Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Puchar Polski w wykonaniu innych zespołów. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7932)

wolfy 19.04.2011 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bieniuTS (Post 1079836)
Haha ludzie, o co wam chodzi z tym sędzią? Bez przesady to tylko rzut rożny:)

Rzut rożny i rzut wolny. Sędzia ewidentnie pilnował pod koniec.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1079839)
Rudnevs i Stilic bez nich Lech jest rzadki

My bez Meliksona i Genkova też. Przypominam, że odpadliśmy z Podbeskidziem po tym, jak nikt z trójki M-M-G nie został na boisku.

studio 19.04.2011 21:23

http://i52.tinypic.com/f2585z.jpg

Dziekuje dobranoc :lol:

martonas 19.04.2011 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bieniuTS (Post 1079836)
Haha ludzie, o co wam chodzi z tym sędzią? Bez przesady to tylko rzut rożny:)

Nie chodzi o sam rożny, w całym meczu kilkukrotnie gwizdał auty nie w tą stronę (i zawsze na korzyść Lecha) czy przerywał akcję faulami (i zawsze na korzyść Lecha)

gigant 19.04.2011 21:23

Amica znana jest od poczatku swego istnienia, ze zawsze celowała w PP i zawsze sedziowie w tym dążeniu Amice pomagali. Ot zwykły powrót do tradycji.

iwan149 19.04.2011 21:24

Weszli Stilic z Rudnevsem i zrobili swoje, pokazali klasę, trzeba im to przyznać

Donki 19.04.2011 21:24

Mecz ten uswiadomił mnie tylko, że Arboleda już sie chyba nigdy nie zmieni i bedzie zawsze pajacem i płaczkiem.
Dodatkowo pajacował dzis Bosacki. Sedzia tez chyba slepy.
Pozytyw jest taki, że Amice dalej bedzie prowadził Bakero :)

mic 19.04.2011 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio (Post 1079841)
[IMG]...[/IMG]

Dziekuje dobranoc :lol:

Pewnie czujesz sie krolem wszechswiata, bo Amica niemilosiernie meczyla sie z I ligowcem i wygrala ?

BTW, nie ma to jak w 2sek po meczu isc pochwalic sie na wrogie forum :lol:

Kocur 19.04.2011 21:26

W lidze szans nie mają na puchar to ich tutaj przepchali bo byłby wstyd - brak sprzętu AGD w pucharach

grzechu1991 19.04.2011 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio (Post 1079841)

Dziekuje dobranoc :lol:

Ależ drogi przyjacielu spod znaku kuchenki, mnie to ziębi i grzeje bo kibicem Podbeskidzia nie jestem:p Po prostu śmieszą mnie Twoje napinki i wmawianie nam kompleksów. :rotfl: Idź się napij, bo kolejny sukces nie wiadomo kiedy, a potem wracaj do http://i51.tinypic.com/191lza.jpg
http://wislakrakow.com/forum/data:im...AASUVORK5CYII=http://wislakrakow.com/forum/data:im...AASUVORK5CYII=

mitmichael 19.04.2011 21:28

Teraz zaczna sie madrosci mediow, jaki to Lech jest swietny a jaka Wisla słaba bo Lech wygral i awansowal a Wisla zremisowała i odpadła. Lepiej byloby gdyby Podbeskidzie odniosło zwyciestwo no ale coz. Jutro przerwa w czytaniu portali społecznosciowych :rotfl:

felipe 19.04.2011 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bieniuTS (Post 1079836)
Haha ludzie, o co wam chodzi z tym sędzią? Bez przesady to tylko rzut rożny:)

Dokładnie. W sumie całkiem spoko dziś sędziował, już nie przesadzajmy, że w jakikolwiek sposób mógł wypaczyć wynik spotkania.

Lech wygrał bo jest drużyną lepszą. Podbeskidzie postawiło na szali całą swą ambicję, czasem jednak trzeba dorzucić umiejętności stricte piłkarskie, a tych u bielszczan mało. Rudnevs robi różnicę, piłkarz to na nasze warunki wybitny.

gigant 19.04.2011 21:33

Pomijając aspekty sędziowskie. Tak się goli ogórków, najpierw daje się nadzieję, później zabiera wszystko.

rw88 19.04.2011 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 1079852)
Rudnevs robi różnicę, piłkarz to na nasze warunki wybitny.

I w sumie chyba bardziej kompletny napastnik niż Lewandowski, chociaż nie ma takiej ikry jak polski zawodnik - Lewego jednak czasem stać na posłanie świetnej prostopadłej piłki, strzelić gola krzyżakiem, czy też zaprezentować jakieś inne niekonwencjonalne zagranie. Ale fizycznie i w grze pod bramką Rudnevs bije Lewandowskiego na głowę.

Szkoda Podbeskidzia, ale rzeczywiście brakuje im trochę jakości w pomocy. Niemniej jednak po wzmocnieniach w tej formacji mogą w Ekstraklasie zamieszać. No i niewątpliwie dla obrazu całej naszej ligi w Europie lepiej żeby w pucharach grał Lech, tutaj wątpliwości nie ma.

P.s. Przynajmniej nie możemy narzekać, że puchar w tym roku jest mało atrakcyjny i emocjonujący, zawsze to coś.

Kris54 19.04.2011 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 1079846)
Pewnie czujesz sie krolem wszechswiata, bo Amica niemilosiernie meczyla sie z I ligowcem i wygrala ?

BTW, nie ma to jak w 2sek po meczu isc pochwalic sie na wrogie forum :lol:


Człowieku (:-/)! Ty sobie nawet nie wyobrażasz jakie on pokłady nienawiści w sobie tłumił jednym okiem rzucając okiem na nasze forum a drugim oglądając widowisko w Bielsku. Musiał się napiąć :-D

emj10 19.04.2011 21:36

Rudnevs strzelił dziś 17 i 18 bramkę w Amice. Naprawdę świetny wynik.

Ogryzek 19.04.2011 21:37

Dajcie spokój - to my zrobiliśmy sobie obciach odpadając z Podbeskidziem. Amica jak miała nóż na gardle strzeliła to co miała strzelić. Jako zespół lepszy wygrali i tyle. Niech będzie finał Lechia-Amica i wygra Lechia:)

mitmichael 19.04.2011 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1079860)
Dajcie spokój - to my zrobiliśmy sobie obciach odpadając z Podbeskidziem. Amica jak miała nóż na gardle strzeliła to co miała strzelić. Jako zespół lepszy wygrali i tyle. Niech będzie finał Lechia-Amica i wygra Lechia:)

No nie wiem - z ostatnia forma Lechii moze byc bardzo roznie.

silver03 19.04.2011 21:46

Lech/Amika wygrała zasłużenie i tyle w temacie.

!!IRIVER!! 19.04.2011 21:52

Nie ma sie co czarować - ten buraczany puchar trafi raczej w ręce Amiki lub Legii. Jeśli dojdzie do takiego właśnie finału, to mam nadzieję, że wygra Legia.

Yossarian 19.04.2011 22:02

Ludzie ! Nie robcie ....a obciachu.Wronieckie wiesniaki graja w jakims pucharze konskiej pyty a wy sie podniecacie jak male dzieci.Zostawcie ich ze swoja wspaniala 5-letnia tradycja ,z ich wielkoscia,wspanialoscia i superprzezajebistoscia.
A ty studio, idz lepiej organizuj wraz ze swymi kolegami po szalu akcje anty- pepsi bo zanosi sie na to,ze Legie chca sponsorowac, a stopien trudnosci wzrasta bo przeciez macie kose ze swa niegdysiejsza tuba propagandowa.
I jeszcze jedno-doradzalbym odrobine pokory w gowniarskich napinkach ,bo jak uczy doswiadczenie ,sztuczne efemerydy jak Miliarder Pniewy,Sokol Tychy,Groclin itp,po poczatkowym okresie euforii i entuzjazmu znalazly sie tam gdzie ich miejsce-na smietniku pilkarskiej historii i tam wczesniej czy pozniej pewnie trafi poznanska Amica czy ,jak wolisz wroniecki Lech.

Oldpara 19.04.2011 22:03

Lech gra kichę, a potem wchodzi Rudnevs, Stilic, Kiełb...Kriwiec w końcu ma z kim grać i zamiatają. To po prostu jakość zawodników.

Kocur 19.04.2011 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 1079834)
Jak juz po ptokach, to moze ktos wyjebalby czarnemu pajacowi ?



Ściśnij mocno swe poślady
bo inaczej będzie bieda
już Cię dojrzał, już wyczaił
z palcem biegnie Arboleda.

On gra ostro i uczciwie
w starciu z nim nie lezą trupy
lecz gdy staniesz mu na drodze
palec wsadzi Ci do dupy

Więc posłuchaj mnie piłkarzu
do Ciebie jest moja mowa
chcesz by Manu swoim palcem
zrobił z Ciebie Jacykowa?



:rotfl:

Wit.Ek. 19.04.2011 22:09

Jedno jest pewne.
Zwycięzcą tegorocznych rozgrywek o PP będzie klub, którego nazwa zaczyna się na literę "L"

Kris54 19.04.2011 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wit.Ek. (Post 1079882)
Jedno jest pewne.
Zwycięzcą tegorocznych rozgrywek o PP będzie klub, którego nazwa zaczyna się na literę "L"


Trafne spostrzeżenie. Dodałbym jeszcze, że dwa z zespołów mają ten sam człon w nazwie (Lech i LechiIA) , a z drugiej strony dwa mają też tylko jedną różnicę w nazwie (Legia i Lechia)

:D

DDP 19.04.2011 22:19

@ Wit.Ek.

Szacunek chłopie, że udzielasz się na tym forum wśród tych rynsztokowych postów. W napince pan sowa zdobył puchar Ligi Mistrzów. W finale przegrał z jaroo.:rotfl:

grzechu1991 19.04.2011 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DDP (Post 1079888)
@ Wit.Ek.

Szacunek chłopie, że udzielasz się na tym forum wśród tych rynsztokowych postów. W napince pan sowa zdobył puchar Ligi Mistrzów. W finale przegrał z jaroo.:rotfl:

To idź na swoje forum, tam masz pełen komfort, zero rynsztoku, tylko troszkę cenzury, ale co tam:)!
Ps. Dzięki za puchar, doceniam, ale chyba go nie wygrałem, skoro przegrałem w finale, smutno mi teraz.

rw88 19.04.2011 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 1079879)
Lech gra kichę, a potem wchodzi Rudnevs, Stilic, Kiełb...Kriwiec w końcu ma z kim grać i zamiatają. To po prostu jakość zawodników.

Dokładnie. Już zresztą ostatnio pisałem w którymś temacie o tym, że oni mogą grać jako drużyna niewyobrażalną kichę w ofensywie, ale indywidualności maja takie, że chcąc nie chcąc w tej lidze muszą być w czołówce. Ale ktoś inny słusznie zauważył, że ta ich "generacja" powoli im się wykrusza i będzie z Lechem tak samo, jak z bramkarzami Legii.

O ile oczywiście skończy im się fart z trafianiem na polu transferowym w odpowiednich zawodników za niewielkie pieniądze. Granica tutaj jest cienka - Legia na papierze zrobiła transfery na tej samej zasadzie, a teraz drużyna złożona z kupionych zawodników ma problem z pokonaniem półrezerwowej ekipy Legii ME.

Zresztą podobnie jak Lech gra Wisła - raz błyśnie Melikson, raz Genkow, raz Małecki, a innym razem Kirm. Tyle, że z lepszym skutkiem w lidze.

szlaQ 19.04.2011 22:30

Strasznie przeżywacie tego Lecha ...

duce! 19.04.2011 22:59

"Bakero: zasłużony awans, poprawiamy grę" - nie bardzo wiem, która część jego wypowiedzi jest bardziej żałosna...

Mareq 19.04.2011 23:03

5 stron o jednym półfinałowym meczu pucharu w którym już nie uczestniczymy.
Jak wam nie szkoda czasu.

Jakby to jeszcze był ten drugi półfinał gdzie grają nasi przyjaciele z Gdańska , to by było zrozumiałe.

Żeby nie było niemerytorycznie.

Finał Lech-Lechia.

Zwitter 20.04.2011 00:57

To jest naprawdę żałosne jak macie nasrane w głowach co poniektórzy, słowo Lech działa na Was jak płachta na byka czy naprawdę im czegoś zazdrościcie?

Ludzie, to oni mogą mieć kompleksy nas a nie my ich!

wolfy 20.04.2011 01:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mareq (Post 1079905)
5 stron o jednym półfinałowym meczu pucharu w którym już nie uczestniczymy.

OK, ale to nie był zwykły mecz. Drużyna pierwszoligowa była bliska awansu do finału PP. Takie rzeczy zdarzają się, fakt - ale nie często.

Mareq 20.04.2011 02:01

Jakoś bardziej przebijała się przez te posty fascynacja tym , że Lech dostaje od drużyny pierwszoligowej a nie tym , że drużyna pierwszoligowa zagra w finale.
Coś jestem dziwnie przekonany , że gdyby przeciwnikiem Podbeskidzia była Jagiellonia , Polonia Warszawa , Ruch Chorzów , Widzew Łódź , Górnik Zabrze czy (nawet śmiem zaryzykować) Legia Warszawa , to ekscytacja faktem iż pierwszoligowiec jest bliski finału była by mniejsza.
O ile np taką Legię możemy traktować serio w kontekście osiągnięć sportowych(a nawet zazdrościć im udanych występów w LM) , to naprawdę potrzeba co poniektórym porażki Lecha z pierwszoligowcem by uzmysłowić sobie , że oni przy nas wypadają bardzo blado ?
Co oni osiągnęli ?
Zdobyli 6 MP (w tym jedno przy zielonym stoliku) w porównaniu z naszymi 12 . Raptem 10 razy znaleźli się w pierwszej trójce najwyższych rozgrywek ligowych , kiedy my w tej umownej czołówce byliśmy 34 razy.
Wyrwanie z ligowego marazmu po ostatnim powrocie do ekstraklasy , a co za tym idzie dwa udane sezony w europejskich pucharach , okupili sprzedaniu się Amice.
Naprawdę warto mierzyć siłę zaangażowania realnym znaczeniem przeciwnika.
W tym przypadku często dochodzi do nadmiernego zaangażowania.
Szanujcie więc siebie , oraz osiągnięcia i pozycję klubu , którego godne jest wam być kibicami.

Kryniu 20.04.2011 16:09

Kibicujemy dzisiaj Lechii tak jakby to sama Wisła grała. Legia będzie spięta jak nigdy ale myślę że piłkarsko są jak najbardziej do ogrania.

Dean 20.04.2011 16:15

A finał w Bydgoszczy tak?

Zwitter 20.04.2011 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 1080093)
A finał w Bydgoszczy tak?

Tak, finał w Bydgoszczy 3 maja.

Dzisiejszy mecz będzie w TV?

masterlag 20.04.2011 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 1080103)
Tak, finał w Bydgoszczy 3 maja.

Dzisiejszy mecz będzie w TV?

Legia-Lechia ma być na TVN Turbo o 18.30 bodajże.

KamiK 20.04.2011 16:59

tvn turbo ...

gypsy 20.04.2011 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 1080103)
Dzisiejszy mecz będzie w TV?

Tak, na TVN Turbo.

fan01 20.04.2011 17:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 1079784)
Chcialbym zobaczyc takie samo zaangazowanie w tym temacie jutro gdy bedzie grac Lechia.

Obecny ;)
Hej Lechia gooooool!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl