![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
A w kontekście aktualnego sezonu, jak nie ma takiej kasy, to by nie sprowadzili Sikorskiego i już mamy oszczędność, tyle że chyba nic nie rozumiesz z tego co piszę.. Mnie chodzi o przyszłość, którą można określać również na bazie dotychczasowego dorobku, jak bos kasę da to nie chcę aby wydawał ją Bednarz na transfery dla Smudy, już prościej napisać się tego nie da. A Kulawemu powodzenia życzę, bo to nasz chłop, choć w świetlaną przyszłość to ciężko z nim uwierzyć, przy takiej kadrze i z takim podejściu do klubu jak aktualne W. Sz. Właściciela-bosa :). |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
do ostatniego meczu przeciez widać ze mamy ogromny problem z obroną atakiem pomocą i na bramce.Jedynie za bramką wyglądamy nieźle.
aha i różnica między Pawłem Brożkiem który był jaki był, a Cwetanem Genkowem jest ogromna. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Prosta odpowiedz w której zawiera się cała kwintesencja transferu Sikorskiego - kupiliśmy przeterminowanego juniora. Rozwiązanie sytuacji na przyszłość też jest proste: nie kupować szrotu tylko dlatego że jest tani. Co taki Sikorski da Kulawikowi? Śmiem twierdzić iż nic, poza frustracją. |
Za stroną oficjalną: Do kadry meczowej wraca Łukasz Garguła. „Uważam, że to jest chłopak, który może dać dużo tej drużynie, może poprowadzić grę w dobrym kierunku” – podkreśla trener i dodaje: „Wszyscy mają czystą kartę..." Ja jestem coraz bardziej przerażony... Kulawik też powinien mieć u nas czystą kartę, w podejmowaniu takich bardzo odważnych decyzji... To że Garguła wraca do kadry to nic, ale czy potrafi coś tej drużynie dać?... W moich oczach gość jest skompromitowany, i powinien mieć zapowiedziane jasno, że to ostatnia szansa rehabilitacji. Jak nie wypali - out...No ileż można...
|
Zobaczymy jak odbierac beda Kulawika bo wszystkiego sie mozna po nich spodziewac.
|
z tego co wiadomo to rekonwalenscenta Garguła nie ma zbyt czystej karty a to że C go jeszcze trzyma w klubie to zadziwiające.Garguła wraca ale chyba do kadry meczowej MESY bo jeśli wraca na jutrzejszy mecz to jego powrót może dać szerszą ławkę rezerwowych.Aczkolwiek lepiej było by jakby do składu wrócił Sobolewski niż Garguła bynajmniej był by spokój z defensywą.zamiast armat niewypały na Legie która dzięki Legioniście zrobi jutro kanonade.Na pocieszenie możliwe że zawodnicy Legii odpuszczą jutro i będą grali na pół gwizdka ewentualnie na remis zwłaszcza że Legia przeżywa kryzys po derbach i karach finansowych które podobno przekraczają 1mln.A skoro kryzys finansowy to cięcia w kontraktach zawodników ewentualnie wyprzedaż.Ciekawe czy może teraz ktoś w Wiśle sięgnie po koło ratunkowe z Turcji które mogło by poprawić ofensywe teamu i być zbawieniem w wyjściowej 11stce dla Kulawika
|
Garguła nie radził sobie zupełnie z taktyką wdrażaną przez Probierza.
Natomiast już taktyka Moskala czy Maaskanta, owszem pozwala mu na pokazanie pewnych zalet. Zauważcie, że nawet za Probierza, kiedy jeszcze Garguła miał miejsce w składzie, nasz środek pola, jako tako panował nad wydarzeniami na boisku. Przykładem mecz z Polonią, kiedy w pierwsze połowie przy Sobolu grał Wilk, dublowali się na pozycji i nie potrafili poprowadzic gry w środku. Wejście Gargułe w drugiej polowie zmieniło tę sytuację. |
Im mniej konfliktów w drużynie tym lepiej. Tylko na miłość boską jeśli już Garguła ma grać niech chociaż pokaże 1 no góra 2 podania stwarzające szansę na zdobycie gola, więcej od niego nie wymagam.
M się wydaje że nasza Wisła potrzebuje wiecej spokoju, kilku udanych akcjii zeby znów uwierzyć w siebie. Jak do tej pory wszyscy jak jeden mąż spisują się poniżej oczekiwań - naszych jak i władz klubu. Może właśnie to jest głównym problemem? Wisła - ta nazwa zobowiązuje, więc może dlatego wychodzą na mecz jacyś sparaliżowani i wystraszeni, być może dlatego boją się złego wyniku końcowego bardziej niż samej złej gry. Teraz oczywiście na plus działa nieobecność Probierza i jego taktyki, która niestety ale moim zdaniem więcej szkodziła niż przynosiła pożytku. Dlatego, wierzę w przełamanie. |
Do kadry meczowej wraca Łukasz Garguła. „Uważam, że to jest chłopak, który może dać dużo tej drużynie, może poprowadzić grę w dobrym kierunku” rozwiewa ten tekst moje wątpliwości gwiazdy bogowie emeryci polscy w komplecie
|
Cytat:
Garguła wyróżniał się i to bardzo w ostatnim meczu MESY. http://www.youtube.com/watch?v=nxdJW1KBCRM&feature=plcp Może to jest wskazówka że chłop potrafi coś zagrać gdzie nią ma takiej presji i gdzie nie jest ciągle mieszany z błotem. Może to głupie ale wierze w tego piłkarza tylko niech ktoś mu w końcu znajdzie pozycje bo to jest piłkarz który na boisku powinien zostawić umiejętności a nie walkę... jak on się ciągle nasłucha "Garguła ty masz walczyć walczyć walczyć to potem biega jak debil bezmyślnie brakuje mu potem siły aby dokładnie zagrać, jak się jest ciągle na zmęczeniu bo Garguła traci siły na nie potrzebne bieganie za piłką to trudniej się potem gra z przodu. |
Cytat:
|
Dariook przełamanie bd :) od czasów kiedy sięgam pamięcią po zmianie trenera Wisła była na przyzwoitym poziomie, oby tak dalej i coraz lepiej a nie im trener dłużej tym Wisła gra gorzej.
|
Szkoda czasu na te analizy, nie mamy w tym sezonie druzyny, trenerem zostal facet, ktory w ME nic nie pokazal jako szkoleniowiec, zamiast pompowac balonik pora sie pogodzic z faktami, nawet jezeli Melikson czy Iliev wroca do formy i wygramy kilka meczow to jednego za chwile sprzedamy, drugiemu konczy sie kontrakt i zostaniemy z samymi chrapkami i bunozami, a wtedy czeka nas juz rozpaczliwa walka o unikniecie spadku, wiec w przyszlym sezonie bedzie jeszcze gorzej jezeli klub dalej bedzie szedl w tym kierunku co obecnie, takie sa fakty.
|
najwyższa pora zwolnić bednarza, on i jego polityka transferowa pożal się boże...Melikson nie pójdzie z Wisły, chyba że do izraela za marne pieniądze gorsze niż ma u nas. Kto kupi piłkarza z zespołu w połowie tabeli ekstraklasy, ligi jednej z najgorszej w świecie.
A jeśli chodzi o nasze władzę to prosty przykład Junior Diaz który był rzekomo za słaby na naszą ligę a teraz jest w lidze wiele lepszej bundesliga. Ja nic z tego nie rozumie.. |
Cytat:
młoda ekstraklasa to jest jakiś argument ? dramat oby to co piszesz się nie spełniło tzn Kulawik będzie figurantem a o składzie taktyce i treningach będzie decydować gwiazdozbiór głowacki sobolewski garguła Cytat:
|
Cytat:
Kulawik to jedna wielka nie wiadoma, ale jeżeli dobrze poukłada środek pola, to reszta już powinna przyjść z czasem. Za Probierza środek pola kompletnie nie istniał czy to w ofensywie czy to w defensywie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Żeby nie było chcę żeby piłkarze walczyli ale nie chcę żeby byli też bezmózgim ŁKSem który potrafi "walczy w defensywie" i wyprowadzać groźne kontry. |
Kulawik ledwie zaczął i już pokazuje jak marnym jest szkoleniowcem. Nie wiem jak można mieć nadzieje że coś z nim ugramy, przecierz nie możliwe jest by ludzie mieli tak krótką pamięć. Kulawik jest już trzeci raz i zawsze okazuje się być zwyczajnie słaby. Wygrał raz ME, no litości mieliśmy bodaj w pierwszym sezonie najstrarszy skład. Ja się pytam kogo on wykreował z tej ME, bo mnie się wydaje że nikogo. Zwykły pionek, kopacze po raz kolejny wygrali, a jak mniemam jednym z głównych rządzących szatnią, jest Garguła, a raczej Łukasz G. Hańbą jest dla klubu że ktoś taki jeszcze biega z naszą koszulką dla której nie ma za grosz jakiegoś respektu, co pokazywał nie raz. I jeszcze to że biega z 10 na plecak to już śmiech przez łzy to obraza innych piłkarzy, którzy grali z tym numerem.
|
Jeśli Tomaszu Kulawiku naprawdę dasz szansę Łukaszowi G. dla mnie będziesz zerem.
Wszystkie te poprzednie ruchy dotyczące sprzedawczyków, poszły się je.bać. Teraz Bednarz (Cupiał) jest gotów zatrudnić nawet Forbricha. Na samą myśl o Michniewiczu obleciał mnie pot. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
poza tym co ty robiłes dla Wisły że śmiesz nazywać Kulawika "pionkiem " ? |
Cytat:
Typowo polskie malkontenctwo. Kulawik to inteligentny gość i szybko się uczy, więc jestem pewien, że wyciągnie odpowiednie wnioski. Poza tym ktokolwiek by nie przyszedł, to każdy piłkarz miałby czystą kartę. Też mam dość Garguły, aczkolwiek przywrócenie do do składu jest naturalną koleją rzeczy i tu nie ma ani trochu błędu Kulawika. Błędem będzie natomiast brak reakcji trenera na słabą grę Łukasza, wtedy sam go napiętnuję. |
naturalna koleją rzeczy powinno byc przywrócenie Garguły,owszem, ale jakby tu przyszedł jakis ....a Felix Magnath czy inny trener z innej ligi.A nie Kulawik ,który w Wiśle jest od dawna, zapewne mecze ogląda i widział co sie dzieje. Przeciez on piłkarzy powinien znac od podszewki, no chyba ze on po prostu od dawna wiedział co sie tutaj kroi.
|
Cytat:
|
Ciekawe kiedy siegną po koło ratunkowe z Turcji jak Wisła zamieni się z Podbeskidziem miejscami w tabeli??Skoro rekonwalescent został przywrócony to naturalną koleją rzeczy jest przywrócenie marnotrawnego Małeckiego który zamiast siedzieć na ławie w Turcji miałby pewne miejsce w składzie w Wiśle zwłaszcza po odejściu Kirma i teraz gdy Wisła goni czołówke.Przywrócenie marnotrawnego Małeckiego było by wzmocnieniem dla Wisły oraz kołem ratunkowym dla Kulawika i ....Legionisty.Aczkolwiek gdyby Legionista ściągnął jak najszybciej z powrotem Małeckiego to w dobie kryzysu byłby chyba najlepsze rozwiązanie i jedyny udany transfer od czasów Marcelo.Skoro daje sie wszystkim czystą kartę to Małecki chyba tym bardziej zasługuje na powrót do składu Wisły zwłaszcza że została luka po Kirmie.
|
Cytat:
@Ayala taa szczególnie nauczy Gargułe jeździć po tyłku :lol: |
Kula pamiętam świetnie grał wślizgami ,walczył na boisku jak wsciekły tygrys....licze że tego nauczy grajków
|
Cytat:
|
A ja też pamiętam świetnego Kulawika z boiska i żal mi, że takim tymczasowym trenowaniem (już po raz trzeci) jego osoba coraz bardziej kojarzyć się będzie z obecnym shitem, niż boiskowymi dokonaniami.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl