Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [21 kolejka] Korona Kielce - Wisła Kraków 10 kwietnia, niedziela, godz. 16:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8006)

Adriss 10.04.2011 16:26

JEZUS MARIA :D MAMY BRAMKARZA xD

WiślakMyślenice 10.04.2011 16:26

Pareiko - odszczekuje to, co mówiłem podczas jego transferu.

Hau hau.

Kryniu 10.04.2011 16:26

JEEEEEEEEEEEEEEEEESt mamy bramkarza

Billy 10.04.2011 16:26

Nie wierze !!!!! Pieknie Pareiko !!!!!!!!!

skeba 10.04.2011 16:26

Pareiko ty psycholu jeb...y, co za typek. Przepiękna parada !!!

arturtsw 10.04.2011 16:26

Takiego bramkarza szukaliśmy !!

podszywacz 10.04.2011 16:26

Pareiko - to się w pale nie mieści jakiego mamy bramkarza.

PhantomRanger 10.04.2011 16:27

Pareiko jest bogiem ! drugi karny obroniony w kolejnym meczu.

Janosz963 10.04.2011 16:27

ja pierdziele ten co wyciągnął :D

Lechista69 10.04.2011 16:27

Z kazdym kolejnym meczem, Perejko jest lepszy...

jurukuru 10.04.2011 16:27

Ależ intuicja naszego bramkarza przy karnych, niesamowity jest :)

Ravers 10.04.2011 16:27

PAREIKO!!! odszczekuje to co powiedziałem po meczu z Polonią Bytom!

Grisza1 10.04.2011 16:27

O kur..... nie wierzę!!! Siergiej!!!!!

Kryniu 10.04.2011 16:27

ktoś tu tęskni za Pawełkiem hahahahah. To się nazywa wzmocnienie. Drugi mecz i znowu obronił. Mistrz

tomasz_19 10.04.2011 16:27

i za niewielkie pieniądze :)

leszekm_ 10.04.2011 16:28

Pareiko jest niesamowity. Wiedziałem, że będzie dobry, w końcu kapitan Kubania Krasnodar, ale żeby aż tak!

SWEET_83 10.04.2011 16:28

Ale mamy szczęście !!! Pereiko brak słów co ten bramkarz robi...

brylant17 10.04.2011 16:28

Teraz tylko przypomnieć niektóre komentarze....

El'kabat 10.04.2011 16:28

Najlepszy bramkarz ligi,w koncu !!

tomasz_19 10.04.2011 16:28

trzeba dotrzymać ten wynik do końca pierwszej połowy... obniżylismy loty, mam nadzieje że w drugiej poprawimy nieco grę.

Nie Kubana, a Toma Tomsk

Ten bramkarz jest niesamowity...

WiślakMyślenice 10.04.2011 16:29

pAreiko. Tak trudno?

krowczax 10.04.2011 16:29

Przedłużyć z Nim kontrakt, natychmiast :UUU

AS82 10.04.2011 16:30

Dlaczego te patałachy przestaly grac w 20 minucie meczu ??!! Pareiko ratuje nam du*e

bakiagh 10.04.2011 16:30

Zaraz umrę na zawał. Co oni graja!!

skeba 10.04.2011 16:30

Obudźcie się !!! Cisną nas jak dzieci

satori 10.04.2011 16:30

Obrona gra zalosnie... a chavez najslabszy na boisku

Lechista69 10.04.2011 16:30

Wisla grac ....a mac!

pawelwislak 10.04.2011 16:30

obrone to my dyscyplinarnie powinnismy conajmniej opier........ żeby się ogarneli

jurukuru 10.04.2011 16:30

Taki ch*j! :)
Rozkręca się tam w Kielcach mecz.

TymonPRO 10.04.2011 16:30

Zaraz dostaniemy bramkę w plecy ,Wisła do roboty

tofik 10.04.2011 16:30

Scyzory zaczynaja naciskać. Pareiko nam ratuje dupe bo Korona nie ma problemów żeby przejść nasza pomoc, a obrona to już w ogóle cuda robi.

leszekm_ 10.04.2011 16:30

Dlaczego przestaliśmy grać.

For_FuN_ 10.04.2011 16:31

Gdyby nie Pareiko, to tych pkt mielibysmy znacznie mniej, bo cala formacja obronna to kpina...Korona miala wlasnie 3 setke.

Janosz963 10.04.2011 16:31

Ale gdzie mamy obronę ! ! ? ?

satori 10.04.2011 16:31

A zanosilo sie na latwy mecz ;-)

bakiagh 10.04.2011 16:31

Oni komuś złamią nogę dzisiaj!!

tomasz_19 10.04.2011 16:31

jest nie dobrze, nasi po strzelonej bramce uwierzyli że już jest po meczu i odpuścili całkowicie... przykre to, dobrze że mamy Pareike...
mówię dotrzymać ten wynik i wyjść skoncentrowani na drugą połowę

krowczax 10.04.2011 16:31

Bandyci, kieleccy bandyci !

Grisza1 10.04.2011 16:32

Kiedyś Legia miała Muchę, teraz my mamy Pareikę. Niesamowity bramkarz!!!

Kluvi 10.04.2011 16:32

a sędzia to zgubił chyba kartki! Przecież to skandal puszczać płazem takie faule jak na Gienku niedawno ;/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl