![]() |
Nie zamkną stadionu od śpiewania, że Wisła to jest potęga.
Ja pier..... |
Cytat:
Zresztą doping i tak będzie prowadzony przez sektor E, a milczenie G spowoduje jeszcze większe spory. |
Chcemy spiewą i dopingowac ale na w niedziel na meczu. I chemy zeby był mecz w normalniej atmosferze i radonsej . A nie jak było z Amika. Że cisza i atmosfera żąlobna! Ale nie wazne już co chcemy. Jak przegramy derby przez brak dopingu to poteme nie miejcie pretensji do piłakrzy i ternera bo oni sami liczą na dpoing i wsparcie w tym trudnym i waznym meczu.\
A to tych co chcą dopingu : Nie ma sensu dłużej dyskutowac. Bo ja kwidać decyzja już zapadła wieć poamiętajcie ma być cisza. Mysle ze sektor G najbardziej byłby zadowolony jak kibice z sektora E czyli pikoni wogóle na mecz nie przychodzili. Pamietajcie sektorze EW nie wolono wogóle nic mówić ani sie cieszyć bo jest protest. Dziekujemy za kolejny mecz w amtosferze jaka była na Amice. P.... derby ! nie ide. Obejrze sobie w ciszy przed TV. Nie jeste,m przeciwko protestowi ! AL:e dlaczego nie mozna protestowac w inny sposób. |
Wit.Ek jak będzie tylko taka okazja i decyzja o tej formie protestu to pójdę. zrozumcie musimy działać wspólnie. MUSIMY!!! rząd przegina. nie może być odpowiedzialności zbiorowej... tak robili hilterowcy, stalinizm i inne tego typu ustroje... to teraz pamu POPR zamiast PZPR...
|
ej PSYCHOLTSW kolega wit.ek proponuje abyś sobie w domu możne protestował jest duża szansa ze to cos da. Donald wie wszystko.
|
Cytat:
Znacie takie słowo jak SOLIDARNOŚĆ? Zresztą to nie mój problem. Ja uważam się za człowieka honorowego i nie zamierzam dopingować, ba! zastanawiam się aby sezon do końca zbojkotować. Przykro mi, że piłkarze potrzebują dopingu, aby wygrać z największymi ofermami w tej buraczanej lidze. Wiecie drodzy Bracia..Jak pojechałem do Sosnowca na derby, dopingowałem z całych sił, dostałem klapsa, bo przeszli obok meczu. W życiu są rzeczy ważne i ważniejsze. Dziś protestując, walczę o to, aby mój syn mógł chodzić na takie trybuny, na jakie ja chodziłem. Aby mógł spotkać tak wielu charakternych ludzi, jak ja spotkałem. Są takie chwile, kiedy trzeba się poświęcić dla wspólnej idei i podjąć walkę. Myślę, że ta chwila nadeszła. Każdy zrobi jak uważa. Jednak ja apeluję do podporządkowania się. Tylko wtedy pokażemy jedność. |
Cytat:
|
cornblume nie z amiką tylko lechem, taki właśnie kibic z ciebie... nauczyłeś się nazywać amika i jest super nie?! nie nawidzę lecha ale dla każdego wroga mam szacun :D
|
Witek, jasne, że tak :)
Ale cały czas mówimy o tym, że chcemy kibicować WIŚLE. A nie prowadzić antydopingu. Jeżeli doping=barak 6, bylo ich 6.... to nie dziwmy się rządowi, że kibic=bandyta.... |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
I jeszcze słówko apropo kibiców w całej Polsce, co tydzień na mecze chodzi prawie 100 tysięcy ludzi, to nawet nie jest 1% uprawnionych do głosowania w tym kraju, teraz weź sobie dla porównania większosc społeczeństwa, która w życiu na stadionie nie była i myśli że dzieje się tam nie wiadomo co i która będzie zadowolona, że w końcu rząd podejmuje jakieś radykalne działania i odpowiedz sobie na pytanie czy po tej całej pokazówce z walką z kibicami to poparcie im zmaleje czy jednak wzrośnie? I czy w związku z tym mieliby się w ogóle przejmować tym że ludzie nie dopingują na stadionach? |
Pamiętajcie ze ze wzgędu na Meliksona i rodzinkę niektore teksty z 'żydami' trzeba przeredagować ;P
|
Cytat:
Ja uważam, że kibiców łączy miłość do Wisły. ale to co nas różni to sposób działania. Ty uważasz, że powinniśmy protestować. - Twoje prawo. Ja uważam, że powinniśmy dopingować. - Moje prawo. Nie zabieraj mi mojego prawa każąc protestować bo wtedy Ty ograniczasz mi moją wolność decyzji a nie Tusk |
Cytat:
|
Cytat:
- (A)słuchaj, nie spiewajmy dziś bo nam na następny mecz stadion zamkną - (B)no dobra to nie spiewajmy - (i teraz wszyscy razem głośno): przepraszamy Panie Donaldzie nie będziemy juz nigdy spiewać!!! To co nie zamknie nam pan stadionu? - (B)ty a tak w ogóle to kto zdecydował, że nie śpiewamy - no jak to? nie wiesz? OZKS! oni przecież decydują na WIŚLE :D |
Cytat:
|
Cytat:
Nie kupujmy obwarzanków. Cytat:
|
Róbcie co chccie! Ja już nic nie odzywam! Przecież jestem z sektora E . A tylko Zektor G jest kibicami Wisły. Jak głupi debil il człowiek się ciszył i czekał tygodniami , miesiącami na mecze z Lechem i derby. Czekał ze bedzie doping i atmosfera jak na mistrza polski przystało. A tu protest. Ok. Prostestujcie sobie i kłócie dalej kibców Wisły. Ale koniec . Nie ide już na żad=den mecz qw tym sezonie.
Nie bedzie mi nik nakazywał co moge robić na staionie i kiedy spiewać a kiedy nie! Od dziś tarkujcie mecz z Cracovią jako zwyczjany mecz anie jako wydarzenie na które człowiek czeka cały sezon! Dziekuje i żegnam! |
W JEDNOŚCI SIŁA!!! tym zakończę moja wizytę.
|
Niestety ale decyzja stowarzyszeń kibiców jest beznadziejna. Wszyscy mają głęboko w dupie brak dopingu,a im się wydaje ,że ratują tym świat . Nosz ....a ! Cierpimy na tym jedynie my, kibice, to w nas uderza to najbardziej, w nikogo więcej :(
|
Cytat:
|
Ja napiszę krótko - milczenie jest przyznaniem się do porażki i wyrazem bezsilności. Są inne sposoby protestowania - np. nie idźcie na mecz!Wtedy klub to odczuje , jak zabraknie PLN-ów w kasie.
|
Cytat:
Sektor E prostestował cały sezon przeciwko Tuskowi, a nas po prostu nie doceniono :D |
Cytat:
A czy Tusk ukaże kolegę z partii a komandosi wpadna do niego 10 czolgami i jednym F16 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gkAcC0cCC78 ? I nalegam by nazwał go bandytą! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Co się stało z ta Wiślacka bracią która zawsze miała polityke w du.e ,olać rząd ,olać politykę ,my idziemy na stadion dla naszego klubu a nie dla dONALDA ,jak chcesz posiedzieć w ciszy to idz do kościoła ,brawo dla ludzi co dopingowali na meczu z lechem ,stary sektor 'X' znowu przemówił jak za starych dobrych lat !!!
|
Cytat:
|
Cytat:
Czy Wy nie widzicie, że są stosowane metody totalitarne? Dla Tuska kibic z E także jest BANDYTĄ, DILEREM i MENELEM, co po bydgoskich wydarzeniach oświadczył gejzer intelektu, Stefan Niesiołowski. |
to jest martonas pierwszy krok. pokazanie że jesteśmy wszyscy solidarni jako kibice... o to w tym wszystkim chodzi.
|
Brawo dla OZSK za decyzję o takiej formie protestu! Tusk płacze nocami w poduszkę, bo na stadionach jest cisza, nie ma przekleństw, wszyscy kibole grzecznie siedzą.
Protestujmy, ale nie w taki sposób i nie na stadionie. Jeśli na G nie będzie dopingu, to niech w końcu E pokaże na co ich stać. Na Derbach wszyscy śpiewają!!! |
Cytat:
co masz napisane pod GW... bo nie mogę odczytać :P masz napisaną kwintesencję tego o czym mówi. polityka się wpie.dala w nasze życie i mamy to przyjąć na klatę jak gwiazda porno? daj spokój!!! |
Cytat:
Nie mam zamiaru solidaryzować się z Litarem i Staruchem |
Cytat:
Kretynie ja od zawsze chodzę na G ty idioto. Napisze zatem po raz ostatni: forma protestu jest zła!!!!!!! Ale ty uznałes, że jest dobra bo ktoś Ci ją narzucił z góry. Nie masz po prostu własnego zdania. Non stop pytasz o inną fromę protestu, każda inna jest lepsza od tej, którą Ci ktoś kazał popierać. |
Cytat:
|
http://www.90minut.pl/news/156/news1...stadionow.html
niestety ktoś musi zacząć tracić pieniądze żeby protest przyniósł jakiś skutek.. ;/ |
Cytat:
kretyn to właśnie mnie obraził. mam swoje zdanie i bronię go przed tobą. bluzgaj sobie dalej jaśnie panie cobra... nie gadam z tobą bo brodzik intelektualny nie będzie mnie obrażał... |
OZSK nie narzuca formy protestu, nie ma na ich stronie żadnego oświadczenia, ponoć o tym które krążą po mediach nic nie wiedzą...
z tego co wyczytałem na stronie Jagielloni nie ma narzuconej formy protestu, oni Jagiellonia dziś nie dopingują ale to ich samodzielna decyzja, Pasiacy np. podali oficjalnie, że oni na razie niebojkotują dopingu, ani wywieszania flag. Ktoś puścił bujde z tym OZSk i wszyscy się podniecają ... |
jako że wyruszam na piwko zostawiam do obejrzenia
http://www.weszlo.com/news/6844 :lol: pozdrowienia dla rudego |
OZSK wydał specjalne oświadczenie dotyczące ostatnich wydarzeń. Oto jego treść: "Ze zdumieniem i oburzeniem przyjmujemy decyzje o zakazie wyjazdów kibiców na mecze i inne działania podejmowane w ostatnich dniach przeciwko polskim kibicom. Są one kpiną z zasad praworządności, zbliżają Polskę do standardów państw niedemokratycznych.
Od kilku lat poprawia się stan bezpieczeństwa na polskich stadionach, co potwierdzają statystyki, jak też frekwencja na trybunach. Przyczyniła się do tego m.in. działalność stowarzyszeń kibiców. Trwająca od tygodni nagonka na kibiców oparta jest na kłamstwach i szkalowaniu fanów piłki nożnej. Pojedyncze incydenty niereprezentatywne dla stanu bezpieczeństwa na ligowych stadionach są wyolbrzymiane. Nagonka ma na celu odwrócenie uwagi opinii publicznej od realnych problemów państwa polskiego, w tym fiaska wielu obietnic związanych z Euro 2012. Osobą bezpośrednio odpowiedzialną za zaistniałą sytuację jest Donald Tusk. Od miesięcy kibice w różny sposób kierowali krytykę wobec poczynań premiera. Reakcją na krytykę stała się nagonka i represje. Absurdalne decyzje władz różnych szczebli uderzają nie tylko we wszystkich kibiców, ale także w kluby piłkarskie oraz całą polską piłkę nożną. Stowarzyszenia kibicowskie od dawna realnie i skutecznie pod wieloma względami dążyły do poprawy wizerunku polskiej piłki, w tym stanu bezpieczeństwa na trybunach. Zawsze byliśmy, jesteśmy i będziemy gotowi do dialogu ze wszystkimi chętnymi do współpracy w staraniach na rzecz rozwoju polskiej piłki. Przygotowujemy własne propozycje legislacyjne dotyczące bezpieczeństwa imprez masowych. Nie pozwolimy natomiast na szkalowanie polskich kibiców, na łamanie ich elementarnych praw obywatelskich, na stosowanie zasad odpowiedzialności zbiorowej. Jesteśmy świadomi, że nasza walka będzie co najmniej wielomiesięczna. Jej pierwszym etapem od najbliższej kolejki jest brak dopingu i jakichkolwiek opraw na meczach ligowych wszelkich rozgrywek. Kolejne formy protestu będą prezentowane opinii publicznej w odpowiednim czasie". NA DERBACH NIE BĘDZIE PROWADZONY DOPING ! Nie dociera ? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl