Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

Wojtas 06.06.2011 13:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farben (Post 1106871)
Wisła Kraków: trzy rundy drużyny z Krakowa w drodze do Ligi Mistrzów

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...ligi,id,t.html

Każda drużyna z tej listy, nawet w IV rundzie, jest do przejścia.


Kazda nie kazda...

W drugiej rudzie mamy juz takie zespoly jak Pjunik Erewań,Videoton Fehervar,Neftci Baku -takie drugie Karabachy zwlaszcza to Nefci.I tu juz moga by schody......reszta z tej listy przynajmniej z pozoru wydaje sie byc niegrozna,ale pozory mylą.

robmy szybko te wzmocnia by kolejnej kleski w Pucharach nikt chyba nie zniesie.

murray 06.06.2011 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farben (Post 1106871)
Wisła Kraków: trzy rundy drużyny z Krakowa w drodze do Ligi Mistrzów

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...ligi,id,t.html

Każda drużyna z tej listy, nawet w IV rundzie, jest do przejścia.

Da, tylko, że każda drużyna może po nas przejść.
Prawda jest taka, że tych jedenastu typów po drugiej stronie jest wysoce zdeterminowanych do tego, by z nami wygrać. I jeżeli my nie pokażemy wyższej woli zwycięstwa, będzie kupa.

riv 06.06.2011 14:59

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html

Mamy problem.

Dariusz 06.06.2011 20:57

To jest kolejny dowod na to, ze w tym kraju nic nie mozna zrobic porzadnie. Najpierw byl problem ze stadionem w Poznaniu, a teraz: Gdańsk, Warszawa(narodowy), ostatnio problemy z A2, jeszcze doszły do tego problemy ze stadionem Wisły, pamiętam, gdy pierwszy raz poszedłem na mecz w 2005 roku on byl na poczatku przebudowy, a jakby go zburzyli to max 1-1,5 roku

virus_nh 07.06.2011 08:02

Akurat póki stadion nie będzie skończony w 100 % to cały czas można się spodziewać jakiś nowych niespodzianek z nim związanych, telenowela pod tytułem "Stadion Wisły" trwa w najlepsze i końca jej nie widać. Co do pucharów ciekawi mnie czy gdybyśmy hipotetycznie weszli do LM to zaraz po niej zaczęły by się wyprzedaże najlepszych naszych piłkarzy jak to mamy w zwyczaju czy może działacze podjęli by próbę utrzymania naszego składu i systematycznych wzmocnień celem gry w LM regularnie.

h3po4 10.06.2011 16:22

Gdzie będą pokazywać losowanie I i II Rudny Eliminacji LE ?
Będzie gdziekolwiek w TV ?

Domello 10.06.2011 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez h3po4 (Post 1108581)
Gdzie będą pokazywać losowanie I i II Rudny Eliminacji LE ?
Będzie gdziekolwiek w TV ?

Na Uefa.com bodajze jest co roku transmisja

Dariusz 10.06.2011 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez h3po4 (Post 1108581)
Gdzie będą pokazywać losowanie I i II Rudny Eliminacji LE ?
Będzie gdziekolwiek w TV ?

czasami pokazują też na Eurosporcie, ale to już dalsze rundy

matti220 10.06.2011 17:48

W poprzednich latach losowanie pierwszych dwóch rund na stronie UEFA.COM było tylko w wersji tekstowej , wersja wideo od późniejszych... zobaczymy jak w tym roku

Ravers 10.06.2011 18:03

Na stronie uefa.com w tamtym roku była relacja video już od 1 i 2 rundy,więc w tym roku też tak powinno być,swoją drogą wątpliwa jakość przekazu.

TOMEK 11 13.06.2011 13:19

tydzień do losowania więc zapodaje mały przegląd drużyn na które możemy trafić:

Dacia Kiszyniów 2.549 Mołdawia
http://www.transfermarkt.de/en/dacia...ein_11907.html

Pyunik Erewan 2.516 Armenia
http://www.transfermarkt.de/en/pyuni...ein_10301.html

Borac Banja Luka 2.324 Bośnia i Hercegowina
http://www.transfermarkt.de/en/fk-bo...rein_3900.html

Mogren Budva 2.275 Czarnogóra
http://www.transfermarkt.de/en/mogre...erein_748.html

Skonto Riga 2.233 Łotwa
http://www.transfermarkt.de/en/fc-sk...rein_1043.html

Videoton 2.200 Węgry
http://www.transfermarkt.de/en/video...ein_11107.html

Bangor City 2.058 Walia
http://www.transfermarkt.de/en/bango...rein_3649.html

HB Tórshavn 1.783 Wyspy Owcze
http://www.transfermarkt.de/en/hb-to...rein_4313.html

Linfield 1.699 Irlandia Północna
http://www.transfermarkt.de/en/linfi...rein_3471.html

Tobol Kostanay 1.624 Kazachstan
http://www.transfermarkt.de/en/tobol...ein_10481.html

Flora 1.508 Estonia
http://www.transfermarkt.de/en/fc-fl...rein_1002.html

Breidablik Kopavogur 1.491 Islandia
http://www.transfermarkt.de/en/breid...rein_3737.html

Neftchi Baku 1.233 Azerbejdżan
http://www.transfermarkt.de/en/pfc-n...rein_8031.html

Skendija Tetovo 1.041 Macedonia
http://www.transfermarkt.de/en/skend...rein_1167.html

Skenderbeu Korce 0.774 Albania
http://www.transfermarkt.de/en/skend...ein_12469.html


i 2/4 walczących w 1 rundzie:

F91 Dudelange 1.524 Luksemburg
http://www.transfermarkt.de/en/f91-d...erein_853.html

Valletta 1.483 Malta
http://www.transfermarkt.de/en/valle...rein_6335.html

Santa Coloma 1.200 Andora
http://www.transfermarkt.de/en/fc-sa...ein_10854.html

Tre Fiori 1.183 San Marino
http://www.transfermarkt.de/en/sp-tr...ein_10617.html


CMSNero 14.06.2011 10:33

Chciałbym poprosic wszystkich co pisza te brednie w polityce by kazdy z nich zamiast zasmiecac forum przygotowal referat na temat jednego z potencjalnych przeciwnikow ...

Proponuje by każdego możliwego rywala opisać w następujący sposób :

- szacunkowy budrzet klubu
-najwyzszy kontrakt oraz srednie zarobki
-frekfencja na stadionie
-plan przygotowan do sezonu oraz sparing-partnerzy
-cos od siebie

czy nie lepiej bylo by zajac sie czyms pozytywnym niz pisac takie dyrdymaly o nowym graczu???


ps) nie mam mozliwosci pisania Polskich liter stad tez bledy bo podkresla mi wszystko...(

Michal_1990 14.06.2011 21:33

Robert wziął zawodników w obroty. Rano 2 godziny treningu, a potem 3 godziny wędrówki po górach - około 8 km. W pucharach nasi piłkarze muszą mieć siły nie na 90 ale na 120 minut zap...ania. Bo jak fizycznie odstajemy od przeciwnika, to potem dziwimy się, że odpadamy z Levadią.

wujekWojtek 14.06.2011 22:16

W ogóle idą se w tatry na 8 km z małymi butelkami i telefonami tylko. Do tego w adidaskach ;D

Cholera, jak ja łaziłem po górach to na plecach miałem ze 20kilo tobołów a na nogach solidne trekkingowe buty. Troche takie nierozważne, ale w sumie na szczyt to sobie kolejką wjechali...

1q2 15.06.2011 16:22

Dla rozluźnienia.Zestawienie moich subiektywnych ocen co do szans na awans do kolejnych rund + przedstawienie ich w postaci procentowej.
Proszę nie traktować tego zbyt poważnie, tym bardziej że żeby było to w pełni wiarygodne, trzeba by dokładnie przyjrzeć się naszym wszystkim rywalom oraz trzeba by wiedzieć w jakim składzie my będziemy grać.

Generalnie podzieliłem przeciwników na 4 grupy

Pierwsza - zespoły z którymi powinniśmy wygrać na stojąco 95% szans na przejście
Druga - zespoły z którymi powinniśmy sobie poradzić ale trzeba będzie coś pokazać 66% szans na przejście
Trzecia - zespoły o porównywalnym potencjale, gdzie bardzo ciężko określić faworyta 51/49% szans na przejście
Czwarta - zespoły które będą zdecydowanymi faworytami 33% szans na przejście

Optymistycznie zakładam że nie ma drużyny z którą nie mamy szans;)
Pod koniec uzasadnię niektóre wybory.Gwiazdką zaznaczone drużyny które pewnie zdobyły mistrza bądź zdemolowały konkurencje.

2 Runda kwalifikacji

95 procent szans na przejście

Football 1991 Dudelange (Luksemburg)
Valletta FC (Malta)
FC Santa Coloma (Andora)
Tre Fiori (San Marino)
HB Tórshavn (Wyspy Owcze)

66 procent szans na przejście

Dacia Kiszyniów (Mołdawia)*
Pjunik Erewań (Armenia)
FK Borac (Bośnia i Hercegowina)
FK Mogren (Czarnogóra)
Bangor City FC (Walia)
Linfield FC (Irlandia Północna)
Toboł Kostanaj (Kazachstan)
FC Flora Tallin (Estonia)*
Breioablik (Islandia)
Skendija 79 Tetovo (Macedonia)*
Skënderbeu Korçë (Albania)*

51/49 procent szans na przejście

51 - Videoton FC Fehérvár (Węgry)*
49 - Neftci Baku (Azerbejdżan)*

Szanse na przejście tej rundy eliminacyjnej - 69.4 %

3 Runda Eliminacyjna

66 procent szans na przejście

FC Zestafoni (Gruzja)*
Shamrock Rovers FC (Irlandia)
NK Maribor (Słowenia)*
HJK Helsinki (Finlandia)
Ekranas Poniewieże (Litwa)*
Slovan Bratysława (Słowacja)*

51/49% szans na przejście

51% - Liteks Łowecz (Bułgaria)
49% - FC Viktoria Pilzno (Czechy)
51% - Malmö FF (Szwecja)

33 procent szans na przejście
KRC Genk (Belgia)

Szanse na przejście tej rundy eliminacyjnej 58%

4 Runda Eliminacyjna

51/49% szans na przejście

49% - BATE Borysów (Białoruś)*
51% - Maccabi Hajfa (Izrael)*
49% - NK Dinamo Zagrzeb (Chorwacja)*

33 procent szans na przejście

Glasgow Rangers (Szkocja)
FC Kopenhaga (Dania)*

Szanse na przejście tej rundy eliminacyjnej - 43%

Tak to wygląda - oczywiście w założeniu że w każdej rundzie trafiamy na 'uśrednionego' przeciwnika.Oczywiście rywale też nie są do końca pewni bo tu jest założenie że ci lepsi będą awansować dalej ale tak jak pisałem na początku to tylko zabawa czy też poglądowe przedstawienie szans.

Nie wygląda to źle - LE jest jak najbardziej w naszym zasięgu LM - tu jest już trochę gorzej a nie niemożliwie.
A teraz krótki opis czemu tak a nie inaczej.

Duży problem był z tą grupą 66 procent - myślę że są tam zespoły przecenione przeze mnie jak i niedocenione.Ogólnie dużo niewiadomych.Na pewno lepiej wylosować coś z wysp niż wschodnie bądź tubylcze teamy;)

2 na prawdę ciężkie(dla nas) zespoły w 2 rundzie to Videoton i Neftci Baku - o tym drugim nie muszę dużo pisać - lepszy od Karabachu, ze sporymi pieniędzmi i wiadomo jak tam się gra.Węgrzy - drużyna z podobnymi aspiracjami jak nasze, pytanie czy utrzymają skład ale na pewno trzeba będzie się postarać by ich ograć.

W 3 rundzie myślę że jest mało kontrowersji.Jest jeden zespół z którym będzie niezwykle ciężko i to oczywiście Genk - My juz mamy doświadczenia z ligą belgijską gdzie Anterlecht się swego czasu po nas przejechał.Genk to na pewno klasowa drużyna bo ograć i Anderlecht i Standard i Brugge to o czymś świadczy

4 runda - Bate i Maccabi sprawa chyba jasna.Pierwszy zespół rok temu grupa LE, drugi odpadł szybko ale inny był w LM.Oba zespoły do ogrania ale do tego potrzeba na prawdę dobrych meczów.Maccabi to nie jest wydmuszka pokroju Beitaru więc na 'fory' nie ma co liczyć.

Problem miałem z Dinamem Zagrzeb - z jednej strony kompromitacja w zeszłym sezonie i odpadnięcie z LM z Albańcami chyba(ogólnie z jakimś tubylewem) , z drugiej solidna gra w LE oraz kompletnie zdemolowanie ligi w tym sezonie.Na pewno ciężki przeciwnik

I 2 z którymi trzeba będzie się wspiąć na wyżyny a pewnie jeszcze wyżej;)
Kopenhaga - niekwestionowany lider całej Skandynawii - wyjście z grupy LM oraz zdemolowanie ligi w tym sezonie to chyba wystarczy do tego by stwierdzić że to chyba najgorszy z możliwych przeciwników.
No i Rangersi - wiadomo jak to jest z tą dwójką(Celtic,Rangers) czasami jakaś wpadka się wydarzy ale zawsze to ciężki przeciwnik, szczególnie u nich i gdy grają z takimi średniakami jak my.Tylko wielkie mecz nas uratują;)

Tak to widzę mniej więcej.

Michal_1990 15.06.2011 17:12

Z obecnym składem przejście II rundy to obowiązek, III runda jak najbardziej do przejścia, byle nie trafić na Liteks Łowecz, FC Viktoria Pilzno, Malmö FF i KRC Genk. Moim zdaniem byliby faworytami w meczu z Wisłą. Dodałbym jeszcze FC Zestafoni. Te gruzińskie i azerskie zespoły wybitnie nam nie leżą. (Dynamo Tbilisi, Karabach Agdam). To tak jak z Realem - nie mógł przejść słabszego Lyonu, dopóki nie poprowadził ich Mourinho. Może z Maaskantem drużyny z Kaukazu nie będą takie straszne. Co do IV rundy - tu liczy się szczęście w losowaniu. Kopenhaga bije nas 4:0 (z obecnym składem). W chwili obecnej wydaje się, że możemy powalczyć tylko z BATE Borysów.
Bez skutecznych napastników, twardych i nieustępliwych obrońców oraz solidnych pomocników szanse na przejście IV rundy wynoszą 20% (1 możliwy do przejścia z 5 zespołów).

michael 15.06.2011 17:54

Myślę, że 4 runda powinna byc spokojnie, a jeśli dobrze wylosujemy to możemy przejechac się na jesieni do Madrytu, Manchesteru albo Londynu ;)
Grunt, że będziemy grać we własnym domu, a na R22 Wisła jest naprawde mocna i takie Levadie i Karabachy dostały by po 3-0 jakbyśmy grali w zeszłym sezonie na Reymonta 22 ;]

Enrico2000 15.06.2011 17:58

podziwiam, że chce Wam sie wyliczać jakie to mamy szanse %. 95 tutaj, tam 33, ja wiem tyle, że takie 5 % wystarczało do wielu kompromitacji naszego zespołu w ostatnich latach. I dlatego teraz drżę przed jakimkolwiek przeciwnikiem i modlę sie aby nasz zespół nie podszedł do słabszego rywala z mentalnością zwycięzcy. Tutaj trzeba mieć świadomość, że może być walka jak równy z równym i dlatego Wisła ma zapieprzać na całego od 1 do ostatniej minuty.

Zbychu 16.06.2011 07:49

Co do tego zestawienia 1q2 myśle że Bate możnaby awansować do grupy Kopenhagi i Rangers.W końcu jest to klub ostatnimi laty mający występy w fazie grupowej LM lub LE

KaRaSTSW 16.06.2011 08:44

Ma ktos info na jakim kanale bedzie pokazane losowanie ?
Bo na pewno gdzies musi byc, jak ktos wiem to niech napisze http://img.90minut.pl/emoticons/1/wesoly.gif

xdarek 16.06.2011 08:53

W TV nie wiem ale na bank bedzie transmisja na stronie uefa

AYALA 16.06.2011 09:11

BATE bym nie lekceważył, od prawie 5 lat grają tymi samymi zawodikami w obronie (Bordachov-Shitov-Yurevich-Radkov) maja za sobą występy w LM i LE,są bardzo zgrani w przeciwieństwie do nas gdzie wymienia sie zawodników w defensywie co roku.

Podstawa na puchary to sprowadzenie klasowych bocznych defensorów za Palicjia i Cikosa.

Co do Dinama Zagrzeb to ciężko mi coś powiedziec, pamiętam jak 10 lat temu ogrywaliśmy bez problemu Hajduka Split a teraz to jedna wielka niewiadoma.....

Mario Nh 16.06.2011 09:49

Te całe wyliczenia, spekulacje, jakie 95%?
Szkoda, że kompromitacje z ubiegłych lat Was niczego nie nauczyły.

blanco 16.06.2011 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1111572)
Te całe wyliczenia, spekulacje, jakie 95%?
Szkoda, że kompromitacje z ubiegłych lat Was niczego nie nauczyły.

No właśnie takie 95 % . Kolega wykonał dobrą robotę i wniósł coś do tematu , a ty tylko wypociłeś coś o kompromitacjach. Wisła to nasza pasja , dlatego spekulujemy i analizujemy sytuację.

Kolumbus 16.06.2011 11:03

kiedy to losowanie bo sie wybudzilem po hibernacji?

crate digger 16.06.2011 11:03

CL o 12
LE o 13

patrzcie na strone UEFA

Wisoman 16.06.2011 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wujekWojtek (Post 1110978)
W ogóle idą se w tatry na 8 km z małymi butelkami i telefonami tylko. Do tego w adidaskach ;D

Cholera, jak ja łaziłem po górach to na plecach miałem ze 20kilo tobołów a na nogach solidne trekkingowe buty. Troche takie nierozważne, ale w sumie na szczyt to sobie kolejką wjechali...

To nie Orla Perć tylko przeciwny kierunek, poza tym gdy ja zaczynałem łazikowanie po górach również wybrałem się pierwszy raz w adidasach baaa i to na Świnice, a później dalszą część Orlej :D

CMSNero 16.06.2011 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crate digger (Post 1111604)
CL o 12
LE o 13

patrzcie na strone UEFA



http://www.uefa.com/uefa/mediaservic...d=1642614.html

tofik 16.06.2011 11:19

A losowanie nie w poniedziałek ? :)

Donki 16.06.2011 11:24

W poniedziałek oczywiscie :)

1q2 16.06.2011 12:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1111572)
Te całe wyliczenia, spekulacje, jakie 95%?
Szkoda, że kompromitacje z ubiegłych lat Was niczego nie nauczyły.

Akurat jestem chyba ostatnią osobą której mógłbyś zarzucić lekceważenie przeciwników.Pamiętam te gromy gdy ostrzegałem przed Levadią:>
A wyliczenia bardziej dla tych którzy znów bujają w obłokach i piszą że w 2 i 3 rundzie nie ma z kim odpaść.Jak widać drużyn z którymi nie powinniśmy mieć problemów żadnych jest bardzo mało, szczególnie że z tych 5 prawdziwych ogórków możemy wylosować zaledwie 3

Baala 16.06.2011 13:26

Drugiej rundy bardziej boje się niż trzeciej. Przy trzeciej nasze gwiazdki pewnie mniej lekceważąco podejdą do przeciwnika. Jednak większość to drużyny które powinniśmy przejść i będzie zależeć jak Maaskan przygotuje naszych mentalnie przedewszystkim. Jednak jest tam jedna drużyna dużo mocniejsza niż Karabach. Nefci Baku z którym mam wątpliwości czy byśmy sobie poradzili, już lepiej Videoton trafić. Pozostałe drużyny to nawet finansowo z nami przegrywają. Osobiście chciałbym byśmy na Estońców znowu trafili by zmazać tą największą pucharową hańbe. Bo według mnie Levadia przebija zdecydowanie wszystkie Dinama, Karabachy czy Valarengi jeśli chodzi o kompromitacje.

Wojtas 16.06.2011 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 1111674)
Drugiej rundy bardziej boje się niż trzeciej. Przy trzeciej nasze gwiazdki pewnie mniej lekceważąco podejdą do przeciwnika. Jednak większość to drużyny które powinniśmy przejść i będzie zależeć jak Maaskan przygotuje naszych mentalnie przedewszystkim. Jednak jest tam jedna drużyna dużo mocniejsza niż Karabach. Nefci Baku z którym mam wątpliwości czy byśmy sobie poradzili, już lepiej Videoton trafić. Pozostałe drużyny to nawet finansowo z nami przegrywają. Osobiście chciałbym byśmy na Estońców znowu trafili by zmazać tą największą pucharową hańbe. Bo według mnie Levadia przebija zdecydowanie wszystkie Dinama, Karabachy czy Valarengi jeśli chodzi o kompromitacje.





Widze ze nie tylko ja obawiam sie Nefci Baku w 2 rundzie .......

gra tam paru ciekawych pilkarzy brazylijczycy-Rodriguinho,Flavinio,,Emil Mpenza-ktory nie wiem jak sie tam znalazł i co tam robi :D ,czesc pilkarzy to reprezentanci Azerbajdzanu.


Generalnie stadion Tofika,35 st w cieniu,10 kordnow policjii,i 40 tys dzikusów na trybunach-to juz znamy ...i lepiej tego ponowie uniknać.

Xavy 16.06.2011 18:26

Cytat:

gra tam paru ciekawych pilkarzy brazylijczycy-Rodriguinho,Flavinio
A w ilu meczach widziałeś ich w akcji??

Micek14 16.06.2011 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1111824)
Generalnie stadion Tofika,35 st w cieniu,10 kordnow policjii,i 40 tys dzikusów na trybunach-to juz znamy ...i lepiej tego ponowie uniknać.

No i do tego ci kibice tupiący rytmicznie nogami:D

Feniks1983 17.06.2011 08:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1111824)
Widze ze nie tylko ja obawiam sie Nefci Baku w 2 rundzie .......

gra tam paru ciekawych pilkarzy brazylijczycy-Rodriguinho,Flavinio,,Emil Mpenza-ktory nie wiem jak sie tam znalazł i co tam robi :D ,czesc pilkarzy to reprezentanci Azerbajdzanu.


Generalnie stadion Tofika,35 st w cieniu,10 kordnow policjii,i 40 tys dzikusów na trybunach-to juz znamy ...i lepiej tego ponowie uniknać.

Pewnie, że obawa jakaś jest, ale i Nasz zespół jest całkowicie inny od tego z ubiegłych lat, więc nie sądzę aby powtórzyło się olewanie. Szczególnie po meczu z Podbeskidziem Robert jest na to uczulony. Co do Brazylijczyków to nie wiem co rozumiesz przez stwierdzenie ciekawi ale za to Mpenza to chyba ostatni dobry okres miał w Schalke... tak więc spokojnie. Nie mówię, że będzie lekko ale szanse są większe według mnie niż w zeszłym roku.

Mario Nh 17.06.2011 09:43

Szansa na grę w fazie grupowej Ligi Europejskiej jest ogromna.
No i podchodzimy do rozgrywek z dobrym bramkarzem a to już połowa sukcesu. :)

Może niektórych zaskoczę ale w 3 rundzie (o ile oczywiście tam dojdziemy) chciałbym abyśmy wylosowali teoretycznie jedną z najmocniejszych drużyn(Viktoria Pilzno, Malmo, Slovan?). Byłby to dobry przedsmak przed tym, co nas czeka w 4 rundzie. Optymistycznie zakładam, że jesteśmy mocni :)

crazykaro 17.06.2011 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CMSNero (Post 1111613)

A nie łatwiej na polskie UEFA wejść. Skoro jest po polsku to trzeba korzystać
http://pl.uefa.com/uefachampionsleag...d=1644095.html

tomasz_19 18.06.2011 09:27

wie ktoś może, kiedy mija termin zgłaszania zawodników do II rundy eliminacji LM?

blank_screen 18.06.2011 16:15

@tomasz_19 tu masz caly regulamin rozgrywek UEFA(po ang.)
Paragraf 18.13
http://www.uefa.com/MultimediaFiles/...4_DOWNLOAD.pdf

Za regulaminem UEFA:
Jeśli chodzi o II rundę, to zawodników można zgłaszać do 7 lipca do północy
III runda - 21 lipca do północy
IV runda - 8 sierpnia do północy
Faza grupowa - 1 września do północy


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl