![]() |
JEZUS MARIA :D MAMY BRAMKARZA xD
|
Pareiko - odszczekuje to, co mówiłem podczas jego transferu.
Hau hau. |
JEEEEEEEEEEEEEEEEESt mamy bramkarza
|
Nie wierze !!!!! Pieknie Pareiko !!!!!!!!!
|
Pareiko ty psycholu jeb...y, co za typek. Przepiękna parada !!!
|
Takiego bramkarza szukaliśmy !!
|
Pareiko - to się w pale nie mieści jakiego mamy bramkarza.
|
Pareiko jest bogiem ! drugi karny obroniony w kolejnym meczu.
|
ja pierdziele ten co wyciągnął :D
|
Z kazdym kolejnym meczem, Perejko jest lepszy...
|
Ależ intuicja naszego bramkarza przy karnych, niesamowity jest :)
|
PAREIKO!!! odszczekuje to co powiedziałem po meczu z Polonią Bytom!
|
O kur..... nie wierzę!!! Siergiej!!!!!
|
ktoś tu tęskni za Pawełkiem hahahahah. To się nazywa wzmocnienie. Drugi mecz i znowu obronił. Mistrz
|
i za niewielkie pieniądze :)
|
Pareiko jest niesamowity. Wiedziałem, że będzie dobry, w końcu kapitan Kubania Krasnodar, ale żeby aż tak!
|
Ale mamy szczęście !!! Pereiko brak słów co ten bramkarz robi...
|
Teraz tylko przypomnieć niektóre komentarze....
|
Najlepszy bramkarz ligi,w koncu !!
|
trzeba dotrzymać ten wynik do końca pierwszej połowy... obniżylismy loty, mam nadzieje że w drugiej poprawimy nieco grę.
Nie Kubana, a Toma Tomsk Ten bramkarz jest niesamowity... |
pAreiko. Tak trudno?
|
Przedłużyć z Nim kontrakt, natychmiast :UUU
|
Dlaczego te patałachy przestaly grac w 20 minucie meczu ??!! Pareiko ratuje nam du*e
|
Zaraz umrę na zawał. Co oni graja!!
|
Obudźcie się !!! Cisną nas jak dzieci
|
Obrona gra zalosnie... a chavez najslabszy na boisku
|
Wisla grac ....a mac!
|
obrone to my dyscyplinarnie powinnismy conajmniej opier........ żeby się ogarneli
|
Taki ch*j! :)
Rozkręca się tam w Kielcach mecz. |
Zaraz dostaniemy bramkę w plecy ,Wisła do roboty
|
Scyzory zaczynaja naciskać. Pareiko nam ratuje dupe bo Korona nie ma problemów żeby przejść nasza pomoc, a obrona to już w ogóle cuda robi.
|
Dlaczego przestaliśmy grać.
|
Gdyby nie Pareiko, to tych pkt mielibysmy znacznie mniej, bo cala formacja obronna to kpina...Korona miala wlasnie 3 setke.
|
Ale gdzie mamy obronę ! ! ? ?
|
A zanosilo sie na latwy mecz ;-)
|
Oni komuś złamią nogę dzisiaj!!
|
jest nie dobrze, nasi po strzelonej bramce uwierzyli że już jest po meczu i odpuścili całkowicie... przykre to, dobrze że mamy Pareike...
mówię dotrzymać ten wynik i wyjść skoncentrowani na drugą połowę |
Bandyci, kieleccy bandyci !
|
Kiedyś Legia miała Muchę, teraz my mamy Pareikę. Niesamowity bramkarz!!!
|
a sędzia to zgubił chyba kartki! Przecież to skandal puszczać płazem takie faule jak na Gienku niedawno ;/
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl