Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [6 kolejka] Pogoń Szczecin - WISŁA Kraków, 31 sierpnia godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9121)

JrQ- 01.09.2013 16:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1330296)
A może prezentują inny poziom jak choćby w meczu z Lechem tylko od czasu do czasu przytrafi im się gorszy mecz? Sam Głowacki powiedział, że zagrali najsłabszy mecz.
Teraz teoria nr. 10 pt "Lech był słaby, Wisła chuja grała" :D

Bez przesady.
W zeszłym sezonie zagraliśmy też świetny mecz z Legią, na R22. Reszta to padaka była.
Podobnie jest na tę chwilę - jeden mecz z Lechem OK, reszta dramat. Jest jedna różnica, pomiędzy tą rundą a poprzednią - Paweł Brożek.

Dobry punkt, gra to był dramat.

Dariook 01.09.2013 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1330296)
A może prezentują inny poziom jak choćby w meczu z Lechem tylko od czasu do czasu przytrafi im się gorszy mecz? Sam Głowacki powiedział, że zagrali najsłabszy mecz.

Teraz teoria nr. 10 pt "Lech był słaby, Wisła chuja grała" :D

Zajebista Legia już ma 2 przegrane i cudem wyrwala 3 pkt z Cracovią.. nie wiem czego niektórzy oczekują, wyniku 4:0 z solidnym zespołem jakim jest Pogoń i to grająca u siebie... pocieszające jest to, że Wdowczyk powiedział, że jego drużyna rozegrała najlepsze spotkanie, a Wisła rozegrała najsłabsze.. wieć jeśli przy tak słabej dyspozycji potrafimy wywiezc remis z Pogonią, która rozegrała swój najlepszy mecz to jest bardzo dobrze

.......enie o szopenie.

JA wam powiem jaki prezentujemy poziom. Prezentujemy poziom ligowy, taki sam jaki prezentuje 15 pozostałych drużyn w naszej ekstrakupie.

O wyniku spotkania decydują: dyspozycja dnia, błędy przeciwnika, pomyłki sędziego lub czysty przypadek
. Za pięć kolejek Zagłębie może być na pudle a solidna Pogoń czerwoną latarnią, ligowa tabela odwrócona do góry nogami nie będzie dla nikogo żadną niespodzianką.

A pierdy trenerów nie brał bym na serio. Oni zawsze rozgrywają dobre zawody, dziękują za walkę zawodnikom, chwalą za realizację założeń taktycznych, mają więcej klarownych sytuacjii...
a na to co się stało że się zesrało, wpływu nie mieli.

Zremisować najlepsze spotkanie z drużyną która rozegrała najgorsze spotkanie....hmmm frajerstwo! A debil Wdowczyk jeszcze zadowolony.

La Furia Dell' Est 01.09.2013 17:05

Jesteśmy drużyną BEZ porażki. Tracimy mało goli.Gramy pressingiem.W ofensywie ( póki co), gramy kombinacyjną szybką pilkę na jeden /dwa kontakty. Jesteśmy w czubie tabeli. KTO przed sezonem w to wierzył??? Panowie.....sezon jest dlugi..ale malkontenctwo niektorych poraża! Jak dla mnie- niech taki poziom gry trwa jak najdlużej w tym składzie osobowym i stanie się to, o czym marzylem;)...czyli pierwsza 8-ka po zakończeniu regularnego sezonu;)

Globus_OHM 01.09.2013 18:23

Proponuje ustalic ze celujemy w miejsca 4-6 do konca rundy. Wszystko ponizej winno wywolywac sluszna krytyke lecz gdy bedziemy wyzej to sie nie napinamy :D

Nawt glupie ale proste zasady daja pewna stabilnosc a ta z kolei spokoj
Jasno okreslony cel podpowiada nam sluszna droge do niego, w ganicach oczywiscie, jak w tym wypadku, naszych internetowych i tych rzeczwywistych mozliwosci

c. 01.09.2013 18:51

flamigista czy jak mu tam i tak jak zawsze zmiadzyl na swoim blogu ,czyli "gramy o utrzymanie".
na siłe chce zaistniec na wesz(L)o

Dariook 01.09.2013 18:52

A jaki jest cel od zarządu?

c. 01.09.2013 19:03

Walka o pierwszą ósemkę, a więc od miejsc 8 do 1.

I Ty się patrz na tabelę, a nie to co Bednarz powiedział kiedy klub był w rozsypce pod wpływem emocji. Na szczescie powoli wszystko wraca na swoje tory. A i pozostali nic wielkiego nie pokazuja a w tej kolejce wszyscy zagrali pod nas poza Lechem.

Choćby na 2 kolejki przed koncem Wisła zajmowała drugie miejsce to flamigista i tak napiszę że walczymy o utrzymanie.
On juz tak po prostu ma.. to straszna maruda, co jego wpis to placz, marudzenie, podcinanie sobie zyl.
Nienawidzę takich pesymistow, na dodatek zaklamujacych rzeczywistosc. Wisla jak na razie radzi sobie wrecz zajebiscie, a po zimie powinno byc duzo lepiej.

Cel zarządu taki więc takie miejsce mamy zajmować.. jak powie ze mamy utrzymać 12 miejsce to teraz mamy kilka spotkan przegrac zeby spasc z 4 na 12.. po prostu nikt sie nie napala na MP.. ale reszta zespolow przeciez nie prezentuje nie wiadomo czego i skladami nie odskakuja od Wisly.

bebeto 01.09.2013 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tarann (Post 1330203)
Wisła - Górnik 0:0 (1:3) +1
korona - Wisła 2:3 (1:1) +2
Śląsk - Wisła 0:0 (3:0) +1
Wisła - Jagiellonia 1:1 (0:0) +0
Wisła - amica 2:0 (0:1) +3
pogoń- Wisła 0:0 (2:0) +1

W nawiasach wyniki z zeszłego sezonu. W sześciu meczach "odrobiliśmy" 8 punktów.

8 punktów równało by nas z Piastem.

Dziękuje. Dobranoc.

Wojtas 01.09.2013 20:21

Ja patrze na sytuacje w Wisle na zasadzie szklanki ktora do połowy jest pełna,a nie pusta.

Powiedzmy szczerze 2 miesiace temu pisalismy ze nie wiadomo czy bedziemy w grupie mistrzowskiej a dzis jestesmy na 4 miejscu i mamy 2 pkt straty do lidera tabeli......
Nalezy dzis cieszyc sie ze Smuda wzial i zrobil na razie dobrą robote,a druzynie 70% pewnosci dodal Pawel Brozek,ktorego przyjscie calokowicie odmienilo nasza gre.


Wychodzac z meczu z Amika juz myslalem kiedy bedzie nastepny a tego uczucia nie mialem od 3 lat.

Panowie jest dobrze,ale teraz praca,praca,praca.A przyszlosc namaluje sie w ciekawszych kolorach.

dynek.pl 01.09.2013 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1330316)
Wychodzac z meczu z Amika juz myslalem kiedy bedzie nastepny a tego uczucia nie mialem od 3 lat.

To fakt, miałem podobnie - następny mecz już 13-go września.
Myślę, że u siebie będziemy groźni dla każdego natomiast z dyspozycją ze Szczecina to martwię się o derby na wyjeździe.

jaro1985r 01.09.2013 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1330318)
To fakt, miałem podobnie - następny mecz już 13-go września.
Myślę, że u siebie będziemy groźni dla każdego natomiast z dyspozycją ze Szczecina to martwię się o derby na wyjeździe.

Na wyjazdach to pytę graliśmy odkąd pamiętam. Nawet jak mieliśmy drużyny mistrzowskie to było cholernie ciężko, najważniejsze to wygrywać u siebie, to podstawa. Aaaa no i nie przegrać derbów w kurniku

Dariook 01.09.2013 21:19

Do derbów powinniśmy dolecieć na oparach. Mały ich tam zmotywuje odpowiednio więc żle nie będzie. Głowa i Brożek też wiedzą jakiej wagi to pojedynek...młodych nie był bym pewien, w dzisiejszych czasach jakieś zjebane podejście mają do tak ważnych dla nas kibiców spraw.

saklak1906 01.09.2013 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1330316)


Wychodzac z meczu z Amika juz myslalem kiedy bedzie nastepny a tego uczucia nie mialem od 3 lat.

.

Dawno nie miałem takiego uczucia, ale powróciło. Nasi mieli w oczach z Amica - zacytuję Beger .....ki w oczach.Alleluja i do przodu nie ma co gdybac zobaczymy co życie przyniesie

wolfy 02.09.2013 00:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1330316)
Ja patrze na sytuacje w Wisle na zasadzie szklanki ktora do połowy jest pełna,a nie pusta.

Jasne. Ewidentnie dobre przygotowanie fizyczne sprawiło, że kilku graczy którzy do tej pory odstawiali żenadę nagle stało się top ekstraklasy. W szczególności dotyczy to Bunozy, który z tykającej bomby w polu karnym został jednym z najlepszych lewych obrońców ekstraklasy, kompletnie dominujących swoją stronę. W sobotę mijał Bąka jak Audi wózek golfowy. Oczywiście, zaliczył kiks w polu karnym (wykopał na aut zamiast do przodu), ale bez większych konsekwencji.

Albo taki Chrapek - dostał w dupę na treningach i nagle zupełnie inny piłkarz. To co grał dzisiaj a to co prezentował w poprzedniej rundzie dzieli przepaść (odbiory, walka, bieganie od jednej połowy do drugiej), a przecież to był jego słabszy mecz.

Trzeba sobie jednak powiedzieć szczerze - Smuda jak na razie wyciska z nich blisko 100% (albo nawet więcej), ale to nie są w większości wybitni piłkarze (na razie?).

A mecz nie był nawet w połowie tak dobijający jak te w ostatnich trzech sezonach. Była słaby, ale widać było walkę, próby, były sytuacje - brakowało głównie dokładności. Nie przypominało to bicia głową w mur z poprzedniego sezonu.

funkykoval 02.09.2013 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1330245)
Bardzo dobrze ze taki meczy był.90%forum co najeżdzało jak to Ostoja słaby, teraz widzi różnicę.
Z Nalepa podpisałbym kontrakt na 10 lat.
Ogolnie wczoraj Nasza pomoc zagrała mega pyte (w 1 połowie, pilka nam non stop przeszkadzała a nie pomagała, nie bylo czasu na przyjęcie tylko na szybkie klepy bo Pogon naprawde dobrze weszla w mecz co potwierdzali pilkarze w wywiadach w przerwie, mówiąc ze to ich najlepszy mecz w sezonie)
Boguski przez 70 minut zapomniał wejść na plac gry, jednak wszystko mógł odmienić jakby celnie podał do Brożka gdy zagrał wzdłuż bramki.
Miśkiewicz, Nasz skrzat, zaskakuje coraz bardziej pozytywnie +bardzo dobry mecz rozegrała nasz cała obrona.Z Jovanovica sam jebałem sie ze kaleka z niego a nie stoper, sory, Marko szacunek wczoraj profesura! .... z tym ze tam raz ktoś nawinął Burego, on i tak dawał z siebie ile mógł + ciekawie sie podłacza i dobrze rozumie z Chrapkiem.
Szkoda tej pilki w końcówce meczu co Mały grał do Guły, ale Pogon którą oszukano z karnego, zagrała naprawde dobre zawody, niektore druzyny z ktorymi bedziemy grali nie maja szans wejsc na taki poziom jak wczoraj rywal.

Przez prawie cały czas widziałem, że Stefański gwiżdże po gospodarsku - to za co Nalepa czy Bunoza dostał kartkę, bezkarnie uchodziło 3 razy chociażby tak chwalonemu przez komentatorów Rogalskiemu. Gwizdał jak Małek, ale jak była ręka głowy nie gwizdnął - Małek czy Borski zrobiłby to bez zastanowienia.

Co do ręki dla mnie ewidentny karny, ale z drugiej strony słuchając tych kretyńskich wywodów w C+ po naszym meczu z Legią (ręka Jodłowca) to Głowa zasłaniał sobie twarz..... :-)

Co do komentatorów - w pewnym momencie wyłączyłem tych idiotów. Zwłaszcza słuchanie Jagody było wkur... - to Kazek przy nim jest 10 razy bardziej obiektywny - jeżeli w II połówce Pogoń nadal przeważała to skąd się wzięły statystyki ???

No i na koniec Boguski - ja rozumiem, że Smuda chce ukrócić Sarkiego - ale k...a kosztem czego ??? Gry całego zespołu ??? Bo do 70 minuty graliśmy w 10. Nalepa sam jako defensywny trochę zagubiony, ale rozumiem, że Smuda oszczędza Ostoję na mecze z mocniejszymi bo ma już parę kartek....

Proximus 02.09.2013 14:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1330356)
Zwłaszcza słuchanie Jagody było wkur... - to Kazek przy nim jest 10 razy bardziej obiektywny - jeżeli w II połówce Pogoń nadal przeważała to skąd się wzięły statystyki ???
.

Dzięki Bogu, myślałem że to tylko ja. Zgadzam się Pogoń grała lepiej od nas, ale z samego komentarza pana Jagody można było wywnioskować że gra Barcelona ze spadkowiczem z ligi macedońskiej. Całe szczęście następny mecz na R22..

WISŁAZWE 02.09.2013 15:07

Jadąc na mecz liczyłem na 3 punkty jednak się trochę przeliczyłem. Patrząc na grę naszego zespołu ten remis trzeba uznać za nasz sukces, rozegraliśmy najsłabszy mecz dotychczas a i tak dowieźliśmy ten remis.

Na plus na pewno walka w naszym zespole na minus to postawa Boguskiego, nie mam nawet pół argumentu żeby go bronić po tym spotkaniu.

No cóż za nami 6 kolejek ekstraklasy a Wisła w czołówce i to bez porażki z (bardzo) dobrą obroną :)

wolfy 02.09.2013 15:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1330356)
Przez prawie cały czas widziałem, że Stefański gwiżdże po gospodarsku - to za co Nalepa czy Bunoza dostał kartkę, bezkarnie uchodziło 3 razy chociażby tak chwalonemu przez komentatorów Rogalskiemu. Gwizdał jak Małek, ale jak była ręka głowy nie gwizdnął - Małek czy Borski zrobiłby to bez zastanowienia.

Też tak myślałem, ale w drugiej połowie zaczął gwizdać w druga stronę. Przelew doszedł?
:P

Sędzia był słabiutki, wręcz żenujący, a co od ręki Głowackiego, to na weszło przytaczali cytaty ze Stanowskiego po ręce Jodłowca. Wcześniej uważałem, że karny ewidentny, teraz mam wątpliwości :lol:

Ale i tak największa żenada to "faul" Bunozy za który dostał żółta kartkę. Nie to, że nie zasłużył na kartkę - tam w ogóle faulu nie było...

Karherop 02.09.2013 15:22

Podsumowując czysto statystycznie :

1) mamy najmniej straconych bramek
2) jesteśmy jedną z 3 drużyn niepokonanych w lidze
3) jesteśmy jedną z 6 drużyn z dodatnim bilansem bramkowym
4) jak to już ktoś napisał w meczach z tymi samymi rywalami co w zeszłym sezonie ugraliśmy o 8 punktów więcej .
5) jesteśmy na 4 miejscu w tabeli ze stratą 2 punktów do lidera


oraz dodałbym jeszcze już mniej statystycznie , że w zespole nie mamy ani jednego kontuzjowanego zawodnika!

patrząc na poprzedni sezon , jest bardzo optymistycznie

w zeszłym sezonie po 6 kolejkach mieliśmy 7 punktów , bilans bramkowy 5-9 i bilans wygranych 2-1-3 , a tym 10 pkt ,6-3 w bramkach i 2-4-0

wolfy 02.09.2013 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1330376)
oraz dodałbym jeszcze już mniej statystycznie , że w zespole nie mamy ani jednego kontuzjowanego zawodnika

Czekaj i Uryga.

Karherop 02.09.2013 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1330378)
Czekaj i Uryga.

od ponad tygodnia biorą udział w treningach wraz z drużyną , niektóre partie oczywiście indywidualnie

na upartego w ten sposób to bym napisał że Boguski od 4 lat jest kontuzjowany :P przynajmniej tak określiłbym jego grę

Błaszczu_WIŚLAK 02.09.2013 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1330378)
Czekaj i Uryga.

już trenują z 2 tygodnie.

wolfy 02.09.2013 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1330379)
od ponad tygodnia biorą udział w treningach wraz z drużyną , niektóre partie oczywiście indywidualnie

Ale jeszcze chyba niegotowi do gry?
Fajnie, że wracają do kadry. Z uwagi na kartki niedługo mogą być potrzebni.

Karherop 02.09.2013 15:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1330381)
Ale jeszcze chyba niegotowi do gry?
Fajnie, że wracają do kadry. Z uwagi na kartki niedługo mogą być potrzebni.

pewnie i mogli by wyjść na boisko i zagrać , ale po tak długiej przerwie sensu to raczej nie ma . Ja bym na nich liczył na boje w listopadzie i grudniu . Niech w ten czas ogrywają się w rezerwach i solidnie podbudują fizycznie u Smudy.

w ten czas niech młodzi w formie zapełniają luki . Czekam na debiut Kuczaka w lidze..

tofik 02.09.2013 16:44

Ci dwaj to czasem wrócą i meczu nie zdążą zagrać, bo znowu kontuzjowani są. Takie szklanki z nich.

PhantomRanger 02.09.2013 21:28

Po kilku dobrych meczach trafił się gorszy. Nie przegrany, ale zremisowany i ja się z tego cieszę. Jak dla mnie to celem na ten sezon powinna być grupa mistrzowska. Powiem szczerze, że nawet gdyby na zajebiście sprzyjała fortuna spotęgowana przez odpowiedni układ planet i szamańskie tańce i zajęli miejsce gwarantujące miejsce w pucharach lub wygrali PP to paradoksalnie to bardziej by nam zaszkodziło niż pomogło. Także trzeba się cieszyć z tego co jest czyli 1 pkt.

gypsy 02.09.2013 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1330386)
Ci dwaj to czasem wrócą i meczu nie zdążą zagrać, bo znowu kontuzjowani są. Takie szklanki z nich.

Co prawda, to prawda... Niestety kontuzje się ich trzymają niemiłosiernie. O ile z Czekajem nie wiążę większych nadziei (sam Maaskant powiedział, że jego głównym problemem są właśnie te urazy), to co do Urygi mam duże oczekiwania i myślę, że jeżeli będzie mial trochę szczęścia (tzn. kontuzje będą go omijały), to może zadomowić się w pierwszym składzie niczym Michał Chrapek. Dla mnie Alan ma większy potencjał niż Nalepa, przynajmniej jeśli chodzi o defensywnego pomocnika, bo na stoperze to bym bardziej Nalepę widziała. Stjepanović też nie jest niewiadomo jakim zawodnikiem, żeby Uryga miał problemy z grą w pierwszym zespole.

art 03.09.2013 09:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1330381)
Ale jeszcze chyba niegotowi do gry?
Fajnie, że wracają do kadry. Z uwagi na kartki niedługo mogą być potrzebni.

Te kartki to akurat będą ciekawe w meczu z Piastem, wiadomo, że potem derby. Nalepa, Stjepanovic i Bunoza po trzy kartki.

Bóg Trybun (objawion) 03.09.2013 10:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez art (Post 1330435)
Te kartki to akurat będą ciekawe w meczu z Piastem, wiadomo, że potem derby. Nalepa, Stjepanovic i Bunoza po trzy kartki.

W tym kontekście chętnie bym zobaczył jak Bury prezentuje się na DP. Wydolność ma, grę czyta, technika słaba ale na tej pozycji jakiejś wirtuozerii nie trzeba (oczw lepiej ją mieć :-) ).

Na boku obrony jest mało zwrotny i słabo kryje 1 na1. Bez asekuracji nonstop ratuje się wślizgami. Objeżdżał go ten skośny jak chciał, łamał do boku i środka.
W ofensywie Bury i tak rzadko kiedy daje szerokość. W meczu z Lechem bywały momenty, że zamiast rozpędzić się flanką wolał zejść do środka (co nie dziwi, nigdy nie miał jakiejś miażdżącej wrzutki).

W środku, przed obrońcami, wiele z tych dylematów znika. Kilka minusów maleje a plusy, o których pisałem, nabierają większego dla drużyny znaczenia.

it 03.09.2013 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez art (Post 1330435)
Te kartki to akurat będą ciekawe w meczu z Piastem, wiadomo, że potem derby. Nalepa, Stjepanovic i Bunoza po trzy kartki.

A nie pauzuje się aby po 5 kartkach?

WISŁAZWE 03.09.2013 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez it (Post 1330444)
A nie pauzuje się aby po 5 kartkach?


Nie.

Pauza po 4 żółtej kartce - 1 mecz
Pauza po 8 żółtej kartce - 1 mecz
Pauza po 12 kartce - 2 spotkania.

Dariook 03.09.2013 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1330382)
pewnie i mogli by wyjść na boisko i zagrać , ale po tak długiej przerwie sensu to raczej nie ma . Ja bym na nich liczył na boje w listopadzie i grudniu . Niech w ten czas ogrywają się w rezerwach i solidnie podbudują fizycznie u Smudy.

w ten czas niech młodzi w formie zapełniają luki . Czekam na debiut Kuczaka w lidze..

Sorki ale muszę to napisać.

Twój sposób na "piłkę nożną" zresztą chętnie ostatnio podzielany przez ludzi na stanowiskach, ostatecznie w.......i naszą klubową piłkę w jeszcze większe gówno i powiększy dystans dzielący nas od europy.

Podobnie jak fachowcy od sukcesów za pół ceny macie dobry grunt w postaci biedoty polskich klubów. Problem wynikająca tylko i wyłącznie z nieumiejętności generowania przychodów a nie rozrzutności czy przepłacanych piłkarzy.

Jeśli to ma wyglądać tak jak z Pawłowskim to nie wiem czy śmiać się czy płakać. Oddać najlepszego zawodnika za 300tys i jeszcze odbębnić sukces? Załamka.

Okłamujesz się jeśli myslisz że taka droga jest dobra. Nie ma takiej jebanej możliwości w sytuacji gdzie każdego obiecującego zawodnika bez mrugniecia okiem szprzedamy za 500tys- 1ml.
Byle frajer nam machnie banknotem przed nosem i po budowie mocnej druzyny , Już nie wspomnę o czymś więcej niż tylko rundy eliminacyjne w europejskich pucharach.

Jaki jest cel twojego myślenia?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl