Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [14 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 20 listopada, niedziela 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8393)

ślimak 20.11.2011 18:57

trzecia z rzędu wtopa z zabrzem, (druga u siebie) i trzeci raz szyderczy usmieszek kwieka...
Boże jakich czasów doczekałem...
ojejeje co się z tą Wisłą dzieje...
fok fok fok!

silver03 20.11.2011 19:00

Czekaj i Boguski na plus, reszta standardowo. W drugiej połowie nawet jakoś to wyglądało.

filemon 20.11.2011 19:01

Dziś:
Skorupski > Pareiko
Czekaj > Jaliens

thechris 20.11.2011 19:01

Powinno być 0:3. Jak zwykle różnica klasy na korzyść rywala. Po tym meczu nie mam wątpliwości - Wisła jest aktualnie najgorszą drużyną w ekstraklasie.

SWEET_83 20.11.2011 19:02

:( Cały komentarz po meczu.

Trzeba przebudować drużynę w całości. Postawić na młodzież z Polski.

Plus dla Czekaja.

Sliver12 20.11.2011 19:02

Może się utrzymamy

loskolczoneros 20.11.2011 19:03

Mistrzostwo z zeszłego sezonu było miłe, ale zamazało pewien obraz. Obraz tego, że staliśmy się (poza kilkoma przypadkami) zbiorowiskiem piłkarskiego szrotu z całego świata uzupełnionego przeciętnymi Polakami. Młodzieży brak. Czekaj dziś najlepszy, ale to obrońca i on nas do przodu nie pociągnie.....

River 20.11.2011 19:04

Prezentujemy typowa patologie pilkarska. Brak odpowiedzialnosci w defensywie "Ty go kryj! Nie, Ty go kryj!". W ofensywie na hurra, a moze cos wpadnie. Jak nie wpadnie to wyslemy po meczu do wywiadu Lukasza, on tak zawsze pieknie tlumaczy nasze porazki. Niektorzy zawodnicy graja na typowe alibi. Pozoruja gre. Nie chce mi sie juz nawet nazwisk wymieniac bo to jest nudne. Powiem tyle: Panie Basalaj! Czy na pewno mamy sklad na MP? Tytul nam ucieka i to jest fakt. Coraz wiecej wskazuje na to, ze ten sezon bedzie przegrany w dramatycznym stylu i nowy trener czy to bedzie Moskal (z calym szacunkiem do niego, Wisla to za wysokie progi) czy ktos inny z tego gowna druzyny nie zrobi.

To jest prawdziwy dramat co niektorzy z tych kopaczy wyprawiaja. Gdy widze goscia co zarabia grube pieniadze a przewraca sie o wlasne nogi to sobie mysle, ze Cupial jest bardzo hojnym czlowiekiem. Z obecnej kadry do zatrzymania jest 5, moze 7 zawodnikow, z ktorymi mozna budowac sensowny zespol. Reszta to pilkarski smiec, ktory powinien biegac w druzynach ze srodka tabeli I ligi.

Ten rok zakonczymy smutno. Przypuszczam, ze to nie ostatnia porazka w tym roku a po calej rundzie znajdziemy sie w sytuacji, ktora sprawi, ze jakiekolwiek puchary stana pod duzym znakiem zapytania.

wolfy 20.11.2011 19:05

Jakby to powiedział Wójcik: gramy bez trenera. Chyba że kryje się w tym ustawieniu jakaś myśl której jeszcze nie widać.

Taktycznie to był chaos, zero kontroli z naszej strony. Raz piłka pod jedną bramką, za chwilę pod drugą. Fajnie się to oglądało, ale z Tweente z taką grą będzie dwucyfrówka.

Czekaj technikę ma na poziomie Chaveza, ale przynajmniej lepiej gra głową. Trzeba mu oddać, że wszystkie podania miał celne: do Pareiko.

Karuzelę trenerską możemy oficjalnie uznać za otwartą.

Bartii 20.11.2011 19:05

z posiadaniem pilki nienajgorzej, gornik sie bronił i czekal na kontrataki, tak jak my w pierwszym meczu z apoelem... zmiana trenera nic nie dała, nadal uwazam ze polowa zawodników do wymiany..

qqq_b 20.11.2011 19:08

Mecz byl dobry. Nie rozumiem o co wam chodzi. Wynik slaby ale gra b.dobra. Potrzeba czasu dla trenera. Wisla powinna wygrac. Zadecydowala 1 akcja gornika w II polowie. Pech .

Teqcontroller 20.11.2011 19:08

Trzeba wymienić cały sztab , oni się ruszają jak mucha w gównie , nowy trener nowy sztab , najlepiej zapłacić grubą kasę np: Niemcom i wycisnąć z tych kopaczy 200 %.

HEDu 20.11.2011 19:10

nie no sorry, Jagiellonia i ŁKS są słabsi od nas jeszcze. gramy tylko podobnie jak Lechia ; )

63.5 Kg 20.11.2011 19:11

A czego Wy sie spodziewalisice ludzie ?? no czego??

W glowach Wam sie pomylilo czy co??
Mysleliscie ze Moskal bedzie ogrywal kazdy zespol po 5-0??

Moskal zrobi z tym zespolem tyle co kazdy trener czyli nic...
Bo co mozna zrobic z banda debilnych kopaczy ktorzy nie maja zadnego pojecia o pilce...

wikink1 20.11.2011 19:12

jestem pełen szacunku dla Tych co płacą za bilet żeby to oglądać.

rafaltwsd 20.11.2011 19:12

No teraz to juz mamy dno w Wisle, nie chce byc prorokiem ale to moze byc juz stracony sezon:( Niech wkoncu nasze władze wezmą się za swoją robote bo Wisła to jest wspaniała historia i kibice i nie można teraz tego brakiem profesjonalizmu i jakiej kolwiek wizji budowy zespołu spie.....ić,

rps16 20.11.2011 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqq_b (Post 1193542)
Mecz byl dobry. Nie rozumiem o co wam chodzi. Wynik slaby ale gra b.dobra. Potrzeba czasu dla trenera. Wisla powinna wygrac. Zadecydowala 1 akcja gornika w II polowie. Pech .

To prowokacja czy Liverpool z Wisłą ci sie pomylił ?

sovinho_02 20.11.2011 19:13

Pareiko - to nie ten sam Sergiej co na wiosnę
Jovanovic - też słabo dziś, współwinny bramki
Czekaj - super, chłopak powinien zagościć na dobre w pierwszym składzie
Diaz - też OK dziś, myślę że zagraja na środku obrony z Michałem ze Śląskiem
Pajlic - bardzo słabo, na początku 2 straty które mogłby się skończyć golem dla Górnika
Iliev - technik i drybler świetny, ale niestety idywidualista
Brud - nie miałem co do niego wielkich oczekiwań
Jirsak - w miarę, choć zawalił bramkę, widać że rozumie się z Gargułą i Boguskim
Nunez - nic wielkiego, może ze Śląskiem by go spróbować na lewej obronie
Garguła - OK, nawet ładnie klepał z Jirsakiem i Boguskim
Boguski - mam nadzieję że wróci do dawnej formy, dużo lepiej radzi sobie w pomocy niż jako napastnik
Biton - walczył, było OK

Jaliens - taki z niego pożytek dla Wisły tylko chyba będzie że przez jego kontuzję Czekaj dostał szanse i będzie grał w pierwszej 11.

Od razu mój skład na Śląsk :
Pareiko - Jovanovic, Czekaj, Diaz, Nunez - Iliev, Wilk, Jirsak, Garguła, Boguski - Biton

KRIS22 20.11.2011 19:14

To już jest koniec walki o mistrza dla nas w tym sezonie nie ma sie co łudzić na dogonienie Sląska czy Legii oni grają dla nas futbol z innej galaktyki nasi piłkarze grają jak panienki a najlepszym przykładem dzisiejsza strata bramki i super zachowanie Jirsaka i Jovanovica.
Czekam teraz aż w koncu klub wyciągnie jakieś konsekwencje wobec piłkarzy przecież za co oni do cholery dostają kase ?? Panie Bogusławie pora coś z tym zrobić !!

19sebawro06 20.11.2011 19:15

brak slow. za tydzień pogrom się szykuje. mam tylko nadzieję że jak mistrzem nie zostanie Wisła to zdobędzie go Śląsk

Baala 20.11.2011 19:16

Niektórzy będą forować tezę na zasadzie: "Przyszedł Moskal i wszystko sper.....".
Owszem z Kazia żaden trener i dziś pierwsza połowa to płacz i czarna rozpacz jeśli chodzi o taktykę, grę, odległości między zawodnikami itp. Jednak w miejscu w jakim jesteśmy nie jesteśmy przez niego. Mówiąc wprost, za ten wynik odpowiada w większej mierze Maaskant niż Moskal. Bo w takim terminie nikt nie byłby w stanie oduczyć nasze "gwiazdy" antyfutbolu.

wolfy 20.11.2011 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KRIS22 (Post 1193554)
Panie Bogusławie pora coś z tym zrobić !!

Pan Bogusław już swoje zrobił. Teraz zbiera owoce.

silver03 20.11.2011 19:17

Czy była waszym zdaniem jakaś ogromna różnica między Czekajem a Jalinsem (oprócz wysokości kontraktu)?

wolfy 20.11.2011 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1193561)
Czy była waszym zdaniem jakaś ogromna różnica między Czekajem a Jalinsem (oprócz wysokości kontraktu)?

Tak. Jaliens podaje nie tylko do bramkarza.

gigant 20.11.2011 19:19

Na dzień dzisiejszy jestesmy druzyną pokroju Bełchatowa, Korony czy parchów i zadne zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni. Tylko kapitał punktowy z początku rozgrywek tak od 5 kolejki, pozwala nam jeszcze na "niebycie" blisko, lub wręcz w strefie spadkowej. Sezon nalezy spisac na straty i nie mówię tego jako kibic, tylko to powienien powiedzieć Cupiał i zlecić kolejną gruntowną przebudowę.

Dzisiaj Boguski po wejsciu fajnie, później coraz gorzej. Czekaj zaczął niespecjalnie, z czasem coraz lepiej. Iliev załosny z irytującym przetrzymywaniem piłki, Jirsak chyba czegoś się nałykał przed meczem bo wyszedł naładowany jak rumunski tobołek.
Gralismy bez połowy podstawowych piłkarzy, ale to nie powinno być żadnym usprawiedliwieniem.

Tylko Kazka żal.....

qchar90 20.11.2011 19:19

poki Cupial nie przestanie sie kierowac emocjami, my nigdy nic nie osiagniemy poza sukcesami w Polsce
w Wisle nigdy nie bedzie normalnie

medyk 20.11.2011 19:19

Czekaj dziś grał bardzo dobrze jedyny pozytyw.

majomajo 20.11.2011 19:21

Gdyby nie błędy sędziów,które uratowały nam kilka pkt, znajdowalibyśmy na równi z ŁKSem i Lechią.....

Aktualnie prezentujemy co już niektórzy stwierdzili najgorszy poziom w lidze, myślę że gdyby rozegrano 5 meczów z Cracovią, niedawno prezentującą najgorszą kichę w E-klasie, pod rząd na dziś wygralibyśmy może tylko 1 mecz biorąc pod uwagę postawę naszych grajków na boisku.

Sezon jest już w ciemnej dziurze, drastyczna seria porażek, fatalny bilans bramek.. itd itd. Wiosną i tak się "przebudzimy" ale pora na całkowitą czystkę bo bomba która tykała już w ostatnich sezonach chyba wybuchła.

Kowalski 20.11.2011 19:25

Czekaj zagrał bardzo dobry mecz. Dał się ograć tylko jeden raz, kilka razy skasował groźne akcje. I nie podawał jedynie do bramkarza.

thechris 20.11.2011 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez majomajo (Post 1193568)
Gdyby nie błędy sędziów,które uratowały nam kilka pkt, znajdowalibyśmy na równi z ŁKSem i Lechią.....

Tuż przed nimi - jakieś 16pkt. wywalczone i 5 podarowane.

Z taką grą nie da się wygrać nawet I ligi nie mówiąc o ekstraklasie.

speedfashion 20.11.2011 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KRIS22 (Post 1193554)
To już jest koniec walki o mistrza dla nas w tym sezonie nie ma sie co łudzić na dogonienie Sląska czy Legii oni grają dla nas futbol z innej galaktyki nasi piłkarze grają jak panienki a najlepszym przykładem dzisiejsza strata bramki i super zachowanie Jirsaka i Jovanovica.
Czekam teraz aż w koncu klub wyciągnie jakieś konsekwencje wobec piłkarzy przecież za co oni do cholery dostają kase ?? Panie Bogusławie pora coś z tym zrobić !!

Nooo, najlepiej skoncentrować się na kablach. :) Pan Cupiał zbiera teraz owoce swojej kretyńskiej polityki. Szkoda tylko, że poligonem doświadczalnym jest Wisła. Wszystkie kluby mają teraz swoich piłkarzy - ludzi gotowych dać z siebie 150%, a my mamy szrot. Ale tak to jest, jak w Wiśle przez długie lata tylko kupowano. Teraz nie mamy ani kasy, by mieć najlepszych, ani wychowanków. Człowiek nie kabel, panie właścicielu.

zgrybus 20.11.2011 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 1193565)
poki Cupial nie przestanie sie kierowac emocjami, my nigdy nic nie osiagniemy poza sukcesami w Polsce
w Wisle nigdy nie bedzie normalnie

akurat usunięcie Maaskant'a było b.dobrą decyzją. :)

christof20 20.11.2011 19:35

W pierwszej połowie gralismy totalną kichę. Nie mam pojęcia, co chciał osiągnąc Kaziu z takim ustawieniem drużyny. Po przerwie było już dużo lepiej, ale nie było to jeszcze to, co powinniśmy grac. Całkiem dobrze wprowadził się do gry Boguski, na plus trzeba zaliczy występ Czekaja. Reszta - jak zwykle ostatnio.
Podbeskidzie, Cracovia, Górnik - leszcze ogrywaja nas głównie dzięki ambicji. Z Ruchem czy ŁKS-em jeszcze jakos nam się udało, bo mieliśmy furę szczęścia, ale szczęście się skończyło.

Manhunt 20.11.2011 19:36

Pareiko - Dobrze
Jovanović - przeciętnie
Czekaj - bardzo dobrze
Diaz - przeciętnie
Paljić - słabo
Brud - bardzo słabo
Boguski - coś tam grał , ale nic z tego nie wynikało
Jirsak - niewidoczny
Iliev - za dużo bawi się piłką zamiast przypierdzielić w bramkę to on sie bawi z piłką jakby sie bał strzelać
Garguła - nie wiem co on robi jeszcze w drużynie w ogóle nie istniał na boisku
Nunez - przeciętnie
Biton - słabo


To jest moja opinia.

Widzę nadzieje w drużynie .

fresh.cie 20.11.2011 19:36

Mam nadzieję, że w końcu zauważą fanatycy Jovanovica, że ten chłopak nic oprócz szybkości i nie najgorszego dośrodkowania nie prezentuje w ofensywie. Zero pomysłu na minięcie rywala, ale prawda jest taka, że to powinien już wcześniej zauważyć sztab, i na treningach ćwiczyć - gdy Jovanovic ma przeciwnika przed sobą pokazuje ktoś mu się do gry, ten odgrywa i wychodzi na pozycję. Tylko tak można wykorzystać jego szybkość i dośrodkowanie bo sam na sam to wszyscy widzieliśmy jak on gra.

Barti 20.11.2011 19:37

Garguła w roli rozgrywającego nie sprawdza się. Ja chciałbym widzieć na tej pozycji kogoś bardziej kreatywnego. Te jego odegrania do tyłu są denerwujące. Czasem mógłby podać jakoś niekonwencjonalnie do przodu i otworzyć komuś drogę do bramki. W głównej mierze to Garguła odpowiada za brak groźnych sytuacji z naszej strony. Czekaj za wyjątkiem koszmarnego błedu w końcówce - duży pozytyw. Czy znajdzie się wreszcie jakiś sposób, żeby zmusić tych śmierdzących leniów do większego wysiłku? W ziemie potrzebne sensowne wzmocnienia i miotła która wymiecie śmiecie.

63.5 Kg 20.11.2011 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1193562)
Tak. Jaliens podaje nie tylko do bramkarza.

Inny mecz ogladales??
Wez chlopie na luz..

papiwislak 20.11.2011 19:39

http://www.youtube.com/watch?v=j0AHNXT3aDI pierwszy film z trybun..

papiwislak 20.11.2011 19:42

http://www.youtube.com/watch?v=5ERhXqlTsR0
http://www.youtube.com/watch?v=jDEdFZ8JPw0

małe zajawki z meczu...

nesta 20.11.2011 19:43

Zawsze jak rodzinka Basalajow zaczyna macac lapy przy Wisle to wychodzi z tego jeden wielki burdel!!!!!

Dosc, po prostu. Moze jak frekwencja zleci ponizej 10 tys to ktos w tym klubie przejrzy na oczy. Tu nowy trener nic nie zmieni. Owszem ktos doswiadczony, z zagranicy jest niezbiedny, ale musi dostac min 4-5 ZAWODNIKOW czyli nie emerytow i nie mlodziez.

Ten sezon na straty (nie ma mistrza). Ale trzeba zrobic wszystko aby zagrac w pucharach. To jest mus, bo inaczej nam wszyscy odjada.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl