![]() |
Wisla-video
Wisla-video za miesiac wróci mamy problemy z domena aktulanie pliki z Wisłą są na football-multi.com, by zobaczyc linki nalezy sie zarejestrowac.Pozdro
|
dajcie proszę namiar na skrót sobotniego spotkania Wisły z Bełchatowem
podziękował |
[20] 2009.03.14 GKS Bełchatów - Wisła Kraków 0-0 skrót
http://rapidshare.com/files/209678006/GKSB-WisK0-0s.avi |
poszukuje bramke z meczu Lechia-Legia (2:3) z rundy jesiennej w wersji z wisla-video
|
Ciekawe wideo z meczu Pogoń Szczecin - MKS Kluczbork z pierwszej kolejki wiosennej II ligi
Wideo: Kibice na meczu Pogoń-Kluczbork http://www.mmszczecin.pl/23750/2009/3/16/pogon-pany-piast-gora-wideo |
Poszukuję skrótu lub całego meczu Wisła - Grociln 0:4. Posiada ktoś?
|
|
jedna z ładniejszych bramek jakie widziałem w ostatnim czasie
http://www.youtube.com/watch?v=Hw1bfAuwvFI |
22.03.2009 Wisła Kraków - Cracovia Kraków 4-1
wszystkie bramki w jednym pliku x264 720x392 AVI http://rapidshare.com/files/212486014/WisK-Cra4-1.rar |
wrzuci ktos skrot derbow do sciagniecia
|
Cytat:
|
A ja poszukuję skrótu z meczów:
Zagłębie Sosnowiec-Wisła 1-3 Wisła-ŁKS 5-2 W miarę możliwości nie na RS Będę wdzięczny |
Ponizej solidnosc mediów czyli Interia vs Onet
Kibice zginęli na stadionie AFP53 minuty temu Co najmniej 22 osoby zginęły w niedzielę na stadionie w stolicy Wybrzeża Kości Słoniowej Abidżanie w wyniku paniki do jakiej doszło podczas meczu eliminacji piłkarskich mistrzostw świata z Malawi - poinformował minister spraw wewnętrznych Désiré Asségnini Targo. Do paniki doszło, gdy pod naporem tłumu kibiców nie posiadających biletów i szturmujących wejście zawaliła się jedna ze ścian stadionu Houphouet-Boigny. Kibice chcący w pośpiechu opuścić trybuny tratowali się nawzajem. Policja nie mogąc opanować tłumu użyła gazu łzawiącego, co doprowadziło do jeszcze większej paniki. Minister sportu Wybrzeża Kości Słoniowej Dagobert Banzio powiedział w publicznej telewizji, że ranne są 132 osoby. Mecz w Abidżanie oglądało kilkadziesiąt tysięcy widzów, chcących zobaczyć przede wszystkim powracającego do reprezentacji gwiazdora Chelsea Londyn Didiera Drogbę. Wybrzeże Kości Słoniowej wygrało 2:0, a Drogba zdobył dwie bramki. źródło informacji: INTERIA.PL/PAP El. MŚ: tragedia na stadionie, zginęło 19 osób ASInfo/PAP /29.03.2009 21:32 Wybrzeże Kości Słoniowej rozgromiło reprezentację Malawi 5:0 w pierwszym meczu trzeciej rundy kwalifikacji do mistrzostw świata w 2010 roku. Po meczu doszło do wybuchu paniki, podczas której na stadionie zginęło 19 osób. Spotkanie było jednostronnym widowiskiem, piłkarze Vahidi Halilhodzicia praktycznie nie schodzili z połowy Malawi. Swoją dominację udokumentowali zdobyciem pięciu bramek. Dwa gole dla popularnych "Słoni" zdobył piłkarz Chelsea Londyn, Didier Drogba. Po meczu doszło do wybuchu paniki, w której zginęło co najmniej dziewiętnaście osób. Według BBC do paniki doszło, gdy zawaliła się jedna ze ścian wypełnionego po brzegi stadionu Houphouet-Boigny. Kibice chcący w pośpiechu opuścić trybuny tratowali się nawzajem. Policja nie mogąc opanować tłumu użyła gazu łzawiącego, co doprowadziło do jeszcze większego zamieszania. WKS - Malawi 5:0 (3:0) Bramki: Romaric (1), Didier Drogba dwie (7, 28), Salomon Kalou (59), Bakary Kone (71) Sędziował: Djamel Haimoudi (Algieria) Żółte katki: Emmanuel Kone - Elvis Kafoteka |
Cytat:
|
Cytat:
|
|
O kutwa jakbym Backhama widział z przed 10 lat :shock:
|
eee tam.. ładnych bramek w niskich ligach polskich jest wiecej o wiele;) tylko nikt tego nie kameruje;)
tu widac ze goscio chcial dosrodkowac ale mu zeszła;p ojj ale cicho ładny gol..;) |
Polska - San Marino 10-0 (wszystkie bramki spakowane)
x264 704x392 http://rapidshare.com/files/217011188/Pol-SanM10-0.rar |
Poszukuję drugiej połowy wczorajszego meczu Odra - Lechia
|
2009.04.05 Lech Poznań - Wisła Kraków 1-1 (obie bramki spakowane)
x264 720x392 AVI http://rapidshare.com/files/217851167/LecP-WisK1-1.rar |
Witam poszukuje tego momoentu z wczorajszego meczu Wisły z lechem jak małecki w narozniku boiska pokazuje kibicom lecha herb Wisły :)
|
może nie do końca na dobry temat trafiłem no ale nie będe zakładał nowego więc napisze tutaj
potrzebuje kibicowskich zdjęć z meczów: Górnik Zabrze - Wisła ( 0-4, 4 marzec 2007) Kmita - Śląsk (2 - 0, 31 marzec 2007 na stadionie Wawelu) Kmita - Lechia (2 - 3, 27 maja 2007 na stadionie Wawelu) gdyby ktoś miał to bardzo proszę o podesłanie na priv |
[FONT=Comic Sans MS]Bramka Baszczyńskiego na 1-0
http://odsiebie.com/pokaz/2144086---0e8d.html [/FONT] |
Mógłby ktoś podać link do bramek z rewanżowego meczu Pucharu Polski w Poznaniu?
|
Chcesz i masz:
Lech-Wisła 2:1 Bramki spakowane RAREM http://odsiebie.com/pokaz/2107991---11c5.html Plik pochodzi ze strony www.allgoals.pl. Nagranie:ksych/Reupload: Freak A tu macie mój reupload bramki Baszcza(Nagranie Pajo:D) [FONT=Comic Sans MS]http://uploader.pl/?d=1D4F5DCD1 [/FONT] Skrót meczu Stal-Legia 1:1 http://uploader.pl/?d=7478D151 Nagranie:Hiro/mój reupload |
Takie pytanie. Ma ktoś z Was może spakowany dzisiejszy Przegląd Sportowy ?? :)
|
hej! ma ktoś może skróty (lepiej) albo bramki (gorzej) meczów Liverpool - Arsenal i Real Madryt - Getafe? Z góry dzięki
|
tvgolo.com <--- tam masz wszystko
|
ma ktoś jakiś przyzwoity skrót z Arki? tylko nie z Szybkiej Piłki, bo tam była tylko bramka i dwie akcje :(
|
Cracovia na kolanach!
|
Ma może ktoś z Was do ściągnięcia brameczki z wczorajszego meczu z Górnikiem. Jeżeli tak, to bardzo bym prosił o wrzucenie.
|
Cytat:
Cytat:
|
Szczerze mówiąc to taka sobie jakość tych bramek.
Ma ktoś może linki do bramek w lepszej jakości? |
Cytat:
pabelos ???????? :) |
pabelos wrzucił tegoroczne bramki Wisły:) http://www.wislavideo.xwp.pl/
|
Cytat:
[18] 2009.02.27 Polonia Bytom - Wisła Kraków 1-1 Pobierz z Rapidshare skrót Polonia Bytom - Wisła Kraków 1-1 Pobierz z Rapidshare pod oba pozycjami jest ten sam plik. Wnioskuje że brakuje bramek, podlinkowany jest poprostu dwa raz skrót edit: Jeśli jest to możliwe to ładnie prosze również o jesień 2008 czyli kolejke 1-15. Z góry dziękuje. |
Jakby ktoś podał jakiś serwer gdzie jest dobry upload i długo pliki się trzymają to mogę wrzucać to co mam na dysku:) (trochę tego jest, także jesień 2008 nero:))
E: próba, bramki z meczu Wisła - Lechia http://hostuje.net/file.php?id=222db...91bab04041442d |
donPedro23 dzięki za odpowiedz. Wydaje mi się ze najlepszym rozwiązaniem jest tutaj rapidshare.
Pozdrawiam |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl