Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Materiały sportowe (bramki, skróty, mp3 , skany, etc.) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=789)

tomiszon 14.03.2009 01:10

Wisla-video
 
Wisla-video za miesiac wróci mamy problemy z domena aktulanie pliki z Wisłą są na football-multi.com, by zobaczyc linki nalezy sie zarejestrowac.Pozdro

banasik 15.03.2009 23:10

dajcie proszę namiar na skrót sobotniego spotkania Wisły z Bełchatowem

podziękował

pabelos 15.03.2009 23:57

[20] 2009.03.14 GKS Bełchatów - Wisła Kraków 0-0 skrót
http://rapidshare.com/files/209678006/GKSB-WisK0-0s.avi

dynek.pl 16.03.2009 15:46

poszukuje bramke z meczu Lechia-Legia (2:3) z rundy jesiennej w wersji z wisla-video

rinfresco 16.03.2009 20:49

Ciekawe wideo z meczu Pogoń Szczecin - MKS Kluczbork z pierwszej kolejki wiosennej II ligi

Wideo: Kibice na meczu Pogoń-Kluczbork http://www.mmszczecin.pl/23750/2009/3/16/pogon-pany-piast-gora-wideo

zuraw9 18.03.2009 13:34

Poszukuję skrótu lub całego meczu Wisła - Grociln 0:4. Posiada ktoś?

gorogoro 21.03.2009 13:38

ciekawie, ciekawie... :D :P

http://sport.wp.pl/kat,42452,title,S...wiadomosc.html

AYALA 22.03.2009 09:11

jedna z ładniejszych bramek jakie widziałem w ostatnim czasie
http://www.youtube.com/watch?v=Hw1bfAuwvFI

pabelos 23.03.2009 10:46

22.03.2009 Wisła Kraków - Cracovia Kraków 4-1
wszystkie bramki w jednym pliku
x264 720x392 AVI
http://rapidshare.com/files/212486014/WisK-Cra4-1.rar

kriz69 25.03.2009 15:53

wrzuci ktos skrot derbow do sciagniecia

grzesiek632 25.03.2009 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kriz69 (Post 698133)
wrzuci ktos skrot derbow do sciagniecia

i ja podbijam... bo niestey widzialem tylko bramki z tego meczu...:-/

Proximus 29.03.2009 18:48

A ja poszukuję skrótu z meczów:
Zagłębie Sosnowiec-Wisła 1-3
Wisła-ŁKS 5-2
W miarę możliwości nie na RS
Będę wdzięczny

Griszka30KR 30.03.2009 08:04

Ponizej solidnosc mediów czyli Interia vs Onet

Kibice zginęli na stadionie

AFP53 minuty temu

Co najmniej 22 osoby zginęły w niedzielę na stadionie w stolicy Wybrzeża Kości Słoniowej Abidżanie w wyniku paniki do jakiej doszło podczas meczu eliminacji piłkarskich mistrzostw świata z Malawi - poinformował minister spraw wewnętrznych Désiré Asségnini Targo.

Do paniki doszło, gdy pod naporem tłumu kibiców nie posiadających biletów i szturmujących wejście zawaliła się jedna ze ścian stadionu Houphouet-Boigny. Kibice chcący w pośpiechu opuścić trybuny tratowali się nawzajem. Policja nie mogąc opanować tłumu użyła gazu łzawiącego, co doprowadziło do jeszcze większej paniki.

Minister sportu Wybrzeża Kości Słoniowej Dagobert Banzio powiedział w publicznej telewizji, że ranne są 132 osoby.
Mecz w Abidżanie oglądało kilkadziesiąt tysięcy widzów, chcących zobaczyć przede wszystkim powracającego do reprezentacji gwiazdora Chelsea Londyn Didiera Drogbę. Wybrzeże Kości Słoniowej wygrało 2:0, a Drogba zdobył dwie bramki.

źródło informacji: INTERIA.PL/PAP


El. MŚ: tragedia na stadionie, zginęło 19 osób
ASInfo/PAP /29.03.2009 21:32
Wybrzeże Kości Słoniowej rozgromiło reprezentację Malawi 5:0 w pierwszym meczu trzeciej rundy kwalifikacji do mistrzostw świata w 2010 roku. Po meczu doszło do wybuchu paniki, podczas której na stadionie zginęło 19 osób.
Spotkanie było jednostronnym widowiskiem, piłkarze Vahidi Halilhodzicia praktycznie nie schodzili z połowy Malawi. Swoją dominację udokumentowali zdobyciem pięciu bramek. Dwa gole dla popularnych "Słoni" zdobył piłkarz Chelsea Londyn, Didier Drogba.

Po meczu doszło do wybuchu paniki, w której zginęło co najmniej dziewiętnaście osób. Według BBC do paniki doszło, gdy zawaliła się jedna ze ścian wypełnionego po brzegi stadionu Houphouet-Boigny. Kibice chcący w pośpiechu opuścić trybuny tratowali się nawzajem. Policja nie mogąc opanować tłumu użyła gazu łzawiącego, co doprowadziło do jeszcze większego zamieszania.

WKS - Malawi 5:0 (3:0)
Bramki: Romaric (1), Didier Drogba dwie (7, 28), Salomon Kalou (59), Bakary Kone (71)
Sędziował: Djamel Haimoudi (Algieria)
Żółte katki: Emmanuel Kone - Elvis Kafoteka

dostuffca 30.03.2009 09:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 701057)
Ponizej solidnosc mediów czyli Interia vs Onet

i pytanie za tysiąc punktów: komu wierzyć? :) Interia z tego co widzę jest bliższa aktualnej liczbie ofiar, ale zgubiła 3 bramki dla Wybrzeża :)

eye63 30.03.2009 10:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 701071)
i pytanie za tysiąc punktów: komu wierzyć? :) Interia z tego co widzę jest bliższa aktualnej liczbie ofiar, ale zgubiła 3 bramki dla Wybrzeża :)

Raczej solidność PAP i ASInfo. Choć swoją drogą, redaktorzy w portalach od czegoś są. Co do Onetu to nie ma się co przyczepić - jest w artykule co najmniej 19 osób, więc może być i więcej, tak samo w Interii - co najmniej 22 osoby, ale zgubienie trzech bramek, to jest już spory błąd.

medyk 31.03.2009 18:38

http://www.zczuba.tv/zczubatv/1,8984...ciej_ligi.html

takie bramki padają u nas w nizszych ligach..

Gordian 31.03.2009 19:04

O kutwa jakbym Backhama widział z przed 10 lat :shock:

grzesiek632 31.03.2009 19:13

eee tam.. ładnych bramek w niskich ligach polskich jest wiecej o wiele;) tylko nikt tego nie kameruje;)
tu widac ze goscio chcial dosrodkowac ale mu zeszła;p
ojj ale cicho ładny gol..;)

pabelos 03.04.2009 18:11

Polska - San Marino 10-0 (wszystkie bramki spakowane)
x264 704x392
http://rapidshare.com/files/217011188/Pol-SanM10-0.rar

Kris54 05.04.2009 12:25

Poszukuję drugiej połowy wczorajszego meczu Odra - Lechia

pabelos 05.04.2009 22:05

2009.04.05 Lech Poznań - Wisła Kraków 1-1 (obie bramki spakowane)
x264 720x392 AVI
http://rapidshare.com/files/217851167/LecP-WisK1-1.rar

Bufon144 09.04.2009 08:01

Witam poszukuje tego momoentu z wczorajszego meczu Wisły z lechem jak małecki w narozniku boiska pokazuje kibicom lecha herb Wisły :)

UH f B 11.04.2009 14:02

może nie do końca na dobry temat trafiłem no ale nie będe zakładał nowego więc napisze tutaj

potrzebuje kibicowskich zdjęć z meczów:

Górnik Zabrze - Wisła ( 0-4, 4 marzec 2007)
Kmita - Śląsk (2 - 0, 31 marzec 2007 na stadionie Wawelu)
Kmita - Lechia (2 - 3, 27 maja 2007 na stadionie Wawelu)

gdyby ktoś miał to bardzo proszę o podesłanie na priv

Pajo1906 11.04.2009 18:28

[FONT=Comic Sans MS]Bramka Baszczyńskiego na 1-0
http://odsiebie.com/pokaz/2144086---0e8d.html
[/FONT]

MCX 11.04.2009 18:42

Mógłby ktoś podać link do bramek z rewanżowego meczu Pucharu Polski w Poznaniu?

dawidex44 13.04.2009 12:49

Chcesz i masz:
Lech-Wisła 2:1
Bramki spakowane RAREM
http://odsiebie.com/pokaz/2107991---11c5.html
Plik pochodzi ze strony www.allgoals.pl. Nagranie:ksych/Reupload: Freak

A tu macie mój reupload bramki Baszcza(Nagranie Pajo:D)

[FONT=Comic Sans MS]http://uploader.pl/?d=1D4F5DCD1
[/FONT]


Skrót meczu Stal-Legia 1:1
http://uploader.pl/?d=7478D151

Nagranie:Hiro/mój reupload

k888 18.04.2009 09:55

Takie pytanie. Ma ktoś z Was może spakowany dzisiejszy Przegląd Sportowy ?? :)

mrawczu 22.04.2009 14:50

hej! ma ktoś może skróty (lepiej) albo bramki (gorzej) meczów Liverpool - Arsenal i Real Madryt - Getafe? Z góry dzięki

banasik 22.04.2009 14:56

tvgolo.com <--- tam masz wszystko

masada 23.04.2009 20:42

ma ktoś jakiś przyzwoity skrót z Arki? tylko nie z Szybkiej Piłki, bo tam była tylko bramka i dwie akcje :(

vacs 24.04.2009 23:32

Cracovia na kolanach!
 
http://www.waszapilka.pl/pictures/sm...rand=725372469
galeria z meczu: http://www.waszapilka.pl/galleries,38

rafalek 25.04.2009 18:23

Ma może ktoś z Was do ściągnięcia brameczki z wczorajszego meczu z Górnikiem. Jeżeli tak, to bardzo bym prosił o wrzucenie.

donPedro23 25.04.2009 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 715053)
Ma może ktoś z Was do ściągnięcia brameczki z wczorajszego meczu z Górnikiem. Jeżeli tak, to bardzo bym prosił o wrzucenie.

z innego tematu:


MCX 27.04.2009 11:48

Szczerze mówiąc to taka sobie jakość tych bramek.
Ma ktoś może linki do bramek w lepszej jakości?

__Cobra__ 27.04.2009 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 715957)
l.....Ma ktoś może linki do bramek w lepszej jakości?



pabelos ???????? :)

gooro33 27.04.2009 23:58

Wywiad z Graczem i nie tylko.
Fragment meczu nagranego w 1948 w ktorym na stadionie Garbarnii Wisla z Cracovia zagraly mecz o mistrzostwo Polski.
Mecze derbowe z 1978 i lat 90'.
Mecze Pucharowe Wisly 70'-2001.
Relacje meczowe z lat 72'-2001.
Mysle ze warto sobie to poogladac a moze komus kto tworzy strony z nasza historia sie to przyda.

http://rapidshare.com/files/11051113...k_w.part01.rar
http://rapidshare.com/files/11052154...k_w.part02.rar
http://rapidshare.com/files/11053438...k_w.part03.rar
http://rapidshare.com/files/11054562...k_w.part04.rar
http://rapidshare.com/files/11055571...k_w.part05.rar
http://rapidshare.com/files/11056645...k_w.part06.rar
http://rapidshare.com/files/11059231...k_w.part07.rar
http://rapidshare.com/files/11060406...k_w.part08.rar
http://rapidshare.com/files/11084875...k_w.part09.rar
http://rapidshare.com/files/11085864...k_w.part10.rar
http://rapidshare.com/files/11085978...k_w.part11.rar

PS.W razie problemow z pobraniem pisac na PW

donPedro23 28.04.2009 08:17

pabelos wrzucił tegoroczne bramki Wisły:) http://www.wislavideo.xwp.pl/

nero 29.04.2009 07:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez donPedro23 (Post 716394)
pabelos wrzucił tegoroczne bramki Wisły:) http://www.wislavideo.xwp.pl/

dzięki za informacje. Małe zastrzeżenie...

[18] 2009.02.27 Polonia Bytom - Wisła Kraków 1-1
Pobierz z Rapidshare
skrót Polonia Bytom - Wisła Kraków 1-1
Pobierz z Rapidshare

pod oba pozycjami jest ten sam plik. Wnioskuje że brakuje bramek, podlinkowany jest poprostu dwa raz skrót

edit: Jeśli jest to możliwe to ładnie prosze również o jesień 2008 czyli kolejke 1-15. Z góry dziękuje.

donPedro23 29.04.2009 12:09

Jakby ktoś podał jakiś serwer gdzie jest dobry upload i długo pliki się trzymają to mogę wrzucać to co mam na dysku:) (trochę tego jest, także jesień 2008 nero:))

E: próba, bramki z meczu Wisła - Lechia http://hostuje.net/file.php?id=222db...91bab04041442d

nero 29.04.2009 16:31

donPedro23 dzięki za odpowiedz. Wydaje mi się ze najlepszym rozwiązaniem jest tutaj rapidshare.
Pozdrawiam


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl