Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Tomasz Kulawik byłym trenerem Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8884)

milosz 04.10.2012 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sialalalala (Post 1280313)
a gdyby zamiast Bednarza siedział Mielcarski Stan V. czy nawet sami bogowie Głowacki z Sobolewskim mieli by dokładnie takie same zadania dokładnie taką samą sytuacje też byście domagali się ich zwolnienia/wyjebania/wy.......enia ?

Nie, bo oni by nie sprowadzili Sikorskiego i jemu podobnych, bo tu o ocenę profesjonalizmu chodzi, Bednarz jak dostanie 750 tyś € to da nam Jirska, nie dziękuje, nie ! Tu o przeszłość chodzi i zwłaszcza o przyszłość, a w tą pozytywna ze Smudą i Bednarzem nie wierzę, tych Panów w Wiśle sobie nie życzę..

KOMINEK 04.10.2012 11:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sialalalala (Post 1280315)
a) tak, gdyż z tym skladem wie, że nic nie zdziała
tak, gdyż za rok ludki zapomną kompromitacje w kadrze bo skompromituje się już za ten czas Fornalik czy nawet kolejny
b) jak uda sie wybrnąć z obecnej sytuacji to pewnie tak
c) jak wyżej + Smuda ponoć ziomek Cupiała więc może okaże mu zaufanie w formie gotówkowej

To wyobrażacie sobie że Smuda czeka rok i nic nie robi bo mu Boguś obiecał że w przyszłym roku sypnie kasą, albo przyjmie coś ale z zastrzeżeniem tylko do końca roku bo potem przejmuję Wisłe

Sialalalala 04.10.2012 11:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1280317)
Nie, bo oni by nie sprowadzili Sikorskiego i jemu podobnych, bo tu o ocenę profesjonalizmu chodzi, Bednarz jak dostanie 750 tyś € to da nam Jirska, nie dziękuje, nie ! Tu o przeszłość chodzi i zwłaszcza o przyszłość, a w tą pozytywna ze Smudą i Bednarzem nie wierzę, tych Panów w Wiśle sobie nie życzę..

a kogo by sprowadzili :) ?

milosz 04.10.2012 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sialalalala (Post 1280324)
a kogo by sprowadzili ?

Co do przeszłości, to za 750 tyś które kosztował Jirsak , hmm ..choćby Melikson był za mniej.

A w kontekście aktualnego sezonu, jak nie ma takiej kasy, to by nie sprowadzili Sikorskiego i już mamy oszczędność, tyle że chyba nic nie rozumiesz z tego co piszę.. Mnie chodzi o przyszłość, którą można określać również na bazie dotychczasowego dorobku, jak bos kasę da to nie chcę aby wydawał ją Bednarz na transfery dla Smudy, już prościej napisać się tego nie da.

A Kulawemu powodzenia życzę, bo to nasz chłop, choć w świetlaną przyszłość to ciężko z nim uwierzyć, przy takiej kadrze i z takim podejściu do klubu jak aktualne W. Sz. Właściciela-bosa :).

Lukasz 04.10.2012 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sialalalala (Post 1280324)
a kogo by sprowadzili :) ?

Pewnie by wypożyczyli na sezon takiego Bitona, zamiast 'kupić' na sezon Sikorskiego. Mnie to wystarcza.

Barti 04.10.2012 11:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1280268)
- Chcemy grać tak, aby kontrolowali piłkę, a nie tylko za nią biegać, tracąc siły. Musimy przede wszystkim poprawić defensywę, bo tracimy bramki i to jest najgorsza rzecz. Gdy ich nie tracimy, to w najgorszym razie ostatecznie remisuje się 0-0. Myślę, że nad tym głównie się skupimy - zapowiada Kulawik.

To co przytoczyłeś mnie przeraziło... Jasne, może tamci wyjdą i sami sobie bramkę strzelą... Na stronie wislakrakow.com ten cytat brzmi: "-Musimy poprawić też grę defensywną, bo w piłce o to chodzi aby popełniać jak najmniej błędów a wykorzystywać swoje sytuacje - dodał" - co jednak trochę mnie uspokaja, bo wyniki nie wskazują największego problemu z defensywą, tylko z atakiem. Wygrywanie meczy bez ofensywy jest cokolwiek by nie powiedzieć, bardzo wielką sztuką... Chyba że chodzi o jeszcze coś innego czyli parkowanie autobusu...

Lukasz 04.10.2012 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1280335)
.......... co jednak trochę mnie uspokaja, bo wyniki nie wskazują największego problemu z defensywą, tylko z atakiem. ..... Chyba że chodzi o jeszcze coś innego czyli parkowanie autobusu...

O to to na końcu. Ciułamy punkty. Liczy się tylko wygrana lub równie pozytywny remis.

szprotson 04.10.2012 12:03

do ostatniego meczu przeciez widać ze mamy ogromny problem z obroną atakiem pomocą i na bramce.Jedynie za bramką wyglądamy nieźle.

aha i różnica między Pawłem Brożkiem który był jaki był, a Cwetanem Genkowem jest ogromna.

Sialalalala 04.10.2012 12:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1280334)
Pewnie by wypożyczyli na sezon takiego Bitona, zamiast 'kupić' na sezon Sikorskiego. Mnie to wystarcza.

Biton dostawał w Wiśle pewnie miesiecznie tyle co Sikorski za cały rok :)

Lukasz 04.10.2012 12:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sialalalala (Post 1280339)
Biton dostawał w Wiśle pewnie miesiecznie tyle co Sikorski za cały rok :)

A i owszem. Ale za to Biton w jednym meczu dawał Wiśle więcej niż Sikorski da przez cały rok :)

Sialalalala 04.10.2012 12:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1280343)
A i owszem. Ale za to Biton w jednym meczu dawał Wiśle więcej niż Sikorski da przez cały rok :)

no ale jak zatrudnić Bitona za pieniądze dla juniora ?

Lukasz 04.10.2012 12:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sialalalala (Post 1280344)
no ale jak zatrudnić Bitona za pieniądze dla juniora ?

Odpowiedz brzmi: nie da się.

Prosta odpowiedz w której zawiera się cała kwintesencja transferu Sikorskiego - kupiliśmy przeterminowanego juniora.

Rozwiązanie sytuacji na przyszłość też jest proste: nie kupować szrotu tylko dlatego że jest tani.

Co taki Sikorski da Kulawikowi? Śmiem twierdzić iż nic, poza frustracją.

Barti 04.10.2012 16:14

Za stroną oficjalną: Do kadry meczowej wraca Łukasz Garguła. „Uważam, że to jest chłopak, który może dać dużo tej drużynie, może poprowadzić grę w dobrym kierunku” – podkreśla trener i dodaje: „Wszyscy mają czystą kartę..." Ja jestem coraz bardziej przerażony... Kulawik też powinien mieć u nas czystą kartę, w podejmowaniu takich bardzo odważnych decyzji... To że Garguła wraca do kadry to nic, ale czy potrafi coś tej drużynie dać?... W moich oczach gość jest skompromitowany, i powinien mieć zapowiedziane jasno, że to ostatnia szansa rehabilitacji. Jak nie wypali - out...No ileż można...

mitmichael 04.10.2012 16:36

Zobaczymy jak odbierac beda Kulawika bo wszystkiego sie mozna po nich spodziewac.

JOSE 841 04.10.2012 16:43

z tego co wiadomo to rekonwalenscenta Garguła nie ma zbyt czystej karty a to że C go jeszcze trzyma w klubie to zadziwiające.Garguła wraca ale chyba do kadry meczowej MESY bo jeśli wraca na jutrzejszy mecz to jego powrót może dać szerszą ławkę rezerwowych.Aczkolwiek lepiej było by jakby do składu wrócił Sobolewski niż Garguła bynajmniej był by spokój z defensywą.zamiast armat niewypały na Legie która dzięki Legioniście zrobi jutro kanonade.Na pocieszenie możliwe że zawodnicy Legii odpuszczą jutro i będą grali na pół gwizdka ewentualnie na remis zwłaszcza że Legia przeżywa kryzys po derbach i karach finansowych które podobno przekraczają 1mln.A skoro kryzys finansowy to cięcia w kontraktach zawodników ewentualnie wyprzedaż.Ciekawe czy może teraz ktoś w Wiśle sięgnie po koło ratunkowe z Turcji które mogło by poprawić ofensywe teamu i być zbawieniem w wyjściowej 11stce dla Kulawika

FraMat 04.10.2012 16:56

Garguła nie radził sobie zupełnie z taktyką wdrażaną przez Probierza.
Natomiast już taktyka Moskala czy Maaskanta, owszem pozwala mu na pokazanie pewnych zalet.
Zauważcie, że nawet za Probierza, kiedy jeszcze Garguła miał miejsce w składzie, nasz środek pola, jako tako panował nad wydarzeniami na boisku. Przykładem mecz z Polonią, kiedy w pierwsze połowie przy Sobolu grał Wilk, dublowali się na pozycji i nie potrafili poprowadzic gry w środku. Wejście Gargułe w drugiej polowie zmieniło tę sytuację.

Dariook 04.10.2012 17:05

Im mniej konfliktów w drużynie tym lepiej. Tylko na miłość boską jeśli już Garguła ma grać niech chociaż pokaże 1 no góra 2 podania stwarzające szansę na zdobycie gola, więcej od niego nie wymagam.
M się wydaje że nasza Wisła potrzebuje wiecej spokoju, kilku udanych akcjii zeby znów uwierzyć w siebie. Jak do tej pory wszyscy jak jeden mąż spisują się poniżej oczekiwań - naszych jak i władz klubu. Może właśnie to jest głównym problemem?
Wisła - ta nazwa zobowiązuje, więc może dlatego wychodzą na mecz jacyś sparaliżowani i wystraszeni, być może dlatego boją się złego wyniku końcowego bardziej niż samej złej gry.
Teraz oczywiście na plus działa nieobecność Probierza i jego taktyki, która niestety ale moim zdaniem więcej szkodziła niż przynosiła pożytku.
Dlatego, wierzę w przełamanie.

Sialalalala 04.10.2012 17:20

Do kadry meczowej wraca Łukasz Garguła. „Uważam, że to jest chłopak, który może dać dużo tej drużynie, może poprowadzić grę w dobrym kierunku” rozwiewa ten tekst moje wątpliwości gwiazdy bogowie emeryci polscy w komplecie

westersyl 04.10.2012 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sialalalala (Post 1280410)
Do kadry meczowej wraca Łukasz Garguła. „Uważam, że to jest chłopak, który może dać dużo tej drużynie, może poprowadzić grę w dobrym kierunku” rozwiewa ten tekst moje wątpliwości gwiazdy bogowie emeryci polscy w komplecie

Pewnych piłkarzy zawsze się będzie jechać niezależnie od tego czy inni będą grac jeszcze słabiej. Garguła moim zdaniem padł ofiara pozycji gdzie narzucano mu zadania defensywne i ofensywne wobec tego wychodziła kicha, że nie radził sobie tu i tu. Środek pola to nie pozycja dla niego, to nie jest pomocnik 50 na 50, najlepsze mecze grał w Bełchatowie grają na lewym skrzydle gdzie miał duża swobodę i był zwolniony z zadań defensywnych. Probierz zrobił sobie z niego kozła ofiarnego, cała drużna grała słabo on zamiast starać się poprawić aby cała drużyna grała lepiej to koncertował się na szukaniu winnego.

Garguła wyróżniał się i to bardzo w ostatnim meczu MESY. http://www.youtube.com/watch?v=nxdJW1KBCRM&feature=plcp
Może to jest wskazówka że chłop potrafi coś zagrać gdzie nią ma takiej presji i gdzie nie jest ciągle mieszany z błotem. Może to głupie ale wierze w tego piłkarza tylko niech ktoś mu w końcu znajdzie pozycje bo to jest piłkarz który na boisku powinien zostawić umiejętności a nie walkę... jak on się ciągle nasłucha "Garguła ty masz walczyć walczyć walczyć to potem biega jak debil bezmyślnie brakuje mu potem siły aby dokładnie zagrać, jak się jest ciągle na zmęczeniu bo Garguła traci siły na nie potrzebne bieganie za piłką to trudniej się potem gra z przodu.

Kurz 04.10.2012 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 1280417)
Garguła wyróżniał się i to bardzo w ostatnim meczu MESY. http://www.youtube.com/watch?v=nxdJW1KBCRM&feature=plcp
Może to jest wskazówka że chłop potrafi coś zagrać gdzie nią ma takiej presji i gdzie nie jest ciągle mieszany z błotem. Może to głupie ale wierze w tego piłkarza tylko niech ktoś mu w końcu znajdzie pozycje bo to jest piłkarz który na boisku powinien zostawić umiejętności a nie walkę... jak on się ciągle nasłucha "Garguła ty masz walczyć walczyć walczyć to potem biega jak debil bezmyślnie brakuje mu potem siły aby dokładnie zagrać, jak się jest ciągle na zmęczeniu bo Garguła traci siły na nie potrzebne bieganie za piłką to trudniej się potem gra z przodu.

A może to wskazówka, że pasuje idealnie do MESY właśnie :P.

adus1906 04.10.2012 17:42

Dariook przełamanie bd :) od czasów kiedy sięgam pamięcią po zmianie trenera Wisła była na przyzwoitym poziomie, oby tak dalej i coraz lepiej a nie im trener dłużej tym Wisła gra gorzej.

MichaelMyers 04.10.2012 17:50

Szkoda czasu na te analizy, nie mamy w tym sezonie druzyny, trenerem zostal facet, ktory w ME nic nie pokazal jako szkoleniowiec, zamiast pompowac balonik pora sie pogodzic z faktami, nawet jezeli Melikson czy Iliev wroca do formy i wygramy kilka meczow to jednego za chwile sprzedamy, drugiemu konczy sie kontrakt i zostaniemy z samymi chrapkami i bunozami, a wtedy czeka nas juz rozpaczliwa walka o unikniecie spadku, wiec w przyszlym sezonie bedzie jeszcze gorzej jezeli klub dalej bedzie szedl w tym kierunku co obecnie, takie sa fakty.

adus1906 04.10.2012 17:55

najwyższa pora zwolnić bednarza, on i jego polityka transferowa pożal się boże...Melikson nie pójdzie z Wisły, chyba że do izraela za marne pieniądze gorsze niż ma u nas. Kto kupi piłkarza z zespołu w połowie tabeli ekstraklasy, ligi jednej z najgorszej w świecie.
A jeśli chodzi o nasze władzę to prosty przykład Junior Diaz który był rzekomo za słaby na naszą ligę a teraz jest w lidze wiele lepszej bundesliga. Ja nic z tego nie rozumie..

Sialalalala 04.10.2012 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 1280417)
Pewnych piłkarzy zawsze się będzie jechać niezależnie od tego czy inni będą grac jeszcze słabiej. Garguła moim zdaniem padł ofiara pozycji gdzie narzucano mu zadania defensywne i ofensywne wobec tego wychodziła kicha, że nie radził sobie tu i tu. Środek pola to nie pozycja dla niego, to nie jest pomocnik 50 na 50, najlepsze mecze grał w Bełchatowie grają na lewym skrzydle gdzie miał duża swobodę i był zwolniony z zadań defensywnych. Probierz zrobił sobie z niego kozła ofiarnego, cała drużna grała słabo on zamiast starać się poprawić aby cała drużyna grała lepiej to koncertował się na szukaniu winnego.

Garguła wyróżniał się i to bardzo w ostatnim meczu MESY. http://www.youtube.com/watch?v=nxdJW1KBCRM&feature=plcp
Może to jest wskazówka że chłop potrafi coś zagrać gdzie nią ma takiej presji i gdzie nie jest ciągle mieszany z błotem. Może to głupie ale wierze w tego piłkarza tylko niech ktoś mu w końcu znajdzie pozycje bo to jest piłkarz który na boisku powinien zostawić umiejętności a nie walkę... jak on się ciągle nasłucha "Garguła ty masz walczyć walczyć walczyć to potem biega jak debil bezmyślnie brakuje mu potem siły aby dokładnie zagrać, jak się jest ciągle na zmęczeniu bo Garguła traci siły na nie potrzebne bieganie za piłką to trudniej się potem gra z przodu.

Genkov niech stoi w polu karnym po co ma się wracać przecież się zmęczy

młoda ekstraklasa to jest jakiś argument ? dramat oby to co piszesz się nie spełniło tzn Kulawik będzie figurantem a o składzie taktyce i treningach będzie decydować gwiazdozbiór głowacki sobolewski garguła


Cytat:

Pierwotnie napisane przez adus1906 (Post 1280424)
najwyższa pora zwolnić bednarza, on i jego polityka transferowa pożal się boże...Melikson nie pójdzie z Wisły, chyba że do izraela za marne pieniądze gorsze niż ma u nas. Kto kupi piłkarza z zespołu w połowie tabeli ekstraklasy, ligi jednej z najgorszej w świecie.
A jeśli chodzi o nasze władzę to prosty przykład Junior Diaz który był rzekomo za słaby na naszą ligę a teraz jest w lidze wiele lepszej bundesliga. Ja nic z tego nie rozumie..

polityka transferowa Jacka Bednarza a nie klubu Wisła Kraków SA ?

POtey 04.10.2012 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MichaelMyers (Post 1280422)
Szkoda czasu na te analizy, nie mamy w tym sezonie druzyny, trenerem zostal facet, ktory w ME nic nie pokazal jako szkoleniowiec, zamiast pompowac balonik pora sie pogodzic z faktami, nawet jezeli Melikson czy Iliev wroca do formy i wygramy kilka meczow to jednego za chwile sprzedamy, drugiemu konczy sie kontrakt i zostaniemy z samymi chrapkami i bunozami, a wtedy czeka nas juz rozpaczliwa walka o unikniecie spadku, wiec w przyszlym sezonie bedzie jeszcze gorzej jezeli klub dalej bedzie szedl w tym kierunku co obecnie, takie sa fakty.

Oglądałem parę ostatnich skrótów z MESY, gdyby nasi młodzi potrafili wykorzystywać choć połowę 100% sytuacji to by większość meczów wygrywali i by byli znacznie wyżej w tabeli, ale niestety jak nie potrafi się wykorzystać 3 sam na sam w meczu no to trener już na to nic nie poradzi.

Kulawik to jedna wielka nie wiadoma, ale jeżeli dobrze poukłada środek pola, to reszta już powinna przyjść z czasem. Za Probierza środek pola kompletnie nie istniał czy to w ofensywie czy to w defensywie.

MichaelMyers 04.10.2012 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adus1906 (Post 1280424)
najwyższa pora zwolnić bednarza, on i jego polityka transferowa pożal się boże...Melikson nie pójdzie z Wisły, chyba że do izraela za marne pieniądze gorsze niż ma u nas. Kto kupi piłkarza z zespołu w połowie tabeli ekstraklasy, ligi jednej z najgorszej w świecie.
A jeśli chodzi o nasze władzę to prosty przykład Junior Diaz który był rzekomo za słaby na naszą ligę a teraz jest w lidze wiele lepszej bundesliga. Ja nic z tego nie rozumie..

to mnie wlasnie wk najbardziej malo, ze juz odstajemy nawet od innych slabych, to oni jeszcze zmniejszaja budzety i oslabiaja zespoly, to co sie dzieje w Wisle to juz przegiecie, jak tak dalej pojdzie to bedziemy mieli w pelni amatorska lige na stadionach za setki milionow euro, bo chyba tylko Legia personalnie przyzwoicie wyglada, ale tam tez juz narzekaja, ze za duzo wydaja, chociaz jeszcze niczego nie wygrali.Przyjdzie w koncu dzien, ze nie tylko stadiony beda puste, ale nawet telewizora nikt nie bedzie wlanczal, szkoda sie itytowac patrzac na taka Wisle jak z Piastem.

MichaelMyers 04.10.2012 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez POtey (Post 1280443)
Oglądałem parę ostatnich skrótów z MESY, gdyby nasi młodzi potrafili wykorzystywać choć połowę 100% sytuacji to by większość meczów wygrywali i by byli znacznie wyżej w tabeli, ale niestety jak nie potrafi się wykorzystać 3 sam na sam w meczu no to trener już na to nic nie poradzi.

Kulawik to jedna wielka nie wiadoma, ale jeżeli dobrze poukłada środek pola, to reszta już powinna przyjść z czasem. Za Probierza środek pola kompletnie nie istniał czy to w ofensywie czy to w defensywie.

To jest brak umiejetnosci strzeleckich.Zreszta poziom MESY to jakis 3 poziom rozgrywek sezniorow.

westersyl 04.10.2012 19:02

Cytat:

Genkov niech stoi w polu karnym po co ma się wracać przecież się zmęczy
Nie wiem czy grałeś kiedyś w piłkę na podwórku orliku itp, ten kto miał z tym styczność wie, że gra się lepiej w piłkę wtedy kiedy jest się świeżym, a a jak patrzę że Garguła wraca się ileś metrów do tyłu z czego najczęściej nic nie wynika biegnie potem do przodu dostaje piłki i patoli to jest po prostu wynikiem zmęczenia. Jest naprawdę róznica w precyzja jeśli dostajesz piłkę czekając na nią polu karnym, a biegniesz z nią ileś metrów bo wiadomo że jeśli jesteś zasapanym to łatwiej jest spartolić akcje.

Cytat:

w ME nic nie pokazal jako szkoleniowiec
Kulawik wygrał raz te rozgrywki. Druga sprawa niech przerzną wszystkie mecze do końca byle chłopaki starali się grac w piłkę jak robią to teraz. Może ktoś się z nich wypromuje. Naprawdę widać tutaj jakaś myśli bo chłopaki grają pozycyjnym potem dostają kontry. Trudno, nie grają przynajmniej dzidy.


Żeby nie było chcę żeby piłkarze walczyli ale nie chcę żeby byli też bezmózgim ŁKSem który potrafi "walczy w defensywie" i wyprowadzać groźne kontry.

Baala 04.10.2012 19:19

Kulawik ledwie zaczął i już pokazuje jak marnym jest szkoleniowcem. Nie wiem jak można mieć nadzieje że coś z nim ugramy, przecierz nie możliwe jest by ludzie mieli tak krótką pamięć. Kulawik jest już trzeci raz i zawsze okazuje się być zwyczajnie słaby. Wygrał raz ME, no litości mieliśmy bodaj w pierwszym sezonie najstrarszy skład. Ja się pytam kogo on wykreował z tej ME, bo mnie się wydaje że nikogo. Zwykły pionek, kopacze po raz kolejny wygrali, a jak mniemam jednym z głównych rządzących szatnią, jest Garguła, a raczej Łukasz G. Hańbą jest dla klubu że ktoś taki jeszcze biega z naszą koszulką dla której nie ma za grosz jakiegoś respektu, co pokazywał nie raz. I jeszcze to że biega z 10 na plecak to już śmiech przez łzy to obraza innych piłkarzy, którzy grali z tym numerem.

gigant 04.10.2012 19:25

Jeśli Tomaszu Kulawiku naprawdę dasz szansę Łukaszowi G. dla mnie będziesz zerem.

Wszystkie te poprzednie ruchy dotyczące sprzedawczyków, poszły się je.bać. Teraz Bednarz (Cupiał) jest gotów zatrudnić nawet Forbricha. Na samą myśl o Michniewiczu obleciał mnie pot.

Griszka30KR 04.10.2012 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1280316)
Sorry Griszka, ale coś nie tak z Twoimi gwiazdkami:
Jovanić 7 meczy 548 minut
Burliga 3 mecze 219 minut
Brud 2 mecze 46 minut
Boguski 13 meczy - 528min - 3 gole
Czyli faktycznie grali i przyczynili się do mistrzostwa jak cholera....
Pomijam fakt oznaczenia gwiazdką Bruda (chyba nie ma go w kadrze Wisły jak i Burasa - nie zdążył zadebiutować....

Napisałem wyraźnie :

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1280277)
Alez oczywiscie....
Ponizej takie porównanie(dałem tych zawodników,którzy chociaz raz zagrli na boisku).

Co do Bruda z rozmachu nie wykresliłem z Burasem,tylko dałem gwaizdkę.

Karherop 04.10.2012 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 1280455)
Kulawik ledwie zaczął i już pokazuje jak marnym jest szkoleniowcem. Nie wiem jak można mieć nadzieje że coś z nim ugramy, przecierz nie możliwe jest by ludzie mieli tak krótką pamięć. Kulawik jest już trzeci raz i zawsze okazuje się być zwyczajnie słaby. Wygrał raz ME, no litości mieliśmy bodaj w pierwszym sezonie najstrarszy skład. Ja się pytam kogo on wykreował z tej ME, bo mnie się wydaje że nikogo. Zwykły pionek, kopacze po raz kolejny wygrali, a jak mniemam jednym z głównych rządzących szatnią, jest Garguła, a raczej Łukasz G. Hańbą jest dla klubu że ktoś taki jeszcze biega z naszą koszulką dla której nie ma za grosz jakiegoś respektu, co pokazywał nie raz. I jeszcze to że biega z 10 na plecak to już śmiech przez łzy to obraza innych piłkarzy, którzy grali z tym numerem.

mówisz zupełnie jak Kołtoń z Kowalczykiem którzy juz widząc skłąd Wisły jakim wyszła z Twente ( czyli bez Ilieva , Kirma , Małeckiego , Bitona w 1 składzie ) , zjechali Moskala od amatorów i pseuro trenerów . Wygrał 2-1 i chociaz ten jeden raz zamknął im usta .


poza tym co ty robiłes dla Wisły że śmiesz nazywać Kulawika "pionkiem " ?

Lysy 04.10.2012 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 1280455)
Kulawik ledwie zaczął i już pokazuje jak marnym jest szkoleniowcem. Nie wiem jak można mieć nadzieje że coś z nim ugramy, przecierz nie możliwe jest by ludzie mieli tak krótką pamięć. .

PrzecieŻ!

Typowo polskie malkontenctwo. Kulawik to inteligentny gość i szybko się uczy, więc jestem pewien, że wyciągnie odpowiednie wnioski. Poza tym ktokolwiek by nie przyszedł, to każdy piłkarz miałby czystą kartę. Też mam dość Garguły, aczkolwiek przywrócenie do do składu jest naturalną koleją rzeczy i tu nie ma ani trochu błędu Kulawika. Błędem będzie natomiast brak reakcji trenera na słabą grę Łukasza, wtedy sam go napiętnuję.

szprotson 04.10.2012 20:17

naturalna koleją rzeczy powinno byc przywrócenie Garguły,owszem, ale jakby tu przyszedł jakis ....a Felix Magnath czy inny trener z innej ligi.A nie Kulawik ,który w Wiśle jest od dawna, zapewne mecze ogląda i widział co sie dzieje. Przeciez on piłkarzy powinien znac od podszewki, no chyba ze on po prostu od dawna wiedział co sie tutaj kroi.

serek.c2 04.10.2012 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1280459)
Jeśli Tomaszu Kulawiku naprawdę dasz szansę Łukaszowi G. dla mnie będziesz zerem.

Jeśli wystawienie Garguły przekreśli dla Ciebie setki rozegranych przez Tomka spotkan dla Białej Gwiazdy i będzie On dla Ciebie z tego powodu "zerem" to chyba jesteś dzisiaj po zbyt wielu browarach... Trener daje wszystkim czystą kartę - trudno, żeby nagle po takiej zapowiedzi jednemu jednak tej karty nie dał.

JOSE 841 04.10.2012 20:19

Ciekawe kiedy siegną po koło ratunkowe z Turcji jak Wisła zamieni się z Podbeskidziem miejscami w tabeli??Skoro rekonwalescent został przywrócony to naturalną koleją rzeczy jest przywrócenie marnotrawnego Małeckiego który zamiast siedzieć na ławie w Turcji miałby pewne miejsce w składzie w Wiśle zwłaszcza po odejściu Kirma i teraz gdy Wisła goni czołówke.Przywrócenie marnotrawnego Małeckiego było by wzmocnieniem dla Wisły oraz kołem ratunkowym dla Kulawika i ....Legionisty.Aczkolwiek gdyby Legionista ściągnął jak najszybciej z powrotem Małeckiego to w dobie kryzysu byłby chyba najlepsze rozwiązanie i jedyny udany transfer od czasów Marcelo.Skoro daje sie wszystkim czystą kartę to Małecki chyba tym bardziej zasługuje na powrót do składu Wisły zwłaszcza że została luka po Kirmie.

Baala 04.10.2012 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1280475)
naturalna koleją rzeczy powinno byc przywrócenie Garguły,owszem, ale jakby tu przyszedł jakis ....a Felix Magnath czy inny trener z innej ligi.A nie Kulawik ,który w Wiśle jest od dawna, zapewne mecze ogląda i widział co sie dzieje. Przeciez on piłkarzy powinien znac od podszewki, no chyba ze on po prostu od dawna wiedział co sie tutaj kroi.

o toto szanse to może dawać ktoś kto pierwszy raz by pracował w Ekstraklasie, a nie gość który od lat w Wiśle siedzi.

@Ayala taa szczególnie nauczy Gargułe jeździć po tyłku :lol:

AYALA 04.10.2012 20:27

Kula pamiętam świetnie grał wślizgami ,walczył na boisku jak wsciekły tygrys....licze że tego nauczy grajków

ociec Ciemka 04.10.2012 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1280479)
Kula pamiętam świetnie grał wślizgami ,walczył na boisku jak wsciekły tygrys....licze że tego nauczy grajków

A ja pamiętam, że miał niezły strzał z lewej nogi i zdobywał sporo bramek jak na pomocnika od czarnej roboty. I podawać też umiał nieźle. I wolę to niż rozpaczliwą kopaninę i jeżdżenie na dupach zwane "walką".

QBAS 04.10.2012 21:19

A ja też pamiętam świetnego Kulawika z boiska i żal mi, że takim tymczasowym trenowaniem (już po raz trzeci) jego osoba coraz bardziej kojarzyć się będzie z obecnym shitem, niż boiskowymi dokonaniami.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl