Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [11 kolejka] ŁKS Łódź - Wisła Kraków - 23 października, niedziela 14:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8346)

19sebawro06 23.10.2011 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1180766)
Ręka Żewłakowa wywołuje kontrowersje. A ręka piłkarza Wisły w polu karnym też była i nikt nic o niej nigdzie nie wspomina (pierwsza połowa meczu).

własnie o to chodzi ze wszędzie o niej mówią i nie tylko o ręce o spalonym o meczu z jaga. to ze mamy chujowych sędziów, ze pzpn nie potrafi ich wyszkolić nikogo nie obchodzi to wina Wisły.

kane 23.10.2011 21:22

A mi się gra Wisły całkiem podobała dzisiaj tzn. jeżeli chodzi o atak - sporo fajnych kombinacji, miło było to oglądać. Od dawna nie widziałem tylu składnych, szybkich i celnych podań. Już po kilku minutach miałem przeczucie, że to wygramy, mimo straconej szybko bramki. Może to zasługa przeciwnika, szczęścią, a może jakaś jaskółka? ;) Oczywiście obrona dalej kiepsko, a przy bramce na 2:2 to nawet szkoda gadać bo musiałbym kilku zwyzywać. Martwi tylko, że znowu do zwycięstwa potrzebna była pomoc arbitra, cieszą 3 punkty.

M89 23.10.2011 21:22

Do redakcji: CZY WAS KOMPLETNIE POWALIŁO!? Jesteście najbardziej poczytną stroną i na głównej dajecie komentarz sugerujący, że wygraliśmy szczęśliwie przy pomocy sędziego. Zastanówcie się dwa razy zanim coś napiszecie, bo jesteście stroną WISŁY KRAKÓW. Nie mówię, że macie być zaślepieni, ale uwypuklanie tego co niekorzystne na pewno dla dobra NASZEGO KLUBU nie zadziała! Szczególnie przy ostatniej atmosferze, która się od jakiegoś czasu stopniowo wytworzyła. Zmieńcie to póki ludzie z weekendów nie powracali wszyscy. Wisła w drugiej połowie była dużo lepszą drużyną i niech się cieszy ŁKS, że zagrała nonszalancko po strzeleniu drugiej bramki, bo powinno być 3, lub nawet 4-1! Nie wiem gdzie to wkleić, więc wkleję wszędzie... Jestem zażenowany Waszą postawą. Nie oczekuję, że na to odpiszecie, bo w obliczu tego co ostatnio dzieje się w mediach ŻADNE argumenty mnie nie przekonają. Walicie mega samobója do bramki Wisełki.

EDIT: @crux.a (poniżej): dobrze napisałeś - media stołeczne. Więc w mediach stołecznych niech sobie tak piszą i również mnie to cieszy, ale to że tak się pisze na naszej stronie nie mieści mi się we łbie. Bo będąc non stop potulnymi obiektywnymi barankami tracimy swoją DUMĘ i wychowujemy w tym duchu kolejne pokolenia młodych Wiślaków!

crux.a 23.10.2011 21:35

Cała ta afera z sędziami sprzyjającymi Wiśle wcale a wcale mnie nie denerwuje. Przeciwnie. Odczuwam satysfakcję. Nie lubią nas media stołeczne. Trzymają kciuki za porażki. I wkur.ia ich fart, jaki ostatnio mamy (a mamy). I martwi ich myśl o tym ,co to będzie, jak zaczniemy grać lepiej (a zaczniemy). Kompleks, koledzy, klasyczny kompleks niższości. Ja nawet ich rozumiem:)

ziz99 23.10.2011 21:48

Wygrywamy jako indywidualności. a nie zespół. Na pewno LE zrobiła swoje, mimo to gra bez zmian.

Błędy sędziowskie były, są i będą, no chyba że wprowadzą weryfikację wideo.

dulli78 23.10.2011 21:48

Do momentu kuriozalnej sytuacji Lameya z Jaliesem (pomylili dyscypliny - futbol to nie jest gra w zbijaka) mecz pod kontrolą, końcówka to już totalny chaos i obrona "Częstochowy". Boguś dzisiaj trochę dłużej pograł - oby szybko wrócił do dawnej formy i cieszył nas swoimi golami. Ma duże szanse, na to żeby wskoczyć do pierwszego składu - Andraż ewidentnie się zablokował.

milosz 23.10.2011 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crux.a (Post 1180822)
Cała ta afera z sędziami sprzyjającymi Wiśle wcale a wcale mnie nie denerwuje. Przeciwnie. Odczuwam satysfakcję. Nie lubią nas media stołeczne. Trzymają kciuki za porażki. I wkur.ia ich fart, jaki ostatnio mamy (a mamy). I martwi ich myśl o tym ,co to będzie, jak zaczniemy grać lepiej (a zaczniemy). Kompleks, koledzy, klasyczny kompleks niższości. Ja nawet ich rozumiem:)

No, tyle mistrzostw Wisły zdobytych w ostatnich latach to w sumie to nie dziwota że mają kompleksy. I niech tak zostanie to dobry stan rzeczy. My wygrywamy, media stołeczne rozpaczają.

nesta 23.10.2011 23:25

Adam Westfal, ktory komentowal dzis z Mielcarskim mecz, jest z Lodzi, zawsze robi transmisje lodzkich druzyn w C+. Jak mozna bylo dac kogos takiego do komentowania meczu ? Moze inaczej, mozna bylo gdyby facet byl dobry i znal sie na swojej robocie i potrafil oddzielic swoje sympatie od pracy. Nie dosc, ze zero jakiejkolwiek dykcji, charyzmy w glosie i w calej swojej osobie to gosc dostawal orgazmu przy kazdej akcji LKS, przez 15 min plakal nad bledem sedziego, az go Mielcarski zaczal mitygowac juz pare razy, bo mu bylo glupio samemu. A skonczyl nad usprawiedliwianiem skopania Kirma przez Golanskiego tym, ze niedobry sedzia nie uznal LKS bramki. Po prostu kpina!!
I tekst Dziewickiego w przerwie meczu "i ta nieszczesna sytuacja" jak okreslil bramke Wisly na 1-1.

Ja juz napisalem co o tym mysle na [email protected] Proponuje w kulturalnych acz dosadnych slowach wyrazic swoje zdanie na ten temat.

Kurz 23.10.2011 23:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kane (Post 1180812)
A mi się gra Wisły całkiem podobała dzisiaj tzn. jeżeli chodzi o atak - sporo fajnych kombinacji, miło było to oglądać. Od dawna nie widziałem tylu składnych, szybkich i celnych podań. Już po kilku minutach miałem przeczucie, że to wygramy, mimo straconej szybko bramki. Może to zasługa przeciwnika, szczęścią, a może jakaś jaskółka? ;) Oczywiście obrona dalej kiepsko, a przy bramce na 2:2 to nawet szkoda gadać bo musiałbym kilku zwyzywać. Martwi tylko, że znowu do zwycięstwa potrzebna była pomoc arbitra, cieszą 3 punkty.

Bo to był całkiem przyzwoity mecz w wykonaniu naszego klubu. Dobre wrażenie trochę zatarła końcówka, ja również jednak, biorąc pod uwagę nasze problemy, jestem całkiem zadowolony.

W tym ogólnym narzekaniu zwraca właśnie pozytyw, który zauważyłeś. Mam wrażenie, że ostatnio zaczęliśmy grać bardziej zespołowo. I w meczu z Łkesem i Fulham przytrafiały się nam naprawdę fajne momenty kolektywnej gry, których przed plagą kontuzji było jak na lekarstwo. Mam nadzieję, ze po powrocie Patryka i Maora nie wrócimy do występów solistów :).

westersyl 24.10.2011 09:36

Moim zdaniem Czarek Wilk popełnia czasami jeden podstawowy błąd. Mianowicie zaczyna rozglądać się gdzie podać piłkę dopiero gdy ją otrzyma, traci wtedy czas, i zdarzają się starty. Dlatego on musi wiedzieć gdzie podać piłkę już przed jej otrzymaniem, musi mieć oczy dokoła głowy.

Kurz 24.10.2011 09:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 1180939)
Moim zdaniem Czarek Wilk popełnia czasami jeden podstawowy błąd. Mianowicie zaczyna rozglądać się gdzie podać piłkę dopiero gdy ją otrzyma, traci wtedy czas, i zdarzają się starty. Dlatego on musi wiedzieć gdzie podać piłkę już przed jej otrzymaniem, musi mieć oczy dokoła głowy.

Czarek jest jaki jest. Mamy to co mamy. Może jeszcze coś tam poprawi, ale chyba już pewnych rzeczy nie da rady przeskoczyć.

tomek100 24.10.2011 10:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1180876)
Adam Westfal, ktory komentowal dzis z Mielcarskim mecz, jest z Lodzi, zawsze robi transmisje lodzkich druzyn w C+. Jak mozna bylo dac kogos takiego do komentowania meczu ? Moze inaczej, mozna bylo gdyby facet byl dobry i znal sie na swojej robocie i potrafil oddzielic swoje sympatie od pracy. Nie dosc, ze zero jakiejkolwiek dykcji, charyzmy w glosie i w calej swojej osobie to gosc dostawal orgazmu przy kazdej akcji LKS, przez 15 min plakal nad bledem sedziego, az go Mielcarski zaczal mitygowac juz pare razy, bo mu bylo glupio samemu. A skonczyl nad usprawiedliwianiem skopania Kirma przez Golanskiego tym, ze niedobry sedzia nie uznal LKS bramki. Po prostu kpina!!
I tekst Dziewickiego w przerwie meczu "i ta nieszczesna sytuacja" jak okreslil bramke Wisly na 1-1.

Ja juz napisalem co o tym mysle na [email protected] Proponuje w kulturalnych acz dosadnych slowach wyrazic swoje zdanie na ten temat.

Zrobione - mail poszedł do Canal+.

masterlag 24.10.2011 10:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1180876)
Adam Westfal, ktory komentowal dzis z Mielcarskim mecz, jest z Lodzi, zawsze robi transmisje lodzkich druzyn w C+. Jak mozna bylo dac kogos takiego do komentowania meczu ? Moze inaczej, mozna bylo gdyby facet byl dobry i znal sie na swojej robocie i potrafil oddzielic swoje sympatie od pracy. Nie dosc, ze zero jakiejkolwiek dykcji, charyzmy w glosie i w calej swojej osobie to gosc dostawal orgazmu przy kazdej akcji LKS, przez 15 min plakal nad bledem sedziego, az go Mielcarski zaczal mitygowac juz pare razy, bo mu bylo glupio samemu. A skonczyl nad usprawiedliwianiem skopania Kirma przez Golanskiego tym, ze niedobry sedzia nie uznal LKS bramki. Po prostu kpina!!
I tekst Dziewickiego w przerwie meczu "i ta nieszczesna sytuacja" jak okreslil bramke Wisly na 1-1.

Ja juz napisalem co o tym mysle na [email protected] Proponuje w kulturalnych acz dosadnych slowach wyrazic swoje zdanie na ten temat.

Przy pogodzie jaka wczoraj panowała, słabym [co nie dziwne] meczu i ogólnie kiepskiej oprawie spotkania już mi się ziewało. Gdy usłyszałam, że Westfal będzie komentował to mocno się zastanawiałam nad wyborem derby Manchesteru (no, ale jednak swój klub trzeba obejrzeć! ;) ). Skróty z meczów przygotowuje dobrze, ale do komentowania się gość po prostu NIE NADAJE. Może znów "pierwotny" komentator nie dojechał?
A co do Dziewickiego- co za głąb wpadł na pomysł by dać mu mikrofon?! Szymkowiak- okey, Jezierski- jak najbardziej. Ale on? -,-

Co do maila- to chyba musielibyśmy wysyłać je nieustannie. Tam większość jest za Legiami i Amicami więc niech się gonią. Nie wiem jak Smokowskiego można uważać za najlepszego komentatora skoro obiektywizm to on może zachowuje co najwyżej w lidze francuskiej. Nigdy nie zapomnę jak Małego zaprosili i chcieli go "skosić", a jak przyszedł Arielek to oczywiście atmosferka jak u babci na obiadku :foch:
Na komentarze większości osób trzeba się po prostu uodpornić (jeśli się ogląda tv, C+) i tyle. W Orange było o tyle fajnie, że tam nawet Zarzeczny potrafił być obiektywny...

Na koniec muszę chyba przeprosić za OT :)

Grantar 24.10.2011 12:51

Jeśli chodzi o Wisłę:
pół meczu grała dobrze tzn konsekwentnie zespołowo i szybko w kontratakach. Niestety po strzeleniu na 2:1 Maskant chyba rzucił hasło "bronimy" i się zaczęło ....
Były wtedy 2 sytuacje gdy nasz skrzydłowy urwał się obronie i kompletnie nie miał komu zagrać ....
Indywidualnie:
Załamał mnie Kirm ... już mi się wydawało że coś zaczyna grać ... a tu znów plaża
pozytywnie zaskoczył mnie Nunez, wczoraj o dziwo kilka razy podał piłkę szybko i "w tempo" co wcześniej było u niego niespotykane.
Boguś jeszcze piłki nie czuje ale z pozytywów trzeba zaznaczyć że nie bał się paru wejść "na spaw". Po tylu miesiącach kuracji byłoby to naturalne ...

Co do bramki: na 2:2 jestem za 2 krotnym skorzystaniem przez drużynę z powtórki na żądanie podobnie jak to jest w tenisie ziemnym.

wonski_eNHa 24.10.2011 13:04

^^ [czelendż] byłby świetnym rozwiązaniem jeżeli byłby na takiej samej zasadzie jak w hokeju na trawie, masz chyba 2-3 powtórki do wykorzystania, jak poprosisz o powtórkę i ona pokaże słuszną decyzję sędziego to tracisz możliwość kolejnych powtórek.

Nuniez od pierwszego meczu robi na mnie dobre wrażenie, idealnie pasuje jako partner Wilka. Jako jedyny w drużynie potrafi przerzucić ciężar gry z lewej strony na prawą jednym podaniem, nie zwalnia akcji... 3mln€ będzie trzeba wyciągnąć z kieszeni B.C. na wykupienie dwóch oczywistych zawodników.

I jeszcze małą dygresja. Jeżeli KEW J. szedłby w większości sytuacji do piłki na wyprzedzenie to nie tracilibyśmy tylu goli. Ustawia się dobrze, ale MUSI grać na wyprzedzenie przy dośrodkowaniach! Musi chcieć wybić piłkę jako pierwszy jak wściekły pitbull.

Marszałek 24.10.2011 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 1180939)
Moim zdaniem Czarek Wilk popełnia czasami jeden podstawowy błąd. Mianowicie zaczyna rozglądać się gdzie podać piłkę dopiero gdy ją otrzyma, traci wtedy czas, i zdarzają się starty.

Wczoraj było widać,że przy lepszym zespole, technicznym, facet nie miałby nic do powiedzenia. Strasznie gra siłowo. Czasami jego interwencje sprawiają wrażenie takich nieprzemyślanych. To do jednego doskoczyć,to do drugiego ale jakoś bez większego celu to wszystko. Odbiera piłkę ale za mało z tego pożytku niż powinno być.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 1180939)
Dlatego on musi wiedzieć gdzie podać piłkę już przed jej otrzymaniem, musi mieć oczy dokoła głowy.

Gdyby tak miał to nie byłby w dalszym ciągu młodym zdolnym,dla którego Wisła to maksimum możliwości.


Nasza obrona jest karygodnie słaba. Ciężko się dopatrywać jakiś plusów w jej grze. Nie byłoby zamieszania ze spalonym dla ŁKS-u gdyby nie iście A klasowe zachowanie naszych obrońców. Zobaczcie co oni wymodzili. Przerażanie. Pozostając jeszcze w kontekście spalonych, Biton w pierwszej połowie też nie był na spalonym a sędzia odgwizdał. Licha praca sędziów każdego dosięga, dlatego nie ma co płakać nad tym nieuznanym golem dla ŁKS-u. Za tydzień mogą uznać bramki,których nie będzie. Taki poziom. Z naszej perspektywy problemem jest to co wyprawiają obrońcy.

Chrisman 24.10.2011 13:32

raz dwa trzy mało!
http://www.weszlo.com/news/8244-Skan...y_premedytacja

Uran235 24.10.2011 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chrisman (Post 1181037)

Jak już pisałem - ja mam świetne wytłumaczenie, gość przez cały mez machał chorągiewką z kilkusekundowym opóźnieniem, jak już wszyscy podjęli decyzję za niego. Gość był niewiarygodnie słaby w tym meczu i nawet tak poważny błąd w jego wykonaniu mnie nie dziwi.

Z innej beczki - trochę zdjęć i wypowiedzi pomeczowych.

farben 24.10.2011 15:25

ŁKS Łódź- Wisła Kraków: wybieramy piłkarza meczu [GŁOSOWANIE]

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...bb1b08d7,1,3,4


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl