Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Mam pytanie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7956)

OpEnTaNy 20.07.2013 19:16

wie ktos gdzie mozna sprzedac beczki z piwa kegi 30 l i w jakiej cenie ?

Oswięcim 31.07.2013 09:46

W sierpniu wyjeżdżam na urlop nad zatokę helską. Kożystając z okazji chcę upaść na Lechia - Żydy
Stąd pytanie czy bez problemu dostanę bilet przed meczem, i czy muszę wyrabiać kartę Lechii ?
Dzięki za odpowiedź

WISŁAZWE 31.07.2013 11:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oswięcim (Post 1325309)
W sierpniu wyjeżdżam na urlop nad zatokę helską. Kożystając z okazji chcę upaść na Lechia - Żydy
Stąd pytanie czy bez problemu dostanę bilet przed meczem, i czy muszę wyrabiać kartę Lechii ?
Dzięki za odpowiedź


Jeżeli ten mecz będzie Twoim pierwszym meczem na gdańskim stadionie to nie potrzebujesz Karty Kibica.

Natomiast jak po raz kolejny jesteś na meczu to potrzebujesz KK.

Punkty wyrobienia KK:

http://www.lechia.pl/podstrona,15-karta_kibica.html

MiroPL 31.07.2013 17:47

Podpinając się pod pytanie poprzednika, na mecze Śląska też tak jest?

LuKaS TSW 31.07.2013 17:50

We Wrocławiu w ogóle nie potrzebujesz karty kibica,wystarczy jakikolwiek dokument z peselem. Karta jest potrzebna gdy chcesz kupować bilety online.

MiroPL 31.07.2013 17:57

Aha dzięki za odpowiedź. Do Wrocka możliwe, że się tam wybiorę w najbliższym czasie na mecz ;)

Lukas10 02.08.2013 15:37

Mam dwa wolne miejsca w aucie do Wrocławia. Priv

Kamil NH 02.08.2013 20:00

Wybieram się na mecz Lechia-Jaga. Mam pytanie odnośnie miejsca parkingowego wokół Baltic Arena. Gdzie najwygodniej zaparkować samochód? Będzie to poniedziałek więc teoretycznie powinno być luźniej na stadionie.

eMAGieIKa 20.09.2013 11:57

Orientuje sie ktos gdzie w Karpaczu mozna ogladac t-mobile ekstraklase? Bo mnie .... strzeli jak derbow nie ogladne...

KrysteQ 05.10.2013 08:55

Chcąc wybrać się na zwiedzanie stadiony Wisły gdzie muszę kupić wejściówkę na stadion do zwiedzania?
Oraz co na tej wejściówce mogę zwiedzać (stadion, szatnie?)

BW.WISŁA 05.10.2013 09:23

Po pierwsze Wisły pisz z dużej litery, po drugie to nie ma zwiedzania stadionu, chyba że trafisz na jakiś dzień otwarty, zostaje Ci meczyk i zwiedzanie trybun, kibla i bufetu

wislastoki 07.10.2013 09:19

Jak ochrona zawinie ci kartę kibica gdzie można ją odzyskać ?

R33 07.10.2013 14:19

Prawdopodobnie u dyr. bezpieczeństwa trzeba zadzwonić i się umówić.

robert!!!1906 19.12.2013 13:46

Witam poczebuje numer telefonu do sklepu r22 na starej hali wisły.dzieki z góry

gypsy 19.12.2013 14:23

Numer do R22: 530577552

robert!!!1906 19.12.2013 14:49

Dzieki.pozdro

robert!!!1906 03.01.2014 11:18

Witam mam pytanko orietuje sie ktos czy są bluzy wiernosc w sklepie r 22 rozmiar m dzieki

jaro1985r 03.01.2014 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez robert!!!1906 (Post 1343529)
Witam mam pytanko orietuje sie ktos czy są bluzy wiernosc w sklepie r 22 rozmiar m dzieki

Na allegro są, więc pewnie w sklepie też będą http://allegro.pl/wisla-krakow-bluza...796288400.html

robert!!!1906 09.01.2014 10:22

Witam ma ktos kontakt z sklepem R22 chodzi mi o bluzy.Dzieki pozdro

LuKaS TSW 09.01.2014 10:32

  • Telefon: 530577552
  • Gadu-Gadu: 44170422
tutaj masz kontakt ze sklepem

robert!!!1906 09.01.2014 10:34

Dzięki pozdro

robert!!!1906 09.01.2014 10:40

Poczebuje maila na kontakt kibice wisły

matlac 20.02.2014 23:24

jak to jest z biletami na Lechię, jak już byłem na stadionie z biletem z puli SKWK to już muszę wyrobić ich kartę kibica by wejść na ich sektor czy nadal mnie obowiązuje ten przepis że jeżeli pierwszy raz na stadionie to mogę kupić jednorazowy papierowy bilet?
z góry dzięki za odpowiedź :)

GonzoNS 08.03.2014 15:22

Wchodził ktoś z Was kiedyś na mecz z laptopem? Nie było problemów z ochroną?

wisełka2014 24.03.2014 07:23

z laptopem nie, ale miałem tableta

weldox 25.08.2014 17:00

W październiku kończy mi się zniżka studencka. Czy mogę kupić karnet ulgowy, czy muszę mieć przez cały czas trwania karnetu zniżkę?

Don Donson 28.11.2014 07:22

Potrzebuję kupić na prezent na Mikołaja piórnik Wisły Kraków. W sklepie wg www nie ma.
Sprawa jest o tyle ważna, że dziecko ma 12 lat i pochodzi z biednej rodziny w trudnej sytuacji a taki piórnik to jego marzenie.
Akcja jest charytatywna i muszę kupić taki piórnik nowy.
Poradzicie?

luke1906 28.11.2014 09:25

Były swego czasu w Strefie Kiboli, czy są nadal nie wiem. Najlepiej podjedź sobie na Reymonta bo sklep www wygląda słabo. Ewentualnie przedzwoń do nich 530577552

Błaszczu_WIŚLAK 28.11.2014 10:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Don Donson (Post 1383492)
Potrzebuję kupić na prezent na Mikołaja piórnik Wisły Kraków. W sklepie wg www nie ma.
Sprawa jest o tyle ważna, że dziecko ma 12 lat i pochodzi z biednej rodziny w trudnej sytuacji a taki piórnik to jego marzenie.
Akcja jest charytatywna i muszę kupić taki piórnik nowy.
Poradzicie?

http://skwk.pl/sklep/r22/index.php?r...product_id=193

Grisza1 29.11.2014 20:01

A ja mam pytanie z trochę innej beczki. Orientuje się ktoś z Was w kwestii klubu Honorowych Dawców Krwi działającym na Wiśle? Jak tak to poproszę o info tutaj albo na priv.

Błaszczu_WIŚLAK 29.11.2014 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 1383738)
A ja mam pytanie z trochę innej beczki. Orientuje się ktoś z Was w kwestii klubu Honorowych Dawców Krwi działającym na Wiśle? Jak tak to poproszę o info tutaj albo na priv.

http://www.pckwisla.republika.pl/Kontakt.htm Nie wiem na ile aktualne.

Grisza1 29.11.2014 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Błaszczu_WIŚLAK (Post 1383745)

Dzięki, tam patrzyłem, ale ostatnie aktualności są z 2010 roku, więc trochę wody w Wiśle upłynęło ... A szkoda, bo myślę, że idea honorowego krwiodawstwa powinna być popularyzowana.

Wiślak88 11.02.2015 18:39

Wybieram się z dziewczyną i znajomymi do Gdańska na mecz Wisełki. Mam pytanie. Czy muszę wyrobić kartę kibica? czy też biorąc pod uwagę nasze stosunki z braćmi z Gdańska mogę wejść na kartę Wisły?

Badyl LG 11.02.2015 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak88 (Post 1390096)
Wybieram się z dziewczyną i znajomymi do Gdańska na mecz Wisełki. Mam pytanie. Czy muszę wyrobić kartę kibica? czy też biorąc pod uwagę nasze stosunki z braćmi z Gdańska mogę wejść na kartę Wisły?


Siemasz!
Jeżeli u nas nie byłeś/byliście to możesz skorzystać z opcji "Idę pierwszy raz na mecz Lechii".
(zakup również przez neta) Szczegółowy opis co i jak:
http://www.lechia.pl/biletypodstrona...cz_lechii.html

Pozdrawiam :)
J.

Krzychu87 18.02.2015 08:52

Chciałbym zabrać siostrzeńca na mecz Wisły z Pogonią. W związku z tym, że nie ma on ukończone 13 lat przy wyrabianiu karty kibica musi być jego rodzic lub prawny opiekun ( tak pisze na stronie ofic. Wisły). Czy ktoś mnie sprawdzi jeśli podam się za jego ojca? ( niestety rodzice nie są w stanie pojechać z synem) Czy ktoś wyrabiał kartę takim dzieciom? Jak to wygląda formalnie?

force93TS 18.02.2015 12:02

musi mieć upoważnienie od rodziców w strefie kibica są takie formularze i chyba gdzieś na stronie były do druku

force93TS 18.02.2015 12:03

przynajmniej tak to wyglądało 2 lata temu

R33 18.02.2015 12:42

Info:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/bilety/karta_kibica/

Wniosek:
http://bp.wisla.krakow.pl/files/wnio...014_strona.pdf

Dean 18.02.2015 14:17

Gdzie obejrzę Galatasaray-Wisła (mecz o awans) ? Dziś o 19?

Kaan 19.02.2015 09:06

Kartę kibica musze wznawiać osobiście?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl