Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [19 kolejka] 2012-02-26 17:00 Wisła Kraków Korona Kielce (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8609)

fqqs 26.02.2012 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1223931)
pozbyć się Lamey'ów, Jaliens'ówe

widziales mecz? akurat jaliens i lamey dzisiaj byli najlepsi. jak wywalic lameya i jaliensa to i całą resztę, z czym oczywiscie sie zgadzam


w ogole ciekawe co z panami spod szyldu "MOSKAL KAZIMIERZ NIE RUSZ KAZIKA BO ZGINIESZ" :)

Birsa 26.02.2012 18:58

Jak mozna byc takimi ciotami zeby przy posiadaniu pilki 70% stworzyc sobie JEDNA sytuacje w meczu?! O mistrzostwie przy takiej grze mozna zapomniec i nie .......cie ze to wina meczu w Liege...
Maor kolejny raz przechodzi obok meczu i taki jest efekt. 3 mecze i 3 konczymy w 10, BRAWOOO!!
Jedyna ....a mozliwoscia na puchary to jest PP, ale oni ....a znowu zagraja w meczach z Lechem II skladem i .... z tego wyjdzie...

MMTS 26.02.2012 18:59

1. no cóż... szanuję trenera że jest Wiślakiem, ale ja chyba wolę kogoś kto wie co robi, nawet mając tak słaby zespół. Co z tego że mamy 70% posiadania, jak nie potrafimy strzelić w światło bramki.
2. zawodnicy kompletnie bez formy, zaczynając od bramkarza, przez skrzydła i prawie napastników. A jak jeszcze raz usłyszę od gwiazd w zarządzie i pionie sportowym, że Wisła "has a Quality" to zdechnę ze śmiechu. Do wywalenia połowa składu: Kirm, Nunez w pierwszej kolejności. Transfery niezbędne.
3. słaba Korona jedzie po nas jak z 5-ligowym klubikiem z zadupia, niewiarygodne...ciężkie jest teraz życia Wiślaka

madziar 26.02.2012 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1223931)
Jak chcecie trenera to tylko i wyłącznie Probierz spokojnie by poukładał Wisełkę i coś by jeszcze z niej wycisnął może nie pierwsze miejsce może 3-4.A w przyszłym sezonie dać mu pracować i najlepiej by było pozbyć się Lamey'ów, Jaliens'ów i innego podobnego szrotu a ściągnąć młodych zagranicznych piłkarzy wiem, że to marzenie, ale może Probierz przyjdzie Petrescu raczej nie

Taaa mamy mlodego Czekaja wiec ja juz wole tego Jaliensa...;/

7 kotów 26.02.2012 18:59

Za obrażanie Moskala będe walił po banie. Więc sie powstrzymajcie.


WASIU - ostrzeżenie masz.

brylant17 26.02.2012 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fqqs (Post 1223934)
widziales mecz? akurat jaliens i lamey dzisiaj byli najlepsi. jak wywalic lameya i jaliensa to i całą resztę, z czym oczywiscie sie zgadzam

Nie widziałem,ale jeden mecz to nie wszystko wystarczy poprzedni sezon, sezon wiosenny...

wolfy 26.02.2012 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 1223885)
Czekaj jest nieopierzony a taka sytuacja jak dzisiaj to bezcenne dla niego doświadczenie.

Genialnie, że takie "doświadczenia" zdobywa akurat u nas.

Najlepsze, że realnie można było odrobić punkty do Śląska, wystarczyło tylko pokonać czerwoną latarnię z Lubina i potentatów z Kielc. Nie sądziłem, że tak szybko będzie można doskoczyć.

Na koniec: widać dlaczego u Maaskanta grał Jaliens a nie Czekaj.

heoij 26.02.2012 19:01

Dawać Probierza ! Kaziowi już dziękujemy . . .

fqqs 26.02.2012 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1223939)
Nie widziałem,ale jeden mecz to nie wszystko wystarczy poprzedni sezon, sezon wiosenny...

po pworocie z kontuzji jaliens o dziwo gra nadzwyczaj dorbze. moze jakas zwyzka formy w koncu przyszla.

Enek 26.02.2012 19:02

Michał Probierz !

marian paździoch 26.02.2012 19:02

Świat się kończy, żeby przyjeżdżała taka Korona czy Podbeskidzie Bielsko - Biała i zabierali nam punkty w meczach u siebie. Nie ma nawet kogoś kogo można by było wpuścić z ławki, aby rozruszał chociaż trochę grę w ofensywie. Maor kompletnie nie ma z kim grać. Czy widać jakiś cień szansy na poprawę ? Chyba raczej nie...
Możemy jasno stwierdzić, iż wycofujemy się z walki o MP.

Mahazel888 26.02.2012 19:02

Czemu oni boja się z dale ka strzelać.Byłoby większe zagrożenie niż te wejścia, kiwki. Wypadałoby przeprosić się z Małeckim !

kkbm 26.02.2012 19:03

Ryba psuje się od głowy. Problemem Wisły nie są przede wszystkim kiepscy wychowankowie, którzy mózg zostawiają w szatni. Nie są też 31-letni gwiazdorzy pokroju Garguły ani trener bez jaj. Problemem Wisły nie jest wreszcie dyrektor sportowy, ani nawet prezes. Problemem Wisły jest jej właściciel. Człowiek, który nie ma serca do piłki, nie kocha Wisły. Możemy się śmiać z Wojciechowskiego, ale on jest świrem piłki - siedzi na trybunach na meczach, żyje grą. Nasz właściciel w ogóle tego nie czuje. Może kiedyś na początku coś chciał zrobić, ale teraz to już tylko jest konserwowanie stanu bylejakości. Brak pieniędzy, brak wizji.

Mocny 26.02.2012 19:03

akurat Korona to jedna z lepszych druzyn w Polsce , i nie pisze tego po dzisiejszym meczu tylko od poczatku sezonu widze (a dokladnie po wizycie Ojzynskiego w lidze plus extra) druzyne ktora zapierdala , to jest wlasnie dobry trener wyciaga maksa z tego co ma a pilkarze widac ze maja zgrany team

o grze WIsly nie bede pisal bo tylko sie w....ic idzie , ale Korone bede bronil , bo moim zdaniem zasluguja na to gra w tym sezonie

Ciastek1 26.02.2012 19:04

Trener Moskal popełnił jeden wielki błąd - wstawił do składu delikatnego Jirsaka zamiast Nuneza który mimo wszystko umie grać mając przeciwnika na plecach.Dodatkowo czemu nie grał twardy i bezpardonowo grający Chavez? (być może coś ze zdrowiem - nie zweryfikowałem tego) .Nunez to też cwaniak a niestety tak trzeba grać z drwalami z wiochy kielce.

Katastrofalny mecz Garguły u którego nie widziałem od nowego roku tego błysku o którym wszyscy trąbią .Mnóstwo strat , niecelnych podań - większość za lekka . Maor jakiś dzisiaj nie swój ale facet nie wygra nam każdego meczu .

lorddavy 26.02.2012 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1223929)
No to zostaje Nam po dzisiejszym spotkaniu tylko i wyłacznie walka w Pucharze Polski

Niestety ale masz rację. Niezakwalifikowanie się do rozgrywek europejskich coraz bardziej realne. No ale nie ma się czemu dziwić, niektórych piłkarzy to my mamy drugoligowych. Mam żal o te głupie gadki o jakości naszego składu do panów Vlacxa i Moskala.

Bronex 26.02.2012 19:05

Tego wszystkiego nie da się nawet komentować. Gra jest tak mizerna , nieskuteczna. Brak nawet jakiejkolwiek próby strzelenia bramki. Z czym do ludzi? Już nawet nie ma sensu jechać po Kazimierzu bo to nic nie da. Wisła zamiast oszczędzać na tworzywie to postanowiła oszczędzać na twórcy. Drużyny tańsze w utrzymaniu osiągają więcej niż my przy takich zarobkach naszych piłkarzy. Krytykowanie indywidualnie piłkarzy nie ma sensu. Mamy jeszcze 11 kolejek i to nie jest powód do optymizmu. Bo po tych 11 kolejkach możemy być w czarnej dupie czyli w strefie spadkowej.

christof20 26.02.2012 19:05

O obronie mistrzostwa możemy zapomnieć ,a i o puchary będzie ciężko. Co z tego, że dłużej utrzymujemy się przy piłce, skoro w całym meczu oddajemy ledwie dwa celne strzały (do przerwy zero), a na koniec na tablicy wyników jest 0-1. W tabeli wyprzedza nas Podbeskidzie - wstyd.

thechris 26.02.2012 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1223941)
Genialnie, ze takie "doświadczenia" zdobywa akurat u nas.

Czekaj nam się ładnie rozwija, zamiast czerwonej dostaje dwie żółte...

fanfan 26.02.2012 19:05

W 10 to my meczów wygrywać nie będziemy choć sędzia też mógł się z tą drugą kartką wstrzymać. Ciekawe jest też to ,że Pan Marciniak dyktował dla Korony wolne przy każdym nawet lekkim kontakcie a dla nas w podobnych sytuacjach kazał grać dalej ...

fqqs 26.02.2012 19:07

czasem potrzebny jest zimny prysznic dla druzyny ale do ch**a pana ile my juz ich mielismy????

thechris 26.02.2012 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanfan (Post 1223958)
W 10 to my meczów wygrywać nie będziemy choć sędzia też mógł się z tą drugą kartką wstrzymać.

Nie mógł - w pełni zasłużona kartka.

fqqs 26.02.2012 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanfan (Post 1223958)
W 10 to my meczów wygrywać nie będziemy choć sędzia też mógł się z tą drugą kartką wstrzymać. Ciekawe jest też to ,że Pan Marciniak dyktował dla Korony wolne przy każdym nawet lekkim kontakcie a dla nas w podobnych sytuacjach kazał grać dalej ...

w 11 tez bysmy nie wygrali. jestem tego pewien.

Jazon 26.02.2012 19:08

Wisła od 1 minuty grała BEZNADZIEJNIE. Dno i 100 metrów mułu.
Mieliśmy 70% posiadania piłki. Co wynikało z tych 70% posiadania piłki? Absolutnie nic! Przez 90 minut nie widziałem ani jednej ładnej akcji.
Generalnie to wygląda to tak: Pareiko podaje do stopera, stoper do Lameya. Potem mamy piłkę na połowie boiska i ... już zaczynają się schody. Piekielne schody. Straty, idiotyczne niedokładne podania, kiepskie przyjęcia. Raz na jakiś czas uda się podbiec pod pole karne przeciwnika. Ale tam to samo, tylko że w znacznie gorszym stopniu.

Ja nie wiem, ja tego moim umysłem nie ogarniam. Są sobie goście, co niby mają talent, no bo jak ktoś idzie na zawodowstwo to troszkę przynajmniej musi go mieć. No więc są ci goście, mają jakiś tam talent. Grają połowę swojego życia w piłkę. Od kilkunastu lat trenują po kilka godzin dziennie. To jest ich zawód, zarabiają jak na polskie warunki krocie. Są w drużynie mistrza Polski. No i właśnie ci goście, nie są w stanie podać dokładnie do kolegi co znajduje się 5 metrów dalej. Ja wiem, jest pressing, ale co z tego? Jeszcze raz powtórzę: zawodowcy, od kilkunastu lat trenują codziennie kopanie gały, zarabiają za to ogromne pieniądze i nie potrafią rozegrać porządnie najprostszej wydawać by się mogło akcji.
To co dzisiaj pokazali wiślacy... absolutnie nie da się na to patrzeć! Antyfutbol.

5 porażka w tym sezonie przy Reymonta.
A jeszcze niedawno, kilka lat temu mieliśmy tu serię 77 meczy bez porażki.
Wstyd i hańba.

Baala 26.02.2012 19:10

Jak zobaczyłem dzisiejszą obronę to napisałem że te zestawienie to śmiech. Moskal sam się wyłożył bo chce być trendy na siłę wystawiając polaków do składu. Nie rozumiem czemu nie grał Chavez skoro w poprzednich meczach tej rundy pokazał się najlepiej z obrońców, a Czekaj wręcz przeciwnie w meczu z Zagłębiem grał bardzo słabo, nie rozumiem czemu na lewej grał Lamey i nie było Diaza w ogóle na ławce, jak jakaś kontuzja to powinien grać Bunoza.

Jak można było rozmontować obronę która w Liege grała bardzo dobrze oraz jak można doprowadzić kadrę do takiego stanu że nie mamy ani jednego ofensywnie grającego pomocnika naławce?

wolfy 26.02.2012 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez christof20 (Post 1223956)
O obronie mistrzostwa możemy zapomnieć ,a i o puchary będzie ciężko. Co z tego, że dłużej utrzymujemy się przy piłce, skoro w całym meczu oddajemy ledwie dwa celne strzały (do przerwy zero), a na koniec na tablicy wyników jest 0-1. W tabeli wyprzedza nas Podbeskidzie - wstyd.

Podbeskidzie ma trenera. Kogoś kto wypracował swoją pozycję zawodową prowadząc jakieś tam zespoły w pipidówach, zdobył doświadczenia, pokazał że coś umie.
My mamy krakowskiego Guardiolę, który wcześniej pokazał tylko przez krotki okres, że raczej nie umie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 1223966)
Jak zobaczyłem dzisiejszą obronę to napisałem że te zestawienie to śmiech. Moskal sam się wyłożył bo chce być trendy na siłę wystawiając polaków do składu.

Moskal od początku gra pod publiczkę.

kkbm 26.02.2012 19:12

Wisła od 5 lat to reanimowany trup. Czasem akcja serca powraca na parę miesięcy i nadzieje kibiców na chwilę odżywają. Ale tak naprawdę Wisła stoi w miejscu z powodu wad strukturalnych. Klub nie ma finansowania - właściciel wyciąga każdą dodatkową kasę, jaka trafia do klubu z transferów czy występów w pucharach. Od paru lat Wisła nie ma sponsora na koszulkach. Ściąga się piłkarski szrot (Paljic, Lamey), podstarzałe, przebrzmiałe gwiazdy (Pareiko, Jaliens), piłkarskie kaleki, które nawet biegać nie potrafią (Kirm). Ważne, by było tanio - no to mamy tanio. Moskal mimo ze stoi przed życiową szansą, nie ma kompletnie jaj. Teraz wiadomo, czemu cały czas był tylko asystentem.

19sebawro06 26.02.2012 19:13

Diaz zawieszony za czewoną kartke

Fiti 26.02.2012 19:13

Wstyd przed całą piłkarską Polską. Śmiałem się z Lecha, że po dwóch meczach mają 0 punktów, ale jakoś nie jest mi do śmiechu, kiedy my mamy o 1 więcej...

TommyTSW 26.02.2012 19:15

Dzisiaj dostaliśmy odpowiedź dlaczego nie przeszliśmy Standard. główny kandydat do spadku przed startem ligi prześciga nas w tabeli a mija 3/4 sezonu.Drużyna w składzie z kmiotami i trenerem który ogarnia zawodników potrafi nam dojebać.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1223917)
Niech dogra do końca, bo w tym momencie zmiana trenera nie ma żadnego sensu. ...ale rozumiem, że znowu odezwą się znawcy typu - Jaliensa wypie..., wpuścić Czekaja. Swoją drogą, ciekawe gdzie są teraz Ci, którzy napieprzali na "Maciusia z Klanu" :) ...a swego czasu było to jakieś 80% postów :)

mecz się nie skończył a kosmici jasne w ofensywie

Baala 26.02.2012 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 19sebawro06 (Post 1223973)
Diaz zawieszony za czewoną kartke

Toż pauzował za czerwoną w Lubinie.

ChG 26.02.2012 19:16

Kiedyś to było coś. Polacy w składzie, każdy ZAPIERDALAŁ na boisku i dawał z siebie 100% bo wiedział, że gra w WIŚLE KRAKÓW, w wielkiej WIŚLE. A teraz, co takiego, dajmy na to, Lameya obchodzi czy on przegra czy wygra? Kasa się zgadza? Zgadza. Kiedyś Szymkowiak czy Żurawski wiedział, że muszą jeździć na dupie podczas meczu, że nie mogą rozczarować swoich kibiców. Teraz ogrywa nas w Krakowie Podbeskidzie czy Korona, przecież jeszcze nie tak dawno to było nie do pomyślenia, a dziennikarze zastanawiali się, czy dostaną 4 czy jednak 5 klaczy do zera. :|

tofik 26.02.2012 19:17

No to tak :) Mecz zaczęliśmy dobrze. Jeśli chodzi o założenia taktyczne raczej nie można mieć do trenera pretensji. Dobrze funkcjonowała gra w odbiorze piłki, gdyż co nie często się zdarza walczyło o nią wiecej jak tylko dwóch stoperów i defensywny pomocnik Wilk. Dzięki dobremu ustawianiu się formacji czasem udawało się futbolówkę odzyskiwac bez walki. Rozegranie za sprawą Jirsaka,Wilka i środka obrony stało na dobrym poziomie ja na Wisłę.

Także nie widzę tu powodów na jechanie na trenera gdyż drużyna była dobrze do meczu przygotowana. Trener może narzucić pewien sposób gry, ale tak do 30tego metra. Poźniej to już kwestia umiejętności piłkarzy i ich kreatywności, albo mają pomysł jak ograć obronę, albo nie i nie jest łatwo od tak to zmienić.

Mankament był inny. W 451 więcej w ofensywie należy wymagać o dwóch skrzydłowych i napastnika. Jest ich tylko trzech, więc każdy MUSI umieć robić przewagę. W pierwszej połowie nie robił tego żaden z nich, Melikson coś tam próbował ze zmianami pozycji, Kirm to drewno, a Biton nic nie pomagał tylko sępił na piłki, których się nie doczekał. I przez to wynik nadal na 0:0 i 0 strzałów celnych po 1szej połowie. Natomiast nic nie zapowiadało tragedii.

Niestety po raz kolejny brak doświadczenia Czekaja (który nota bene się nadaje na wypożyczenie żeby nabrał szlifów ligowych, bo jak na razie nie ogarnia na poziomie do jakiego aspiruje Wisła) przyczynił się do tego, że Wisła ustawiła elegancko przeciwnikowi mecz.

Reszta to już pokłosie tego wydarzenia, niestety, ale sporo drużyn, nawet dużo mocniejszych od Wisły ma problemy ze strzelaniem goli gdy gra w 10tkę. Coś tam próbowaliśmy, ale skoro w 11 nie potrafiliśmy oszukać solidnych drwali, którzy nie robili głupich błędów, ciężko wymagac, ze mielibyśmy to zrobić w 10ciu.

Pora na solidne inwestycje w skład drużyny. Jeśli chcemy grać 451 napastnik musi być z tych co są pod grą i dużo potrafią Takie połączenie nosa do bramek Bitona z walką jak u Genkowa. Wtedy możemy grać 1dnym napastnikiem, nie ma problemu :) Skrzydłowi tak samo, w typie Meliksona -szybcy, grający 1na1. Bez tego ani rusz, co raz ciężej będzie w lidze wygrywać . Inwestycje panie Cupiał, bo będzie cienko.
Ewentualnie na teraz gdy nie mamy już nic do stracenia trzeba grać z dwoma napastnikami. Nie koniecznie 442, bo to bardzo przewidywalne ustawienie, a my nie mamy ani dobrych skrajnych obrońców, ani pomocników. Może 352 ? 4312 ?

SWEET_83 26.02.2012 19:18

Kończ was wstydu oszczędź. Piłkarzykom pajacykom już nie chce się grac to wypierdalać z Wisły.
Sezon stracony. Została walka o PP tylko nie mamy drużyny żeby zdobyć ten PP. Kaziu Moskal podaj się do dymisji bo szkoda twojego czasu :(

ciacho 26.02.2012 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ciastek1 (Post 1223862)
Kirm - człowiek widmo .Garguła jakby śniadanie nie zjadł bo co podanie na klepkę to za lekko .Póki co najlepsi na boisku Lamey i Jirsak .

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ciastek1 (Post 1223867)
Chyba inny mecz oglądamy .Jirsak ładnie gra z klepy przez co Wisła ma jako takie akcje z przodu .

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ciastek1 (Post 1223951)
Trener Moskal popełnił jeden wielki błąd - wstawił do składu delikatnego Jirsaka zamiast Nuneza ....

Ty już lepiej skończ na dzisiaj, dla dobra nas wszystkich... schizofreniku.

speedfashion 26.02.2012 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kkbm (Post 1223949)
Ryba psuje się od głowy. Problemem Wisły nie są przede wszystkim kiepscy wychowankowie, którzy mózg zostawiają w szatni. Nie są też 31-letni gwiazdorzy pokroju Garguły ani trener bez jaj. Problemem Wisły nie jest wreszcie dyrektor sportowy, ani nawet prezes. Problemem Wisły jest jej właściciel. Człowiek, który nie ma serca do piłki, nie kocha Wisły. Możemy się śmiać z Wojciechowskiego, ale on jest świrem piłki - siedzi na trybunach na meczach, żyje grą. Nasz właściciel w ogóle tego nie czuje. Może kiedyś na początku coś chciał zrobić, ale teraz to już tylko jest konserwowanie stanu bylejakości. Brak pieniędzy, brak wizji.

Amen.

Później nasz król - słońce (do spółki ze Stanem) mówi, że Wisła nie potrzebuje wzmocnień. Panie Basałaju, Wisła potrzebuje FREKWENCJI i PIENIĄŻKÓW. Pan rzuciłeś głowę Małeckiego "piknikom", a oni zaraz pana (i Wisłę) oleją, bo nie będą patrzeć na taką grę. Wiesz pan dlaczego? Bo jedyny piłkarz, który mógł przepchnąć bandę kieleckich frajerów, został zawieszony. Zagrał za to Kirm, w czym dopatruje się wariantu oszczędnościowego - gość tak się oszczędza, że w następnym meczu może grać w tym samym stroju. :)

Miałem "przyjemność" obejrzeć mecz w telewizji i bardzo radował mnie widok niemal pustych trybun "biznesowych". Całkiem przyjemnie było też posłuchać Szymkowiaka.

Jednymi z lepszych byli dzisiaj "depresyjni Holendrzy" - Jaliens i Lamey. Bunoza (kłoda) oraz Garguła (odżywający?) zasłużyli na kilka cierpkich słów.

Ogólnie to wstyd. Niepotrzebująca wzmocnień i dobrze zarządzana Wisła popierdala na szczyt tabeli aż miło.

Ciastek1 26.02.2012 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1223987)
Ty już lepiej skończ na dzisiaj, dla dobra nas wszystkich... schizofreniku.

Znasz zwrot "póki co "?

Bronex 26.02.2012 19:23

Słuchajcie to ,że Wisła gra jak gra jest efektem lat zaniedbań ,a nie tego ,że Moskal wystawił tego zawodnika a mógł tamtego. Przede wszystkim Wisła Kraków jeżeli już chce mieć aspiracje na miarę swojej wielkości ,powinna zacząć od trenerów. Wisła powinna zatrudnić trenera skutecznego. Takiego ,który swoim dorobkiem udowodnił ,że jest w stanie z drużyny słabej zrobić lepszą. Przykładem takiego trenera jest np. Vrba , Petrescu , Lenczyk ,Fornalik. Ja nie mówię ,żeby ich od razu zatrudniać ale w takiego typu ludziach powinniśmy szukać. Wariant z Kazimierzem ,przy całym szacunku ,wobec niego jest wariantem "wygaszania Wisły" jako klubu z aspiracjami. Kazimierz będzie teraz eksperymentował , uczył się . Jeżeli włodarze klubu wyznaczył przed sobą zadanie pod tytułem "dalej raźnym krokiem ku szarości" to OK. Niech sobie tam Moskal dłubie.

Zacznijcie od sztabu szkoleniowego dla pierwszej drużyny i dla rezerw. To jest priorytet. Zawodników się uformuje z czasem. A teraz nie mamy nic. Kapitał tej drużyny jest w tej chwili zerowy.

TommyTSW 26.02.2012 19:26

Garguła to się ze strzelcem bramki obmacywał z uśmiechem na ustach po meczu.

//edid

drużynie jest potrzebna osoba która weźmie tych wszystkich grajków za jaja, i zarząd który będzie go w tym popierał.Tak to nie mamy żadnej drużyny tylko jakąś grupę kolonijną.Jedyne co wiedzą co mają zrobić to podejść i poklaskać po meczu, i pier.dolić jakieś smuty do mikrofonu

arti 26.02.2012 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1223892)
W tym sezonie nie pozostaje nic innego jak walka o 8 miejsce a'la Maciek Skorza...
Szkoda ze nie mozemy oddac 1 celnego strzalu u siebie..
A na miejscu kibicow bm poprosil o zwrot pieniedz za bilety,poniewaz pilkarze a raczej kopacze grajacy w naszym klubie przynosza wstyd i hanbe...

Chyba a'la Nawałka.
Ligowe wyniki Skorży u nas to MP,MP i wy.ebany po słabym początku aczkolwiek wciąż na 1 miejscu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl