Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [24 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze 30 kwietnia, 16:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8035)

grzesiek632 30.04.2011 16:13

Ludzie spokojnie! Poczekajmy do końca meczu z przemyśleniami.
Mecz się jeszcze nie skończył a ja wierzę że Wisła go wygra!

To jest piłka nożna tu się gra 90 minut.

mitmichael 30.04.2011 16:14

Ja nie rozumiem jak mozna w jednej akcji tyle bledow popełnic.

MMMMM 30.04.2011 16:15

Ja bym wstawił Wilka za Sobola i może Sivakova za Kirma a Melikson na skrzydła

mitmichael 30.04.2011 16:16

Polonia Bytom prowadzi z Jagiellonia. Trzeba brac sie do roboty

Kociewiak 30.04.2011 16:16

a tymczasem Bytom prowadzi z Jagiellonią 1:0

SWEET_83 30.04.2011 16:16

Polonia B - Jagiellonia 1:0

Ogryzek 30.04.2011 16:16

Jeśli nie możesz wygrać - zremisuj - najgorszą rzeczą byłoby totalne odsłonienie się. Trzeba grać najpierw o remis - a potem o zwycięstwo - nie inaczej. Bo możemy już przegrywać i z 3-0 jeśli się za bardzo odsłonimy.

SzEjKeR 30.04.2011 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 1083634)
Ludzie spokojnie! Poczekajmy do końca meczu z przemyśleniami.
Mecz się jeszcze nie skończył a ja wierzę że Wisła go wygra!

To jest piłka nożna tu się gra 90 minut.

Chciałbym w to wierzyć i mam nadzieje ze w drugiej polowie sie ogarną ale majac w pamięci mecz ze Śląskiem boje sie ze zacna murowac bramke a wtedy bedzie baaardzo cieżko.

Hanys 30.04.2011 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic1928 (Post 1083628)
Zobacz jak Chavez wyprowadza piłke. On ma koordynacje słonia afrykańskiego!!! podania w szerz boiska. Jak stracimy gola po przechwycie takiego podania to wspomnisz moje słowa.

Sobol niestety gra fatalnie - Robert wpuść Wilka!!!!


No to co ze podania w szerz boiska - Barca też tak gra i nikt nie marudzi. Szanowanie piłki też jest waznym elemntem gry.

Enrico2000 30.04.2011 16:17

Branco to by sie nie zalapal do 1 ligi nawet ......... jesli Wisla zagra w 2 polowie tak jak pierwsze 15 min moze byc niezle, jesli tak jak przez ostatnie 20 min to bedzie dramat. A Jagiellonia nie spi ...... ale to niestety prawda ze transfery z zimy gdzie wiekszosc piala z zachwytu odbijaja sie teraz niestety.

Kibic1928 30.04.2011 16:19

Oglądajcie jak Chavez wyprowadza piłke;-) jakbym widzaił Mariusza P. ( te same emocje ).
Wilk za Sobola, kontuzjowany Genkov za Żurawskiego ( przynajmniej by przyjmował i odgrywał ).

Oczywiscie to z Genkovem to żart - wyjasniam żeby zaraz ktoś nie wpadł na pomysł wyjaśniać mi różnych rzeczy:-)

AS82 30.04.2011 16:19

Wymieniacie ktorzy pilkarze graja zle? Jak dla mnie wszyscy graja zle ,to jest tragedia i to na tle Górnika Zabrze ,który jest słaby ,a prowadzi 1-0 i mial kilka sytuacji

skeba 30.04.2011 16:19

Cytat:

Polonia B - Jagiellonia 1:0
Całe życie patrzenie na innych, czy nie można zdobyć tytuł, tak jak w 2007/2008 ?
Trzeba wygrywać z takimi ogórkami i tyle, jeśli sami nie potrafimy zdobyć MP, to znaczy, że nie zasługujemy na niego, ale patrząc na Polską piłkę to tu nikt nie chce zdobyć MP.

Kryniu 30.04.2011 16:21

Jaga przegrywa. WISŁA GRAĆ k.... mać

Bronex 30.04.2011 16:22

Ale Kazek Węgrzyn bredzi,nie.

SWEET_83 30.04.2011 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kryniu (Post 1083648)
Jaga przegrywa. WISŁA GRAĆ k.... mać

10/10 Oby Wisła zagrała skutecznie w drugiej połowie...

Lysy 30.04.2011 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1083630)
Najgorsze, że ani Garguła, ani Rios nie gwarantują żadnej poprawy w II polowie.

Wystarczy , że wprowadzi Wilka za Sobolowskiego który tylko spowalnia akcje podaniami w bok lub do tyłu i już zobaczymy sporą poprawę w tym rejonie boiska.

Bronex 30.04.2011 16:25

I z czego się cieszycie ??? Że Jagiellonia przegrywa??? Bez jaj ...

vaazon 30.04.2011 16:26

Ale się czepiacie Żurawia. Facet nieźle rozgrywa piły, nie jest tak bezproduktywny jak Mały na szpicy.
Błaszczu mistrzem Niemiec, gratki :D

PANDEM0NIUM 30.04.2011 16:26

Remis nic nam nie daje. To będzie jak porażka. Nie ma się co oglądac na Jage.

SWEET_83 30.04.2011 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 1083652)
I z czego się cieszycie ??? Że Jagiellonia przegrywa??? Bez jaj ...

Jak się takich okazji nie wykorzystuje to oczym my mamy tu gadać... 6 punktów przewagi nad Jagą było by super...

tarantulaw2 30.04.2011 16:27

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego trener zdjął Cikosa?

Pytam bez napinki. Nie mogłem oglądać bo za duża burza.

skeba 30.04.2011 16:27

Jeszcze ta ulewa... Więcej przypadku, niż gry.
Sobolewski - zmiana, Górnik gra bokami, wpuścić kogoś za niego, Riosa, Gargułę, obojetnie.
branco - fenomen, co piłka to strach w oczach

Nawet Melikson nic nie gra...

SWEET_83 30.04.2011 16:29

Znów widzę powtórkę z pierwszej połowy,nic się nie zmieniło gramy bez napastnika :(

PANDEM0NIUM 30.04.2011 16:29

Ale Żuraw zapalił w środku pola. Prawie 2:0 po kontrze :(

mateuszchester 30.04.2011 16:30

To Samo Co w 1 połowie , Branco 4 liga . Dramat

Kryniu 30.04.2011 16:30

Już wiem dlaczego w poprzednim klubie chcieli strzelać do Branco. Koleś jest beznadziejny

AS82 30.04.2011 16:31

Po co on tego Zurawskiego trzyma dalej , po jego przyjeciu powinno byc 0-2 ...

dwdx1906 30.04.2011 16:31

Najwyżej liga będzie ciekawsza.

Schabek 30.04.2011 16:31

O mój Boże według mnie już ja bym lepiej zagrał niż ten cały Branco, zero determinacji u niego tylko strach w oczach chyba

tarantulaw2 30.04.2011 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 1083664)
Ej słyszeliście ,że Cabral dostał powołanie do reprezentacji Argentyny.

No i co z tego?


A wracając co do meczu... Gramy 9 na 11. Bez Branco i Żurawskiego.

PANDEM0NIUM 30.04.2011 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1083658)
Jeszcze ta ulewa... Więcej przypadku, niż gry.

Nie rozumiem piszących w taki sposób. Przecież obie drużyny mają takie same warunki. I to Górnik w tych warunkach lepiej operują piłką.

Może Jopik odda to co zabrał i wlepi jakiegoś samobója albo dwa :)

Kryniu 30.04.2011 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hanys (Post 1083665)
Wam te darcie mordy nie przeszkadza? Nie wierze.

Przeszkadza? Ja to sobie nawet słucham jak meczu nie ma heh:rotfl:

skeba 30.04.2011 16:33

Tragedia, nie da się tego oglądać...

mateuszchester 30.04.2011 16:33

KU... CO ONI ROBIĄ ! Oglądać się tego nie da . Brawa CHAVEZ

SWEET_83 30.04.2011 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 1083664)
Ej słyszeliście ,że Cabral dostał powołanie do reprezentacji Argentyny.


Tak to prawda. Wczoraj wszedł w drugiej połowie i bramkę strzelił... Wisła Grac ....a Mać !!!!!!

Hanys 30.04.2011 16:33

No k**** niech zamknię japę w końcu bo nie da się tego oglądać... jak na targowisku jakimś - taka wieś

Schabek 30.04.2011 16:34

Jaliens kolejny z naszych obrońców który pokazuje "klasę". Nie ma obrony nie ma ataku ...

SzEjKeR 30.04.2011 16:34

Ku..a nie wiem co oni robia na treningach bo im bliżej konca sezonu tym gra tragiczniejsza

tarantulaw2 30.04.2011 16:34

Wkurzają mnie tacy ludzie co tak piszą, ale... ....A MAĆ !

To co robi obrona, i teraz ta kontra... Ja .......e!

WISŁA NIE ZASŁUGUJE ANI NA MISTRZOSTWO, ANI NA PUNKTY W TYM MECZU.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl