Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [8 kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok, sobota 20 października, 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8885)

Lukasz 22.10.2012 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kot (Post 1282930)
A teraz poproszę Ciebie o wyjaśnienie twoich twierdzeń - dlaczego pan Cupiał nie musi doinwestowywać Wisłę, jeśli ta tego wymaga ?.

A kim jest Wisła aby wymagać od Cupiała? Patronat to oznaka jedynie dobrej woli.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kot (Post 1282930)
Dlaczego nie chce odzyskać pieniędzy ?

A potrzebuje pieniędzy? Jeśli tak, to na jego miejscu zainwestowałbym w kable. Zysk pewniejszy, większy i szybszy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kot (Post 1282930)
Dlaczego tych pieniędzy nie ma?

Bo nie ma ich na koncie ani Wisły ani Cupiała? Jak wezmę kredyt to pieniądze mam ale jak je przejem to przecież nie mam.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kot (Post 1282930)
Dlaczego dług jest tylko na papierze ??

A to są jakieś inne długi niż 'papierowe'? Nic w naturze nie braliśmy od Cupiała aby móc mu teraz to wrócić.

Lukasz.

Edit:
Kocie, odniosłem się do Twojej wypowiedzi w nibylandii.

kot 22.10.2012 16:12

Pozwolisz, że ustosunkuje się zbiorczo do twojego traktowania rzeczywistości.

Pan Cupiał nie jest patronem, lecz właścicielem Wisły i jego zarzadzanie spólką podlega odpowiednim regulacjom jak i normom zachowawczym w świecie biznesu.

Panu Cupiałowi prawdopodobnie nie chodzi o zarabianie na Wiśle, lecz o nie tracenie na niej przynajmniej i dlatego Wisła, jako rodzaj ryzykownej firmy sportowej, powinna mu się bilansować w granicach zbliżonych maksymalnie do zera. Leży to także w intersie samej Wisły. Jego finansowy stan posiadania nie ma z tym nic wspólnego.

Złe zarządzanie jedną ze spólek nie zwalnia żadnej ze stron z konsekwencji tego zarządzania. Wisła ma dług z winy złego zarządzania pana Cupiała, ale to nie znaczy że pan Cupiał ten dług anuluje Wiśle. Może go także odrobić, odsprzedać lub postawić Wisłę w stan bankructwa.

Dowcip z dlugu na papierze, traktuje jako twoje kolo ratunkowe, przed pochopnym uznawaniem go za nieprawdziwy, nieważny lub nieistniejący. Swoją drogą, zapytaj syndyków lub komorników w jakiej innej formie niż papierowej, odbierają długi od dłużników.

Tym razem uważam naszą dyskusję za zakończoną, gdyż dalsze fantazjowanie na temat realnego życia, nie bardzo mnie interesuje.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl