![]() |
Nie wiem co Was dziwi.
Enka ma taka liste programów jakies pol roku jak nie lepiej... |
utrzymujcie ten temat i wpisujcie kazdą nowość ,gdzie wyczytacie i wydzwonicie ...to wazne dla niektórych osób ...
|
Czyli jak ktoś chce oglądac piłke to ile zapłaci jak jest już abonentem C+?
Ja chce pewne wiadomości z infolini NC+ |
Cytat:
10znaków |
Czy ze wzgledu na obecne zmiany w c+, moge zerwac umowe przed koncem?? Mam juz dosc.
Nie bede sponsorowal iti. cardsharingserver.com Pakiet VIP Poland 30 zl na miesiac Ktos ma jakies opinie?? |
BBC Knowledge w wersji nie HD zostało widzę całkowicie usunięte.
|
Teraz w C+ zapanował jeden wielki burdel!Umowę mam do czerwca więc w maju ją wypowiem na 100%.
|
Cześć Wszystkim
Kilka informacji ode mnie wczoraj rozmawiałem z kolegą który dzwonił na infolinię (mamy taką samą umowę podpisywaliśmy 2 lata temu kończy nam sie w Pażdzierniku - 150 zł czyli full pakiet jaki mogła dotąd zaoferować cyfra) i dowiedział sie nastepujących informacji że np. nie może teraz przejść na opcję za 119 zl tylko na tą za 200 a to już jest chore bo teraz płacąc 150 nie bedzie miał kanału N - sport a ci którzy przyjdą jako nowi klienci i bedą płacić 119 bedą mieli ten kanał i cały pakiet Canal + ja uważam ze to jest niesprawiedliwe ja bedąc w Cyfrze od początku jej powstania jestem gorzej traktowany niż nowy klient. A co do kolejności kanałów ktora jest teraz do D..Y to powiedziano mu że sie to zmieni jak sie zdeklaruje po 5 Kwietna na jaki abonament przystanie ( w skrócie każdy musi zadzwonić lub udać sie do punktu klienta i sie określić na jakiś abonament i to nie ważne jaką ma teraz umowę zaznaczam tak mu powiedziano. Pozdrawiam jak macie jakieś nowe informacje to piszcie. |
Niestety nie będzie można zostać na obecnych warunkach do końca swojej umowy w Cyfrze+. Rozmawiałem z rozgarniętym konsultantem i potwierdził, że terminem do kiedy trzeba będzie podjąć decyzję jest data 30 czerwca. Wówczas musisz przejść do nc+ lub rozwiązać umowę. Mają w tej sprawie wysyłać do wszystkich nowe regulaminy z propozycją migracji
|
Oferta specjalna dla klientów "n" i "Cyfra +" w Cyfrowym Polsacie:
Pakiet Premium: 125 Kanałów wraz z HBO cinemaxem i Filmboxem(w tym 31 w HD)+multiroom za cene 89zł miesiecznie w umowie na 15 miesiecy: dodatkowo jesli ktos pokaze rachunki z Cyfry lub "n" nie starsze niz 3 miesiace dostaje w ramach umowy 6 miesięcy za 0zł/Efektywnie miesieczny abonament wychodzi zatem 53,4zł http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/t...ckageGroupId=3 Najbardziej zblizony pakiet w Nc+ 199zł(zrabatowany do 179zł) 130 Kanałów(w tym 50w HD) Ew pakiet familijny 115 kanałów(dołożyli jeszcze klika sportowych) za 59,9zł w umowie na 15 miesiecy + 6 miesiecy za 0zł/ efektywnie wychodzi 35,94z :) http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/t...ckageGroupId=3 wychodzi ze w nc+ de facto za pakiet canal+trzeba placic 126zł :) po 5 kwietnia(podobno) maja sie pojawic jakies nowe oferty wiec mozna poczekac :) |
Pierwsze starcie z infolinią za mną:
Obecnie: Superpremium HD (Canale, HBO, multiroom) za 104 zł Propozycja NC+: Platinum, HBO, multiroom za... 159 zł Po chwili ta sama opcja za 149 zł. Jeszcze mi gość wyjeżdża, że wynajmuję dwa dekodery. Owszem, jeden HD PVR tak, ale drugi to jakiś stary rzęch Sagema SD :D I za multiiroom chcą, żebym płacił, gdy sprzęt do multiroomu mam od prawie trzech lat i jest to sprzęt starego typu (karta główna i dodatkowa z przykładaniem co 6 godzin do głównej) Podziękowałem, deklarując, że mogę za to zapłacić max 119. |
[QUOTE=Mila;1304828]Oferta specjalna dla klientów "n" i "Cyfra +" w Cyfrowym Polsacie:
Pakiet..... Tak powiadasz :mysli: ? No to mam wyjście . Na te 15 miechów można iść do Solorza, a później jak te żabojady pójdą po rozum do głowy to można wrócić. |
dodzwonilem sie 2 raz i uslyszalem to samo ......w skrocie .... za niedlugo przyjdzie mi oferta - i albo ja zaakceptuje albo zrywam umowe ...przy czym ; zeby miec sport tak jak teraz - tzn place 71 zl - to trzeba bedzie wziasc pakiet za 119 zl - i oczywiscie dochodzi do tego nSport gdie nic nie ma oprocz kilku WTORKOW w roku i badziewnnych legijnych programow .... ot, taki mamy WOLNY kraj ....
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
ja mam cyfre od kilku lat- tylko zawsze podpisuje na rok ... a nowa umowe podpisalem 1 marca za 71 zl na pakiet optimum - i nawet dali mi znizke bo ten pakiet byl po 77 ...ale wiem ze bede mial za duzy przeskok, no niestety - tak w polsce dba sie o stalych klientow .... |
Ja w tej chwili za Canal+ Optimum HD, Hd Promo, Dekoder 500GB, HBO 7 miesiecy 0 zł płace 65 zł.
A te durne pały proponują mi Canal +Platinium za 99 zł :D Nie pozostaje nic innego jak czekać i się nie napalać. |
Cytat:
Te niedomówienia:lol: Cytat:
Straszenie - kolejna metoda:lol: Mam umowę do końca kwietnia, wypowiedzenie wysłane, trzeba czekać. Wyślą do każdego jakieś listy to dowiemy się więcej. Polecam spokój i opanowanie, na telewizji świat się nie kończy. PS. Będzie śmiesznie jak to całe iti pociągnie na dno canal+:rotfl: |
Cytat:
|
Masz z jednej strony słowa anonimowego konsultanta, któremu płacą za nakłonienie jak największej liczby abonentów na jak najszybszą migrację a z drugiej wypowiedź Artura Przybysza, wiceprezesa ds. sprzedaży i logistyki w nc+. Przyjdzie pismo, to się okaże co naprawdę wymyślili.
|
Cytat:
Trochę bezsensowne to połączenie. Z takimi cenami to tylko od siebie ludzi odstraszą. |
Poczatek rozmowy 199 zl. Za chwile 179 zl. Teraz ma oddzwonic i powiedziec na ile "szef" sie zgodzi, bo ja upieram sie przy 159 zl albo czekam do konca umowy ( sierpien ) i spadam na " lewizne ". Ludzie nie zgadzajcie sie na ich warunki. Jak zacznie im sie palic pod nogami to full pakiet bedzie za 150 zl i jeszcze TV dorzuca. A jak nie to cardsharingserver.com - koszty to 100 zl na 3 miesiace + jednorazowo ok. 400 zl za dreamboxa i macie w tym cala cyfre, polsat, n, sky uk, sky de, kilkanascie vod gdzie filmy leca 24/7, ogolnie wszystko co jest na tej satelicie (hotbird 9) Pier... nie dam iti zarobic
|
Grodo, daj znać jak Ci się temat rozwinie, bo to dość ważny obecnie dla wielu temat. I przy okazji: jeśli byłbyś łaskaw, napisz jaki konkretnie masz obecnie pakiet (i jego cenę)? Dzięki.
|
Cytat:
Ja przedłużałem w styczniu umowę na 18 miesięcy. Do końca umowy nie mam zamiaru się w ogóle przenosić na nową platformę. Chyba że w trakcie trwania umowy pojawi się na tyle satysfakcjonująca oferta, że się skuszę. Póki co będę naprawdę bardzo cierpliwy i odrzucał każdą ofertę choćby o złotówkę wyższą od obecnego abonamentu. Niech dzwonią oni do mnie, ja do nich nie mam zamiaru wykręcać numeru. |
Opcje dostępne od C+Gold (może C+Silver też ?):
Redlight HD - 15zł Opcja NOC - 25zł TV France - 10zł Mezzo - 5zł History HD - 1,99zł HBO (najprawdopodobniej bez HBO GO) - 25zł, (ale można zdobyć za 20 zł) Filmbox - 15zł Cinemax - 15zł Sudance HD - 2,99z CANAL+OPTIMUM HD = CANAL+PLATINUM / CANAL+ SUPERPREMIUM = CANAL+PLATINUM z HBO. Czyli aby miec HBO nie potrzeba brac all inclusive. |
a po co wam HBO ???? nie macie internetu ???
|
http://wislaportal.pl/24501,Po_fuzji...straklasy.html tak coś czułem.
|
HBO? Bo lubimy. Przyzwyczajenie. Przyzwyczajenie, za które wcześniej płaciliśmy określoną kwotę, dużo niższą niż proponowane teraz 30 zł.
Jeśli miałbym teraz nc+ bez HBO to nie wyobrażam sobie płacenia więcej niż płacę teraz. Tymczasem nc+ proponuje mi abonament 15-25 zł wyższy bez HBO. |
Jak ogarne dam znac
Obiecuje Teraz mam full pakiet hd + multiroom (szwagier) + splitery ;) Z tym ze ja mam dekoder z dyskiem twardym i place za jego wynajem 10 zl/ m Ok 150 zl miesiacznie ( szwagier 70 ja reszte) |
Cytat:
to będzie działać tak, jak w przypadku podwyżki. wyślą do Ciebie informację o zmianie oferty z 1 lipca. oferta ta będzie wiązała się z migracją do nc+. ale oczywiście możesz się na to nie zgodzić, wówczas możesz rozwiązać umowę ze względu na zmianę jej warunków. jeżeli nie zdecydujesz się na rozwiązanie, to automatycznie włączą Ci nową ofertę. zawsze tak było, podobnie jest jak wyłączają gwarantowany kanał, też masz możliwość rozwiązania umowy. nie rozwiązanie = akceptacja nowych warunków. i bez znaczenia jest to, czy masz umowę do września (jak ja), czy jeszcze przez np. przez rok |
Z innej beczki: uważajcie z tymi splitterami
Widać, że nc+ kombinuje jak może i chwyta się każdych sposobów by wycisnąć z użytkowników ile się da. Przykład jednego meczu ligowego w nSporcie, numer w regulaminie z niegwarantowanymi kanałami (Eurosporty etc..) daje do myślenia. Co zrobicie, gdy przedłużycie sobie umowę na 18 miesięcy, a np. czerwcu nc+ uwali splittery? Jak? Spójrzcie: http://satkurier.pl/news/76748/cyfra...haringiem.html "Ideą modyfikacji jest ograniczenie ilości odpowiedzi z karty do czterech SID-ów, czyli czterech serwisów za jedną sesją." No to niech ograniczą ilość odpowiedzi z karty do 1-2 SID-ów i jesteśmy w d... 16 miesięcy abonamentu przed nami. Jak uważacie? |
Ale nie trzeba przechodzić można zostać z taką ofertą jak sie ma Angielskai Polska dalej bedzie na C+
|
Cytat:
|
Nie do końca. Część meczów polskiej ekstraklasy przenoszą na nSport:
http://media2.pl/media/101472-Canalp...-w-nSport.html Jak to się ma do reklam Cyfry+ "tylko u nas 100% ekstraklasy"? |
Co do spliterow
Obawialem sie ze bedzie nakaz wymiany sprzetu, ale nie Wiec dopoki mam 2 karty c+ z multiroomu (ja jedna szwagier druga) powinno wszystko byc ok. N nie da sie rozklepac na 2 domy bo multiroom musi isc przez glowny dekoder. No ale w c+ powiedzieli ze jesli nie chce zmieniac sprzetu, moge zostac przy tym co mam. Wiec jesli zejda z ceny, to full pakiet podzielic na 2 domy (w kazdym split na 2 tv) to nie bedzie zle. Ale samemu placic ok 200 zl/m gdzie 80% kanalow nie oglafam - dramat |
Pomozcie, bo nie jestem w temacie.
Place obecnie 109 zl (pakiet z HBO). Do tego 20 zl z racji multiroomu, w sumie 129zl. Chce przejsc do nc+ i teraz 2 opcje. Placic wiecej nie zamierzam a 2 opcje to: - to co obecnie + Liga Mistrzow z "n" + multiroom - to co obecnie + Liga Mistrzow z "n" + multiroom ale bez HBO. Umowe mam do przyszlego roku z tego co pamietam Jestem w canalu juz chyba z 13 albo 14 lat, co doradzacie i na co sie zgadzac a na co nie? E: Dzieki |
Cytat:
|
Bardzo zastanawia mnie, abstrahując już od samego nsportu, czy te nowe kanały Canal+ (Family) będą dostępne dla starych abonentów Cyfry+... Wszak tam zapowiadane są 2 mecze w jednej z kwietniowych kolejek - są to mecze może i słabsze, ale skoro miało być 100% ligi w kanałach C+ to o .... chodzi?
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl