Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Protest... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8070)

Eryk 13.05.2011 13:28

Nie zamkną stadionu od śpiewania, że Wisła to jest potęga.
Ja pier.....

Zlatan93 13.05.2011 13:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1091908)
bo przecież nie warto protestować!!!

Nie tak!


Zresztą doping i tak będzie prowadzony przez sektor E, a milczenie G spowoduje jeszcze większe spory.

cornblume 13.05.2011 13:30

Chcemy spiewą i dopingowac ale na w niedziel na meczu. I chemy zeby był mecz w normalniej atmosferze i radonsej . A nie jak było z Amika. Że cisza i atmosfera żąlobna! Ale nie wazne już co chcemy. Jak przegramy derby przez brak dopingu to poteme nie miejcie pretensji do piłakrzy i ternera bo oni sami liczą na dpoing i wsparcie w tym trudnym i waznym meczu.\


A to tych co chcą dopingu :

Nie ma sensu dłużej dyskutowac. Bo ja kwidać decyzja już zapadła wieć poamiętajcie ma być cisza.

Mysle ze sektor G najbardziej byłby zadowolony jak kibice z sektora E czyli pikoni wogóle na mecz nie przychodzili. Pamietajcie sektorze EW nie wolono wogóle nic mówić ani sie cieszyć bo jest protest.

Dziekujemy za kolejny mecz w amtosferze jaka była na Amice.

P.... derby ! nie ide. Obejrze sobie w ciszy przed TV.


Nie jeste,m przeciwko protestowi ! AL:e dlaczego nie mozna protestowac w inny sposób.

PSYCHOLTSW 13.05.2011 13:30

Wit.Ek jak będzie tylko taka okazja i decyzja o tej formie protestu to pójdę. zrozumcie musimy działać wspólnie. MUSIMY!!! rząd przegina. nie może być odpowiedzialności zbiorowej... tak robili hilterowcy, stalinizm i inne tego typu ustroje... to teraz pamu POPR zamiast PZPR...

ania410 13.05.2011 13:30

ej PSYCHOLTSW kolega wit.ek proponuje abyś sobie w domu możne protestował jest duża szansa ze to cos da. Donald wie wszystko.

Worcester 13.05.2011 13:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ania410 (Post 1091905)
jesteście niemożliwi!!! chcecie pośpiewać i wspierać drużynę zapraszamy w sobotę a trening.
matronas czego tu nie rozumiesz? możne inteligenci z warszawy zadumają ze cos jest nie tak. będziesz śpiewał pomyślą ze jest ok i ci pasuje. stadiony zamknięte, wyjazdów nie ma. czy tak powinno być. ale pewnie lepiej płakać na forum.

Jesteście wspaniali. Derby. Zwycięstwo. Sukcessss:rotfl:
Znacie takie słowo jak SOLIDARNOŚĆ? Zresztą to nie mój problem.
Ja uważam się za człowieka honorowego i nie zamierzam dopingować, ba! zastanawiam się aby sezon do końca zbojkotować.
Przykro mi, że piłkarze potrzebują dopingu, aby wygrać z największymi ofermami w tej buraczanej lidze.
Wiecie drodzy Bracia..Jak pojechałem do Sosnowca na derby, dopingowałem z całych sił, dostałem klapsa, bo przeszli obok meczu.
W życiu są rzeczy ważne i ważniejsze. Dziś protestując, walczę o to, aby mój syn mógł chodzić na takie trybuny, na jakie ja chodziłem. Aby mógł spotkać tak wielu charakternych ludzi, jak ja spotkałem. Są takie chwile, kiedy trzeba się poświęcić dla wspólnej idei i podjąć walkę. Myślę, że ta chwila nadeszła. Każdy zrobi jak uważa. Jednak ja apeluję do podporządkowania się. Tylko wtedy pokażemy jedność.

Wit.Ek. 13.05.2011 13:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eryk (Post 1091912)
Nie zamkną stadionu od śpiewania, że Wisła to jest potęga.
Ja pier.....

Natomiast za "barak szósty, cyklon B Cracovia" mogą zamknąć i wtedy nie będzie fety Mistrzowskiej...

PSYCHOLTSW 13.05.2011 13:32

cornblume nie z amiką tylko lechem, taki właśnie kibic z ciebie... nauczyłeś się nazywać amika i jest super nie?! nie nawidzę lecha ale dla każdego wroga mam szacun :D

Eryk 13.05.2011 13:33

Witek, jasne, że tak :)

Ale cały czas mówimy o tym, że chcemy kibicować WIŚLE.
A nie prowadzić antydopingu.

Jeżeli doping=barak 6, bylo ich 6....
to nie dziwmy się rządowi, że kibic=bandyta....

PSYCHOLTSW 13.05.2011 13:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Worcester (Post 1091918)
Jesteście wspaniali. Derby. Zwycięstwo. Sukcessss:rotfl:
Znacie takie słowo jak SOLIDARNOŚĆ? Zresztą to nie mój problem.
Ja uważam się za człowieka honorowego i nie zamierzam dopingować, ba! zastanawiam się aby sezon do końca zbojkotować.
Przykro mi, że piłkarze potrzebują dopingu, aby wygrać z największymi ofermami w tej buraczanej lidze.
Wiecie drodzy Bracia..Jak pojechałem do Sosnowca na derby, dopingowałem z całych sił, dostałem klapsa, bo przeszli obok meczu.
W życiu są rzeczy ważne i ważniejsze. Dziś protestując, walczę o to, aby mój syn mógł chodzić na takie trybuny, na jakie ja chodziłem. Aby mógł spotkać tak wielu charakternych ludzi, jak ja spotkałem. Są takie chwile, kiedy trzeba się poświęcić dla wspólnej idei i podjąć walkę. Myślę, że ta chwila nadeszła. Każdy zrobi jak uważa. Jednak ja apeluję do podporządkowania się. Tylko wtedy pokażemy jedność.

przyłączam się do tych słów!!!

martonas 13.05.2011 13:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1091896)
martonas a umiesz czytać ze zrozumieniem?! to powtórzę w całej Polsce kibice mają w ten sposób zaprotestować aby pokazać że możemy działać wspólnie w słusznej sprawie!!! to jest pierwszy krok, drugi krok to prawne ruchy przeciwko takim decyzjom, bo na pewno da się ugryźć to od strony prawnej, a w między czasie można robić protesty w miastach np blokując aleje... przechodząc przez światła cały dzień...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ania410 (Post 1091905)
jesteście niemożliwi!!! chcecie pośpiewać i wspierać drużynę zapraszamy w sobotę a trening.
matronas czego tu nie rozumiesz? możne inteligenci z warszawy zadumają ze cos jest nie tak. będziesz śpiewał pomyślą ze jest ok i ci pasuje. stadiony zamknięte, wyjazdów nie ma. czy tak powinno być. ale pewnie lepiej płakać na forum.

To chyba ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem, przecież ci tłumaczę że ten protest to żaden protest, bo chcesz robić dokładnie to czego oni chcą. Czemu od razu się nie zabrać za te kolejne kroki, tylko robić coś co rządowi wisi i powiewa?! Myslisz że jaka będzie ich reakcja kiedy usłyszą o takim proteście? " O fajnie, jaki w końcu spokój na trybunach", po czym premier zwoła konferencję i ogłosi sukces w walce z kibicami, bo wszyscy się zachowywali spokojnie i nie było żadnych nieodpowiednich transparentów. To jest śmiechu warty protest.

I jeszcze słówko apropo kibiców w całej Polsce, co tydzień na mecze chodzi prawie 100 tysięcy ludzi, to nawet nie jest 1% uprawnionych do głosowania w tym kraju, teraz weź sobie dla porównania większosc społeczeństwa, która w życiu na stadionie nie była i myśli że dzieje się tam nie wiadomo co i która będzie zadowolona, że w końcu rząd podejmuje jakieś radykalne działania i odpowiedz sobie na pytanie czy po tej całej pokazówce z walką z kibicami to poparcie im zmaleje czy jednak wzrośnie? I czy w związku z tym mieliby się w ogóle przejmować tym że ludzie nie dopingują na stadionach?

StelmiOriginal 13.05.2011 13:34

Pamiętajcie ze ze wzgędu na Meliksona i rodzinkę niektore teksty z 'żydami' trzeba przeredagować ;P

Wit.Ek. 13.05.2011 13:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1091915)
Wit.Ek jak będzie tylko taka okazja i decyzja o tej formie protestu to pójdę. zrozumcie musimy działać wspólnie. MUSIMY!!! rząd przegina. nie może być odpowiedzialności zbiorowej... tak robili hilterowcy, stalinizm i inne tego typu ustroje... to teraz pamu POPR zamiast PZPR...

No i widzisz. To nas różni.

Ja uważam, że kibiców łączy miłość do Wisły.
ale to co nas różni
to sposób działania.

Ty uważasz, że powinniśmy protestować. - Twoje prawo.
Ja uważam, że powinniśmy dopingować. - Moje prawo.

Nie zabieraj mi mojego prawa każąc protestować
bo wtedy Ty ograniczasz mi moją wolność decyzji a nie Tusk

thechris 13.05.2011 13:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1091908)
Thechris to mi pocisnełaś... No nic zobaczymy co się będzie dziać... będziecie dopiero płakać jak zamkną nam stadion i wtedy będzie za późno bo przecież nie warto protestować!!!

Jak nikt nie rzuci nożem w piłkarza ani nikt nie skopie operatorki kamery to nie zamkną stadionu, spokojnie. A protestując wstawiacie się właśnie za takimi ludźmi co jest trochę głupie... Rząd robi pokazówkę i nie ma znaczenia poziom decybeli na meczu. A jak będzie cicho na stadionie to wręcz będą happy bo na konferencji Tusk ogłosi swój sukces: "Nasza walka ze stadionowymi chuliganami przynosi efekty. Wytępiliśmy przekleństwa, wulgaryzmy, antysemityzm... Wreszcie na stadion przychodzą całe rodziny i można obejrzeć mecz w kulturalnych warunkach. To nasze zwycięstwo." Brak dopingu to najbardziej idiotyczna forma protestu... Najpierw politycy odebrali Krakowowi organizację Euro a teraz odbierają nam radość ze zdobycia MP. A kibole cały czas się na to nabierają i protestują... i wydaje im się, że kogoś to obchodzi... Zamiast pokazać, że mamy gdzieś politykę i pokazać, że potrafimy się cieszyć z sukcesu naszej Drużyny to nie... lepiej zajmować się w takiej chwili Tuskiem. To jest po prostu żałosne.

cobra1906 13.05.2011 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1091908)
Thechris to mi pocisnełaś... No nic zobaczymy co się będzie dziać... będziecie dopiero płakać jak zamkną nam stadion i wtedy będzie za późno bo przecież nie warto protestować!!!

No toś mnie rozbawił PSYCHOL tym postem (druga część). Czyli ja rozumiem, że ty idziesz na mecz po to, żeby milczeć, ale nie dlatego, że jest protest tylko dlatego, żeby Ci biedactwo stadionu nie zamknęli. No to albo jesteście kozaki, albo po porstu zwykłe ciotki. Bo to co napisałes wyglada mniej więcej tak:
- (A)słuchaj, nie spiewajmy dziś bo nam na następny mecz stadion zamkną
- (B)no dobra to nie spiewajmy
- (i teraz wszyscy razem głośno): przepraszamy Panie Donaldzie nie będziemy juz nigdy spiewać!!! To co nie zamknie nam pan stadionu?
- (B)ty a tak w ogóle to kto zdecydował, że nie śpiewamy
- no jak to? nie wiesz? OZKS! oni przecież decydują na WIŚLE

:D

PSYCHOLTSW 13.05.2011 13:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1091928)
Jak nikt nie rzuci nożem w piłkarza ani nikt nie skopie operatorki kamery to nie zamkną stadionu, spokojnie. A protestując wstawiacie się właśnie za takimi ludźmi co jest trochę głupie... Rząd robi pokazówkę i nie ma znaczenia poziom decybeli na meczu. A jak będzie cicho na stadionie to wręcz będą happy bo na konferencji Tusk ogłosi swój sukces: "Nasza walka ze stadionowymi chuliganami przynosi efekty. Wytępiliśmy przekleństwa, wulgaryzmy, antysemityzm... Wreszcie na stadion przychodzą całe rodziny i można obejrzeć mecz w kulturalnych warunkach. To nasze zwycięstwo." Brak dopingu to najbardziej idiotyczna forma protestu... Najpierw politycy odebrali Krakowowi organizację Euro a teraz odbierają nam radość ze zdobycia MP. A kibole cały czas się na to nabierają i protestują... i wydaje im się, że kogoś to obchodzi...

dobrze, to zaproponuj formę protestu która będzie skuteczna. nie oglądanie telewizji?

pirat.z.karaibow 13.05.2011 13:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1091931)
dobrze, to zaproponuj formę protestu która będzie skuteczna. nie oglądanie telewizji?


Nie kupujmy obwarzanków.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cornblume (Post 1091933)
Róbcie co chccie! Ja już nic nie odzywam! Przecież jestem z sektora E . A tylko Zektor G jest kibicami Wisły. Jak głupi debil il człowiek się ciszył i czekał tygodniami , miesiącami na mecze z Lechem i derby. Czekał ze bedzie doping i atmosfera jak na mistrza polski przystało. A tu protest. Ok. Prostestujcie sobie i kłócie dalej kibców Wisły. Ale koniec . Nie ide już na żad=den mecz qw tym sezonie.

Nie bedzie mi nik nakazywał co moge robić na staionie i kiedy spiewać a kiedy nie!


Od dziś tarkujcie mecz z Cracovią jako zwyczjany mecz anie jako wydarzenie na które człowiek czeka cały sezon! Dziekuje i żegnam!

Nie strzelaj focha Amigo. My sobie będziemy śpiewać na E, nikt nam nie zabroni, my będziemy zachęcać do gry naszych graczy.

cornblume 13.05.2011 13:39

Róbcie co chccie! Ja już nic nie odzywam! Przecież jestem z sektora E . A tylko Zektor G jest kibicami Wisły. Jak głupi debil il człowiek się ciszył i czekał tygodniami , miesiącami na mecze z Lechem i derby. Czekał ze bedzie doping i atmosfera jak na mistrza polski przystało. A tu protest. Ok. Prostestujcie sobie i kłócie dalej kibców Wisły. Ale koniec . Nie ide już na żad=den mecz qw tym sezonie.

Nie bedzie mi nik nakazywał co moge robić na staionie i kiedy spiewać a kiedy nie!


Od dziś tarkujcie mecz z Cracovią jako zwyczjany mecz anie jako wydarzenie na które człowiek czeka cały sezon! Dziekuje i żegnam!

ania410 13.05.2011 13:40

W JEDNOŚCI SIŁA!!! tym zakończę moja wizytę.

blanco 13.05.2011 13:41

Niestety ale decyzja stowarzyszeń kibiców jest beznadziejna. Wszyscy mają głęboko w dupie brak dopingu,a im się wydaje ,że ratują tym świat . Nosz ....a ! Cierpimy na tym jedynie my, kibice, to w nas uderza to najbardziej, w nikogo więcej :(

PSYCHOLTSW 13.05.2011 13:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cobra1906 (Post 1091930)
No toś mnie rozbawił PSYCHOL tym postem (druga część). Czyli ja rozumiem, że ty idziesz na mecz po to, żeby milczeć, ale nie dlatego, że jest protest tylko dlatego, żeby Ci biedactwo stadionu nie zamknęli. No to albo jesteście kozaki, albo po porstu zwykłe ciotki. Bo to co napisałes wyglada mniej więcej tak:
- (A)słuchaj, nie spiewajmy dziś bo nam na następny mecz stadion zamkną
- (B)no dobra to nie spiewajmy
- (i teraz wszyscy razem głośno): przepraszamy Panie Donaldzie nie będziemy juz nigdy spiewać!!! To co nie zamknie nam pan stadionu?
- (B)ty a tak w ogóle to kto zdecydował, że nie śpiewamy
- no jak to? nie wiesz? OZKS! oni przecież decydują na WIŚLE

:D

cobra umiesz czytać? to przeczytaj jeszcze raz. mówię że trzeba teraz protestować żeby walczyć z ich decyzjami które na pewno nas dotkną, nie rozumiesz niczego. tak czy siak nam zamkną stadion i ja przyjdę wtedy pod stadion ale WY nie!!! taka jest różnica bo WY wtedy śpiewacie jak ma być cisza a na meczu bez protestu cichutko siedzicie. gdzie będziesz cym.bałku chodził na mecze jak stadion zamkną w imię widzi mi się donalda tuska?! ja się pogodziłem z tym że nam zamkną i bynajmniej nie dlatego ma nie być dopingu. może teraz rozumiesz o co chodzi.

Kibic_1906 13.05.2011 13:41

Ja napiszę krótko - milczenie jest przyznaniem się do porażki i wyrazem bezsilności. Są inne sposoby protestowania - np. nie idźcie na mecz!Wtedy klub to odczuje , jak zabraknie PLN-ów w kasie.

Eryk 13.05.2011 13:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cornblume (Post 1091933)
Przecież jestem z sektora E


Sektor E prostestował cały sezon przeciwko Tuskowi, a nas po prostu nie doceniono :D

CH. 13.05.2011 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eryk (Post 1091922)
Witek, jasne, że tak :)

Ale cały czas mówimy o tym, że chcemy kibicować WIŚLE.
A nie prowadzić antydopingu.

Jeżeli doping=barak 6, bylo ich 6....
to nie dziwmy się rządowi, że kibic=bandyta....


A czy Tusk ukaże kolegę z partii a komandosi wpadna do niego 10 czolgami i jednym F16 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gkAcC0cCC78 ?
I nalegam by nazwał go bandytą!

whistar 13.05.2011 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Worcester (Post 1091918)
Jesteście wspaniali. Derby. Zwycięstwo. Sukcessss:rotfl:
Znacie takie słowo jak SOLIDARNOŚĆ? Zresztą to nie mój problem.
Ja uważam się za człowieka honorowego i nie zamierzam dopingować, ba! zastanawiam się aby sezon do końca zbojkotować.
Przykro mi, że piłkarze potrzebują dopingu, aby wygrać z największymi ofermami w tej buraczanej lidze.
Wiecie drodzy Bracia..Jak pojechałem do Sosnowca na derby, dopingowałem z całych sił, dostałem klapsa, bo przeszli obok meczu.
W życiu są rzeczy ważne i ważniejsze. Dziś protestując, walczę o to, aby mój syn mógł chodzić na takie trybuny, na jakie ja chodziłem. Aby mógł spotkać tak wielu charakternych ludzi, jak ja spotkałem. Są takie chwile, kiedy trzeba się poświęcić dla wspólnej idei i podjąć walkę. Myślę, że ta chwila nadeszła. Każdy zrobi jak uważa. Jednak ja apeluję do podporządkowania się. Tylko wtedy pokażemy jedność.

Możesz wyjaśnić z kim się solidaryzujemy, bo nie kumam

PSYCHOLTSW 13.05.2011 13:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cornblume (Post 1091933)
Róbcie co chccie! Ja już nic nie odzywam! Przecież jestem z sektora E . A tylko Zektor G jest kibicami Wisły. Jak głupi debil il człowiek się ciszył i czekał tygodniami , miesiącami na mecze z Lechem i derby. Czekał ze bedzie doping i atmosfera jak na mistrza polski przystało. A tu protest. Ok. Prostestujcie sobie i kłócie dalej kibców Wisły. Ale koniec . Nie ide już na żad=den mecz qw tym sezonie.

Nie bedzie mi nik nakazywał co moge robić na staionie i kiedy spiewać a kiedy nie!


Od dziś tarkujcie mecz z Cracovią jako zwyczjany mecz anie jako wydarzenie na które człowiek czeka cały sezon! Dziekuje i żegnam!

nikt Ci nie będzie nakazywał oprócz donalda rządu i pzpn(r) co możesz robić a co nie. masz rację, nie protestuj wtedy się zajmą nami odpowiednio... bo będą widzieć że nie przeciwstawiamy się ich decyzjom...

robertos 13.05.2011 13:45

Co się stało z ta Wiślacka bracią która zawsze miała polityke w du.e ,olać rząd ,olać politykę ,my idziemy na stadion dla naszego klubu a nie dla dONALDA ,jak chcesz posiedzieć w ciszy to idz do kościoła ,brawo dla ludzi co dopingowali na meczu z lechem ,stary sektor 'X' znowu przemówił jak za starych dobrych lat !!!

martonas 13.05.2011 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1091947)
nikt Ci nie będzie nakazywał oprócz donalda rządu i pzpn(r) co możesz robić a co nie. masz rację, nie protestuj wtedy się zajmą nami odpowiednio... bo będą widzieć że nie przeciwstawiamy się ich decyzjom...

Zapytam po raz kolejny, bo najwyraźniej unikasz odpowiedzi, w jaki niby sposób brak dopingu i opraw to jest przeciwstawianie się ich decyzjom, przecież to jest robienie tego co oni chcą, a nie żadne przeciwstawianie...

Worcester 13.05.2011 13:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez whistar (Post 1091946)
Możesz wyjaśnić z kim się solidaryzujemy, bo nie kumam

Z przyjemnością Ci pomogę. Solidaryzujemy się z każdym kibicem, każdego klubu, który nie rzucił bydgoskim krzesełkiem. Rozumiesz już? Czemu winni są kibice Śląska, że im stadion zamknięto?
Czy Wy nie widzicie, że są stosowane metody totalitarne? Dla Tuska kibic z E także jest BANDYTĄ, DILEREM i MENELEM, co po bydgoskich wydarzeniach oświadczył gejzer intelektu, Stefan Niesiołowski.

PSYCHOLTSW 13.05.2011 13:47

to jest martonas pierwszy krok. pokazanie że jesteśmy wszyscy solidarni jako kibice... o to w tym wszystkim chodzi.

Lacrima 13.05.2011 13:48

Brawo dla OZSK za decyzję o takiej formie protestu! Tusk płacze nocami w poduszkę, bo na stadionach jest cisza, nie ma przekleństw, wszyscy kibole grzecznie siedzą.
Protestujmy, ale nie w taki sposób i nie na stadionie.

Jeśli na G nie będzie dopingu, to niech w końcu E pokaże na co ich stać. Na Derbach wszyscy śpiewają!!!

PSYCHOLTSW 13.05.2011 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lacrima (Post 1091957)
Brawo dla OZK za decyzję o takiej formie protestu! Tusk płacze nocami w poduszkę, bo na stadionach jest cisza, nie ma przekleństw, wszyscy kibole grzecznie siedzą.
Protestujmy, ale nie w taki sposób i nie na stadionie.

Jeśli na G nie będzie dopingu, to niech w końcu E pokaże na co ich stać. Na Derbach wszyscy śpiewają!!!


co masz napisane pod GW...
bo nie mogę odczytać :P
masz napisaną kwintesencję tego o czym mówi.
polityka się wpie.dala w nasze życie i mamy to przyjąć na klatę jak gwiazda porno?
daj spokój!!!

Wit.Ek. 13.05.2011 13:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1091954)
to jest martonas pierwszy krok. pokazanie że jesteśmy wszyscy solidarni jako kibice... o to w tym wszystkim chodzi.

Ale dlaczego mamy być solidarni z kibicami, którzy zdemolowali stadion w Bydgoszczy?

Nie mam zamiaru solidaryzować się z Litarem i Staruchem

cobra1906 13.05.2011 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1091940)
cobra umiesz czytać? to przeczytaj jeszcze raz. mówię że trzeba teraz protestować żeby walczyć z ich decyzjami które na pewno nas dotkną, nie rozumiesz niczego. tak czy siak nam zamkną stadion i ja przyjdę wtedy pod stadion ale WY nie!!! taka jest różnica bo WY wtedy śpiewacie jak ma być cisza a na meczu bez protestu cichutko siedzicie. gdzie będziesz cym.bałku chodził na mecze jak stadion zamkną w imię widzi mi się donalda tuska?! ja się pogodziłem z tym że nam zamkną i bynajmniej nie dlatego ma nie być dopingu. może teraz rozumiesz o co chodzi.

I widzisz juz mi bedziesz pisał per MY i WY. Starałem się byc kulturalny, a ty prowokujesz i robisz podziały.
Kretynie ja od zawsze chodzę na G ty idioto.
Napisze zatem po raz ostatni: forma protestu jest zła!!!!!!! Ale ty uznałes, że jest dobra bo ktoś Ci ją narzucił z góry. Nie masz po prostu własnego zdania.
Non stop pytasz o inną fromę protestu, każda inna jest lepsza od tej, którą Ci ktoś kazał popierać.

martonas 13.05.2011 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1091954)
to jest martonas pierwszy krok. pokazanie że jesteśmy wszyscy solidarni jako kibice... o to w tym wszystkim chodzi.

Z kim solidarność? Z piknikami? Bo jakbys chciał się solidaryzować w proteście przeciwko rządowi to bys robił jakis rzeczywisty protest a nie pokazywał im że odnieśli sukces i zaprowadzili ciszę i spokój na trybunach...

barthok 13.05.2011 13:52

http://www.90minut.pl/news/156/news1...stadionow.html

niestety ktoś musi zacząć tracić pieniądze żeby protest przyniósł jakiś skutek.. ;/

PSYCHOLTSW 13.05.2011 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cobra1906 (Post 1091962)
I widzisz juz mi bedziesz pisał per MY i WY. Starałem się byc kulturalny, a ty prowokujesz i robisz podziały.
Kretynie ja od zawsze chodzę na G ty idioto.
Napisze zatem po raz ostatni: forma protestu jest zła!!!!!!! Ale ty uznałes, że jest dobra bo ktoś Ci ją narzucił z góry. Nie masz po prostu własnego zdania.
Non stop pytasz o inną fromę protestu, każda inna jest lepsza od tej, którą Ci ktoś kazał popierać.


kretyn to właśnie mnie obraził.
mam swoje zdanie i bronię go przed tobą.
bluzgaj sobie dalej jaśnie panie cobra...
nie gadam z tobą bo brodzik intelektualny nie będzie mnie obrażał...

midu 13.05.2011 13:53

OZSK nie narzuca formy protestu, nie ma na ich stronie żadnego oświadczenia, ponoć o tym które krążą po mediach nic nie wiedzą...
z tego co wyczytałem na stronie Jagielloni nie ma narzuconej formy protestu, oni Jagiellonia dziś nie dopingują ale to ich samodzielna decyzja, Pasiacy np. podali oficjalnie, że oni na razie niebojkotują dopingu, ani wywieszania flag.
Ktoś puścił bujde z tym OZSk i wszyscy się podniecają ...

CH. 13.05.2011 13:54

jako że wyruszam na piwko zostawiam do obejrzenia
http://www.weszlo.com/news/6844

:lol: pozdrowienia dla rudego

heoij 13.05.2011 13:54

OZSK wydał specjalne oświadczenie dotyczące ostatnich wydarzeń. Oto jego treść: "Ze zdumieniem i oburzeniem przyjmujemy decyzje o zakazie wyjazdów kibiców na mecze i inne działania podejmowane w ostatnich dniach przeciwko polskim kibicom. Są one kpiną z zasad praworządności, zbliżają Polskę do standardów państw niedemokratycznych.

Od kilku lat poprawia się stan bezpieczeństwa na polskich stadionach, co potwierdzają statystyki, jak też frekwencja na trybunach. Przyczyniła się do tego m.in. działalność stowarzyszeń kibiców. Trwająca od tygodni nagonka na kibiców oparta jest na kłamstwach i szkalowaniu fanów piłki nożnej. Pojedyncze incydenty niereprezentatywne dla stanu bezpieczeństwa na ligowych stadionach są wyolbrzymiane. Nagonka ma na celu odwrócenie uwagi opinii publicznej od realnych problemów państwa polskiego, w tym fiaska wielu obietnic związanych z Euro 2012.

Osobą bezpośrednio odpowiedzialną za zaistniałą sytuację jest Donald Tusk. Od miesięcy kibice w różny sposób kierowali krytykę wobec poczynań premiera. Reakcją na krytykę stała się nagonka i represje. Absurdalne decyzje władz różnych szczebli uderzają nie tylko we wszystkich kibiców, ale także w kluby piłkarskie oraz całą polską piłkę nożną.
Stowarzyszenia kibicowskie od dawna realnie i skutecznie pod wieloma względami dążyły do poprawy wizerunku polskiej piłki, w tym stanu bezpieczeństwa na trybunach. Zawsze byliśmy, jesteśmy i będziemy gotowi do dialogu ze wszystkimi chętnymi do współpracy w staraniach na rzecz rozwoju polskiej piłki. Przygotowujemy własne propozycje legislacyjne dotyczące bezpieczeństwa imprez masowych.

Nie pozwolimy natomiast na szkalowanie polskich kibiców, na łamanie ich elementarnych praw obywatelskich, na stosowanie zasad odpowiedzialności zbiorowej.

Jesteśmy świadomi, że nasza walka będzie co najmniej wielomiesięczna. Jej pierwszym etapem od najbliższej kolejki jest brak dopingu i jakichkolwiek opraw na meczach ligowych wszelkich rozgrywek.

Kolejne formy protestu będą prezentowane opinii publicznej w odpowiednim czasie".

NA DERBACH NIE BĘDZIE PROWADZONY DOPING !

Nie dociera ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl