w rozgrywkach Młodej Extraklasy. Dziś Wiślacy po bramce Sebastiana Janika pokonali Śląsk.

Końcowa tabela: (kolejno mecze, punkty, bramki):

http://img140.imageshack.us/img140/8619/tabelah.jpg

darotsok73 29.05.2009 18:35

A na samym dole tabeli ...trwa " produkcja piłkarzy netto". :D
Jak widać nie idzie im na wszystkich frontach. I już nie mogą się tłumaczyć że są biedni i wyzyskiwani.

Pbk 01.06.2009 12:03

a jak sie powiodlo juniorom starszych??? jaki wynik w derbach z Hutnikiem?

martinius028 07.06.2009 20:46

Widać że syn Clebera Lucas ma dryg do gry znowu strzelił. Szkoda że to dopiero 96 rocznik bo przydałby sie ktoś kto mógłby już pukać do drzwi pierwszej drużyny.

royalmichael 07.06.2009 20:48

A Cleber ma chyba dwóch synów. Obaj grają w młodej Wiśle? Jeśli się mylę proszę o poprawe.

Tylko_Wisła! 07.06.2009 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 742128)
A Cleber ma chyba dwóch synów. Obaj grają w młodej Wiśle? Jeśli się mylę proszę o poprawe.



Lucas gra w roczniku 1996 w Wiśle , a Victor gra w roczniku 2000 ( też w Wiśle)

martinius028 07.06.2009 20:56

Drugi z tego co pamiętam jest jeszcze młodszy i ma na imie Victor bodajże.Sprawdziłem Victor to rocznik 2000

pysio 07.06.2009 21:05

Oby Cleber po zakończeniu kariery wrócił na stałe do Krakowa i pracował w Wiśle, to będziemy mieć dwóch brazylijskich super wychowanków :D

niegdyś bracia Brożkowie, a teraz bracia Cleberowie :D

martinius028 07.06.2009 21:07

Raczej bracia Guedes...:D
A co do powrotu Clebera do Krakowa w roli pracownika Wisły to też mam taką nadzieje

Tylko_Wisła! 12.06.2009 12:24

http://www.astar.czest.pl/1454,wisla...2009,news.html - kolejny sukces chłopaków z rocznika 96

bearex 12.06.2009 13:31

Nie wie ktoś co z tymi castingami?? Znaleźli kogoś ciekawego??

domino6669 12.06.2009 21:03

Mam Pytanie
 
21 kwietnia byłem na castingu w Wisełce dla roczników 1992 i 1993 lecz nie moglem zagrac gdyz nie mialem karty zdrowia ale Pan trener powiedzial zebym sie nie martwil bo bedzie nastepny casting kolo 15 maja i nie bylo i chcialbym zapytac czy bedzie jeszcze w tym roku taki casting ????????? Aha i jest jeden problem chciałbym wyrobic gdzies tam karte bo nie gram obecnie w zadnym klubie ale bardzo chce grac dla wisly ???

Arkas 12.06.2009 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domino6669 (Post 744349)
[...] dla wisly ???

Jeśli taki jest twój ogólny stosunek do klubu, to lepiej graj po drugiej stronie.

domino6669 13.06.2009 09:33

To nie chodzi o stosunek do klubu tylko ja chcę po prostu być piłkarzem. A za Cracovią nie jestem jeśli oto ci chodzi.

domino6669 13.06.2009 11:07

Sorry za te pytajniki po słowie "Wisły" ale przypadkowo mialy być kropki :)

Krystian168 13.06.2009 11:40

Arkasowi chodziło raczej o to że napisałem WISŁA z małej litery !

a co do castingu to pewnie w wakacje będzie...

MatiBKS 13.06.2009 11:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domino6669 (Post 744349)
21 kwietnia byłem na castingu w Wisełce dla roczników 1992 i 1993 lecz nie moglem zagrac gdyz nie mialem karty zdrowia ale Pan trener powiedzial zebym sie nie martwil bo bedzie nastepny casting kolo 15 maja i nie bylo i chcialbym zapytac czy bedzie jeszcze w tym roku taki casting ????????? Aha i jest jeden problem chciałbym wyrobic gdzies tam karte bo nie gram obecnie w zadnym klubie ale bardzo chce grac dla wisly ???

chlopie otrząsnij sie.... nie masz karty zdrowia, nie masz klubu i Ty chcesz grać w Wiśle... tam grają zawodnicy z kadry Polski itp nie ma ludzi z przypadku....a na testy mozesz przyjsc w kazdej chwili ale w Twoim przypadku to chyba bez sensu....

martinius028 13.06.2009 12:35

gościu z czym masz problem idziesz do lekarza sportowego robisz badania i masz karte zdrowia.Chyba że wyjdzie ci jakaś wada to wtedy nie ma .A ty masz akieś przygotowanie wogóle żebyś po pierwszym treningu nie padł z braku kondycji...

domino6669 13.06.2009 15:59

Ale lole z was. Po pierwsze niedowiarki to ze jestem bez klubu nie swiadczy o tym ze nie umiem grac to jedno po drugie to codziennie od dziecka gram w pilke okolo 4 godziny dziennie. Na zawsze z piłką. Aha i jeszcze jedno bylem na castingu widzialem gosci z klubów którzy grali i nic nie pokazali niewiem czego sie bali ale wyglądali na przestraszonych. I niewiem czemu w Polsce jest tak że ktoś kto mieszka na wsi lub nie gra nigdzie bo nie ma jak jest juz gorszy, to jest dziwne, wogóle to nie jest prawdą, moge sie zalozyc ze jakby dobrze poszukac to niejeden sklad ze wsi ogral by juniorów wisly.

Szarny 13.06.2009 16:42

Ale trenowałeś gdzieś, kiedyś przez dłuższy czas w jakimś klubie? Bo jeżeli nie, to w wieku już prawie 17 lat nie masz szans na nadrobienie zaległości. Poza tym, jeżeli nie jesteś przyzwyczajony do tego, że jestes obserwowany i oceniany przez trenera, radze się przygotować na to, że podobnie jak ci goście na castingu, też nie będzie Ci łatwo pokazać czegoś wielkiego, no chyba że masz bardzo mocną psyche.
A co do porównywania zespołów ze wsi z juniorami Wisły, czy jakiegokolwiek klubu - jako dzieciak brałem kilka razy udział w turniejach dzikich drużyn w Białymstoku. W największym z nich - turnieju Kuriera Porannego, praktycznie zawsze wygrywały drużyny, które prawie w całości składały się z zawodników Hetmana Białystok, bądź Jagi. Naprawde, różnica między dzieciakami trenującymi "profesjonalnie" piłke od np. 10 roku życia, a gośćmi grającymi nawet od rana do nocy na podwórku jest bardzo duża, może nie tyle w przypadku wyszkolenia technicznego, a zwyczajnej siły fizycznej, szybkości, wytrzymałości, psychiki.

MatiBKS 13.06.2009 16:55

Zarówno juniorzy młodsi jak i starsi Wisły zostali wice mistrzami Małopolskiej Ligi Juniorów

WysekTSW 13.06.2009 17:25

Domino prosze daj sobie na wstrzymanie bo ja akurat gram w jun w wiśle i powiem CI ze jak jestes bez klubu to mizernie widze twoje szanse bo jeszcze trzeba miec jako takie pojecie o taktyce a nie tylko nawalac na bramke przez 4 godziny na polu. Bardzo fajnie ze chcesz byc piłkarzem ale na takie decyzje trzeba sie decydowac o wiele wczesniej... a z ta zbieranina ze wsi to juz calkiem dojeb*les przyjdz na mecz popatrz moze nauczysz sie troche pokory bo to tez jest wazne. Pozdro

Santiago19 13.06.2009 18:18

zalogowałem sie, wbijam na temat, czytam i sie śmieje. śmieje sie z tych wszystkowiedzących i zadufanych w sobie "piłkarzy". haha przyszedł koleś sie poradzić, dowiedzieć sie co i jak a tu jakieś głupie teksty że nie ma szans. czytam to i nasówa mi sie myśl: "i wszyscy sie dziwią że w Polsce jest korupcja"

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martinius028 (Post 744566)
A ty masz akieś przygotowanie wogóle żebyś po pierwszym treningu nie padł z braku kondycji...

rozumiem że Ty jesteś Dani Alvesem (o ile wiesz kto to jest), masz stalowe płuca, możesz dzień i noc trenować i sie nie zmęczysz chociaż nie wiem czy grasz. Twoim ulubionym piłkarzem jest pewie Cristiano Ronaldo bo cechami charakteru to sie raczej nie różnicie.

MatiBKS
bez sensu to jest to co piszesz. nawet gościa nie znasz. nigdy go na oczy nie widziałeś. nie wiesz jak gra. nie wiesz co potrafi. nawet nie spytałeś czy kiedykolwiek gdzieś grał. wziąłeś pod uwage talent i to że dopiero teraz można sie uwolnić np od rodziców? nie każdy ma z górki. ale jak chce sie coś robić to sie do tego dąży. a jak są przeszkody to trzeba je ominąć albo wyczekać. pewnie jesteś z jakiejś bogatej rodziny że pływasz w kasie i dlatego masz jakiś kontakt z Wisłą bo ponoć tylko wybrani ($$$$$$) mogą mieć z nią kontakt.
na przyszłość: najpierw poznaj, później oceniaj.

WysekTSW
Ty też go znasz bardzo dobrze że wiesz jakie on ma pojęcie o taktyce? wiesz co on robi na polu przez te 4 godziny? z tym nawalaniem na bramke to pewnie Twój trening dodatkowy bo jak to Ci przyszło do glowy.
pokora- a co Ty byś napisał gdybyś był w tej sytuacji i napisali Ci że nie masz szans? napisałbyś "no to trudno" mając straszne zamiłowanie do fiłki? chyba nie.

Arkas
chciałbym zobaczyć Twoje podejście do klubu.

no i dlaczego wszyscy sie dziwią że w polskiej piłce korupcja? założe sie że domino nie jednego z was by srogo wkręcił w ziemię.
pzdr. popracujcie nad nastawieniem do świata bo ciężko wam idzie "gwiazdorzy" za kase pffff

domino6669 13.06.2009 18:21

Kurcze ale wy myślicie że ja sobie tylko strzelam bez sensu na bramke otóż nie przedewszystkim cwicze szybkosc, zwrotnosc wszystko z pilka. Zakupilem równiez sprzet do cwiczen specjalnie do tego zeby sie na testy przygotowac przygotowuje sie od jakiegos roku na te testy . Chce sie pokazac w wisle jesli sie nie uda trudno pujde do gdovii namawiany wielokrotnie ale wiem że mam szanse i nie mówcie mi o szansach bo jesli jezdzi sie na zawody szkolne w pilke nozna co rok nie mając klubu to chyba cos daje niewiem tak mi sie wydaje przynajmniej mi. Aha i jak pojade na te testy to specjalnie wam napisze zebyscie przyszli :):):):):)

domino6669 13.06.2009 18:37

Jest w tym racja martinius ale w klubie tez jest miejsce na indywidualnosci " graj po swojemu byle klub na tym nie tracił " :P

martinius028 13.06.2009 18:43

Nie ma co najeżdżać na chłopaka bo intencje ma dobre. Ja gram w juniorach małego klubu na podkarpaciu i jak teraz gram normalnie z kumplami to widze wielkie różnice. Jak grasz w klubie jest taktyka na pierwszym miejscu .Nawet jak jesteś drewniany a wypełnisz założenia taktyczne to nie wygląda to tak źle. Tak jak sie gra między sobą na podwórku to jest dużo więcej miejsca ,dużo indywidualności.

Ja ci życze powodzenia .Dopiero teraz piszesz że się przygotuwujesz do tych testów.Jeśli masz talent to powodzenia bo możesz się przydać naszej Wisełce.

domino6669 13.06.2009 18:45

Nie przyjade sam jedziemy w dwóch :P :P

martinius028 13.06.2009 19:04

a kiedy są te testy? to może też sie wybiore...

domino6669 13.06.2009 19:09

No właśnie miały być 15 ale nie było muszę dzwonić ja mam tez z nogą cos znaczy wiezadla cos tam uraz ale juz dwa miesiące temu mi sie to stalo ale lekarz powiedzial ze to nic takiego i moge grac ale nieraz czuje ból mam nadzieje ze noga wytrzyma jak tak to zdobywamy Wisłe :D bo mój kolega to pewniak wg mnie

Skrzat 25.06.2009 20:24

Owszem jest duża różnica między klubem a grą na podwórku ale nie myślcie sobie że tam w ogóle nie ma taktyki ja mam 10 lat i głównie gram kombinacyjnie z klepy prostopadłe piłki i preferuje ruch bez piłki tak żeby zostawili jednego wolnego do którego prostopadłe mija bramkarza i gol.Takich kombinacji jest z tysiąc wam się wydaje że to takie walenie na bramę z całej pery a tak nie jest a i umiejętności techniczne też są na dość wysokim poziomie efekt drużyna podwórkowa Śledzik Białystok 2:1 MOSP Jagiellonia.

Kibicka 26.06.2009 15:01

Wie ktoś kiedy Młoda Wisła i gdzie rozgrywa sparingi?( te najbliższe, Górnik Zabrze?)

sharkey 27.06.2009 16:26

Mam pytanie gdzie będą rozgrywane mecze w przyszłym sezonie w ramach Młodej Ekstraklasy?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl