![]() |
Kirm, Cikos i Jirsak są zagrożeni. Szczególnie Cikos musi grać czysto bo strach pomyśleć jak go zabraknie na Lecha.
no rzeczywiscie - bez Cikosa normalnie lezymy i kwiczymy ..... ogarnij sie kolego |
Cytat:
|
A widzisz jakąś ciekawą alternatywę dla niego? Może Serge Branco:rotfl: ?
nie bede polemizowal z glupim pytaniem - jesli myslisz ze brak Cikosa to najwieksza bolaczka naszej druzyny to gratuluje- osobiscie wole nawet Burlige niz jezdzca bez glowy - ktory ani w ataku nic nie prezentuje ani w obronie |
Ja tez podobnie jak Marszałek obawiam sie tego meczu,ale cóz tam,wiara kibica silniejsza jest niz zdrowy rzosadek i dlatego wierze ze jutro uda sie wygrac:)
Maaskant zapewnie wielkich zmian nie zrobi ,grunt to wykorzystywac sytuacje(Genkov) ..... musimy wreszcie tez ugrac cos na wyjazdach ,bo ostatnio to same wtopy byly. |
Jutro obstawiam remis. Lechia to silna drużyna i ma o co walczyć. Z Lechem i Cracovią - koniecznie zdobyć 4 albo najlepiej 6 pkt.
|
Cytat:
Napewno nasze zwyciestwo przybizylo by Lechie do gry w Europejskich Pucharach w co wiekszosc kibicow Lechii na Pomorzu jeszcze wierzy. Zajebiscie by bylo zaczac nowy sezon na nowym stadionie przy Lidze Europy bo w Gdansku jak i na calym Pomorzu by bylo to wielkie wydarzenie. Wiem, ze u was to normalka no ale wiadomo, ze teraz tez chcecie probowac w LM i napewno Wisla zagra na 100% no ale co zrobic... Najwazniejsze, zeby dzis byl dobry i ciekawy mecz a na trybunach byla swietna atmosfera i dobry doping. WISLA Z KRAKOWA TO LECHII DRUGA POLOWA ! Pozdro z bialo-zielonego Londynu ;] |
Cytat:
Każdy wynik dziś możliwy. Ciężko cokolwiek więcej powiedzieć, zobaczymy za kilka godzin. Słów kilka o Wiśle jeszcze. Boki obrony u nas nie istnieją i to chyba główne zadanie dla Stana w okienku. Dobrze, że Lechia siłę drugiej linii opiera na środku pola (Surma, Traore, Nowak), a nie na skrzydłach. Liczę w tym meczu na jakiś przebłysk indywidualność z naszej strony. Pomoc mamy piekielnie mocną jak na polskie warunki i to ona musi zdominować przeciwnika. W ataku sam Cwetan. Napastnik to chyba kolejny cel transferowy na lato. Podsumowując może się zdarzyć wszystko dziś. Remis biorę w ciemno, liczę na wygraną. |
Wisle lezy ostatnio Lechia wiec moze to dobry prognostyk przed dzisiejszym spotkaniem.
|
Wisła jest jak Platforma Obywatelska, największym przeciwnikiem do końca sezonu jest ona sama dla siebie :D
Mamy takich piłkarzy, potencjał, że powinnismy to wygrać dzisiaj, zobaczymy jak będzie. |
Trzeba być dobrej myśli. Piłkarze teraz nie powinni odpuszczać, bo chyba sami wiedzą jak ważne jest zwycięstwo.
|
Cytat:
|
jakby niedajboze sie tak stalo ze cikos nie zagra to moze treneiro nauczony meczem z gornikiem pusci burlige a nie branco bo chyba od branco nie ma slabszego prawego obroncy w Wisle
|
Właśnie ciekawi mnie czym Maaskant się kierował przy wyborze Branco.
|
Dajcie spokój z tym Branco. Gra raz na pół roku albo rzadziej, miał kontuzje i nie zaliczyl 2 obozu w turcji na dodatek wszedł awaryjnie w miejsce Cikosa. Na pewno bardzo łatwo jest wg was w takiej sytuacji się dobrze zaprezentować.
|
Cytat:
|
Tylko zwycięstwo Wisełko tylko zwycięstwo!
|
Cytat:
|
dzisiaj walka o 3 punkty do upadłego nie ma innego wyjścia. Sivakov za Jirsaka moim zdaniem. Wilk za Sobola i jedziemy:)
|
Musimy koniecznie strzelic jako pierwsi - jak strzelamy pierwsi to potem rozgrywamy dobre zawody. Czasami tylko mamy pecha jak z Koroną w Kielcach.
|
Możemy mówić że ten mecz trzeba wygrać, możemy chcieć. Ale to od naszych kopaczy zależy czy wygramy, jeżeli będą chcieć wygrać to wygrają. Po za tym nie możemy przegrać trzeciego meczu z rzędu bo to było by nie godne przyszłego mistrza.
|
Dla mnie jest pewne jedno. Jeśli w tej końcówce sezonu Wisła się nie ogarnie i nie zacznie wygrywać, jak leci, tzn, że to nie jest drużyna na Mistrza. I lepiej, żeby się nie dostała do eliminacji LM, bo znowu nas zbłaźnią z jakimś Karabachem czy Lewadią. Mistrz musi miec mentalnośc zwyciężcy i albo to chłopaki pokażą, albo zasłużenie odpadniemy z wyscigu. Już dośc tych prezentów od reszty kopaczy z ligi. Chcą byc mistrzem, to muszą wygrywać. Nie chcę mistrza, który liczy tylko na prezenty!!!
A więc do boju i do zwycięstwa!!! |
My jak i nasi Bracia potrzebują dzis zwyciestwa.Wisła wygrywajac bedzie miala komfortową sytuacje przed waznymi meczami z Lechem Cracovia i Legia.z kolei Lechia jesli nas dzis ogra bedzie miala ogromną sznase na europejskie puchary w tym roku.Zapowiada sie bardzo ciekawy mecz.bo i jednym i drugim 3 punkty bedą bardzo przydatne.wydaje sie ze mecz bedzie na remis.a jak bedzie to sie okaze wieczorem.WISŁA z LECHIĄ!!!
|
Tak tylko nas remis nie urządza. Tak jak powyżej kolega pisał, albo będziemy mieć mentalność zwycięzców, albo sobie odpuśćmy. Do końca począwszy od dziś mamy trudne mecze które należy wygrać, inaczej na mistrza nie zasługujemy.
|
jakoż , że przed ostatnimi 2 porażkami się nie wypowiadałem i Wisła wtedy przegrała, więc dziś wygramy:)
Lechia będzie u siebie chciala grać piłą co dla nas jest dobrą wiadomością, a najlepsza chyba dla Meliksona. Wraca Genkov, jestem dobrej myśli. WISŁO TYLKO 3 PKT! |
Ja tylko napisze tyle, że mecz napewno łatwy nie bedzie.
Jednak jesli dzis wygramy to mistrzostwo na 90% mamy, a do tego prawdopodobienstwo zapewnieni sobie mistrzostwa na meczu z parchami będa nie takie male :D |
w moim odczuciu kazdy wynik jest mozliwy choc ten w ktorym wywozimy 3pkt - najmniej prawdopodobny .Lechia jak chce to grac u mnie (Legia - liga) a albo podchodzi olewająco do meczu (Legia PP 3 dni wczesniej). Wszystko zalezy od tego jak oni wyjdą na ten mecz. Aha - i jak ktos juz tu pisał - jak pierwsi dostaniemy klopsa to pozamiatane
|
Wiecie dlaczego w przewidywalnym składzie jest Wilk nie Jirsak? Gramy 2 defensywnymi czy coś stało sie Jirsakowi?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
--------------PAREIKO------------------
------------------------------------------- CIKOS - JALIENS - CHAVEZ - PALJIĆ ------------------------------------------- ---------WILK - SOBOLEWSKI--------- ------------------------------------------- -----KIRM - MELIKSON - MAŁECKI--- ------------------------------------------- ---------------GENKOV------------------ Maaskant widzi co jest nie tak i dzis 2-defensywnymi pomocnikami, wg mnie dobre posuniecie :D Aha, dzis na stoperze w Lechii 19-letni Janicki, wiec jest szansa na zdobycie bramek :) |
Tak na wszelki wypadek pozwalam sobie przypomnieć: dbajcie poziom swoich wypowiedzi. Po meczu odbędzie się tradycyjne sprzątanie tego tematu, więc nie dajcie nam wielu powodów do banów.
|
Na papierze wyglada to dobrze,2 defensywnych pomocnikow i moze lepiej to bedzie wygladalo w odbiorze piłki. Gdyby (odpukac) musielibysmy gonic wynik to Garguła za jednego Sobol-Wilk i do przodu. 3-1 dla nas
|
Sobol i WIlk grają podobnie, będą się dublowac, jeździć na dupie, ale pewnie z podaniami do przodu będzie słabo. No zobaczymy :)
|
.... mnie zaraz strzeli , nie moge patrzec na Sobola i Wilka dzida do przodu i co z tego jest ?
|
Maaskant co mecz to robi jeden błąd... wpuszcza Sobola do pierwszego składu... Sobol juz jest wypalony mógł grać Jirsak z Wilkiem a tak to szkoda newrów na to on gra...
|
Co ci komentatorzy wygadują? Na powtórce widać jak ręka przejeżdża po murawie tuż OBOK piłki. Jaka korzyść? Co za gnoje.
|
Cikos to jest jednak pół piłkarza.
|
Jest genkow jest i bramka. brawo
|
3 siateczki :D Pięknie Genkow!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl