Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2012/13 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8799)

Ivory1906 25.09.2012 16:13

CIekawa sprawa...Melikson chce zmiany bo....jest zmeczony. Parodia poprostu parodia. Ten zespol nic nie prezentuje procz dzidy na Genkova...bola zeby, oczy, uszy, rzesy....

El'kabat 25.09.2012 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1278102)
Daniel Sikorski powinien otrzymać pseudonim Mr Strata

Raczej Mr Szmata .
Żenada co oni dziś grają. Każdy choć trochę ułożony zespół w ofensywie dziś by nam najebał. Jak tak człowiek patrzy na te dwa wyjazdy - Piasta i Legie to strach się bać co nasi tam pokażą.

tofik 25.09.2012 16:22

Dawno się tak nie uśmiałem nawet oglądając komedię :D

HAHAHA

Vinci 25.09.2012 16:26

Dziwie się Waszemu rozczarowaniu Sikorskim? Już przy jego pozyskaniu statystyki nie powalały delikatnie mówiąc:)
Pytanie do tych co mecz widzieli w TV? Jak Miśkiewicz? Sądząc po relacji tekstowej całkiem pozytywnie wypadł w tym meczu...

sergio 25.09.2012 16:28

W skrócie Miśkiewicz najlepszy na boisku. Przy jednej sytuacji zachował sie kapitalnie

Odnosze sie do zapytania Vinciego oczywiście bo reszty pilkarzy nie będę oceniał bo nie ma co

WISŁAZWE 25.09.2012 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 1278121)
Pytanie do tych co mecz widzieli w TV? Jak Miśkiewicz? Sądząc po relacji tekstowej całkiem pozytywnie wypadł w tym meczu...

Miśkiewicz - więcej razy piąstkuje piłkę niż ją łapie, a było to sytuację, gdzie spokojnie mógłby piłkę złapać i zyskać kilka sekund. W końcówce dwie bardzo dobre interwencje ratujące nas od starty gola. Kilka dość niepewnych wykopów jak nie na aut to do zawodników Warty.

ChG 25.09.2012 16:31

Miśkiewicz całkiem przyzwoicie, tylko nogami gra kiepsko.

GonzoNS 25.09.2012 16:32

Miśkiewicz gra na linii bardzo ok, wyjścia do dośrodkowań, gra nogami, ogólnie cała gra na przedpolu zostawia naprawdę dużo do życzenia

Elefant 25.09.2012 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1278053)
Akruat na tym fronvie jest szansa na cos więcej - niech sobie Probierz poeksperymentuje w lidze, tam dopiero 3 lufa (porażka) grozi odsunięciem od zespołu. W przypadku odpadnięcia z Wartą w 1/8 PP byłby już pozamiatany.....

Mnie w sumie los Probierza średnio interesuje. Chodzi mi raczej o to, że z gry to my na razie walczymy o utrzymanie i taki jest nasz cel na ten sezon. A każdy dodatkowy dwumecz to extra okazja do kontuzji, zmęczenia itd.

W sumie to jedyne co nam pozostaje to przyjmować z humorem nędze jaką nam zafundował duet Bednarz/Probierz. Bo naprawdę nie wierzę, że z tych piłkarzy nie da się wycisnąć czegoś więcej niż wybijanie na pałę do przodu. Zwłaszcza ze średniakiem pierwszej ligi.

Jedyny plus tego meczu to kilka udanych interwencji Miśkiewicza (o reszcie jego gry lepiej nie pisać). Chłopaki z pola ewidentnie dzisiaj chciały by miał okazję się wykazać refleksem.

tofik 25.09.2012 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1278110)
Juz nie przesadzaj, ze ma taka tragedie zeby w meczu z 1 ligowecem przez 45 minut nie rozegrac zadnej akcji.

Ile nieudanych podan, strzałów, dośrokowań jeszcze potrzeba żeby uznać tych piłkarzy za drewna. No przecież oni maja probleny z podstawami piłkarskimi typu podanie i wyjście, przyjęcie, czysty strzał.

riv 25.09.2012 16:36

Pomoc nie żyje, atak dogorywa, obrona nawet nieźle (-Jovanović, który IMO zagrał słabo...bardzo słabo...zniknął), MVP meczu jak dla mnie Miśkiewicz - wyciągnął 2 100% sytuacje dla Warty.

Boguski padaka.
Sikorski padaka (chociaż był z niego pożytek, bo w odpowiednim miejscu został sfaulowany).
Wilk grał swoje - czyli biegał od jednego do drugiego i próbował odebrać piłkę...ale co z nią zrobić później to już nie wiedział.
Para Bunoza - Czekaj całkiem nieźle.
Maor gwiazdunia w 60 minucie 'zmęczył się' i poszedł - wnioski wyciągnijcie sami.
Frederiksen całkiem nieźle, widać po ostatnich meczach, że chłopak wchodzi w formę i po początkowej tragedii jest nadzieja, że będzie lepszy od Paljicia.
Jaliens chyba znalazł nową pozycję na boisku bo biegał jak Wilk i na dodatek podać potrafił - całkiem nieźle się spisał na tle reszty paralityków.
Genkov jak zwykle kładzie się na chwałę Wisły zamiast próbować przepchnąć obrońcę i strzelić - przy faulu poczuł kontakt i od razu się położył na karnego...ale może to i lepiej...
Quioto zagrał nieźle. Nie dawał się upilnować i robił wiatr na skrzydle, popisał się dobrym rajdem - ja bym nie skreślał chłopaka w przyszłości.

Na koniec to jest ŻENADA, TRAGEDIA i WINA PROBIERZA, że zespół ma dwa karne w meczu i nie wykorzystuje żadnego! Czyżby element nie był przećwiczony na treningach? A może źle wyznaczył wykonawców? Bo zawodnicy (szczególnie Maor...dwa tempa sobie wymyślił...) podchodzili do nich jakby to była zabawa.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1278123)
Miśkiewicz - więcej razy piąstkuje piłkę niż ją łapie, a było to sytuację, gdzie spokojnie mógłby piłkę złapać i zyskać kilka sekund. W końcówce dwie bardzo dobre interwencje ratujące nas od starty gola. Kilka dość niepewnych wykopów jak nie na aut to do zawodników Warty.

Casillas też piąstkuje zamiast łapać i nikt nie ma do niego za to pretensji. Lepsze to, niż żeby piłka znalazła się w bramce albo żeby Pawełki puszczał.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mati_ (Post 1278132)
Straszne chaos :)

Chwalisz większość zawodników, a potem piszesz Żenada... itp :)

Przecież napisałem to o karnych. A to, że chwalę niektórych zawodników to tylko dlatego, że dostosowałem się do obecnego poziomu gry Wisły. Po prostu wszyscy grają pytę straszną, ale niektórzy trochę mniejszą - za co wypada ich pochwalić. Trochę głupio czepiać się zawodników za to, że my kibice jesteśmy przyzwyczajeni do lepszej gry. Oni lepiej grać nie potrafią i uważam, że jechanie wszystkich po każdym meczu jest po prostu nie na miejscu. Trzeba się przyzwyczajać do nowych realiów, w jakich znalazł się nasz klub.

saklak1906 25.09.2012 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez riv (Post 1278128)

Na koniec to jest ŻENADA, TRAGEDIA i WINA PROBIERZA, że zespół ma dwa karne w meczu i nie wykorzystuje żadnego! Czyżby element nie był przećwiczony na treningach? A może źle wyznaczył wykonawców? Bo zawodnicy (szczególnie Maor...dwa tempa sobie wymyślił...) podchodzili do nich jakby to była zabawa.

A to Probierz strzelał karne? To jego wina ze ma paralitykow a nie piłkarzy ?

Mati_ 25.09.2012 16:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez riv (Post 1278128)
Pomoc nie żyje, atak dogorywa, obrona nawet nieźle (-Jovanović, który IMO zagrał słabo...bardzo słabo...zniknął), MVP meczu jak dla mnie Miśkiewicz - wyciągnął 2 100% sytuacje dla Warty.

Boguski padaka.
Sikorski padaka (chociaż był z niego pożytek, bo w odpowiednim miejscu został sfaulowany).
Wilk grał swoje - czyli biegał od jednego do drugiego i próbował odebrać piłkę...ale co z nią zrobić później to już nie wiedział.
Para Bunoza - Czekaj całkiem nieźle.
Maor gwiazdunia w 60 minucie 'zmęczył się' i poszedł - wnioski wyciągnijcie sami.
Frederiksen całkiem nieźle, widać po ostatnich meczach, że chłopak wchodzi w formę i po początkowej tragedii jest nadzieja, że będzie lepszy od Paljicia.
Jaliens chyba znalazł nową pozycję na boisku bo biegał jak Wilk i na dodatek podać potrafił - całkiem nieźle się spisał na tle reszty paralityków.
Genkov jak zwykle kładzie się na chwałę Wisły zamiast próbować przepchnąć obrońcę i strzelić - przy faulu poczuł kontakt i od razu się położył na karnego...ale może to i lepiej...
Quioto zagrał nieźle. Nie dawał się upilnować i robił wiatr na skrzydle, popisał się dobrym rajdem - ja bym nie skreślał chłopaka w przyszłości.

Na koniec to jest ŻENADA, TRAGEDIA i WINA PROBIERZA, że zespół ma dwa karne w meczu i nie wykorzystuje żadnego! Czyżby element nie był przećwiczony na treningach? A może źle wyznaczył wykonawców? Bo zawodnicy (szczególnie Maor...dwa tempa sobie wymyślił...) podchodzili do nich jakby to była zabawa.

Straszne chaos :)

Chwalisz większość zawodników, a potem piszesz Żenada... itp :)

Chyba ktoś niekoniecznie uważanie, oglądał mecz bowiem drugi karny również dzięki Sikorskiemu, który świetnie podał do Genkowa, który ten gdyby dobrze przyjął, to strzeliłby bo wyszedł prawie na czystą pozycję. Oglądałem tylko II połowę, ale w niej Sikorski akurat na plus.

rafkur 25.09.2012 16:43

Z tego meczu zapamiętam:
1) dwa karne - oba piękne inaczej,
2) Probierza "motywującego" Quito za w sumie przyzwoitą akcję ( niby czemu miał podawać skoro i tak nikt nie wykorzysta)
3) sędziego kretyna
4) umęczonego Meliksona...
5) wywiad z Trochimem po meczu - mimo, że chop ewidentnie nie przeczytał wielu książek to wie po co ubiera koszulkę klubową. A jak przegra to nie jest to chyba dla niego kolejny mecz w sezonie.

Na plus o dziwo znów Q. Nie wiem, zmienił dilera, miał objawienie czy co ale on po raz kolejny zagrał wręcz dobrze a co ważniejsze z ambicją i z jajami. Ok, rękę w polu karnym zaliczył ale ogólnie pozytywna postać w dniu dzisiejszym.

bartek89TS 25.09.2012 16:44

Tu poprostu szkoda słów, to jest taka żenada, że aż serce boli.To co pokazują Nasi piłkarze w ostatnim czasie przechodzi ludzkie pojęcie.Od kąd pamiętam nie widziałem takiej żenujacej gry w wykonaniu Wisły Kraków i to mnie najbardziej boli..nasuwa się jedno zaśpiewac niestety kolejny raz:
"CO WY ROBICIE!?WY NASZĄ WISŁĘ HAŃBICIE"!
"WALCZYĆ, BIEGAĆ I SIĘ STARAĆ!A JAK NIE TO WYPIER.ALAĆ"!

speedfashion 25.09.2012 16:45

Jeśli ktoś po meczu z Lechią myślał, że nie da się grać gorzej, to dzisiaj miał okazję na szybką weryfikację poglądów.

@AYALA
Fakt.

kpn 25.09.2012 16:46

Przyzwyczajcie sie powoli do takiej gry. Szkoda.

syryls 25.09.2012 16:48

Teraz to jeszcze może wystarczym ale jak reszta drużyn się rozkręci to może być nie najlepiej

AntyMod 25.09.2012 16:49

wlasnie mieliscie obraz nedzy i rozpaczy ..... jak rowny z rownym wydarlismy zwyciestwo z przecietna 1 ligowa druzyna- to pokazuje gdzie jest teraz miejsce Wisly ...brawo panie Lysy Wezu za sklad ktory mial bic sie o Mp - brawo panie Probierz- ze jak kolejny klakierek przed sezonem nie walczyl pan o prawdziwe wzmocnienia tylko przytakiwal GBossowi i Lysemu Syndykowi ...... apropo Miskiewicza - jes mlody - cos moze z niego byc - a apropo jego czestego piastkowania ?? czy nikt z was fachowi internauci nie zauwazyl od 2 lat ze Pareiko nie umie lapac pilek ? tylko musi je sobie sparowac i odbic przed soba ???? osobiscie wole tego pierwszego ...a co do tej zenady ktorej bylem swiadkiem - to po prostu brak slow - ludzie biegajacy z BIALA GWIAZDA na piersi po prostu nie sa warci tego herbu .... witaj 1 ligo ...u mnie ponownie - dla wiekszosci to slowo brzmi jak Matrix

MichaelMyers 25.09.2012 16:49

Z tym trenerem bedziemy tak grali w nieskonczonosc, i transfery beda coraz mniej powazne.To nie jest jakis LKS do ch.. zeby kopac pilke byle dalej i cieszyc sie z 1-0, dzis zagralismy jeszcze slabiej niz z Lechia, ktos pisal, ze Probierz ma w Wisle najtrudniej wczesniej po kilku takich meczach w Wisle zwalniano trenerow, on rozegral takich kilkadziesiat w dodatku kilkanascie przegral.Mamy trudne czasy, ale tak niechlujny styl gry to juz przesada.W dodatku Boguski malo , ze slaby jeszcze nie zna nawet przepisow gry w pilke nozna, natomiast Sikorski byl slabszy od wszystkich pilkarzy Warty.

gigant 25.09.2012 16:53

Teraz mamy dwie podobnie brzmiące sekcje, Wisła Krakbet i Wisła Kabaret.
W ćwierćfinale wszyscy bez wyjątku będą chcieli trafić na tych zblazowanych nieudaczników bez honoru i ambicji.

mitmichael 25.09.2012 16:56

Mozna powiedziec, ze przez niewykorzystane karne cudem wygralismy to spotkanie. Trzeba sie wstydzic, ze na tle 1 ligowca mamy takie problemy ze stworzeniem najłatwiejszej sytuacji.

FraMat 25.09.2012 17:07

Pominę litościwie wyczyny sędziego, ktory był ślepy i głuchy.
Pominę bardzo brutalną, zwłaszcza w drugiej połowie, grę Warty, ktorej sędzia nie widział, bo tak naprawde Warta powinna mecz konczyć w dziewiątkę.

(Myslicie, że czemu Maor poprosił o zmianę? A komu by się chciało byc przez 90 minut celem dla drwali?)

Zajmę się tylko organizacją gry.
Kiedy Warta atakowała, przesuwały się całe formacje, a jesli nie to całe bloki.
Kiedy atakowała Wisła, ruch był tylko w okolicy zawodnika będacego aktualnie przy piłce, bo tak naprawdę w akcji brało udział dwóch czy trzech piłkarzy. Reszta stała. Nie wiem czy dlatego, że nie wie, co ma zrobić, czy nie chce

Co do postawy Jaliensa.
Owszem pozytywnie, ale jak na środkowego obrońcę.
Wskazuje to jak wielkie braki mamy w środku skoro nawet trener amator to zauwazył i wsadził tam kogoś, kto może jakoś załatac tam wielką dziurę. Natomiast mimo kilku udanych zagrań Jaliens nie będzie dobrym pomocnikiem, nawet defensywnym. Nie ta szybkość i nie takie przyzwyczajenia "co zrobić z piłką".

Griszka30KR 25.09.2012 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1278150)
Wskazuje to jak wielkie braki mamy w środku skoro nawet trener amator to zauwazył i wsadził tam kogoś, kto może jakoś załatac tam wielką dziurę. ".

Framat kończ waść, wstydu oszczędź......

fialo 25.09.2012 17:26

6 mecz w sezonie i cały czas festiwal dzidy.

Wygląda to naprawdę 'nienajlepiej', ale przynajmninej zaczęli wygrywać.

FraMat 25.09.2012 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1278151)
Framat kończ waść, wstydu oszczędź......

Nie ma sprawy.
Pod warunkiem, że wskażesz mi cokolwiek z "trenerskiej reki" Probierza w dzisiejszym spotkaniu z drużyną z I ligi, i to nie najmocniejszą.
Byc może jestem ślepy. Otwórz mi oczy.

Karherop 25.09.2012 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1278144)
Teraz mamy dwie podobnie brzmiące sekcje, Wisła Krakbet i Wisła Kabaret.
W ćwierćfinale wszyscy bez wyjątku będą chcieli trafić na tych zblazowanych nieudaczników bez honoru i ambicji.

ładnie wrzucasz do jednego wora takich piłkarzy jak Wilk, Szewczyk , Genkov czy Melikson.

Ciekawe czy stojąc przed nimi też byś im w twarz to samo powiedział czy jednak może prosil o autograf?

Greg1977 25.09.2012 17:38

Może się narażę kilku osobom ale nie uważam że podstawa to "gryźć trawę,i zostawić serce oraz płuca na boisku" ale" grać z głową". I w 5 lidze chłopaki mogą dawać z siebie wszystko,ale to i tak jest jedna wielka kopanina i tyle. Niestety Wisełka na dzień dzisiejszy nie ma żadnego pomysłu na grę, i choć wielu mówi o beznadziejnej grze Sikorskiego to trzeba mu przyznać że przynajmniej chciało mu się biegać (a że lekcje techniki brał u "mistrza" Rasiaka widać gołym okiem). Po tych chłopakach widać że gra w piłkę nie daje im frajdy jak kiedyś i to jest moim zdaniem wina trenera. Jeżeli w jednym z artykułów wyczytałem że piłkarze nazywają go Hitlerem to chyba to mówi samo przez sie. Probierz chyba zapomniał że sport to specyficzny rodzaj zawodu który poza ciężką pracą powinien również dawać radość tym którzy go wykonują,wtedy ma on jakiś sens i przynosi wymierne rezultaty. Wydaje mi się że pan trener wpaja metodę kija zapominając o marchewce.

Kocur 25.09.2012 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1278144)
W ćwierćfinale wszyscy bez wyjątku będą chcieli trafić na tych zblazowanych nieudaczników bez honoru i ambicji.

Trzymajmy kciuki za Flotę bo nie daj Boże trafimy na popaprańców zza miedzy a wiadomo że żyd to się mści nawet z zaświatów, to znaczy z 1 ligi.

MichaelMyers 25.09.2012 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1278156)
ładnie wrzucasz do jednego wora takich piłkarzy jak Wilk, Szewczyk , Genkov czy Melikson.

Ciekawe czy stojąc przed nimi też byś im w twarz to samo powiedział czy jednak może prosil o autograf?

Z tym Szewczykiem to cie troche ponioslo, narazie niech nauczy sie strzelac, bo po kazdym jego strzale mozna tylko przeklinac.Uwazam jednak, ze jako jedyny z naszych mlodych ofensywnych pilkarzy moze cos odegrac w ekstraklasie jezeli sie wyrobi.

gigant 25.09.2012 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1278156)
ładnie wrzucasz do jednego wora takich piłkarzy jak Wilk, Szewczyk , Genkov czy Melikson.

Ciekawe czy stojąc przed nimi też byś im w twarz to samo powiedział czy jednak może prosil o autograf?

Oczywiście proszę o autograf, gratuluję świetnej gry i wypierdalam w uśmiechu zęby od ucha do ucha.

syryls 25.09.2012 18:01

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...el_osiagniety/
Czy pan Michał będzie tak wkoło nawijał że "cel osiągniety"... skoro gra była do dupy
Pytany o styl, w jakim krakowianie zaprezentowali się w rywalizacji z Wartą, trener odparł: „Musimy się odbudować. Zmieniliśmy obronę, bramkarza. To jest istotne, że ci zmiennicy pokazują, że można na nich liczyć. Powoli zbudujemy taki zespół, który będzie wygrywał. Miło jest, jak wygrywa się po 5:0, ale trzeba na to czasu”.
Miałeś panie trenerze czasu aż pół roku. Z czego sie odbudować, przeciez Wisła Probierza nie grała ani ładnie ni efektywnie
Maor Melikson teraz w Polsce nie robi dużego szumu, moim osobistą opinia jest to że w Europie by się lepiej spisał niż tutaj, gdzie co chwila gdy ma piłkę kopie go ktoś po łydkach
@markowywislak
My nie wygrywamy zespołowo, czasem ktoś zrobi różnice(Melikson) i to wszystko, jak zwykły średniak...

markowywislak 25.09.2012 18:07

Nie płaczcie już bo to sie nudne staje. A czego sie spodziewaliście? że lepiej zagrają niz z Lechią? Dajcie sobie spokój i przyzwyczaicie sie do takiej gry bo czas kiedy laliśmy Parme i Schalke minął. Jak chcecie sobie pooglądać piękną piłke to włączcie sobie Barcelonę.

Przynajmniej wygrywają i to sie liczy.
I jeszcze jedno: Jak za Moskala nie oddawali strzałów to pisaliście że lepiej grać piach i wygrywać niż grać pięknie i przegrywać. A teraz wnioskuje po waszych wpisach że lepiej grać pięknie i przegrywać.

Karherop 25.09.2012 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MichaelMyers (Post 1278162)
Z tym Szewczykiem to cie troche ponioslo, narazie niech nauczy sie strzelac, bo po kazdym jego strzale mozna tylko przeklinac.Uwazam jednak, ze jako jedyny z naszych mlodych ofensywnych pilkarzy moze cos odegrac w ekstraklasie jezeli sie wyrobi.

poniosło mnie bo nie nazywam go nieudacznikiem i człowiekiem bez ambicji ? nie kumam

Dariook 25.09.2012 18:13

Tego sie mozna bylo spodziewac.

Ps:
Boze jedyny, jesli Genkov jest number one, to jak kurewsko slaba musi byc reszta naszych napastnikow? Co oni tam robia na treningu ? Probierz jest dno... walczakow i ambitnych wciskac nam bedzia a zapomina o pilkarzach.

dynek.pl 25.09.2012 18:20

Jak się okazało nasze łajzy nawet karnych nie potrafią strzelać.

Myślę, że gdyby przyszło nam grać w 1 lidze to pewnie byśmy mieli takie same problemy w każdym meczu jak Craxa.
Żenua.

Dariook 25.09.2012 18:40

No ale jak walke o kazdy metr i zapie.... po boisku jak idiota stawia sie ponad umiedjetnosci to tak to bedzie wygladac.
Kto pierwszy padnie ten wygra , tylko ze nie o to w tej grze chodzi.

Po co nam to? chyba ze chcemy sie cofac do ery kamienia lupanego a troglodyta od pluga bedzie cisnol 90 minut ? Nie tedy droga koledzy .
THINK!

TommyTSW 25.09.2012 19:11

Do Wisły to nawet jak Mourinho przyjdzie to nic nie zmieni na większą metę (no może gość takiego formatu obudzi chęć pracy tych leni przy takim trenerze:) )
Grajków to mamy na tą ligę wystarczających żeby grać spokojnie o majstra, niestety większość tych ludzi nie ma żadnej motywacji by robić coś dla tego klubu, wychodzą na boisko odbębnić swoje.Podstawa gry w piłkę to zespół/monolit, mierne ekipy w których grają przeciętni grajkowie potrafią tworzyć drużynę i spuścić nam w.p.ier.dol bo coś im się chce na tym boisku.
Nie wiem co się tak sracie do tego Genkowa, jeden z gości w dodatku obcokrajowiec który widać że coś przynajmniej chce, a jak koledzy mają to w dupie to sam cudów nie zrobi.

To w 2 lidze chodziło się na mecz z przyjemnością bo było widać że ludzie chcą coś osiągnąć (Kolawik, Świerad, Kaliciak:) Nawet jak się dostawało w papę od Rakowa 0-3 (choć to już była 1 l :).

ziz99 25.09.2012 19:33

Od czasu naszych występów w dawnej II lidze nie pamiętam takiej żenady ...

Cytat:

- W ogóle nie widać tego, że gramy z drużyną ekstraklasy - dziwił się w przerwie Tomasz Magdziarz, pomocnik klubu z Wielkopolski.
Nie wiem z czego cieszy się Probierz... chyba z tego, że jeszcze nie spadł jeszcze ze stołka?? Zachowuje się jak kapitan Titanica.

Średniak z I ligi pokazuje nam jak rozgrywać atak pozycyjny??????

kiko2000 25.09.2012 19:58

1-0 z Wartą http://wielkopolskifutbol.pl/teksty,...olsk,3464.html


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl