Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [13 kolejka] Cracovia Kraków - Wisła Kraków 6 Listopad, niedziela 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8380)

Mrsnh 06.11.2011 11:28

wiślak1906forever - skoncz. to nie jest temat w ktorym powinienes prowadzic wywody nt swoich przygod.
Co do meczu, to licze, ze po ostatnich kompromitacjach dzisiaj strzelimy pare bramek. Tak. Nad parchami zwyciestwo musi byc wysokie.

whistar 06.11.2011 11:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateusz91 (Post 1186793)
wiślak1906 forever


PS Motyka to zdrajca. Każdy kto załozy na siebie pasiastą wycieraczkę powinien być na R22 szmatą. A on jest zapraszany wielce na trybunę honorową jako przyszła legenda. Wstyd.

Nie chciała go Wisła, po powrocie z Norwegii, to poszedł do Cracovii.

Zieniu, Goły, Baszczu i wielu innych dlaczego nie uczyniliście podobnie :-)

Przesadzasz po prostu kiedyś było inaczej - normalnie, nikt kto chodził z nożem nie nazywał się kibicem. A Motyka to porządny chłop i ma Wisłę w sercu.

Mango 06.11.2011 11:38

http://kwejk.pl/obrazek/632511/wis%C5%82a,pany.html
KAŻDY TO POWIE !!!

mitmichael 06.11.2011 11:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mc-money (Post 1186770)
Pareiko
Diaz-Chavez-Jovanovic-Paljic
Illiev-Wilk-Nunez-Jirsak-Kirm
Biton[/B]

Zmiana Diaz do srodka a Marko na PO bo potrzeba nam obroncy właczajacego sie w akcje ofensywne a takim jest wlasnie Jovanovic. W dzisiejszym footballu wszyscy obroncy powinni sie właczac w takie akcje (jak wczoraj w Arsenalu) ale my nie mamy na tyle dobrych obroncow by wszyscy w tych akcjach uczestniczyli

Romuald 06.11.2011 12:18

parchate pewnie liczą na nasze zmęczenie i zaczną ostrożnie by ruszyć w drugiej połowie dlatego nawet przy prowadzeniu grać na podwyższenie wyniku i nie myśleć o cofaniu się bo będzie horror w końcówce.

tofik 06.11.2011 12:33

Nawet jak dobrze nam szło w lidze, np za Skorży, to przy Kałuży wygrywaliśmy jedną bramką maks.
Oczekujecie że teraz grając padlinę na wyjazdach, bez motorka napędowego (Melikson) wygramy kilkoma bramkami ? A jak nie to Maaskant won. Eh panowie, chwila zastanowienia by się przydała.

moce 06.11.2011 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1186833)
Nawet jak dobrze nam szło w lidze, np za Skorży, to przy Kałuży wygrywaliśmy jedną bramką maks.
Oczekujecie że teraz grając padlinę na wyjazdach, bez motorka napędowego (Melikson) wygramy kilkoma bramkami ? A jak nie to Maaskant won. Eh panowie, chwila zastanowienia by się przydała.

jesli tylko pejsy nie beda sie bronic w 11 a Wisla zagra na 100% to 3 do przerwy bez znaczenia czy z Melixem,gramy z najslabsza cracovia od lat nawet podwojna motywacja pejsow nie zastapi umiejetnosci
tylko czy zagramy na 100%

Mario Nh 06.11.2011 14:09

Coś czuje, że Roberto natchnie tą drużynę przed dzisiejszym meczem :)
Już miałem napisać, że o styl i wygraną jestem jakoś dziwnie spokojny kiedy przypomniałem sobie... że u nas gra Jaliens.

Quorth 06.11.2011 14:12

ch.j z porażkami w pucharach, ze słabą formą. Jeśli nasi dadzą z siebie 100 proc zrobimy parchów, którzy tak naprawdę prezentują poziom 2 ligi

gizmowisla 06.11.2011 14:21

ch.j z porażkami w pucharach, ze słabą formą. Jeśli nasi dadzą z siebie 100 proc zrobimy parchów, którzy tak naprawdę prezentują poziom 2 ligi

moze przypomnij sobie jaki poziom pokazali nasi gwiazdorzy tydzein temu z Podbeskidziem ....... panowie - ochloncie- gra Wisły jest tragiczna i wtym meczu moze byc naprawde roznie ....pisze to dlatego ze nie Niewierze- tylko zeby oszczedzic Wam pozniej wstydu ................

Semper Fidelis 1985 06.11.2011 14:34

Jak dziś nie wygracie, na Reymonta nie wracacie!

Myśl o tym bez przerwy to nie mecz, to derby!

http://3.bp.blogspot.com/-MQ27tYwiuN...+Cracovii.jpeg

TYLKO ZWYCIĘSTWO! WISEŁKO TYLKO ZWYCIĘSTWO!

JŻS JJJ BG !



Bik 06.11.2011 14:38

Czy wiadomo ilu kopaczy ze strony Cracovi jest kontuzjowanych lub pauzuje za kartki i nie zagra z nami?.

Wojtas 06.11.2011 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1186876)
Coś czuje, że Roberto natchnie tą drużynę przed dzisiejszym meczem :)
Już miałem napisać, że o styl i wygraną jestem jakoś dziwnie spokojny kiedy przypomniałem sobie... że u nas gra Jaliens.





Nie ma wyjscia jak ich nie natchnie ,to juz nie natchnie ich nigdy bo go juz nie bedzie............

WALCZYC ,WALCZYC!! AGRESJA !!!!!!!!!

wolfy 06.11.2011 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1186779)
Rzeczywiscie powod do dumy, ze w XXI w, w starym europejskim miescie dostaje sie w morde za kibicowanie komus. To jest ....a dzicz i powod do placzu.

Cieszyć się trzeba, że nie dostał nożem.

mitmichael 06.11.2011 14:51

Moze do Naszej szatni powinien wejsc Cupiał tak samo jak Wojciechowski do Polonii i mowic trenerowi ktorego zawodnika ma nie wystawiac. Moze takim sposobem nie bedzie w 1 składzie Lameya i Jaliensa bo w innym watpie by ich kolega Maaskant posadził na lawie

wolfy 06.11.2011 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1186903)
Moze do Naszej szatni powinien wejsc Cupiał tak samo jak Wojciechowski do Polonii i mowic trenerowi ktorego zawodnika ma nie wystawiac. Moze takim sposobem nie bedzie w 1 składzie Lameya i Jaliensa bo w innym watpie by ich kolega Maaskant posadził na lawie

Grunt to czerpać wzorce od najlepszych!

mc-money 06.11.2011 15:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1186821)
Zmiana Diaz do srodka a Marko na PO bo potrzeba nam obroncy właczajacego sie w akcje ofensywne a takim jest wlasnie Jovanovic. W dzisiejszym footballu wszyscy obroncy powinni sie właczac w takie akcje (jak wczoraj w Arsenalu) ale my nie mamy na tyle dobrych obroncow by wszyscy w tych akcjach uczestniczyli

Wiem, napisałem że wymiennie ;)
Diaz nawet może lepiej się sprawdzi w środku, bo jet niesamowity w powietrzu ;)

tofik 06.11.2011 15:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez moce (Post 1186850)
jesli tylko pejsy nie beda sie bronic w 11 a Wisla zagra na 100% to 3 do przerwy bez znaczenia czy z Melixem,gramy z najslabsza cracovia od lat nawet podwojna motywacja pejsow nie zastapi umiejetnosci
tylko czy zagramy na 100%

No właśnie do mnie to nie przemawia, że wystarczy grać na 100% :)
Oczywiście nie można odpuścić, ale jednak potrzeba trochę piłkarskiego sprytu, opanowania z piłką przy nodze, gdy banda dzikusów szarżuje. A u nas tego nie ma, byle jaki pressing TSP, czy innego ŁKSU i u nas panika, laga gdzie popadnie na uwolnienie. Tak się szarpiemy. Cięzko przy takich umiejętnościach nawet leszcza ograć.
Oczywiście wielu jakby tego nie zauważalo. A na dodatek po każdym przegranym meczu piszą - "brak tym łajzom ambicji"
W sumie po części racja, zakładając że kiedyś brakowało takiemu ambicji jak się piłkarsko kształcił i teraz nie umie się zachować pod pressingiem. Ale obecnie to choćby się zesral, samą ambicją braków nie nadrobi.

No, ale wolę, żeby wyszlo na twoje. Że wystarczy biegać na zapalenie płuc i się z nimi wygra 3:0.

moce 06.11.2011 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1186919)
No właśnie do mnie to nie przemawia, że wystarczy grać na 100% :)
Oczywiście nie można odpuścić, ale jednak potrzeba trochę piłkarskiego sprytu, opanowania z piłką przy nodze, gdy banda dzikusów szarżuje. A u nas tego nie ma, byle jaki pressing TSP, czy innego ŁKSU i u nas panika, laga gdzie popadnie na uwolnienie. Tak się szarpiemy. Cięzko przy takich umiejętnościach nawet leszcza ograć.
Oczywiście wielu jakby tego nie zauważalo. A na dodatek po każdym przegranym meczu piszą - "brak tym łajzom ambicji"
W sumie po części racja, zakładając że kiedyś brakowało takiemu ambicji jak się piłkarsko kształcił i teraz nie umie się zachować pod pressingiem. Ale obecnie to choćby się zesral, samą ambicją braków nie nadrobi.

No, ale wolę, żeby wyszlo na twoje. Że wystarczy biegać na zapalenie płuc i się z nimi wygra 3:0.

nie mialem na mysli biegania na zapalenie pluc tylko pelna koncentracje i zaangazowanie mamy zawodnikow wyszkolonych technicznie i potrafiacych grac pilka chodzi o to aby w szatni zostali nastawieni na gre ofensywna i szybka o motywacje sie nie boje chyba atmosfera derbow jest szczegolnie wyczowalna w klubie i wszyscy wiedza jakie sa oczekiwania

nieznajomy 06.11.2011 16:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 1186796)
przesadzasz z tym zdrajcą to tylko koszulka można przecież wymienić czerwoną na biało-czerwoną w pasy, można ją kopnąć, rzucić o ziemie.... bo to tylko koszulka nic nie znaczący kawałek materiału

Masz rację..pamiętam Marka Motykę jak zaczynałem chodzic na mecze ..szalone lata 80....super obrońca, już nie pamiętam czy na lewej czy prawej obronie....wspaniałe czasy, sportowo i kibicowsko ( była banda nie z tej ziemi...) , mimo, że druga liga ( ach ta Święta Wojna, Turnieje na Hutniku, Derby w kosza...)

ale teraz h... z tym. Wygramy, Wygramy, Wygramy!!!!! parchy pokonamy!!!!!

Kibic_1906 06.11.2011 16:41

jazda z parchami , WISEŁKO jazda z parchami!!!

tofik 06.11.2011 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez moce (Post 1186951)
nie mialem na mysli biegania na zapalenie pluc tylko pelna koncentracje i zaangazowanie mamy zawodnikow wyszkolonych technicznie i potrafiacych grac pilka chodzi o to aby w szatni zostali nastawieni na gre ofensywna i szybka o motywacje sie nie boje chyba atmosfera derbow jest szczegolnie wyczowalna w klubie i wszyscy wiedza jakie sa oczekiwania

Aha, no to widocznie się różnimy w poglądach. :)

KRIS22 06.11.2011 16:44

PO zobaczeniu składu stwierdzam że nasz trener wogóle nie myśli Jaliens w składzie bez komentarza i Diaz na lewej obronie gdzie nie potrafi grać na szybkiego Nibazonkize ludzie co to ma być każdy kto ma trochę pojęcia o piłce to widzi tylko nie nasz trener Diaz po najlepszym meczu jaki rozegrał w Fulham na środku obrony gdzie powinien grać wraca tam gdzie jest po prostu żałosny.

Jeśli dzisiaj przegramy przez błedy Maskanta jutro bez straty powinniśmy sie z nim pożegnać jak długo można być tak ślepym !!

syryls 06.11.2011 16:47

Czemu uważacie że Lamey jest zawodnikiem słabym? Jovanovic za jaliensa i lamey na prawą stronę. RM z lameyem pogadał i gra niezłą piłkę. Niestety ten matoł jaliens niestety nie...

HEDu 06.11.2011 16:51

Lamey lepiej gra o tysiac razy od Jaliensa.

Teqcontroller 06.11.2011 16:55

Piwko otwarte , na trzeźwo sie nie da tego oglądac , WISEŁKO TY MUSISZ WYGRAC TEN MECZ !!

rasel1906 06.11.2011 17:10

widac roznice klas miedzy Jovanocem a Lameyem pod wzgledem pilkarskim i charakternym JJJ Biała Gwiazda

whistar 06.11.2011 17:25

Doping warto zadedykowac tym, którzy gardluja za podobna zenada u nas. Co za syf :(

HEDu 06.11.2011 17:29

ale Diaz kaleczy ; )

Wojtator 06.11.2011 17:37

....a maĆ!

gizmowisla 06.11.2011 17:38

oszukac naszych stoperow wystarczy tylko chciec .... nawet umiejetnosci nie trzeba- checi wystarczą

fudi8 06.11.2011 17:40

Żądam rewolucji kadrowej!

eryk_cartman 06.11.2011 17:40

Gdyby to Wisła strzeliła tą bramke to oczywiscie Wegrzyn i Laskowski by .......ili ze to po błędzie sedziego!

Kluvi 06.11.2011 17:44

a kto mi wytłumaczy za co Chavez teraz kartkę dostał?? ;/ przecież to kpina...

whistar 06.11.2011 17:45

Grać na całego i walczyć do upadłego!!! Nie zniosę, jeśli te zkazane, zakompleksione mordy z Kałuży będą się cieszyć po meczu.

ENDRJU 82 06.11.2011 17:46

ja pier..... póki co to jest to dno z naszej strony. Akurat dziś....

fudi8 06.11.2011 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ENDRJU 82 (Post 1186977)
Akurat dziś....

A mi się wydaję, że nie akurat dziś, tylko od ostatnich kilkunastu meczów, nie gramy kompletnie nic.

zenobiusz27 06.11.2011 17:48

Kiepsko idzie jak na razie. Może po przerwie coś lepiej będzie.

klusek106 06.11.2011 17:49

Ze tak powiem, oni sie nawet nie nadaja do tarcia chrzanu...

Kibic_1906 06.11.2011 17:49

Garguła widzieliscie jak on wyglada? ....a nawet nie jest lekko spocony!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl