Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Liga haxa balla. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7966)

Fifiorek 16.05.2011 16:51

my mamy teama TS Wisła Kraków 2 on 2 ; 3 on 3 i Cracow Team .Haxball :)
Jak cośto nas szukać na ESLU właśnie.

jcts 23.04.2012 13:52

Odświeżając temat, polecam stronę:
www.haksball.pl
Profesjonalnie robione ligi 1v1 i 3v3 do HaxBalla, z nagrodami dla zwycięzców :)

WiślakMyślenice 22.07.2012 12:26

Jako że paru ludzi jest chętnych, wychodzę z propozycją reaktywowania forumowej ligi haxball. Osoby, które mogą w miarę często rozgrywać mecze, niech wpisują tutaj (lub do mnie na pw) nazwę drużyny, skład i nr gg do kapitana.

strona do gry: www.haxball.com

Watts 22.07.2012 12:32

GG 5759690, byłbym chętny

(albo priv)

LanceTS 22.07.2012 12:54

3x3 jak było ostatnio?

Ja jestem także chętny, jak coś to priv. Pozycja w polu, na bramce średnio to wychodzi :)

Jak coś to priv

WiślakMyślenice 22.07.2012 14:14

Za 2h zagralibysmy sparing z ForumWisla. 3 gra, jeden rezerwowy. Ci, ktorzy znaja te gre (zwlaszcza ogarniety bramkarz), chcieliby zagrac piszcie na pw.

Watts 22.07.2012 18:03

Zachęcam do zgłaszania się do ligi, sparingi z ForumWisła niestety skompromitowały naszych młodszych i, wydawałoby się, bardziej zaprawionych w HB rywali :D

WiślakMyślenice 22.07.2012 18:21

Bardzo dobre wyniki składu Barikorb-Watts-WiślakMyślenice. Zapraszamy tych, którzy ostatnio ciupali w lidze. Zreaktywujemy i zagramy paroma skladami derby. :)

jcts 22.07.2012 18:55

Jak coś to jestem chętny, doświadczenie mam całkiem duże, gram pod nickiem TSW1906, może ktoś kojarzy ;)

Dodatkowo wieczorami mogę hostować, bo często to robię i nikt nie narzeka.

Jak coś to piszcie na PW

Fifiorek 22.07.2012 19:58

Ja ze swojej strony chciałbym zaprosić na zaqhax (do znalezienia w google) ;) Chyba najlepsze forum o tematyce haxballowej, naprawdę świetny poziom. Gram tam pod nickiem Damiano jak coś i jest tam co najmniej kilku Wiślaków ;)

Jak moderator uzna, że reklama to proszę post do kosza.

xanti1906 23.07.2012 05:03

Jeżeli jakieś nieoficjalne rozgrywki to ja też chętnie się dołączę. Czekam na prv :)

WiślakMyślenice 30.07.2012 14:41

Wiślackie forum organizuje jubileuszową, 5 edycję turnieju trójek. Przeze mnie zapraszają do udziału w zabawie.

Obowiązkowe wybranie kapitana. Oni decydują o terminie meczu między sobą.

Zgłaszajcie do mnie na pw (lub lepiej na GG- 43657290) gramy bez rezerwy więc niech zgłaszają się gracze dyspozycyjni, by nie było multum zaległych kolejek do rozgrywania.

Mecze nagrywane, by nie było zgrzytów jeśli chodzi o wynik. Strzelcy wraz z czasem zdobycia gola zapisywane w raporcie meczowym.

W fazie pucharowej w przypadku remisu decydują KARNE, więc ściągać odpowiednie mapki i trenować :)


EDIT: Sam zgłaszam chęć zagrania z jakąś ekipą z naszego forum. GG już podałem. Większość wie na co mnie stać (oprócz darcia ryja ^^).

Link do FB: https://www.facebook.com/pages/Forum...57863384329859

1906Tyskie 03.08.2012 21:16

Zapraszam serdecznie do udziału w tym turnieju. Organizujcie się w trójki i zapisujcie. Zapisy trwają do 5 sierpnia, więc czasu pozostało niewiele. ZAPISUJCIE SIĘ I GRAJCIE JAK NAJLEPIEJ !!!

1906Tyskie 04.08.2012 19:38

Zapisy tylko do jutra do godziny 16, więc po raz kolejny zachęcam do zbierania się w trójki i zgłaszania się do turnieju. Organizator przewidział transmisje live z losowania oraz z najciekawszych meczów (tutaj http://www.livestream.com/FWCup) Jeżeli chcesz zostać gwiazdą tego kanału zapraszam do udziału w turnieju !!!

1906Tyskie 05.08.2012 22:11

Oglądajcie i patrzcie co przegapiliście http://www.dailymotion.com/video/xsm...wej_videogames :D Organizator przewiduje również transmisje live z najciekawszych meczy :D

WiślakMyślenice 06.08.2012 18:22

http://www.livestream.com/FWCup

Stream live z meczów w turnieju :)

Fifiorek 06.08.2012 22:51

Wislak czemu nie zapisałeś naszej drużyny do turnieju ? Zgłaszałem Ci ten team 2 razy na gg...

WiślakMyślenice 07.08.2012 08:02

Pisałem do Ciebie odnośnie gry w moim zespole. Pisałeś, że MASZ ZAMIAR zgłosić własną drużynę, a jeśli nie to zagrasz w moim. ŻADNEJ wiadomości odnośnie Twojego składu czy to na pw czy na GG nie dostałem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl