Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [15 kolejka] Polonia Warszawa - Wisła Kraków 2010-11-28 niedziela godz. 14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7750)

krowczax 28.11.2010 15:33

Sędzia to porażka

Kryniu 28.11.2010 15:33

Co on wyprawia. Małecki do zmiany

Robek 28.11.2010 15:34

wytrzymac do konca połówki

Acima 28.11.2010 15:35

Aż śnieżki się posypały w kierunku Małeckiego :D

spirit 28.11.2010 15:35

I Łobo za Kirma.

mic 28.11.2010 15:35

Prostaki jak obrzezancy

skeba 28.11.2010 15:37

Gdy uda nam się strzelić 2 bramkę to zmienić Sobola. Trzeba ratować tych co mają żółte kartki.
Małecki do zmiany - będzie prowokowany i dostanie prędzej, czy później czerwień

Kamson 28.11.2010 15:37

Ostra napinka najśmieszniejszej "ekipy" w Polsce :lol:
A za pół roku do Krakowa ich 50 nie przyjedzie :lol:

PATRYK MAŁECKI!

vaazon 28.11.2010 15:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spirit (Post 1018763)
I Łobo za Kirma.

Tęsknie za naszym gwiazdorem :<

nicramus 28.11.2010 15:38

Na razie jedyne argumenty Polonii, to bluzganie na Małego, fakt, że Wisła nie gra wielkiego meczu, ale liczy się wynik i myślę, że można spokojnie dojechać do końca z nim.

brylant17 28.11.2010 15:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spirit (Post 1018763)
I Łobo za Kirma.

Żartujesz? :lol: Wreszcie tworzymy drużynę! :)

pawelwislak 28.11.2010 15:38

Garguła dla mnie do zmiany a tak to nie jest źle tylko brakuje właśnie zawodnika w środku który coś błyskotliwego zagra

aNouc 28.11.2010 15:38

Nic z tym nie zrobią bo przecież to Małecki, jego można wyzywać i rzucać śnieżkami. Sama kartka z dupy, ale za nazwisko Małecki musiał dostać
echh
I co teraz.. Mały dobrze gra ale za duże ryzyko, będą mu ciupać do końca meczu, Wilk za niego? za Bunozę Piotr Brożek? ryzyk fizyk. No i odwoływać się od kartki dla Bunozy.

wajefel 28.11.2010 15:39

ale Małego " lubią " na polskich stadionach...

RAF 28.11.2010 15:39

widzielicie tego kolesia ktory dla Groclinu strzelil bramke samobojcza? ja jakbym tak zagral to bym byl w....iony a on taki luzak :D

Semper Fidelis 1985 28.11.2010 15:40

0-1 dobrze jest :D bałwany śniegiem walą w Małego he he , ogólnie trzeba walnąć jeszcze jedną bo te akcje Mierzejewskiego wkońcu coś przyniosą :-/ Miłego oglądania 2 połowy. Elo

Elendil 28.11.2010 15:40

Kibice Polonii to prawdziwi bracia Pejsów. Ta sama mentalność przegranych.

Mario Nh 28.11.2010 15:40

A moim zdaniem zasłużona kartka dla Małeckiego. Dwa razy ewidentnie chciał się zrewanżować.

tofik 28.11.2010 15:41

Boukhari mógłby się pokazać za Gargułę gdyby nie miał żadnych zadań defensywnych to może by coś podał albo strzelil kto wie :)

RAF 28.11.2010 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nicramus (Post 1018769)
Na razie jedyne argumenty Polonii, to bluzganie na Małego, fakt, że Wisła nie gra wielkiego meczu, ale liczy się wynik i myślę, że można spokojnie dojechać do końca z nim.

Calkiem niezly mecz w moim odczuciu. Nie spodziewalem sie powtorki z Legia (gramy na wyjedzie) i z Lecha (druzyna chyba dojrzala, czas robi swoje) ale obiektywnie poza pierwszym kwadransem nie gramy zlego meczu :)

grogoriogreg 28.11.2010 15:42

kartka dla Bunozy to jakieś nieporozumienie... sztuką jest pomylić sobie ciemnoskórego zawodnika z Bośniakiem, bo raczej nie za pyskówki była kara tylko za faul, który w dalszej części meczu mógłby się skończyć nawet czerwienią
Bunoza dużo lepiej od Chaveza na razie, który chyba nie miał żadnego udanego zagrania...
Najważniejsze o strzelić bramkę, by nie było nerwówki do końca meczu...

WIELKI_CZŁOWIEK 28.11.2010 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1018778)
Boukhari mógłby się pokazać za Gargułę gdyby nie miał żadnych zadań defensywnych to może by coś podał albo strzelil kto wie :)

ale go na lawce nima :P

felix 28.11.2010 15:43

Niepotrzebnie narzekacie. Dobrze grają. Jest sporo grania piłką, rozciągania gry, przerzutów na drugą stronę. Mi się tam podoba. Jasne, że są mankamenty ale kto ich nie ma?
Kirm gra dobrze. Ma niezłe przyjęcie piłki, nie odskakuje mu jak Małemu. Ale ogólnie dzisiaj wszyscy dają radę. Boję się o Tomasa i Bunozę że zarobią czerwień. Chavez daje się trochę przepychać, ale jest dobrze asekurowany.

Trochę komentatorzy wydają się być za Polonią, co przeszkadza w oglądaniu.

Będzie dobrze.

murray 28.11.2010 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1018778)
Boukhari mógłby się pokazać za Gargułę gdyby nie miał żadnych zadań defensywnych to może by coś podał albo strzelil kto wie :)

A gdyby nie był kontuzjowany, to może w ogóle by zagrał.

dynek.pl 28.11.2010 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1018777)
A moim zdaniem zasłużona kartka dla Małeckiego. Dwa razy ewidentnie chciał się zrewanżować.

moim tez, Malecki powinien sie leczyc - gosc ma psychike dziecka, stracil pilke latwo to zacząłwszystkich rozbijac obrazony

rafalek 28.11.2010 15:45

A gdyby Bunoza dostał dziś drugą żółtą kartkę, która byłaby jego piątą, to mógłby grać w Gdynii? Może jak będzie pewny wynik, to pod koniec niech zarobi żółtko.

kuba16 28.11.2010 15:46

Jesli ktos mowi ze Kirm gra dobrze to chyba jest slepy. Gra mocno srednia, nikt sie nie wyroznia z Wisly,

nicramus 28.11.2010 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAF (Post 1018779)
Calkiem niezly mecz w moim odczuciu. Nie spodziewalem sie powtorki z Legia (gramy na wyjedzie) i z Lecha (druzyna chyba dojrzala, czas robi swoje) ale obiektywnie poza pierwszym kwadransem nie gramy zlego meczu :)

Nie napisałem, że gramy zły mecz, napisałem jedynie, że nie gramy "wielkiego meczu" ;). Wynik jest najlepszym dowodem na to, że jak dotąd jest ok ;), a na razie poczekam z porównaniami do tamtych meczy, bo jeszcze może być różnie. Na pewno lepiej żeby było tak jak z poległą ;p niż jak z Lechem i żeby Przyrowski jeszcze pare razy wyciągnął piłkę z siatki.

gigant 28.11.2010 15:47

Chavez to niech się nie bierze dzisiaj za rozgrywanie, tylko lepiej wybija piłkę jak Cleber bo coś w końcu nazdziwia. Guła też dzisiaj byle jak. Mały do zmiany bo obudził w sobie diabła i jeszcze osłabi drużynę.

JrQ- 28.11.2010 15:47

Jakbym był trenerem, to wpuściłbym za Jirsaka Wilka oraz za Małego dał Piotrka Brożka, a Paljicia do przodu, Polonia teraz pewnie się rzuci na nas, Dragan ma niesamowitą dynamikę i mogloby być ciekawie.

Mam nadzieję, że wygramy.

adikos1906 28.11.2010 15:47

Rzucanie śnieżkami w Małego odzwierciedla poziom 'kibiców' Groclinu :D

Mały na +

Chavez na -

Oby dotrzymać ten wynik do końca !!

JJJ BG !

xdarek 28.11.2010 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 1018789)
A gdyby Bunoza dostał dziś drugą żółtą kartkę, która byłaby jego piątą, to mógłby grać w Gdynii? Może jak będzie pewny wynik, to pod koniec niech zarobi żółtko.

powiedz, że żartujesz takiej rozkminy to jeszcze nie slyszałem nie mógł by grac jakby dostał 5 zółtą:rotfl:

RAF 28.11.2010 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 1018789)
A gdyby Bunoza dostał dziś drugą żółtą kartkę, która byłaby jego piątą, to mógłby grać w Gdynii? Może jak będzie pewny wynik, to pod koniec niech zarobi żółtko.

Hehe, mamy Mourihno na forum :D

d 28.11.2010 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felix (Post 1018783)
Niepotrzebnie narzekacie. Dobrze grają. Jest sporo grania piłką, rozciągania gry, przerzutów na drugą stronę. Mi się tam podoba. Jasne, że są mankamenty ale kto ich nie ma?
Kirm gra dobrze. Ma niezłe przyjęcie piłki, nie odskakuje mu jak Małemu. Ale ogólnie dzisiaj wszyscy dają radę. Boję się o Tomasa i Bunozę że zarobią czerwień. Chavez daje się trochę przepychać, ale jest dobrze asekurowany.

Trochę komentatorzy wydają się być za Polonią, co przeszkadza w oglądaniu.

Będzie dobrze.

Dokładnie. Momentami postów w tym pokoju się nie da czytać.

Pomoc gra całkiem przyzwoicie, właściwie z wyjątkiem kabaretowego dziś Chaveza właściwie nikt nie odstaje. Stwarzamy okazje, nie ma dzid, wymieniamy masę krotkich podań na całym boisku. Małecki zaliczył jedną z najlepszych 45-tek w sezonie, szkoda tylko, że jak zwykle reaguje zbyt nerwowo. Gramy z jedną z lepszych kadrowo drużyn z ligi (w przeciwieństwie do tartaku z Lubina sprzed tygodnia) i prezentujemy się na ich tle dobrze.

Rozumiem, że prowadzimy szczęśliwie, ale naprawdę trzeba sporo złej woli żeby nie zauważyć, że zespół robi postępy i to przy permanentnie wyszydzanej jakości kadry.

Orson 28.11.2010 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d (Post 1018801)
Rozumiem, że prowadzimy szczęśliwie, ale naprawdę trzeba sporo złej woli żeby nie zauważyć, że zespół robi postępy i to przy permanentnie wyszydzanej jakości kadry.

Najmądrzejsze zdanie na tym forum od dawna (moim skromnym zdaniem)

fanfan 28.11.2010 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 1018780)
kartka dla Bunozy to jakieś nieporozumienie... sztuką jest pomylić sobie ciemnoskórego zawodnika z Bośniakiem, bo raczej nie za pyskówki była kara tylko za faul, który w dalszej części meczu mógłby się skończyć nawet czerwienią
Bunoza dużo lepiej od Chaveza na razie, który chyba nie miał żadnego udanego zagrania...
Najważniejsze o strzelić bramkę, by nie było nerwówki do końca meczu...

Bunoza lepiej od Chaveza ? Nie przesadzaj . Chavi słabo dzisiaj wygląda widocznie ma słabszy dzień albo jeszcze to temperatury nie przywykł :) ale Gordan też przegrywa pojedynki powietrzne z Sobiechem a jak wygrywa to nikt nie wie włącznie z nim gdzie piłka poleci ,słabo gra w powietrzy a przy stałych fragmentach gubi krycie . Uważam że obaj dzisiaj porównywalnie grają .

Kryniu 28.11.2010 15:49

RAF miałem to samo napisać o Mourihno

tofik 28.11.2010 15:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez murray (Post 1018784)
A gdyby nie był kontuzjowany, to może w ogóle by zagrał.

Nie oglądałem od początku. Widze szydercy nie śpią :)

brylant17 28.11.2010 15:53

Dzieci na niosły śniegu :foch:

Kołek 28.11.2010 15:54

Dziwnie łatwo podchodza Poloniści do uderzen na 20m po rzutach rożnych


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl