![]() |
- Rok temu mieliśmy dobrą lekcję od Podbeskidzia, z którym przegraliśmy u siebie 0:1. Historia zatoczyła koło i znów przegraliśmy. Druga połowa w naszym wykonaniu była niezła - utrzymywaliśmy się przy piłce, jednak nie potrafiliśmy stworzyć dogodnej sytuacji i strzelić bramki - powiedział Łukasz Garguła - NOSZ ....A brak słów
|
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...3&postcount=45
Meczu nie oglądałem bo byłem na innym meczu ale niech mi ktoś napisze czy nie miałem racji. Pozdro |
Cytat:
My ciągle nie możemy zagrać normalnie pierwszych 20 - 25 minut, zawsze oddajemy je rywalom, tu co jest nie tak z koncentracją i mobilizacją a wina trenera jest bezsporna. W sprawie drugiej mam inne zdanie, wygramy bo mecz meczowi nie równy. |
No to jak nie oglądałeś, to się nie odzywaj. Na stojąco nasi nie grali, ale po prostu nie szło. Nie mogli przebić się przez mur, podobnie jak w tamtym sezonie. Niestety Podbeskidzie jak strzeli gola, to się tak zamuruje, że się przebić przy naszym potencjale ofensywnym jest trudno. Za mało kreatywnych zawodników w chwili obecnej do dyspozycji ma trener.
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
A punktów Wisła ma tyle na ile zasłużyła, to ...do postu powyżej (thechris ), bo i z ŁKS-em, moglismy po 2-2 strzelić jak z Ruchem na 3-2. ______________ Nasza prawdziwa wartośc jest pomiędzy meczem z Amicą a Podbeskidziem, rzecz w tym aby być bliżej dyspozycji z tego pierwszego meczu. |
Cytat:
|
Tak na marginesie...pamietacie z jaka ironia i usmiechem pod nosem wypowiadal sie przed meczem o Maaskancie trener z Enschede?Chyba jest ,,bardzo ceniony,, w Holandii....kopacze graja dno totalne,Pareiko pod skrzydlami Primela(ciekawe czy trenuje Go w swoich slawnych kalesonach?) broni coraz gorzej przeciez!Nie wierze,ze pod wodza dobrego trenera-choc paru z tych kopaczy nie graloby na poziomie!A tu cala kadra gra dno i nie jest przygotowana motorycznie!I zgodze sie z przedmowcami-koniec,zadnego szacunku dla nich,zero skandowania nazwisk i pi*da po przegranych meczach!!!
|
Wiem że trochę nie na temat, ale boję się pogromu w Londynie, bo jak dostaną kilka bramek to już na Pasiaki może naszym pewności siebie zabraknąć. Niepokoi jak cholera ta masa kontuzji (teraz dochodzi Jirsak) więc nie ma pola manewru. Fulham na pewno nas zabiega i trochę rozbije fizycznie, więc oby nie było kolejnych już kontuzji. A forma fizyczna i mentalna piłkarzy jaka jest każdy widzi... Tak więc oby to nie była czarna seria naszej Wisełki. :(
|
Cytat:
Cytat:
|
Z Podbeskidziem u siebie przegrać nie wolno. W pierwszych 20 min to ich bramkarz nawet piłki nie powąchał a Pareiko z 3 razy musiał interweniować.
Pewnie, że trzeba było myśleć o meczu w Londynie i wygrać to spotkanie z słabym rywalem jak najmniejszym wysiłkiem., ale to nie znaczy na stojącą. Widząc, że Podbeskidzie ma ogień w oczach trzeba było odpowiedzieć tym samym strzelić na początku meczu z 2 bramy a potem można było trochę odpuścić i kontrolować mecz. Nasi woleli spacerować po boisku. Żenada. |
Ja mam tylko jeden komentarz. GOWNO!!!
|
Jak sie ma tylko 1 strzał celny w meczu to jakim cudem mozna cos zdziałac z byle kim.
|
Co tu gadać ? Zero zaangażowania , zero czegokolwiek .... ostatnie mecze wygraliśmy na farta .... czas zmienić trenera , albo graczy , zarabiają wielkie pieniądze za takie każdy z nas by wyszedł i walczył a oni co ? NIC ! . W czym tkwi problem ? MAASKANT WON ? bo jak dla mnie to śmieszne dziś decyzje:) , jak można przegrywajac zmieniać obrońce , no kur...... . Człowieku Tyś z Ne ? chyba nie ... jakość gry żenada , legia i lech grają piękną szybką piłke u nas ? co ? nic to samo kur... wrzuczanie na farta a może coś siądzie ...
|
Co do meczu to krótko zwięźle i na temat. Dwa plusy dziś to postawa Czarka Wilka - możecie mnie zjeść szukać u niego minusów, ale bez kitu jego koszulkę powinni wyciągnąć na najbliższym meczu. Jedyny zawodnik, który tak naprawdę dziś zapierdzielał aż miło. Walczył i się starał zostawił na boisku serce!
Drugi plus to raczej, krzyżyk - sorry Panowie jeżeli kogoś urażę, ale dziś stawiam krzyżyk na Andrażu Kirmie, żenada, żenada! Koleś na boisku od pewnego czasu totalny amator, zero zaangażowania w grę zespołu, stoi, czeka a jak już ma piłkę to nie wie co z nią zrobić, zbyt często podejmując na boisku błędne decyzje. Nie przekona mnie nawet jak strzeli 3 bramki w derbach, no sorry... Czy Wisła płaci mu za statystowanie na boisku, czy jak. Tak bez ładu i składu, ale musiałem to z siebie wyrzucić w końcu. |
Ja do trenera urazu nie żywię bo z pustego i salomon nie naleje. kim tu grać?
Rozumiem mamy bitona który strzela lub bardziej dobija piłki bo od tgo jest tylko że ona potrzebuje 5 sytułacji by jedną bramkę strzelić. Pozatym obrona to zlepek piłkarzy których na 50m by przedszkolaki wyprzedziły. Pomocników mamy wielu tylko ilu z nich zostawia serce dla Wisły na boisku. Brak nam piłkarzy z Białą Gwiazdą w Sercu. 12lat temu jak nie szło w jakimś meczu to pamiętam Tomek Kulawik lub Rysiek Czerwiec tak popieniczali że sami potrafili wygrać mecz bo takim piłkarzom zależy. |
W Londynie nie mamy po co bronic więc powinniśmy wyjść dwoma napastnikami, a w srodku pomocy Sobol z Gułą...Co do reszty to nie będe sie wypowiadal bo i tak będzie tak samo...
|
Cytat:
Przegrywamy z Podbeskidziem, którego budżet wystarczyłby może na wypłaty dla kilku naszych zawodników, a Ty o pieniądzach... Nie może Ci przejść przez gardło, że mamy kiepskiego trenera? Czy dalej będziesz szedł w zaparte i stwierdzisz jak ostatnio, że gra Wisły w zasadzie Ci się podoba? Owszem, taki Lamey czy Jaliens to faktycznie drewna, ale przypomnę, że poza nimi w naszej drużynie grają reprezentanci swoich krajów. Dlaczego Kirm, który gra u nas chu...zę, potrafi zagrać dobre mecze w reprezentacji? A trener Hondurasu jest ślepy? Dlaczego do tej pory drużyna nie potrafi zagrać kilku schematów? Dlaczego nie ma automatyzmu w grze? Dlaczego zawodnicy nie widzą, co mają grać na boisku? Dlaczego nie biegają, nie pokazują się do gry? Dlaczego większość drużyn zjada nas taktycznie? I to drużyn biedniejszych od nas? Kasa jest winna? Kiedyś ten fart musiał się skończyć i skończył się dzisiaj. Fuksem wygrywane mecze przesłoniły co poniektórym obraz prawdziwej Wisły, Wisły słabej taktycznie i motorycznie, Wisły bez pomysłu na grę, Wisły bez ambicji. Niestety, nie tędy droga mości Panowie. Ryba psuje się od głowy. Mamy prezesa, którego koncepcja budowania drużyny okazuje się błędna. Mamy kiepski sztab szkoleniowy. Mamy fatalny sztab medyczny. Nie mamy boisk treningowych z prawdziwego zdarzenia. Nie mamy akademii. Jak mawiał Kononowicz - nie mamy nic. Wisła jest kolosem na glinianych nogach |
http://storage.sfd.pl/Content/buziaki/25.gifhttp://storage.sfd.pl/Content/buziaki/25.gif
patrzac na wynik dzisiejszego meczu nasuwa sie jedno zdanie "o ja p******e", mysle, ze najwyzszy czas juz zmienic trenera http://storage.sfd.pl/Content/buziaki/3.gif. |
Cytat:
|
Mój ulubieniec Kirm dzis znów dał popis.Moze by go tak upchnać (chociaz kto by go chciał) do jakiej Limanovii ,bo Podbeskidzie to dla niego zdecydowanie za mocny klub.
Plus TYLKO I WYLACZNIE dzis dla Czarka Wilka.Nad reszta nie ma co sie pastwic,zobaczymy jak zagraja 2 nastepne mecze. A potem ich osądzimy. |
Cytat:
|
Szczerze gratuluję kibicom Podbeskidzia. Dobry mecz. Taktyka obnażyła wszystkie słabości Wisły.
Natomiast co do spraw pozameczowych to warto w końcu przejżeć na oczy. Z nadejściem ery pana Cupiała zamknęliśmy rozdział ambicji i honoru, walki i tożsamości. Bez honoru na trybunach i bez honoru na boisku. W sumie, gdyby nie to wychowanie z boisk II Ligi, to już pewnie bym ten cyrk dawno opuścił i został wyłącznie kibicem TS Wisła (jak mój kumpel), ale jednak, jednak cholera kocham tą historie, tradycje \, która widzę w postawie polskcih piłkarzy Wisły. Dałem sobie jeszcze jeden sezon. Jeśli dalej Cupiał będzie robić ten wyjatkowy na polskich stadionach cyrk, zaczynam kibicować futsalowi. Może też w końcu odnowie moje relacje z koszem. Pozdrawiam wytrwałych Wiślaków-Polaków! |
Cytat:
|
Wreszcie wynik taki jak gra. W wielu poprzednich meczach ligowych było inaczej i to zwykle na naszą korzyść.
Jeżeli ktoś pisze, że problemem są słabi piłkarze to ma rację, bo z takim skrzydłowym jak Kirm, rozgrywającym jak Garguła, czy całą obroną za wyjątkiem Jovanovica nie mamy szans na dobrą grę. Wydaje mi się zresztą, że to całe Podbeskidzie ma na bank lepiej zorganizowaną obronę niż wesoła ekipa Roberta Maaskanta. A co do Maaskanta, to jeżeli ktoś napisze, że problemem jest słaby trener również będzie miał rację. Od roku układa drużynę i ułożyć nie może. Lenczyk w Śląsku w miesiąc coś zrobił, nieszczęsny Skorża w Legiunii zatrybił po roku. A u nas się ....a nie da. Znowu nawoływanie do rewolucji w kadrze. Co roku ma być ta rewolucja? Na miejscu Cupiała w....iłbym się nieprzeciętnie, bo ileż można finansować nieudacznictwo? Cały czas trwa dyskusja o marnej frekwencji. Inaczej nie będzie dopóki ta drużyna nie zacznie grać sensownie. W naszym kraju w żadnym mieście nie znajdzie się 20-25 tysiecy frajerów, którzy chcieliby oglądać kopiących się po czołach, świetnie opłacanych patałachów. A taką drużyną jest teraz Wisła. Zresztą już od co najmniej 2 lat. Kiedyś to jednak mniej w....iało, bo świetne opłacanie to była raczej mniejsza kasa niż zarobki Holendrów, a pobierali je Polacy, a nie międzynarodowa zgraja w której brakuje tylko Eskimosa i Tatara. Aha. Maaskant ma szczęście z tymi kontuzjami. Jestem pewny że nawet z Meliksonem i Małeckim wyglądałoby to niewiele lepiej. A tak przynajmniej mamy alibi. |
Dokladnie w***c tych obcokrajowcow, zostawic Meliksona i Bitona reszta won!
|
Wie ktoś czemu Maaskant zmienił Nuneza, ktory cos tam tracil, costam pograł, a zostawil na srodku Gargułe, ktory nie mial jednego dobrego zagrania przez 90 minut?
Dzisiejszy wystep Pajlic-Kirm to tez smiech na sali. Niech juz sie skonczy ta runda, niech wroci Melikson, niech wroci Sobol, Genkov, Jovanovic niech gra regularnie, nawet niech Małęcki gra, niech Stan sciagnie jakiegos obronce. Byle by juz nie grali ci nieudacznicy bez ambicji co dzisiaj. |
Brakowało mi dzisiaj wyjątkowo Sobola zauważalny był brak takiego motywatora na boisku który by zmotywował ich do walki a dzisiaj nie widziałem takiego przywódcy mentalnego.
Moja nadzieja w powrocie Meliksona i Małeckiego trzeba jakoś domęczyć te dwa mecze, oby pozytywnie. |
od sezonu 06/07 nie widziałem takiej beznadziejności i zupełnego braku zaangażowania.
Oby się nie skończyło na 8 miejscu jak wtedy... |
Jestem zbyt wściekły i zdegustowany tym wynikiem oraz grą Wiślaków, by komentować to spotkanie.
Pewne rzeczy nie mają prawa się zdarzać, bo są niewybaczalną kompromitacją i skandalem. Wisła już drugi raz tej jesieni przechodzi całkowicie obok meczu (wcześniej Lechia). |
Cytat:
Co to za reprezentanci u nas grają? Słowenia? Jedne udane eliminacje. W ostatnich pojechała ich mega mocna Estonia. Wow. A ile razy widziałem tego łamagę Kirma w koszulce reprezentacyjnej to się zastanawiałem po cholerę go powołują. Wyjątkiem mecz z Polską za magicznego Leo:) Reprezentacja Hondurasu? A czym jest kuźwa we współczesnej piłce Honduras? Jakiego mają znanego zawodnika? Poziom Kostaryki w której gra nie kto inny jak Junior Diaz. A z Kostaryką na mistrzostwach świata to nawet Janas wygrał. Pareiko. Reprezentacja Estonii. Tym razem oni mają swoje 5 minut w eliminacjach. W następnych zajmą 5 miejsce w grupie. Jestem w stanie się założyć o grubą kasę. Genkow. Reprezentacja Bułgarii. Nie strzelił tam gola chyba nigdy. Sama piłka bułgarska jest w największym kryzysie od lat. Sprawdź ich wyniki w eliminacjach do ostatnich imprez. A piłka klubowa jest taka, że denna Wisła bez problemów pyka ich mistrza w pucharach, a Śląsk radzi sobie z inną czołową drużyną. A że Maaskant to bardzo średni trener to inna para kaloszy. |
Spróbuje znaleźć jakiś pozytyw w tym meczu.
Marko Jovanovic - numer jeden na boisku. Mam takie wrażenie że on grałby lepiej sam niż Chavez z Jaliensem razem wzięci. Nie dość że wyprowadzał piłkę to jeszcze bronił i starał się rozgrywać. Miał w sobie cos z dawnego Clebera który jak się zdenerwował brał piłkę i leciał z nią do przodu. Wolałbym miec samego Marko na stoperze niż naszych dwóch asów Jaliensa i Chaveza bo oni stanowią już zagrożenie dla naszej bramki wymieniając piłkę miedzy sobą... wymienią dwa podania, z czego żaden nie potrafi sobie podać dokładnie do nogi w wyniku tego potem są zmuszeni odgrywać do biednego Sergieja który może już tylko wywalci piłkę w aut. To nie nasza i tak żałosna ofensywa była najgorsza na boisku, najgorsi byli Chavez Jaliensem. Do tego dobry Wilk który jako jedyny chciał piłkę do gry i przede wszystkim walczył. Trzeba zbudować nowy blok defensywny od podstaw, liderem tej formacji ma być Marko Jovanovic a nie żaden Jaliens. Stoper to newralgiczna pozycja dlatego lepiej miec Jovanovicia na środku niż na boku, drugi defensor ma być dobierany do niego. Nie wiem ile razy Wilk pokazywał się w środku pola, był kompletnie sam a Chavez jedyne co robił to odgrywał do bramkarza... to była istna masakra co grał Osman, gdyby nie przyjmował piłki kilka sekund patrząc sie przy tym na ziemie to może dostrzegałby że Wilk jest sam wtedy nie trzeba byłoby wywalac piłki po autach. Brak koncentracji, myślenia na boisku jest także brakiem zaangażowania. Modliłem się w przerwie żeby zszedł Chavez, zszedł trochę później i od razu widać było efekt bo potrafiliśmy chociaż przetransportować pilke w pobliże pola karnego naszego rywala. Sytuacja nie jest jeszcze tragiczna. Mamy kilku zawodników którzy coś potrafią, Jovanovic, Wilk, Melikosn, Genkov Biton, Pareiko Sobol, Maly,Iliev, Nunez (wersja nie z tego meczu). Co do reszty to trzeba się zastanowić nad ich egzystencja w naszym kubie... |
Cytat:
O czym my w ogóle gadamy? Kasa jest ważna - bez dwóch zdań. Ale na litość Boską, nie można wszystkiego tłumaczyć brakiem kasy zwłaszcza, jak się dostaje w dupę u siebie z PBB... i jeszcze wmawiać ludziom, że gra Wisły może się podobać. To ewidentny objaw schizofrenii... |
Cytat:
Tak, bo są Diaz rzeczywiście w tym sezonie ciągnie grę do przodu na maxa. Tyle razy szarpnął drużyną, że i może tym razem coś by mu wyszło:lol: |
Cytat:
Dla mnie oczywiste jest, że z taką organizacją klubu i kasą nie mamy czego szukać w Europie, ale już to co odstawiamy od roku w lidze to skandal. |
Diaz z tego, co pamiętam, wchodząc w ostatnich kilku minutach, miał co najmniej dwie sytuacje do strzelenia gola - strzał głowa i sytuacja po wykopie Pareiki
|
Cytat:
|
Cytat:
|
"Piękny Robert może zaklinać rzeczywistość, ale ludzi nie oszuka – Wisła gra mniej więcej tak, jak MKS Kozienice, chociaż zdajemy sobie sprawę, że właśnie w tym momencie aż podskoczył na kanapie ktoś w Kozienicach i krzyknął oburzony: - Co, ....a?!" weszło :D
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl