Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków-Zagłębie Lubin godz. 14.45,21.XI (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7724)

HEDu 21.11.2010 15:46

Nie ma co oceniać poszczególnych piłkarzy, wszyscy grają do dupy i ani jeden ani dwóch zawodników nie odbiega poziomem, żeby np mówić że przez niego gramy słabo.Winni są wszyscy. Wszyscy dają dupy, grunt że bramki nie stracilismy i minimalistycznie z tego sie cieszmy, a moze fartownie 1:0 wygramy

GJ1906 21.11.2010 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hanys (Post 1014865)
Garguła nieźle? Chyba w tym stwierdzeniu uwzględniłeś jedynie ten strzał w środek bramki.

W porównaniu z innymi zawodnikami to na pewno nieźle, odgrywa, próbuje gry z pierwszej piłki no i strzela, fakt że niecelnie, ale innym zawodnikom nie przyszło do głowy by uderzyć przynajmniej z dystansu tylko na siłę pchają się do bramki.

nicramus 21.11.2010 15:48

Zbyt dużo chaosu w grze, niedokładności, brak dobrego wykończenia akcji i to co wszyscy piszą rozprężenie, oby w drugiej połowie coś się zmieniło i chociaż jedna piłka w sieci się znalazła.

Robek 21.11.2010 15:49

No i prosze P.P Brożek w klubie 100
kto by pomyslał :-p:-p:-p

Hanys 21.11.2010 15:49

Nie wszyscy, według mnie Chavez gra dobrze. Bunoza nieźle - o dziwo jest jedynym piłkarzem Wisły który potrafi podać celną piłke przelatującą prawie całe boisko. Reszta gra bezmyślnie i widać prawie u wszystkich brak wyszkolenia technicznego. Jeżeli chcemy pokonywać pewnie takie drużyny jak Zagłębie to nasi piłkarze muszą być lepsi technicznie, a nie są - to ten sam, gówniany poziom.

Hanys 21.11.2010 15:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nicramus (Post 1014868)
Zbyt dużo chaosu w grze, niedokładności, brak dobrego wykończenia akcji i to co wszyscy piszą rozprężenie, oby w drugiej połowie coś się zmieniło i chociaż jedna piłka w sieci się znalazła.

WOW. Przez te wszystkie lata, razem zdobyli 100?
Messi sam w jednym sezonie strzleił 34 dla Barcy.

CH. 21.11.2010 15:51

Hanys Ty też coś piłeś?
Bez zmian, Maskaant

Hanys 21.11.2010 15:53

Wiem, że nie cierpcie Bunozy, ale w tym meczu akurat gra lepiej od reszty - bo reszta tylko traci bezmyślnie piłkę. Nie musisz się z tym zgadzać. Każdy ocenia przecież zawodników i ich wkład w mecz subiektywnie.

vaazon 21.11.2010 16:02

Niech Rios albo Żurawski wejdą za Małeckiego, bo tylko irytuje swoimi decyzjami na boisku.

WioReXXX 21.11.2010 16:03

Najgorszy i tak Małecki- każda, dosłownie, każda akcja, drybling, podanie NIEUDANE.

Adriss 21.11.2010 16:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WioReXXX (Post 1014877)
podanie NIEUDANE.

Bylo jakies wogole :D ?

matkur 21.11.2010 16:04

ojoj chyba będzie remis, nic się nie zanosi na zwycięstwo:/

tomasz_19 21.11.2010 16:04

wbrew pozorom Zagłębie wcale nie muruje dziś bramki... tylko my gramy strasznie chaotycznie, niektórzy zbyt indywidualnie, dziś nie widzę drużyny...

bonawentura 21.11.2010 16:05

Niech Małeckiego wywalą z boiska, bo już razi swoim brakiem inteligencji boiskowej.

matkur 21.11.2010 16:07

Żurawski za Małeckiego

63.5 Kg 21.11.2010 16:07

Ale o czym my mowimy,gramy zenujaco slaby mecz,moze i nawet najslabszy w tym sezonie.
Zaglebie jest najsalbszym zespolem jaki widzialem w grze z nami...

Robek 21.11.2010 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matkur (Post 1014879)
ojoj chyba będzie remis, nic się nie zanosi na zwycięstwo:/

oby był
nareszcie schodzi asior

brylant17 21.11.2010 16:08

o jej Małecki się obraził :foch:

Hanys 21.11.2010 16:08

Yeah złazi :))))

vaazon 21.11.2010 16:08

Czyżby Mały miał foszka? Ojojoj :< tylko usiąść i płakać.

tofik 21.11.2010 16:11

Zagrał fatalnie chyba bardziej debilnie się nie dało.

jendrus 21.11.2010 16:11

żałosny mecz...znowu nieumią grać ze słabymi:D

vaazon 21.11.2010 16:13

WisŁa graĆ!
jendrus, nie umieją

tomasz_19 21.11.2010 16:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1014881)
Niech Małeckiego wywalą z boiska, bo już razi swoim brakiem inteligencji boiskowej.

widzę, że nie tylko ja mam taką opinie o nim... chłopak ma talent i umiejętności, ale co z tego jak nie myśli kompletnie nad tym co robi, głowa w dół i jazda... a nuż się uda...

4fan_player 21.11.2010 16:14

Szkoda byłoby stracić punkty zwłaszcza, że rywale z tabeli wygrywali :/ chyba piłkarze za bardzo świętowali mecz z Legią. Do boju Wisła!

nh79 21.11.2010 16:14

.zaczyna mnie wk...... Maly no noramlnie wygrywamy 2:0 i rozumiem ze gramy na czas kto wolniej zejdzie z boiska.mamy szanse wejsc na 2gie miejsce i to i tak tylko dlatego, ze liga jest gowniana a on sobie foszka strzela i zamiast na sprincie zejsc z boiska bo zero-zero to ten lezie i gada sam do siebie z pretensjami do nie wiadomo kogo.szlag mnie trafia jak widze jak im nie zalezy.szlag mnie trafia jak przewaznie Cikos wyrzuca pilke z auta i wkurzony bo nikt mu sie nie pokazuje.zero gry bez pilki, zero zaangazowania, rewolucja w skladzie jest niezbedna bez znaczenia czy dzis wygraja czy nie.

nh79 21.11.2010 16:16

p.s. sory Paljicowi i Kirmowi zalezy

jendrus 21.11.2010 16:19

vazon oni nieumią:) Riosa wpuścić bo szybki ... ale znając życie wejdzie kebab...

krowczax 21.11.2010 16:20

lepszy kebab niz jirsak ZNAFCO

matkur 21.11.2010 16:20

go go go panie Boukhari. liczę na asyste lub gola

Robek 21.11.2010 16:20

Koukari pewnie znpwu obiecał

RAF 21.11.2010 16:20

Malecki schodzil tak z boiska jakbysmy prowadzili 3-0 ......

vaazon 21.11.2010 16:21

Pomódlmy się do Allacha, może nam pomoże. Ma swojaka w naszym gronie.

Hanys 21.11.2010 16:25

Małecki powinien schodzić przy gwizdach a nie przy oklaskach.

Zwitter 21.11.2010 16:26

Mistrzostwa niestety nie zdobywa się meczami z Legią, Cracovią czy Lechem, lecz właśnie z drużynami takimi jak Zagłębie. Jak oni z Lubinem u siebie nie wygrają, to gdzie będziemy wygrywać? Za tydzień w Warszawie?

Jeszcze ponad 10 minut. Jazda, Jazda, Jazda!

PANDEM0NIUM 21.11.2010 16:28

Gramy taką padakę że aż oczy bolą. Mojej oceny nie zmieni nawet fakt gdybyśmy strzelili nagle dwie bramki. Czy my w II połowie oddaliśmy jakiś celny strzał? Jak oni chcą zdobywac gole?
Najlepsi u nas to stoperzy. Chavez znowu prawie bezbłędny.
Gdzie jest Rios? Czemu za Jirsaka nie gra Wilk. Z czecha taki rozgrywający jak ze mnie zakonnica.

Ps. Czy ktoś wyczytał z ruchu warg Małeckiego co on tam sobie gadał pod nosem??

wwf 21.11.2010 16:32

o żesz kur**wa. Co oni dzisiaj grają.

Robek 21.11.2010 16:32

Oni chyba razem gdzies na imprezie byli bo wszyscy sie tylko snuja po boisku

tofik 21.11.2010 16:33

Zawsze jak śrutwa komentuje to gramy chujnie bo nas nie lubi ;/

matkur 21.11.2010 16:35

goooooooooooooool


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl