Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [12 kolejka] Wisła Kraków - Podbeskidzie, 29 października, sobota 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8359)

whistar 29.10.2011 20:47

- Rok temu mieliśmy dobrą lekcję od Podbeskidzia, z którym przegraliśmy u siebie 0:1. Historia zatoczyła koło i znów przegraliśmy. Druga połowa w naszym wykonaniu była niezła - utrzymywaliśmy się przy piłce, jednak nie potrafiliśmy stworzyć dogodnej sytuacji i strzelić bramki - powiedział Łukasz Garguła - NOSZ ....A brak słów

4fan_player 29.10.2011 20:49

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...3&postcount=45

Meczu nie oglądałem bo byłem na innym meczu ale niech mi ktoś napisze czy nie miałem racji.

Pozdro

milosz 29.10.2011 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1183398)
Za pierwsze dwadzieścia minut wszyscy powinni odwalić kilka dniówek w kopalni.

Przegrana w derbach.

W pierwszej kwesti zgoda, mało zgoda to fakt który bije po oczach.
My ciągle nie możemy zagrać normalnie pierwszych 20 - 25 minut, zawsze oddajemy je rywalom, tu co jest nie tak z koncentracją i mobilizacją a wina trenera jest bezsporna.

W sprawie drugiej mam inne zdanie, wygramy bo mecz meczowi nie równy.

PiotrG 29.10.2011 20:50

No to jak nie oglądałeś, to się nie odzywaj. Na stojąco nasi nie grali, ale po prostu nie szło. Nie mogli przebić się przez mur, podobnie jak w tamtym sezonie. Niestety Podbeskidzie jak strzeli gola, to się tak zamuruje, że się przebić przy naszym potencjale ofensywnym jest trudno. Za mało kreatywnych zawodników w chwili obecnej do dyspozycji ma trener.

thechris 29.10.2011 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1183392)
Jeszcze ktoś raz napisze, że poprzednie mecze Wisły były wydrukowane, otrzyma dłuuuugiego bana

Mnie na przykład guzik mnie obchodzi czy ktoś się doszukuje "drugiego dna" w tamtych meczach. Mnie interesuje tylko aspekt sportowy. Wisła powinna mieć dziś max 16 punktów i 9. miejsce w tabeli. To jest prawdziwy obraz Wisły a nie ten zakłamany w tabeli.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez whistar (Post 1183441)
Druga połowa w naszym wykonaniu była niezła - powiedział Łukasz Garguła

Ja myślę, że była wręcz zajebista :D

milosz 29.10.2011 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1183429)
. Podbeskidzie zagralo bardzo agresywnie w obronie i to niestety na dzisiejsża dyspozycję Wisły wystarczyło

Problem w tym że na Wisłę z reguły taka gra wystarczy.

A punktów Wisła ma tyle na ile zasłużyła, to ...do postu powyżej (thechris ), bo i z ŁKS-em, moglismy po 2-2 strzelić jak z Ruchem na 3-2.

______________

Nasza prawdziwa wartośc jest pomiędzy meczem z Amicą a Podbeskidziem, rzecz w tym aby być bliżej dyspozycji z tego pierwszego meczu.

Kandzior 29.10.2011 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1183453)
Wisła powinna mieć dziś max 16 punktów i 9. miejsce w tabeli. To jest prawdziwy obraz Wisły a nie ten zakłamany w tabeli.



Ja myślę, że była wręcz zajebista :D

Ale jeśli reszta ligi gra tak jak gra to miejsce Wisły jest jeszcze u góry. Jeszcze, bo teraz to szykuję się na wszystko.

lukaszparyz 29.10.2011 21:02

Tak na marginesie...pamietacie z jaka ironia i usmiechem pod nosem wypowiadal sie przed meczem o Maaskancie trener z Enschede?Chyba jest ,,bardzo ceniony,, w Holandii....kopacze graja dno totalne,Pareiko pod skrzydlami Primela(ciekawe czy trenuje Go w swoich slawnych kalesonach?) broni coraz gorzej przeciez!Nie wierze,ze pod wodza dobrego trenera-choc paru z tych kopaczy nie graloby na poziomie!A tu cala kadra gra dno i nie jest przygotowana motorycznie!I zgodze sie z przedmowcami-koniec,zadnego szacunku dla nich,zero skandowania nazwisk i pi*da po przegranych meczach!!!

Pimko 29.10.2011 21:02

Wiem że trochę nie na temat, ale boję się pogromu w Londynie, bo jak dostaną kilka bramek to już na Pasiaki może naszym pewności siebie zabraknąć. Niepokoi jak cholera ta masa kontuzji (teraz dochodzi Jirsak) więc nie ma pola manewru. Fulham na pewno nas zabiega i trochę rozbije fizycznie, więc oby nie było kolejnych już kontuzji. A forma fizyczna i mentalna piłkarzy jaka jest każdy widzi... Tak więc oby to nie była czarna seria naszej Wisełki. :(

FraMat 29.10.2011 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobCFC (Post 1183440)
Łukasz powinien dostawać szansę gry, bo powoli do formy wraca.

On wraca do tej formy tak samo jak do nas dojeżdzał Gimenez. Garguła na dzisiaj (i chyba już na stałe) to nie jest piłkarz, który jest jakimkolwiek playmakerem. Owszem, może jeszcze keidyś strzeli jakąś bramkę, czy to z wolnego, czy zza pola karnego z akcji, ale nie będzie motorem napędowym Wisły
Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobCFC (Post 1183440)
Przegrywamy i wprowadzamy 2 obrońców, mieliśmy się bronić żeby nie stracić kolejnej bramki?

Wprowadziliśmy, jakbys nie widział dwóch zawodników, ktorzy mieli za zadanie wzmocnić ofensywę: Diaz więcej grał na polu karnym Podbeskidzia niz na własnej połowie, a Jovanović miał za zadanie trzymac defensywe z Jaliensem, żeby Palijc mógł jescze bardziej poświęcić się grze do przodu

KOMINEK 29.10.2011 21:12

Z Podbeskidziem u siebie przegrać nie wolno. W pierwszych 20 min to ich bramkarz nawet piłki nie powąchał a Pareiko z 3 razy musiał interweniować.

Pewnie, że trzeba było myśleć o meczu w Londynie i wygrać to spotkanie z słabym rywalem jak najmniejszym wysiłkiem., ale to nie znaczy na stojącą. Widząc, że Podbeskidzie ma ogień w oczach trzeba było odpowiedzieć tym samym strzelić na początku meczu z 2 bramy a potem można było trochę odpuścić i kontrolować mecz. Nasi woleli spacerować po boisku.

Żenada.

alkoholik 29.10.2011 21:19

Ja mam tylko jeden komentarz. GOWNO!!!

mitmichael 29.10.2011 21:20

Jak sie ma tylko 1 strzał celny w meczu to jakim cudem mozna cos zdziałac z byle kim.

bezimiennyeu 29.10.2011 21:21

Co tu gadać ? Zero zaangażowania , zero czegokolwiek .... ostatnie mecze wygraliśmy na farta .... czas zmienić trenera , albo graczy , zarabiają wielkie pieniądze za takie każdy z nas by wyszedł i walczył a oni co ? NIC ! . W czym tkwi problem ? MAASKANT WON ? bo jak dla mnie to śmieszne dziś decyzje:) , jak można przegrywajac zmieniać obrońce , no kur...... . Człowieku Tyś z Ne ? chyba nie ... jakość gry żenada , legia i lech grają piękną szybką piłke u nas ? co ? nic to samo kur... wrzuczanie na farta a może coś siądzie ...

WISŁAZWE 29.10.2011 21:22

Co do meczu to krótko zwięźle i na temat. Dwa plusy dziś to postawa Czarka Wilka - możecie mnie zjeść szukać u niego minusów, ale bez kitu jego koszulkę powinni wyciągnąć na najbliższym meczu. Jedyny zawodnik, który tak naprawdę dziś zapierdzielał aż miło. Walczył i się starał zostawił na boisku serce!

Drugi plus to raczej, krzyżyk - sorry Panowie jeżeli kogoś urażę, ale dziś stawiam krzyżyk na Andrażu Kirmie, żenada, żenada! Koleś na boisku od pewnego czasu totalny amator, zero zaangażowania w grę zespołu, stoi, czeka a jak już ma piłkę to nie wie co z nią zrobić, zbyt często podejmując na boisku błędne decyzje.

Nie przekona mnie nawet jak strzeli 3 bramki w derbach, no sorry...
Czy Wisła płaci mu za statystowanie na boisku, czy jak.

Tak bez ładu i składu, ale musiałem to z siebie wyrzucić w końcu.

Mistrz Yoda 29.10.2011 21:24

Ja do trenera urazu nie żywię bo z pustego i salomon nie naleje. kim tu grać?
Rozumiem mamy bitona który strzela lub bardziej dobija piłki bo od tgo jest tylko że ona potrzebuje 5 sytułacji by jedną bramkę strzelić.
Pozatym obrona to zlepek piłkarzy których na 50m by przedszkolaki wyprzedziły.
Pomocników mamy wielu tylko ilu z nich zostawia serce dla Wisły na boisku.
Brak nam piłkarzy z Białą Gwiazdą w Sercu.
12lat temu jak nie szło w jakimś meczu to pamiętam Tomek Kulawik lub Rysiek Czerwiec tak popieniczali że sami potrafili wygrać mecz bo takim piłkarzom zależy.

sovinho_02 29.10.2011 21:28

W Londynie nie mamy po co bronic więc powinniśmy wyjść dwoma napastnikami, a w srodku pomocy Sobol z Gułą...Co do reszty to nie będe sie wypowiadal bo i tak będzie tak samo...

willow 29.10.2011 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1183323)
Ja wiem, że forumowi geniusze taktyczni od wystawiania kontuzjowanych zawodników i zmiany ustawienia co mecz wiedzą lepiej...
Ale mnie przeraża piłkarska chujoza prezentowana przez większość naszych obecnych kopaczy. Jeżeli ktoś chce wiedzieć czemu nie da się tego oglądać, to niech obejrzy sobie mecz jeszcze raz i policzy liczbę strat. Zaryzykuję stwierdzenie, ze Garguła, Boguski i Kirm mieli ich więcej niż udanych podań do przodu.
I dlatego pora przestać się czarować - potrzebujemy gruntownej wymiany kadr i pozbycia się balastu. Ale przede wszystkim - pieniędzy, żeby za jedną mameję nie przychodziła kolejna.

A Ty, wolfy, jak zdarta płyta, swoje...
Przegrywamy z Podbeskidziem, którego budżet wystarczyłby może na wypłaty dla kilku naszych zawodników, a Ty o pieniądzach... Nie może Ci przejść przez gardło, że mamy kiepskiego trenera? Czy dalej będziesz szedł w zaparte i stwierdzisz jak ostatnio, że gra Wisły w zasadzie Ci się podoba?
Owszem, taki Lamey czy Jaliens to faktycznie drewna, ale przypomnę, że poza nimi w naszej drużynie grają reprezentanci swoich krajów. Dlaczego Kirm, który gra u nas chu...zę, potrafi zagrać dobre mecze w reprezentacji? A trener Hondurasu jest ślepy?
Dlaczego do tej pory drużyna nie potrafi zagrać kilku schematów? Dlaczego nie ma automatyzmu w grze? Dlaczego zawodnicy nie widzą, co mają grać na boisku? Dlaczego nie biegają, nie pokazują się do gry? Dlaczego większość drużyn zjada nas taktycznie? I to drużyn biedniejszych od nas?
Kasa jest winna?
Kiedyś ten fart musiał się skończyć i skończył się dzisiaj. Fuksem wygrywane mecze przesłoniły co poniektórym obraz prawdziwej Wisły, Wisły słabej taktycznie i motorycznie, Wisły bez pomysłu na grę, Wisły bez ambicji. Niestety, nie tędy droga mości Panowie. Ryba psuje się od głowy.
Mamy prezesa, którego koncepcja budowania drużyny okazuje się błędna. Mamy kiepski sztab szkoleniowy. Mamy fatalny sztab medyczny. Nie mamy boisk treningowych z prawdziwego zdarzenia. Nie mamy akademii. Jak mawiał Kononowicz - nie mamy nic.

Wisła jest kolosem na glinianych nogach

Wiślak709 29.10.2011 21:30

http://storage.sfd.pl/Content/buziaki/25.gifhttp://storage.sfd.pl/Content/buziaki/25.gif
patrzac na wynik dzisiejszego meczu nasuwa sie jedno zdanie "o ja p******e", mysle, ze najwyzszy czas juz zmienic trenera http://storage.sfd.pl/Content/buziaki/3.gif.

robin hood 29.10.2011 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobCFC (Post 1183440)
Łukasz powinien dostawać szansę gry, bo powoli do formy wraca.

No dzisiaj to udowodnił w 100 % forma galaktikos :>

Wojtas 29.10.2011 21:33

Mój ulubieniec Kirm dzis znów dał popis.Moze by go tak upchnać (chociaz kto by go chciał) do jakiej Limanovii ,bo Podbeskidzie to dla niego zdecydowanie za mocny klub.

Plus TYLKO I WYLACZNIE dzis dla Czarka Wilka.Nad reszta nie ma co sie pastwic,zobaczymy jak zagraja 2 nastepne mecze. A potem ich osądzimy.

robin hood 29.10.2011 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1183496)
A Ty, wolfy, jak zdarta płyta, swoje...
Przegrywamy z Podbeskidziem, którego budżet wystarczyłby może na wypłaty dla kilku naszych zawodników, a Ty o pieniądzach... Nie może Ci przejść przez gardło, że mamy kiepskiego trenera? Czy dalej będziesz szedł w zaparte i stwierdzisz jak ostatnio, że gra Wisły w zasadzie Ci się podoba?
Owszem, taki Lamey czy Jaliens to faktycznie drewna, ale przypomnę, że poza nimi w naszej drużynie grają reprezentanci swoich krajów. Dlaczego Kirm, który gra u nas chu...zę, potrafi zagrać dobre mecze w reprezentacji? A trener Hondurasu jest ślepy?
Dlaczego do tej pory drużyna nie potrafi zagrać kilku schematów? Dlaczego nie ma automatyzmu w grze? Dlaczego zawodnicy nie widzą, co mają grać na boisku? Dlaczego nie biegają, nie pokazują się do gry? Dlaczego większość drużyn zjada nas taktycznie? I to drużyn biedniejszych od nas?
Kasa jest winna?
Kiedyś ten fart musiał się skończyć i skończył się dzisiaj. Fuksem wygrywane mecze przesłoniły co poniektórym obraz prawdziwej Wisły, Wisły słabej taktycznie i motorycznie, Wisły bez pomysłu na grę, Wisły bez ambicji. Niestety, nie tędy droga mości Panowie. Ryba psuje się od głowy.
Mamy prezesa, którego koncepcja budowania drużyny okazuje się błędna. Mamy kiepski sztab szkoleniowy. Mamy fatalny sztab medyczny. Nie mamy boisk treningowych z prawdziwego zdarzenia. Nie mamy akademii. Jak mawiał Kononowicz - nie mamy nic.

Wisła jest kolosem na glinianych nogach

I tym należałoby zakończyć dyskusję !!!

Rosomak 29.10.2011 21:36

Szczerze gratuluję kibicom Podbeskidzia. Dobry mecz. Taktyka obnażyła wszystkie słabości Wisły.
Natomiast co do spraw pozameczowych to warto w końcu przejżeć na oczy. Z nadejściem ery pana Cupiała zamknęliśmy rozdział ambicji i honoru, walki i tożsamości.
Bez honoru na trybunach i bez honoru na boisku.
W sumie, gdyby nie to wychowanie z boisk II Ligi, to już pewnie bym ten cyrk dawno opuścił i został wyłącznie kibicem TS Wisła (jak mój kumpel), ale jednak, jednak cholera kocham tą historie, tradycje \, która widzę w postawie polskcih piłkarzy Wisły.
Dałem sobie jeszcze jeden sezon. Jeśli dalej Cupiał będzie robić ten wyjatkowy na polskich stadionach cyrk, zaczynam kibicować futsalowi. Może też w końcu odnowie moje relacje z koszem.
Pozdrawiam wytrwałych Wiślaków-Polaków!

robin hood 29.10.2011 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1183503)
Mój ulubieniec Kirm dzis znów dał popis.Moze by go tak upchnać (chociaz kto by go chciał) do jakiej Limanovii ,bo Podbeskidzie to dla niego zdecydowanie za mocny klub.
.

A po co on w Limanovii, tam lepsi są. Ja go w Limanowej nie chce widzieć, zresztą tam nie ma galerii.

irman 29.10.2011 21:41

Wreszcie wynik taki jak gra. W wielu poprzednich meczach ligowych było inaczej i to zwykle na naszą korzyść.

Jeżeli ktoś pisze, że problemem są słabi piłkarze to ma rację, bo z takim skrzydłowym jak Kirm, rozgrywającym jak Garguła, czy całą obroną za wyjątkiem Jovanovica nie mamy szans na dobrą grę. Wydaje mi się zresztą, że to całe Podbeskidzie ma na bank lepiej zorganizowaną obronę niż wesoła ekipa Roberta Maaskanta.

A co do Maaskanta, to jeżeli ktoś napisze, że problemem jest słaby trener również będzie miał rację. Od roku układa drużynę i ułożyć nie może. Lenczyk w Śląsku w miesiąc coś zrobił, nieszczęsny Skorża w Legiunii zatrybił po roku. A u nas się ....a nie da. Znowu nawoływanie do rewolucji w kadrze. Co roku ma być ta rewolucja? Na miejscu Cupiała w....iłbym się nieprzeciętnie, bo ileż można finansować nieudacznictwo?

Cały czas trwa dyskusja o marnej frekwencji. Inaczej nie będzie dopóki ta drużyna nie zacznie grać sensownie. W naszym kraju w żadnym mieście nie znajdzie się 20-25 tysiecy frajerów, którzy chcieliby oglądać kopiących się po czołach, świetnie opłacanych patałachów. A taką drużyną jest teraz Wisła. Zresztą już od co najmniej 2 lat. Kiedyś to jednak mniej w....iało, bo świetne opłacanie to była raczej mniejsza kasa niż zarobki Holendrów, a pobierali je Polacy, a nie międzynarodowa zgraja w której brakuje tylko Eskimosa i Tatara.

Aha. Maaskant ma szczęście z tymi kontuzjami. Jestem pewny że nawet z Meliksonem i Małeckim wyglądałoby to niewiele lepiej. A tak przynajmniej mamy alibi.

Wiślak709 29.10.2011 21:42

Dokladnie w***c tych obcokrajowcow, zostawic Meliksona i Bitona reszta won!

fan01 29.10.2011 21:43

Wie ktoś czemu Maaskant zmienił Nuneza, ktory cos tam tracil, costam pograł, a zostawil na srodku Gargułe, ktory nie mial jednego dobrego zagrania przez 90 minut?
Dzisiejszy wystep Pajlic-Kirm to tez smiech na sali.

Niech juz sie skonczy ta runda, niech wroci Melikson, niech wroci Sobol, Genkov, Jovanovic niech gra regularnie, nawet niech Małęcki gra, niech Stan sciagnie jakiegos obronce. Byle by juz nie grali ci nieudacznicy bez ambicji co dzisiaj.

Romuald 29.10.2011 21:45

Brakowało mi dzisiaj wyjątkowo Sobola zauważalny był brak takiego motywatora na boisku który by zmotywował ich do walki a dzisiaj nie widziałem takiego przywódcy mentalnego.

Moja nadzieja w powrocie Meliksona i Małeckiego trzeba jakoś domęczyć te dwa mecze, oby pozytywnie.

Kac 29.10.2011 21:48

od sezonu 06/07 nie widziałem takiej beznadziejności i zupełnego braku zaangażowania.

Oby się nie skończyło na 8 miejscu jak wtedy...

Markus 29.10.2011 21:49

Jestem zbyt wściekły i zdegustowany tym wynikiem oraz grą Wiślaków, by komentować to spotkanie.

Pewne rzeczy nie mają prawa się zdarzać, bo są niewybaczalną kompromitacją i skandalem. Wisła już drugi raz tej jesieni przechodzi całkowicie obok meczu (wcześniej Lechia).

irman 29.10.2011 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1183496)
A Ty, wolfy, jak zdarta płyta, swoje...
Przegrywamy z Podbeskidziem, którego budżet wystarczyłby może na wypłaty dla kilku naszych zawodników, a Ty o pieniądzach... Nie może Ci przejść przez gardło, że mamy kiepskiego trenera? Czy dalej będziesz szedł w zaparte i stwierdzisz jak ostatnio, że gra Wisły w zasadzie Ci się podoba?
Owszem, taki Lamey czy Jaliens to faktycznie drewna, ale przypomnę, że poza nimi w naszej drużynie grają reprezentanci swoich krajów. Dlaczego Kirm, który gra u nas chu...zę, potrafi zagrać dobre mecze w reprezentacji? A trener Hondurasu jest ślepy?

Bronić wolfiego absolutnie nie mam zamiaru ale jednak trochę racji ma.

Co to za reprezentanci u nas grają? Słowenia? Jedne udane eliminacje. W ostatnich pojechała ich mega mocna Estonia. Wow. A ile razy widziałem tego łamagę Kirma w koszulce reprezentacyjnej to się zastanawiałem po cholerę go powołują. Wyjątkiem mecz z Polską za magicznego Leo:)

Reprezentacja Hondurasu? A czym jest kuźwa we współczesnej piłce Honduras? Jakiego mają znanego zawodnika? Poziom Kostaryki w której gra nie kto inny jak Junior Diaz. A z Kostaryką na mistrzostwach świata to nawet Janas wygrał.

Pareiko. Reprezentacja Estonii. Tym razem oni mają swoje 5 minut w eliminacjach. W następnych zajmą 5 miejsce w grupie. Jestem w stanie się założyć o grubą kasę.

Genkow. Reprezentacja Bułgarii. Nie strzelił tam gola chyba nigdy. Sama piłka bułgarska jest w największym kryzysie od lat. Sprawdź ich wyniki w eliminacjach do ostatnich imprez. A piłka klubowa jest taka, że denna Wisła bez problemów pyka ich mistrza w pucharach, a Śląsk radzi sobie z inną czołową drużyną.

A że Maaskant to bardzo średni trener to inna para kaloszy.

westersyl 29.10.2011 21:54

Spróbuje znaleźć jakiś pozytyw w tym meczu.

Marko Jovanovic - numer jeden na boisku. Mam takie wrażenie że on grałby lepiej sam niż Chavez z Jaliensem razem wzięci. Nie dość że wyprowadzał piłkę to jeszcze bronił i starał się rozgrywać. Miał w sobie cos z dawnego Clebera który jak się zdenerwował brał piłkę i leciał z nią do przodu. Wolałbym miec samego Marko na stoperze niż naszych dwóch asów Jaliensa i Chaveza bo oni stanowią już zagrożenie dla naszej bramki wymieniając piłkę miedzy sobą... wymienią dwa podania, z czego żaden nie potrafi sobie podać dokładnie do nogi w wyniku tego potem są zmuszeni odgrywać do biednego Sergieja który może już tylko wywalci piłkę w aut. To nie nasza i tak żałosna ofensywa była najgorsza na boisku, najgorsi byli Chavez Jaliensem.

Do tego dobry Wilk który jako jedyny chciał piłkę do gry i przede wszystkim walczył.

Trzeba zbudować nowy blok defensywny od podstaw, liderem tej formacji ma być Marko Jovanovic a nie żaden Jaliens. Stoper to newralgiczna pozycja dlatego lepiej miec Jovanovicia na środku niż na boku, drugi defensor ma być dobierany do niego.

Nie wiem ile razy Wilk pokazywał się w środku pola, był kompletnie sam a Chavez jedyne co robił to odgrywał do bramkarza... to była istna masakra co grał Osman, gdyby nie przyjmował piłki kilka sekund patrząc sie przy tym na ziemie to może dostrzegałby że Wilk jest sam wtedy nie trzeba byłoby wywalac piłki po autach. Brak koncentracji, myślenia na boisku jest także brakiem zaangażowania. Modliłem się w przerwie żeby zszedł Chavez, zszedł trochę później i od razu widać było efekt bo potrafiliśmy chociaż przetransportować pilke w pobliże pola karnego naszego rywala.


Sytuacja nie jest jeszcze tragiczna. Mamy kilku zawodników którzy coś potrafią, Jovanovic, Wilk, Melikosn, Genkov Biton, Pareiko Sobol, Maly,Iliev, Nunez (wersja nie z tego meczu). Co do reszty to trzeba się zastanowić nad ich egzystencja w naszym kubie...

willow 29.10.2011 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez irman (Post 1183528)
Bronić wolfiego absolutnie nie mam zamiaru ale jednak trochę racji ma.

Co to za reprezentanci u nas grają? Słowenia? Jedne udane eliminacje. W ostatnich pojechała ich mega mocna Estonia. Wow. A ile razy widziałem tego łamagę Kirma w koszulce reprezentacyjnej to się zastanawiałem po cholerę go powołują. Wyjątkiem mecz z Polską za magicznego Leo:)

Reprezentacja Hondurasu? A czym jest kuźwa we współczesnej piłce Honduras? Jakiego mają znanego zawodnika? Poziom Kostaryki w której gra nie kto inny jak Junior Diaz. A z Kostaryką na mistrzostwach świata to nawet Janas wygrał.

Pareiko. Reprezentacja Estonii. Tym razem oni mają swoje 5 minut w eliminacjach. W następnych zajmą 5 miejsce w grupie. Jestem w stanie się założyć o grubą kasę.

Genkow. Reprezentacja Bułgarii. Nie strzelił tam gola chyba nigdy. Sama piłka bułgarska jest w największym kryzysie od lat. Sprawdź ich wyniki w eliminacjach do ostatnich imprez. A piłka klubowa jest taka, że denna Wisła bez problemów pyka ich mistrza w pucharach, a Śląsk radzi sobie z inną czołową drużyną.

A że Maaskant to bardzo średni trener to inna para kaloszy.

A ilu reprezentantów ma Widzew? ŁKS? Lechia? Podbeskidzie? I jakie mają budżety?
O czym my w ogóle gadamy?
Kasa jest ważna - bez dwóch zdań. Ale na litość Boską, nie można wszystkiego tłumaczyć brakiem kasy zwłaszcza, jak się dostaje w dupę u siebie z PBB... i jeszcze wmawiać ludziom, że gra Wisły może się podobać. To ewidentny objaw schizofrenii...

JacobCFC 29.10.2011 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1183471)
On wraca do tej formy tak samo jak do nas dojeżdzał Gimenez. Garguła na dzisiaj (i chyba już na stałe) to nie jest piłkarz, który jest jakimkolwiek playmakerem. Owszem, może jeszcze keidyś strzeli jakąś bramkę, czy to z wolnego, czy zza pola karnego z akcji, ale nie będzie motorem napędowym Wisły

Wprowadziliśmy, jakbys nie widział dwóch zawodników, ktorzy mieli za zadanie wzmocnić ofensywę: Diaz więcej grał na polu karnym Podbeskidzia niz na własnej połowie, a Jovanović miał za zadanie trzymac defensywe z Jaliensem, żeby Palijc mógł jescze bardziej poświęcić się grze do przodu


Tak, bo są Diaz rzeczywiście w tym sezonie ciągnie grę do przodu na maxa. Tyle razy szarpnął drużyną, że i może tym razem coś by mu wyszło:lol:

irman 29.10.2011 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1183544)
A ilu reprezentantów ma Widzew? ŁKS? Lechia? Podbeskidzie? I jakie mają budżety?
O czym my w ogóle gadamy?
Kasa jest ważna - bez dwóch zdań. Ale na litość Boską, nie można wszystkiego tłumaczyć brakiem kasy zwłaszcza, jak się dostaje w dupę u siebie z PBB... i jeszcze wmawiać ludziom, że gra Wisły może się podobać. To ewidentny objaw schizofrenii...

Ale tu nawet nie dyskutuję. Jasne, że zawsze może zdarzyć się taki mecz jak z Podbeskidziem, gdy o wiele słabsza drużyna pyknie bramę, a potem mądrze się broni przez resztę meczu. Taka jest piłka. Nie może być jednak tak, że mając taką kasę jak my (w porównaniu do reszty ligi), każdy mecz, obojętnie czy z ŁKS czy z Amicą to walka o życie jak równy z równym. I tu już ukłon w stronę trenera.

Dla mnie oczywiste jest, że z taką organizacją klubu i kasą nie mamy czego szukać w Europie, ale już to co odstawiamy od roku w lidze to skandal.

FraMat 29.10.2011 22:13

Diaz z tego, co pamiętam, wchodząc w ostatnich kilku minutach, miał co najmniej dwie sytuacje do strzelenia gola - strzał głowa i sytuacja po wykopie Pareiki

irman 29.10.2011 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1183550)
Diaz z tego, co pamiętam, wchodząc w ostatnich kilku minutach, miał co najmniej dwie sytuacje do strzelenia gola - strzał głowa i sytuacja po wykopie Pareiki

Ok. Diaz jest zajebisty. Do Premiership go, bo chłopina marnuje tu swój talent.

JacobCFC 29.10.2011 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1183550)
Diaz z tego, co pamiętam, wchodząc w ostatnich kilku minutach, miał co najmniej dwie sytuacje do strzelenia gola - strzał głowa i sytuacja po wykopie Pareiki

A jaki był tego efekt?

thechris 29.10.2011 22:21

"Piękny Robert może zaklinać rzeczywistość, ale ludzi nie oszuka – Wisła gra mniej więcej tak, jak MKS Kozienice, chociaż zdajemy sobie sprawę, że właśnie w tym momencie aż podskoczył na kanapie ktoś w Kozienicach i krzyknął oburzony: - Co, ....a?!" weszło :D

FraMat 29.10.2011 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez irman (Post 1183555)
Ok. Diaz jest zajebisty. Do Premiership go, bo chłopina marnuje tu swój talent.

a czy ja twierdze, ze był? Gorycz porazki nie pozwala wam racjonalnie myśleć? Maaskant chciał tymi zmianami nominalnych obrońców wzmocnioć atak. I wzmocnil. Tyle że i tak nic to nie dało. Gdyby jednak Diaz przypadkeim trafił, chwalilibyscie Maaskanta za trafną decyzję.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl