![]() |
wiślak1906forever - skoncz. to nie jest temat w ktorym powinienes prowadzic wywody nt swoich przygod.
Co do meczu, to licze, ze po ostatnich kompromitacjach dzisiaj strzelimy pare bramek. Tak. Nad parchami zwyciestwo musi byc wysokie. |
Cytat:
|
http://kwejk.pl/obrazek/632511/wis%C5%82a,pany.html
KAŻDY TO POWIE !!! |
Cytat:
|
parchate pewnie liczą na nasze zmęczenie i zaczną ostrożnie by ruszyć w drugiej połowie dlatego nawet przy prowadzeniu grać na podwyższenie wyniku i nie myśleć o cofaniu się bo będzie horror w końcówce.
|
Nawet jak dobrze nam szło w lidze, np za Skorży, to przy Kałuży wygrywaliśmy jedną bramką maks.
Oczekujecie że teraz grając padlinę na wyjazdach, bez motorka napędowego (Melikson) wygramy kilkoma bramkami ? A jak nie to Maaskant won. Eh panowie, chwila zastanowienia by się przydała. |
Cytat:
tylko czy zagramy na 100% |
Coś czuje, że Roberto natchnie tą drużynę przed dzisiejszym meczem :)
Już miałem napisać, że o styl i wygraną jestem jakoś dziwnie spokojny kiedy przypomniałem sobie... że u nas gra Jaliens. |
ch.j z porażkami w pucharach, ze słabą formą. Jeśli nasi dadzą z siebie 100 proc zrobimy parchów, którzy tak naprawdę prezentują poziom 2 ligi
|
ch.j z porażkami w pucharach, ze słabą formą. Jeśli nasi dadzą z siebie 100 proc zrobimy parchów, którzy tak naprawdę prezentują poziom 2 ligi
moze przypomnij sobie jaki poziom pokazali nasi gwiazdorzy tydzein temu z Podbeskidziem ....... panowie - ochloncie- gra Wisły jest tragiczna i wtym meczu moze byc naprawde roznie ....pisze to dlatego ze nie Niewierze- tylko zeby oszczedzic Wam pozniej wstydu ................ |
Jak dziś nie wygracie, na Reymonta nie wracacie!
Myśl o tym bez przerwy to nie mecz, to derby! http://3.bp.blogspot.com/-MQ27tYwiuN...+Cracovii.jpeg TYLKO ZWYCIĘSTWO! WISEŁKO TYLKO ZWYCIĘSTWO! JŻS JJJ BG ! |
Czy wiadomo ilu kopaczy ze strony Cracovi jest kontuzjowanych lub pauzuje za kartki i nie zagra z nami?.
|
Cytat:
Nie ma wyjscia jak ich nie natchnie ,to juz nie natchnie ich nigdy bo go juz nie bedzie............ WALCZYC ,WALCZYC!! AGRESJA !!!!!!!!! |
Cytat:
|
Moze do Naszej szatni powinien wejsc Cupiał tak samo jak Wojciechowski do Polonii i mowic trenerowi ktorego zawodnika ma nie wystawiac. Moze takim sposobem nie bedzie w 1 składzie Lameya i Jaliensa bo w innym watpie by ich kolega Maaskant posadził na lawie
|
Cytat:
|
Cytat:
Diaz nawet może lepiej się sprawdzi w środku, bo jet niesamowity w powietrzu ;) |
Cytat:
Oczywiście nie można odpuścić, ale jednak potrzeba trochę piłkarskiego sprytu, opanowania z piłką przy nodze, gdy banda dzikusów szarżuje. A u nas tego nie ma, byle jaki pressing TSP, czy innego ŁKSU i u nas panika, laga gdzie popadnie na uwolnienie. Tak się szarpiemy. Cięzko przy takich umiejętnościach nawet leszcza ograć. Oczywiście wielu jakby tego nie zauważalo. A na dodatek po każdym przegranym meczu piszą - "brak tym łajzom ambicji" W sumie po części racja, zakładając że kiedyś brakowało takiemu ambicji jak się piłkarsko kształcił i teraz nie umie się zachować pod pressingiem. Ale obecnie to choćby się zesral, samą ambicją braków nie nadrobi. No, ale wolę, żeby wyszlo na twoje. Że wystarczy biegać na zapalenie płuc i się z nimi wygra 3:0. |
Cytat:
|
Cytat:
ale teraz h... z tym. Wygramy, Wygramy, Wygramy!!!!! parchy pokonamy!!!!! |
jazda z parchami , WISEŁKO jazda z parchami!!!
|
Cytat:
|
PO zobaczeniu składu stwierdzam że nasz trener wogóle nie myśli Jaliens w składzie bez komentarza i Diaz na lewej obronie gdzie nie potrafi grać na szybkiego Nibazonkize ludzie co to ma być każdy kto ma trochę pojęcia o piłce to widzi tylko nie nasz trener Diaz po najlepszym meczu jaki rozegrał w Fulham na środku obrony gdzie powinien grać wraca tam gdzie jest po prostu żałosny.
Jeśli dzisiaj przegramy przez błedy Maskanta jutro bez straty powinniśmy sie z nim pożegnać jak długo można być tak ślepym !! |
Czemu uważacie że Lamey jest zawodnikiem słabym? Jovanovic za jaliensa i lamey na prawą stronę. RM z lameyem pogadał i gra niezłą piłkę. Niestety ten matoł jaliens niestety nie...
|
Lamey lepiej gra o tysiac razy od Jaliensa.
|
Piwko otwarte , na trzeźwo sie nie da tego oglądac , WISEŁKO TY MUSISZ WYGRAC TEN MECZ !!
|
widac roznice klas miedzy Jovanocem a Lameyem pod wzgledem pilkarskim i charakternym JJJ Biała Gwiazda
|
Doping warto zadedykowac tym, którzy gardluja za podobna zenada u nas. Co za syf :(
|
ale Diaz kaleczy ; )
|
....a maĆ!
|
oszukac naszych stoperow wystarczy tylko chciec .... nawet umiejetnosci nie trzeba- checi wystarczą
|
Żądam rewolucji kadrowej!
|
Gdyby to Wisła strzeliła tą bramke to oczywiscie Wegrzyn i Laskowski by .......ili ze to po błędzie sedziego!
|
a kto mi wytłumaczy za co Chavez teraz kartkę dostał?? ;/ przecież to kpina...
|
Grać na całego i walczyć do upadłego!!! Nie zniosę, jeśli te zkazane, zakompleksione mordy z Kałuży będą się cieszyć po meczu.
|
ja pier..... póki co to jest to dno z naszej strony. Akurat dziś....
|
Cytat:
|
Kiepsko idzie jak na razie. Może po przerwie coś lepiej będzie.
|
Ze tak powiem, oni sie nawet nie nadaja do tarcia chrzanu...
|
Garguła widzieliscie jak on wyglada? ....a nawet nie jest lekko spocony!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl