Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [26 kolejka] Wisła Kraków-Lech Poznań, 11 maja, 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8057)

blanco 11.05.2011 14:57

Nie będzie oprawy to trudno , jakoś przebolejemy , natomiast nie wyobrażam sobie ciszy na trybunach,nie w takim meczu ! Krytyka władz klubu jest nieuzasadniona,nie znamy szczegółów sprawy.
Jeśli UW zawiesi działalność to będzie dramat, oby odwołali tą pochopną decyzję,bo naprawdę nie warto.

Proud 11.05.2011 14:57

Podstawowe pytanie co było na oprawie.

Jak typowa oprawa "pro Wiślacka" to decyzja władz Wisły jest absurdalna.

Jeśli "coś z ostatnich newsów" to nie ma się co dziwić, że Wilczek się przestraszył.

Mam nadzieję, że chociaż doping będzie normalnie prowadzony. Choć jakiś akcent co do tej decyzji powinien się znaleźć.

Ajax 11.05.2011 15:00

Z krytyką zarządu Wisły się wstrzymajmy ten rząd ostro jedzie pod publiczkę i jest mocno prawdopodobniej że Wilczek dostał ultimatum "nie do odrzucenia" np zamknięcie stadionu do końca sezonu w kraju bezprawia wystarczy jeden telefon tuska i po sprawie "góra" musiała go ostro naciskać, ale przyśpiewki odpowiednie muszą być tego nam nie zabronią;)

vojtex 11.05.2011 15:04

Najlepszym ruchem z naszej strony będzie ostra krytyka rządu na trybunach. Zaczęła się otwarta wojna z nami - kibicami i mam nadzieję, że wyjdziemy z niej zwycięsko i z zachowaną twarzą. A tu jeszcze nowe informacje

"Tusk zapowiedział, że możliwe są kolejne decyzje wojewodów o zamknięciu stadionów, jeśli policja wskaże możliwe zagrożenia w bezpiecznym przeprowadzeniu meczów. Dodał też, że po wtorkowych meczach Ekstraklasy może dojść do kolejnych zamknięć stadionów. Nie podał jednak, o które konkretnie chodzi.

- Dostałem pewne informacje. Czekam na raporty od wojewodów i oni poinformują mnie w odpowiednim trybie o podjętych decyzjach. Wszędzie, gdzie doszło do złamania prawa i stworzenia zagrożenia, tam zostaną podjęte decyzje o zamknięciu obiektów."

Będzie cięzko ale PRZEGONILIŚMY RUSKICH, PRZEGONIMY I TUSKI

Ajax 11.05.2011 15:09

Ktoś wie co było na transparentach???

Czy można je rozłożyć np na Błoniach (przecież to nie stadion?)

rafal777 11.05.2011 15:09

Ale co się tak burzycie nie znając dokładnie sprawy? Podstawowe pytanie, co jest na tej oprawie? Z drugiej jednak strony, Tusk chce zamykac stadiony za oprawy? Ponoć ma zamykac te gdzie może być niebezpiecznie. Skoro do tej pory gralismy tyle lat na niebezpiecznym, stadionie to kto za to odpowiada? Kto odpowiada za to, że lata uczestniczyłem w imprezach na stadionie na którym groziło mi niebezpieczeństwo? Typowe strzelanie na oślep Tuska, żeby zaraz nie dostał rykoszetem...

_gilardino_ 11.05.2011 15:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 1089500)
Nie będzie oprawy to trudno , jakoś przebolejemy , natomiast nie wyobrażam sobie ciszy na trybunach,nie w takim meczu ! Krytyka władz klubu jest nieuzasadniona,nie znamy szczegółów sprawy.
Jeśli UW zawiesi działalność to będzie dramat, oby odwołali tą pochopną decyzję,bo naprawdę nie warto.

Przebolejemy? Ty może tak bo jej po prostu nie zobaczysz ale co z wielogodzinną pracą grupy osób, która ją tworzyła? Trzeba poświecić ten i inne mecze bo jak będziemy przechodzić do porządku dziennego nad każdą absurdalna decyzją to za niedługo nie będziesz mógł śpiewać i stać na meczu. I nie jest to przesada, bo kto kiedyś myślał że nie wniesiemy na stadion rac, oprawy a zakazy będą za wulgaryzmy i serpentyny. Przecież ma być druga Anglia a tam trzeba siedzieć na krzesełku. A będzie nawet gorzej niż na Wyspach skoro tu sie robi wielką aferę bo kibice wbiegli na murawę, w ostatnich tygodniach w Anglii było kilkanaście takich sytuacji i nikt nie robi z tego problemu.
I może nie wypowiadaj się za UW co warto a co nie, bo skoro chcą zawiesić działalność to widać powody mają.

WIELKI_CZŁOWIEK 11.05.2011 15:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1089502)
Podstawowe pytanie co było na oprawie.

Jak typowa oprawa "pro Wiślacka" to decyzja władz Wisły jest absurdalna.

Jeśli "coś z ostatnich newsów" to nie ma się co dziwić, że Wilczek się przestraszył.

Mam nadzieję, że chociaż doping będzie normalnie prowadzony. Choć jakiś akcent co do tej decyzji powinien się znaleźć.

Dokładnie! Jeżeli oprawa miała charakter polityczny to decyzja jest słuszna, jeżeli ktoś nie rozumie że w sporcie nie ma miejsca na polityke, to jest IDIOTĄ do kwadratu. Ciekawy jestem jakiej kary byście rządali dla Lecha i Legii gdyby zamiast w Bydgoszczy zdemolowali nasz nowiutki stadion? Powodzenia płaczki.

Wit.Ek. 11.05.2011 15:18

A ja wierze Wilczkowi. Jeśli podjął taką decyzje, to wierze że zrobił to dla dobra klubu.
Na pewno to nie było dla niego łatwe. Ale jeśli miał do wyboru nie pozwolić na to albo ryzykować derby przy pustych trybunach to co miał zrobić ?

Wit.Ek. 11.05.2011 15:55

Ludzie !
To jest temat o meczu a nie o tym czy Rząd dobrze robi czy nie zamykając stadiony.

Mila 11.05.2011 17:14

Wazna informacja dla osob wybierajacych sie na mecz
Dzisiaj sa bilety sprawdzane dlatego bierzcie legitymacje i dowody osobiste jezeli ktos planuje wejsc na bilet kolegi uprzedzam ze sie moze rozczarowac

matkur 11.05.2011 17:56

Jednak gramy z dwoma defensywnymi pomocnikami:) czyli bez zmian , tak samo jak w Gdańsku:)

tarantulaw2 11.05.2011 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mila (Post 1089678)
Wazna informacja dla osob wybierajacych sie na mecz
Dzisiaj sa bilety sprawdzane dlatego bierzcie legitymacje i dowody osobiste jezeli ktos planuje wejsc na bilet kolegi uprzedzam ze sie moze rozczarowac

Potwierdzam od kolegów którzy już weszli informację że się "doczepiają". Czepiają się, aczkolwiek niektórzy wpuszczają. Jeśli możecie i zdążycie, załatwiajcie Sobie od kolegów stare ich legitymacje itp.

Teqcontroller 11.05.2011 18:09

Skład taki sam jak w meczu z Lechią , zobaczymy jak to będzie dziś wyglądać.

sportnh 11.05.2011 19:54

CO TERAZ JEST krzyczane na stadonie?? rowno z gwizdkiem na przerwe? bo nie slychac w tv

Marszałek 11.05.2011 19:55

Piłka nożna dla kibiców i wychodzimy!

Teqcontroller 11.05.2011 19:57

Widać że naszym potrzebny jest doping , grają strasznie przymuleni , mecz jak najbardziej do wygrania.

sovinho_02 11.05.2011 19:57

Jakby był doping to i gra by była całkiem inna. Myslicie ze wróci doping ?

SWEET_83 11.05.2011 19:58

Czyżby Rudnevs kontuzja??? Na to wygląda... Trzeba ruszyć na Lecha w drugiej połowie...

AS82 11.05.2011 19:59

Fajnie gralismy pierwsze dwadziescia minut , Malecki zje*al dobra sytuacje i w ogole za duzo misza,dalby se momentami spokoj

tas de fleia 11.05.2011 20:00

Od 60 minuty wróci doping zapewne

Kibic1928 11.05.2011 20:10

To trzeba wygrać bez względu na wszystko!!!!
A z dopingiem Nasi grali by lepiej.
Co do tego nie mam żadnych wątpliwości.

tarantulaw2 11.05.2011 20:25

Trzeba także pamiętać, że wygrana dzisiaj i w niedziele w derbach bez względu na pozostałe wyniki daje nam mistrzostwo.

River 11.05.2011 20:31

Ale ten Kirm to jest....:|

skeba 11.05.2011 20:31

Kirm, co za setka...

vaazon 11.05.2011 20:34

Widzę, że oprócz bocznych obrońców i napastnika, to trzeba kupić porządnego bocznego pomocnika.

skeba 11.05.2011 20:35

Robert zapomniał, ze ma zmiany...

Teqcontroller 11.05.2011 20:36

Czemu my nic nie gramy ? Walczymy o remis ?

vaazon 11.05.2011 20:37

Genkov i luv uuu

River 11.05.2011 20:37

Gienek!!!!

Teqcontroller 11.05.2011 20:37

Gienek !! !!!!!!!!!!!

Kibic1928 11.05.2011 20:38

Genkov kapitalnie!!!!

tarantulaw2 11.05.2011 20:38

Brawo kur.a! Jeden mecz nas dzieli od Mistrzostwa!

SWEET_83 11.05.2011 20:38

goooooooooooooooolllllllllllllllllllll !!!!!!!!!!!!!!!!! ....A JEST !!!!!!!!!!!!!!!

PhantomRanger 11.05.2011 20:39

Widzę, że Genkov celuje w tytuł króla strzelców :P i paradoksalnie to wcale nie jest niemożliwe.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tarantulaw2 (Post 1089779)
Brawo kur.a! Jeden mecz nas dzieli od Mistrzostwa!

Nie wygraliśmy jeszcze tego meczu.

tomasz_19 11.05.2011 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 1089764)
a ten kolega Tomasz_19 mógłby chociaż raz pojawić się na meczu a nie co kolejkę swoje żale tu wylewać.

uwierz mi, że zamieniłbym fotel na zimne krzesełko... ale mnie po prostu nie stać na dojazd i pobyt w Krakowie... na marginesie muszę powiedzieć, że mam 500 km do Krakowa... amen

SWEET_83 11.05.2011 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tarantulaw2 (Post 1089779)
Brawo kur.a! Jeden mecz nas dzieli od Mistrzostwa!

Spokojnie mecz sie jeszcze nie skonczył...

tarantulaw2 11.05.2011 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1089781)
Nie wygraliśmy jeszcze tego meczu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SWEET_83 (Post 1089783)
Spokojnie mecz sie jeszcze nie skonczył...

Jakoś nie wierzę że przegramy/zremisujemy. Kwiat się dzisiaj nie otworzy :D

Teqcontroller 11.05.2011 20:44

Sobol jest dziś BEZNADZIEJNY. Wolny jak .....

wwf 11.05.2011 20:45

Kto dziś płacze po Pawle Brożku.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl