Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [25 kolejka] Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, 8 maja, 14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8047)

gizmowisla 07.05.2011 23:13

Kirm, Cikos i Jirsak są zagrożeni. Szczególnie Cikos musi grać czysto bo strach pomyśleć jak go zabraknie na Lecha.
no rzeczywiscie - bez Cikosa normalnie lezymy i kwiczymy ..... ogarnij sie kolego

Charlie 07.05.2011 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1087454)
Kirm, Cikos i Jirsak są zagrożeni. Szczególnie Cikos musi grać czysto bo strach pomyśleć jak go zabraknie na Lecha.
no rzeczywiscie - bez Cikosa normalnie lezymy i kwiczymy ..... ogarnij sie kolego

A widzisz jakąś ciekawą alternatywę dla niego? Może Serge Branco:rotfl: ?

gizmowisla 07.05.2011 23:35

A widzisz jakąś ciekawą alternatywę dla niego? Może Serge Branco:rotfl: ?

nie bede polemizowal z glupim pytaniem - jesli myslisz ze brak Cikosa to najwieksza bolaczka naszej druzyny to gratuluje- osobiscie wole nawet Burlige niz jezdzca bez glowy - ktory ani w ataku nic nie prezentuje ani w obronie

Wojtas 08.05.2011 00:04

Ja tez podobnie jak Marszałek obawiam sie tego meczu,ale cóz tam,wiara kibica silniejsza jest niz zdrowy rzosadek i dlatego wierze ze jutro uda sie wygrac:)

Maaskant zapewnie wielkich zmian nie zrobi ,grunt to wykorzystywac sytuacje(Genkov) .....

musimy wreszcie tez ugrac cos na wyjazdach ,bo ostatnio to same wtopy byly.

skeba 08.05.2011 00:07

Jutro obstawiam remis. Lechia to silna drużyna i ma o co walczyć. Z Lechem i Cracovią - koniecznie zdobyć 4 albo najlepiej 6 pkt.

Lechista_ 08.05.2011 00:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1087465)
Jutro obstawiam remis. Lechia to silna drużyna i ma o co walczyć. Z Lechem i Cracovią - koniecznie zdobyć 4 albo najlepiej 6 pkt.

Ja raczej tez obstawiam remis ale wolalbym oczywiscie zwyciestwo Lechii bo juz mam dosc tych wiecznych porazek z Wisla. W tym sezonie Lechia jak i Wisla walcza o cos i mysle, ze bedzie to bardzo ciekawe a zarazem trudne dla obu ekip spotkanie.

Napewno nasze zwyciestwo przybizylo by Lechie do gry w Europejskich Pucharach w co wiekszosc kibicow Lechii na Pomorzu jeszcze wierzy. Zajebiscie by bylo zaczac nowy sezon na nowym stadionie przy Lidze Europy bo w Gdansku jak i na calym Pomorzu by bylo to wielkie wydarzenie. Wiem, ze u was to normalka no ale wiadomo, ze teraz tez chcecie probowac w LM i napewno Wisla zagra na 100% no ale co zrobic...
Najwazniejsze, zeby dzis byl dobry i ciekawy mecz a na trybunach byla swietna atmosfera i dobry doping.

WISLA Z KRAKOWA TO LECHII DRUGA POLOWA ! Pozdro z bialo-zielonego Londynu ;]

Gordian 08.05.2011 05:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez murray (Post 1087426)
Kirm bodajże.

Ten mecz trzeba wygrać, by mieć dobry punkt wyjścia do trójmeczu prawdy.

Hehe "trójmecz prawdy" :D Żebyśmy z tego trójmeczu z 5-7 pkt wyszli to będzie elegancko... Ale tymczasem nie wybiegajmy w przyszłość za bardzo. Już dziś mecz z Lechią , za kilka godzin i pasowałoby zwycięstwo. Trochę się obawiam tego meczu, z racji tego co się stało przy Reymonta tydzień temu. Lechia jednak dużo lepsza od ogórów z Zabrza i gra u siebie. Wisła wpadła w lekki dołek, ostatnie trzy mecze to 1 pkt. Gdyby nie pierdołowatość zawodników Jagiellonii to dziś mielibyśmy szalone wyliczania ile brakuje pkt do pierwszego miejsca. Lechia z kolei wyszarpała w nazwijmy to derrbach remis w ostatnich minutach i może być tym bardzo podbudowana. Porównując składy obu zespołów to trudno nie zauważyć, że na dzień dzisiejszy mamy niezłych piłkarzy a Lechia ma niezłą drużynę...

Każdy wynik dziś możliwy. Ciężko cokolwiek więcej powiedzieć, zobaczymy za kilka godzin.

Słów kilka o Wiśle jeszcze. Boki obrony u nas nie istnieją i to chyba główne zadanie dla Stana w okienku. Dobrze, że Lechia siłę drugiej linii opiera na środku pola (Surma, Traore, Nowak), a nie na skrzydłach. Liczę w tym meczu na jakiś przebłysk indywidualność z naszej strony. Pomoc mamy piekielnie mocną jak na polskie warunki i to ona musi zdominować przeciwnika. W ataku sam Cwetan. Napastnik to chyba kolejny cel transferowy na lato.

Podsumowując może się zdarzyć wszystko dziś. Remis biorę w ciemno, liczę na wygraną.

mitmichael 08.05.2011 06:44

Wisle lezy ostatnio Lechia wiec moze to dobry prognostyk przed dzisiejszym spotkaniem.

Jigsaw 08.05.2011 09:20

Wisła jest jak Platforma Obywatelska, największym przeciwnikiem do końca sezonu jest ona sama dla siebie :D

Mamy takich piłkarzy, potencjał, że powinnismy to wygrać dzisiaj, zobaczymy jak będzie.

Paragon 08.05.2011 09:25

Trzeba być dobrej myśli. Piłkarze teraz nie powinni odpuszczać, bo chyba sami wiedzą jak ważne jest zwycięstwo.

hide 08.05.2011 09:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1087454)
Kirm, Cikos i Jirsak są zagrożeni. Szczególnie Cikos musi grać czysto bo strach pomyśleć jak go zabraknie na Lecha.
no rzeczywiscie - bez Cikosa normalnie lezymy i kwiczymy ..... ogarnij sie kolego

Właśnie leżymy widzieliśmy wszyscy wyczyny Branco w meczu z Górnikiem, zawodnicy z Zabrza "objeżdżali go" jak przedszkolaka.

adas123 08.05.2011 09:44

jakby niedajboze sie tak stalo ze cikos nie zagra to moze treneiro nauczony meczem z gornikiem pusci burlige a nie branco bo chyba od branco nie ma slabszego prawego obroncy w Wisle

hide 08.05.2011 09:48

Właśnie ciekawi mnie czym Maaskant się kierował przy wyborze Branco.

tofik 08.05.2011 10:00

Dajcie spokój z tym Branco. Gra raz na pół roku albo rzadziej, miał kontuzje i nie zaliczyl 2 obozu w turcji na dodatek wszedł awaryjnie w miejsce Cikosa. Na pewno bardzo łatwo jest wg was w takiej sytuacji się dobrze zaprezentować.

Edson 08.05.2011 10:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1087476)
Wisle lezy ostatnio Lechia wiec moze to dobry prognostyk przed dzisiejszym spotkaniem.

Górnik leżał Wiśle przez ostatnie 18 lat, a jak się skończyło wszyscy wiemy. Na plus, że Cwetuś wraca, na minus, że Mały leczy kaca po wczorajszym spotkaniu w Pruszczu :) Tu może paść każdy wynik, jednak najprawdopodobniejszy wydaje sie remis.

Daja`n 08.05.2011 10:12

Tylko zwycięstwo Wisełko tylko zwycięstwo!

Charlie 08.05.2011 10:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Edson (Post 1087510)
, na minus, że Mały leczy kaca po wczorajszym spotkaniu w Pruszczu :) .

Tak na pewno Maaskant pozwoliłby Małeckiemu zabalować mając superważny mecz następnego dnia.

Acapelo 08.05.2011 10:20

dzisiaj walka o 3 punkty do upadłego nie ma innego wyjścia. Sivakov za Jirsaka moim zdaniem. Wilk za Sobola i jedziemy:)

mitmichael 08.05.2011 10:26

Musimy koniecznie strzelic jako pierwsi - jak strzelamy pierwsi to potem rozgrywamy dobre zawody. Czasami tylko mamy pecha jak z Koroną w Kielcach.

sayek89 08.05.2011 10:38

Możemy mówić że ten mecz trzeba wygrać, możemy chcieć. Ale to od naszych kopaczy zależy czy wygramy, jeżeli będą chcieć wygrać to wygrają. Po za tym nie możemy przegrać trzeciego meczu z rzędu bo to było by nie godne przyszłego mistrza.

Smok 08.05.2011 10:56

Dla mnie jest pewne jedno. Jeśli w tej końcówce sezonu Wisła się nie ogarnie i nie zacznie wygrywać, jak leci, tzn, że to nie jest drużyna na Mistrza. I lepiej, żeby się nie dostała do eliminacji LM, bo znowu nas zbłaźnią z jakimś Karabachem czy Lewadią. Mistrz musi miec mentalnośc zwyciężcy i albo to chłopaki pokażą, albo zasłużenie odpadniemy z wyscigu. Już dośc tych prezentów od reszty kopaczy z ligi. Chcą byc mistrzem, to muszą wygrywać. Nie chcę mistrza, który liczy tylko na prezenty!!!
A więc do boju i do zwycięstwa!!!

daniello1987 08.05.2011 11:09

My jak i nasi Bracia potrzebują dzis zwyciestwa.Wisła wygrywajac bedzie miala komfortową sytuacje przed waznymi meczami z Lechem Cracovia i Legia.z kolei Lechia jesli nas dzis ogra bedzie miala ogromną sznase na europejskie puchary w tym roku.Zapowiada sie bardzo ciekawy mecz.bo i jednym i drugim 3 punkty bedą bardzo przydatne.wydaje sie ze mecz bedzie na remis.a jak bedzie to sie okaze wieczorem.WISŁA z LECHIĄ!!!

sayek89 08.05.2011 11:17

Tak tylko nas remis nie urządza. Tak jak powyżej kolega pisał, albo będziemy mieć mentalność zwycięzców, albo sobie odpuśćmy. Do końca począwszy od dziś mamy trudne mecze które należy wygrać, inaczej na mistrza nie zasługujemy.

matkur 08.05.2011 11:26

jakoż , że przed ostatnimi 2 porażkami się nie wypowiadałem i Wisła wtedy przegrała, więc dziś wygramy:)
Lechia będzie u siebie chciala grać piłą co dla nas jest dobrą wiadomością, a najlepsza chyba dla Meliksona. Wraca Genkov, jestem dobrej myśli. WISŁO TYLKO 3 PKT!

Donki 08.05.2011 11:38

Ja tylko napisze tyle, że mecz napewno łatwy nie bedzie.
Jednak jesli dzis wygramy to mistrzostwo na 90% mamy, a do tego prawdopodobienstwo zapewnieni sobie mistrzostwa na meczu z parchami będa nie takie male :D

tommiyacht 08.05.2011 11:44

w moim odczuciu kazdy wynik jest mozliwy choc ten w ktorym wywozimy 3pkt - najmniej prawdopodobny .Lechia jak chce to grac u mnie (Legia - liga) a albo podchodzi olewająco do meczu (Legia PP 3 dni wczesniej). Wszystko zalezy od tego jak oni wyjdą na ten mecz. Aha - i jak ktos juz tu pisał - jak pierwsi dostaniemy klopsa to pozamiatane

matti123 08.05.2011 12:23

Wiecie dlaczego w przewidywalnym składzie jest Wilk nie Jirsak? Gramy 2 defensywnymi czy coś stało sie Jirsakowi?

sayek89 08.05.2011 12:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matti123 (Post 1087551)
Wiecie dlaczego w przewidywalnym składzie jest Wilk nie Jirsak? Gramy 2 defensywnymi czy coś stało sie Jirsakowi?

Gramy na wyjeździe z Lechią, pewnie dlatego.

mitmichael 08.05.2011 12:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matti123 (Post 1087551)
Wiecie dlaczego w przewidywalnym składzie jest Wilk nie Jirsak? Gramy 2 defensywnymi czy coś stało sie Jirsakowi?

"Ofensywne zapędy piłkarzy z Gdańska ma zatem ostudzić wzmocnienie drugiej linii, czyli wystawienie jeszcze jednego piłkarza odpowiedzialnego za defensywę. Wszystko wskazuje na to, że od początku zagrają tym razem zarówno Radosław Sobolewski, jak i Cezary Wilk. Do tej pory było tak, że ten ostatni mógł liczyć na miejsce w wyjściowym składzie, tylko gdy musiał pauzować "Sobol". Teraz powinni zagrać obaj. Zresztą z Wilkiem w podstawowej jedenastce Wisła zagrała jedyny wygrany tej wiosny wyjazdowy mecz i jednocześnie najlepszy. Ten z pierwszej wiosennej kolejki, z Arką w Gdyni."

Nosalka 08.05.2011 12:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1087555)
"Ofensywne zapędy piłkarzy z Gdańska ma zatem ostudzić wzmocnienie drugiej linii, czyli wystawienie jeszcze jednego piłkarza odpowiedzialnego za defensywę. Wszystko wskazuje na to, że od początku zagrają tym razem zarówno Radosław Sobolewski, jak i Cezary Wilk. Do tej pory było tak, że ten ostatni mógł liczyć na miejsce w wyjściowym składzie, tylko gdy musiał pauzować "Sobol". Teraz powinni zagrać obaj. Zresztą z Wilkiem w podstawowej jedenastce Wisła zagrała jedyny wygrany tej wiosny wyjazdowy mecz i jednocześnie najlepszy. Ten z pierwszej wiosennej kolejki, z Arką w Gdyni."

Tyle, że wtedy Wilk zastępował Sobola a więc graliśmy 1 defensywnym pomocnikiem.

Sami 08.05.2011 13:25

--------------PAREIKO------------------
-------------------------------------------
CIKOS - JALIENS - CHAVEZ - PALJIĆ
-------------------------------------------
---------WILK - SOBOLEWSKI---------
-------------------------------------------
-----KIRM - MELIKSON - MAŁECKI---
-------------------------------------------
---------------GENKOV------------------

Maaskant widzi co jest nie tak i dzis 2-defensywnymi pomocnikami, wg mnie dobre posuniecie :D

Aha, dzis na stoperze w Lechii 19-letni Janicki, wiec jest szansa na zdobycie bramek :)

rav 08.05.2011 13:26

Tak na wszelki wypadek pozwalam sobie przypomnieć: dbajcie poziom swoich wypowiedzi. Po meczu odbędzie się tradycyjne sprzątanie tego tematu, więc nie dajcie nam wielu powodów do banów.

El'kabat 08.05.2011 13:31

Na papierze wyglada to dobrze,2 defensywnych pomocnikow i moze lepiej to bedzie wygladalo w odbiorze piłki. Gdyby (odpukac) musielibysmy gonic wynik to Garguła za jednego Sobol-Wilk i do przodu. 3-1 dla nas

tofik 08.05.2011 13:39

Sobol i WIlk grają podobnie, będą się dublowac, jeździć na dupie, ale pewnie z podaniami do przodu będzie słabo. No zobaczymy :)

Teqcontroller 08.05.2011 13:59

.... mnie zaraz strzeli , nie moge patrzec na Sobola i Wilka dzida do przodu i co z tego jest ?

SWEET_83 08.05.2011 14:04

Maaskant co mecz to robi jeden błąd... wpuszcza Sobola do pierwszego składu... Sobol juz jest wypalony mógł grać Jirsak z Wilkiem a tak to szkoda newrów na to on gra...

vaazon 08.05.2011 14:06

Co ci komentatorzy wygadują? Na powtórce widać jak ręka przejeżdża po murawie tuż OBOK piłki. Jaka korzyść? Co za gnoje.

tommiyacht 08.05.2011 14:06

Cikos to jest jednak pół piłkarza.

kpn 08.05.2011 14:08

Jest genkow jest i bramka. brawo

vaazon 08.05.2011 14:08

3 siateczki :D Pięknie Genkow!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl