![]() |
Niestetyi cały czas prowadzi ten rosyjski klub...Nie był tam za bardzo zadowolony, ale kasa robi swoje. Inna sprawa czy w Wiśle tak naprawdę by go teraz chcieli. Ja myślę, że to byłaby dobra opcja, ale niestety raczej nierealna...
|
Po hiszpańsku mówi chyba Chavez, Nunez, Diaz, Biton co się w na jakiejś telenoweli nauczył. Zresztą to żaden problem,bo mówić to on może co chce jak oni i tak tego wykonać nie będą potrafili.
|
Cytat:
no niby tak ale jezyk jako rola integracjii to wazna sprawa bo co innego jak Polak z Polakiem sobie pogadaja,opowiedza swinski zarcik i prz piwku powspomianaja....a co innego jak to samo zrobi Polak z jego łamanym angielskim z jakims obcokrajowcem np Kirmem ,oczywiscie po angielsku ......tu widze tez duzy problem . |
Cytat:
|
Wg. PS przymierzany od rundy wiosennej jest Waldemar Fornalik ( usłyszane w radiowej Trójce ).
|
Niusy Telefonikowe wskazują że Cupiał jest zdenerowowany zarówną polityka miasta (planuje przenieśc siedzibę do Katowic) jak i wynikami Wisły. Nie chec nic więcej inwestowac w Klub i uważa że obecny skład jest _co najmniej_ wystarczający.
I co najważniejsze Kaziu poprowadzi druzynę do końca sezonu (nie rundy) a na jego następca ma być nie kto inny tylko sam Smuda. W sam raz po czerwcowych ME. Trzeba jednak wiedzieć, ze Boguś to choleryk i działa teraz pod wpływem emocji, zatem (oby) jeszcze zmienił zdanie. |
A moim zdaniem nowy trener już jest dogadany. Tylko w klubie doszli do wniosku, że ma przejąć zespół w przerwie zimowej.
|
Skoro Maaskant zadeklarował się jako Kasperczak vol. 2, to wątpię, że Cupiał będzie chciał płacić podwójnej pensji trenerskiej. Chodzi mi o ten fragment wywiadu:
Cytat:
W związku z tym wątpię, że do czasu pozbycia się Maaskanta z listy płac przyjdzie inny trener. |
Waldemar Fornalik trenerem Wisły?
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...bb1b08d7,1,3,4 Tylko nie Polak. Wisły w obecnym kształcie musi prowadzić ktoś z zagranicy. |
Patrząc na historię naszych klubowych trenerów to dłużej niż 2 lata się utrzymali:
1924-1929: Imre Schlosser 1929-1934: František Koželuh 1934-1939: Vilmos Nyúl 1939-1946: Otto Mazal-Skvajn 1950-1954: Michał Matyas 2007-2010 Maciej Skorża XD także tego... |
Kasperczak jeszcze...
|
A Kasperczak?
|
Cytat:
Potwierdzałoby to, co mówi Stan: "nikogo nie szukam". Ale w tym przypadku wiadomo, że dyrektorom sportowym nie mozna wierzyć do końca. |
Jeśli klub chciał Probierza,to go będzie miał,bo długo w tym Arisie się nie zasiedzi.Parę kolejek i do domu
|
Polonia Warszawa. Mam takie przeczucie, ze w zimie w PW wyladuje Valckx i Maaskant.
|
Cytat:
|
Taka mała ciekawostka :)
Waldemar Fornalik (ur. 11 kwietnia 1963 w Myślenicach) Poza tym Ruch właśnie wydał oświadczenie, że chcą przedłużyć współpracę z trenerem. Chyba działacze boją się jego odejścia, a kibice chcą go zmotywować w następnym meczu do pozostania w klubie. http://www.ruchchorzow.com.pl/?page=...gory=top-story |
Cytat:
Cupiał już się wypalił u nas. Napiszecie ,że gdyby nie Cupiał to byśmy nic nie mieli . I tak teraz nic nie mamy , mamy mistrzostwa Polski , no ale co nam to daje ?? właśnie nic.( tak MP jest ważne , ale z tego nic nie wynika , nie mieliśmy z tego żadnego korzyści) MP jakoś nie przyciąga sponsorów do Wisły , frekwencja nie jest wysoka, nie mamy stadionu ( stadion należy do miasta), nie mamy bazy treningowej . Cupiał wyłożył duże pieniądze na transfery ( kiedyś) , ale nie wyłożył kasy na baze treningową. Za niedługo Cupiał nas zostawi. Wtedy klub na zabój będzie szukał sponsorów , właściciela. Obecny skład jest ledwie wystaczający na MP , ale co z LM i z LE ?? Gdy Fornalik odejdzie z Ruchu to Ruch spadnie. On umie poukładać drużyne. |
Fornalik to byc moze i dobry fachowiec o czym swiadczona jego wyniki w Ruchu. Pomomo roznych przeciwnosci jak odejscia najlepszych graczy, sytuacja finansowa klubu itp to potrafil on stworzyc niezly zespol.
Na pierwszy rzut oka dobry kandydat ale Wisle potrzebny jest ktos inny, o innej charakterystyce. Fornalik jest "za miekki". Nam potrzeba czlowieka z twarda reka, ktorego stac na odwazne decyzje i nie bojacego sie czasem pojsc pod prąd. Fornalika w takiej roli nie widze. |
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Jak jest taka opcja, to brać i się nie zastanawiać. |
Cytat:
Absolutnie powinien to być ambitny trener zagraniczny, który wykazał się już jakimiś konkretnym wynikiem i będzie potrafił skutecznie wdrożyć atak pozycyjny (dobra gra bez piłki przez 90 minut). Reprezentanci PMSz (może za wyj. Lenczyka), wymieniają się tylko między klubami nie osiągnąwszy żadnych wyników (albo jak ja to nazywam: trenerzy na rundę/kilka meczy). |
Co Lenczyk osiągnął w Cracovii?
On w Śląsku jest takim Fornalikiem w Ruchu Dobry dla średniaka ligowego. Pozycja w tabeli Śląska jest na wyrost. Lenczyk pokazsł, co potrafi, w Europie. |
Cytat:
Co Lenczyk osiągnął u żydów? Utrzymał ich. Ze Śląskiem lideruje tabeli. Ale jasne - zawsze można powiedzieć, że to na wyrost, a tak na prawdę na trenerce znał się tylko nieodżałowany Robert Maaskant.:lol: |
Cytat:
Kiedy potrzebna była kwalifikacja to drużyna Maaskanta grała naprawę dobrze i skutecznie. Kiedy potrzebna była kwalifikacja to drużyna Lenczyka grała naprawę żle i nieskutecznie. Pisaliśmy (a przynajmniej ja pisałem) po wejściu do LE, że tam Wisła będzie grała inaczej, bardziej ofensywnie, bardziej eksperymentalnie, bez nacisku na wynik sportowy typu wyjście z grupy. Nie porównuj więc osiągnięć drużyny Maaskanta w pucharach, do osiągnięć drużyny Lenczyka w tych samych pucharach. Napisz jeszcze, że Probierz osiągnął w puchrach to samo co Maaskant. Ja tui nie bronię Maaskanta tylko przestrzegam przed napalaniem się na PMSz. Jaka jest w Europie pokazali nam w tym roku Lenczyk i Probierz |
Cytat:
Otwórz oczy i zobacz ze w druzynie lidera ligi gra Krzysiek Wołczek. Nie gwiazdy ściagane za tysiące euro z reprezentacyjną przeszłościa tylko Wołczek, Dudek czy Łukasz Madej. My byśmy ich nawat na testy nie zaprosili bo to śa tacy surowi gracze.Do tego z Wasilukiem na obronie! Bez jaj, ale Orest coś tam wydłubał na dolnym śląsku. Oczywiscie ze łatwiej sie pracuje jak masz sie utrzymać i robisz wyniki ponad stan niż jak masz od razu cel - Mistrzostwo. Dlatego jestem ciekawy wiosny w wykonaniu Śląska, i z całego serca życze im Mistrzostwa Polski. |
Cytat:
Odważne stwierdzenie, że z Dundee Śląsk grał naprawdę źle i nieskutecznie, ale jasne- żeby poprzeć swoją teorię jesteś w stanie walnąć najgłupszą bzdurę. A nuż, ktoś się nie zorientuje, albo zapomni o tamtym ZAJEBISTYM meczu wyjazdowym. Jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że każdy z dwójki Śląsk- Legia pokonałby Litex, a tym samym wywalczył awans do LE. Nie przekonamy się o tym, oczywiście, ale takie mam zdanie. Cytat:
Cytat:
|
zajebisty mecz wyjazdowy w Dundee?
Dwa gole na dzień dobry, po czym Szkoci siedli na laurach. gdzie ja, drogi Dudi pisałem, ze gramy w LE po to, żeby przegrywać? Pan Skorża, ma druzynę już w miarę zbudowaną to gra o wynik. My drużyne budujemy, to gramy w LE po to, żeby ją budować. A Pan Skorża... no cóz, szanuję... a czy Tobie ostatni wynik Legii pasuje do koncepcji?Brakło jednego Radovicia i już nie można było wygrać. A gdyby zabrakło jeszcze np. Zewłakowa, to może okazałoby się, że można i przegrać? |
Niech przemówią lole - :lol: :lol: :lol: :lol:
Żaden inny komentarz nie przychodzi mi na myśl. |
Lenczyk za to co pierd.... przed kamerami pracując dla parchów nie powinien mieć już w ogóle wstępu na Wisłę.
Widzę że dla niektórych Wisła to tylko wyniki i fajny treneiro ... EDIT: Dudi - to nie było oczywiście do Ciebie :) |
A czy ten wspaniały Maaskant ograł tego słabego Lenczyka?. Już w pierwszym meczu jako trener Śląska Wisła była bezradna no ale geniusz Roberta bo ugraliśmy punkt.....no tak to przecież Wisła jest na pierwszym miejscu a nie Śląsk...
|
Cytat:
Na razie :> Cytat:
Z kim ja muszę pracować? :shock: |
Cytat:
Oczywiście w Wiśle za żadne skarby bym go nie chciał. Edit: O! I nawet jak na porządnego partnera w dyskusji przystało, łapie za słówka! Brawo, to świadczy o Twej potędze, Framat. |
Cytat:
Brak dbałości o logikę wypowiedzi, jest dla mnie przejawem braku dbałości o logiczne myślenie. |
Cytat:
No wiadomo, że dla wielu to jedyne skojarzenie z osobą Di Canio. A byłby spoko, bo: http://www.youtube.com/watch?v=IKHvvPClH-8 http://www.youtube.com/watch?v=NovS1hohmTw http://www.youtube.com/watch?v=CR-qMlES66A |
Cytat:
Cytat:
|
przewijała sie juz na forum osoba Adrie Kostera?
Bo przeczytałem, że jest wolny :) |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
FraMat nie ma się co spinać na temat tego czy tamtego trenera. Co to da czy przyjdzie dobry trener, czy słaby trener? I tak obydwaj wylecą po maks 2 latach.
To jest wszystko puste klepanie w klawiaturę, szkoda czasu. Nie oszukujmy się, żadnej długofalowej polityki w Wiśle nie ma i nie będzie dopóki nie zmieni się właściciel. |
Brać Jimeneza jeżeli tylko będzie w zasięgu finansowym,bardzo dobry trener a i marketingowo dobry ruch.Facet zna zawodników z greckiej ligi a ,ze jest kryzys to można kogoś solidnego sprowadzić.Lepiej sprowadzać piłkarzy z charakterem z ligi greckiej niz delikatnych emerytów holenderskich.
|
Cytat:
urodzony w Myślenicach ale całą karierę spędził w Ruchu zdobywając z nimi mistrza więc jeśli będzie się kierował pobudkami sercowymi wybierze Ruch. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl