![]() |
Nie ma co oceniać poszczególnych piłkarzy, wszyscy grają do dupy i ani jeden ani dwóch zawodników nie odbiega poziomem, żeby np mówić że przez niego gramy słabo.Winni są wszyscy. Wszyscy dają dupy, grunt że bramki nie stracilismy i minimalistycznie z tego sie cieszmy, a moze fartownie 1:0 wygramy
|
Cytat:
|
Zbyt dużo chaosu w grze, niedokładności, brak dobrego wykończenia akcji i to co wszyscy piszą rozprężenie, oby w drugiej połowie coś się zmieniło i chociaż jedna piłka w sieci się znalazła.
|
No i prosze P.P Brożek w klubie 100
kto by pomyslał :-p:-p:-p |
Nie wszyscy, według mnie Chavez gra dobrze. Bunoza nieźle - o dziwo jest jedynym piłkarzem Wisły który potrafi podać celną piłke przelatującą prawie całe boisko. Reszta gra bezmyślnie i widać prawie u wszystkich brak wyszkolenia technicznego. Jeżeli chcemy pokonywać pewnie takie drużyny jak Zagłębie to nasi piłkarze muszą być lepsi technicznie, a nie są - to ten sam, gówniany poziom.
|
Cytat:
Messi sam w jednym sezonie strzleił 34 dla Barcy. |
Hanys Ty też coś piłeś?
Bez zmian, Maskaant |
Wiem, że nie cierpcie Bunozy, ale w tym meczu akurat gra lepiej od reszty - bo reszta tylko traci bezmyślnie piłkę. Nie musisz się z tym zgadzać. Każdy ocenia przecież zawodników i ich wkład w mecz subiektywnie.
|
Niech Rios albo Żurawski wejdą za Małeckiego, bo tylko irytuje swoimi decyzjami na boisku.
|
Najgorszy i tak Małecki- każda, dosłownie, każda akcja, drybling, podanie NIEUDANE.
|
Cytat:
|
ojoj chyba będzie remis, nic się nie zanosi na zwycięstwo:/
|
wbrew pozorom Zagłębie wcale nie muruje dziś bramki... tylko my gramy strasznie chaotycznie, niektórzy zbyt indywidualnie, dziś nie widzę drużyny...
|
Niech Małeckiego wywalą z boiska, bo już razi swoim brakiem inteligencji boiskowej.
|
Żurawski za Małeckiego
|
Ale o czym my mowimy,gramy zenujaco slaby mecz,moze i nawet najslabszy w tym sezonie.
Zaglebie jest najsalbszym zespolem jaki widzialem w grze z nami... |
Cytat:
nareszcie schodzi asior |
o jej Małecki się obraził :foch:
|
Yeah złazi :))))
|
Czyżby Mały miał foszka? Ojojoj :< tylko usiąść i płakać.
|
Zagrał fatalnie chyba bardziej debilnie się nie dało.
|
żałosny mecz...znowu nieumią grać ze słabymi:D
|
WisŁa graĆ!
jendrus, nie umieją |
Cytat:
|
Szkoda byłoby stracić punkty zwłaszcza, że rywale z tabeli wygrywali :/ chyba piłkarze za bardzo świętowali mecz z Legią. Do boju Wisła!
|
.zaczyna mnie wk...... Maly no noramlnie wygrywamy 2:0 i rozumiem ze gramy na czas kto wolniej zejdzie z boiska.mamy szanse wejsc na 2gie miejsce i to i tak tylko dlatego, ze liga jest gowniana a on sobie foszka strzela i zamiast na sprincie zejsc z boiska bo zero-zero to ten lezie i gada sam do siebie z pretensjami do nie wiadomo kogo.szlag mnie trafia jak widze jak im nie zalezy.szlag mnie trafia jak przewaznie Cikos wyrzuca pilke z auta i wkurzony bo nikt mu sie nie pokazuje.zero gry bez pilki, zero zaangazowania, rewolucja w skladzie jest niezbedna bez znaczenia czy dzis wygraja czy nie.
|
p.s. sory Paljicowi i Kirmowi zalezy
|
vazon oni nieumią:) Riosa wpuścić bo szybki ... ale znając życie wejdzie kebab...
|
lepszy kebab niz jirsak ZNAFCO
|
go go go panie Boukhari. liczę na asyste lub gola
|
Koukari pewnie znpwu obiecał
|
Malecki schodzil tak z boiska jakbysmy prowadzili 3-0 ......
|
Pomódlmy się do Allacha, może nam pomoże. Ma swojaka w naszym gronie.
|
Małecki powinien schodzić przy gwizdach a nie przy oklaskach.
|
Mistrzostwa niestety nie zdobywa się meczami z Legią, Cracovią czy Lechem, lecz właśnie z drużynami takimi jak Zagłębie. Jak oni z Lubinem u siebie nie wygrają, to gdzie będziemy wygrywać? Za tydzień w Warszawie?
Jeszcze ponad 10 minut. Jazda, Jazda, Jazda! |
Gramy taką padakę że aż oczy bolą. Mojej oceny nie zmieni nawet fakt gdybyśmy strzelili nagle dwie bramki. Czy my w II połowie oddaliśmy jakiś celny strzał? Jak oni chcą zdobywac gole?
Najlepsi u nas to stoperzy. Chavez znowu prawie bezbłędny. Gdzie jest Rios? Czemu za Jirsaka nie gra Wilk. Z czecha taki rozgrywający jak ze mnie zakonnica. Ps. Czy ktoś wyczytał z ruchu warg Małeckiego co on tam sobie gadał pod nosem?? |
o żesz kur**wa. Co oni dzisiaj grają.
|
Oni chyba razem gdzies na imprezie byli bo wszyscy sie tylko snuja po boisku
|
Zawsze jak śrutwa komentuje to gramy chujnie bo nas nie lubi ;/
|
goooooooooooooool
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl