![]() |
Lody......
|
Spacery...
|
Planty....
|
Kasztany....
|
Austriacy..
|
Martin Höllwarth
|
Robert Mateja
|
padaka.....
|
cracovia...
|
hipermarket
|
zgniłe pomarańcze
|
pomarańczowa rewolucja
|
Demonstracje
|
POlicja (ludzi śledzi)
|
Sosnowiec....
|
zagłębie...............
|
gołębie.....
|
osrany chodnik
|
Tor przeszkód
|
polskie drogi
|
Dziury....
|
ser.........
|
uśmiech!!!
|
Radość....
|
Gooooooooooooooooooooolllllll
|
Zwyciestwo
|
świętowanie
|
okazja.....
|
Autostrada
|
niemcy.....
|
Rzesza....
|
Lars Rainer
|
Hitler......
|
II wojna światowa
|
wojsko.................
|
Rezerwa...........
|
Benzyna bezołowiowa
|
Akcyza.....
|
Szlugi......
|
nałóg......
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl