![]() |
Cytat:
- tooway - widzisz tam cennik? (nie znalazłem) - astra2connect - nawet w ofercie BUSINESS LINE za 599 zł miesięcznie (3-letnia umowa) transfer jest 3-krotnie za niski: 4096/360 kbit/s Cytat:
|
Najlepiej to sie dogadac z wlascicielem stadionu , placisz im 50 euro za internet na jeden dzien a oni ci udostepniaja.
W niemczech nawet amatorskie kluby maja internet na swoich obiektach wiec nie bedzie napewno z tym problemu. Internet 16 mb to standard wiec uploadu ci wystarczy. Transmisje robie co tydzien wiec wiem jak to z tym bywa :) |
heh wrzuciłem pierwsze lepsze :)
StarDSL http://www.dostawcy-internetu.pl/stardsl-cennik troche lepsze warunki ale upload jest chyba piętą achilesową tego typu rozwiązania. http://www.polnetkom.pl/internet_satelitarny.html tyle że ceny zdaje się są negocjowalne bo nic o nich nie jest napisane :) upload deklarują znacznie wyższy. może za reklamę podczas transmisji (jaki szeroki dostęp do ludzi, w koncu przedsiebiorcy to też kibice, a zdaje sie ze do nich chcieliby trafić) zgodziliby się na udostępnienie sprzętu na czas transmisji bez konieczności kupowania i wiązania się :D warto IMO napisać i coś takiego zaproponować, może nawet w ramach częstszej współpracy :) Reklama podczas transmisji mogla by byc dłuższa i tlumaczyc zasady działania :) a sam przesył byłby demonstracją |
@rav - Aha, tylko Polska. Reklamowali się że na rozmowy mają jedną cenę do całego T-Mobile więc myślałem, że z internetem będzie podobnie.
Ten fotograf pewnie przesyła całe serie zdjęć w ogromnych rozdzielczościach i bezstratnych formatach więc to musi długo trwać, nie ma siły. @olek0 - tylko sparingi rozgrywane są najczęściej na boiskach treningowych w oddaleniu od stadionu. Tam chyba ciężko o kabel. |
Tenzen - sprobowac mozna . A mobilnego neta naprawde nie polecam tu trzeba by cos innego wymyslec.
|
Cytat:
|
Sadze ze jedyna szansa na transmisje. Mobilny internet bedzie sie przerywal caly czas.
Ale probowac oczywiscie mozna :) |
max 5 pln-ów za 1 mecz ode mnie
|
Też się wpisałem i zapłacę, tylko podajcie szczegóły.
|
a co z przepisami o zezwoleniach na publiczną zbiórkę pieniędzy? Ktoś to ma opanowane?
http://wykroczenia.wieszjak.pl/chara...ezwolenia.html |
Cytat:
|
Ale chyba to musiałyby być ogromne kwoty by trzeba było uważać na regulacje prawne. Tak mi się wydaje.
Zbiórki na oprawy są kontrolowane przez państwo? ;) |
dorzucam 5zł
|
Cytat:
Cytat:
|
Ło... z loteriami to dopiero są jaja.... :)
Na pewno nie zrobimy tego w formie publicznej zbiórki. Runda jesienna się skończy, a my formalności nie będziemy mieli załatwionych ;) |
pogiete to dla mnie jest. Mam ochote dac komus moja, opodatkowana juz kase ktora zarobilem to za przeproszeniem ch*j komu do tego...
|
tomaszw - A wiesz że możesz nie mieć pracy w Polsce, no i wyjedziesz za granicę do jakiejś pracy. Zarabiasz ale jednocześnie robisz jakieś fuchy , ciągniesz etat w ochronie na czarno, cięzko pracujesz gdzieś kilka tysięcy kilometrów od domu. Odkładasz 25 000 euro i idziesz sobie coś kupić. Robisz transakcje.
Za miesiąc przychodzi ci wezwanie z US bo własnie coś kupiłeś za 25 000 euro a oficjalnie zarobiłeś dużo mniej. Okazuje się że w polsce wszystkie operacje finansowe powyżej 20 000 euro muszą być zgłaszane przez bank do US. I co ty na to, nie dość że nie miałeś pracy w Polsce, to pojechałeś gdzieś do Holandii, pracujesz po 18 godzin to potem nie możesz tych pieniędzy wydać. No chyba że weżmiesz kredyt i dasz zarobić bankowi. |
3zł ode mnie, proszę o szczegóły.
|
5zł poleci do was
|
Ja moge wplacic tylko ze smsem :) sms za 5 zl = 3 zl dla was :)
|
Najlepiej byłoby chyba wprowadzić płatny dostęp. "Wpłać minimum 1zł. PayPal, Przelew. SMS'em minimum 5zł." Sporo kibiców jest pewnie w wieku szkolnym i nie ma konta bankowego. Ja przez prawie całe studia też nie miałem ;)
|
Jeśli będzie taka możliwość, to jak najbardziej, najlepiej przelewem, kwota 5zł to jak rozumiem minimum poniżej którego schodzić nie wypada? ;)
|
dobra inicjatywa,5 pln z mojej strony na pewno się znajdzie :)
|
Z smsami nie głupi pomysł. Jakakolwiek forma będzie, ja jestem za i dorzucam od siebie 5.
|
odemnie 10zł przelewem. prosze tylko o info, żeby to nie uciekło.
|
co do problemu prawnego, to wykroczeniem jak czytalem jest publiczna zbiorka pieniedzy. Natomiast wasz pomysl byłby prywatna zbiorka, dlatego ze przez publiczne nalezy rozumiec sytuacje gdy nieoznaczone osoby skladaja pieniadze (tak jak np na Mszy w Kościele, czy na rzecz WOŚP). Tu sytuacja jest inna, gdyż polega to na tym, że określone osoby (zidentyfikowane przez nicki co odpowiada imieniu i nazwisku) zobowiązują się wspólnie zakupić usługę, na którą jedna osoba wykłada pieniądze a inne jej oddają.
Dlatego by nie było problemu należy ustalić dokładnie cenę, a potem kto ile zapłaci - zsumować by wyszła ta wysokość i nie ma problemu. Nie będzie to zbiórka ofiar. Ja bym tak rozumiał ten zakaz. |
Było mówione odnośnie smsów że są nieopłacalne bo z każde złotówki tylko 40gr jest tak naprawdę przelewane.
|
Ten SMS byłby ostatecznością jeśli ktoś nie ma żadnej innej możliwości, a dobrowolnie i świadomie chce do tych pięciu złotych dołożyć jeszcze 3zł dla operatora.
Najlepiej jednak oczywiście by wszyscy założyli sobie darmowe konto PayPal i przelali tam sobie coś. http://youtu.be/po1RIIa576w |
Ja mogę rzucić dowolną kwotę tylko SMSem niestety nic innego nie wchodzi w grę
|
Dorzucę 5 zł przelewem
|
Paypal mi pasi, 10zl spokojnie daje. Tylko prośba, niech to bedzie z jakiejś platformy lub rusztowania...
|
Oczywiśćie dorzuce piątaka!!
|
a jaki ten nr konta? nie wiem może przeoczyłem ale nie chcę czytać całego tematu... także jakby można było prosić to umieśćcie nr konta pod ankietą żeby każdy widział :D chyba że marudzę no to wtedy przepraszam i poszukam tego nr :D
|
Temat Obserhausen ostatecznie upadł.
Pracujemy nad Tallinem, czyli sparingami z Rapidem oraz tym drugim (Genk/Flora). Jeśli gospodarze pomogą nam w zapewnieniu kilku rzeczy, to ruszamy. Na razie trudno przesądzać w jedną czy w drugą stronę. Jeśli szanse się zwiększą, wówczas opublikuję wszelkie informacje dotyczące sposobu wpłat. Ci, którzy zadeklarowali się w tym temacie oraz osoby, które głosowały w sondzie, otrzymają także informacje mailem. Jeśli więc macie wprowadzony nieaktualny adres mailowy w swoim profilu - poprawcie go. Aha, sparing z Rapidem będzie nadawała jedna ze stacji rumuńskich (to są świry, tam chyba wszystkie sparingi dają...), ale w necie raczej nie będzie to dostępne. Czekam na potwierdzenie. Jeszcze jedno, chociaż sporo osób się wpisało i zadeklarowało, to jednak wciąż jest to dość mała liczba (choć nie liczyłem wpłat wyższych niż 5 zł deklarowanych w postach). Liczę, że będzie Was trochę więcej, no i może jeszcze wspomożemy się z jakąś reklamą. Zatem nadal podbijajcie temat. |
Cytat:
Ta ostatnia strona nadaje najwięcej meczów sparingowych. W razie w. znajdziemy odpowiednie stacje |
Jak akcja taka, żeby dać piątaka - to ja chętnie.
|
Cytat:
|
To ja mam jeszcze inną:
http://digi-hdsport.com/ Na tej stronie jutro transmisja Rapid-Austria Wiedeń o 16.00 |
Z chęcią dorzucę 5 zł za mecz.
|
Też dam piątke, w każdej formie mogę.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl