![]() |
Dla mnie tylko jedno jest niewiadomą...
Czy zagramy na dwóch defensywnych pomocników, jak w ostatnich dwóch meczach? Czy na taki mecz, RM wystawi coś bardziej ofensywnego? Oczywiście nie mówie, że wystawienie Wilka z Sobolem nie byłoby i nie jest świetnym rozwiązaniem ;) |
Tylko zwycięstwo Wisełko tylko zwycięstwo!!!
|
Cytat:
Myślę że RM nie zmieni taktyki na ten mecz chociażby dlatego że Cracovia będzie musiała zaatakować a My pewnie z kontry zagramy jak w 2 ostatnich meczach... |
Ja myślę, że RM znajdzie super rozwiązanie i już jutro będziemy mogli świętować MP, bo jemu, również jak nam, zależy, żeby mieć tytuł mistrzowski. Dlatego my się nie musimy martwić o to tylko powinniśmy być bardzo pomocni i mieć duży udział w rozwalaniu przeciwnika, tzn krzyczeć ile sił, żeby żydków nie było słychać, jak przyjdą pod stadion ( a to jest niemal pewne, że się pojawią ).
|
Myślę, że Maskaant już rozpoznał potencjał drużyny jaki ma: NIE opłaca sie atakować na hurrra! bo mamy za słabą obronę, dostajemy klapsa w dziąsło z konty jak ze Śląskiem i Górnikiem i dupa zbita.
Grając defensywnie mamy z przodu takich grajków, że zawsze coś wpadnie. Podobną taktykę stosował Petrescu. Brzydko, ale skutecznie. |
Komentarz z forum Sracovii mówi samo za siebie jeśli chodzi o nasz doping : ja sie tylko obawiam o naszych pilkarzy czy wytrzymaja psychicznie presje 20 tys zydowskich psow w pierwszych minutach
mecze z Legia , Lechem (gdzie bylaby rownie duza publika) gralismy u siebie i taki Vule, Visnia i inni moga byc lekko wystraszeni boje sie ze jak gtesy hukna na naszych to sie moga chlopy zesrac oby im Bartczak z Radomskim wybili cykora z glowy edit: nie ma takiego klubu: piszemy Cracovia, ok? |
skutecznie ale sądzę że jednak wbrew swojej myśli i pomysłu na druzyne. Zamiast tego ustawia taktyke pod zawodników jakich ma do dyspozycji.
|
Cytat:
:rotfl: |
To ich żarty apropo piłkarza z twojego avatara
|
Mają KOMPLEKSY ale nie dziwmy się, są po prostu gorsi
|
Cytat:
|
Cytat:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html |
Do skasowania.
|
Jutro w druzynie Cracovii moze zabraknac Szeligi, to dosc znaczaca strata dla nich.
|
nikt nie bierze pod uwage tego ze przeciwko Jurkowi Szatałowowi zawsze jakos super lekko nie było ....
Domniemuje też ,ze słowa Maaskanta to były prowokacja w strone Cracovii. |
Pytanie dotyczące meczu ale właściwie wszystkich na R22...
Do której minuty meczu sa otwarte kołowrotki? Tak się składa że spóźnię się na pewno, pytanie czy warto mimo wszystko jechać. |
Do przerwy na pewno.
Bilety sprzedają do przerwy, więc kołowrotki musza być te kilka minut po piewszej połowie czynne. pozdr |
Trzeba wyjść i zagrać jak o mistrzostwo świata.
Boję się tylko, że oni nie mogąc nam przeciwstawić się piłkarsko będą cieli równo z trawą. Jeżeli sędzia tego nie ukróci, jak w meczu z Koroną, może skończyć sie kontuzjami. |
Cytat:
I ja sie z podpunktem nr 3 zgadzam w 100 %! Mecz może przejsc do historii. Okazałe żwycięstwo nad ickami,do tego ich spadek pod koniec sezonu-palce lizac ! :rotfl: |
Cytat:
|
A zaraz się okaże, że naszym głównym rywalem do mistrzostwa będzie Śląsk, a nie Jaga :) Kawał dobrej roboty Lenczyka, nie ma co.
A co do derbów, to marzy mi się tak ze 4:0 i bramka na otwarcie wyniku Małego :) ale wiem, że to raczej nierealny scenariusz. Mecz według mnie będzie brzydki, dużo walki i fauli, a skończy się na 1:0 dla nas. |
moim zdaniem mozliwe sa 2 scenariusze.jesli szybko strzelimy wtedy Cracovia nie bedzie miala wyjscia i sie otworzy a wtedy moze byc ciekawe widowisko i wiele bramek.typuje 3:2 dla Wisly.scenariusz nr 2 to do 88 minuty bicie glowa w mur i w 89 gol na wage mistrza Polski:)
|
Jeśli Cracovia straci bramkę to założę się, ze dalej będą się bronic, bo kibice im nie wybacza porażki 3-0, 4-0. To jest właśnie chore, ale tak zrobią. Ciul z punktami, przegrać wysoko nie można.
|
Cytat:
|
Jutro trzeba wygrać - każdy inny wynik nie gwarantuje jeszcze MP.
Jeszcze na 3 miejscu brakuje Lechii i to będzie jeden z najlepszych sezonów, jakie pamiętam (od kiedy kibicuje) |
4 - 1 jak za Skorży, jak przegrywaliśmy 0 - 1.
Jeden z najpiękniejszych momentów jak dla mnie ;-) |
Cytat:
Gdyby Wisełka została jutro mistrzem, koleżanki spadły, a w pucharach zagrał Śląsk z Lechią, to opowiadałbym o tym sezonie wnukom do końca życia :) |
Razi nieprofesjnonalizm redaktora ktory prowadzil widomosci sportowe po glownym wydaniu Wiadomosci na TVP. Ten koles stwierdzil ze Wisle do celebrowania mistrzostwa wystarczy remis. Zapomnial ze do konca sa trzy kolejki i 8 punktow nad drugim Slaskiem mistrzostwa niestety nie pieczetuje. Chcial zablysnac a wiadomo......
|
Kurde ale mam juz cisnienie
takie mecze powoduja wzrost adrenaliny o 500% :) trzeba szybko strzelic parchom bramke i to ustawi mecz Licze na Gienka i Meliksona -od nich jutro zalezy nasza gra Na razie nie myslcie jescze o fecie,spokojnie ograjmy najpierw sasiadke. |
Cytat:
|
a ja juz nie moge sie doczekac gdy podczas juz znanego wyniku ( oczywiscie tylko zwycieskiego ) zaspiewamy na caly Krakow chóralnie : POPATRZCIE PARCHY - NA KORONACJE MONARCHY !!!!!!
|
Dzis nieprzespana noc. Emocje juz buzuja we mnie. Jeszcze poczytalem forum pejsow i znow sa pewnie swego. Oby nasi pokazali im kto naprawde rzadi w Krakowie. To jest poprostu obowiazek.
|
Co do derbów, nie odkryje Ameryki jak napisze, że trzeba uważać na kontry w wykonaniu Cracovii. W dodatku jutro między 14 a 17 w Krakowie zapowiadają deszcz(wiadomo jak się zakończył ostatni mecz na R22 w deszczu) dodać do tego również należy, że Cracovia ma piłkarzy którzy potrafią uderzyć z dystansu.
Teraz odnośnie innej rzeczy. Raz na całą rundę naszej rodzimej kopanej(zawsze przed derbami), zerkam na forum starozakonnych, zobaczyć sytuację z ich punktu widzenia. Jak co roku możemy prawie w każdym poście zobaczyć wiele epitetów przypisywanych do Nas, ale nie na tym chciałem się skupić. Forumowiczego owego forum, praktycznie w ogóle nie dają szans na wygraną Wisły, ba gdy ktoś napomknie że remis, to dobry wynik, zaraz zostaje zbluzgany, albo wyśmiany, nie bądźmy tacy jak oni i zachowajmy zdrowy rozsądek, jutro czeka Nas ciężki mecz, bo każde derby, należy tak traktować nie zależnie od sytuacji, Cracovia wygrała ostatnie spotkania, zwycięstwo na pewno trzeba będzie wywalczyć, także dopingiem na trybunach. Do zobaczenia na stadionie:) |
Cytat:
|
Jutro kopaczom Wisly ciary maja przechodzic po plecach, subwoofer ma grzmiec dopingiem u mnie a kazdy szanujacy sie fan Wisly po jutrzejszym meczu powinien stracic glos. to jak 4 lipca dla Amerykanow. Jak Barca - Real, jak Royal Wedding, jak naga Violante Placido.
Zadnych protestow, kij w oko politykom Liczy sie tylko Wisla |
Snuję się po domu od rana , patrzę na zegarek a tu jeszcze tyle godzin do derbów! Oby minęły jak najszybciej bo już nie mogę się doczekać tego meczu! A Wiślacy mają bez żadnych kalkulacji Craxę po prostu rozjechać, wbić w ziemię, stłamsić i rozdeptać na miazgę, pokazać im miejsce w szeregu. My na mistrza a oni spuszczeni do niższej ligi ! - czy może być coś piękniejszego zamiast niedzielnego obiadu ?!
edit: nie ma takiego klubu |
Cytat:
|
aura jest zajebista, rzekłbym że nawet barowa. Oj nie bedzie dziś ładnej piłki (nie wiem czy i tak by była)
|
Kolega się mnie zapytał, a nie jestem w stanie za bardzo mu odpowiedzieć - można wnosić parasolki na stadion?
|
Cytat:
Dzisiaj 3:0. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl