Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [20 kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 3 kwietnia, niedziela, godz. 14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7986)

Proud 03.04.2011 11:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1072210)
Bardzo ciekawie napisali. Wisla jest w glebokim kryzysie a zaraz - ich dorobek to 3 zwyciestwa i 1 porazka :rotfl: (o ile pamietam to w Bytomiu był remis).

Najlepsze jest to, że w 3 ostatnich kolejkach wygraliśmy 3 mecze i 1 przegraliśmy :D

To, że remis w Bytomiu to dla nas jak porażka to się zgodzę.

Ale... 3 + 1 = 3 ?

:D

Tenzen 03.04.2011 12:39

No mamy problemy. Nie ma się co czarować. Tamte zwycięstwa były a - wymęczone, b - z dołem tabeli, c - na własnym stadionie. teraz będzie tylko ciężej. Dzisiejszy mecz pokaże jak to wszytko wygląda czy zdobędziemy Mistrza już za kilka kolejek czy będziemy może z góra tabeli tracić punkty.

Także mamy problemy, ale najmniejsze w porównaniu do góry tabeli Ekstraklasy. Natomiast jeśli będziemy grali tak jak teraz w pucharach to może się to skończyć laniem.

KaRaSTSW 03.04.2011 13:01

"Facebookowcy" podajcie skład Wisły ...

Witoldon 03.04.2011 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KaRaSTSW (Post 1072252)
"Facebookowcy" podajcie skład Wisły ...

Biała Gwiazda zagra dziś w następującym składzie: Pareiko - Cikos, Jaliens, Chavez, Paljić - Sobolewski, Jirsak, Melikson - Małecki, Genkov, Kirm

WhiteStarDvisionTheBest 03.04.2011 13:17

Andy i Czarek na ławce :/ Garguła poza 18stką meczową :)

IncognitoTSW 03.04.2011 13:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KaRaSTSW (Post 1072252)
"Facebookowcy" podajcie skład Wisły ...

Przecież skład jest tutaj http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=24942

Hives4 03.04.2011 13:40

Maaskant o Frankowskim: (pytanie o to czy cieszy się, że ogląda z okna Franka na billboardzie) ", nie, bo to wcale nie jest zbyt przystojny facet" :D

DrunkenBear 03.04.2011 13:52

Myślałem, że po tym ostatnim słabym meczu Sobolewskiego szansę dostanie Wilk...

SWEET_83 03.04.2011 13:52

No to zaczynamy panowie... Tylko Zwycięstwo !!!

Adriss 03.04.2011 14:10

Sa kibice jagi ? bo cos tam slychac momentami :F




EDIT:


KIRM !!!!

kpn 03.04.2011 14:19

Kirm jest w gazie. Jest dobrze.

SWEET_83 03.04.2011 14:20

Goooooooolllllll KIRM !!!

PANDEM0NIUM 03.04.2011 14:22

Czy tylko mnie wkur..a gadka Węgrzyna?

Blacha92 03.04.2011 14:22

Kirm jest w gazie, widać ze odpowiada mu pozycja na której wystawia go Maaskant, jeszcze nam królem strzelców zostanie:)

PANDEM0NIUM 03.04.2011 14:26

Kto u nas siedzi na ławce?

karas1983 03.04.2011 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1072262)
Czy tylko mnie wkur..a gadka Węgrzyna?


no wcale nie jest "fajna"...

Robek 03.04.2011 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1072264)
Kto u nas siedzi na ławce?

http://www.live.wisla.krakow.pl/

PANDEM0NIUM 03.04.2011 14:30

Kirm zachowuje się ostatnio w polu karnym jak rasowy napastnik. Brawo!

Adriss 03.04.2011 14:31

To wie ktos czy sa kibice jagi ? jak tak to gdzie i ilu :P ?

SWEET_83 03.04.2011 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robek (Post 1072266)

Nie wiem czy ktoś zauważył na ławce nie ma środkowego obrońcy... Nie chce nic krakać ale Jaliens już z zółta kartka...:-/

PotiWisla 03.04.2011 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SWEET_83 (Post 1072269)
Nie wiem czy ktoś zauważył na ławce nie ma środkowego obrońcy... Nie chce nic krakać ale Jaliens już z zółta kartka...:-/

Jaliens da sobie rade , lepiej trzymać go z zółta kartka niz wpuscic Kowalskiego :)

mitmichael 03.04.2011 14:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1072262)
Czy tylko mnie wkur..a gadka Węgrzyna?

Tutaj w C+ to kazdy gdy gra Wisła wala teksty, ze az sie odechciewa ich słuchac. Najpierw denerwuja teksty Szymkowiaka a teraz jeszcze Wengrzyn - na dodatek obaj grali kiedys w Wisle. To juz sie stalo norma w C+

krowczax 03.04.2011 14:55

Od Marka Zieńczuka czuć dość porządnie sentyment do Wisły :D:D:D

eryk_cartman 03.04.2011 14:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1072273)
Tutaj w C+ to kazdy gdy gra Wisła wala teksty, ze az sie odechciewa ich słuchac. Najpierw denerwuja teksty Szymkowiaka a teraz jeszcze Wengrzyn - na dodatek obaj grali kiedys w Wisle. To juz sie stalo norma w C+

Węgrzyn....... 10 znaków.

For_FuN_ 03.04.2011 14:59

Gra padaka, zreszta podobnie jak w poprzednich meczach...ale na Jage czy na kazdy inny polski zespol wystarczy, o czym to swiadczy? O poziomie ligi, bo przyjada jakies ogorki i znowu skonczy sie "zaskakujaca" porazka ;).

A komentarz swietny...nie znosze ludzi, ktorzy slodza i przeklamuja rzeczywitosc, a tutaj mamy trzezwe spojrzenie na to, co dzieje sie na boisku.

krowczax 03.04.2011 15:01

Cała nasza liga gra padakę, a my na ich świetle wcale tak źle się nie prezentujemy...

skeba 03.04.2011 15:08

Melikson przepięknie, Rios niech się szykuje, bo mnie nie przekonuje ten Bulgar, nic a nic nie gra, przepychanie tylko

krowczax 03.04.2011 15:14

GENKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW !! :D Nareszcie !

Ravers 03.04.2011 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1072278)
Melikson przepięknie, Rios niech się szykuje, bo mnie nie przekonuje ten Bulgar, nic a nic nie gra, przepychanie tylko

I co?

10 znaków.

vaazon 03.04.2011 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1072278)
Melikson przepięknie, Rios niech się szykuje, bo mnie nie przekonuje ten Bulgar, nic a nic nie gra, przepychanie tylko

Genkov zrobił ci na złośc:D

Adriss 03.04.2011 15:14

2:0 BRAWO, pełna rehabilitacja za ten pierwszy strzał:P

kpn 03.04.2011 15:14

Gienek!!! w koncu.

stalsanok1946 03.04.2011 15:15

WkoŃcu strzeliŁ ku*wa gola!

DrunkenBear 03.04.2011 15:15

Wreszcie u nas ktoś potrafi lobować bramkarza :D

Janosz963 03.04.2011 15:15

aaaaaa w końcu Gienek !

skeba 03.04.2011 15:15

Cytat:

Genkov zrobił ci na złośc:D
Cieszy mnie to niesamowicie :)
ale do tego fragmentu co pisałem - grał słabo.

Orson 03.04.2011 15:15

Asysta Pareiki :) ładnie Genkov poszedł, może nabierze troche pewności siebie :)

SWEET_83 03.04.2011 15:16

:0 Genkov strzelił :D

krowczax 03.04.2011 15:16

Szczerze, to chcialbym zobaczyć jeszcze parę bramek dla Wisełki, żeby wybić Probierzowi mistrzostwo z głowy :D

Ale to tylko takie marzenie xdd

4fan_player 03.04.2011 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krowczax (Post 1072290)
Szczerze, to chcialbym zobaczyć jeszcze parę bramek dla Wisełki, żeby wybić Probierzowi mistrzostwo z głowy :D

Żebyśmy czasem nie zobaczyli paru bramek dla Jagiellonii. Widać, że jeszcze się nie poddali.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl