Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [4 Kolejka] Korona Kielce - Wisła Kraków, 20 sierpnia , sobota godz. 18 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8238)

Jakubus 20.08.2011 16:27

Brawo strasznie się cieszę że Siwy(Brud) oraz Michał Czekaj dostali szansę! Wiem, żę mają spory potencjał i dadzą popalić scyrozom! WISŁA!
Chłopaki mają Wisłę w sercu, obydwaj wychowali się w Krakowie od małego ! Wiem bo grywałem z nimi na podwórku niegdyś na boisku obok SP12 oraz bydgoskiej :D

przem 20.08.2011 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 1150634)
Kowalski tak beznadziejny, że nawet w takim meczu szansy nie dostał :)

To nasza tajna broń na APOEL! A poza tym, to szczerze dziwię się, że nie gra. Choć z drugiej strony Bunoza ma być w niedalekiej perspektywie w pierwszym składzie (no i jest pierwszym rezerwowym już teraz), a Czekaj jest 6 lat młodszy i naprawdę można go nazywać młodym talentem. Szkoda Rafała :(. Dobrze, że zagra sobie Tomek J, Garguła niegdyś na skrzydle miał bardzo dobry sezon, a schodząc do środka może robić dużo miejsca Paljiciowi (zakładam Łukasza na lewym skrzydle, Kirma na prawym).

kornd 20.08.2011 16:27

No tak, Kowalski to jednak mega słaby zawodnik. Powinien grać jako prawy obrońca, a Maaskant na siłe upycha tam Paljicia, w składzie mamy dwóch nominalnych lewych obrońców- to jednak spore ryzyko w kontekście rewanżu z Apoelem.
No i dwóch piłkarzy trzeciego garnituru- Brud i Czekaj- ciekawy mecz będzie na tym "pierwszym nowoczesnym stadionie w Polsce":-P

Ciastek1 20.08.2011 16:30

Gdyby Wisła zagrała kilkoma podstawowymi piłkarzami każdy bałby się o kontuzje natomiast w tej chwili Robert sprawił nam świetną niespodziankę .Mecz zapowiada się szalenie ciekawie !

RAF 20.08.2011 16:33

Hehe, a w Koronie broni Malecki :D

Heero 20.08.2011 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAF (Post 1150648)
Hehe, a w Koronie broni Malecki :D

Jak jest podobnego wzrostu do naszego Małego, to nawet do poprzeczki nie doskoczy :D

kamilo584 20.08.2011 16:43

A co sie dzieje z Boguskim , ? kontuzja , czy bez formy ?

fanfan 20.08.2011 16:44

A może to Dragan zagra jako drugi skrzydłowy a któryś ze środkowych pomocników na prawej obronie ,np. Brud albo Wilk ? Na oficjalnej tez napisali że jeszcze nie wiedzą jakim ustawieniem zagra Wisła i kto na 100 % zagra na prawej obronie . Skład wg mnie rozsądny , tylko współczuję troszkę Kowalowi - co on musi teraz czuć skoro trener woli dać zadebiutować młodemu Czekajowi niż jego wystawić . Lubie gościa i byłoby lepiej gdyby gdzieś poszedł ponieważ pokazał że może grać w pierwszym składzie jakiegoś słabszego zespołu klasy Piasta i tak byłoby dla niego lepiej a rolę czwartego stopera przejmie Michał .
Niektórzy piszą ,że powinniśmy spokojnie ten mecz wygrać nawet drugim składem . No ja uważam że będzie ciężko . Po pierwsze Korona zdobyła w 3 kolejkach 5 punktów więc nie są chłopcami do bicia , po drugie nam zawsze ciężko się grało w Kielcach . Po trzecie - mogą być problemy ze zgraniem : duet środkowych obrońców po raz pierwszy stworzą debiutant Czekaj i Bunoza którego tez jeszcze nie można nazwać doświadczonym zawodnikiem , muszą sobie nawzajem podpowiadać , ciekawe co z prawą obroną ? Linie pomocy i ataku wyglądają już solidniej choć też jest kilka niewiadomych . Kto zagra na drugim skrzydle ? Kto jako ofensywny ? Zobaczymy jak to będzie ale nie można spodziewać się łatwego meczu !

felipe 20.08.2011 16:44

Nie spodziewałem się aż tak wielkiej rotacji w składzie, ba - rewolucji wręcz :)
Jest jak jest - w obecnej sytuacji remis biorę w ciemno. Ale gdybym miał typować konkretne rozstrzygnięcie, to rzuciłbym 2-0, 3-0 dla Korony... No nie jestem w stanie uwierzyć, że taki zlepek rezerwowych cos zdziała. Korona to nie frajerzy znowu, w dodatku zawsze się na nas spinali.

For_FuN_ 20.08.2011 16:59

Czekaj w pierwszym skladzie :D? Dobre. Pomoc tez jakas dziwna...z 1 nominalnym bocznym pomocnikiem ;). W takiej sytuacji stawiam na gladkie zwyciestwo Korony.

orzeu 20.08.2011 17:00

ciekawe czy kieleckie megamozgi zdaja sobie sprawe ze Grechuta byl kibicem Wisly.... ;)

kriswisla 20.08.2011 17:11

przeciez te scyzory na razie sa tak przestraszeni i spanikowani ze powinnismy ich rozjechac

Orson 20.08.2011 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1150660)
Czekaj w pierwszym skladzie :D? Dobre. Pomoc tez jakas dziwna...z 1 nominalnym bocznym pomocnikiem ;). W takiej sytuacji stawiam na gladkie zwyciestwo Korony.

a kolega wie że przez ostatnie dwa lata gry w GKS Bełchatów Garguła był wystawiany na lewym skrzydle?

jurukuru 20.08.2011 17:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 1150662)
ciekawe czy kieleckie megamozgi zdaja sobie sprawe ze Grechuta byl kibicem Wisly.... ;)


Właśnie też się dziwie, jakim prawem profanują utwór Marka Grechuty :-P

TRNKRN 20.08.2011 17:47

Powiem szczerze, rozegranie piłki do przodu nie jest rewelacyjne, Jirsak do zmiany bo trochę za bardzo się podkręcił, bardzo pozytywny występ Czekaja.

sportnh 20.08.2011 17:50

ANDRAZ KIRM - PRAWDZIWY DRAMAT TEGO PILKARZA

Wrak, co sie stalo z tym czlowiekiem, gosc juz PILKI PRZYJĄC NIE POTRAFI...

krkgiba 20.08.2011 17:50

opinia naszego kolegi ze stadionu po pierwszej połowie:

Mecz brzydki, dużo walki i jeszcze więcej strat i błędów. Jeśli Wisła nie poprawi swojej gry - nie strzeli bramki. Z przodu Wisła nie pokazała absolutnie nic ciekawego, w obronie kilka błędów. Najsłabsi? Diaz, Jirsak i Kirm...

http://www.lovekrakow.pl/strona/korona-wisla-live.html

Ciastek1 20.08.2011 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 1150667)
Właśnie też się dziwie, jakim prawem profanują utwór Marka Grechuty :-P

Za każdym razem gdy oglądam mecz z Kielc arena (WTF ?) to się nad tym zastanawiam .

cinekw 20.08.2011 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 1150673)
ANDRAZ KIRM - PRAWDZIWY DRAMAT TEGO PILKARZA

Wrak, co sie stalo z tym czlowiekiem, gosc juz PILKI PRZYJĄC NIE POTRAFI...

Co ty gadasz? on nigdy nie był świetny technicznie, ma inne zalety i na pewno nie zalicza się do nich przyjęcia piłki :D

baro1995 20.08.2011 17:57

Z meczu na mecz Kirm coraz słabiej,w ogóle nie myśli na boisku,koniecznie chce pokazać,że umie strzelić w bramkę,niestety im mocniej chce tym gorzej to wychodzi.Ci co się dziwili czemu Jirsak nie gra mają odpowiedź,jak dalej będzie tak grał to max.60 min. ma wcześniejszy prysznic.Garguła też nic specjalnego,Biton nie dostał żadnej dobrej piłki,w ogóle żadnych piłek nie dostaje.Diaz gra jak amator,wkręcany w ziemie na zmianę przez drewniaków Korzyma i Kuzere.

Ciastek1 20.08.2011 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cinekw (Post 1150676)
Co ty gadasz? on nigdy nie był świetny technicznie, ma inne zalety i na pewno nie zalicza się do nich przyjęcia piłki :D

Ja tam czekam juz drugi rok kiedy Kirm wreszcie minie rywala dryblingiem bądź na szybkości jak przystało na pomocnika a zwłaszcza skrzydłowego i doczekać się nie mogę .

Mam nieodparte wrażenie , że dni Jirsaka i Boguskiego (kontuzja ponoć ) są w Wiśle policzone .Jeżeli Kirm nie zacznie grać lepiej to również należy się z nim niestety pożegnać .

Edson 20.08.2011 17:57

Czarno widzę drugą połowę. Nie mam zamiaru nikogo krytykować, bo trudno, żeby 7 gości z ławki i 2 z ME nagle stworzyli zgrany zespół. Mam nadzieję, że dowiozą 0:0 do końca.

Skipper 20.08.2011 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 1150673)
ANDRAZ KIRM - PRAWDZIWY DRAMAT TEGO PILKARZA

Wrak, co sie stalo z tym czlowiekiem, gosc juz PILKI PRZYJĄC NIE POTRAFI...

Bez sensacji u naszego Mareczka Zieńczuka 2.0

Mało pozytywów po 1 połowie, i chyba nikt nie jest zaskoczony. Jak Garguła jest w formie to ja jestem święty mikołaj. Widać że ta '11' nigdy z sobą nie grała, duzo nieporozumień zwłaszcza w środku pola. No i ten Paljic na prawej (!) obronie, mało tego radzi sobie trochę lepiej niż tragiczny Diaz na lewej.

Marszałek 20.08.2011 18:00

Strasznie ubogo w umiejętności prezentuje się Jirsak. Diaz natomiast gra strasznie niechlujnie. Korona jest do puknięcia. Nie rozumiem czemuż to Garguła nie daje na głowę Bunozie i Bitonowi przy stałych fragmentach gry. Jeszcze a propos Garguły,nie wiem czy zauważyliście ale Łukasz zagrał jak Melikson, przejął piłkę i wszedł w tor biegu jakiegoś kopacza z Kielc. No i gdyby lepiej grał Diaz, to nie byłoby zagrożenia ze strony Kielc w ogóle.

Co do Kirma, przestrzegam przez jechaniem po nim. Gość gra na swoim poziomie, jakieś minięcie w bok, byle jakie wrzutki, przeciętny strasznie, powyżej pewnego poziomu nie przeskoczy. On nie porwie drużyny.

baro1995 20.08.2011 18:01

Maaskant mówił że pierwsza 11 będzie walczyć o mistrza,a druga mogłaby walczyć o coś więcej niż środek tabeli,na razie druga 11 gra jakby miała bronić się przed spadkiem.Liczę na poprawę po przerwie,bo na prawdę tak słabo grającej Wisły bardzo dawno nie widziałem.Jak będzie remis nie ma co płakać,przy takim składzie.Trzeba było się oszczędzać na Apoel i RM wystawiając taki skład postąpił słusznie.

kacpaw91 20.08.2011 18:02

Nie sądzicie, że sędzia jest trochę pobłażliwy jeżeli chodzi o żółte kartki? Jeszcze się skończy podobnie jak na wiosnę, gdzie wyleciał pierwszy Sobolewski.

Ciekawa rzecz, że mamy dziewiąty oficjalny mecz, a zagrało w tych meczach już 23 zawodników. Nie grali jeszcze Kowalski i Kurto. W 4 meczach ligowych wystąpił jeden piłkarz mniej (Jovanović). Widać jaką mocną kadrę mamy : )

Podoba mi się występ Czekaja. Uważam, że należy mu jeszcze dać kilka szans. Możemy mieć w przyszłości świetnego stopera! Tylko niech poprawi wyprowadzanie piłki.

Z kolei reszta mnie zawodzi. Może poza Bitonem, widząc problemy w dogrywaniu piłki cofa się na skrzydło. No i wiele zawdzięczamy Pareice!

Mocny 20.08.2011 18:09

swietny mecz zmiennikow , najlepszy chyba paljic

TRNKRN 20.08.2011 18:10

Włączyli koszenie scyzoryki, nie dobrze, że nie grają podstawowi gracze...

milosz 20.08.2011 18:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1150660)
Czekaj w pierwszym skladzie ? Dobre. Pomoc tez jakas dziwna...z 1 nominalnym bocznym pomocnikiem ;). W takiej sytuacji stawiam na gladkie zwyciestwo Korony.

Tak, oczywiście zna(f)co. Korona juz prowadzi 5-0. Tyle że to Wisła jest bliższa zwycięstwa, choćby sytuacja 100% Bitona w 59 min., choć rywal też miał swoja poprzeczkę, ot w sumie jednak remisowa kopanina.

Co do wiecznej krytyki Kirma. Rozumiem, że w 52 minucie na głowę Bitona też Kirm źle dośrodkował. Gość miał w poprzednim sezonie bramki, ale też miewał asysty. Trochę umiaru by się niektórym przydało. Jest pod formą ale to nadal dobry piłkarz. Powinien się ogrywać w młodzieżowej ekstraklasie, by znowu strzelać bramki, albo ...zagraniczny transfer.

Ależ chamsko gra ta Korona...No i prawdziwy Małecki na boisku ...może pokona ich Małeckiego. Jednak nie, w sumie mecz na remis.
Brud na plus, a Parejko hmm, klasa bramkarz.

TOMEK 11 20.08.2011 18:28

....a

Lisowski taką bułę w ryj

Mocny 20.08.2011 18:28

za to wskoczenie na glowe czekajowi , nalezy sie danie w ryja nawet kosztem czerwonej !!!

Maciuś 20.08.2011 18:30

Niech mi ktos logicznie wytlumaczy: czemu Maskant nie zesle Kirma do Mlodej Ekstraklasy zeby tam sie ogral, strzelil cos na przelamanie, bo to co Sloweniec wyprawia to jest dramat i kompromitacja.

kono 20.08.2011 18:38

Czekaj i Brud in plus. Ogólnie straszna kopanina. Kirm zupełnie bez formy. Faul na Czekaju ewidentna czerwona kartka.

Reserve 20.08.2011 18:47

Ja na miejscu Czekaja wstałbym i jeb**bym mu w morde a potem poprawił sędziemu... Ewidentna czerwona - mógł tą nogę podnieść wyżej.

A co sądzicie o odepchnięciu (chyba Bitona?) w polu karnym, gdy potem przewrócił się na piłce?

TOMEK 11 20.08.2011 18:48

transmisja padła...

Ciastek1 20.08.2011 18:50

Dzięki Rusko pajacu

AYALA 20.08.2011 18:51

Lisowski za to nadepnięcie nogami Czekaja powinien już do końca rundy sobie nie pograc

wojti11795 20.08.2011 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1150696)
Co do wiecznej krytyki Kirma. Rozumiem, że w 52 minucie na głowę Bitona też Kirm źle dośrodkował. Gość miał w poprzednim sezonie bramki, ale też miewał asysty. Trochę umiaru by się niektórym przydało. Jest pod formą ale to nadal dobry piłkarz.[/COLOR]
Ależ chamsko gra ta Korona...No i prawdziwy Małecki na boisku ...może pokona ich Małeckiego.

Przecież to Diaz wrzucał.

Mocny 20.08.2011 18:53

to byl jeden z tych meczow na 0:0 ktore mogly sie podobac !

sportnh 20.08.2011 18:54

Kur prawdziwy SKANDAL... KIRM to jest dramat tego czlowieku.. Kirm to wrak pilkarza w tym momencie, POLECAM ZOBACZYC W POTORCE CALY MECZ i ile razy stracil pilke Kirm, ILE RAZY PILKA PRZY PRZYJECIU MU ODSKOCZYLA NA 5 M doslownie, NIE WIERZE, gosc zagral na poziomie Heko Czermno ale nie WISLY KRAKOW, wypier....ilbym go dyscyplinarnie, autentycznie, prawdziwy dramat tego pilkarza


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl