![]() |
my mamy teama TS Wisła Kraków 2 on 2 ; 3 on 3 i Cracow Team .Haxball :)
Jak cośto nas szukać na ESLU właśnie. |
Odświeżając temat, polecam stronę:
www.haksball.pl Profesjonalnie robione ligi 1v1 i 3v3 do HaxBalla, z nagrodami dla zwycięzców :) |
Jako że paru ludzi jest chętnych, wychodzę z propozycją reaktywowania forumowej ligi haxball. Osoby, które mogą w miarę często rozgrywać mecze, niech wpisują tutaj (lub do mnie na pw) nazwę drużyny, skład i nr gg do kapitana.
strona do gry: www.haxball.com |
GG 5759690, byłbym chętny
(albo priv) |
3x3 jak było ostatnio?
Ja jestem także chętny, jak coś to priv. Pozycja w polu, na bramce średnio to wychodzi :) Jak coś to priv |
Za 2h zagralibysmy sparing z ForumWisla. 3 gra, jeden rezerwowy. Ci, ktorzy znaja te gre (zwlaszcza ogarniety bramkarz), chcieliby zagrac piszcie na pw.
|
Zachęcam do zgłaszania się do ligi, sparingi z ForumWisła niestety skompromitowały naszych młodszych i, wydawałoby się, bardziej zaprawionych w HB rywali :D
|
Bardzo dobre wyniki składu Barikorb-Watts-WiślakMyślenice. Zapraszamy tych, którzy ostatnio ciupali w lidze. Zreaktywujemy i zagramy paroma skladami derby. :)
|
Jak coś to jestem chętny, doświadczenie mam całkiem duże, gram pod nickiem TSW1906, może ktoś kojarzy ;)
Dodatkowo wieczorami mogę hostować, bo często to robię i nikt nie narzeka. Jak coś to piszcie na PW |
Ja ze swojej strony chciałbym zaprosić na zaqhax (do znalezienia w google) ;) Chyba najlepsze forum o tematyce haxballowej, naprawdę świetny poziom. Gram tam pod nickiem Damiano jak coś i jest tam co najmniej kilku Wiślaków ;)
Jak moderator uzna, że reklama to proszę post do kosza. |
Jeżeli jakieś nieoficjalne rozgrywki to ja też chętnie się dołączę. Czekam na prv :)
|
Wiślackie forum organizuje jubileuszową, 5 edycję turnieju trójek. Przeze mnie zapraszają do udziału w zabawie.
Obowiązkowe wybranie kapitana. Oni decydują o terminie meczu między sobą. Zgłaszajcie do mnie na pw (lub lepiej na GG- 43657290) gramy bez rezerwy więc niech zgłaszają się gracze dyspozycyjni, by nie było multum zaległych kolejek do rozgrywania. Mecze nagrywane, by nie było zgrzytów jeśli chodzi o wynik. Strzelcy wraz z czasem zdobycia gola zapisywane w raporcie meczowym. W fazie pucharowej w przypadku remisu decydują KARNE, więc ściągać odpowiednie mapki i trenować :) EDIT: Sam zgłaszam chęć zagrania z jakąś ekipą z naszego forum. GG już podałem. Większość wie na co mnie stać (oprócz darcia ryja ^^). Link do FB: https://www.facebook.com/pages/Forum...57863384329859 |
Zapraszam serdecznie do udziału w tym turnieju. Organizujcie się w trójki i zapisujcie. Zapisy trwają do 5 sierpnia, więc czasu pozostało niewiele. ZAPISUJCIE SIĘ I GRAJCIE JAK NAJLEPIEJ !!!
|
Zapisy tylko do jutra do godziny 16, więc po raz kolejny zachęcam do zbierania się w trójki i zgłaszania się do turnieju. Organizator przewidział transmisje live z losowania oraz z najciekawszych meczów (tutaj http://www.livestream.com/FWCup) Jeżeli chcesz zostać gwiazdą tego kanału zapraszam do udziału w turnieju !!!
|
Oglądajcie i patrzcie co przegapiliście http://www.dailymotion.com/video/xsm...wej_videogames :D Organizator przewiduje również transmisje live z najciekawszych meczy :D
|
|
Wislak czemu nie zapisałeś naszej drużyny do turnieju ? Zgłaszałem Ci ten team 2 razy na gg...
|
Pisałem do Ciebie odnośnie gry w moim zespole. Pisałeś, że MASZ ZAMIAR zgłosić własną drużynę, a jeśli nie to zagrasz w moim. ŻADNEJ wiadomości odnośnie Twojego składu czy to na pw czy na GG nie dostałem.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl