![]() |
Cytat:
Cytat:
Temat sędziów w kontekście Wisły w tzw erze Cupiała jest kompletnie nieistotny, Ty natomiast ze swoimi teoriami i nagminnym płaczem jak to nas wszyscy wszędzie oszukują, znalazł byś się idealnie wśród kolegów z 2 strony Błoń.Tak jak dla Ciebie Wisła tak ich klub był zawsze i wszędzie prześladowany.Jeden wielki niekończący się spisek. I na tym zakończę bo znów jakiś geniusz da mi bana z tekstem - o handlu w innym temacie Tyle że temat nieświadomie zaczął Framat - odnieśliśmy się do tego( z 0 22) w jakiś krótkich wpisach i obaj dostaliśmy za to bany :lol: edit by FraMat: Nie, mój drogi. 022 sam skasował zaraz swoje wpisy, a bany byly za cos innego |
Żuraw przed meczem Lech - Wisła ;)
http://www.przegladsportowy.pl/Pilka...714,1,977.html PS: Dziś tak bardzo już nie utożsamia się pan z Lechem? Maciej Żurawski: To nie jest ten prawdziwy Lech. Oczywiście jest wielki i fajny stadion, są sukcesy i ma to dziś swoją wielką wymowę, ale... wtedy to był stary, swojski Lech! Inne czasy, dawny zarząd, mnóstwo zaległości finansowych, przekładane terminy spłat i mimo tego ta fantastyczna otoczka i atmosfera. Nie było w niej żadnej sztuczności, wszystko było naturalne i swojskie. Nie chcę porównywać obecnego klubu z dawnym, ale dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy.. |
mistrz :D
także Wisełka pojedzie dziś z Amiką, nie ma innego wyjścia |
Wg mnie Żuraw powiedział szczerą prawdę. Funkcjonowanie w ekstraklasie "Lecha", "Polonii", a także - z nieco innych przyczyn - Cracovii wydaje mi się kpiną z idei czystej sportowej rywalizacji. Dlatego każda strata punktów z tymi zespołami boli, a każde zwycięstwo cieszy podwójnie.
Chcę dziś zobaczyć Wisłę jak z drugiego meczu z Liteksem: wyrafinowaną, skuteczną, zwycięską. |
Dzis zaczynamy sezon ligowy.
I bardzo wiele ten mecz wyjasni. Albo wyslemy mocny sygnal "we're back" albo na dłuższy czas przyzwyczaimy się do oglądania pleców Amici i Legii. Entuzjazm wronieckiej druzyny mozna teraz spektakularnie zgasic. Nie bedzie lepszej okazji. Dowiemy sie tez jakim psychologiem jest Maaskant i czy nasi kopacze to wciaz chlopcy czy juz jednak mezczyzni. I cos nie chce mi sie wierzyc w zapowiedzi otwartej, pieknej pilki Maaskanta. Wyglada mi to na klasyczne juz dla Roberta sianie lekkiej dezinformacji. Bedzie raczej proba fizycznej dominacji srodka pola i szybkie kontry z wykorzystaniem skrzydel. Oby sie te skrzydla wreszcie obudzily. Ciekawy tez jestem pojedynku bylego z obecnym DP reprezentacji. Mam tez przeczucie, ze ktorys z glownych kandydatow do przelamania dzis wreszcie to zrobi. Genkov albo Kirm. Stawiam na tego drugiego. Bylbym zapomnial - byle nie wybiegl na boisko Diaz. Rownie dobrze mozna by bylo po jego stronie postawic tuje w donicy. O donice mozna sie przynajmniej potknac. Jazda. |
Jest podany już skład. Maskant dostąpił oświecenia i uwaga nie wystawił Diaza. :)
Pareiko Jovanović Chavez Jaliens Paljić Sobolewski Nunez Iliev Melikson Kirm Genkov |
Początek spotkania,rzut rożny i znowu.. zagrywany na krótko.. nie wiem kto wpadł na taki pomysł, bo naprawdę nigdy nic z tego prócz strat nie mamy
|
Rozkręcamy się, brakuje szczęścia - poprzeczka , słupki. Kilka bardzo dobrych zagrań. A
Kirm to już chyba limit słupków / poprzeczek wykorzystał w tym sezonie. Pora na gola, gra nieźle. |
Pierwsza połowa koncert taką Wisłe chce się oglądać!!!
|
Może ktoś powiedzieć co się stało Genkovowi? Bo oglądałem od 15 minuty.
|
Z tysiąc razy kurvowałem w trakcie I połowy przy naszych okazjach. Od bramki gramy dobrze i nawet miło dla oka, ale klasowy zespół za wszelką cenę strzeliłby drugiego gola, żeby Lecha zupełnie zniechęcić. Trzeba ich dobić póki się pozbierają, Nie wierzyłem, że Melikson nie trafił sam na sam. Kirm tradycyjnie - a to poprzeczka, a to w bramkarza. Wreszcie dobry Iliev.
Za wszelką cenę nie dać Lechowi rozwinąć skrzydeł! |
Cytat:
ciężko powiedzieć co, uraz jakiś |
Cytat:
|
Tak miało/powinno być na Cyprze...
|
idealny sklad wisly , nie ma slabych punktow
|
Od pamiętnego 0-3 na Ł3 nie widziałem TAKIEJ dominacji Wisły na boisku rywala z pierwszej "3".
Tak grającą Wisłę chce oglądać ZAWSZE, nawet jak kiedyś przegrać przyjdzie. Co do zachowania rudego Borskiego i super fair-play drużynki Amiki po faulu na Nunezie- licencję mozna kupić, honoru NIGDY. Dobranoc |
Najlepszy mecz Wisły w sezonie, szkoda, że nie wpadło coś jeszcze do sieci
|
WOW!!! Tym razem gra lepsza niż wynik :)
|
ale mi spadło ciśnienie, nareszcie postawa godna tej Wisły, co i tak nie zmienia faktu że ławki rezerwowych nie mamy, Garguła wszedł i się pogubił. Ale teraz najważniejsze że mamy 3 pkt z silnym zespołem na wyjeździe.
|
W końcu był pomysł na gre, w końcu graliśmy ofensywnie! Oby to był dobry prognostyk na przyszłość :)
|
Cytat:
Ciekawe co wypoci weszło, po tygodniach spuszczania się nad amiką.. |
Tym razem to WIAŁA była Apolem .
|
w koncu czlowiek sie troche pocieszyl po Nikozji:D
|
Lepiej będzie jak Kirm się otrząśnie bo gdyby zakończyło się 0-0 każdy by sobie przypomniał co od.jebał na początku przy pierwszym słupku gdy Biton stał obok
|
Wygrana cieszy a jeszcze bardziej jej styl! Brawo chłopaki! Oby ta wygrana była przełomowa, podobnie jak ta zeszłoroczna przy Kałuży!
|
ktury ?
.......... |
Cytat:
|
TYLKO WISŁA !
Robi się drużyny, Wielkie plusy dla gry dwójki Iliev - Melex JOVANOVIĆ + KLASA ! |
No ale Wisła jednak dobrze zagrała w porównaniu z poprzednimi meczami, graliśmy z gorszymi zespołami
|
Dobry wynik, liga będzie ciekawsza.
|
teraz "tylko" poprawić skuteczność oraz lepiej wykonywać stałe fragmenty gry i mistrz zostaje w Krakowie :D
Gdyby Kirmowi wchodziło wszystko jak w poprzednim sezonie, to byłby pogrom. A dołożyć do tego sytuacje Ilieva i Meliksona... o to chodzi Wisełko, taką grę chcemy oglądać. |
Cytat:
co do meczu , zgrania brakuje , i skuteczności. |
Cytat:
|
I tak Wisełka powinna grac od poczatku - szkoda, ze tak pozno. Poprawic wykonczenia, nauczyc sie dobrego pressingu i jazda
|
Wszystko mi się podobało w meczu poza słabą skutecznością:)
Nasi piłkarze odzyskali świeżość to i gra wyglądała lepiej. Mogę tylko jedno napisać. WRACAMY DO GRY! :D |
Momentami dzisiaj patrzyło się z przyjemnością na akcje Wisły. Jovanovic dobrze wszedł do pierwszej 11, mam wrażenie że może tam zostać na dłużej.
Natomiast Garguła po raz kolejny zagrał żenująco słabo. Miałem do tego gracza ogromną cierpliwość i wiązałem z nim duże, potem średnie, następnie nikłe nadzieje. Teraz niestety uważam, że jest za słaby na ławkę. Jego wejście w końcówce bardzo osłabiło grę Wisełki. Dobrze, że żadna z jego strat nie zakończyła się skuteczną kontrą Lecha. |
Kirm już chyba wyczerpał jakiś czas temu limit egoizmu i dalej się nie nauczył że ważniejsza jest wygrana zespołu a nie bramka na konto
|
Cytat:
|
Mam do Was pytanie. Czy ktoś z Was zauważył brak Małeckiego?
|
przed meczem:
"Wisła jest słaba ,Lech wygra" po meczu "bombardowanie bezradnej drużyny z Poznania " Wisła zagrała naprawde świetne spotkanie . Bramek powinna strzelić przynajmniej 3-4 . Cała drużyna zagrała super spotkanie . Brak słabych punktów . |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl