Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Telewizja DVB-T, NC+, Cyfrowy Polsat, UPC, itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8336)

63.5 Kg 22.03.2013 21:25

Nie wiem co Was dziwi.
Enka ma taka liste programów jakies pol roku jak nie lepiej...

węgorz2 22.03.2013 21:46

utrzymujcie ten temat i wpisujcie kazdą nowość ,gdzie wyczytacie i wydzwonicie ...to wazne dla niektórych osób ...

donecki 22.03.2013 22:58

Czyli jak ktoś chce oglądac piłke to ile zapłaci jak jest już abonentem C+?
Ja chce pewne wiadomości z infolini NC+

maaarcin 22.03.2013 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez donecki (Post 1304776)
Czyli jak ktoś chce oglądac piłke to ile zapłaci jak jest już abonentem C+?
Ja chce pewne wiadomości z infolini NC+

99 zł

10znaków

Grodo 23.03.2013 08:07

Czy ze wzgledu na obecne zmiany w c+, moge zerwac umowe przed koncem?? Mam juz dosc.
Nie bede sponsorowal iti.
cardsharingserver.com
Pakiet VIP Poland 30 zl na miesiac
Ktos ma jakies opinie??

zim zum 23.03.2013 08:40

BBC Knowledge w wersji nie HD zostało widzę całkowicie usunięte.

Daja`n 23.03.2013 08:54

Teraz w C+ zapanował jeden wielki burdel!Umowę mam do czerwca więc w maju ją wypowiem na 100%.

KRIS22 23.03.2013 09:55

Cześć Wszystkim
Kilka informacji ode mnie wczoraj rozmawiałem z kolegą który dzwonił na infolinię (mamy taką samą umowę podpisywaliśmy 2 lata temu kończy nam sie w Pażdzierniku - 150 zł czyli full pakiet jaki mogła dotąd zaoferować cyfra) i dowiedział sie nastepujących informacji że np. nie może teraz przejść na opcję za 119 zl tylko na tą za 200 a to już jest chore bo teraz płacąc 150 nie bedzie miał kanału N - sport a ci którzy przyjdą jako nowi klienci i bedą płacić 119 bedą mieli ten kanał i cały pakiet Canal + ja uważam ze to jest niesprawiedliwe ja bedąc w Cyfrze od początku jej powstania jestem gorzej traktowany niż nowy klient.
A co do kolejności kanałów ktora jest teraz do D..Y to powiedziano mu że sie to zmieni jak sie zdeklaruje po 5 Kwietna na jaki abonament przystanie ( w skrócie każdy musi zadzwonić lub udać sie do punktu klienta i sie określić na jakiś abonament i to nie ważne jaką ma teraz umowę zaznaczam tak mu powiedziano.
Pozdrawiam jak macie jakieś nowe informacje to piszcie.

maaarcin 23.03.2013 10:09

Niestety nie będzie można zostać na obecnych warunkach do końca swojej umowy w Cyfrze+. Rozmawiałem z rozgarniętym konsultantem i potwierdził, że terminem do kiedy trzeba będzie podjąć decyzję jest data 30 czerwca. Wówczas musisz przejść do nc+ lub rozwiązać umowę. Mają w tej sprawie wysyłać do wszystkich nowe regulaminy z propozycją migracji

Mila 23.03.2013 10:33

Oferta specjalna dla klientów "n" i "Cyfra +" w Cyfrowym Polsacie:

Pakiet Premium: 125 Kanałów wraz z HBO cinemaxem i Filmboxem(w tym 31 w HD)+multiroom za cene 89zł miesiecznie w umowie na 15 miesiecy: dodatkowo jesli ktos pokaze rachunki z Cyfry lub "n" nie starsze niz 3 miesiace dostaje w ramach umowy 6 miesięcy za 0zł/Efektywnie miesieczny abonament wychodzi zatem 53,4zł http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/t...ckageGroupId=3

Najbardziej zblizony pakiet w Nc+ 199zł(zrabatowany do 179zł) 130 Kanałów(w tym 50w HD)

Ew pakiet familijny 115 kanałów(dołożyli jeszcze klika sportowych) za 59,9zł w umowie na 15 miesiecy + 6 miesiecy za 0zł/ efektywnie wychodzi 35,94z :) http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/t...ckageGroupId=3
wychodzi ze w nc+ de facto za pakiet canal+trzeba placic 126zł :) po 5 kwietnia(podobno) maja sie pojawic jakies nowe oferty wiec mozna poczekac :)

rav 23.03.2013 10:50

Pierwsze starcie z infolinią za mną:

Obecnie: Superpremium HD (Canale, HBO, multiroom) za 104 zł

Propozycja NC+: Platinum, HBO, multiroom za... 159 zł
Po chwili ta sama opcja za 149 zł.

Jeszcze mi gość wyjeżdża, że wynajmuję dwa dekodery. Owszem, jeden HD PVR tak, ale drugi to jakiś stary rzęch Sagema SD :D
I za multiiroom chcą, żebym płacił, gdy sprzęt do multiroomu mam od prawie trzech lat i jest to sprzęt starego typu (karta główna i dodatkowa z przykładaniem co 6 godzin do głównej)

Podziękowałem, deklarując, że mogę za to zapłacić max 119.

focusik09 23.03.2013 11:23

[QUOTE=Mila;1304828]Oferta specjalna dla klientów "n" i "Cyfra +" w Cyfrowym Polsacie:

Pakiet.....


Tak powiadasz :mysli: ? No to mam wyjście . Na te 15 miechów można iść do Solorza, a później jak te żabojady pójdą po rozum do głowy to można wrócić.

AntyMod 23.03.2013 12:46

dodzwonilem sie 2 raz i uslyszalem to samo ......w skrocie .... za niedlugo przyjdzie mi oferta - i albo ja zaakceptuje albo zrywam umowe ...przy czym ; zeby miec sport tak jak teraz - tzn place 71 zl - to trzeba bedzie wziasc pakiet za 119 zl - i oczywiscie dochodzi do tego nSport gdie nic nie ma oprocz kilku WTORKOW w roku i badziewnnych legijnych programow .... ot, taki mamy WOLNY kraj ....

mitmichael 23.03.2013 13:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maaarcin (Post 1304825)
Niestety nie będzie można zostać na obecnych warunkach do końca swojej umowy w Cyfrze+. Rozmawiałem z rozgarniętym konsultantem i potwierdził, że terminem do kiedy trzeba będzie podjąć decyzję jest data 30 czerwca. Wówczas musisz przejść do nc+ lub rozwiązać umowę. Mają w tej sprawie wysyłać do wszystkich nowe regulaminy z propozycją migracji

Ja jak powiedziałem dzisiaj ojcu, ze liga zuzlowa ma byc na Nsport to juz wiem, ze w kwietniu bede abonentem nc+ :D Zreszta z tego co piszesz i tak bym sie musiał zaraz wypowiedziec.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mila (Post 1304828)
Oferta specjalna dla klientów "n" i "Cyfra +" w Cyfrowym Polsacie:

Pakiet Premium: 125 Kanałów wraz z HBO cinemaxem i Filmboxem(w tym 31 w HD)+multiroom za cene 89zł miesiecznie w umowie na 15 miesiecy: dodatkowo jesli ktos pokaze rachunki z Cyfry lub "n" nie starsze niz 3 miesiace dostaje w ramach umowy 6 miesięcy za 0zł/Efektywnie miesieczny abonament wychodzi zatem 53,4zł wis.la/w1w4j

Najbardziej zblizony pakiet w Nc+ 199zł(zrabatowany do 179zł) 130 Kanałów(w tym 50w HD)

Ew pakiet familijny 115 kanałów(dołożyli jeszcze klika sportowych) za 59,9zł w umowie na 15 miesiecy + 6 miesiecy za 0zł/ efektywnie wychodzi 35,94z :) wis.la/w1w4j
wychodzi ze w nc+ de facto za pakiet canal+trzeba placic 126zł :) po 5 kwietnia(podobno) maja sie pojawic jakies nowe oferty wiec mozna poczekac :)

Chcesz to bierz - polsat to jedno wielkie gowno jezeli interesujesz sie pilka nozna a to HBO to ja nie chce nawet jakby mi dopłacali.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 1304831)
I za multiiroom chcą, żebym płacił, gdy sprzęt do multiroomu mam od prawie trzech lat i jest to sprzęt starego typu (karta główna i dodatkowa z przykładaniem co 6 godzin do głównej)

No niestety masz ten stary o ktorym ja dowiedziałem sie ostatnio - tak latac co 6 godzin do głownej to troche denerwujace jak mniemam

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1304846)
dodzwonilem sie 2 raz i uslyszalem to samo ......w skrocie .... za niedlugo przyjdzie mi oferta - i albo ja zaakceptuje albo zrywam umowe ...przy czym ; zeby miec sport tak jak teraz - tzn place 71 zl - to trzeba bedzie wziasc pakiet za 119 zl - i oczywiscie dochodzi do tego nSport gdie nic nie ma oprocz kilku WTORKOW w roku i badziewnnych legijnych programow .... ot, taki mamy WOLNY kraj ....

No Ty masz troche gorzej ode mnie bo ja podpisywałem umowe juz bardzo bardzo dawno i Pakiet Canal+Optimum HD z MR mam za 107zł a za pakiet Canal+Platinum z moim MR miałbym płacic 109zł wiec i tak jest dobrze. A Ty masz juz na tych nowych cenach wiec masz skok prawie 100%.

AntyMod 23.03.2013 13:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1304847)
Ja jak powiedziałem dzisiaj ojcu, ze liga zuzlowa ma byc na Nsport to juz wiem, ze w kwietniu bede abonentem nc+ :D Zreszta z tego co piszesz i tak bym sie musiał zaraz wypowiedziec.


Chcesz to bierz - polsat to jedno wielkie gowno jezeli interesujesz sie pilka nozna a to HBO to ja nie chce nawet jakby mi dopłacali.


No niestety masz ten stary o ktorym ja dowiedziałem sie ostatnio - tak latac co 6 godzin do głownej to troche denerwujace jak mniemam


No Ty masz troche gorzej ode mnie bo ja podpisywałem umowe juz bardzo bardzo dawno i Pakiet Canal+Optimum HD z MR mam za 107zł a za pakiet Canal+Platinum z moim MR miałbym płacic 109zł wiec i tak jest dobrze. A Ty masz juz na tych nowych cenach wiec masz skok prawie 100%.


ja mam cyfre od kilku lat- tylko zawsze podpisuje na rok ... a nowa umowe podpisalem 1 marca za 71 zl na pakiet optimum - i nawet dali mi znizke bo ten pakiet byl po 77 ...ale wiem ze bede mial za duzy przeskok, no niestety - tak w polsce dba sie o stalych klientow ....

Donki 23.03.2013 13:16

Ja w tej chwili za Canal+ Optimum HD, Hd Promo, Dekoder 500GB, HBO 7 miesiecy 0 zł płace 65 zł.
A te durne pały proponują mi Canal +Platinium za 99 zł :D

Nie pozostaje nic innego jak czekać i się nie napalać.

dulli78 23.03.2013 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maaarcin (Post 1304825)
Niestety nie będzie można zostać na obecnych warunkach do końca swojej umowy w Cyfrze+. Rozmawiałem z rozgarniętym konsultantem i potwierdził, że terminem do kiedy trzeba będzie podjąć decyzję jest data 30 czerwca. Wówczas musisz przejść do nc+ lub rozwiązać umowę. Mają w tej sprawie wysyłać do wszystkich nowe regulaminy z propozycją migracji

A powiedział ci ten "rozgarnięty" konsultant czy chodzi o 30 czerwca tego roku? Bo tutaj masz wypowiedź niejakiego Przybysza z nc+ że migracje będą trwać jeszcze 1,5 roku http://www.wirtualnemedia.pl/artykul...rnet-z-orange#
Te niedomówienia:lol:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KRIS22 (Post 1304823)
Cześć Wszystkim
Kilka informacji ode mnie wczoraj rozmawiałem z kolegą który dzwonił na infolinię (mamy taką samą umowę podpisywaliśmy 2 lata temu kończy nam sie w Pażdzierniku - 150 zł czyli full pakiet jaki mogła dotąd zaoferować cyfra) i dowiedział sie nastepujących informacji że np. nie może teraz przejść na opcję za 119 zl tylko na tą za 200 a to już jest chore bo teraz płacąc 150 nie bedzie miał kanału N - sport a ci którzy przyjdą jako nowi klienci i bedą płacić 119 bedą mieli ten kanał i cały pakiet Canal + ja uważam ze to jest niesprawiedliwe ja bedąc w Cyfrze od początku jej powstania jestem gorzej traktowany niż nowy klient.
A co do kolejności kanałów ktora jest teraz do D..Y to powiedziano mu że sie to zmieni jak sie zdeklaruje po 5 Kwietna na jaki abonament przystanie ( w skrócie każdy musi zadzwonić lub udać sie do punktu klienta i sie określić na jakiś abonament i to nie ważne jaką ma teraz umowę zaznaczam tak mu powiedziano.
Pozdrawiam jak macie jakieś nowe informacje to piszcie.

Jak nie napiszesz wypowiedzenia to zawsze będą proponować ci wyższy abonament i twierdzić, że nie ma innej opcji. Wyślesz pismo to wtedy możesz zacząć rozmawiać i nawet te najbardziej atrakcyjne promocje będą jeszcze bardziej atrakcyjne a i będziesz mógł zejść na niższy abonament. A układu kanałów na pewno nie zmienią specjalnie dla ciebie tylko ze względu na deklarację że weźmiesz jakiś tam pakiet:-D
Straszenie - kolejna metoda:lol:

Mam umowę do końca kwietnia, wypowiedzenie wysłane, trzeba czekać. Wyślą do każdego jakieś listy to dowiemy się więcej. Polecam spokój i opanowanie, na telewizji świat się nie kończy.
PS. Będzie śmiesznie jak to całe iti pociągnie na dno canal+:rotfl:

maaarcin 23.03.2013 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dulli78 (Post 1304855)
A powiedział ci ten "rozgarnięty" konsultant czy chodzi o 30 czerwca tego roku? Bo tutaj masz wypowiedź niejakiego Przybysza z nc+ że migracje będą trwać jeszcze 1,5 roku wis.la/wg2lt

Tak, do 30 czerwca tego roku. Zacząłem z nim rozmowę od pytania do kiedy mam umowę. Okazało się, że do końca września. Wtedy poinformował mnie, że i tak w czerwcu będę musiał podjąć decyzję, czy zostaję na nowych warunkach, czy odchodzę.

dulli78 23.03.2013 15:28

Masz z jednej strony słowa anonimowego konsultanta, któremu płacą za nakłonienie jak największej liczby abonentów na jak najszybszą migrację a z drugiej wypowiedź Artura Przybysza, wiceprezesa ds. sprzedaży i logistyki w nc+. Przyjdzie pismo, to się okaże co naprawdę wymyślili.

Jaroo1 23.03.2013 15:37

Cytat:

Chcesz to bierz - polsat to jedno wielkie gowno jezeli interesujesz sie pilka nozna a to HBO to ja nie chce nawet jakby mi dopłacali.
Chyba, że ktoś się interesuje tylko polską piłką. Ja mam C+ tylko dla polskiej ligi, od jakiegoś czasu tv oglądam sporadycznie. Spojrzałem teraz na tą ofertę CP i już przy moim obecnym abonamencie w C+ (48zł) w Polsacie miałbym to czego chce za 39 zł. A co dopiero po podwyżce w NC+ - jeśli dobrze zrozumiałem powyższe posty to za ten pakiet z canal+ (3 kanały sportowe i canal+ i +film) teraz musiałbym płacić 99 zł.
Trochę bezsensowne to połączenie. Z takimi cenami to tylko od siebie ludzi odstraszą.

Grodo 23.03.2013 16:22

Poczatek rozmowy 199 zl. Za chwile 179 zl. Teraz ma oddzwonic i powiedziec na ile "szef" sie zgodzi, bo ja upieram sie przy 159 zl albo czekam do konca umowy ( sierpien ) i spadam na " lewizne ". Ludzie nie zgadzajcie sie na ich warunki. Jak zacznie im sie palic pod nogami to full pakiet bedzie za 150 zl i jeszcze TV dorzuca. A jak nie to cardsharingserver.com - koszty to 100 zl na 3 miesiace + jednorazowo ok. 400 zl za dreamboxa i macie w tym cala cyfre, polsat, n, sky uk, sky de, kilkanascie vod gdzie filmy leca 24/7, ogolnie wszystko co jest na tej satelicie (hotbird 9) Pier... nie dam iti zarobic

enzo 23.03.2013 16:33

Grodo, daj znać jak Ci się temat rozwinie, bo to dość ważny obecnie dla wielu temat. I przy okazji: jeśli byłbyś łaskaw, napisz jaki konkretnie masz obecnie pakiet (i jego cenę)? Dzięki.

hunter 23.03.2013 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maaarcin (Post 1304866)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez dulli78 (Post 1304855)
A powiedział ci ten "rozgarnięty" konsultant czy chodzi o 30 czerwca tego roku? Bo tutaj masz wypowiedź niejakiego Przybysza z nc+ że migracje będą trwać jeszcze 1,5 roku wis.la/wg2lt

Tak, do 30 czerwca tego roku. Zacząłem z nim rozmowę od pytania do kiedy mam umowę. Okazało się, że do końca września. Wtedy poinformował mnie, że i tak w czerwcu będę musiał podjąć decyzję, czy zostaję na nowych warunkach, czy odchodzę.


I to by się w Twoim przypadku zgadzało. O ile mnie pamięć nie myli to okres wypowiedzenia wynosi 3 miesiące. Jeśli więc masz umowę do końca września to najpóźniej do końca czerwca musisz ją wypowiedzieć.

Ja przedłużałem w styczniu umowę na 18 miesięcy. Do końca umowy nie mam zamiaru się w ogóle przenosić na nową platformę. Chyba że w trakcie trwania umowy pojawi się na tyle satysfakcjonująca oferta, że się skuszę. Póki co będę naprawdę bardzo cierpliwy i odrzucał każdą ofertę choćby o złotówkę wyższą od obecnego abonamentu. Niech dzwonią oni do mnie, ja do nich nie mam zamiaru wykręcać numeru.

mitmichael 23.03.2013 17:06

Opcje dostępne od C+Gold (może C+Silver też ?):

Redlight HD - 15zł
Opcja NOC - 25zł
TV France - 10zł
Mezzo - 5zł
History HD - 1,99zł
HBO (najprawdopodobniej bez HBO GO) - 25zł, (ale można zdobyć za 20 zł)
Filmbox - 15zł
Cinemax - 15zł
Sudance HD - 2,99z


CANAL+OPTIMUM HD = CANAL+PLATINUM / CANAL+ SUPERPREMIUM = CANAL+PLATINUM z HBO. Czyli aby miec HBO nie potrzeba brac all inclusive.

AntyMod 23.03.2013 17:13

a po co wam HBO ???? nie macie internetu ???

zim zum 23.03.2013 17:15

http://wislaportal.pl/24501,Po_fuzji...straklasy.html tak coś czułem.

rav 23.03.2013 17:17

HBO? Bo lubimy. Przyzwyczajenie. Przyzwyczajenie, za które wcześniej płaciliśmy określoną kwotę, dużo niższą niż proponowane teraz 30 zł.

Jeśli miałbym teraz nc+ bez HBO to nie wyobrażam sobie płacenia więcej niż płacę teraz. Tymczasem nc+ proponuje mi abonament 15-25 zł wyższy bez HBO.

Grodo 23.03.2013 17:21

Jak ogarne dam znac
Obiecuje

Teraz mam full pakiet hd + multiroom (szwagier) + splitery ;)
Z tym ze ja mam dekoder z dyskiem twardym i place za jego wynajem 10 zl/ m
Ok 150 zl miesiacznie ( szwagier 70 ja reszte)

maaarcin 23.03.2013 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hunter (Post 1304881)
I to by się w Twoim przypadku zgadzało. O ile mnie pamięć nie myli to okres wypowiedzenia wynosi 3 miesiące. Jeśli więc masz umowę do końca września to najpóźniej do końca czerwca musisz ją wypowiedzieć.

Ja przedłużałem w styczniu umowę na 18 miesięcy. Do końca umowy nie mam zamiaru się w ogóle przenosić na nową platformę. Chyba że w trakcie trwania umowy pojawi się na tyle satysfakcjonująca oferta, że się skuszę. Póki co będę naprawdę bardzo cierpliwy i odrzucał każdą ofertę choćby o złotówkę wyższą od obecnego abonamentu. Niech dzwonią oni do mnie, ja do nich nie mam zamiaru wykręcać numeru.

no właśnie nie jest tak jak piszesz. normalnie jest miesięczny okres wypowiedzenia w trakcie umowy.

to będzie działać tak, jak w przypadku podwyżki. wyślą do Ciebie informację o zmianie oferty z 1 lipca. oferta ta będzie wiązała się z migracją do nc+. ale oczywiście możesz się na to nie zgodzić, wówczas możesz rozwiązać umowę ze względu na zmianę jej warunków. jeżeli nie zdecydujesz się na rozwiązanie, to automatycznie włączą Ci nową ofertę.

zawsze tak było, podobnie jest jak wyłączają gwarantowany kanał, też masz możliwość rozwiązania umowy. nie rozwiązanie = akceptacja nowych warunków.

i bez znaczenia jest to, czy masz umowę do września (jak ja), czy jeszcze przez np. przez rok

rav 23.03.2013 17:53

Z innej beczki: uważajcie z tymi splitterami

Widać, że nc+ kombinuje jak może i chwyta się każdych sposobów by wycisnąć z użytkowników ile się da. Przykład jednego meczu ligowego w nSporcie, numer w regulaminie z niegwarantowanymi kanałami (Eurosporty etc..) daje do myślenia.

Co zrobicie, gdy przedłużycie sobie umowę na 18 miesięcy, a np. czerwcu nc+ uwali splittery?

Jak? Spójrzcie: http://satkurier.pl/news/76748/cyfra...haringiem.html

"Ideą modyfikacji jest ograniczenie ilości odpowiedzi z karty do czterech SID-ów, czyli czterech serwisów za jedną sesją."
No to niech ograniczą ilość odpowiedzi z karty do 1-2 SID-ów i jesteśmy w d... 16 miesięcy abonamentu przed nami.

Jak uważacie?

xdarek 23.03.2013 18:01

Ale nie trzeba przechodzić można zostać z taką ofertą jak sie ma Angielskai Polska dalej bedzie na C+

rav 23.03.2013 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xdarek (Post 1304898)
Ale nie trzeba przechodzić można zostać z taką ofertą jak sie ma Angielskai Polska dalej bedzie na C+

Nie czytasz, że jeden z meczów polskiej ligi może się pojawić na nSport, zamiast na Canalu? Masz nSport w starym C+? W najbliższej kolejce chodzi o mecz Śląska. A gdy będzie to mecz Wisły?

emailowiec 23.03.2013 18:03

Nie do końca. Część meczów polskiej ekstraklasy przenoszą na nSport:
http://media2.pl/media/101472-Canalp...-w-nSport.html
Jak to się ma do reklam Cyfry+ "tylko u nas 100% ekstraklasy"?

Grodo 23.03.2013 19:13

Co do spliterow
Obawialem sie ze bedzie nakaz wymiany sprzetu, ale nie
Wiec dopoki mam 2 karty c+ z multiroomu (ja jedna szwagier druga) powinno wszystko byc ok. N nie da sie rozklepac na 2 domy bo multiroom musi isc przez glowny dekoder. No ale w c+ powiedzieli ze jesli nie chce zmieniac sprzetu, moge zostac przy tym co mam. Wiec jesli zejda z ceny, to full pakiet podzielic na 2 domy (w kazdym split na 2 tv) to nie bedzie zle. Ale samemu placic ok 200 zl/m gdzie 80% kanalow nie oglafam - dramat

vabanq 23.03.2013 19:31

Pomozcie, bo nie jestem w temacie.
Place obecnie 109 zl (pakiet z HBO). Do tego 20 zl z racji multiroomu, w sumie 129zl.
Chce przejsc do nc+ i teraz 2 opcje. Placic wiecej nie zamierzam a 2 opcje to:
- to co obecnie + Liga Mistrzow z "n" + multiroom
- to co obecnie + Liga Mistrzow z "n" + multiroom ale bez HBO.
Umowe mam do przyszlego roku z tego co pamietam
Jestem w canalu juz chyba z 13 albo 14 lat, co doradzacie i na co sie zgadzac a na co nie?
E: Dzieki

David. 23.03.2013 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vabanq (Post 1304907)
Pomozcie, bo nie jestem w temacie.
Place obecnie 109 zl (pakiet z HBO). Do tego 20 zl z racji multiroomu, w sumie 129zl.
Chce przejsc do nc+ i teraz 2 opcje. Placic wiecej nie zamierzam a 2 opcje to:
- to co obecnie + Liga Mistrzow z "n" + multiroom
- to co obecnie + Liga Mistrzow z "n" + multiroom ale bez HBO.
Umowe mam do przyszlego roku z tego co pamietam
Jestem w canalu juz chyba z 13 albo 14 lat, co doradzacie i na co sie zgadzac a na co nie?

Staż w Cyfrze nie ma znaczenia. Ponoć za 99 już można dostać Platynę, do tego za 10 zł multiroom na starych zasadach i HBO za 20 zł. Więc za to co płacisz teraz otrzymasz to samo + sport od N. To stan na dziś. A od nowego tygodnia mają się pojawić korzystniejsze oferty. Podobno. Generalnie myślę, że jeszcze z 10 - 20 złotych będzie można z tego ugrać ale to dla umów kończących się.

!!IRIVER!! 23.03.2013 19:41

Bardzo zastanawia mnie, abstrahując już od samego nsportu, czy te nowe kanały Canal+ (Family) będą dostępne dla starych abonentów Cyfry+... Wszak tam zapowiadane są 2 mecze w jednej z kwietniowych kolejek - są to mecze może i słabsze, ale skoro miało być 100% ligi w kanałach C+ to o .... chodzi?

mitmichael 23.03.2013 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1304910)
Bardzo zastanawia mnie, abstrahując już od samego nsportu, czy te nowe kanały Canal+ (Family) będą dostępne dla starych abonentów Cyfry+... Wszak tam zapowiadane są 2 mecze w jednej z kwietniowych kolejek - są to mecze może i słabsze, ale skoro miało być 100% ligi w kanałach C+ to o .... chodzi?

Tak beda - po prostu obecne kanaly jak Gol czy Weekend zmienia nazwy i to wszystko a abonenci Cyfry z Canal+ nadal beda je ogladac. Nie wiadomo tylko ktory C+obecny od 5 kwietnia bedzie miał jaka nazwe. Podejrzewam, ze Canal+, Canal+Sport i Canal+ Film zostana normalnie, Canal+Gol zmieni nazwe na Canal+Family 1 a Weekend na Family 2 a Canal+3D, ktory ma zniknac bedzie sie nazywac Canal+Film 2 (moze tez byc inaczej).

David. 23.03.2013 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1304913)
Tak beda - po prostu obecne kanaly jak Gol czy Weekend zmienia nazwy i to wszystko a abonenci Cyfry z Canal+ nadal beda je ogladac. Nie wiadomo tylko ktory C+obecny od 5 kwietnia bedzie miał jaka nazwe. Podejrzewam, ze Canal+, Canal+Sport i Canal+ Film zostana normalnie, Canal+Gol zmieni nazwe na Canal+Family 1 a Weekend na Family 2 a Canal+3D, ktory ma zniknac bedzie sie nazywac Canal+Film 2 (moze tez byc inaczej).

I to jest właściwie, jak już pisałem w tym temacie, główna zagadka nowej platformy... Bo:

Cytat:

Rozmowa kilku minutowa telefon od nc+ co pana interesuje sport tylko i wyłącznie propozycja platinum za 119 obecnie mam c+ optimum hd za 76 nie dam tyle zszedł na 109 pytam gościa zamieniamy się miejscami proponuje panu to samo za 40 zł więcej godzi się pan.. i ze strony konsultanta chwila ciszy i zmiana tematu że dostane pismo po 1 kwietnia i bede mial 14 dni na zerwanie umowy albo migracje. Podziękowałem ide do polsatu a w dobie szeroko pasmowego internetu obejrzę co będę chciał za mniejszą kase dymią nas bez mydła patologia jeszczee dodał że znikną kanały weekend i gol a nowych nie udostępnią bez migracji sprawa do sądu jak nic
Zabiorą kanały i albo migrujesz albo rozwiązujesz umowę z ich winy i nie pooglądasz.

mitmichael 23.03.2013 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez David. (Post 1304915)
I to jest właściwie, jak już pisałem w tym temacie, główna zagadka nowej platformy... Bo:



Zabiorą kanały i albo migrujesz albo rozwiązujesz umowę z ich winy i nie pooglądasz.

Zadnego kanału nie zabiora nie słuchaj takich bzdur - konsultant wszystko Ci wcisnie abys tylko szybko zmigrował do nowej platformy. Zmienia sie tylko nazwy kanałow tak jak pisalem i to wszystko. Tak samo jak od 5 kwietnia w Nce nie bedzie Npremium ale abonenci dostana w zamian Family 1 i Family 2 co było oficjalnie zapowiedziane w informacjach jakie pokazywały sie na tunerach Nki.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl