Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   napięcie przedmeczowe (temat bedzie potem skasowany) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8247)

rafal777 23.08.2011 14:00

Włączcie shoutboxa bo jest coraz więcej wpisów nadających się na chat.

P.S. Sam chętnie bym w sb popisał

PANDEM0NIUM 23.08.2011 14:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafal777 (Post 1152632)
Włączcie shoutboxa bo jest coraz więcej wpisów nadających się na chat.

P.S. Sam chętnie bym w sb popisał

Czy leci z nami admin? Albo moderator? ktokolwiek kto może właczyc SB?

Junior_Battle 23.08.2011 14:11

wiem, że pytanie nie na miejscu.

Ale czy Wisła od razu po meczu wsiada w samolot, i koło 5 możemy ich się spodziewać w Balicach?

tommasi 23.08.2011 14:14

ja gdzies czytalem ze rano dopiero maja wylatywac z Cypru

Marcin_fan 23.08.2011 14:16

za około 7.5h bedziemy wszyscy pijani... albo ze szczęścia albo ze smutku...

AZS_Lublin 23.08.2011 14:21

Gorączka meczu dopadła też normalnych kibiców w Lublinie. Dziś w pracy wielokrotnie przeciągał się temat LM. Co zrobić, jakoś do 20:45 dotrwamy. Mój scenariusz na ten mecz?
Apoel - Wisla 2:2 (1:0)

1:0 `15 min
1:1 `67min Iliev
1:2 `81min Lamey
2:2 `90min

Mistrz Yoda 23.08.2011 14:30

Naszła mnie wena.

Sierpniowy wieczór a na Cyprze wszyscy płaczą
Ligi Mistrzów nie zobaczą
W Krakowie na rynku wielka feta przeszła APOEL Wisła Corvetta
Płaczą wszystkie niedowiarki
Wielkopolskie i Warszawskie skwarki
Gmoch ze złości połknoł brode
Może poprawi to jego urode
A Kraków na mecze kolejne już czeka
By kolejnych przeszła ich Corvetta
W maju ważny finał wygrany
NA całym Świecie już wiedzą ŻE WISŁA PANY!!!

scofield 23.08.2011 14:31

Już się nie mogę doczekać, nie wiem co mam robić, kręcę się cały czas w kółko :D
Jazda Biała Gwiazda!!!

Proud 23.08.2011 14:52

fb.com

Cytat:

Trener Maaskant w trakcie obiadu miał taką przemowę do piłkarzy, że nawet my poczuliśmy się gotowi do gry!
Boże, dopomóż im...

JOSE 841 23.08.2011 14:55

AZS_Lublin też obstawiam 2:2 .Nawet kupon obstawiłem na remis Wisły.Co do twoich strzelców to Lamey jest wielką nie wiadomą tak jak Melikson więc wątpie by dzisiaj strzelił gola.scofield zrób "zaopatrzenie" szalik,koszulka,napoje.Sprawdź dekoder ewentualnie telewizor, antenę co byś nie miał "niespodzianek" idż obstaw zakład i szykuj się do świętowania awansu Wisły do CL.Przy okazji przy stanie 2:1 dla APOLELU jest dogrywka czy jak??

Edson 23.08.2011 14:56

Oto wyniki APOEL-u w pucharach u siebie z ostatnich 2 sezonów plus obecny:
LM 2009/10 Steymur 3:0, Partizan 2:0, Kopenhaga 3:1, Chelsea 0:1, Porto 0:1, Atletico 1:1.
LE 2010/11 Tauras 3:1, Jablonec 3:1, Getafe 1:1.
LM 2011/12 Skenderbeu 4:0, Slovan 0:0.

Więc Wasze 2:2 i 2:3 możecie wsadzić między bajki. Skoro drużyny z hiszpanii, anglii i portugalii strzelały w Nikozji max jedną bramkę w ostatnich latach w pucharach to przy jednej bramce strzelonej dzisiaj przez wiślaków trzeba być baaardzo zadowolonym. Mam nadzieję, że wystarczy :)

snyrting 23.08.2011 14:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistrz Yoda (Post 1152657)
Naszła mnie wena.

Sierpniowy wieczór a na Cyprze wszyscy płaczą
Ligi Mistrzów nie zobaczą
W Krakowie na rynku wielka feta przeszła APOEL Wisła Corvetta
Płaczą wszystkie niedowiarki
Wielkopolskie i Warszawskie skwarki
Gmoch ze złości połknoł brode
Może poprawi to jego urode
A Kraków na mecze kolejne już czeka
By kolejnych przeszła ich Corvetta
W maju ważny finał wygrany
NA całym Świecie już wiedzą ŻE WISŁA PANY!!!

A mnie nudności...

daruj sobie taka twórczość, proszę.

sanderuss 23.08.2011 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 1152673)
AZS_Lublin też obstawiam 2:2 .Nawet kupon obstawiłem na remis Wisły.Co do twoich strzelców to Lamey jest wielką nie wiadomą tak jak Melikson więc wątpie by dzisiaj strzelił gola.scofield zrób "zaopatrzenie" szalik,koszulka,napoje.Sprawdź dekoder ewentualnie telewizor, antenę co byś nie miał "niespodzianek" idż obstaw zakład i szykuj się do świętowania awansu Wisły do CL.Przy okazji przy stanie 2:1 dla APOLELU jest dogrywka czy jak??

Nie. Wiselka wchodzi :D

Edłardo Da Sylwia 23.08.2011 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 1152673)
Przy okazji przy stanie 2:1 dla APOLELU jest dogrywka czy jak??

Wówczas bezpośrednio awansuje Wisła.

Ciebie Prosimy !

djmala1 23.08.2011 15:00

Mnie dzis w nocy przyśnił się dwumecz z APOEL`em.. Pierwszy mecz 1:0 i to się spełniło, drugi mecz 3:2 dla Wisły... po ciężkich mękach od 2:0 do 2:3... Zobaczymy jak będzie ;)

MicK 23.08.2011 15:07

Jak ktoś miał "wizję", "projekcję astralną" czy "proroczy sen" to niech go zachowa dla siebie.
Wszyscy już czujemy emocje, a takie wpisy generują tylko frustrację.... i bany.

Karherop 23.08.2011 15:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Edson (Post 1152675)
Oto wyniki APOEL-u w pucharach u siebie z ostatnich 2 sezonów plus obecny:
LM 2009/10 Steymur 3:0, Partizan 2:0, Kopenhaga 3:1, Chelsea 0:1, Porto 0:1, Atletico 1:1.
LE 2010/11 Tauras 3:1, Jablonec 3:1, Getafe 1:1.
LM 2011/12 Skenderbeu 4:0, Slovan 0:0.

Więc Wasze 2:2 i 2:3 możecie wsadzić między bajki. Skoro drużyny z hiszpanii, anglii i portugalii strzelały w Nikozji max jedną bramkę w ostatnich latach w pucharach to przy jednej bramce strzelonej dzisiaj przez wiślaków trzeba być baaardzo zadowolonym. Mam nadzieję, że wystarczy :)


każde spotkanie jest inne i każdy wynik jest możliwy

tak samo patrząc na wyniki Wisły "u siebie" ( choc nie zawsze przy R22, o czym jednak nie wie typowy 'Kowalski ")

pokonała Beitar 5-0 , Barcelone 1-0 , Tottenham 1-1 , żeby niedługo potem polec z Karabachem 0-1 i zremisować z Levadią


w typerze obstawilem 2:3 dla Wisły idąc za sercem , ale rozum podpowiada 2-1 dla APOELU :P

oba wyniki biorę w ciemno

crate digger 23.08.2011 15:13

ZespÓŁ napiĘcia przedmeczowego.

baro1995 23.08.2011 15:15

http://babol.pl/kat,1025465,title,Na...wiadomosc.html
ciekawe ciekawe :D

CH. 23.08.2011 15:16

mam nadzieje że to ściema z Maorem i taktyka pod publiczkę, bo jest to napisane 3 po 3, w zasadzie brak podania przyczyny, tylko po prostu "Maor nie może zagrać", nie może bo? w meczu z Koroną nie grał, nigdy nie złapał poważniejszej kontuzji i teraz miałoby być inaczej? kontuzji na siłowni, podczas jazdy rowerem, podczas wizytowania miasta? kucharz zawinił, kelner? sztab medyczny? mi się to kupy nie trzyma. to najważniejszy piłkarz a oni to piszą jakby chodziło o jakiegoś młodzika z Młodej ekstraklasy który nie wystąpi w sparingu z Otwockiem, beż żadnych uczuć..jakby nic się nie stało.

Cytat:

„Nie jesteśmy pewni, czy Maor zagra. Wczoraj trenował indywidualnie.
Nie są pewni bo Maor zmienił plany i zamiast na mecz jedzie do oddalonego o 15 km baru na piwo. bezsens.. wątpie by po takich słowach nawet APOEL to łyknął. Słowa te nie wyglądają po prostu na wiarygodne..

Jeśli brak Maora okaze się prawda to ktoś powinien dostać mocno po dupsku.
Najwazniejszy piłkarz i ktoś nie go nie przypilnował.. w dużej mierze w przypadku braku awansu to winowajcami będą właśnie Ci ludzie.

I nie ma co pieprzyć o jakimś mydle bo nikt w takie bajki nie uwierzy.. przecież nie w tym sęk, tylko to najważniejszy piłkarz i jedyne normalne rozwiązanie to przeciążenie na treningach, niepotrzebne wysyłanie go na siłownie, narzucanie mu trenowania dancyh partii mięsni jak pozostali, itd z takim zawodnikiem na dzień przed meczem trzeba się obchodzić jak ze szkłem.


dla Maaskanta i piłkarzy
http://www.youtube.com/watch?v=gxvNGy5jUeA

Karherop 23.08.2011 15:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CH. (Post 1152698)
Jeśli brak Maora okaze się prawda to ktoś powinien dostać mocno po dupsku.
Najwazniejszy piłkarz i ktoś nie go nie przypilnował..

to co mają z nim pod prysznic chodzić żeby się przypadkiem na mydle nie poślizgnął ?

Edson 23.08.2011 15:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1152692)
każde spotkanie jest inne i każdy wynik jest możliwy

tak samo patrząc na wyniki Wisły "u siebie" ( choc nie zawsze przy R22, o czym jednak nie wie typowy 'Kowalski ")

pokonała Beitar 5-0 , Barcelone 1-0 , Tottenham 1-1 , żeby niedługo potem polec z Karabachem 0-1 i zremisować z Levadią

No właśnie Kowalski, a konkretnie Mateusz, doskonale o tym wie :) Bo to w dużej mierze przez niego odpadliśmy z Karabachem. Dobrze, że "u siebie" napisałeś w cudzysłowiu, bo to udowadnia jak ważne dla Wisły jest granie meczów na R22 niż na kameralnych stadionikach w Sosnowcu czy Hutniku. Problem polega na tym, że APOEL od 12 lat grał i dziś też gra na swoim 23tys. obiekcie. Swoim postem nie zamierzałem umniejszać szans Wisły na awans w który gorąco wierze, lecz musimy sobie zdawać sprawę jak trudno o bramkową zdobycz na Cyprze.

Ajax 23.08.2011 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baro1995 (Post 1152697)

Chyba jednak wole przemowy Maskanta przed meczem niż seanse z gwiazdami:P

Ajax 23.08.2011 16:10

Gdzie SB człowiek w pracy do 18 tydzień temu tak ładnie czas szybko płynął na spamowaniu :(

igortsw 23.08.2011 17:11

Czekam 14 lat na Ligę Mistrzów na Reymonta; od zerówki aż po drugi rok studiów, wiem że jeszcze nie jest tak źle bo ojciec czeka już ponad 30... Rano w pracy jeszcze luzik ale teraz z każdą godziną kręce się po domu i nie wiem co mam ze sobą zrobić...jeszcze ponad 2,5 godziny, może nie wyrobie ścieżki w dywanie.

mitmichael 23.08.2011 17:17

Mnie juz tyłek boli od tego siedzenia na klopie :P Melise juz pilem chyba z 2 razy a tu jeszcze ponad 2 i poł godziny do meczu - czemu ten czas tak wolno leci

pepe72 23.08.2011 17:45

Coś wiadomo ze składem? 2 godziny przed meczem już chyba minęły?

vaazon 23.08.2011 17:46

W ogóle nie czuję napięcia. Jestem złej myśli. Nadzieję miałem w pojedynku z Panathinaikosem, to wtedy była sytuacja "teraz albo nigdy". Dlaczego tym razem miałoby nam się udać mając słabszą zaliczkę? Czuję pustkę!

stawski 23.08.2011 17:56

Jak dzieci dzisiaj nie pójdą ładnie spać to chyba się z telewizorem wyprowadzędo ogródka :) Mniejsza nerwówa niż przed pierwszym meczem, ale teraz dochodzi strach o Maora... :(
Jak Wisła awansuje, to tydzień nie ruszę browara! (Tak, dla mnie to wyzwanie :P )

TOMEK 11 23.08.2011 17:57

http://transmisje.xup.pl/

HD, zero reklam

MCX 23.08.2011 18:08

90 minut lub 120 meczu, który zadecyduje o całym sezonie. Stawka jest ogromna i jeśli nasi piłkarze poradzą sobie z presją i awansują to będzie piękny wieczór w historii Wisły.

Do meczu jeszcze trochę ponad półtora godziny, wiadomo co ze zdrowiem Maora? Zagra od początku?

anthony09 23.08.2011 18:13

Kur***aaaaa!!! Chłopcy i dziewczynki ! Co z tym Meliksonem do **ja pana ??? Bo mnie już kuurrr**** bierze ;/ ... !!??

Dubi 23.08.2011 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 1152808)
90 minut lub 120 meczu, który zadecyduje o całym sezonie. Stawka jest ogromna i jeśli nasi piłkarze poradzą sobie z presją i awansują to będzie piękny wieczór w historii Wisły.

Do meczu jeszcze trochę ponad półtora godziny, wiadomo co ze zdrowiem Maora? Zagra od początku?

o tym czy Maor zagra dowiemy się ze studia telewizyjnego.
Tak, to może być najwazniejszy mecz w historii dla Wisły, ale w razie niepowodzenia, Wisła może zagrać historyczne spotkania również w LE - nie zapominajmy o tym.
Czy ten zespół jest już teraz gotowy na LM ? - dowiemy sie dziś - jesli przegramy po walce - przyjmijmy to z szacunkiem dla mocnych gospodarzy.

thomasson 23.08.2011 18:25

A ja jestem za tym żeby w razie awansu nie kasować tego tematu, kiedyś będziemy mogli go sobie odkopać i pośmiać się z nas samych :P no i oczywiście powspominać jak to stresowaliśmy się przed pierwszym awansem Wisełki do wymarzonej LM

do meczu 80 minut, 4800 sekund... nie wytrzymam...

MCX 23.08.2011 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thomasson (Post 1152816)
A ja jestem za tym żeby w razie awansu nie kasować tego tematu, kiedyś będziemy mogli go sobie odkopać i pośmiać się z nas samych :P no i oczywiście powspominać jak to stresowaliśmy się przed pierwszym awansem Wisełki do wymarzonej LM

do meczu 80 minut, 4800 sekund... nie wytrzymam...

Temat mógłby też służyć do luźnych przemyśleń przed innymi ważnymi meczami w tym sezonie, których jeszcze trochę będzie :) Co najmniej 6 w europejskich pucharach więc jestem pewien, że będzie przydatny.

Dzisiaj tylko zwycięstwo, Wisełko tylko zwycięstwo!

Coś czuję, że cwaniaczki z APOELu po raz kolejny się zdziwią w konfrontacji z nami. Do boju Wisła!

felipe 23.08.2011 18:46

Nie wiem co z sobą zrobić :D

PSYCHOLTSW 23.08.2011 18:46

ja przez chwilę miałem odstresa ale teraz znowu wszystko wróciło... zaraz zbieram się z domu i idę oglądać mecz. TYLKO ZWYCIĘSTWO WISEŁKO TYLKO AWANS :D

MCX 23.08.2011 18:47

http://www.youtube.com/watch?v=2rt6zopKQPo&ob=av3e Trzeba myśleć pozytywnie :D

ślimak 23.08.2011 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 1152826)

Oczywiście! I zawsze wierzyć do końca!!!

http://www.youtube.com/watch?v=RZ8NqmNYP-o

kelmaj 23.08.2011 18:55

10 godzin ciężkiej pracy. Czas na najważniejszy mecz w życiu. Do boju! Dacie rade! Damy!!!!!!!!!!!!!!! Wisłaaa!!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl