![]() |
Tabela I ligi po 27. kolejkach prezentuje się następująco:
http://i42.tinypic.com/2ykmdc2.jpg Zapowiedź następnej kolejki w najbliższą środę: http://i39.tinypic.com/i6h28g.jpg |
Cytat:
Kluczowe są inne kwestie: 1. Totalny brak kibiców. 800 osób na meczu to upokorzenie, jeszcze większe dno tej fatalnej i amatorskiej ligi. 2. Mecze poza swoją miejscowością to już totalny upadek i cyrk na kółkach. 3. Pełna zależność od właściciela, który jak się wkurzy to zgasi światło lub co gorsza przeniesie klub, gdzie indziej. Cytat:
|
Cytat:
Kluczowa kwestia jest nastepujaca : Nieciecza - 800 mieszkancow,srednia frekwencja na meczach Termoli~800 osob =100% Warszawa-~1700000 mieszkancow,srednia frekwencja na meczach Legii (w optymistycznych porywach) 15000 osob=0,88%...no comments Pkt 3 po prostu rozpierdala.No faktycznie cala reszta lacznie z Legia ma tak solidne podstawy organizacyjno finansowe,ze zadnym wiatrom historii sie nie oprze.Z reszta jak Amica zdobedzie mistrza to bedziemy mieli okazje sie przekonac o zaleznosci warszawskiej potegi od kaprysow wlasciciela. |
Wciąż nie mogę się zgodzić. Uważam, że jeśli awans jest zasłużony (czyt. ciężka praca) to on się należy bez względu na wszystko inne.
Tradycje klubu sportowego oczywiście są bardzo ważne. Ale to nie znaczy że reaktywowane mają zostać Szombierki i będą awansować z urzędu ze Stalą Mielec do najwyższej klasy rozgrywkowej. Trzymam kciuki za Termalicę. Aby utrzymała się bardzo długo i była sukcesywnie budowana. Tak tworzy się tradycja, historia. |
Ostatnio na Termalice była frekwencja około 1200 ludzi :D Wieś liczy 700 mieszkańców.
Gdzieś czytałem, że jak awansują nie mają zamiaru rozgrywać swoich meczy poza własnym stadionem, a w planach mają budowę zadaszonej trybuny za jedną z bramek. |
Cytat:
To gdzie mają zamiar grać? Postawią oświetlenie w dwa miesiące? Nie ma opcji, dla nich jedyną realną opcją jest gra na stadionie Hutnika Nowa Huta. |
Cytat:
|
Cytat:
3 punkt rozpierd*ala. Wyszedłby FBI, CIA czy tam inny wasz stolnicowy huawei (nie mówię, bo wszyscy są zależni) i skończyłby się dzień dziecka. Cytat:
|
Przecież wiadomo o co chodzi z właścicielami. Jak odejdą to klub pewnie upadnie. I powstanie jak Lechia Gdańsk, Piast, Zagłębie, Zawisza czy Pogoń. Bo ma rzesze kibiców, którzy nie zniosą degrengolady totalnej.
A jak odejdzie z Niecieczy to się wielka piłka na zadupiu skończy na amen. Krótko mówiąc - co ma piernik do wiatraka? Takie banały trzeba tłumaczyć? A zresztą - jak Was bawi casus Klub A z miasta Y gra bez kibiców w mieście W, bo nie ma niczego poza właścicielem to się grzejcie nim. Możecie sobie nawet derby z nimi grać na tej Hucie. Jak wejdą - oby spadli i tyle. Cytat:
|
A w nowym sezonie kolejna metropolia, Niepołomice może grać w 1 lidze. Co do następnej kolejki mecz w Bydgoszczy arcyważny, Flota gratisowe 3 pkt., Nieciecza raczej też powinna wygrać z borykającą się z ogromnymi kłopotami Wartą.
|
Wieś wsią.
ale ich stać na tą ligę i jak do niej wejdą to będą płacić grajkom,a nie robić gnoju jak groclin, widzew,ruch,gks b itd. To jest taki rodzaj wsi,która powinniśmy tępić. jednak nie uwierze w możliwy awans T dopóki nie wejdą |
Jeśli po ewentualnym awansie nie będzie to klub, który przynajmniej będzie próbował promować / szkolić nowych, młodych piłkarzy dla naszego futbolu, to jego obecność będzie dla polskiego futbolu bezużyteczna. Jak ktoś decyduje się na budowanie ekstraklasowej piłki w takim miejscu, to dobrze by było żeby swoje braki nadrabiał w inny sposób. Inna sprawa, że awanse i spadki rozgrywaja się na boisku piłkarskim i opinie opiniami, ale Nieciecza ma takie samo prawo jak każdy żeby grać w tej lidze nawet przez długie lata. Mimo, że nie ma to większego sensu i po awansie można będzie rozpocząć odliczanie do niechybnego upadku tego klubu. Niemniej jednak, co wątpliwe, jeśli to faktycznie byłby klub ze świetnym szkoleniem, produkujący niezłej klasy piłkarzy dla polskiego futbolu, to jestem jak najbardziej za. Nawet jeśli na jego mecze nie przychodziłoby więcej niż 1000 osób.
Jeśli jednak ma to być wegetujący klub złożony Pawlusińskich to mam nadzieje, że po roku zagra przynajmniej ligę niżej. Wegetujące kluby w tej lidze można zaakceptować w jakiś tam sposób, o ile mają tradycje, kibiców, stadion, perspektywy. Nieciecza tego nie ma. |
Cytat:
Co do Niecieczy, to jak spełnią WSZYSTKIE wymogi licencyjne, a do tego wywalczą sportowy awans do Ekstraklasy, to niech grają. Byle nie doszło do sytuacji, gdzie Termalica będzie wynajmować obiekt gdzieś 100 Km, od Niecieczy. |
No, ale bądźmy realistami.
Wiadomo, że nie spełnia WSZYSTKICH wymogów licencyjnych, wiadomo że będzie grać ileś tam kilometrów od Niecieczy i wadomo, że będzie to wegetujący klub złożony z Pawlusińskich, a nie z profesjonalną szkółka. Przecież to jest oczywiste. To jest prawdziwy polski futbol i kompletnie nie rozumiem skąd jakieś podejście do tematu, że "jeśli coś tam zrobią to niech grają w lidze". Przecież wiadomo, że nie zrobią. Pewnie nawet nie są Sp. z o.o. co jest wymogiem gry w Ekstraklasie i zapewne będą ją montować w czerwcu/lipcu z jakimś leśnymi dziadami w zarządzie. Naprawdę nie śledzicie naszej kopanej od lat tylko od wczoraj, że takie nadzieje macie? |
0 22, No to spadną i tyle. Na dzień dzisiejszy bardziej zasługują na Ekstraklasę, niż pozorujący grę Zawisza. Co do obrzezanych, to jeśli kibicujesz im w awansie, no to pomyliłeś fora ;) Zresztą zobaczymy, może przygotują stadion i np. osiągną frekwencję na poziomie zbliżonym do Bełchatowa, która według ostatniej Ligi+Extra wynosiła niecałe 2tys.
|
Cytat:
|
Cytat:
Tyle że garbacai mają większość u siebie - na wyjeździe tylko Zawisza w najbliższą środę i trzymamy mocno kciuki :) |
Cytat:
|
Wczoraj akurat byl material o Niecieczy w TVN24.
http://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym...si,323717.html Jasno tutaj wynika, ze wlasciciel inwestowal i bedzie inwestowal w klub(bo jest z nim zwiazany od zawsze). O licencje, o oswietlenie i podgrzewana murawe nie ma co sie martwic. Facet ma takie kontakty w budowlance, ze pewnie swiatla postawia mu w miesiac ;]. |
Zaczyna się prywatny folwark.
Temat brzmi - I liga - temat zbiorczy, a ja wchodzę i czytam o tym ile na Legii było ludzi i co to jest ''umyślna pustka'' - komuś się chyba od nadmiaru wiosennego słońca tematy pomyliły. EOT. Proszę się skupić na temacie. Powyższe posty dotyczące frekwencji zostały przeniesione do tematu Ekstraklasa! |
Dolcan oczywiście tak jak pisałem zaczyna cudownie tracić punkty. Casus Znicza powtarza się niemal w identycznym stylu.
Natomiast Nieciecza zdobywa kolejne punkty i już chyba tylko kataklizm może przeszkodzić im w awansie. |
Zawisza mój ty kochany :D
|
Parafrazując klasyka "W takich chwilach wszyscy jesteśmy bydgoszczanami".
|
niestety mysle ze nawet jakby I liga skonczyla sie tak jak teraz albo podobny uklad to i tak Termalica i Flota nie dostana licencji na extraklase ..... i awansuja Zawisza z tym zydowskim kurestwem ... smutne, ale chyba nieuniknione
|
No to parchy juz maja raczej pozamiatane.No chyba ,ze rudy zainterweniuje.M przeciez z "profesorem"rachunki do wyrownania.a ten ostatni tez jest ,powiedzmy to hmm....zaradny,wiec mozna sie spodziewac jakichs niekonwencjonalnych rozwiazan.
A tak swoja droga to chlopaki Filipiaka wiedza jak uradowac serce kibica.Jeszte tylko Amica klepnie Warszawiakówvi sezon uratowany :-) |
Obyśmy się tak cieszyli po 34 kolejce a lepiej i wcześniej.Amen i na wieki wieków druga liga niech im śmiga przed oczami
|
Nic nie mają pozamiatane. Tylko teraz muszą już robić to samo co w 2004 r. czyli kupować. Kupią mecze w Nowym Sączu i Legnicy co przy 3 meczach u siebie z Flotą czy Termalicąi przy ustawionych sędziach da im wejście.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
W to nie wierz
|
zydowskie kurewstwo awansuje bo : 1 . nawet jesli Flota i Termalica ich wyprzedza to najprawdopodobniej nie dostana licencji ( no chyba ze beda grali na obcych stadionach ) 2 .maja dobry uklad grajac w kauflandzie z tymi druzynami ...wiec to tylko kwestia SUMY . 3 . moga zagrac w miejsce DyscoPolo ktore moze byc zdegradowane z extrajklasy poprzez brak licencji ....obym sie mylil ....ale zdrowy rozum podpowiada ze tak czy siak awansuje ten smieszny klubik
|
Nie ma co się stresować, bo. 1.primo, koleś, który jest właścicielem Termalici za miesięczny zysk sobie może zrobić podgrzewaną murawę i maszty na oświetlenie, a co to za problem w 2-3 miechy postawić tymczasowe trybuny na tysiąc osób? Da się to zrobić i już kryteria spełnione, nie ma szału...
2. secundo IMHO nie Flota, a Zawisza awansuje... |
odbiegajac od tematu troche ten Deniss Rakels z GKSu rzeczywiscie taki dobry jest slyszalem ze robi roznice mozecie cos o nim napisac jest dobry?
|
Dużo pochlebnych recenzji zbiera Kowalczyk z Kolejarza Stróże.
|
Oni jeszcze nie mają tak pozamiatane, w tej I lidze to się niezłe jaja dzieją. Walka pewnie będzie trwała do samego końca.
Gdzieś czytałem, tylko już nie pamiętam gdzie (może na weszło), że nawet jak Polonia nie dostanie licencji na ekstraklasę to będzie w niej grał przedostatni zespół (zresztą kto jak kto, ale parchy o tym dobrze wiedzą - 2009 r.). |
i oby własnie zajeli 3 miejsce, wtedy można by powiedzieć ze wychodzi na Zero:D ale by sie pasiaste kur.y pluły :D
|
Cytat:
|
Cytat:
|
W tym całym burdeliku 1 ligowym najjaśniejszą gwiazdą jest niestety Kaziu Moskal.
Dlatego niestety bo gdyby został u nas to jestem skłonny przypuszczać że nawet z tym tragicznym składem bylibyśmy spokojnie w pierwszej piątce. ps. Dusza się raduje że mimo wszystkich różnic i podziałów wśród Wiślackiej Braci ten jeden cel przyświeca każdemu z nas - trzymamy kciuki za każdego oprócz garbatych :alleluja: |
Cytat:
jeszcze się nie cieszmy sukcesem Niecieczy,b.podobnie było rok temu, a potem 1pkt w ostatnich 5 meczach.. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl