![]() |
Włączcie shoutboxa bo jest coraz więcej wpisów nadających się na chat.
P.S. Sam chętnie bym w sb popisał |
Cytat:
|
wiem, że pytanie nie na miejscu.
Ale czy Wisła od razu po meczu wsiada w samolot, i koło 5 możemy ich się spodziewać w Balicach? |
ja gdzies czytalem ze rano dopiero maja wylatywac z Cypru
|
za około 7.5h bedziemy wszyscy pijani... albo ze szczęścia albo ze smutku...
|
Gorączka meczu dopadła też normalnych kibiców w Lublinie. Dziś w pracy wielokrotnie przeciągał się temat LM. Co zrobić, jakoś do 20:45 dotrwamy. Mój scenariusz na ten mecz?
Apoel - Wisla 2:2 (1:0) 1:0 `15 min 1:1 `67min Iliev 1:2 `81min Lamey 2:2 `90min |
Naszła mnie wena.
Sierpniowy wieczór a na Cyprze wszyscy płaczą Ligi Mistrzów nie zobaczą W Krakowie na rynku wielka feta przeszła APOEL Wisła Corvetta Płaczą wszystkie niedowiarki Wielkopolskie i Warszawskie skwarki Gmoch ze złości połknoł brode Może poprawi to jego urode A Kraków na mecze kolejne już czeka By kolejnych przeszła ich Corvetta W maju ważny finał wygrany NA całym Świecie już wiedzą ŻE WISŁA PANY!!! |
Już się nie mogę doczekać, nie wiem co mam robić, kręcę się cały czas w kółko :D
Jazda Biała Gwiazda!!! |
fb.com
Cytat:
|
AZS_Lublin też obstawiam 2:2 .Nawet kupon obstawiłem na remis Wisły.Co do twoich strzelców to Lamey jest wielką nie wiadomą tak jak Melikson więc wątpie by dzisiaj strzelił gola.scofield zrób "zaopatrzenie" szalik,koszulka,napoje.Sprawdź dekoder ewentualnie telewizor, antenę co byś nie miał "niespodzianek" idż obstaw zakład i szykuj się do świętowania awansu Wisły do CL.Przy okazji przy stanie 2:1 dla APOLELU jest dogrywka czy jak??
|
Oto wyniki APOEL-u w pucharach u siebie z ostatnich 2 sezonów plus obecny:
LM 2009/10 Steymur 3:0, Partizan 2:0, Kopenhaga 3:1, Chelsea 0:1, Porto 0:1, Atletico 1:1. LE 2010/11 Tauras 3:1, Jablonec 3:1, Getafe 1:1. LM 2011/12 Skenderbeu 4:0, Slovan 0:0. Więc Wasze 2:2 i 2:3 możecie wsadzić między bajki. Skoro drużyny z hiszpanii, anglii i portugalii strzelały w Nikozji max jedną bramkę w ostatnich latach w pucharach to przy jednej bramce strzelonej dzisiaj przez wiślaków trzeba być baaardzo zadowolonym. Mam nadzieję, że wystarczy :) |
Cytat:
daruj sobie taka twórczość, proszę. |
Cytat:
|
Cytat:
Ciebie Prosimy ! |
Mnie dzis w nocy przyśnił się dwumecz z APOEL`em.. Pierwszy mecz 1:0 i to się spełniło, drugi mecz 3:2 dla Wisły... po ciężkich mękach od 2:0 do 2:3... Zobaczymy jak będzie ;)
|
Jak ktoś miał "wizję", "projekcję astralną" czy "proroczy sen" to niech go zachowa dla siebie.
Wszyscy już czujemy emocje, a takie wpisy generują tylko frustrację.... i bany. |
Cytat:
każde spotkanie jest inne i każdy wynik jest możliwy tak samo patrząc na wyniki Wisły "u siebie" ( choc nie zawsze przy R22, o czym jednak nie wie typowy 'Kowalski ") pokonała Beitar 5-0 , Barcelone 1-0 , Tottenham 1-1 , żeby niedługo potem polec z Karabachem 0-1 i zremisować z Levadią w typerze obstawilem 2:3 dla Wisły idąc za sercem , ale rozum podpowiada 2-1 dla APOELU :P oba wyniki biorę w ciemno |
ZespÓŁ napiĘcia przedmeczowego.
|
http://babol.pl/kat,1025465,title,Na...wiadomosc.html
ciekawe ciekawe :D |
mam nadzieje że to ściema z Maorem i taktyka pod publiczkę, bo jest to napisane 3 po 3, w zasadzie brak podania przyczyny, tylko po prostu "Maor nie może zagrać", nie może bo? w meczu z Koroną nie grał, nigdy nie złapał poważniejszej kontuzji i teraz miałoby być inaczej? kontuzji na siłowni, podczas jazdy rowerem, podczas wizytowania miasta? kucharz zawinił, kelner? sztab medyczny? mi się to kupy nie trzyma. to najważniejszy piłkarz a oni to piszą jakby chodziło o jakiegoś młodzika z Młodej ekstraklasy który nie wystąpi w sparingu z Otwockiem, beż żadnych uczuć..jakby nic się nie stało.
Cytat:
Jeśli brak Maora okaze się prawda to ktoś powinien dostać mocno po dupsku. Najwazniejszy piłkarz i ktoś nie go nie przypilnował.. w dużej mierze w przypadku braku awansu to winowajcami będą właśnie Ci ludzie. I nie ma co pieprzyć o jakimś mydle bo nikt w takie bajki nie uwierzy.. przecież nie w tym sęk, tylko to najważniejszy piłkarz i jedyne normalne rozwiązanie to przeciążenie na treningach, niepotrzebne wysyłanie go na siłownie, narzucanie mu trenowania dancyh partii mięsni jak pozostali, itd z takim zawodnikiem na dzień przed meczem trzeba się obchodzić jak ze szkłem. dla Maaskanta i piłkarzy http://www.youtube.com/watch?v=gxvNGy5jUeA |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Gdzie SB człowiek w pracy do 18 tydzień temu tak ładnie czas szybko płynął na spamowaniu :(
|
Czekam 14 lat na Ligę Mistrzów na Reymonta; od zerówki aż po drugi rok studiów, wiem że jeszcze nie jest tak źle bo ojciec czeka już ponad 30... Rano w pracy jeszcze luzik ale teraz z każdą godziną kręce się po domu i nie wiem co mam ze sobą zrobić...jeszcze ponad 2,5 godziny, może nie wyrobie ścieżki w dywanie.
|
Mnie juz tyłek boli od tego siedzenia na klopie :P Melise juz pilem chyba z 2 razy a tu jeszcze ponad 2 i poł godziny do meczu - czemu ten czas tak wolno leci
|
Coś wiadomo ze składem? 2 godziny przed meczem już chyba minęły?
|
W ogóle nie czuję napięcia. Jestem złej myśli. Nadzieję miałem w pojedynku z Panathinaikosem, to wtedy była sytuacja "teraz albo nigdy". Dlaczego tym razem miałoby nam się udać mając słabszą zaliczkę? Czuję pustkę!
|
Jak dzieci dzisiaj nie pójdą ładnie spać to chyba się z telewizorem wyprowadzędo ogródka :) Mniejsza nerwówa niż przed pierwszym meczem, ale teraz dochodzi strach o Maora... :(
Jak Wisła awansuje, to tydzień nie ruszę browara! (Tak, dla mnie to wyzwanie :P ) |
|
90 minut lub 120 meczu, który zadecyduje o całym sezonie. Stawka jest ogromna i jeśli nasi piłkarze poradzą sobie z presją i awansują to będzie piękny wieczór w historii Wisły.
Do meczu jeszcze trochę ponad półtora godziny, wiadomo co ze zdrowiem Maora? Zagra od początku? |
Kur***aaaaa!!! Chłopcy i dziewczynki ! Co z tym Meliksonem do **ja pana ??? Bo mnie już kuurrr**** bierze ;/ ... !!??
|
Cytat:
Tak, to może być najwazniejszy mecz w historii dla Wisły, ale w razie niepowodzenia, Wisła może zagrać historyczne spotkania również w LE - nie zapominajmy o tym. Czy ten zespół jest już teraz gotowy na LM ? - dowiemy sie dziś - jesli przegramy po walce - przyjmijmy to z szacunkiem dla mocnych gospodarzy. |
A ja jestem za tym żeby w razie awansu nie kasować tego tematu, kiedyś będziemy mogli go sobie odkopać i pośmiać się z nas samych :P no i oczywiście powspominać jak to stresowaliśmy się przed pierwszym awansem Wisełki do wymarzonej LM
do meczu 80 minut, 4800 sekund... nie wytrzymam... |
Cytat:
Dzisiaj tylko zwycięstwo, Wisełko tylko zwycięstwo! Coś czuję, że cwaniaczki z APOELu po raz kolejny się zdziwią w konfrontacji z nami. Do boju Wisła! |
Nie wiem co z sobą zrobić :D
|
ja przez chwilę miałem odstresa ale teraz znowu wszystko wróciło... zaraz zbieram się z domu i idę oglądać mecz. TYLKO ZWYCIĘSTWO WISEŁKO TYLKO AWANS :D
|
http://www.youtube.com/watch?v=2rt6zopKQPo&ob=av3e Trzeba myśleć pozytywnie :D
|
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=RZ8NqmNYP-o |
10 godzin ciężkiej pracy. Czas na najważniejszy mecz w życiu. Do boju! Dacie rade! Damy!!!!!!!!!!!!!!! Wisłaaa!!!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl