Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [17 kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów 4 marca piątek godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7939)

martonas 04.03.2011 15:04

Właśnie na tym polega problem wielu osób wypowiadających się tutaj, zmieniają zdanie przy byle okazji, przed sezonem i po sparingach, była gadka że Sobol to nasz pewniak, a teraz po jednym słabym spotkaniu wysyła się go na emeryturę, o innych graczach to już też szkoda gadać, ten uwielbiany obecnie Chavez to przez wielu na początku sezonu już zdążył być obwołany typowym szrotem przez niektórych, Małeckiego to się tu kocha albo nienawidzi w zależności od tego czy cos strzeli czy nie.
Maskaant wie co robi, jeśli się okaże że to nie był tylko wypadek przy pracy i forma Sobola rzeczywiscie będzie lecieć już tylko w dół, to za 2-3 kolejki zapewne już siądzie na ławie. Jak potrafił odsunąć Boukhariego czy Żurawia bo nie zdołali zapewnić odpowiedniego poziomu tak pewnie trzymać Radka na siłę też nie będzie.

1q2 04.03.2011 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1059716)
Ale co do tego ze Wilk ma czas : On ma 25 lat nie 19, powinien grać grać i jeszcze raz grać jeśli ma być naszą przyszła ostoją. Mógłby grać z Radkiem i Sziwakowem w środku a Me(ss)likson zamiast Kirma np.

Mógłby....mógłby nawet zastąpić Pareike na bramce:>
Melikson musi grać na środku bo jak gra wygląda przy 3 pomocnikach nie potrafiących rozegrać piłki do przodu - pokazał mecz z Podbeskidziem

Sobol i Wilk to typowi 'przeszkadzacze' - oczywiście, od czasu do czasu coś w ofensywie zaprezentują ale wiadomo o co chodzi.Sivakow też nie wygląda na 'kreatora gry' - wystawić ich w 3, to moim zdaniem będzie powtórka z Podbeskidzia - gdzie mam nadzieje że Ruch takich wymagań nie postawi.

Zresztą wszystko jest do skorygowania w trakcie meczu.Skład na dziś wydaje się być oczywisty czyli taki jak z Arką, oprócz jednej zmiany Sobol za Wilka.

Zobaczymy też czy faktycznie 'zabrakło zaangażowania', czy mamy duży problem.Daje im max 10 minut na rozkręcenie i później już ma być takie ciśnienie jak na Podbeskidzie od początku 2 połowy, tyle że z lepszym skutkiem.

KMZ 04.03.2011 16:26

;]
 
MUSIMY WYJŚĆ W USTAWIENIU OFENSYWNYM I ROZJECHAĆ ICH W CIĄGU 30 min .. potem to oni zaczną murować bramke .. taka prawda :[ ja bym widzial to tak

Pareiko-Cikos-Jaliens-Chavez-Paljic-Sobol-Melikson-Guła-Mały-Genkov-Kirm

PS :


Powinnismy grać 2 napastnikami ;| 4-2-2 (Mały - Genkov)

Feniks1983 04.03.2011 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KMZ (Post 1059749)
Pareiko-Cikos-Jaliens-Chavez-Paljic-Sobol-Melikson-Guła-Mały-Genkov-Kirm

Ze niby ten zawodnik ktorego wytluscilem w Twoim wpisie i ktory po meczu w PP mowil ze mu serducha do gry zabraklo ma dzisiaj wyjsc w pierwszym skladzie? No nie. Przepraszam ale chyba sobie kpisz.

HEDu 04.03.2011 17:34

wg mnie powinien wyjść skład taki sam jak na mecz z Arką. Sobol ława.
Fajnie oglądało sie tamten mecz, mimo że graliśmy na wyjeździe. Teraz u siebie trzeba podgonić, a Ruch też jest typowym przecinakiem, więc jak będzie jak z Arką to wygramy, jak z Podbeskidziem to zremisujemy. Nie wierze, że strzelą nam gola.

Wojtas 04.03.2011 17:39

Ruch jest slaby ,juz nawet na papierze co nie znaczy ze mozemy ich zlekcewazyc.

Ja bym wystawil ten sklad co na Arke ,a Gargule za kare wyslalbym na trybuny.
Mam nadzieje ze mecz z Podbeskidziem to byl wypadek,a dzis zobaczymy Wisle grajacą z polotem i sensem

WSZYTSCY NA STADION!!!!

AmaDeo_Krk_ 04.03.2011 18:45

2-0 :) Małecki , Genkov

Żuczek 04.03.2011 19:04

Pareiko
Cikos
Jaliens
Bunoza
Paljić
Sobolewski
Melikson
Siwakow
Małecki
Kirm
Genkow

No brakiem Chaveza Maaskant zaskoczył.

ociec Ciemka 04.03.2011 19:07

Dlaczego zaskoczył, mówił przecież, że woli parę prawonożny - lewonożny. A że nikt nie słucha ... :)

atomek21 04.03.2011 19:07

na ławce tylko jeden nominalny obrońca - Chavez

Titto 04.03.2011 19:16

Nie ogarniam trochę decyzji Maaskanta i posadzenia Chaveza na ławce kosztem Bunozy:shock:, który moim zdaniem był jednym z najgorszych piłkarzy w meczu z Podbeskidziem.
Za to Chavez z Podbeskidziem -jednym z najlepszych.
Naprawdę ciekawe jest czym pokierował się Boss dokonując tej zmiany. :-/

HEDu 04.03.2011 19:19

Szkoda, że Wilk nie gra!

Teqcontroller 04.03.2011 19:41

Jak myślę że Bunoza będzie na Obronie to mi się ręce trzęsą oO

Trzeba być dobrej Myśli !

Wisła Kraków !!

gianbuffon 04.03.2011 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 1059819)
Naprawdę ciekawe jest czym pokierował się Boss dokonując tej zmiany. :-/

Oprócz tego, że woli lewo- i prawonożnych zawodników na środku obrony, trener wspominał o tym, że będzie rotował w zależności od tego jaki zawodnik mu będzie potrzebny. Obrońca, który jest silny, dobrze gra w obronie, czy obrońca, który lepiej operuje piłką, potrafi ją dokładniej rozegrać. Myślę, że grając u siebie z Ruchem założenie jest proste - długo utrzymywać się przy piłce i atakować. Do tej taktyki lepszy jest Bunoza.

Wiślak709 04.03.2011 19:54

daj ktos link :)

Chrisman 04.03.2011 19:56

brawo sobol gra a wilk najlepszy w popszednim meczu,ba najlepszy gracz kolejki wg c+ na ławce

Teqcontroller 04.03.2011 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak709 (Post 1059832)
daj ktos link :)


http://polwizja.eu/viewpage.php?page_id=2 Zajebista jakość :D

Wiślak709 04.03.2011 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1059836)


dzieki mistrzu!!!

mARCEL82 04.03.2011 20:22

Strasznie mnie sędzia denerwuje !!

Wiślak709 04.03.2011 20:25

Goooooooooooooooool

SWEET_83 04.03.2011 20:27

w koncu Goooooooooooolllllllllllllllll !!!!!!!! KIRM !!!!!!!!!!!

atomek21 04.03.2011 20:29

Stawarczyk chóju wypierdalaj z takimi wślizgami jak ten na Genkowie! To mogła być groźna kontuzja! Faul bez piłki na czerwo!

maksinho 04.03.2011 20:36

Co ten Bunoza z tymi przerzutami....

DrunkenBear 04.03.2011 20:37

Coś Melikson po tym jak odbił się od zawodnika Ruchu zgasł...

As 04.03.2011 20:43

....a ale Cikos zajebiscie chodzi po prawej stronie. Jak skrzydlowy! Uwielbiam takich bocznych obroncow. Szacunek.

Teqcontroller 04.03.2011 20:47

Jedno co mnie wkurza , to to że nikt sie nie wystawia na 40 metrze ! obrona gra a nie ma komu ....a ;/

vaazon 04.03.2011 20:48

Melikson tym sprintem mnie zaskoczył. Prawie jak Walcott :D

Teqcontroller 04.03.2011 20:48

Obrona dalej tragedia...dobrze ze mamy bramkarza z jajami ...

Wiślak709 04.03.2011 20:48

brawo pareiko!!!

Elendil 04.03.2011 20:49

Pareiko i Melikson zdecydowanie najlepsze nabytki tego okienka. Obrona dziurawa, Genkov dla mnie jak Żuraw, niestety.

AS82 04.03.2011 20:51

Mimo prowadzenia slabo to wyglada ,Ruch mial wiecej sytuacji grozniejszych od nas i momentami klepia nas jak Podbeskidzie

Teqcontroller 04.03.2011 20:53

Takto jest jak sie pyka piłką na swojej połowie ...

Teqcontroller 04.03.2011 20:56

Spodziewałem się czegoś więcej , nie rozumiem czemu nasi się chowają , przecież nie ma komu grać !! Gra jest zła i tyle.

As 04.03.2011 20:56

W sumie to Kazik ma racje - wygrywamy ale nie gramy lepiej niz z Podbeskidziem. (mowie o drugiej polowie) bo w pierwszej w PP gralismy katastrofalnie.

Kluvi 04.03.2011 20:57

Ten sędzia jakiś cięty na nas ;/;/ Sivakow zrobił wjazd jak Grzyb w Kirma i kwa dostał kartkę, a Grzyb nie. I jeszcze ta ręka...

For_FuN_ 04.03.2011 20:57

Genkov jest na boisku? Jesli to ma byc nastepca Pawla Brozka, to ja nie mam pytan...narazie prezentuje sie slabiutko. Nasza lewa strona w ogole nie funkcjonuje, ale dzieki dobrej grze Maleckiego i Pareiko wygrywamy :).

Teqcontroller 04.03.2011 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1059864)
Genkov jest na boisku? Jesli to ma byc nastepca Pawla Brozka, to ja nie mam pytan...narazie prezentuje sie slabiutko. Nasza lewa strona w ogole nie funkcjonuje, ale dzieki dobrej grze Maleckiego i Pareiko wygrywamy :).


taa..a ile on piłek dostał ? Gra obrona nikt sie nie wystawia i co jest ? to co teraz widać , ręce rozkładają bo nie ma komu grac ,stoją za obroną i .... :-P Dobrze że Mały rajd zrobił i bramka z tego padła.

Po zatym Genkow sie stara , widac a nie to co P.Brożek ręce rozkłada.

Reser 04.03.2011 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1059864)
Genkov jest na boisku? Jesli to ma byc nastepca Pawla Brozka, to ja nie mam pytan...narazie prezentuje sie slabiutko. Nasza lewa strona w ogole nie funkcjonuje, ale dzieki dobrej grze Maleckiego i Pareiko wygrywamy :).

Chyba każdy mówił, że to nie jest zastępca Pawła Brożka tylko zawodnik całkiem innego typu, ale tacy jak ty wykreują sobie w głowie jakąś głupotę i będą ją powtarzać w nieskończoność.

atomek21 04.03.2011 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1059864)
Genkov jest na boisku? Jesli to ma byc nastepca Pawla Brozka, to ja nie mam pytan...

Po Twoim poście wnoszę, że oczekiwałeś Drogby. Dostał 2 razy po nogach, a mimo to nie chowa się od gry. Jedyny błąd to ten gdy nie trafił (nie chciał trafić, a przepuścić?) w piłkę zagrywaną z prawego skrzydła. Jeszcze pokaże, na co go stać.

CH. 04.03.2011 21:04

Kirm http://www.youtube.com/watch?v=RbhW6VYGqBw

Szybko wymęczyć tą drugą bramkę bo Ruch coś wciśnie na remis w końcówce.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl