Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Franciszek Smuda byłym trenerem Wisły Kraków - dyskusje, opinie, komentarze! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9039)

Bóg Trybun (objawion) 14.05.2013 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1312704)
Cupiał po prostu chce, żeby 1998 rok wrócił. Nie zauważył chyba drastycznych zmian jakie nastąpiły wokół niego. To jest szokujące.

Szokujące to jest to, że właśnie w 1998 tkwimy. A nawet z dekadę wcześniej.

heoij 14.05.2013 19:25

Kmiecik jest, Kapka przyszedł- to kogo jeszcze brakuje ? :D

http://www.weszlo.com/fotonews/1368548443_609398.jpg

KOALIK 14.05.2013 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1312652)
Dla niezorientowanych - przypomnijmy ostatnie sukcesy transferowe Zdzisława:
1) Jovanić - kilkaset (300) tysięcy euro za wykupienie, 150 tys. euro kontraktu
2) Bunoza - 400 tys. euro za wykupienie, nie chcę nawet myśleć ile zarabia.

Niestety, przy Cupiale wiecznie będzie burdel, a szans na zmiany właścicielskie nie widać.

Czy mógłbyś dla niezorientowanych przypomnieć sukcesy Boga tego forum z Holandii?
1) Jovanović - 700 tys. euro transfer, ponad 250 tys. euro kontraktu.
2) Genkow - 500 tys. euro transfer, 400 tys. euro kontraktu.
3) Iliev - ponad 300 tys. euro kontrakt.
4) Lamey - podobnie.
5) Jaliens - 400 tys. euro kontrakt.
6) Chavez - wykupienie po okresie wypożyczenia 500 tys. dolarów, kontrakt też wysoki.

Tak na szybko. O każdym z tych sześciu piłkarzy mogę napisać wiele bardzo negatywnych określeń (parodyści, ochłapy, pokraki, paralitycy, itp.) po tym co widziałem i widzę w dalszym ciągu od ponad półtora roku. Jeszcze zapomniałem o Nunezie. Siódmy do kolekcji.

Oczywiście, że Kapka powinien trzymać się z dala od Wisły z wielu powodów (przeszłość w SB, sprawa z Mandziarą), ale mimo wszystko za jego czasów sprowadzono piłkarzy, którzy w rzeczywistości pomogli Wiśle i stali się piłkarzami o których będziemy pamiętać za trzydzieści lat z prawdziwych sukcesów. Nie muszę pisać nazwisk, bo chyba każdy wie o kogo chodzi, tzn. o najlepsze transfery w erze Cupiała z pierwszych lat jego rządów.

Tylko jaka jest różnica? Otóż za pierwszych lat Wisła zdobywała seryjnie mistrzostwa Polski po wydaniu dużych pieniędzy. Kilku tych piłkarzy potem sprzedaliśmy za spore pieniądze. Ostatnio po wydaniu sporej gotówki (przed rundą wiosenną sezonu 2010/2011 i jesienną 2011/2012) będziemy mieli drugi sezon, który nie zakończymy w czołówce, a w konsekwencji nie zagramy w pucharach. Ci piłkarze sprowadzeni w tym okresie do tego doprowadzili swoją fatalną grą, brakiem ambicji i całą resztą. Finalnie, takiego Genkowa nikt nie kupił w styczniu, bo jest słabiutki, że szkoda gadać, mimo iż Wisła bardzo chciała go sprzedać. Teraz będzie ten sam problem. Podobnie jak z Jovanoviciem, czy z Chavezem. Na jedynym Meliksonie coś zarobiliśmy, ale wyraźnie mniej niż na dawnych transferach z klubu (np.: odejście Żurawskiego do Celticu, Kuby do Dortmundu, czy Marcelo do PSV).

Mówi się o zainteresowaniu Milą, czy Wszołkiem. Dla mnie takie transfery byłyby bardzo dobre. Wystarczy spojrzeć na statystyki Mili i porównać do takiego Ilieva. Niebo, a ziemia.

emj10 14.05.2013 19:39

Smuda niczym hools z Wysp rodem z lat 80-tych :D

Przyglądam się od czasu do czasu ruchom, które dokonuje Cupiał w Wiśle i śmiem twierdzić, że od momentu kiedy holenderski zaciąg nadużył jego zaufania położył lachę na wszystko zlecając Bednarzowi profesjonalne czyszczenie klubu. Powrót Kapki na dyrektorskie stanowisko to jawna kpina niczym Miklas - sprzedawca Polonezów z Żerania piastujący po raz kolejny stanowisko prezesa w Legii, bądź wariant drugi tak jak ktoś już wspomniał związane jest to z jakimiś kwitami z czasów rozkwitu lumpenkapitalizmu w Polsce i to bardziej śmierdzącymi niż kable z Ożarowa.

Marcin_fan 14.05.2013 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1312708)
Czy mógłbyś dla niezorientowanych przypomnieć sukcesy Boga tego forum z Holandii?
1) Jovanović - 700 tys. euro transfer, ponad 250 tys. euro kontraktu.
2) Genkow - 500 tys. euro transfer, 400 tys. euro kontraktu.
3) Iliev - ponad 300 tys. euro kontrakt.
4) Lamey - podobnie.
5) Jaliens - 400 tys. euro kontrakt.
6) Chavez - wykupienie po okresie wypożyczenia 500 tys. dolarów, kontrakt też wysoki.

Tak na szybko. O każdym z tych sześciu piłkarzy mogę napisać wiele bardzo negatywnych określeń (parodyści, ochłapy, pokraki, paralitycy, itp.) po tym co widziałem i widzę w dalszym ciągu od ponad półtora roku. Jeszcze zapomniałem o Nunezie. Siódmy do kolekcji.

Oczywiście, że Kapka powinien trzymać się z dala od Wisły z wielu powodów (przeszłość w SB, sprawa z Mandziarą), ale mimo wszystko za jego czasów sprowadzono piłkarzy, którzy w rzeczywistości pomogli Wiśle i stali się piłkarzami o których będziemy pamiętać za trzydzieści lat z prawdziwych sukcesów. Nie muszę pisać nazwisk, bo chyba każdy wie o kogo chodzi, tzn. o najlepsze transfery w erze Cupiała z pierwszych lat jego rządów.

Tylko jaka jest różnica? Otóż za pierwszych lat Wisła zdobywała seryjnie mistrzostwa Polski po wydaniu dużych pieniędzy. Kilku tych piłkarzy potem sprzedaliśmy za spore pieniądze. Ostatnio po wydaniu sporej gotówki (przed rundą wiosenną sezonu 2010/2011 i jesienną 2011/2012) będziemy mieli drugi sezon, który nie zakończymy w czołówce, a w konsekwencji nie zagramy w pucharach. Ci piłkarze sprowadzeni w tym okresie do tego doprowadzili swoją fatalną grą, brakiem ambicji i całą resztą. Finalnie, takiego Genkowa nikt nie kupił w styczniu, bo jest słabiutki, że szkoda gadać, mimo iż Wisła bardzo chciała go sprzedać. Teraz będzie ten sam problem. Podobnie jak z Jovanoviciem, czy z Chavezem. Na jedynym Meliksonie coś zarobiliśmy, ale wyraźnie mniej niż na dawnych transferach z klubu (np.: odejście Żurawskiego do Celticu, Kuby do Dortmundu, czy Marcelo do PSV).

Mówi się o zainteresowaniu Milą, czy Wszołkiem. Dla mnie takie transfery byłyby bardzo dobre. Wystarczy spojrzeć na statystyki Mili i porównać do takiego Ilieva. Niebo, a ziemia.

Zdaje sie że mówisz o tym sezonie który sie jeszcze nie skończył i w którym ciągle mamy matematyczne szanse na awans do europejskich pucharów

Przybyszewski 14.05.2013 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1312711)
Zdaje sie że mówisz o tym sezonie który sie jeszcze nie skończył i w którym ciągle mamy matematyczne szanse na awans do europejskich pucharów

Tomek na trening a nie na forum siedzisz !!!!

Nie bierz tego osobiscie bo nie mam nic do Ciebie ale nie oszukujmy sie - ten sezon juz jest dawno stracony. Oczywiscie przy zalozeniu ze na powaznie bierzemy slowa Cupiala. Po sezonie i tak sie dowiemy ze Tomek zakladal zdobycie 40 punktow i w sumie jest zadowolony.

Lysy 14.05.2013 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Przybyszewski (Post 1312719)
Tomek na trening a nie na forum siedzisz !!!!

Nie bierz tego osobiscie bo nie mam nic do Ciebie ale nie oszukujmy sie - ten sezon juz jest dawno stracony. Oczywiscie przy zalozeniu ze na powaznie bierzemy slowa Cupiala. Po sezonie i tak sie dowiemy ze Tomek zakladal zdobycie 40 punktow i w sumie jest zadowolony.

Trudno by tymi zawodnikami zakładać zdobycie mistrzostwa :rotfl: Jedyne co Tomek przegrał to puchar polski, przegrana ze Śląskiem to jednak porażka trenerska Kulawika.

R33 14.05.2013 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1312708)
1) Jovanović - 700 tys. euro transfer, ponad 250 tys. euro kontraktu.
2) Genkow - 500 tys. euro transfer, 400 tys. euro kontraktu.

6) Chavez - wykupienie po okresie wypożyczenia 500 tys. dolarów, kontrakt też wysoki.

1) A nie czasem 400 tys. euro? Poza tym on był kupiony za 400, a jego wartość była wtedy na poziomie 1 mln euro.
2) i 6) nimi to akurat wszyscy się zachwycali wiosną 2011.

wolfy 14.05.2013 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1312708)
Czy mógłbyś dla niezorientowanych przypomnieć sukcesy Boga tego forum z Holandii?
1) Jovanović - 700 tys. euro transfer, ponad 250 tys. euro kontraktu.
2) Genkow - 500 tys. euro transfer, 400 tys. euro kontraktu.
3) Iliev - ponad 300 tys. euro kontrakt.
4) Lamey - podobnie.
5) Jaliens - 400 tys. euro kontrakt.
6) Chavez - wykupienie po okresie wypożyczenia 500 tys. dolarów, kontrakt też wysoki.

Masz na myśli piłkarzy, którzy prawie awansowali do LM i wyszli z grupy LE? A taki był cel - awans na już. Wiadomo było, że Iliev, Lamey czy Jaliens to nie inwestycja w przyszłość, oni mieli grać tu i teraz.
I grali - takie są fakty. Fakt, że się potem wszystko posypało przy braku awansu to już trochę inna historia.

O każdym z tych piłkarzy można jednak było wówczas napisać - solidny.

Nie wiem skąd wysokości ich kontraktów i kwoty wykupu. Jakieś źródło, bo widzę tu bardzo dużo "nowych" informacji?

Ale szczerze mówiąc - cały ten post jest bez sensu, bo co ma Valcxx do Kapki?

Niemniej - skoro Sikorski może mieć swoich psychofanów, to Kapka tym bardziej zasługuje na przynajmniej jednego. Źli Holendrzy jak nic pokazują jak wspaniałym skautem jest Kapka.

Kocur 17.05.2013 13:57

Interia:


Cytat:

Jedni go lubią, inni nie cierpią i wypominają wpadki na Euro 2012, czy tę ostatnią z Jahn Ratyzbona. Pewne jest jedno - wobec Franz Smuda nikt nie pozostaje obojętny.

Były selekcjoner reprezentacji Polski pojutrze zakończy sezon w 2. Bundeslidze i wróci do Polski. Nie wiadomo jednak, czy po to, aby od razu przejąć stery przy Reymonta, czy poczekać na inną ofertę.
Dobrze poinformowani twierdzą, że Franz ma pełno energii, by odbudować mocną pozycję Wisły, jednak nie ma porozumienia co do jego kontraktu w Krakowie. Wedle nieoficjalnych doniesień wynika, że Smuda oczekuje kontraktu na poziomie 80 tys. zł miesięcznie. Podobne pobory miał przy Reymonta Henryk Kasperczak za pierwszej, pełnej sukcesów kadencji.

Franz oczekuje też wzmocnienia drużyny, by walczyć z nią o europejskie puchary. Jedno i drugie sporo kosztuje, a Wisła Kraków ostatnio nie dostała nawet licencji na grę w Lidze Europejskiej, a ubiegając się o nią zadeklarowała drastyczne cięcie kosztów. Szef komisji licencyjnej Krzysztof Sachs zapewniał jednak, że Wisła ma najbliżej do odzyskania licencji na grę w europejskich pucharach.

Dobrze że 80 tys tylko - bałem się że będzie chciał więcej ... :-p

szprotson 17.05.2013 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1312738)
Masz na myśli piłkarzy, którzy prawie awansowali do LM i wyszli z grupy LE?

Nie, on miał na mysli piłkarzy którzy do Ligi Mistrzów nie awansowali czyli nie wykonali założonego planu. Tak samo jak Stolarczyk, Vidlicka, Ouadja i wielu innych. Łączy ich jedno, celu nie zrealizowali.

a co ma Valckx do Kapki ? Ktoś kto czytał książke Iwana powinien powiedziec ze współnego za wiele ze sobą nie mają....

wolfy 17.05.2013 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1313170)
Nie, on miał na mysli piłkarzy którzy do Ligi Mistrzów nie awansowali czyli nie wykonali założonego planu.

Bo trafili na późniejszego ćwierćfinalistę Ligi Mistrzów? I pomimo tego przez kilkanaście minut to oni byli w fazie grupowej?

Nie zrozum mnie źle, nie wymagam od Ciebie uczciwości czy przyzwoitości w argumentacji. Po prostu prostuje to co napisałeś.

Ale gdyby tak jeszcze sprawdzić kiedy Wisła zaszła najwyżej w LE po jej reformie... Gdyby porównać wszystkie sezony pucharowe od wejścia TeleFoniki...

Ciekawe, co by wyszło?

Ja tu piszę o faktach, a Iwan - cóż, pamiętam jak to według niego Kapka wyskaucił nam prawdziwy skarb: Gordana Bunozę. Nie spał, nie jadł, ale znalazł na Bałkanach prawdziwe perły: bramkarza który nie umie bronić (za marne 300 tys. euro) i obrońce, który odwala dywersję w polu karnym (okazja - tylko 400 tys. euro). Tak więc opinie Iwana na temat Kapki mam równo w poważaniu, bo w tym kraju od zawsze ręka rękę myje. Napisałem to już kiedyś rav-owi, to mogę powtórzyć i teraz.

arti 17.05.2013 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1313155)
Interia:
Dobrze że 80 tys tylko - bałem się że będzie chciał więcej ... :-p

Ja myślałem, że zadowoli się 50/m-c (co i tak wg mnie byłoby o 50 tys.za dużo).
Jeśli ta kwota jest prawdziwa to mam nadzieję, że ostatecznie i skutecznie odwiedzie BC od pomysłu zatrudnienia tego...

wwf 17.05.2013 20:55

Ale co tu wspominać.
Przecież drużyna przegrała walkę o LM, w pucharach grała bardzo słabo i awansowała dzięki cudowi a nie własnej dobrej grze. Na Legię Skorży to aż się miło patrzyło, a to co nam zafundował Maaskant ( 2 ligowy Holenderski trener) spowodowało że do dziś nie potrafimy się pozbierać w ataku. Zero schematów, zero zespołowego grania a tylko i wyłącznie bazowanie na indywidualnościach.

W Wisle trzeba wszystko zaorać i grać od nowa. Można zostawić 5 zawodników z obecnego składu a resztę wywalić na zbity pysk. Olać całą tą licencję na europejskie puchary i grać o coś od przyszłego roku.
Michał Miśkiewicz - Zostaje
Sergei Pareiko - OUT
Gerard Bieszczad - OUT

Kew Jaliens - OUT
Gordan Bunoza - OUT
Osman Chavez - OUT
Arkadiusz Głowacki - OUT
Łukasz Burliga - Zostaje
Marko Jovanović - OUT
Michał Czekaj - OUT

Kamil Kosowski - OUT
Radosław Sobolewski - OUT
Łukasz Garguła - OUT
Damian Buras - OUT
Emmanuel Sarki - Zostaje
Michał Chrapek - Zostaje
Cezary Wilk - OUT
Alan Uryga - OUT
Paweł Stolarski - OUT
Daniel Brud - OUT
Ivica Iliev - OUT

Cwetan Genkow - OUT
Rafał Boguski - OUT
Patryk Małecki - Zostaje
Daniel Sikorski - OUT
Michał Szewczyk - OUT

Cupiał musi zaliczyć kolejne mocne wejście i sporo wydać inaczej zatrudnienie nawet najlepszego trenera nic nie da a my puchary zobaczymy za 5-6 lat.
Cupiał po prostu musi się określić, czy po prostu chce tylko sobie grać w lidze i w niej po prostu być, bez jakiś wielkich wyników, czy nadal chce Ligi Mistrzów i europy.
Wydaje mi się że Cupiał chce Europy ale może być już go na nią nie stać, a jemu nikt tego nie potrafi wytłumaczyć.

bocian23 17.05.2013 21:07

Obawiam się, że Cupiał już drugi raz nie rzuci na Wisłę dwóch łopat złota, bo miał nadzieję, że to w końcu Wisła zacznie przynosić zyski...

JOSE 841 17.05.2013 21:09

leyzer87 zapomniałeś o najważniejszym Kulawik OUT możliwe że już po meczu ze Śląskiem

TRNKRN 17.05.2013 23:23

wwf ja rozumiem, że jesteś zestresowany ale odstaw te dragi. Stolarskiego chcesz wyrzucać? 17-latka, który ledwo zagrał 5 meczów w Ekstraklapie i może być w przyszłości ostoją naszej obrony? Odpuść sobie...

wolfy 18.05.2013 00:56

wwf - o żesz fak!

Burliga i Chrapek zostają, a Uryga i Stolarski out? Nazwiska wyłoniłeś drogą losowania?

FraMat 18.05.2013 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1313256)
wwf - o żesz fak!

Burliga i Chrapek zostają, a Uryga i Stolarski out? Nazwiska wyłoniłeś drogą losowania?

Dobrze, że ktoś tu zachowuje trzeźwość.
Burliga? On by się nie mieścił nawet w II ligowcu.
Chrapek? Zdolny chłopak i myślący na boisku, ale w dawnej Wiśle, nawet w ME by nie zagrał.

Uryga i Stolarski mają papiery na granie i dobrze prowadzeni mogą z powodzeniem za jakiś czas grać w dobrych klubach europejskich.

Podejrzewam, że wwf proponuje OUT dla kogoś kogo jeszcze można dobrze sprzedać. Wwf troszczy się o finanse Wisły

radek2323 18.05.2013 21:43

Iwan Jovanovic odchodzi z APOEL-u , ale by sie przydal .......... ;)

!!IRIVER!! 18.05.2013 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radek2323 (Post 1313376)
Iwan Jovanovic odchodzi z APOEL-u , ale by sie przydal .......... ;)

Ale on pewnie pójdzie do lepszego klubu :)

radek2323 18.05.2013 22:05

Mysle ze finansowo do ogarniecia tylko czy Ivanowic by chcial do nas przyjsc ..... zawsze mozna Kosowskiego wykorzystac ;) moze by cos pomogl.

jaszczur90 18.05.2013 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radek2323 (Post 1313381)
Mysle ze finansowo do ogarniecia tylko czy Ivanowic by chcial do nas przyjsc ..... zawsze mozna Kosowskiego wykorzystac ;) moze by cos pomogl.

Kosowski: Siema Iwan, nie chcesz potrenować Wisły ? Nie mamy boisk treningowych, stadion to w sumie nie nasz , transfery bezgotówkowe , "zdolna młodzież" w wieku 25 lat , czasami nie wypłacamy w terminie pensji, za asystenta damy Ci Kulawika albo Musiała, mamy zajeb. dyrektora sportowego Zdziska Kapkę , i "Łysego" , marketing na europejskim poziomie. Tak wogóle to jak byś za darmo chciał pracować to Wisła rozważy twoją ofertę...
Iwan Jovanovic : Pewnie Kosa, już pakuję walizki i lecę do was..


PS. Czas wyłączyć Football Managera ;)

huberix 19.05.2013 07:01

haahah, jaszczur dobre dobre...
Ale niestety taka jest nasza rzeczywistość :(
Ale w przypadku Wisły brak kasy można szybciutko załatać, naszym właścicielem.
On zawsze jak daje kase Wiśle to traktuje to jako pożyczkę. Bez przesady, tak nie można do tego podchodzić.

Dariook 19.05.2013 07:21

Chcesz poczuć to co czuje Cupiał? To idz na dworzec, znajdz menela i daj mu 100zł w ramach pożyczki...

ociec Ciemka 19.05.2013 10:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1313391)
Chcesz poczuć to co czuje Cupiał? To idz na dworzec, znajdz menela i daj mu 100zł w ramach pożyczki...

Najpierw musiałbym tego menela kupić/zatrudnić żeby poczuć się jak Cupiał.

rozarian 19.05.2013 10:38

Franio n a d c i ą g a !

http://vpx.pl/i/2013/05/19/Wis%C5%82a.png

Dariook 19.05.2013 11:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ociec Ciemka (Post 1313397)
Najpierw musiałbym tego menela kupić/zatrudnić żeby poczuć się jak Cupiał.

Nie chodzi o samą pożyczkę a raczej o wiarę w to że kiedykolwiek zostanie ona spłacona.

Watts 19.05.2013 11:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1313391)
Chcesz poczuć to co czuje Cupiał? To idz na dworzec, znajdz menela i daj mu 100zł w ramach pożyczki...

Słabe porównanie.

Sugerujesz że to Wisła marnotrawi pieniądze BC? Przecież większość decyzji, która kosztowała jego samego kosmiczne pieniądze wychodzi od niego. Więc to raczej tak, jakbyś poszedł na dworzec, znalazł menela który w życiu tylko zaklejał koperty albo nosił butelki do skupu, sowicie zapłacił, posadził go przed komputerem i kazał projektować prom kosmiczny. A jak prom rozdupcy się przy starcie to go błyskawicznie wyrzucał i zatrudniał nowego menela z takimi samymi kwalifikacjami, a potem narzekał, że już utopił na tę żulię mnóstwo pieniędzy a efektów zero.

Dariook 19.05.2013 11:37

Ależ skąd.
Wolę nazywać to konsumpcją konieczną.

Cupiał doskonale wie/wiedział że zwrotu pożyczki nigdy nie odzyska, tak samo jak ja bym to wiedział dając 100zł menelowi.

d 19.05.2013 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rozarian (Post 1313402)

Klasyczny jest ten plakat; notabene rzućcie okiem kto stoi obok Sarnata :)

AYALA 19.05.2013 13:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d (Post 1313418)
Klasyczny jest ten plakat; notabene rzućcie okiem kto stoi obok Sarnata :)

Citko leczył sie dwa miesiące za pieniądze Wisły w Niemczech a potem sie rozmyślił, nie podpisał kontraktu i wrócił do Widzewa.Ciekawe czy chociaż forse zwrócił za leczenie ?

marcepun89 21.05.2013 07:19

W sumie zespół z Ratyzbony pod wodzą Smudy przegrał aż 11 meczów, trzy zremisował i jeden wygrał.
Smuda to trenerski bankrut, ostatnie duże pieniądze zarobił będąc selekcjonerem, oby nie znalazł już klubu.
Życie mu objęcia zawodników Be-klasy.

7 kotów 21.05.2013 09:16

Ale to byla paka (ta z plakatu) :(

A i stadion ladniejszy :(

borys 21.05.2013 11:21

Wypowiedz Smudy ze stycznia:

"Skoro kibice śpiewali, że "nie chcemy Smudy w Krakowie, to... nie będą go mieli. Mam teraz swoją robotę, moje życie zawodowe na Wiśle się nie kończyło, nie była to dla mnie ostatnia deska ratunku - przekonuje Smuda."

Może uświadomić, że zdania nie zmieniliśmy.

Wertian 21.05.2013 11:43

A tymczasem sport.pl za Dziennikiem Polskim mówi o jakimś "tajemniczym czechu" jako alternatywie dla Smudy. Dzięki Bogu, jest jeszcze nadzieja dla tego klubu.

luke1906 21.05.2013 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1313620)
Ale to byla paka (ta z plakatu) :(

A i stadion ladniejszy :(

Heh, stare dobre czasy... Obecną zbieraninę to by pojechali z 5 do jaja i nawet by się nie zmęczyli.

tHooRSon 21.05.2013 12:24

Tajemniczy szkoleniowiec z Czech?

http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...a_albo___.html

christof20 21.05.2013 15:09

Co do tego tajemniczego Czecha - sprawdziłem trenerów z Gambrinus Ligi i dwóm z nich kontrakty wygasają 30.06.2013. To Lubos Kozel z Dukli Praga ( http://www.transfermarkt.pl/pl/lubos...ner_14309.html ) , oraz Martin Pulpit z Banika Ostrava ( http://www.transfermarkt.pl/pl/marti...iner_5694.html ).

4FunNow 21.05.2013 15:31

A ja mysle ze dostaniemy Stanisława Levego w spadku po Śląsku :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl