Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [28 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków (21 maja, godz. 15:45) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8089)

-ja123- 21.05.2011 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 1096842)
Nie wiek ktoś ile będzie kibiców na trybunach ?

Zapowiada się najniższa frekwencja w tym sezonie na Legii.

Arturo Qr2nów 21.05.2011 12:53

Wiadomo, kto pojechał do Warszawy? Chodzi mi o piłkarzy, rzecz jasna.

Fifiorek 21.05.2011 12:56

No cóż, wczoraj w Bełchatowie było 1.200 osób wcale mnie nie dziwi, że ludzie bojkotują mecze bez klimatu polskiej ligi i dobrze bo może nasz premier wreszcie pójdzie po rozum do głowy...
Inna sprawa, że Legia czy Bełchatów w tym sezonie są jakie są.
A co do kwestii sportowych w tym meczu zadowoli mnie nie tylko wynik, ale ew. zwycięstwo będzie smakować lepiej gdy ten skład nie będzie możliwie najlepszy a np. z Kurto na bramcę Gargułą w pomocy czy Riosem w ataku. Niech mają jeszcze szansę pokazać się przed LM :)

Donki 21.05.2011 13:02

fifiorek - W Bełchatowie to zawsze tyle ludzi jest :P

Fifiorek 21.05.2011 13:08

No nie wiem nie wiem, z ciekawości to sprawdziłem i poniżej 2000 w tym sezonie jeszcze nie zeszli ;)

marlyd 21.05.2011 13:24

Wisła: 25. Sergei Pareiko - 22. Erik Cikos, 4. Osman Chavez, 24. Mateusz Kowalski, 13. Dragan Paljić - 19. Patryk Małecki, 16. Tomas Jirsak, 7. Radosław Sobolewski, 5. Maor Melikson, 8. Mihaił Sivakov - 18. Tsvetan Genkov

rezerwowi: 1. Milan Jovanić, 10. Łukasz Garguła, 17. Andraż Kirm, 21. Andres Rios, 30. Łukasz Burliga, 45. Daniel Brud, 79. Maciej Żurawski

AS82 21.05.2011 13:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marlyd (Post 1096904)
Wisła: 25. Sergei Pareiko - 22. Erik Cikos, 4. Osman Chavez, 24. Mateusz Kowalski, 13. Dragan Paljić - 19. Patryk Małecki, 16. Tomas Jirsak, 7. Radosław Sobolewski, 5. Maor Melikson, 8. Mihaił Sivakov - 18. Tsvetan Genkov

myslalem ze szanse gry dostanie Jovanic

szprotson 21.05.2011 13:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1096905)
myslalem ze szanse gry dostanie Jovanic

w jakim celu ?

Berni 21.05.2011 13:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1096905)
myslalem ze szanse gry dostanie Jovanic


Wg mnie Pareiko nie zagra, pytanie tylko czy zastąpi go Milan czy Filip.

Fifiorek 21.05.2011 13:33

No ja też liczę, że szansę dostanie Kurto, gdzieś to doświadczenie musi zdobywać. No i brakuje mi jeszcze tutaj Garguły czy Riosa. 3 mecze - 3 ostatnie szansę dla tych piłkarzy (szczególnie 2 ostatnich) na pokazanie tego co potrafią :)

AS82 21.05.2011 13:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1096906)
w jakim celu ?

po to zeby pokazac czy jest dobrym bramkarzem...

JrQ- 21.05.2011 14:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1096918)
po to zeby pokazac czy jest dobrym bramkarzem...

w jednym meczu...

mitmichael 21.05.2011 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1096918)
po to zeby pokazac czy jest dobrym bramkarzem...

Nie w tak prestizowym meczu

Mario Nh 21.05.2011 14:13

Ja myślę, że tak naprawdę Holendrzy już wiedzą kto zostanie a kto nie. Nikogo nie będą na siłę kreować w jednym meczu. Kto miał pokazać swoją przydatność już to zrobił. Dawać szanse tym którzy sobie nie radzili przez całą resztę sezonu, w meczu z LEGIĄ (nie z jakąś Oderką) byłoby głupie.

IncognitoTSW 21.05.2011 14:14

Szkoda, że Kew nie zagra bo w ostanich meczach już lepiej rozumiał się z drużyną i wyglądał dobrze. Kowalski to Wiślak ale na boisku to nie ta klasa, choć ambicji i waleczności nie można mu odmówić

TOMEK 11 21.05.2011 14:17

Kononowicz na meczu :D:D

dwdx1906 21.05.2011 14:25

Czemu Meliksona nie ma?

Edit: nie zauważyłem ;)

Karherop 21.05.2011 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dwdx1906 (Post 1096934)
Czemu Meliksona nie ma?

gdzie nie ma ? jak jest

Kirm nie gra w podstawowym składzie

i bardzo dobrze , niech wejzie w 2 połowie i pokaże coś więcej niz w ostatnich spotkaniach

Blacha92 21.05.2011 14:42

macie jakiegoś dobrego linka do meczu?

Karherop 21.05.2011 14:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 1096942)
macie jakiegoś dobrego linka do meczu?

tvp2 ?


Kosecki jak zawsze obiektywny

dwdx1906 21.05.2011 14:56

tego się słuchać nie da... Brak Jeliansa, Buniozy

kibic sukcesu 2007 21.05.2011 14:56

Szpaku jak zwykle w formie, już dwa razy wspomniał, że w Wiśle gra Jelians :)

davids 21.05.2011 15:00

Pojechal ktos zwiedzac W-we ???? nie Wiecie ?

Kryniu 21.05.2011 15:02

Ale padaka. Poziom spotkania mnie przeraża

skeba 21.05.2011 15:04

Po co wystawiamy najmocniejszą 11, jak im się grać nie chce. Wolałbym widzieć Riosa, który może by miał cel, by grać na 100%.
Na razie to sobie biegamy, dajemy im pokopać. Na razie z gry to zdecydowanie ma Legia.

Magpie 21.05.2011 15:07

o ja pier.. Wisła nic nie gra:(

tommiyacht 21.05.2011 15:07

na razie to wygląda tak: Legia się spieła a my wystawilismy dupsko do oklepania

PANDEM0NIUM 21.05.2011 15:08

Nie poziom spotkania a poziom Wisły której jak kolega na górze napisał grac sie nie chce.

CH. 21.05.2011 15:09

Pisalem że będzie kit a nie hit.
TVP2 to sobie wymyśliło mecz do pokazania, mecz o nic.. jednak doping robi różnicę, gdy jest to od razu jakby się Premier League oglądało. Dzięki Tusk!
Robert trochę przesadził z tymi słowami przed meczem, że jadą udowodnić że są mistrzami, po co to było gadać (...)

DrunkenBear 21.05.2011 15:09

Ten mecz, to dramat... Na sparingu lepszy doping jest....

PANDEM0NIUM 21.05.2011 15:10

Jirsak i Shivakov dali sie całkowicie zdominowac w środku pola.

Dubi 21.05.2011 15:14

póki co najlepszy duet to antywislacki - Szpakowski - Kosecki. żenująco stronniczy komentarz w publicznej telewizji ...

PANDEM0NIUM 21.05.2011 15:17

Cikos gra dzisiaj sabotaż!

riv 21.05.2011 15:22

Kowalski jest tak żałosny, że aż płakać się chce.

NHwiernyTS 21.05.2011 15:26

Jaka plaża masakra :) Nie ma co oceniać bo widać, że chłopaki pojechali chyba tylko pokopać trochę w gałę, a nie zagrać poważny mecz :)

TOMEK 11 21.05.2011 15:27

Kowalski już bokami robi:rotfl:

TOMEK 11 21.05.2011 15:29

Geniek ludzie....

Kryniu 21.05.2011 15:31

W sumie to nawet dobrze że mamy zakaz wyjazdów. Jak się na to patrzę to tylko oszczędzili nam wydatków. Brak słów.

murray 21.05.2011 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez davids (Post 1096950)
Pojechal ktos zwiedzac W-we ???? nie Wiecie ?

Kowalski, Cikosz i można by całkiem sporo wymieniać

Orson 21.05.2011 15:32

Ludzie spokojnie, nic nie grają a i tak juz 3 sytuacje były.... dajcie na luz


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl