Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [19 kolejka]Polonia Bytom - Wisła Kraków 20 marca, niedziela, godz. 17:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7968)

PhantomRanger 20.03.2011 17:37

Gra w porównaniu do meczu z Podbeskidziem nic, a nic się nie zmieniła. Zaraz będzie 2:0, a później kolejne przeprosiny piłkarzy bez ambicji. Im bliżej końca ligi tym mniej im się chce jak to jest? Po blamażu jakim było odpadnięcie z PP teraz powinni zagrać na 300%.

parumbuła 20.03.2011 17:37

jest! slicznie!

Ogryzek 20.03.2011 17:37

Kirm!!!!!!

skeba 20.03.2011 17:37

Kirm - ale brama !!!!
Edit: W końcu z rzutu wolnego strzeliliśmy bramkę!

krowczax 20.03.2011 17:37

Było psioczyć ?

filemon 20.03.2011 17:37

I co płaczki? WELL DONE ANDRAŻ!

No, i już nie musimy narzekać na bramki ze stałych fragmentów gry :D

neq. 20.03.2011 17:37

KIRM i GOOOOL

murray 20.03.2011 17:37

Po raz pierwszy od gola Diaza z Arką Gdynia gol z wolnego.
Brawo Andraż. Czułem, że trafi :)

damian4892 20.03.2011 17:37

Kirm JEEEEEEST!!!

SWEET_83 20.03.2011 17:37

goooooooooolllllllllllll !!!!!!! jest

letischoo 20.03.2011 17:37

KIRM!!!!!!!!!!!!!

AS82 20.03.2011 17:38

ale Kirm zaje*ał :D:D

Kluvi 20.03.2011 17:38

macie płaczki

SKUPCIE SIĘ NA MECZU A NIE NA WPISYWANIU GŁUPOT TUTAJ ;/

vaazon 20.03.2011 17:38

:O kiedy ostatni raz zdobyliśmy bramkę po strzale z rzutu wolnego.

mateuszchester 20.03.2011 17:38

Piękna Bramka KIRMA :)

Szarny 20.03.2011 17:38

Jak Szymek albo Żuraw za starych czasów. :-D

Brawo

BRTS39 20.03.2011 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1067700)
I co płaczki? WELL DONE ANDRAŻ!

Dokładnie ale teraz w druga strone nie przesadzajmy. po meczu.

letischoo 20.03.2011 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1067695)
Gra w porównaniu do meczu z Podbeskidziem nic, a nic się nie zmieniła. Zaraz będzie 2:0, a później kolejne przeprosiny piłkarzy bez ambicji. Im bliżej końca ligi tym mniej im się chce jak to jest? Po blamażu jakim było odpadnięcie z PP teraz powinni zagrać na 300%.

i gdzie to twoje 2:0?:D trochę wiary panie kolego a nie tylko jeździć po zawodnikach gdy przegrywają...:D

matkur 20.03.2011 17:39

ajj ładnie Jirsak

damian4892 20.03.2011 17:40

Jirsak.... ach!!

Chrisman 20.03.2011 17:40

ale wrzuta małego dlaczego nie poddaje az sie prosi

a_r_e_n_a 20.03.2011 17:40

....a te forum podczas meczu to normalnie sala samobójców - spokojnie Emo Wiślaki;)

Ładna brameczka i zaczynamy cisnąć

DrunkenBear 20.03.2011 17:41

Małecki naucz się dośrodkowywać wreszcie..... :/

Chrisman 20.03.2011 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez a_r_e_n_a (Post 1067717)
....a te forum podczas meczu to normalnie sala samobójców - spokojnie Emo Wiślaki;)

Ładna brameczka i zaczynamy cisnąć

to tylko pokazuje jak kochamy Wisłę i jak zależy nam na wynikach

Titto 20.03.2011 17:43

Tak jak myślałem z Bytomiem będzie trudny mecz.

Brawo dla Kirma. Jest to nasz pierwszy gol z innego stałego fragmentu niż rzut wolny naprawdę bardzo ładnie przymierzył.

Ładna akcja Małego.

RAF 20.03.2011 17:46

ja widze po raz pierwszy Jirsaka ktory sie wraca do obrony i probuje rozgrywac

mateuszchester 20.03.2011 17:46

Chavez na Ławke

neq. 20.03.2011 17:47

i kto ma wejsc Kowalski?

For_FuN_ 20.03.2011 17:47

Borski nam teraz ratuje pupe przed 2 : 1 dla Bytomian.

mr.kupa 20.03.2011 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mateuszchester (Post 1067722)
Chavez na Ławke


za niego Andrzej Bahr

letischoo 20.03.2011 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mateuszchester (Post 1067722)
Chavez na Ławke

i wpuścisz Burlige? czy Żurawskiego?? wg mnie on jest lepszy niż Jaliens.... przynajmniej umie sie zastawić dobrze...

mateuszchester 20.03.2011 17:50

niedawno się zastawił :) że by bramka była dla Polonii , zobaczymy co będzie dalej grać

letischoo 20.03.2011 17:51

akurat nie mówię konkretnie o tym meczu ale chociażby mecz z Widzewem czy wcześniejsze ligowe...;) ale i tak mi brakuje "Buńjozy":((

MMTS 20.03.2011 17:53

wiem wiem, komentarze po meczu, ale nie można tego nie zauważyć, że nie mamy obrony, przy lepszym przeciwniku byłby już dramat, a co do Sobola, to pomimo szacunku i sympatii ławka, nie mamy asekuracji w środku pola i przed naszym polem karnym, bramka wynikała z braku asekuracji defensywnego pomocnika

neq. 20.03.2011 17:53

najpierw płaczecie że Bunoza drewno i w ogóle a teraz płacz że go nie ma....

letischoo 20.03.2011 17:55

no ja akurat sie pierwszy raz wypowiadam (ale czytam zawsze:D) na forum ale zawsze twierdziłem że jest dobry także sory... wiem że wielu go nie lubi ale wg mnie to "był" najlepszy stoper Wisełki...;/

For_FuN_ 20.03.2011 17:56

Kreca Cikosem, jak juniorem :D. Parodia jakas..

AS82 20.03.2011 17:57

Nasza gra w obronie to jest dramat,Jaliens jak dziecko we mgle, trudno sobie wyobrazic ze on gral w reprezentacji Holandii

neq. 20.03.2011 17:57

ja się cieszę że go nie ma bo jego obecność wywoływała u mnie uczucia podobne do tych gdy Pawełek zaczynał grać nogami ;) wierzę że Kew z Osmanem się dogadają i będzie gitara

IncognitoTSW 20.03.2011 17:58

"Silny" musi się spiąć bo Kirm go dogonił w klasyfikacji strzelców


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl